A tó

Go down

A tó Empty A tó

Témanyitás by Cerebro Csüt. 12 Jún. 2014, 15:11

Salem Center tava, a tó a város egyik oldalán húzódik végig, kellemesen nagy területű. Megannyi bódé van a partján, ahol pizzázni, hamburgerezni és egyéb ilyen ételeket lehet fogyasztani. Szép homokos strand is tartozik a tóhoz, illetve lehet vizisportokat űzni, búvárkodni, vizibiciklizni, horgászni, szörfözni, kajakozni, kenuzni. Ha épp nincs senki a vizben, vagy a partok közelében a belsőbb részeken jet-skizni is szabad. Telente pedig a tó remek lehetőséget nyújt jéghorgászathoz, illetve korcsolyázáshoz.
Cerebro
Cerebro
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 1406
Hozzászólások régi : 109
Korábbi szint/kredit : 2.szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Reputation : 5
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Cerebro
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Mindegyik és egyik sem

Vissza az elejére Go down

A tó Empty Re: A tó

Témanyitás by Eva Carter Szer. 08 Ápr. 2015, 21:49

Egy, gyönyörű napra ébredek, kint a szabadban, szép kék az ég, és nincs a közelben, még egy bárány felhő sem. Ezért is döntök, úgy hogy ki gurulok a tó partra. Tinát is hívtam volna, de őt most más program kötile, így egy magam megyek oda a toló kocsimban. Látom, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki ki merészkedik a négy fal közül. Csak, mások a párjukkal, a szerelmükkel andalognak, kéz a kézben, egymás mellet. A fürdésnek, még nincs itt a szezonja, de már látni olyanokat is, akik csak a lábukat áztatják benne. Én is ezt teszem, vagy is, csak tenném, ha nem kéne egy toló székben ülnöm. A tavat nézzem, de csak nézzem, és az agyam közben, teljesen üres, de csak olyan értelemben, hogy nem kavarognak a gondolataim.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A tó Empty Miért?

Témanyitás by Junkbot Csüt. 09 Ápr. 2015, 14:17

BETÖLTÉS----100% KÉSZ
Salem. Elég nyugodtnak mondható terület, bár nem is értem mit keresek itt. Az adattározómban találtam egy olyan adatot, ami Apa egyik tudóstársához vezethet, aki történetesen Salemben tartózkodik. Teljesen álcáztam magam, tehát a szokásos öltözet szerint kapucnis felső és arcot eltakaró kendő, nagy bakancs, így a kutya se tudná meg hogy nem is vagyok ember. Jól jönne egy bevonat, amivel álcázni tudnám magam, de egyenlőre be kell érnem ezzel. A berettám a nadrágom hátuljába rejtve és még egy villanógránátot is hoztam magammal, biztos ami biztos.
Az utam a tóhoz vezet, mert....fogalmam sincs miért. Miért is jöttem a tóhoz? Talán mert ilyenkor elég szép? Nem tudom, az érzelmek és az ezt okozó dolgok még szokatlanok, gyakran kapom azon magam, hogy az esőt bámulom. Miért, azt nem tudom.
Elérve a tóhoz, a hely elég elhagyatottnak tűnik, csupán néhány ember és egy tolószékes illető. Szegény.

_________________
XI.parancsolat: Ne bántsd ok nélkül felebarátodat, mert akkor....
....nos akkor megöllek, vagy eltöröm pár csontod.
Junkbot
Junkbot
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 30
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Nov. 11.

Karakteradatok
Főkarakter: Junkbot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A tó Empty Re: A tó

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 09 Ápr. 2015, 14:34

//Elnézést, hogy közbeszólok, de nincs párhuzamos játék. Azaz, amíg Junkbot nem végez Tao kalandján, addig itt nem játszhat. Javaslom, hogy Junkbot írjon egy X-diákot és akkor máris meg lesz oldva a gond és tudtok együtt játszani.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A tó Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A tó Empty Re: A tó

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.