Az Új Ellenállás területei

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Az Új Ellenállás területei - Page 3 Empty Re: Az Új Ellenállás területei

Témanyitás by King Raten Chromixen Pént. 25 Júl. 2014, 12:34

A kacsintást viszonzom, de mással már tényleg nem reagálok a témára. Élvezem egy kicsit az ital érkezését, és hogy ismét méltat egy kicsit az asztali társaság, sőt, ahogy nézem már a környező asztaloknál is felkeltettem az érdeklődést. Helyes, végre kezdik felismerni hogy mekkora arc ez a Ralf. Mondjuk már korábban is elvártam volna egy kis figyelmet, na mindegy. Az egómnak és a kisebbségi komplexusomnak is jót tesz a figyelem, de megállom, hogy meghívjam az egész kocsmát. Valószínűleg nincs annyi a számlámon, bár ha túladnék a nálam lévő adagokon akkor simán fizethetném, de inkább mégse. Nem érdemlik meg, hogy rájuk költsek. Inkább előveszek egy vexes cigit, ismét megkínálom a csajt, majd beleszívok, és úgy várom hogy Királylány elkezdje a történetet. Mire elkezdi, már feszült figyelemmel követem a történetet, majd a végén elhúzom a számat, kifújom a füstöt, és megcsóválom a fejem, és komoly tekintettel mondom.
- Kibaszott politika. Nem csodálom hogy leléptél, normális ember ezt nem bírná. Legszívesebben rájuk gyújtottam volna a k-rva várost a helyedben. - mondom, majd amikor felnevet, akkor én is elmosolyodom újra.
- Dehogy, szívesen meghallgatlak. És amúgy is én kérdeztem. - mondom, majd megvonom a vállam, miközben körbenézek a teremben.
- Egyébként elég kihalt a buli itt, csak a társaság menti meg. Hol szoktatok még szórakozni? - kérdezem, finoman célozva rá, hogy akár át is mehetnénk máshova, kettesben.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Az Új Ellenállás területei - Page 3 Empty Re: Az Új Ellenállás területei

Témanyitás by Bishop Pént. 25 Júl. 2014, 13:46

~ Karakter: Ralf Shaw; Helyszín: Titkos földalatti komplexum ~

Ralf válaszára a politikával kapcsolatban egy őszinte, bizakodó mosoly jelenik meg a lány arcán. A tekintete is arról árulkodik, hogy legszívesebben ezt tenné, felgyújtaná az egész rendszert, ami kitaszította.
- Az. Sok sikert hozzá. Tűzálló az egész város és egy rohadt öngyújtót se tudsz venni.
Válaszol ugyanabban a hasonlatban, amit Ralf is használt. Belegondolva Shawnak valóban nem lenne elég pénze a teljes kocsmát meghívni, logikus módon ha folyékony vexillum lenne az ital, minimum annyi tiszta vexilliumot kellene átadnia a kocsmárosnak, amennyi az italokban összesen lenne. Ez kérdéses, hogy pontosan mennyi is. Az odatartott cigaretta szálat Királylány most is elutasítja. Ralf kérdésére nyújtózkodik egy kicsit és körülnéz a kocsmában, majd finoman megvonja a vállát.
- Ez egy földalatti katonai komplexum. Ne várd, hogy bármilyen komolyabb "buli" legyen itt. Van pár kocsma, lehet inni, kikapcsolódni, beszélgetni, erre van kitalálva, olyan visszafogott helyek. Levezetésnek éppen jó. Ha akarsz valami nagyobbat fel kell menni a felszínre és körülnézni Afrikában.
Vázolja szépen a helyzetet majd hátradől a széken.
- Van a C10-s blokkban egy nagyobb hely, de én örülök, ha hazasétálok innen.
Mosolyodik el ismét és lehúzza a következő pohár italt is. Ezt a mellette ülő férfi már rossz szemmel nézi, utána Shawra pillant, jelezve, hogy nem kellene többet innia a lánynak, ha még valamit szeretne tőle.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Az Új Ellenállás területei - Page 3 Empty Re: Az Új Ellenállás területei

Témanyitás by King Raten Chromixen Hétf. 29 Dec. 2014, 04:26

Mikor a csaj a tűzálló épületekről beszél, megcsóválom a fejemet, és halkan kuncogok.
- Komolyan, nem olyan csajnak tűnsz, akit ez bármiben is meggátolna. Én legalábbis biztos megtalálnám a módját, és szerintem te is. - mondom, majd a lány nyújtózkodik egy sort, és körülnéz, végül nagy nehezen válaszol. Rohadjon meg az összes katonai komplexum, meg hadsereg. Még hogy levezetésnek jó... komolyan, egy jó katona mindig pörög, mindig tenni akar valamit, ne magyarázza meg nekem senki, hogy tök jól elvan három kocsmával, meg a saját farkával. Kikapcsolódás, meg a faszomat. Vagy lehet, hogy csak én vagyok ilyen, valahogy mindig különböztem az átlagos sorkatonáktól. Mielőtt lehúzná a maradék piáját is, már érződik a szavain, hogy kezdem túlitatni. Ott basszamegakutya, amatőr hiba, de sokakkal megesik. Én meg nemrég köptem bele a halál szájába közvetlen közelről, igazán hibázhatok egy párat.
- Az a C10-es blokk jól hangzik, de nem hiszem, hogy egyedül odatalálnék. - mondom, miközben ismét beleszívok a cigarettába. Többet füstölök, mint egy szovjet gyárkémény.
- Esetleg együtt megnézhetnénk. - teszem hozzá, ha a csajnak nem esik le egyből hogy mire gondolok - amit kétlek. Most vagy elutasít - akkor kalap kabát, csókolom az anyukáját, és megyek tovább - vagy együtt megyünk tovább. Előbbi esetben visszazúzok a szállásomra, és ott várom ki a rajtot, utóbbi esetben pedig ki tudja, hogy meddig élvezzük egymás társaságát. Egyelőre tart a pénzem, addig mehet a buli.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Az Új Ellenállás területei - Page 3 Empty Re: Az Új Ellenállás területei

Témanyitás by Bishop Hétf. 29 Dec. 2014, 22:30

~ Karakter: Ralf Shaw; Helyszín: Titkos földalatti komplexum ~

Ahogy egyre több ital gurul le az asztalnál lévők torkán Ralf bókjai is úgy kapnak - a kezdeti savanyú helyett - egyre jobb fogadtatást, vagy maguk a bókjai lesznek jobban ahogy telik az idő. A szavakon a lány elmosolyodik.
- Látom az ego a ház tetejéig ér.
Mindenesetre Ralfnak, annak ellenére, hogy egy korlátozott helyű, földalatti komplexumban van nagyobb gondja akad amiatt hogy nincsenek rendes szórakozóhelyek a talaj alatt. Az ajánlatot Királylány végighallgatja, aztán kíváncsi arcot vág, még az egyik szemöldökét is felhúzza.
- Azt hiszem elég nagy fiú vagy ahhoz, hogy megtaláld magad is.
Néhány másodpercig ugyanolyan kíváncsi, várakozó tekintettel nézi Ralfot, amíg Shaw már nem mondana valamit, aztán elmosolyodik.
- Na jó, megmutathatom hol van.
Fogja magát és feláll a helyéről aztán a többi asztalnál lévő férfi felé fordul. Shaw most látja a lány mozgásán, hogy alaposan berúgott, rosszul esett neki hogy felállt és nem is igazán érzi jól magát mozgás közben.
- Jól van srácok. Elmegyek Ratennel az YX-be, egy kis változatosság nem árt. Yole, te addig figyelj a falkára helyettem is.
Az elköszönés után Királylány kitántorog az asztal mellé és várja Ralfot, hogy jöjjön.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Az Új Ellenállás területei - Page 3 Empty Re: Az Új Ellenállás területei

Témanyitás by King Raten Chromixen Szomb. 28 Jan. 2017, 23:10

Készen álltunk, hogy induljunk tovább, és úgy tűnt hogy a csaj is egyre jobban bírja a stílusomat, de amikor felálltunk az asztaltól, láttam rajta hogy kissé imbolyog. Egyértelmű volt a mozgásán, hogy túl sokat ivott, úgyhogy két dolog lett egyből biztos - egy, hogy ma este nem lesz semmi, kettő, hogy nem hagyom itt ezekkel az alakokkal, akik ki tudja, mennyire élnének vissza a helyzettel. Ettől függetlenül nem akartam egyből feldobni, hogy hazakísérem - mi van, ha félreérti, és azt hiszi pont, hogy vissza akarok élni a helyzettel. Bár flottásként, és feljavított emberként képes voltam a komplex gondolkodásra, ettől függetlenül nem voltam az utóbbi időben rászorulva. Annyira, hogy belefájdult a fejem még ebbe is, ahogy ezt a helyzetet próbáltam kisakkozni. Apropó sakk - utáltam ezt az archaikus játékot, ami teljesen elavult, és felesleges rendszeren alapszik. Mi az, hogy egy figura egyszerre csak egyel tud foglalkozni, olyan szinten le volt butítva, annyira kétdimenziós volt az egész, hogy sose tudtam élvezni. Egy háború nem ilyen. Na de vissza a csajhoz, nem akartam bedobni a változott figurát, és gyanús lesz ha nem beszélek. Nem mintha ez az egész sokáig tartott volna, nagyjából egy másodperc alatt gondoltam végig mindezt - nem véletlenül fájdult bele a fejem. Sétálás közben, ha úgy látom, hogy szükséges, akkor stabil támaszként segítem a lány járását, persze gyengéden, nem úgy mint egy robot. Egyesek azt mondanák, hogy kihasználom a helyzetet azzal, hogy a csípőjére tegyem a kezemet, de én inkább fényes páncélú lovagként szeretek magamra gondolni, aki mindig ott van, ha egy részeg lányt meg kell védeni.
- Sziasztok srácok, további jó bulit. - intek a többieknek, és elindulok a csajjal kifelé, ha nem állítanak meg minket. Amíg kisétálunk, átpörgetem az agyamon a beszélgetést, és félúton odafordulok hozzá.
- Kell valami amitől kitisztulsz kicsit? Nem akarom hogy azt hidd, vissza akarok élni a helyzettel. - kérdezem, miközben a kijárat és a pult felé vezetem, ahonnan még bármelyik irányba fordulhatunk. Tényleg, ha bejövök neki, akkor ne a pia miatt legyen, az a fajta ember nem én vagyok. Ha rábólint, akkor odaviszem, és kikérek neki egyet, persze nem adom neki tisztán, amennyire ismerem ezeket a szereket, kérek még olyan cuccot amivel felhígíthatom, hogy csökkentsem a hatását. Szóval nem akarom, hogy színjózan legyen és beadja a másnapost - már ha van ilyen - hanem érezze jól magát, legyen felszabadult, de ne túl részeg. Ha int hogy felesleges, akkor viszont megyünk a kijárat felé, nem is kérdés.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Az Új Ellenállás területei - Page 3 Empty Re: Az Új Ellenállás területei

Témanyitás by Bishop Hétf. 30 Jan. 2017, 01:00

~ Karakter: Ralf Shaw; Helyszín: Titkos földalatti komplexum ~

Shawnak nehezére esik a gondolkodás, ettől függetlenül a gondolatai mindenfelé csaponganak. Az asztaltársaság tagjai elköszönnek a párostól. Egyikük sem olyan hosszasan mint ahogyan Ralf teszi. A kijáratig való eljutás már problémákba ütközik, elsősorban Királylány állapota miatt, támasztani nem kell, de nem éppen a mozgáskoordináció ura a helyzetben.
- A legjobb ha válaszokat adsz a kérdésekre... Vagy inkább egy gyümölcslé, az jól esne. Tudod mit? Inkább hozz valamit amitől jobb lesz.
Fogalmazza meg változó véleményét. Ralf a pulthoz megy és onnan kér józanító hatású szert, mivel elég széles a spektrum és egyelőre nincs szükség egészségügyi mennyiségre, a legjobb ha visz egy ampullát vagy tablettát. Meg tudja tenni, hogy elfelezi az anyagot és nem teljesen tisztítja ki a nőt.
- Kössz.
Királylány beveszi a kemikáliát, kis idő és máris úgy érzi mintha teljesen tiszta lenne.
- Köszi. Na menjünk bulizni.
Először kimennek a bárból, át egy általános folyosón, egy sínen futó felvonóhoz/kocsihoz. Két szintet utaznak le, ott egy nagyobb térre érkeznek. Itt áll egy két szintes saroképület, nagyrészt nyitottak a falak, igazán csak oszlopok vannak és perem alul-felül az alsó szinten, a felső szint már zártabb, de az ablakok ott is nagyok és nyitva állnak. Bentről fények villódznak és nagyon hangos zene szól, bent jól láthatóan sokan szórakoznak.
- Menjünk be!
Ralfot gyakorlatig egészen a parti kellős közelébe vezeti a lány, ahol táncolhatnak. Egyébként a szórakozóhelynek hasonló a hangulata, mint amikor a HPI-ben vagy még inkább a Vexben eresztik el magukat a birodalmiak.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Az Új Ellenállás területei - Page 3 Empty Re: Az Új Ellenállás területei

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.