Templom

Go down

Templom Empty Templom

Témanyitás by Cerebro Csüt. 12 Jún. 2014, 14:53

A városban egy igencsak nagy és régi katolikus templom található, amit egy idős pap igazgat.
Templom 2aij0ok
Cerebro
Cerebro
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 1406
Hozzászólások régi : 109
Korábbi szint/kredit : 2.szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Reputation : 5
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Cerebro
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Mindegyik és egyik sem

Vissza az elejére Go down

Templom Empty Re: Templom

Témanyitás by Celine Ryder Csüt. 17 Júl. 2014, 15:17

Celine nem volt vallásos... de származasa miat félig démon volt. Az utázásai során sok katedrálisban, bazilikában és egyéb szent hejen volt. Sajnost amikor ijen herre be nment.. kicsit mindig félt.
Most a Salem i Templom elött állt és kiscit félve be ment. A belépés mindig hellemetlen volt... szent hejre belépni egy fél démon nak. Amikor elörébb ment önkénytelenul meg nézte az épulet belsejét. Chak néhány emberr volt bent és azok nagyon meglepöttek a mikor meg látták öt. " Démon... isten átka legyen rajtad. " Monta egy fiatalabb nö.
Celine szomoruan a nöre nézett de nem szolt manem még elörébb lépet. "Légy fogadva isten házában... származástol függetlenöl. " Szolt mögotte egy idős nöi hang... egy apáca. Celine oda nézett és kicsit félve bolintott. Amikor még elörébb ment hirtelen megállta mert egy éles fájdalom ment végit a testén... ekkor flnézett... pont egy nagyon nagy kereszt elött állt meg. Nagyon megijett... ne tehetett róla. A potitiv és tiszta erötér ami minden szenthejen volt ijen erötöl mindig félt... mert ö benne negativ és gonosz erö lakit... nagyon mélyen de ott volt.
Amikor meglátta a nagy kerezstett félve hátrált egy lépést és gyorsan lehajtotta a fejét. "Nem vagyok méltó arra hogy itt legyek." Monda nagyon halkan Celine és félve. Nem tudta eszt a hejzetett kezelni... most mit és hogyan csináljon?
Celine Ryder
Celine Ryder
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 144
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jul. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Celine Ryder
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom Empty Re: Templom

Témanyitás by Szonár Csüt. 17 Júl. 2014, 18:32

Ezen a csütörtök délutánon csak azok voltak a templomban, akik sürgősen könnyíteni akartak a lelkükön. Mindenki meglepődött, de nem mindenki szólalt meg. Az apáca rámosolygott Celinere, miután a kentaur bólintott szavaira. Kezeit összetéve tartotta és szemmel követte a lányt. Észrevette a megtorpanást a kereszt láttán és azt is, hogy visszalépett egy lépést. Centanna patái csattogtak a templom hideg kövezetén, megtörve a csendet. Az előbbi fiatal hölgy feldúlt arccal kisétált a templomból, még keresztet vetni is majdnem elfelejtett. Az apáca csak állt a sorok között és mosolygott. Idős volt, de a fülével még hallott. Megközelítette Celinet, olyan két lépés távolságra hátulról és így beszélt:
- Leányom, ha itt vagy, az azt jelenti, hogy az Úr kegyelméből neked is jutott. Nem mindenki tud ám eljönni a templomba! Fordulj hozzá bátran és öntsd ki bánatodat egy imában!
Ha Celine megfordult, az apácát mosolyogni látta. Ráncos arcú, hatvan év körüli nő volt, kedves tekintettel és sminktelen arccal. A templomot egy öreg pap vezette, de sosem haragudott meg, ha segítettek neki az ide látogató hívek, főleg az apácák vagy a ministránsok. A nővér várta, hogy Celine mit tett. Hagyta imádkozni, ha erre volt igénye, de beszélhetett is vele.

_________________
X-suli igazgatóhelyettes: Szonár
X-diák/mesélői NJK:
Charlie Jackson
Akva

Templom Listen
Szonár
Szonár
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 213
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom Empty Re: Templom

Témanyitás by Celine Ryder Csüt. 17 Júl. 2014, 19:55

Amikor az apáca rámosojgott... nem bátran de ös is kicsit vissza mosojgott. Az apáca idüsebb volt és a mosoja kicsit meg nyugtatta Celine t. "köszönom de... endem... hát nem tul szivesen látnak... isten házában... én nem vagok... egy átlagos... " Probálta ugy mondani hogy érthetö legyen hogy Celine egy démon de nem tuda.
" Én félig... ojan vagyok... aki nagyon nem szereti a... jókat... de az embereknek segitem már... és ugy ahogy... legyöztem a... a másik oldalamat... de még nem... még nem beszéltem Hozzá... és félek attok hogy én nem leszek... elfogadva. " Monta. Egyszerüen nem tudta magát erthetöbben kifejezni és szorongva meg mutatta a kezeit majd a lábai felé mutatott. "Ne tessék rám haragudni... nem mindenki rosz. " Monta szorongva. "És én... nem tudom hogy kell imátkozni se. " Vallota be Centanna.

(ehh... nem túl jo ez a post :/ )
Celine Ryder
Celine Ryder
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 144
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jul. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Celine Ryder
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom Empty Re: Templom

Témanyitás by Szonár Csüt. 17 Júl. 2014, 23:12

Az apáca arcáról nem tűnt el a mosoly. A válaszával bíztatni próbálta a kentaurt. Látni lehetett rajta, hogy nem rossz szándékkal jött és az apáca nem sejtett semmi olyat, hogy csak megjátsza és valami gonoszságra készül. Segített neki:
- Krisztus mindenkiért meghalt a kereszten. Neked is van bűnbocsánat és feloldozás, az Isten kapui nyitva állnak annak, aki hajlandó az ő útjára lépni. Anne-Mary nővér vagyok, Celine. - mondta és kezet nyújtott a lány felé. A lángokat észrevette, de azt is, hogy semmi nem gyulladt ki és melegebb sem lett, amióta Celine megérkezett a templomba. Centanna nem tudhatta, honnan tudta a nővér a nevét, de talán volt valami igazság abban, hogy a szent életűeknek sok mindent elárul az Isten és a hitükkel néha nagy dologra képesek.
- Mind küzdünk a bűn ellen és néha elesünk, de ha felállunk és az Úrhoz folyamodunk, ő újra és újra hajlandó megbocsátani. Még annak is, aki sokat tett ő ellene és a legnagyobb ellensége mellett állt valaha. Akár mutáns vagy a szomszédos iskolából, akár démon, aki jó útra akar térni, jó helyre jöttél - mondta a nővér.  Leányom, az atya a gyóntatófülkében van. Látom, hogy te nem férsz be oda. Ha szeretnéd, beszélek vele és megkérem, hogy jöjjön ki hozzád.

_________________
X-suli igazgatóhelyettes: Szonár
X-diák/mesélői NJK:
Charlie Jackson
Akva

Templom Listen
Szonár
Szonár
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 213
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom Empty Re: Templom

Témanyitás by Celine Ryder Csüt. 17 Júl. 2014, 23:52

" Celine... Celine Ryder vagyok... nem veszésesek a lángok " Szolt még minig szorongva és kicsit félve majd fezet fogot az apácával és önkénytelenül félig mosojgott. Nagyon kicsit bátrabb leszz de még mindig elégge szorongott. Amikor Anna-Mary beszélt Celine a szemébe nézet és figyelt. Amikor a névét monda... chak utána jött rá hogy ö ismeri Celine t. "umm... honnan tudod hogy...? " Kérdezte Celine  micsit meglepödve de egy pár másodpert gondolkodás után félve pillantott vissza a nagy keresztre, majdan gyorsan lehajttta a fejét. Majd egy pár másodperces gondolkodás ujra gyorsan felpillantott a keresztre. Szerencsére az apáca ujra szolt. Amit mondott, attol egy nagyon kicsit nyugottam és bátrab lett.
" Igen... én félig démon születésü vagyok a mutáciom késöbb fejlödött ki... emiatt nagyon sokan utálnak és félnek tölem... de én meg a... hogy is mongyam... Töle félek... nem tehetek róla de igy van. " Szolt Celine öszintén be kicsit szomoruan is. " Az invázióban... az volt a leg utosó eséjem arra hogy hova is akarok tartozni... én az embereket választottam... az anyám is. "Monta zarartan Celine. Majd a szorongás és kevesebb félelem mellé most szomoruság jott. " Én megtagattam a származásomat... azért hogy az embereknek segiccsek " Szolt Celine szomoruan de tudta hogy jol dontött. Amikor ujra szolt az apáca Celine félénken szolt. " Nem tul nagy baj ha veled beszélem me? De nem szeretnélek zavarni. " Monta Celine és nagyon kicsit mosojgott.

( Nem szeretnéd be hozni Sonart is? Very Happy )
Celine Ryder
Celine Ryder
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 144
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jul. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Celine Ryder
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom Empty Re: Templom

Témanyitás by Szonár Pént. 18 Júl. 2014, 00:43

Az apáca keze gyenge volt és ráncos, öreg. Hideg is volt, kicsit rossz volt a vérkeringése. Centanna a szemekben mély bölcsességet láthatott és olyan volt, mintha a lelkébe látna a nő. Nem mondta végig a kérdést, de a nővér kitalálta, mit akart kérdezni a kentaur.
- Néha megsúg nekem ilyen kis dolgokat. Kislánykorom óta őt szolgálom.
Figyelt, mint néz a keresztre és elszontyolodik, végig csendben hallgatta Celine történetét és válaszolt:
- A születés sok mindent meghatároz, de az üdvösséget nem. Magunk döntjük el, hogy melyik utat választjuk. Benned megvan a jó, gyermekem. Az Úr hatalmas és az erejétől nem árt tartani, de ha nem provokáljuk, nem fordítja ellenünk. Nem kell rettegned itt. Ez egy kicsit a mutánsok temploma is, amióta ideköltöztetek az iskolával.
Az apáca leült egy kicsit, mert fájt a lába. Először még állva figyelt, de mostanra már tisztán látszott, hogy Celine jó szándékkal érkezett és nem kellett megfigyelni. Csak segíteni akart és továbbra is szeliden mosolygott.
- Tehát anyádtól ered a démoni születés. Ő egyike volt a bukott angyaloknak? Az Úr titka, hogy neki megkegyelmez-e, de te biztosan elnyered a kegyelmét. Nem tettekkel, hanem testtel és vérrel örökölted ezt a létet, test és vér pedig nem állhat ellent Istennek. A választásod, hogy nem az ördög és az őt szolgáló démonok mellé álltál, dícséretes, de ez még nem elég. Oda kell állnod az Úr mellé. Én szívesen segítek, nem zavarsz az imádságomban. Elmondasz velem egy miatyánkot? - kérdezte Anne-Mary nővér, hogy segítsen a lánynak, aki nem tudta, mit mondjon.

_________________
X-suli igazgatóhelyettes: Szonár
X-diák/mesélői NJK:
Charlie Jackson
Akva

Templom Listen
Szonár
Szonár
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 213
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom Empty Re: Templom

Témanyitás by Celine Ryder Pént. 18 Júl. 2014, 01:53

Amikor a sugás dolgot monda az apáca, kicsit mosojgott Celine, es nézte hogy leül a kezdeti állás után. Eröl Celine tudta hogy feigyelt hogy rosz szándékkal jött Celine vagy nem.
" Nem... Anyám régen egy tábornok volt... soha nem monta hogy bukott angyal volt vagy nem. " Szolt vállat vonva Celine. " És remélem hogy igen... mert már több száz éve anyám a jo oldalon van és már chak néha vannak vadászati küldetései... más démonokat vadász... de amikor az invávió volt. kaptunk egy utolso esejt... az anyám is az emeberek oldalát választotta végleg. Most már eggyikunket se látnak szivesen ott. " Szolt Celine fintorogva.
" Régebben... szörny veszéjeket kellet a mutánsoknak át élni... rossz iröszak volt az... de most jobb... az iskola tanáraitol és tanuloitol nem kell félni. " Szolt Celine kicsit bátrabban.
Amikor emlittette azt hogy az erejétöl nem árt tartani az azzonal Apokalipszist juttata Celine eszébe. A Veszéj Termi eddzések kor, többször ö volt az eggyik ellenség... még gyenge fokozatokon is nagyon nehéz volt. Celine hirtelen megrémult. Igenis vannak ojan dolgok amiket az emberek nem tudnak felfogni... a mutánsok és Földonkivuliek egyes nagyon erös tagjait. Apokalipsis, Isten. Önkénytelenül is kicsit felágaskodott és egy pillanat alatt elfogta a bénitó félelem. Amit uténa mondott, önykéntelenül jott ki a száján... egy részt démoni nyelven.
"Apokalipsis... isten... nem nem nem... Apokalipsis nagyon szörnyü mutáns Dormammu szörnyu démon... nem nem nem. " Monta még érthetöen de utána több hosszabb montatott Demoni nyelven mondott el az Elsö Mutánnsrol és elötte és utána levö Fö Démonokrol.
Egy tejes hosszu percig be volt cukva a szeme majd lassan kinyitotta. Még mindit gyorsan vette a levegöt és remegett a keze a félelemtöl. Végül megszolalt, de a kicsit démoni de még mindig nöi hangja kicsit remegett.
" Sok ojan van aki nagyon nagyon erös... vannak jok... de... de... többen gonoszak... még az én szemembe is " Szolt remegö hanggal Celine és egy könny csappel a szemében. " Anyám és én emiatt lettünk jók. " szolt Celine. Celine ismert ölyan eröt ami isteni... mutáns vagy demon vagy földönkivüli.
Celine Ryder
Celine Ryder
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 144
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jul. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Celine Ryder
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom Empty Re: Templom

Témanyitás by Szonár Pént. 18 Júl. 2014, 03:02

Az apáca figyelmezett Celine szavaira. Elkezdett beszélni egy kicsit másról, de a témához kapcsolódott.
- A Szentírás sok mindent tanít az ördögről és az ő szolgáiról, a démonokról. A hitem élő, de a szememnek is hinnem kellett, mikor láttam a démonokat a városban és azt, hogyan űzték el őket. Találkoztam már olyannal, mint te, aki ellent mondott a gonosz útnak, de nem mind jártak jól. Van akit elrendeltek a rosszra és vissza szólítják, mikor nem azt teszi. Te és az anyád az Úr kegyelmének köszönhetitek, hogy kaptatok egy esélyt és az emberek mellé állhattatok. Sosem hittem volna, hogy egy démon másik démonokra vadászik, de sok minden van, amiről az írások csak rejtélyesen szólnak. Tudom, hogy min mentetek keresztül és én is láttam az AIM Korát. Mi a hitünkkel harcoltunk, szóval és kiállással. Ismerem az iskolát is, tudom, miért költözött ide és sajnálom a gyerekeket, akiket megtámadtak.
Az apáca elhallgatott és lehajtotta fejét, hogy keresztet vessen. Valószínűleg a meghaltak lelkéért imádkozott és a sérültek gyógyulásáért. Mutáns- és emberbarát apáca volt. A démoni nyelv hallatán már ő is megijedt kissé. Nem ismerte ezt a nyelvet és nem tudta, mit mondott Celine. Félt, hogy tévedett és átkok hangzottak el. Centanna félelmét is észrevette és ebből jött rá, hogy nem átkot mondhatott, hanem félelmében az anyanyelvén, ősi démon nyelven beszélt. Anne-Mary nővér újra keresztet vetett és Celine szemeibe nézett.
- Leányom, kérlek, ne említsd ezeket a neveket az Isten házában! Nem ide tartoznak. A könnyeidet le tudja törölni az Úr, ha bízol benne. Érzem, hogy imára van szükséged. Gyere, térdelj le velem együtt! - kérte az apáca. Ő a padba épített térdeplőre térdelt, Celinenek volt helye a padsorok között, ha le akart térdelni a lólábaival.
- Mondjunk el együtt egy Miatyánkot, szükséged van rá - kérlelte Anne-Mary nővér. Ebben a pillanatban lépett be Szonár a templomba. Az atyát kereste, beszélni akart vele. Néha szoktak társalogni, nem csak vele, hanem a környék boltosaival, lakóival, akikkel a diákok és az iskola miatt szokott találkozni. Azt látta, hogy az apáca térdel és Celinehez beszélt. Megállt az ajtóban, nem akart közbeszólni. Nem volt vallásos, keresztet sem vetett. Csak beszélgetni jött, de úgy látta, ez várhatott.

_________________
X-suli igazgatóhelyettes: Szonár
X-diák/mesélői NJK:
Charlie Jackson
Akva

Templom Listen
Szonár
Szonár
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 213
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom Empty Re: Templom

Témanyitás by Celine Ryder Pént. 18 Júl. 2014, 03:53

Amikor az apáca rászolt azzonal rájott hogy nemm kellet volna emliteni a két lényt... az démon nyelvról viszont nem tehetett. "Juj... nagyon sajnálom... én nem akartam, kérlek ne haragugy én rám... nem átkot montam " Monta Celine elöször az apácára nézve majd egy hosszabb pillanatig a keresztett. Probálta a féleémét uralni és meg nyugodni. " Csak... ha nagyon félek vagy nagyon dühös vagyok... akkor elkezdek igy beszélni. " Monta sajnálva a történtet. Egy percig halgatott és még probálta a félelmét uralni. " Nem fogotm a neveket többet emliteni itt. " Monta Celine. Ekkor nagyon halkan kinyilt az ajot és Celine a harci tapasztalata és harci érzéke miatt, hallota meg csak... egy hosszu pillanatra nézett csak hátra. Szonar volt. Ezen eléggé meglepödött. Furának nézhet ki egy templomban egy démon kentaur lány amint imádkozni készül.  Erre a gondolatra félig mosojgott egy rövidett. " Mi az eszünkkel és eröinkkel barcolunk... és ami a vadászatott illeti... én is tobb vadászaton voltam... Anyán nagyon jó vadász... az eggyik legjobb... ö töle sokat tanultam. De a földi utazásaimon is nagyon sokat tapasztaltam " Szolt Celine bolintva.
Elöre fordult és kicsit ügyetlenül letérdelt a padsorok közötti részre. " Nem sok ijet fogsz látni... fura nem? " Halkan beszélt hogy az apáca halja de tudta hogy Szonar is hallja és látja a még mutánsoknak is fura dolgot. Celine egy másodperc mulva lejajtotta a fejét és várt hogy most mi következik.
Ekkor bejött es másik ember is a templomba. Amint elörefelé ment, megbámulta Celinet. "Istenverte mutáns féreg." Morgott halkan és amikor a férfi elnent mellete az egyik lábát alig észrevehetöen megrugta Celine lábát jo erösen. Amikor Ez történt, Celine lábain és kezein önkénytelenül nagyobbak lettek a lángok és egy pillanatra nagyon erös vágya lett hogy vissza rugjon... nézte a kezén a lángokat... és most elöször érezte hogy egy pillanatra forrok lettet a lángok. Egy pillanatra éggeték Celine lábait és kerezit. A lángok ez után vissza tértek eredeti állapotukra. Ezután Celine elég nehezen állta meg hogy ne szoljon vissza.
Celine Ryder
Celine Ryder
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 144
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jul. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Celine Ryder
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom Empty Re: Templom

Témanyitás by Szonár Pént. 18 Júl. 2014, 12:12

- Én nem haragszom, Celine, de figyelj jobban, hogy ne indíts be olyan erőket, amik a gonoszhoz tartoznak - kérte Anne-Mary nővér. - A félelmen úrrá lehetsz, ha elfogadod az Urat jónak és kegyelmesnek. Vess egy keresztet így és máris könnyebb lesz - mutatta az apáca a mozdulatot.
Szonár mindent hallott a kivételes hallásával és nagy vonalakban ki tudta találni, mi történt előtte. A két térdelő nő látványa egymás mellett furcsának hatott így is. Nem szólt közbe, hagyta hadd imádkozzanak. Az apáca elkezdte mondani a miatyánk szövegét és minden sor végén várt, hogy Celine el tudja ismételni. Rövid sorok voltak egyszerű szöveggel, könnyű volt megjegyezni őket és utána mondani. Az apáca csak mosolygott. Furcsának találta, természetesen, lótesttel nem sokan jöttek a templomba, de amióta itt volt az iskola, sokféle mutáns látogatott ide. Nem akarta megsérteni Celinet, nem mondott semmit. Jó lelkű nő volt és segíteni akart.
A mutánsokra megjegyzést tevő férfire az apáca csak nézett, de nem hagyta abba az imádságot. Szonár résen állt, de nem kellett beavatkozni. A férfi a rúgásnál nagyobb támadással nem próbálkozott. Ájtatosan leült az egyik padra és előrehajtott fejjel imádkozni kezdett. Arkannak sem tetszett ez a hangvétel, de vége volt, nem folytatódott, ezért nem foglalkozott tovább vele. Szonár figyelte, hogy a lángok erősödtek Centanna kezein, de a lány erős maradt. Mikor befejezték az imát, akkor szólt:
- Szia Celine! Tiszteletem, nővér! Az atya itt van?
Az apáca a férfire nézett és mosolyogva szólt:
- Gyóntat, attól tartok, még sokáig benn lesz. Anne-Mary nővér vagyok, uram - mutatkozott be Szonárnak. Az Úr néha megsúg neki titkokat, mint Celine nevét, de Szonár neve nem ilyen volt.
- Arkan Lerikli, a mutáns iskola igazgatóhelyettese vagyok - felelt Szonár. Erre az előbbi férfi felkapta a fejét és hátranézett. Két mutánssal már nem akart szóváltásba keveredni. Erőben Centanna vagy Szonár egyedül is felette volt, de együtt mindenképp. Szonár Celinere nézett. Nem tudta, hogy a lány érdeklődik a vallás iránt.

_________________
X-suli igazgatóhelyettes: Szonár
X-diák/mesélői NJK:
Charlie Jackson
Akva

Templom Listen
Szonár
Szonár
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 213
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom Empty Re: Templom

Témanyitás by Celine Ryder Pént. 18 Júl. 2014, 13:01

Celine még egy másodpercig nézte a kezeit. Ezt majdan el kell mondani a tanároknak... ebböl még baj is lehet. Mert Celine tudta hogy kezd lassan változni. Nem akart ta hogy arra jusson hogy a lángokat nem tudja majdan irányitani ha gonosz ember vagy erö van a közelébe.
Amikor Shonar szolt Celine vissza köszönt és utána nagyon halkan monta hogy még az apáca se hallva csak Szonar. " Most csinálom eszt elöször. " Monta nagyon halkan. Majt a mozdulatot mg ismételte amit Anna-Mary tett. fura érzés volt... szababadabb nak érezte magát Celine utána és utána el ismételte a szöveget, azonnal meg is jegyezte Celine.
Amkor befejezkét az imát Szonar oda jott hozzájuk Celine pedig kicsit ügyetlenül felállt. " Isten hozott, isten házában." Monta Celine komojan, de egy pillanat mulva nagyot mosojgott és közben csak nehezen tudta vissza tartani a nevetését. Nem akart senkit meg sérteni de nagyon irónikus volt a situácio. Egy pár másodperc mulva viszont ujra komoj lett. Nem tudta eldönteni hogy most mondja el Sonar nak vagy nem... de aztán ugy döntött hogy rá er. Ovatosan fogalmazta meg a mondatát hogy csak ök ketten tudgyák hogy miröl van szó. Aszt is ugy hogy ne hallacon ki az hogy aggodik. "Szonar... majdan kéne segitened egy kisseb gologban otthon.. nem unalmas vagy fáraszto de egy magan nem tudom megoldani. " Szolt és tudta hogy az aggodalmát csak Szonar hallota ki Celine hangjábol. " De nem sürgös. " Tette hozzá majdan vissza fordult az apácához.
" És nem csak igazgató helyettes hanem az eggyik legjobb tanár " Monta mosojogva Celine. Öszintén monta. A vallást eddig csak tanulta, de még soha nem vett aktiv részt benne... de ez is egy fajta tanulás volt neki.
Celine Ryder
Celine Ryder
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 144
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jul. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Celine Ryder
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom Empty Re: Templom

Témanyitás by Szonár Pént. 18 Júl. 2014, 13:50

Szonárral könnyen lehetett így kommunikálni, mert messziről meghallotta azt is, amit minimális hangerőn mondott a lány vagy bárki más. Az apáca azt hitte, hang se jött ki Celine torkán. Szonár csak mosolygott rá. A kereszt vetésével Centanna kifejezhette tiszteletét Isten iránt és máris múlt a félelme. Az imádság alatt ez az érzés még gyengébb lett. Nem múlt el teljesen, de éreznie kellett, hogy most valami jót csinál, amiért senki nem ítélheti el.
Az ima végén Celine is felállt és viccesnek találta a köszöntést. Szonár nem nevette el magát, illetlenség lett volna. A lány homályos utalásokat tett, de Szonár értette, hogy nem akar az apáca és a mutánsellens hívő előtt beszélni.
- Rendben, később megbeszéljük - mondta mosolyogva. A dícséret is elmosolyodott, de legyintett is. - Ugyan, szóra sem érdemes.
Az apáca nézte őket és rájuk nézve beszélt:
- Az összhang nagyon szép dolog. Lerikli úr, segíthetek esetleg valamiben? Imádkozni jött, gyónni vagy más ügyben?
Szonár csak mosolyogva felelt:
- Nem, nem, én csak beszélni akartam valamiről az atyával, de köszönöm, nővér.

_________________
X-suli igazgatóhelyettes: Szonár
X-diák/mesélői NJK:
Charlie Jackson
Akva

Templom Listen
Szonár
Szonár
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 213
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom Empty Re: Templom

Témanyitás by Celine Ryder Pént. 18 Júl. 2014, 16:45

" Az elöbb felajánlotadd hogy elintézed hogy meg gyonhassak... nem lenne bagy baj ha téged kérlek meg rá hogy gyóntass? " Kérdeszte Celine még mindig kicsit félve a öt körülvevö nagy erejü tiszta és pozitiv erötöl. A Démonok megérzik ösztönösen az ijen eröt. És mint Celine en laccot félnet, és szoronganak töle.
" És igen... az összhang fontos is és hasznos is. " Monta Celine és félig mosojogva Sonar szemébe nézett. Celine a Veszéj Termmre érette, és remélte hogy Szonar esz is meg érti majdan.
Celine korbe nézet, es látott egy nagyobb gyontató hejet. " Megprobálok oda beférni madjan. " Szolt Celine kicsit szorongva de kicsit mosojogva is... az ima kicit bártabbá tette és a félelme is kevesebb lett. Ami közben elindult arra nagyon megprobált minél halkabban lépkedni de a patái igy is hangosak voltak a csendhez képest. Ez ellen nem tudot mit csinalni. Amikor elindult Celine, a mutánsellenes férfi megint morgott és Celinere bábult. "Kuss legyen már, te istenverte féreg." Morogta halkan és utálattal. Celine hallota és csak ránézett... nem akart bajt és nehezen állta meg hogy most se szoljon... nagyon sok ijen dolgott hallot már amit neki céloztak. De sose tudta megszokni.

(mond meg ha valamit még addjak hozzá a postokhoz? Smile )
Celine Ryder
Celine Ryder
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 144
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jul. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Celine Ryder
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom Empty Re: Templom

Témanyitás by Szonár Pént. 18 Júl. 2014, 17:30

Az apáca meglepődve nézett. A zárdában egymásnak gyóntak, hisz ott nem volt helye férfi papnak. Itt viszont az atya dolga ez. Celinenel mégis hajlandó kivételt tenni. Alázatosan bólint és elmosolyodik:
- Segítek az atyának és foglalkozom veled, gyermekem. Fáradj velem, hogy egymás és az Úr színe előtt hangozzék el a gyónás és ne jusson illetéktelen fülekbe.
A mutánsokra megjegyzést tevő férfi felnéz. Celine patáit hallva újabb sértéssel él. Az apáca ránéz, de nem feddi meg. Szeretet árad a szemeiből és az, hogy ettől az embertől is elvárja. Szonár csöndben nézi végig ezt és sóhajt egyet. Még mindig vannak olyan emberek, akik nem fogadják el, hogy a mutánsok is velük egyenértékűek. Az összhangot értette, hogy nem csak a Veszélyteremben, hanem bevetésen és az iskolában mindenhol kell, ahol többen dolgoznak együtt. Ha a tanulók és a tanár között megvan az összhang, minden könnyebb.
A férfi, aki elöl morgott magában, most megfordul. Már csak Szonár maradt, mint mutáns és kinyitja a száját a férfi:
- Miért jöttetek ide? Ez egy békés templom volt a fajtád nélkül. Húzzál kifelé, ha úgyse akarsz gyónni.
Szonár ezt már nem hagyhatta szó nélkül. Odament és megállt a férfi mellett.
- Uram, mi a problémája? Vannak vallásos diákjaink és tanáraink. Nem hallottam róla, hogy lett volna bármi gond, amikor a templomot látogatták.
A zöld öltönyös, hátrafésült hajú férfi még mérgesebb lett.
- Hagyjál imádkozni, mutkó...
Szonárnak ez a hangvétel már nagyon nem tetszett.
- Uram, maga szólalt meg és kezdte sértegetni a hívőt, aki ide látogatott ugyanabból a célból, mint ön. Nem hiszem, hogy vétettünk volna bármit, de ha imádkozni akar, természetesen tiszteletben tartom - mondta és hátra indult. A férfi viszont felállt a padból és kijött a sorok közé. A kezével Szonárra mutogatott.
- Te és mutánsaid tettétek tönkre azt a múzeumot legutóbb. Ennél sokkal több szárad a lelketeken. Országokat, családokat tettetek tönkre. A nővérem egy mutánshoz ment hozzá és mutáns gyerek született. Csodálkozol, hogy nem állnak szóba azzal, aki kígyónak néz ki? Vagy ezzel a lóval? Ti nem emberek vagytok, hanem eltaposni való férgek! Az AIM nem végzett jó munkát...
Szonár figyelte a férfit, de az csak beszélt, többet nem akart. Támadás nem volt készülőben, csak megmondta a magáét.
- Azok az idők már elmúltak, mikor faji alapon ítélték meg az embereket. Egy évszázaddal ezelőtt is volt ilyen, Németországban, emlékszik? A mi diákjaink nem tettek tönkre semmit. A támadóikat már régóta körözik, terroristák, többszörös gyilkosok. A múzeumban megöltek egy érettségi előtt álló, ígéretes írói tehetséggel rendelkező tanulót és egy tizenkét éves gyereket, akinek a szüleit és a nővérét az AIM emberei a szeme láttára agyon lőtték és a gyerek azóta súlyos lelki traumákat hordozott. Nos, melyiküket vádolja?

A teremben az apáca becsukta az ajtót és Celinhez fordult:
- Gyermekem, nézz magadba és gondold végig, milyen bűnöket követtél el. Nem kell sietni, az Úrnak végtelen idő áll a rendelkezésére. Ha nem ismernéd a bűnöket, van nálam imakönyv, mely felsorolja azokat - mondta és mosolyogva nézett rá, miközben leült egy székre Celinenel szemben. Kintről hallották, hogy a férfi ingerülten beszélt.

_________________
X-suli igazgatóhelyettes: Szonár
X-diák/mesélői NJK:
Charlie Jackson
Akva

Templom Listen
Szonár
Szonár
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 213
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom Empty Re: Templom

Témanyitás by Celine Ryder Pént. 18 Júl. 2014, 20:37

Ami után Celine neehezen de befért a neki kicsit térbe, Celine még egy ideaig hallota a férfit amint beszélt. Halgatott amikor a növér szolt és egy pár másod percig gongolkodott. Hirtelen megint rájött égy erösebb szorongás. " Sajnos sokat vétkeztem... nagyon sokat... nagyon régen, kicsi koromban olvastam a bünöket és meg tanultam... de azota sokat csináltam... akkor történt a legtöbb amikor elöjött elöször a démonságom. Volt egy másogik nagy idöszak... az AIM kora... utána pedig az invázio volt egy harmadik idöszak. Az Érzelem bünei amiota kifejlöttek az eröim... mindig irigy voltam a két tábúakra... de ott van még a... roszban mesterkedés, harag, lázadás, kegyetlenség, a Gonoszság... velem született... ettöl nem tehetek. " Fintorgott Celine és kicsit szomorubb lett. Egy hosszú másodperc mulva sorolta tovább. " Az Értelem Bünei közül a vakmeröség és az... az... istentagadás. " Monta félve es elégge halkan. "Ez nem volt szándékos, csak... ém másként nöttem fel. " Siettet az indokkal. Egy hosszu másodperc után megint szolt. "Sok sok okkult bünt is elkövettem és a kivánság szinte összes bünét is. " Vallota be Celine.
" Én több embert... " Hirtelen elhalgatot, és félve nézett a növérre és gyorsan fojtatta " Még az átlag démonok is jokkak nálam monta es vállát megvonta de szomoru volt. "Nem akartam és ennyi rosszat csinálni de... ez részben velem szöletett... igy voltam programozva... nem tehetek rola. " Szolt Celine majdt megint szolt. "mindig bennem lesz a rosszaság... nem tudom... én nem tudok más lenni. " Fejezte be a sorolást Centanna.
Celine Ryder
Celine Ryder
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 144
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jul. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Celine Ryder
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom Empty Re: Templom

Témanyitás by Szonár Hétf. 21 Júl. 2014, 23:43

Az apáca türelmesen végighallgatta, amiket Celine elmesélt előtte az életéről. A bűnös időszakot, a bűnök ismeretét és a vele született gonoszságot is mind meghallgatta. Nagyon pozitívan állt a lányhoz, de erre nem mondhatta, hogy nem hordozza a gonoszságot. Mégis csak egy démonról volt szó. Megrázó volt neki ennyi bűnt meghallgatni. Ritkán gyóntatott és akkor is csak hétköznapi bűnöket vallottak meg neki a hívek. Próbált lelket önteni az elkeseredő kentaurba.
- Celine, azt kell, hogy mondjam, sok minden van benned, ami miatt nehéz ez neked is és nekem is. Az Úr viszont ad neked is esélyt. Ezért vagy itt. Nos, kezdjük el. Kérlek, mondd utánam!
Anne-Mary nővér várt egy kicsit és kezdte mondani, amit Centannanak utána kellett mondania:
- Dicsértessék a Jézus Krisztus.
Keresztet vetett és a fejével intett Celine felé, hogy ebben is kövesse.
- Az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen. Gyónom a mindenható Istennek és neked lelki anyám, hogy utolsó gyónásom óta ezeket a bűnöket követtem el (itt sorold fel őket részletesen). Utoljára gyóntam: (ha nem gyóntál még, akkor azt mondd, hogy most gyónsz először). Ezzel fejezd be: Több bűnömre nem emlékszem.
Az apáca megvárta, hogy a formának eleget tegyen a lány. Ezeket követően tanácsokat próbált neki adni.
- Leányom, a bűn ellen harcolj szeretettel. Akit szeretsz, azt nem fogod irigyelni, bántani, nem leszel vele kegyetlen, sem gonosz. Gondolj arra, hogy ugyanúgy érző lények mások is. Mielőtt bármit mondasz vagy teszel, ennek a gondolatnak adj időt. Meglásd, sokat fog segíteni. Celine, fontos tudnod, hogy mindannyian vétkezünk. Elesünk, de felállunk és a gyónásra újra van lehetőség. A természeted, amit örököltél, ami veled született, talán nem változik meg, de a tetteidet uralhatod és legyűrheted a gonosz kísértését.
A nővér nagyot mosolygott Celinere. Megvárta, hogy akar-e mondani valamit a lány. Azt meghallgatta.
- Most pedig mondd utánam: Teljes szívemből szánom és bánom minden bűnömet, mert azokkal az én jó Istenemet megbántottam. Erősen fogadom, hogy Isten segítségével a jóra törekszem, és a bűnöket kerülöm. Ámen.
Ha Celine elmondta, a nővér újra keresztet vetett és befejezte:
- Feloldozlak téged az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. - Dicsértessék a Jézus Krisztus.
Celine óriási megkönnyebbülést érezhetett, ha ezt az egészet végig csinálta és mondta próbálva hinni és várva a megbocsátottság érzését.


Szonárral odakint vitatkozott a férfi. Az utolsó kérdésre nem válaszolt. Túl durva lett volna kimondani, amit gondolt. Az idegességtől reszketett a keze és a hangja is.
- Nem érted, mutáns? Ezek azért történnek, mert ti vagytok. Egymással harcoltok, egymás ellen vagy egymásért, nem érdekel! Leromboljátok a házakat és civileket öltök. Mondhatod, hogy nem te csinálod és nem a diákjaid, de amíg nem voltak mutánsok, nem volt ekkora pusztítás a világon. Honnan tudod, mi lesz a gyerekekből, ha felnőnek? Most pedig végre hagyj békén!
Szonár figyelte a férfit, ahogy történelmietlen dolgokat beszélt. Világpusztítás bőven volt mutánsok nélkül is. A gyűlölettől tajtékzott a férfi és az igazgatóhelyettes nem próbálta tovább meggyőzni. Annak örült, hogy nem Celine kapta ezt a gyűlöletbombát. A férfi visszaült a padba és halkan kezdett imát motyogni.
- Ments meg Uram, minket a mutánsok hatalmától, a gyilkosoktól, szemfényvesztőktől, akik az ördög teremtményei.
Szonár erre sem mondott semmit, nem öntött olajat a tűzre, csak várta, hogy Centanna kiérjen a nővérrel.

_________________
X-suli igazgatóhelyettes: Szonár
X-diák/mesélői NJK:
Charlie Jackson
Akva

Templom Listen
Szonár
Szonár
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 213
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom Empty Re: Templom

Témanyitás by Celine Ryder Kedd 22 Júl. 2014, 00:47

Amikor a növér mondta hogy csinálja aszt amit ö, Celine követte. Mondta is és a mozdulatot is.
Amiror a szöveget az apáca után monta ngayon kenyelmetlenül éreszte magát Celine... nagyon furce volt ez neki. A sorolás sajnos hosszu volt és közben az járt Celine fejében hogy Isten is meg lepödik ennyi bünön egy lénytöl. Amikor befejezte elhalgattot, majd halgatta az apácát amikor ö szolt.
" Tudom... nagyon sokan soha nem fognak elfogadni... se mutáns ként, se demon ként... eggyet dudom csak tenni... és eddik mindig aszt tettem... a tetteimel probáltam segiteni a világnak... probálok jobb lenni az örökségemnél... a gonosz természetemet soha nem fogom tudni legyözni... de a gonosz kisértést... talán igen. " Monta Centanna halkan.
Amikor az apáca monta hogy mondja utána Celine becsukta a szemét,, mikozben memorizálta a szöveget... probálta hinni hogy ez segit... hinnie kellet!... ehy hosszu perc után szolt Celine, de halkan.
Az igazán fura dolog csak a végén történt. Amint az apáca fel oldozta... Celine arca es felsö teste belölröl egetni kezte öt. Egy nagyon hosszu másodpercig égette Celine lelkét érintö sziszta és positiv erö. Az arcához nyult fájdalmában, de egy másodperc mulva már nem égetett hanem... Celine nagyon meg könnyebült.
Amikor végre kimentet a fülkéböl Celine még hallota a vita nagy részét. Hirtelen elege lett. Oda lepkedett dühösen a férfizes és elötte megállt.
" Elég!. " Szolt duhösen... most már nehezen tudta uralni aszt hogy ne rugra arréb.
" Én tudom ki vagy!... tudom mit tettél régen!... én ismelek!. " Nézett a feérfi szemébe dühösen. Es még kölelebb lépett. Ekkor ujra fel erösödtekk a lángok... most már a kezein és lábain is 3 szor akkorák voltam mint eredeti méretük. És még melegebbek voltak mint elöször. Celine nem vette észre... túl dühos volt... belülröl jövö démoni harag. " Ártatlan Mutáns gyerekeket? Nöket? Védteleneket? " Kérdeszte dühösen Celine. Erre a férfi felnézett Celine re is a férfi dühe félelem lett hirtelen. Celine utána hátra lápett, amitöl a lángjai és a lángok melege vissza ment a szokásos méret és höfokba. Celine még egy hosszu masodpercig názte a férfit aki más semmit nem szolt... egy hangot se.
Ezután Celine kicit megrázta a fejét és ránézett Sonar ra és az apácára. " Köszönöm a türelmét növér " Monta komoj arccal és Szonarhoz fordult. "Sonar... a fanatikus gyülölöket... hagyni kell... nem kell velük törödni. " Mosojgott egy fél mosojt Celine. Mert ez volt a elsö öráján amit Szonar tanitott... ez volt a leg elsö mondata Sonar nak, azon az orán.
Celine Ryder
Celine Ryder
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 144
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jul. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Celine Ryder
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom Empty Re: Templom

Témanyitás by Szonár Kedd 22 Júl. 2014, 09:12

A nővér mindvégig bátorította Celinet. Mikor érezte, hogy meginog és nehezen folytatja, mindig rámosolygott. Helyeselt, hogy úgy van, ahogy Centanna mondta. A tetteivel küzd a jóért és a gonosz természete ellen. Ez minden, amit tehet, de ha megteszi, egyáltalán nem kevés. A végén a fájdalmas arctól megijedt az apáca, de mikor elmúlt és Celine könnyebbnek látszott, akkor újra mosolygott. Megtisztult hát a bűneitől.
Kimentek és az apáca ledöbbenve hallgatta a férfi szavait. Az imáját különösen. Celine kifakadására odament és a lány hátára tette a kezét, hogy segítsen neki megnyugodni. Szonár szintén közel ment, de nem volt szükség másra. A lángok alább hagytak és a férfi elhallgatott. Magában, a fejében mondta tovább az imáit, hogy ne provokáljuk a dühében nagy erejű lányt. Félt.
- Akkor hagyjuk is, Celine. Mehetünk vagy van még itt dolgod? - kérdezte Szonár. A férfi előtt nem akart tovább beszélni, a gyónás érzése, élménye nem tartozott a mutánsgyűlölőre. Centannara és a nővérre nézett, hogy mit szeretnének. Ő csak a paphoz jött, de az atya még sokáig gyóntatott, máskor kell majd visszajönnie.

_________________
X-suli igazgatóhelyettes: Szonár
X-diák/mesélői NJK:
Charlie Jackson
Akva

Templom Listen
Szonár
Szonár
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 213
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom Empty Re: Templom

Témanyitás by Celine Ryder Kedd 22 Júl. 2014, 13:55

Elöször Celline Mondani akart még valamit de utan a meg gondolta magát. Tisztábbnak érezte magát és már csak egy kicsit szorongott ettöl a hejtöl de már nem félt a tiszta és pozitive erötöl. Az apácázoz fordult mosojogva. " Köszönöm a segicséget... ez nekem még hoszú ut lesz... de valahogy menni fog " Monta Celine és mosojogva nezett le a növérre. Nagyon sog mindent el kell még Celine nek mondani a növer nek, de majdan másik alkalommal.
" Nem... mehetünk. " Monta Centanna. Es elindult az ajto felé... probált csendben lépkedni de nem tudott. Amikor ki értek, Centanna elmosojodot de el is pirult. "Nagyon fura volt. " Mongya és Szonarra pillantod. Nem tudta eldönteni hogy mit és mennyit mongyon el Szonar nak. " Hát... nem sok démon csinálta volna eszt utánam. " Mosjgott nagyott de utána komoj lett. " Még nagyon hosszú lesz ez az út nekem. de talán ettöl jobb leszek majdan valamikor. " Monta halkan és inkább magának Majd kicsit mosojgott Sonar ra. " És tudom hogy még neked is fura volt látni engem igy... de... ez is agy tanulás... és... és... öszintén, én nem akartam ezzel a teherrel hogy miket csináltam... talán igy jobb lesz nekem... nem tudom. " Monta zavartan.

(fojtassuk vayg kezgyünk egy uj thread et vagy probájak most én kezdeni valahol máshol? )
Celine Ryder
Celine Ryder
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 144
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jul. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Celine Ryder
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom Empty Re: Templom

Témanyitás by Szonár Kedd 22 Júl. 2014, 22:03

Anne-Mary nővér nyugodt mosollyal felelt a kentaurnak:
- Ez kötelességem az Úr szolgálatában. Ne feledkezz el a Miatyánk és az Üdvözlégy Mária imádságokról és ha szükséget érzel rá, látogass el ide újra! Ha én nem leszek itt, a tisztelendő atya is szívesen segít majd neked. Isten áldjon, leányom!
Az apáca nézte a távolódókat és érezte, hogy Celineben sokkal többet mozdított meg ez a gyónás, mint egy átlag hívőben. A lánynak nagy szüksége volt a feloldozásra, ki volt rá éhezve és ezért élte meg valódi tapasztalatként. A dühöngő férfi már nem beszélt, az imáját is hangtalanul mondta. Odanézett a paták kopogására, de gyorsan vissza is kapta a fejét. Félt Celine lángjaitól. Szonárt is nyugtalanította, amit látott, de nem itt akart róla beszélni.
A kapun kívül megállt szemben Celinenel és válaszolt neki. A mosolya nem volt olyan mélyről jövő, mint az apácáé. Ez más mosoly volt, egy érett családapa, X-Men és tanár mosolya.
- Lehet, hogy furcsa érzés volt, de látni rajtad, hogy megkönnyebültél. Tudod, én nem tartom a vallást, de sokaknak ad egy pluszt és ebben nincs semmi furcsa. Erről az apácáról pedig példát kellene venni. A türelem mintaképe. A pap is rendes, de egy másik nővel talán jobban megértetted magad. A lángjaidat viszont tanulmányoznia kellene egy szakértőnek, mert úgy látom fejlődtek. Vagy új formájuk jelentkezik. Előfordul, hogy csak később jön ki mindez. Láttam, hogy erős tudtál maradni és ez fontos. Így tovább, Celine!

_________________
X-suli igazgatóhelyettes: Szonár
X-diák/mesélői NJK:
Charlie Jackson
Akva

Templom Listen
Szonár
Szonár
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 213
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom Empty Re: Templom

Témanyitás by Celine Ryder Kedd 22 Júl. 2014, 22:35

" Amikor meg rugott, éreztem a tömány gonoszt benne... sok ártatlan embert meg ölt... éeztem amikor hozzám ért. " Monta Celine komojan. " Amikor a lángok fel erösödtek.... nagyon meg ijedtem... nem voltam erös... chak kivülrol. " Vallota be öszintén Celine. A másogik lángolást nem vette észre... túl duhös volt az öreg férfira.
" Én ugy lettem programozva hogy ne higgyek... csak a fö Démonokban. Amikor ide be mentem... és a kereszt ott volt... nagyon féltem... nem teheter rola... éresztem a tiszta és povitiv eröt ami... nekem... szorongtam és feltem az erötöl. Sok katedrálistban, bazilikába és templomba voltam már de soha se mentem a fö kereszt kölelébe... máig. " Szolt Centanna.
Celine Ryder
Celine Ryder
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 144
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jul. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Celine Ryder
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom Empty Re: Templom

Témanyitás by Szonár Kedd 22 Júl. 2014, 22:51

- Celine, ezekről a képességeidről nem tudtam. Először fordult elő, hogy megláttad más emlékeit, mikor hozzártél? Azt ugye tudod, hogy ennyi nem elég a vádemeléshez. Ha ez az ember valóban gyilkos, meg kell kapnia a büntetését, de bevallani biztosan nem fog semmit és az is kevés, hogy neked látomásod volt. Láttál még valamit róla? Valami pontosat az életéből? - kérdezte Szonár. Először azt hitte, Celine csak képzelt vádakkal illette a férfit, nem tudta, hogy beleérzett az emlékeibe. Egy gyilkos viszont ne ólálkodjon az iskola körül, ha lehet, le kell csukatni. Celine teljes bizonyossággal mondta ezeket, tényleg látnia kellett valamit.
- A félelmeinkkel megküzdhetünk és lehet, hogy hosszú, fájdalmas út vezet addig, de le lehet azokat győzni. Te megtetted az első lépést és büszke vagyok rád. Nem tudom átérezni, mekkora dolog ez, de azt sejtem, hogy egy félig démonnak nem egyszerű. Celine, ha kívülről erősnek látszol, az azt jelenti, hogy nem uralt el teljesen a düh. Egy valódi dührohamnál nem tudnád mutatni, hogy uralkodsz magadon. Ha neked segít, gyere ki akármikor ehhez a templomhoz. Az atyával jóban vagyok, nagyon rendes ember. Nem ismer különbséget a fajok között, mindenkivel foglalkozik.

_________________
X-suli igazgatóhelyettes: Szonár
X-diák/mesélői NJK:
Charlie Jackson
Akva

Templom Listen
Szonár
Szonár
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 213
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Templom Empty Re: Templom

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.