Daryl Tranth

Go down

Daryl Tranth Empty Daryl Tranth

Témanyitás by Daryl Tranth Csüt. 19 Márc. 2015, 16:10

Név: Daryl Tranth
Egyéb név(i): Daryl, Irish.
Faj: Mutáns
Nem: Férfi
Jellem: Semleges
Személyazonosság: Nyílt
Születési helye és idő: Születési helyét nem ismeri. 2002.01.11.
Kor: 24
Család: Árva
Foglalkozás: Fejvadász
Testmagassága: 186-cm
Testsúlya: 87-kg
Szeme színe: Barna
Haja színe: Barna
Bőre színe: Fehér
Különleges ismertetőjel: Mind két alkarján, bal oldalon egészen nyakig húzódó, és a mellkas egy részére is kiterjedő nonfiguratív tetoválás.
Egészségi állapot/ betegségek: Elméletileg minden téren egészséges, bár sűrűn megkérdőjelezhető mentális állapota.

Életrajza:

Születésem körülményei, helye csak úgymint szüleim kiléte teljes mértékben ismeretlen számomra. Egy már nevét sem tudom kisvárosban egy árvaház elött hagytak, a nevelőim szerint egy cetlivel, amin kizárólag keresztnevem, és elméletileg helyes születési dátumom szerepelt. Való igaz, kis koromban nem nagyon firtattam a dolgot, hiszen én mindig is ott éltem abban az árvaházban.  Nagyjából úgy nyolc éves koromig. Amikor is egy Los Angelesben élő család örökbe fogadot. A házaspár három gyermeket szeretett volna, de az első két lány után petefészek rákot diagnosztizáltak a nőnél, és meg kellett műteni. Így csak ez az opció maradt. Szerencsémre vagy sem, de azért engem választottak, hogy csak néhány év legyen. A náluk töltött idő egészen kellemesen kezdődött, sőt kellmesebb is volt, mint ahogy eleinte sejtettem volna. Mindenkivel jól kijöttem kicsi ként, és nem is lett volna gond, ha tízen éves koromban nem kezdtek volna megjelenni az apróbb jelek. A család tudni illik, eléggé erőteljesen mutáns ellenes volt. Kezdetben könnyű volt eltitkolni, amíg csak néha szikrázni kezdett a bőröm a vízben. De ezt követően a jelenség egyre gyakoribbá vállt, majd a fém tárgyak esetében is elkezdett elő fordulni. Leg először fiatalabbik nővérem tudta ezt meg, amikor azt hittem, hogy egyedül vagyok, és a konyhában tüsténkedtem, hogy valami ehetőt teremtsek magamnak, amikor is a mikrohullámú sütő előtt elhaladva hirtelen kékesen derengő elektromosság csapott a készülékbe belőlem. Természetesen én magam is meglepődtem, és cifra szavak áradata közben kezdtem el megvizsgálni az oldalamat, ahonnan az az apró villám szerűség tört ki. Én nem láttam semmit, de ezem volt igaz mostoha nővéremre, aki gondolom épp előtte ért haza, hiszen utcai ruhában, teljesen ledermedve állt a konyha ajtóban. Nem tudtam még, hogy mit tegyek, így egyszerűen a szobámba rejtőztem, megpróbálva elfelejteni, hogy ilyesmi történik velem. Egészen késő estig sikerült is, ameddig haza nem ért mindenki, és vacsorához nem láttak. Amikor a legelső felkiáltást meghallottam, már pattantam is fel az ágyamról, és kezdtem el csomagolni, azt tervezve, hogy mielőtt bármit tehetnének megszököm, de elkéstem. Nevelő apám ott termett, és betörve a kulcsra zárt ajtót, amikor észre vette, hogy nem nyílik, csak egyetlen reakciója volt, amikor meglátta, hogy pakolok. Azonnal helyeselni kezdte, és taglalni, hogy most azonnal elküld egy bentlakásos iskolába, mert nem engedheti meg magának, hogy utcára rakj bármennyire is szeretné, az árvaház tudni akarná, hogy ennyi év után hirtelen miért vinne vissza. Így egyetlen választása, hogy ameddig nagykorú nem leszek, eltart. De a család közelében nen akar többet látni. Nem tudtam eldönteni, hogy ennek örüljek-e, de lehetett volna rosszabb is, szóval inkább örültem neki. A bentlakásos iskola nem volt valami esemény dús. Külön szobám volt, így a titkomat meg tudtam őrizni magamnak, és gyakorolni is el tudtam krezdeni, hogy hogyan irányítsam. Az iskola mellett elkezdtem egy számomra érdekes foglalkozást. Pontosabban szólva önvédelmet tanulni a systemát. A ozdulatok nem kötöttek, támadásra is tökéletes, és a talajharcon kívül más hasznos dolgokat is bele vettek az oktatásba, int az első segély, vagy például, hogy hogyan lehet túlélni a vadonban, ha napokig egyedül vagyunk, és eltévedtünk. Más nejm nagyon történt a suliban, hacsak nem azt kellene elmondanom, hogy mikor hány, és milyen csajjal bújtam össze. Az iskola után két dologgal rendelkeztem végre. Szabadsággal, és egy egyszerű autó szerelői szakmával. Viszont a háttér támogatásom megszűnt, hiszen nagykorú is lettem ilyenkorra. Szakmámat gyakorolva egy kis műhelyben találtam munkát, és egyben szállást. Jó volt, jó volt, de mégsem az igazi. Egy szép napon viszont pár fickó rontott be a műhelybe a főnököt keresve, persze meg is találták. Sőt el is verték mint egy lovat, majd el akarták vinni magukkal, de útjukba álltam, ameddig meg nem tudtam, hogy fejvadászok. Fel is csillant a szemem, rá is jöttem egyből, hogy ez a hivatás ami nekem kell. Elkapni pár embert, továbbra is szidni a zsarukat, és még az életemet is kockáztathatom. Már majdnem el is tudtak menni, mielőtt megint megállítottam volna az egyiket, hogy elpanaszoljam, hogy most lettem miattuk munka nélküli, és hajléktalan is egyszerre. És ez nem elég, még el is vitettem magam velük a városból úticéljukhoz tartva így én is New Yorkba. Az út végére egyre kevésbé lettem szimpatikus a számukra, és miután végig követtem őket, meg persze kötekedtem velük, csak azért, hogy lerázzanak a vérdíjból egy kissebb részletet is adtak, hogy legalább egy motelszobát k tudjak bérelni pár napra. Miután szétválltak útjaink, azonnal bele is vágtam az információ gyűjtésbe, és mint kisgyerek a cukorka boltba, úgy vetettem bele magam a papírmunkába, már azzal sem foglalkozva, hogy ki tudja meg, hogy mi is vagyok, kiadtam mindent magammal kapcsolatban amit csak kellett. Türelmetlenül vártam is napokig, hogy megkapom-e az engedélyemet, és végre sikerült is. Itt vagyok, boldog vagyok, teljes mértékben kezdő, és most kezdődik az igazi történetem...

Jellem: Kivételesen jó... vagyis inkább egyedi humorérzék. A legrosszabb pillanatokban képes poénkodni, imád belekötni mindenkibe, nem szeret gondolkozni azon, hogy mit mondjon. Ami a szívén, az a száján is egyben. Nem szereti, ha parancsolgatnak neki, inkább azt teszi amihez éppen kedve van, de ha kell képes komolyan is viselkedni, ám ez ritka. Vagy legalábbis ritkán látszik meg rajta. Hobbi szinten űzi a bajba keveredést, illetve a bajkeverést. Egyetlen káros szenvedélye van, hogy dohányzik. Nagyjából napi egy-másfél doboz.

Képességei:  Mint tudjuk az emberi agy elektromos impulzusokkal továbbítja az információt, küld jeleket a test többi részének. Jelen esetben ezek az elektromos impulzusok a test többi részében is képesek létrejönni, halmozódni, ám mégis eltérve tőlük, sokkal erőteljesebb. A sejtek idomulva ehhez, nem csak hogy folyamatosan termelik, de mondjuk úgy, immunisak az elektromossággal szemben. Mind a testen belül termelődő, mind azon kívülről érkezővel szemben.
A fellhalmozott elektromosságot képes elengengedni, pontosabban szólva, így képes kisüléseket létrehozni.
Kellő gyakorlással a kisülés ereje növelhető apránként, fokozatosan.

1. szint: Fizikai kontaktus szükséges a kisüléshez. Maximum 4 kisülés (4 körönként) Ezekneknaz élő szervezetre okozott hatásai erősebb fájdalom érzet, minimális égési sérülés esetlegesen zsibbadást, érzéketlenséget válthat ki rövid időre. Elektromosság elleni immunitás max 500V.

Szakértelmei:

- Autó/motor szerelés
- Systema
Előzőből kifolyólag:
- Elsősegély nyújtás
- Pusztakezes harc
- Kés harc

Privát előtörténet véleményezést kérsz: Az olvasóra bízom.

Megjegyzések: Hát, tudom, hogy gyenge lett, de valahogy nem erősségem az előtörténet gyártás Very Happy


A hozzászólást Daryl Tranth összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 19 Márc. 2015, 17:52-kor.
Daryl Tranth
Daryl Tranth
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 7
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Daryl Tranth
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Daryl Tranth Empty Re: Daryl Tranth

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 19 Márc. 2015, 16:34

Bőven megfelelt a hossz és az ilyeneknek Smile
Elfogadva, a képesség még kissé finomításra szorul. Első szinten úgy 500V áramig nem halálos az áramcsapás a karakterednek (ne felejtsük el, hogy az USA-ban a háztartási áram csak 110V és nem 220), eddig nem szenvedsz el görcsöt, égést sem. A hatás az megfelelő, amit leírtál, illetve a kisuléseket 10 méteres sugarú gömbben tudod irányítani, egyszerre maximum 4 villámmal, vagy kisüléssel.

Ennyi volt a hiba csak Smile 1300$ kezdőtőkéd van. Egy adatlapot kérek és utána mehetsz is játszani.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Daryl Tranth Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Daryl Tranth Empty Re: Daryl Tranth

Témanyitás by Daryl Tranth Csüt. 19 Márc. 2015, 18:30

Név: Daryl Tranth
Lakás/Létesítmény: Egy egyszerű lakás Manhattanben
NJK:  ----
Foglalkozás: Fejvadász
Munkahely:  Nem helyhez kötött
Pénz: 615 $
Bevétel/hét:  Nincs
Eszközök: Civil ruházat, test táska, bilincs, egy doboz cigi, zippo öngyújtó.
Felszerelés/fegyver:

  • Golyóálló mellény
  • Rugósbicska
  • Baseball ütő (álltalában a hátizsák oldalához erősítve, könnyen előhúzható elrakni már más tészta.)

Vállalat: ----
Szövetség: ----
Törzshely, ahol megtalálható: Még nincs.
Ismertebb szövetséges: Nincs.
Ismertebb ellenség: Majd lesz.

Felhasznált kreditek: 2
Fennmaradó kreditek: 2
Daryl Tranth
Daryl Tranth
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 7
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Daryl Tranth
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Daryl Tranth Empty Re: Daryl Tranth

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.