Amethyst Deline

Go down

Amethyst Deline Empty Amethyst Deline

Témanyitás by Amethyst Deline Vas. 16 Nov. 2014, 15:59

Adatok:

Név: Amethyst Deline
Egyéb név(i): Thyst, Troublemaker, Trouble
Faj: mutáns
Nem: nő
Jellem: mutáns-barát
Személyazonosság: nyílt
Születési helye és idő: 2009. 08. 05., Pennsylvania, Philadelphia
Kor: 16
Család: Elszökött tőlük, de nem is nagyon keresik.
Foglalkozás: zsebmetszés, alkalmi munkák
Testmagassága: 165 cm
Testsúlya: 60
Szeme színe: fekete
Haja színe: vörös
Bőre színe: fehér
Különleges ismertetőjel: Tetoválások és vörös haj.
Repülési sebesség: -
Egészségi állapot/ betegségek: nincs

Életrajza:
Hogy ki is vagyok én? Ezt nagyon sok megpróbáltatás határozta meg, valami olyasmi, amit életútnak szoktak hívni.
Philadelphia külvárosában születtem, Pennsylvania államban. Egy nővérrel, egy báttyal és két szülővel osztoztam az otthonomon. Leginkább a 'Rém rendes család' jelző illene az életünkre. Kívülről minden kisimult, egészséges és boldog. Belülről pedig maga a pokol. Ebben a tökéletes családban enyém volt a fekete bárány szerep. Lázadó stílusom, lángszín hajam, tetovációim, nem megszokott személyiségem elnyerte szüleim nemtetszését. Más voltam mint a többi, és ez az ő szemükben végzetes hiba volt. Eme ellentét egész addig fajult, hogy elkezdtem el-elszökdösni otthonról. Csak néhány napra mindig, annyira, ameddig kényelmesen lenyugodott lázadó énem. A sulit sem végeztem rendesen, untattak az órák, ha nem végigaludtam, akkor ellógtam őket.  
Emberfeletti képességeim furcsa módon jelentkeztek. Egy alkalommal, tizenkettedik életévem táján meghallottam, mikor apám szidja a mutánsokat elfajzott korcsoknak titulálja őket. Megmagyarázhatatlan düh öntött el, a mellkasomból égető forróság áradt szét, képes lettem volna bármit felgyújtani. Nem értettem magam sem, honnan jön ez a megmagyarázhatatlan érzés. Megijedtem magamtól, elfojtottam és a mélyre kényszerítettem a forróságot. Nem árultam el róla senkinek semmit. Még különcebbnek éreztem magam, mint azelőtt. Úgy gondoltam, rossz ember vagyok, életre nem érdemes.
Ez a gondolat is lassan elveszett az idő homályában, néhány hónap múlva újra "egészségesnek" ítéltem magam, hisz a tünetek nem jelentkeztek. Továbbra is lógtam a barátaimmal, nevettem és éltem az addig megszokott életem.
Minden jel és egyéb dolog abbamaradt. Néha-néha még éreztem hasonló érzést, de megtanultam eltitkolni, elnyomni. Elhitettem magammal, hogy mindez normális, rendben van, és ugyanolyan kamasz vagyok, mint a többiek. Lelkem mélyén tudtam, hogy ez nem igaz, de ezt a tudatot is elfojtottam, szorosan bezártam a forró érzés mellé.
Teltek-múltak a hónapok, iskolát iskola után váltottam, hisz mindenhonnan kirúgtak, én voltam a rettegett bajkeverő, a tanárok rémálma. Tetszett ez a szerepkör, hisz senki sem akart közel férkőzni hozzám, nem kérdeztek semmiről semmit. Volt egy-két barátom akkor is, de nem igazán igaziak.
Igazi áttörés, ami fenekestül felforgatott mindent, amit ismertem, felborította az összes elképzelésem, nem olyan rég történt. Tizenhatodik születésnapom töltöttem éppen, mikor hihetetlenül dühös lettem. Így, hónapok távlatában apró-cseprő dolognak látszik, de akkor nagyon felhúzott. Kiderült, hogy a kedvesem, az egyetlen ember, akiben bíztam, viszonyt folytatott valaki mással. Iszonyúan mérges lettem rá, átvágva, ostobán éreztem magam. Rám tört az eddig elfojtott forróság, de most nem zártam vissza oda, ahova eddig. Hagytam, hogy kicsússzon a kezemből a gyeplő. A forró véráramlat szétterjedt ereimben, tetőtől talpig betöltött, végül tenyeremben összpontosult. Lángcsóvák jelentek meg ujjaim között, kicsik, de fényesek és forrók. Éreztem a szinte kibírhatatlan, számomra mégis jóleső meleget, ami belőlem sugárzott. Mezítláb voltam, talpam körül a kiszáradt fűszálak lángra kaptak, az előttem zavartan és döbbenten ácsorgó fiú pólója kigyulladt. Ordítani kezdett, bőrét perzselte az általam okozott tűz. Józan eszem megint bekapcsolt, az eddig irányító tűz helyét a rémület vette át. Megrémültem. Magamtól, és attól, amit pusztán az akaratommal műveltem. Hitetlenkedve bámultam kezeimre, amik épp olyanok voltak, mint öt perccel azelőtt. De valahogy mégis mások. Hátrálni kezdtem, akár egy riadt vad, majd elmenekültem. Sokáig futottam, de nem tudtam lehagyni azt, ami bennem volt. Otthonomba érve véglegesen összepakoltam, firkantottam egy zavart búcsúlevelet és mindent hátrahagyva elindultam a nagy világ felé. Stoppoltam, utaztam, az életem egy kopott hátizsákban pihent a vállamon. Örök száműzetésbe vonulva hagytam el Philadelphiát.
Néhány nap elteltével New Yorkba értem. Úgy gondoltam, itt elrejtőzhetek, ennyi ember között nem leszek olyan feltűnő. Álnevet vettem fel, hisz az Amethyst nem egy mindennapos név, talán megtalálnának. Régi bajkeverői szerepkörömből kreáltam a Troublemaker nevet, rövidebben csak Trouble-t. Lopkodásból éltem, itt-ott laktam. Nem volt egy kellemes életvitel. Jelentkeztem egy hozzám hasonlóan "furáknak" létrejött iskolába, hátha itt jobban fog menni. Holnap hajnalban indulok. Remélem, hogy megtalálom valaha, mit is rejteget valójában számomra a sors. Mert nem egy piti kis tolvajként szeretnék meghalni, az biztos.


Képességei: Képes megidézni tüzet a tenyereiben mindenféle segédlet nélkül, ezt úgy 3-4 körig tudja fenntartani, 1 maximum kézilabda nagyságú gömbről beszélünk. Ezt képes magától maximum 5-6 méteres távolságba ellőni, képes kisebb nagyobb koncentrációval alakra formázni, alakítani, vaz eredeti méretet megtartva persze, de 3-4 kör után ez is szertefoszlik. Őt nem sebzi sem a hője, sem a lángok (csak annak, amit ő maga idéz), azonban ha a tűz átterjed más éghető anyagra, akkor az ott önálló életet kezd élni, és attól a pillanattól kezdve úgy viselkedik, mint a rendes tűz és a karaktert is ugyanúgy sebzi.

Szakértelmei: Ügyes zsebmetsző.

Privát előtörténet véleményezést kérsz: Igen

Megjegyzések: Ugyan megszökött otthonról, nem tartják nyilván eltűntként, mivel senki sem tett bejelentést a rendőrségnél.

Adatlap:

Név: Amethyst Deline
Lakás/Létesítmény: nincs
NJK: nincs
Foglalkozás: diák
Munkahely: nincs
Pénz:
Bevétel/hét: attól függ, mennyire szerencsés
Eszközök: nincs
Felszerelés/fegyverek: pillangókés
Vállalat: nincs
Szövetség:nincs
Törzshely, ahol megtalálható: gettónegyed, de a jövőben iskola
Ismertebb szövetséges: még nincs
Ismertebb ellenség: még nincs

Felhasznált kreditek: 0
Fennmaradó kreditek: 4

Mivel diák lesz:

Kötelező órák:
- Világtörténelem (ókortól napjainkig)
- Biológia és kémia
- Fizika
- Matematika
- Irodalom és nyelvtan
- Képességfejlesztés és használat
- Veszélytermi órák
- Idegen nyelv: olasz
Választott órák:
- Hogyan használd az otthoni dolgokat fegyverként
- Mutáns filozófia / filozófia
- A harc művészete harccal és anélkül
- Önvédelem
- Túlélés a távoli űrben / idegen kultúrák

Választott órán kívüli csoportok:
- Vadászklub
- Bokszklub
- Lövészet

Jelentkezés egyéb programokra:
- túlélő kirándulás Vadföldre

Hétfő:
08-10 óra: Matematika (elmélet)
10-12 óra: Biológia és Kémia
12-14 óra: -
14-16 óra: Képességfejlesztés és használat
16-17 óra: Szabadfoglalkozás
17-19 óra: Boksz

Kedd:
08-10 óra: Spanyol
10-12 óra: Túlélés a távoli űrben és idegen kultúrák
12-14 óra: Fizika
14-16 óra: Matematika (gyakorlat)
16-17 óra: Szabadfoglalkozás
17-19 óra: -

Szerda:
08-10 óra: Világtörténelem
10-12 óra: Mutáns és filozófia
12-14 óra: Képességfejlesztés és használat
14-16 óra: A harc művészete harccal és anélkül
16-17 óra: Szabadfoglalkozás
17-19 óra: -

Csütörtök:
08-10 óra: Irodalom és nyelvtan
10-12 óra:  Repülő eszközök vezetése
12-14 óra: -
14-16 óra: Hogyan használd az otthoni dolgokat fegyverként
16-17 óra: Szabadoglalkozás
17-19 óra: Lövészet

Péntek:
08-10 óra: Képességfejlesztés és használat
10-12 óra: -
12-14 óra: -
14-16 óra: Önvédelem
16-17 óra: Szabadfoglalkozás
17-19 óra: Vadászklub

Szombat: (nem kötelező órák)
12-14 óra: Képességfejlesztés és használat
15-17 óra:

Vasárnap: (nem kötelező órák)
10-12 óra: Képességfejlesztés és használat
13-15 óra: -
15-17 óra: Képességfejlesztés és használat
Amethyst Deline
Amethyst Deline
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 32
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Nov. 15.

Vissza az elejére Go down

Amethyst Deline Empty Re: Amethyst Deline

Témanyitás by Thorhalla Vas. 16 Nov. 2014, 16:48

Így rendben van, elfogadva. 78$ az össz vagyonod, adatlapod látom már van, szóval mehetsz is játszani.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Amethyst Deline Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.