Stag Cormac

Go down

Stag Cormac Empty Stag Cormac

Témanyitás by Stag Cormac Vas. 24 Május 2015, 20:51

Stag Cormac Far_Cry_4_Ajay_Ghale

Név: Stag Cormac
Egyéb név: Fekete Tigris
Faj: Ember
Nem: Férfi
Jellem: Semleges
Személyazonosság: titkos
Születési helye és idő: 1998. június 5., Tibet
Kor: 28
Család:
Daryl Cormac (tartózkodási hely: ismeretlen)
Pema Cormac (elhunyt)
Foglalkozás: Bérgyilkos
Testmagassága: 180 cm
Testsúlya: 85 kg
Szeme színe: Sötétbarna
Haja színe: Fekete
Bőre színe: Fehér (ázsiai)
Különleges ismertetőjel: Egy fekete tigristetoválás a jobb felkarján, egy fekete kígyótetoválás a bal felkarján.
Repülési sebesség: -
Egészségi állapot/ betegségek: Teljesen egészséges

Életrajza:

Naplóbejegyzés: 2012. Május 8.

Semmi kedvem ehhez az egészhez. Véleményem szerint hülyeség ez a naplóírás, de a szerzetesek elvárják tőlem. Azt mondták, hogy még sokra vihetem és ezért jobb ha leírom a történetem. Mivel semmi kedvem hozzá, hogy megint megverjenek, ezért nekilátok: Szerencsésnek mondhatja magát  aki Amerikában születik. Jó csajok, király verdák és MCdonalds minden sarkon. Hát ez pont nem jött össze. Amilyen hatalmas mákom van, Ázsia egyik legszegényebb részén láttam meg a napvilágot. Úgy bizony. Egy mocskos tibeti viskóban születtem 1998 nyarán. Anyám egy egyszerű földműves volt, apám pedig egy valami szökött, amerikai fogoly. Mindig azt mondták, hogy önszántából jött Tibetbe, de én tudtam, hogy csak a szökevények és az idióták költöznének ide az isten háta mögé. Mondjuk pár nappal a születésem után eltűnt. Hat évre rá pedig anyám feldobta a talpát. Ekkor kerültem a kolostorba...

Naplóbejegyzés: 2016. június 5.

Végre eljött ez a nap. Ma betöltöttem tizennyolcadik életévemet. A szerzetesek azt mondták, hogy csak ennyi idős koromban ismerhetem meg a kolostor titkait. Alig várom, hogy vajon mivel rukkolnak elő, bár nagy a valószínűsége, hogy csak egy poros termet mutatnak majd egy halom tekercsel teli. Mindenesetre hagyom magam meglepni...

Pár órával később:

Ez valami elképesztő. Egyszerűen csodás. Teljesen másra számítottam. Mikor feltárul előttem a titkos bejárat. Más fogadott mint amit elképzeltem. Porosodó szobrok és tekercsek helyett egy teljes edzőterem fogadott. Az ott lévő néhány szerzetes valami furcsa harcművészeti technikát tanult, amit csak Chāyā bāgha-nak hívtak. Azaz "az Árnytigris." Danpo rinpócse azt mondta, hogy holnaptól kezdve nagyon kemény edzéseknek leszek kitéve, és vagy elsajátítom ezt a technikát, vagy belehalok az edzésbe. Furcsa, de kicsit sem félek...

Naplóbejegyzés: 2022. szeptember 4.

Kiképzésem befejeződött. Összesen hat évembe telt mesteri szinten elsajátítani az Árnytigrist. A legtöbb embernek több évtizedig tart tökélyre csiszolnia ezt a technikát, ráadásul a nagyrészük idő előtt feldobja a talpát, én pedig pár év alatt megtettem. Danpo rinpócse szerint, Dorje Gomcse, a rend megalapítójának reinkarnációja lehetek és ezért megy minden ilyen jól, bár szerintem csak egyszerűen ügyesebb és kitartóbb vagyok a többieknél. Megtanultam lopakodni, pusztakézzel küzdeni, lebénítani az ellenfelem és észrevétlenül ölni. Leginkább a kés és az íj használatával kellett megismerkednem. Továbbfejlesztettem tűréshatáraimat, a reflexeimet és megedzettem az elmém. Mindez persze nagyon kemény edzéseknek köszönhető. A közelharcban nem véthettem. Nem mutattak egyetlen fogást vagy ütést sem, hanem puszta megfigyelésből kellett megtanulnom, ráadásul ha akár egy pillanatig is haboztam, agyonvertek, vagy elég csúnyán megvágtak a késsel. Rengeteget kínoztak azért, hogy a fájdalomtűrésem jobb legyen egy átlag emberénél, a fejemet pedig többször is vízbe nyomták, hogy jobban bírjam levegő nélkül. Ennek ellenére mégis a lopakodás képzéseim voltak a legszörnyűbbek. Ha ételt akartam a szerzetesektől kellett lopnom, és ha észrevettek lopás közben, nem kis büntetésre számíthattam. Egy év múlva pedig három havi szinten kitettek a vadonba, majd egy kést és egy fából faragott íjat adtak a kezembe, később pedig már csak egy kést. A szerzetesek titokban zsoldosokat és fejvadászokat bíztak meg a megölésemmel. Eleinte azt hittem én vagyok az űzött vad, de aztán rájöttem, hogy ennek fordítva kell lennie. A tigris mindig a vadász szerepét tölti be és sohasem a prédáét. A zsoldosokat azért küldték, hogy én kapjam el őket és nem fordítva. Nem volt könnyű dolog egy csapat jól felfegyverzett katonát, egyedül a késemmel kiiktatni, de előbb-utóbb ebbe is belejöttem. Elmém megedzése valamivel könnyebbnek bizonyult, bár ahogy azt már megszoktam ez is könnyedén a halálommal járhatott. Különös rituálék során a szerzetesek drogokat adtak be nekem, amiktől szinte azonnal kidőltem, az agyam viszont csak jobban felpörgött. Ilyenkor azt álmodtam, hogy démonok ellen küzdök. Ebben az álomban az volt a különleges, hogy ha meghaltam volna bennük, soha többé nem ébredek fel. Nyilván ez az álom szimbolizálta az elmém küzdelmét a droggal szemben. Mindenesete ezeknek a rituáléknak köszönhetem, hogy a gyengébb telepaták nem képesek behatolni a fejembe. Úgy érzem most már készen állok arra, hogy elhagyjam a kolostort. Amint elbúcsúzkodtam elindulok a nagyvilágba és bérgyilkosnak állok...

Naplóbejegyzés: 2026. január 3.

Rég nem nyúltam már a naplóhoz. Őszintén szólva azt sem tudom miért írok bele ismét vagy, hogy miért nem hagytam ott a szerzeteseknek. Semmi említésre méltó nem történt velem azóta, amióta utoljára írtam. Egy újabb évet tudtam magam mögött és még mindig élek. Ahogy azt már korábban leírtam, bérgyilkosnak álltam. Egész jól fizető munka, ráadásul kedvemre való. Ha valakinek problémája akard egy másik embertársával, vagy valami hasonlóval, csak engem hívnak és elvégzem a piszkos munkát, aztán felmarkolom a pénzt. A megbízóim az évek folyamán meglehetősen változatosak voltak. Eleinte kínai maffiózókkal kezdtem, majd áttértem a politikusokra és egyéb nagykutyákra. Az országon belül eléggé elhíresedtem és került némi vérdíj a fejemre. Szerencsére az igazi nevem sosem mondtam el senkinek, az arcomat pedig nem fedtem fel. Ezután pedig már mindent megtettem, hogy ne hagyjak magamra utaló nyomokat. Később kiterjesztettem a hatáskörömet egész Ázsiára. Ekkor leginkább az oroszoknak dolgoztam, de persze akadt egykét terrorista is, aki hajlandó volt elég pénzt fizetni a szolgálataimért, bár az oroszok jobban fizettek. Egy ideig gondolkodtam azon, hogy Amerikába menjek, de végül úgy döntöttem, hogy kihagyom. Ahhoz képest, hogy gyermekkoromban mindig is szerettem volna odajutni, most jobban tartok attól a helytől, mint a pokoltól, pedig a kettő közt csupán csekély különbség van. Az utóbbi években annyi minden sújtotta azt a helyet, hogy csodáltam is, miért nem nyelte még el az óceán. Visszatérve magamra, mostanában, főként az oroszoknak dolgozom. Jól fizetnek és nem kérdeznek annyit. Ráadásul az orosz nagykutyák körében kedvelt bérgyilkos vagyok, ennek ellenére az álnevemen kívül semmit sem tudnak rólam.

Képességei: -

Szakértelmei:
- Közelharc.
- Íjászat.
- Lopakodás.
- Tibeti, mandarin és angol nyelvű beszéd folyékonyan.
- Hangtalan járás.
- Átlagosnál nagyobb tűréshatárok.
- Kiképzésének hála képes kizárni egy gyengébb telepatát az elméjéből.

Megjelenés:

Munkaruha:
Stag Cormac N_vtelen2_www.kepfeltoltes.hu_

Civil ruha:
Stag Cormac Jfjfkfkf_www.kepfeltoltes.hu_


A hozzászólást Stag Cormac összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 26 Május 2015, 21:15-kor.
Stag Cormac
Stag Cormac
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 5
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. May. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Stag Cormac
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stag Cormac Empty Re: Stag Cormac

Témanyitás by Thorhalla Vas. 24 Május 2015, 21:01

Elofgadva.
2400$ kezdőtőkéd van, még egy adatlapot kérek, aztán mehetsz játszani.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Stag Cormac Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Stag Cormac Empty Re: Stag Cormac

Témanyitás by Stag Cormac Vas. 24 Május 2015, 22:01

Név: Stag Cormac
Lakás: -
NJK: -
Foglalkozás: Bérgyilkos, Hacművész
Munkahely: nincs
Pénz: 0$
Eszközök:
- Golyóálló mellény 650$
- Márkás ruhák 100$
- Középkategóriás mobiltelefon 100$
Felszerelés/Fegyverek
- Íj 350$
- 2 Taktikai kés 60$
- 2 9mm-es pisztoly 1000$
- 4 Kunai 40$
- 10 db nyilvessző 100$
Vállalat: -
Szövetség: -
Stag Cormac
Stag Cormac
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 5
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. May. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Stag Cormac
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stag Cormac Empty Re: Stag Cormac

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.