Bálterem

16 / 24 oldal Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 24  Next

Go down

Bálterem - Page 16 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Emily Johanson on Szer. 19 Aug. 2015, 22:56

~ Rosemary Hummingbird és Jonah Wright ~

Egyelőre én se láttam sok változást az emberek viselkedésén. Minden ugyan olyan unalmasnak tűnt, mint eddig. Ezek szerint ezt a bagázst sokkal nehezebb kirázni a szemellenzőből, mintsem azt elsőre gondoltam. nem tudom mi van ezekkel az emberekkel, és hogy ez miért jó nekik. Olyan, mintha egy örökös virtuális valóságban élnének, és nem látnának tovább az orruk hegyénél. Vagy lehet, hogy csak én vagyok ilyen fura szerzet? Na meg Jonah?
- Azta... - futott ki a számon mikor láttam, hogy milyen könnyedén áll talpra és még csak nem is dülöngél, pedig állítólag ittas állapotban van. Bár az is lehet, hogy csak jól bírja a piát és, hogy Veszély a legminimálisabb alkohol jelenlétét is kimutatja. A táncra való felkérése után viszont eldöntöttem, hogy tényleg részeg.
- Hülyéskedsz? Naná, hogy igen. - feleltem végül, hisz mégis csak jó zene szólt, amire már érdemes és lehet is táncolni. Habár biztos én se nézhetek ki túlzottan józannak, de engem csak a pillanatnyi mámor részegít meg talán, amit azért érzek, mert meg tudom törni azt az unalmat ami eddig rajtam ült. Meg aztán gondolom Jonah se táncol épp mindenkivel, úgyhogy emiatt talán különlegesnek is érezhetném magam, de nem teszem. Ő is csak ember és csak jól akarja érezni magát, ennyi.

Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Tyranis on Csüt. 20 Aug. 2015, 09:10

Ismét elvigyorodott azon, hogy a Szirén elfogadta a táncfelkérést. Amint ez megvolt Jonah kikísérte a lányt a táncparkettre. Ha már más képtelen arra, hogy szórakozzon, akkor legalább ő jól fogja magát érezni. Igazából nem is zavartatta magát, hanem egyből neki is állt táncolni a zenére. Senki sem mondta, hogy egy tanár nem szórakozhat, főleg, hogy csak most lesz másodéves egyetemista két helyen is egyszerre. Ahhoz, hogy bebizonyítsa, hogy mennyire nem részeg, vagyis, hogy mennyire működik a képessége, a klipből ismert lábmozgásokat is kivitelezte.
- Szóval most már láthatod, hogy mennyire unalmas és sótlan az itt levő társaság – mondta. – Miközben próbálnak felvágni, hogy mennyire menők!
Saját maga nem tette annyira, ő tudta magáról, hogy az, mindezt pedig nem kellett bizonyítania. A tánc közben elgondolkodott, majd ismét megszólalt nem is sokkal később.
- Élnem kéne a jogommal, hogy a mi pénzünkből üzemel ez a hely a következő húsz évben és félig enyém a birtok – mondta. – Be kéne vezetni, hogy a sótlan és unalmas diákok nem járhatnak ide, csak a normálisak… mennyivel jobb hely lenne.
Aki ismerte, vagy hitt annak, amit a srácról mondtak, akkor az tudhatta, hogy képes arra és felveti az iskola és az X-men vezetésének mindezt.

Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Bálterem - Page 16 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Témanyitás by Emily Johanson on Vas. 23 Aug. 2015, 19:43

Olyan sokat nem is kellett várnom, hisz Jonah már kísért is a táncparkettre és neki is álltunk táncolni. Most már nem zavart, sőt nem is érdekelt, hogy van-e rajtunk kjvül valaki, vagy épp mit csinál, gondol, tesz ebben vagy bármelyik pillanatban. Jó zene szól és jó társaságom is került, úgyhogy most már jól érzem magam, a többieket ha ez zavarja akkor pukkadjanak meg.
- Nem lehetne egy olyat, hogy külön választani őket? Mondjuk, mintha egy másik osztály lennének vagy valami, külön szálláshellyel és ilyenek. - vetettem fel a kérdést, mert különösebben nem zavart volna, ha valóban beváltja az ötletét, csupán nem tudtam más helyet ahova mutáns diákok járnának és ha valaki nem tanulja meg irányítani a képességét akkor az nagy problémát okozhat, gondolom azt Jonah sem szeretné éppenséggel. De végül is ő tudja, hogy mi is jár a fejében.

Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Karakteradatok
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Témanyitás by Tyranis on Hétf. 24 Aug. 2015, 10:08

A lány kérdése után meglepetten nézett rá, úgy tűnt, hogy nem tudta. Jah, határozottan úgy tűnt, hogy nem tudja, Igaz ki nézne utána mindennek, főleg, amikor ez a leghíresebb és itt az X-men és a Bosszú Angyalok tanítanak? Ez a hely volt túlhypeolva csak, a többi messze nem ennyire.
- Nem ez az egyetlen mutáns, vagy szuperhumán suli a világon – mondta. – Van egy csomó másik is, igaz azok közel sem kapnak ekkora felhajtást, mint ez. Najó, annyira nem csomó, de van egy pár…
Elgondolkodott, így becsípve már nem annyira ment a gondolkodás, de azért még igen.
- Nézzük, van ez, van az Angyal program, bár ott tényleg szuperhősöket képeznek… aztán van egy Latveria-ban, van Wakandában, Ázsiában egy, a komcsiknak… izé ruszkiknak, aztán egyet terveznek most Angliában is nyitni az avaloni veszélyek miatt, az MI:13… meg ahogyan a Pokoltűz Klubban hallottam, hogy a magunkfajtáknak is akarnak egy elit sulit, ez is tervben.
Biztosra vette, hogy a Klubbról Szirén is hallott, ki ne hallott volna a legfelsőbb elit elitklubjáról? Ahova a felső tízezer alsó rétege is nyálát csorgatja és bármit megtesz, hogy bekerüljön? Végül is megköszörülte a torkát.
- Szóval a többieket kipaterolnánk a többi suliba, tanulni ott is lehet…

Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Karakteradatok
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Témanyitás by Emily Johanson on Hétf. 24 Aug. 2015, 18:22

- Ó! Látszik, hogy nem vagyok járatos az ilyesmiben. Nem nagyon válogattam az iskolák között, mikor ideköltöztünk. - válaszoltam mikor közölte, hogy még vannak más iskolák is, arról nem is beszélve, hogy részletesen végigmondta, hogy ezek melyikek is. Mondhatni kicsit hülyén is érzem magam, vagyis hülyének, hogy az ilyesmit nem tudok. Remélhetőleg idővel majd nekem is olyan könnyen megy ez, mint Jonah-nak.
- Ez esetben akkor tényleg meg lehet oldani, hogy ide ne járjanak a savanyú és sótlan diákok. Biztos, hogy jobb és élvezetesebb hely lenne, és akkor az ilyen bálok is jók lennének, és nem csak akkor, ha egy kis cselt vetsz be. - kacsintottam rá a mondandóm végén, mert végtére is az ő képességének köszönhető, hogy most itt táncolok és jól érzem magam.

Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Tyranis on Kedd 25 Aug. 2015, 08:18

Igazából utólag rájött, hogy még keveset is mondott, mert a Nyugati parton, illetve Mexikóban is volt egy suli, ez minimum, aztán még ezen felül is lehetett, aztán arról nem is tudott, ami Tian-ban van.
- Én alapból a Collegiate School-ba jártam a 78. utcában, New Yorkban – mondta. – A keleti part legelitebb fiú iskolája, félévente mintegy 35 ezer dollár a tandíj.
Néhány pillanatra elgondolkodott.
- De aztán, amikor felgyújtottam egy tantermet, és kint az udvaron a könyvtári könyveket inkább úgy döntöttek, hogy apámék nem tudnak annyit fizetni, hogy oda járhassak. Pedig apám New Jersey kormányzója… így aztán fizettek jó pár millió dollárt a Kovacs alapítványnak, ami üzemelteti a sulit, annyit, hogy 20 évre röhögve működhet a suli úgy, hogy évente totálisan újra lehetne húzni a kúriát, csak azért, hogy itt maradhassak addig, amíg fel nem vesznek egyetemre.
De végül is sikerült meggyőzni a lányt a sok iskolával, hogy ebből valamilyen normális hely legyen.
- Jahm, ezentúl nem veszünk fel emós diákokat, sem elmeroggyant csöveseket és máris jobb hely lesz.

Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Emily Johanson on Kedd 25 Aug. 2015, 18:47

Igen, így ahogy mesélt rájöttem, hogy elég nagy a különbség kettőnk élete között. Ő a felső pár ezer életét éli, én meg az alsóét. Pláne úgy, hogy jelenleg az egyetlen családom az itteni szobám. De mégis képesek vagyunk beszélgetni és megérteni egymást, mert mind a ketten ugyan úgy szeretjük élni az életünket. érdekesen.
- Reform? - tettem fel a kérdést vigyorogva, hisz valami kicsavart nézőpontból így is lehet nézni az egészet. - Ott is unalmasak voltak az emberek, vagy csak szórakozni akartál? - folytattam a kérdést immáron komolyabb témával. Érdekelt, hogy mi járt a fejében és miért tette mindezt. Mondjuk mindenképp tapsot érdemel érte.
- És majd lesz valami teszt, vagy hasonló, mondjuk telepaták, hogy el lehessen dönteni egyből, hogy ki való ide és ki nem? - valóban jobb lenne ha kicsit több élet lenne itt és nem feltétlenül úgy, hogy többen járnak ide, sőt, lehet, hogy ha kevesebb ember járna ide akkor jobb lenne.

Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Tyranis on Szer. 26 Aug. 2015, 08:47

Jonah vigyorogva bólintott a lány szavaira, végtére is reformnak sem volt rossz mindez, de igazából csak unatkozott, mert pocsék volt a hely és ideje volt felrázni a sznobokat. Tisztelet a kivételnek, akik normálisak voltak és vevők is arra, amit csinált. Igaz ezek nem voltak sokan, de legalább újra együtt jár velük suliba a Harvardon jogász és politológia szakon itt New Yorkban.
- A többség unalmas sznob volt – magyarázta. – Vagyis nálam is nagyobb sznobok, akik mit sem törődtek mással csak azzal, hogy számolják a pénzüket. Az meg unalmas… a normálisakkal pedig végre újra egy suliba járok az egyetemen.
Price is normális volt, őt is áthozták a volt sulijából ide és ő egy évvel később végzett. Elgondolkodott a kérdésen, amit Szirén tett fel, hogy mi alapján dőlne el, hogy ki kerül be és ki nem.
- Áh, szerintem bőven elég betenni őket egy hasonló bulira, mint ez, aztán lehetne szelektálni, hogy ki repül páros lábbal és ki maradhat – magyarázta. – Kétlem, hogy Frost belemenne… meg annyira nem vagyunk túlzsúfolva telepatákkal. Alig van egy-kettő.
Egy pillanatra ismét elhallgatott.
- És te mit keresel itt, nem volt jó az eredeti iskola? – kérdezte.

Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Emily Johanson on Pént. 28 Aug. 2015, 20:07

Egyre inkább kezdtem úgy érezni, hogy a srácról hallott pletykák és legendák, mind csak, úgymond, hazugságok. Ezt nem úgy értem, hogy nem történtek meg, mert ez alatt a kevés idő alatt amíg beszélgettem vele rájöttem, hogy biztosan elkövette azokat amiket mondanak és "gondolkodás nélkül", de a hazugság ott rejtezett, hogy nem azért tette mert gondok lennének a fejével. Az ami a tettekből a mende-mondák szintjére került sokkal inkább a rossz nyelveket jellemzik, mint azt az embert akiről mindez szólt. Persze, sajátos stílusa van, és azt szereti is az emberek orra alá dörgölni, meg ahogy ő is mondta, sznob, de mindehez egyfajta alázat is társul, amit mások nem tudnak, vagy nem akarnak észrevenni.
- Akkor Fortuna istennő a te oldaladon áll. - csupán ennyi hozzászólásom volt ahhoz, hogy ismét egy osztályba kerülhetett a barátaival. Nálam sajnos ez csak akkor fog megtörténni, ha egyetemre majd Kanadában megyek, de nem jósolok ennek túl nagy jövőt. Inkább maradok itt az államokban, minthogy visszamenjek a szüleim közelébe. Ez a távolság elegendő ahhoz, hogy jó kapcsolatban legyek velük.
- Akkor marad a kiszavazó buli, ami a végén beavató bulivá válik? - eléggé érdekes lenne egy ilyen valóságshow szerű válogatás. Ahogy lassan kihullanak az emberkék és csak azok maradnak akik valóban érnek is valamit, mármint úgy értem, hogy nem szomorúak és sznobok. Mármint olyan sznob sznobok és nem nem sznob sznobok, mint Jonah.
- Nem volt rossz, mondhatni tök átlagos suli volt. Hülyékkel és normálisokkal. Az államokba azért jöttem, mert döntenem kellett, hogy átjövök ide a bátyámmal, vagy pedig megyek Kínába az őseimmel a nagyszülőkhöz. Jobbnak láttam emellett dönteni, mert így legalább megválaszthattam, hogy melyik suliba jövök. Most pedig itt vagyok. - magyaráztam el a nagy problematikát a költözés ügyében. És különben is, ez Amerika, itt megvalósíthatom a Nagy Álmot, mihelyst kitaláltam, hogy mi is az.

Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Tyranis on Szomb. 29 Aug. 2015, 10:46

Határozottan az ő oldalán állt Fortuna, mindig is ott állt. Milyen szerencse, hogy a képessége egyik aspektusa pontosan ez volt, hogy szerencsefaktorként működött és általában a lehető legjobban jött ki a szituációkból.
- Az biztos – értett egyet vigyorogva. – Fortuna szereti az olyan fickókat, mint én.
Elgondolkodott azon a javaslaton, amit a lány mondott neki, végül is ez egy tökéletesen remek opció volt, hogy egyben beavató buli is legyen az a kiszavazósdi. Jó néhány másodperccel később szólalt meg.
- Remek ötlet, végül is így még nyerünk is, mindenki hoz italt, kaját, aztán aki nem kell kiszórjuk, amit hoztak az meg marad – mondta.
Még volt egy másik ötlete, hogy jó nőket is hozzanak, bár nem hitte, hogy a lányt ez az ötlet érdekelte volna, így inkább meg sem említette. Jonas számára az ilyen „tök átlagos” suli sem volt tök átlagos, számára itt volt először koedukált oktatás életében. Hallgatta, hogy mit is mondott a lány, majd bólintott.
- Bár a világlátásnak is megvannak az előnyei, hogy sok helyet lát az ember. Talán talál is olyat, ami tetszik neki és ott maradna – mondta el a véleményét.
Lassan a szám is véget ért, Jonah telefonja meg csipogni kezdett. Elővette és megnézte.
- De azt hiszem most mennem kell, mindjárt kezdődik az e sport bajnokság a csapattal. Örültem, hogy végre egy normális személybe futottam a bálon.
Még megvárta, hogy a lány is mondjon valamit, majd ha ez megvolt, akkor sietve távozott a teremből.

//Mivel úgyis mindjárt hónap vége és a bálnak is, köszönöm a játékot. ^.^ //

Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Thorhalla on Kedd 01 Szept. 2015, 11:01

A BÁL VÉGET ÉRT!

Bálterem - Page 16 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14952
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit

Karakteradatok
Főkari/multi: Főkarakter

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Témanyitás by Thorhalla on Csüt. 01 Okt. 2015, 00:01

Halloween-i bál

A Xavier Iskola, Különleges Tehetségeknek 2026-ban megrendezi a első Halloween-i bálját. A diákok, mind bentlakásosak, mind a többiek részt vehetnek rajta, ez diákoknak szól, így csak ők jöhetnek el, illetve értelemszerűen a tanárok is, akik az iskolában tanítanak, illetve az X-men tagjai is. A törvénynek megfelelően alkoholt nem szolgálnak fel a bálon, csak üdítőket, és svédasztal van uzsonnának, illetve vacsorának. A belépés természetesen díjtalan, az egyetlen kritérium, hogy mindenki jelmezben jöjjön Halloween miatt.
A helyszín a kúria, azaz a kollégium bálterme. A bál este 6tól tart másnap hajnalig, amíg a diákság képes ébren maradni.
Kezdődjék a rettegés és szórakozás!

Bálterem - Page 16 00120

Mindenki megérkezhet és szabadjáték van, ne felejtsétek el, egyetlen kérés, hogy a reag elején mindenki tűntesse fel, hogy kivel társalog/játszik, hogy ne legyen félreértés belőle.
Az eventre továbbra sem kell jelentkezni, mindenki mehet és párhuzamos a játék, így a korábbi helyszínén sem kell felhagynia a játékkal. Az event nov 30-n éjfélig tart.

Bálterem - Page 16 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14952
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit

Karakteradatok

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Témanyitás by Szatmári Anna on Pént. 02 Okt. 2015, 14:43

Meloby és Rita.

Magamra öltöm a jelmezem, ami nem más, mint egy Japán diák lány egyenruha, amit apa nem nagyon díjazott, mondván lehetnék akármi más, de nekem ez kellet. Nem értem, hogy apa mire gondolt, ha csak nem arra, hogy magyar nép viseletes ünneplőbe, ami hímezve van, szóval, hogy abban jelenjek meg. Talán, majd máskor talán majd karácsonykor. Lisa, ma is a szoba fogja marad, hisz gondolom, nem lesz senki aki látni szeretné a képességem, ha még is, akkor még gyorsan vissza rohanhatok érte. De, remélem erre nem lesz szükség. Ha Lisát nem is, de jó pár tan könyvet veszek magamhoz, például a Japán órára kapot könyveket, és a szótár füzetett. Azért remélem, hogy nem fogom el hagyni, mert akkor újat kell beszereznem, és apa se örülne neki, ha megint utánna kéne járnia. Mert edző cipőben vagyok, így gyorsan lent vagyok a bál teremben, ahol mások is ott vannak. Szét nézek, hogy hátha látok valakit, akivel beszélgethetek.

Keresztül-kasul bejártam már ezt a galaxist és láttam is egyet- mást. Túlságosan sokat is ahhoz, hogy pont egy ilyen ,,erőt'' ne tudnék elképzelni. Túlságosan sokat, hogy azt gondoljam, valóban lehet valami, ami irányítja a cselekedeteinket. A sorsom felől én magam döntök, és nem valami félig-meddig misztikus energiamező.
Nézze csak, fenségeb, jobb lesz, ha tiszta vizet öntünk a pohárba. Nekem csak egyvalaki parancsol: én magam.
Szatmári Anna
Szatmári Anna
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 74

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Síkok:

Témanyitás by Night on Szomb. 03 Okt. 2015, 15:40

~ Rick és Akali~

Halloween az egyik kedvenc ünnepem volt, annak ellenére, hogy nem része a vallásomnak. Ilyenkor mindenki ijesztő jelmezekbe öltözött, és ilyenkor kicsit átlagosabb külsejűnek érzem magam a nagy szárnyaimmal, farkincámmal és karmaimmal. Igaz ebben a suliban sokak külseje eltér az átlagostól és ez itt elfogadott, de nekem még is jóleső érzés volt ilyenkor járni kelni, mikor mindenki más is ijesztő jelmezekben járkál.
Nekem nem kellett sokat bajlódnom a elköltözéssel. Felvettem egy indián népi ruhát, és műszarvakat csatoltam a hajamba, így csináltam egy sárkányból ideiglenesen démont. Egyedül érkeztem, de nem akartam egyedül tölteni a bált, láttam, hogy nincsenek még sokan, de gondoltam csak lesznek majd többen is. Elindultam a büféasztal felé, hogy igyak valamit. Puncs, szörp, ami van. Hátha míg ott időzöm befut valaki ismerős is.

~Borzas és aki csatlakozni szeretne hozzá~

Az előző osztálykirándulás óta mondjuk, úgy hogy több időt töltöttem a veszélyteremben edzéssel, és növénytannal a könyvtárban. legutoljára nem bírtam kontrollálni magam miután megsérültem, és valami hallucinogén gombát fogadtam el valamelyik okostól a csoportból, mondjuk úgy hogy nem volt túl sok kedvem kimozdulni a szobámból főleg addig míg nem tanultam meg kezelni valamennyire az ösztöni részeimet. Mondhatjuk, úgy hogy kevés sikerrel, de most már legalább a sérülésekre nem pipulok be annyira, de még így is jobb azokat elkerülni. De elkanyarodtam nagyon a mai este témájától. Két szó: Halloweeni bál. Ideje volt már egy kicsit szocializálódni, mert az hogy néhányszor összefutottam Peterrel mielőtt fősulira ment volna és gyakorlásként elgyapáltuk egymást, meg néha zenéltünk együtt, azt nem nevezném túl nagy szocializálódásnak, oké szereztem egy havert, de mégiscsak valami női társaság után kellene néznem. Nem tagadom, hogy  hiába vagyok félig állat, attól még mindig vagy talán még jobban vágyakozom a nők közelségére. Tudom, hogy vannak szabályok a suliban ezekre vonatkozóan, de hát csak kibírok két évet itt a szabályokkal. Addig is lemegyek a szobámból, be bálterembe. Láthatóan még nincsenek sokan, de ez még változhat. Jelmezem nem volt túl összetett. Kimosható fekete hajszpray-el fújtam le hajam és farkam fehér vonalát és műagyarakat tettem be a számba és a borzból már kész is a farkasember jelmez.
A dj-hez megyek és megkérem, hoyg rakjon be valami pörgőset.
~Ideje beindítani a bulit.
Bár én nem táncolok, de a jobb zene csak becsalogatja majd az embereket ide. Én egyelőre csak támasztom az egyik oszlopnak támasztom a hátamat és onnan nézem, a mutánsokat, a kialakult párosokat a baráti társaságokat, és keresem a lehetőséget, hogy valakivel szóba elegyedhessek, remélhetőleg egy hölgyeménnyel, bár a srácokkal is el tudok dumálni, de most szívesebben beszélgetnék egy csinos hölgyeménnyel, ha megtehetem.

Bálterem - Page 16 Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Bálterem - Page 16 D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Bálterem - Page 16 Indian_girl_by_welximak-d628caj Bálterem - Page 16 Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Síkok:

Témanyitás by Bryde ikrek on Szomb. 03 Okt. 2015, 16:22

Rick és Alkali
A Halloweeni buli. Jobbára olyan, mint amilyet megszokhattam, bár mivel itt a fele társaság már úgy néz ki mint egy szörny, beleértve magamat is, így a jelmezek terén nem kell túlzottan megerőltetnie magát az embernek. Én se tettem ezt, jobbára csak egy csuklyás kabátot kaptam magamra, aminek az elejére rá van hímezve egy pók és már kész is a gonosz pókizé. A fogaimmal, a szép színű szemeimmel meg a pókicalábaimmal nem kell nagyon megerőltetnem magam és máris rémisztő leszek.
A bál még csak most kezdődik, szóval nem igazán vannak olyan sokan itt, így a hatalmas étvágyamat csillapítanám és ezért a büféasztalhoz bicegek. Ott már áll valaki, aki látszólag hasonlóan valami feltűnőt visel egész életében, bár neki démonfarka, szárnyai és szarvai vannak, de lehet hogy ez csak egy ügyes jelmez. Az asztalhoz odaérve felkapok valami random ételt és a számba tömöm. Nem túl előkelő, de ha valakinek nem tetszik akkor pereljen be. Miután lenyeltem a falatot, a lányhoz fordulok, majd mondom.
- Szép szárnyak. Extra vagy széria? - kérdezem, majd vágok egy vigyort. Eközben az egyik póklábammal felszúrok egy újabb darabka ételt és a kezembe ejtem.
Bryde ikrek
Bryde ikrek
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 135

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Síkok:

http://fusrodah.hungarianforum.com/

Témanyitás by Timofei on Szomb. 03 Okt. 2015, 16:52

Kayato és Kayla
Halloween. Nem kéne itt lennem. Nem kéne emberek közé mennem, de mégis itt vagyok. Itt állok a bálterem kellős közepén, a lehető legbénább jelmezben. Eredetileg zombi akart lenni, de alig volt felhasználható eszközöm a jelmezhez. Jobbára egy szétszaggatott póló és nadrág van rajtam, fél pár kukázott cipő, meg egy adag rosszul felvitt festék. Jobbára úgy nézek ki, mint egy összevert paraszt, de hát ez van. Látszólag mindenki elvan, van aki már a dj pultnál ugrándozik, meg a büféasztalnál csevegnek, én meg itt állok tök egyedül. Sajnos ez van, nincs túl sok barátom, vagyis jobbára nincs barátom se. Pedig jól esne valakivel beszélgetni. Jobb híján odamegyek az egyik falhoz és nekidőlök, és várom, hátha valaki odajön hozzám, bár ennek nincs túl sok esélye, de azért reménykedek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Síkok:

Témanyitás by Jenna Collins on Szomb. 03 Okt. 2015, 22:04

~Kayla & Kayato~

Halloween, az egyetlen ünnep ami kicsit illik is hozzám elvileg. Most is lesz bál, erősen gondolkodom hogy menjek e, az a helyzet hogy ez amit én csinálok itt nem igazán vezet előre. Olyan sok itt az ember mégis egyedül vagyok, hosszú távon ebbe bele képes kattanni az ember hisz bármennyire is tartok másoktól társaslényeknek lettünk teremtve. Úgy döntöttem erőt veszek magamon és megpróbálok kicsit nyitottabb lenni, első lépés, normális emberi kapcsolatok azon belül is normális társalgás és "barátkozás" elsajátítása. Erre nincs is ideálisabb helyszín itt mint egy bál, emlékszem az előzőre, sikerült elbeszélgetnem Ralffal, aki azóta mintha kerülne vagy átnéz rajtam, lehet a negatív hozzá állásom meg hogy nem voltam túl kommunikatív elüldözte a hiperaktív srácot. Na most erőt veszünk magunkon, minden fejben dől el, elvileg, próbáljuk is ki. Egy ilyen buliba illik kiöltözni, itt voltam én bajban, régen az egyetlen barátom sokszor mondta hogy hasonlítok egy régi film egyik szereplőjére, rá kerestem és tényleg, ráadásul megvalósíthatónak találtam az adott dolgaimból úgyhogy beöltöztem Wednesday Addams-nek. Nem sokan ismerhetik majd a karaktert, de nem is olyan nagy baj, a ruhához még egy kellék, egy üvegcse, meg még befonom két ágba a fekete hajam és teljes is. Lesétáltam a bálra, élethűen hoztam a karakter alap érzelemmentes arcát szóval ha valaki engem nem ismer de a karaktert igen azt hiheti jó színész vagyok és csak előadom, ezért is jó ez, csak én titokban nem vagyok olyan vérszomjas és az üvegben is csak ételfestékes víz víz, véletlenül se történjen semmi baleset. Nekem kell lennem a kezdeményező egy társalgásban amihez találnom kell egy alanyt, a falnál áll egy magányos srác, azt hiszem ő is ott volt a buszon amikor Salemben voltunk és ő is haza jött úgyhogy talán olyan antiszoc lehet mint én, kezdetnek jó, szót érthetünk és mindketten fejlődünk. Szép lassan oda sétálok a falhoz és megállok mellette, ömm azt hiszem felé kéne fordulnom és köszönni vagy ilyesmi. Nagy levegő és meg is teszem.
-Szia, én Kayla vagyok, téged hogy hívna? - és sikerült olyan érzelemmentesnek lennie mintha egy tankönyvből tanultam volna meg szóról szóra, mindegy, legközelebb jobb lesz.

Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Síkok:

Témanyitás by Irina Shane on Szomb. 03 Okt. 2015, 22:21

~Sandy Lewis, Sam Lewis és még aki kíváncsi rájuk~

Átromboltam Sam szobájába a kis készletemmel és kikentem a fejét, megint kérdezgette hogy mi leszek, amire a válaszom annyi volt hogy kb 1 óra és megtudja, nyugalom. Miután végeztem vele, elég nehéz úgy precíz vonalakat és árnyákokat csinálni hogy közben húzza a képét meg röhög mert "csikizem az arcát" de végül csak sikerült, látta hogy meguntam és nem az én bajom ha el lesz b*szva az arca úgyhogy csak nyugton marat a végére. Aztán szépen átvonultam a szobámba és bezártam az ajtót mielőtt festés közben rám rúgja az ajtót és félre mázolok. Nem olyan nehéz amúgy amit kitaláltam, de remélhetőleg hatásos, főleg ezzel a kontaktlencsével, meg is szenvedtem rendesen mire be tudtam rakni, de megérte. Végezetül felöltöztem és megálltam a tükör előtt, na szóval smink-meg van,  ruha plussz alá egy a hajszálnál vastagabb testszínű harisnyát mielőtt megfagynék vagy valami meg egy rövid kötött kis kardigán se árt aztán  még hozzá a cipő és így-  meg van, mehetünk bálozni instant lélekfaló ként. Lesétáltam szépen, kiszúrtam a bátyám, remélem nem vett észre ahogy beléptem hogy mögé tudja sompolyogni. Ha ez sikerült finoman megkopogtatom a vállát és amikor meg fordul, eltorzított sátáni hörgő hangon.
-Enyém a lelked! - és próbálom tartani a komoly arcot de húzódik a szám széle, fenébe.

Out: Nina Walsh
Csatavilág: Átok: Fúria
Ékkövek birodalma: Iriyana Anemone Evergreen
Irina Shane
Irina Shane
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 407

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Michael Nikostratos on Szomb. 03 Okt. 2015, 22:39

~Sam&Sandy, meg aki akar~

Sandy nem tudom hogy sminkeli ki magát, de hogy engem direkt szivatott, az biztos. Egyszerűen nem tudta megállni, hogy ne csikizze az arcomat, direkt ezzel szórakozott, aztán meg adta az ártatlant, hogy nem is direkt csinálja, sőt, elkezdett beszólogatni, hogy fejezzem már be. Egy idő után vasakarattal bírtam ki, amíg befejezte, ami amúgy totál tovább tartott, mint kellett volna. Ahogy ezzel megvolt, és kiment, siettem, hogy befejezzem a jelmezem. Mivel tudom, hogy Sandy nem lett volna velem foglalkozni, ezért ekkor még nem volt a szobámban a kígyó, csak ez után mehettem Serena tanárnőhöz, hogy kölcsön kérjek tőle egyet. Próbáltam már korábban egyeztetni vele erről, és bele is ment, hogy kapok tőle egy ártalmatlant a jelmezemhez, ha nagyon vigyázok rá. Természetesen ekkorra már minden más rajtam volt, hogy láthassa, nem egy gagyi ruházat mellé lesz kellék az állata, hanem egy igazán profi darabhoz kell.
Ezek után úgy sétáltam be a bálra, mint Baron Samedi. Egyből elvettem egy pohár üdítőt ahogy leértem, mert mocskosul szomjas voltam, és próbáltam inni úgy, hogy ne mázoljam szét a sminkem, majd odaálltam a terem szélére, és vártam a tesómat. Mikor valaki megkocogtatta a vállam, lassan, hatásosan fordultam felé. Láttam, hogy Sandy az, mire csak halk, mély hangú nevetést hallattam.
- Azt kötve hiszem... viszont én bármikor elvihetem a tiéd... - tettem hozzá lassú, mély hangon.

A hozzászólást Michael Nikostratos összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 04 Okt. 2015, 00:49-kor.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Témanyitás by Irina Shane on Szomb. 03 Okt. 2015, 23:00

A válaszára kiestem a szerepemből és kiöltöttem rá a nyelvem, majd kislányosan illegettem magam hátra téve a kezeim nagy szemekkel nézve rá kissé leszegve az állam, majd valami beugrik.
-Hmm talán egy plüss maci vagy valami nem ártott volna még, - húzom el a szám majd unottan meg vonom a vállam - már mindegy.
Ezután nézem csak hogy a kígyó ami a nyakában van megmozdul, megfagyok és mozdulatlanul meredek a hús vér csúszómászó gerincesre, majd hirtelen mint amikor megindul a rakéta remegni kezdek és egyre szélesebb mosolyra húzódik a szám.
-NEKEM IS KELL EGY KÍGYÓÓÓ! - kiabálom el magam, ú komoly hangom van így zárt térben, meg kell hagyni, de most nem érdekel.
Ugrok Sam mellé és izgatottan simogatom meg a kígyót a vállán, majd elfolyva mondom gyermekiesen.
-Honnan vaan? Add nekeeem? Tudod hogy vigyáznék ráá. Jó sorsa lenne nálaaam.
Mint akit hipnotizáltak, olvadozok a lábatlan hüllőtől.

Irina Shane
Irina Shane
5. szint - 12 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Michael Nikostratos on Szomb. 03 Okt. 2015, 23:12

Kiöltötte rám a nyelvét, komolyan, mint egy ötéves. Azért lélekben még mindig egy kislány, nem véletlenül a kicsi húgocskám, aki amúgy most sincs megelégedve magával. "Egy plüss maci nem ártott volna még." Aha, mihez? Pár napja még arról beszélt, hogy mennyire leszarja mindenki véleményét, meg hogy őt mennyire nem érdeklik ezek a dolgok, most meg stresszel egy jelmezen, hogy nem tökéletes. Mennyire átlátszó, édes istenkém.
- Lényegtelen, úgyis én vagyok a legmenőbb. - vigyorgok. - De amúgy nem rossz a tiéd sem. Meglepően jó lett. Az enyém után tiéd a második legtutibb, mit szólsz? Megelégszel vele? - nyújtom ki én is a nyelvem, hiába, hajlamos vagyok lesüllyedni a szintjére. Mikor kígyócska megmozdul, látom, hogy lélekben meghal, tudom hogy imádja a kígyókat, ezért nem is kértem el addig, amíg nem fejezte be a sminkem. Képtelen lett volna rám koncentrálni.
- Serena tanárnőé. - mondom, és hagyom, hogy megsimogassa. Lehet, hogy amúgy egy plüssállat, de most élő lélegző kis cuki állatka, és azért vigyázok rá, szóval figyelem, nehogy baja legyen.
- És a bál után vissza kell vigyem. - teszem hozzá, ami valószínűleg lelombozza majd. De amúgy se adnám neki, akármeddig könyörögne, ha lenne egy saját kígyóm. Tényleg, akarok egy kígyót.

A hozzászólást Michael Nikostratos összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 04 Okt. 2015, 00:49-kor.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Karakteradatok
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Témanyitás by Irina Shane on Szomb. 03 Okt. 2015, 23:41

A megjegyzésem igazából hangos gondolat volt de egyből beszól rá, jaj ki nem bírná.
-Jó'van már, tudom anélkül is hogy a fejemhez vágnád. - fonom karba a kezeim , de aztán megdicséri az én szerelésem is, lehetek második, kössz, nem kell a szánalmas rangsorolásod, de megint elkezdem illegetni magam csavargatva a hajam megjátszott ilyen kínos izével amikor pirulni is szokás - Köcönyöm!
Azután lefoglal a kígyó és miután túlüvöltöttem a zenét rá ragadok az állatra legalábbis a kezem, imádom a hüllőket, csak otthon nem lehet mert anyu falra mászik tőlük, nem is értem, tök ártalmatlanok és barátságosak,  szerintem gekkó nem ölt még embert, de mindegy. Hiába próbálom bűvölgetni a megnyújtott mondataimmal és nyájas hangommal lepattint azzal hogy az egyik tanáré.
-Hát akkor azt hiszem ideje még jobb kapcsolatot ápolni a tanárnővel. - lehet hogy pofátlan, amúgy se tűnik rossz arcú tanárnak, sőt, de a motiváció mindig előrébb viszi az embereket, nem? Elbűvölt ez az állat, jobban mint valami szőrgombóc.
-Ha megunnád vagy nyomná a vállad, bár nem illik a szettemhez szívesen át veszem. - aha, őt ismerve inkább megpusztul akkor se adná át, nem hinném hogy ennyire fanatikus lenne de ő is szereti a hidegvérű dögöket. Aztán mintha össze törtek volna valamit, vissza kell vigye, azt hittem legalább egy estét maradhat, ajj már.
- Kár. - mondom lemondóan. Addig is élvezzük ki a jelenlétét körünkben, azért még se állhatunk egy helyben és simogathatom egész este, úgy megtenném de egy bálon nem ezt szokás csinálni.
-Nem vagy szomjas? - közben még egy utolsó simítás.

Irina Shane
Irina Shane
5. szint - 12 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Michael Nikostratos on Vas. 04 Okt. 2015, 00:02

- Szívesen. - mondom, remélem tényleg értékeli, mert nem szoktam csak úgy dicséreteket dobálni, főleg nem csak amiatt mert a húgom, de a teremben körbenézve tényleg övé a legjobb jelmez az enyém után. A dicséret után hagyom hogy kígyózzon.
Megjegyzi, hogy akkor majd benyal a tanárnőnek, hát nem tudom, szerintem vissza fogja változtatni plüssé, és nem hiszem, hogy majd a kedvéért minden alkalommal amikor ott jár átváltoztatja, azért a pofátlanságnak is van határa szerintem, de ezt rá hagyom. Viszont megosztom vele is az ötletem ezek után.
- Stipstop én veszek előbb kígyót most hogy anya nincs itt és nem tilthatja meg. - mondom ki gyorsan egy szusszra, mielőtt belevághatna. - A házirend engedi a háziállat tartását, úgyhogy lesz egy kígyóm. Majd néha átjöthetsz, de nem viheted el. -igazából az egész lényege, hogy leszögezzem, az én ötletem volt, és én gondoltam rá előbb, hogy ha ő is venne, akkor ne hivatkozhasson később arra, hogy ez az ő ötlete volt és másoltam, vagy bármi. Nem szeretek kapaszkodót adni neki a bosszantásomhoz, és tudja, hogy az ilyet nem szeretem, ezzel a világból ki lehet kergetni, amikor valaki azt bizonygatja, hogy nem vagyok eredeti, vagy ilyesmi. Ezekre harapok.
Arra, hogy átadjam majd lesz alkalom, egyelőre menőzök vele még, aztán majd ha múlik a varázsa, akkor megkaphatja.
- Előbb ittam, de elkísérlek. - mondom, és mivel tudom, hogy nem az az ivós fajta, nem kötöm az orrára, hogy nincs itt semmi ami alkoholt is tartalmazna - sajnos.

Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Irina Shane on Vas. 04 Okt. 2015, 00:48

-A kapcsolat ápolós ötletemre nem mond semmit, jó neki már nem kell, elvégre oda adta neki a kígyóját, azért én nem adnám csak úgy oda bárkinek, vagy lehet hogy túl kedves a tanárnő. Igaz hogy szem pont egy ilyen állatra tényleg nagyon vigyáz de akkor is. Aztán felkiált és stipstoppol, nézek rá nagy szemekkel tátott szájjal, megvárva amíg végig mondja, a házi rend engedi,  pedig olvastam, átfutottam volna rajta.
-Ez nem fair! - vágom a fejéhez - De tudod mit legyen csak ennyi örömöd. - majd belegondolok hogy hétvégére haza utazunk, azért nem lehet csak így ott hagyni szerencsétlent pár napra, igaz nagyon nem fog sietni sehova meg egy egéren sokáig el emésztgeti magát de na - Bár haza hozni nem tudom hogy szándékozod, főleg ha vége a sulinak meg szünetekben, de nyugodtan, ebből látszik hogy milyen felelőtlen tudsz lenni, egy állat nem csak 2 évre szól. - vágok vissza büszkén, na most aztán megmondtam neki, na ki a Jani?
De bármennyire is fáj valahol az irigység beszél belőlem és nem az hogy szegény állat, bár az állatkínzás ellen vagyok és valahol az is enne van de nem az volt a fő ok amiért kikívánkozott. De hamar lenyugtatom magam és pördülök egy felet hátat fordítva neki közben a körmöm nézegetve, piszkálva.
-Neked lehet kígyód, ha úgy döntök nekem is lesz időm egy állatra akkor nekem meg sünim lesz,...ja és stipi..stopi...- mondom büszkén felemelt állal, akkor stoppolgassunk.
Majd hogy inkább tereljük a dolgot a szomjúságára kérdezek, ami találat, megyünk is leellenőrizni az italos asztalt. Ahogy oda érünk fel is kapok egy poharat és hogy ne legyek paraszt neki is nyújtok egyet, majd egy kólát veszek magamhoz, nem nagyon látok alkoholt aminek persze van sok jó hatása de egy pár rossz is, engem a hangulat visz magával, úgyhogy ha jó a buli nem igény az oldó szer, menni fog anélkül is.
-Én a kólára szavaztam, neked mi kell? - teszem le a poharam amíg öntök majd neki is - Segítek, add a poharad. - igaz én adtam hátra erre nyúlok érte hátra, jó nem gondoltam át, természetesnek vettem hogy egyedül is menni fog neki, igaz ha annyira akarná csak menne de a korlátozottsága miatt jó tesó leszek és segítek neki. Ja és ielőtt emelném a számhoz, felkapok az asztalról két szívó szálat egyet dobok az övébe egyet az enyémbe és úgy kezdem kortyolni az itókám.
-A sminkünk védelmében, hülyén nézne ki ha mosolyba lekopna a festék, főleg nálad. - jók ezek a jelmezek de baromi sérülékenyek, viszont a vicces hogy levakarni meg alig lehet.

Irina Shane
Irina Shane
5. szint - 12 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Michael Nikostratos on Vas. 04 Okt. 2015, 01:08

Visszavág, hogy nem fair amit csinálok, hát igen. - Ez a vesztesek dumája. - mondom ki hangosan, ahogy átsuhan az agyamon a gondolat. Legyen csak ennyi örömöm, hát van is, nekem kígyóm lesz, ennél menőbb állatot úgy se tud kitalálni. Aztán rámutat, hogy jaj, szegény kígyóval mi lesz meg minden, mire megvonom a vállam.
- Anya utálja a hüllőket, de szereti az állatokat. Nem akarja, hogy az én hülyeségem miatt meghaljon szerencsétlen, akármennyire is tart az ilyenektől, ráadásul tudni fogja, hogy itt is kígyóval alszom, tehát belenyugszik, hogy a közelemben van. Ha mellé még életben is maradok, az csak hab a tortán, hogy megnyugodjon. - magyarázom, majd elkomorodom. - Viszont addig, amíg nincs meg az állat, anyának erről egy szót se! Ha az előtt megtiltja hogy megvenném, akkor hivatkozhat rá, hogy ő megmondta, és a tervemnek annyi, ráadásul akkor te se járhatsz át cukizni meg ilyenek. - így neki is csak veszíteni valója van, tuti nem fog beköpni, de amúgy se szemét ilyen téren, tehát megnyugodhatok. Ez után azt mondja, hogy süni kell neki, az kell a fenének, bólintok és megvonom a vállam, felőlem lehet tengerimalaca is, nem szólok bele. Nekem csak a kígyó kell.
- Valami szőrösnek jobban örültem volna, amit megehet a kígyóm, de ha sünit akarsz, akkor legyen sünid. - vigyorgok.
Amikor a kezembe nyomja a poharat elfogadom, igazából annyira nem voltam szomjas, de nem akarom hogy egyedül érezze magát, úgyhogy elfogadom. - Nekem is jó a kóla, köszi. -teszem hozzá, majd amíg tölti, addig két kezembe veszem a kígyócit, és színpadiasan mutatom hogy tele a kezem, nagyra tátva a szám.
- Szomjas. - teszem hozzá kérlelően.

Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

16 / 24 oldal Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 24  Next

Vissza az elejére