Dorten Blackwing

Go down

Dorten Blackwing Empty Dorten Blackwing

Témanyitás by Dorten Blackwing Szomb. 12 Szept. 2015, 22:56

Név:Dorten Blackwing
Egyéb név(i): Ezredes
Faj: Ember
Nem:Férfi
Jellem:Semleges
Személyazonosság:Nyílt
Születési helye és idő:1979.02.26.-án született, Vatikán államban
Kor: 40
Családi állapota:egyedülálló
Foglalkozás: A Shield ezredese volt
Testmagassága:(197cm)
Testsúlya:(103kg)
Szeme színe: Kék
Haja színe: Szőke, rövidre nyírt. Pár ősz hajszál már látszik a tarkóján
Bőre színe: Fehér- Itáliából származik
Különleges ismertetőjel:
Repülési sebesség: -
Egészségi állapot/ betegségek:
Életrajza:

eredeti előtöri az előző oldalról a SHIELD felbomlásáig, AIM létrejöttéig:

Sötétség. Időtlenség. Üresség. Majd egy dobbanás. A szívem dobban. Majd robbanásszerűen tör rám a valóság ismét. Fájdalom és zavartság. Fegyverropogás távoli hangja és az érzés mintha az egész szoba velem zuhanna. Bekapcsolnak újra a retina kijelzőim jelzik a sérülést a kiber végtagokon. A bal kezem könyöktől lefelé csak egy rakás drót. Megint a bal kezem… A hátamra fordulok s az íróasztalomnak támaszkodva ülő helyzetbe tornászom magam. Törmelék van körülöttem mindenütt. Az ablakon kinézve látom, hogy lángokban áll a Carrier. Zuhanunk. A fedélzeten tűzharcot folytatnak az embereim az ismeretlen ellenséggel. Feltápászkodom és a pisztolyom után nyúlok. Ekkor látom, hogy az irodám ajtaja berobbant és a titkárnőm maradványait egyenletesen szétkente a detonáció a felületeken. Küzdök a rosszulléttel. Öreg vagyok én már ehhez egy kicsit. Elindulok kifelé a lift felé de annak is csak a füstölgő maradványait találom. Beleszólok a komlinkbe. De nincs válasz, csak statikus zaj. A rossebbe! Nincs mese le kell másznom. A list kötélzete pont jó lesz, bár neki kell rugaszkodnom kicsit. Kis nekifutás, ugrás… 1. 2. 3. Közben robbanás s a Carrier megbillen és én elvétem az ugrást. Zuhanni kezdek. Csodás, ostoba vagy Blackwing és ez most kinyír. A léghajó az oldalára billen és én a lift oldalán csúszok majd beakad a műlábam. Iszonyatos fájdalom hasít a csípőmbe és én a falnak csapódok. Elvesztem az eszméletemet.
1. 2. 3.
Mikor magamhoz térek minden csendes. Körülöttem minden romokban és lágyan hullámzik. Beleestünk az óceánba. Csodálatos. A kijelzők szerint a műláb használaton kívül van belső sérülések miatt. Remek! Ráfogom a fegyvert a térdemre és elsütöm. Az izület szétválik s én kiszabadulok. Körbenézve látom, hogy a – 16ra érkeztem s állapodtam meg. Kiszakadt a lift ajtaja úgyhogy kimászom rajta. Csak húzni tudom magamat. Ki kell innen jutnom mielőtt elmerülnék a habokba ezzel a ronccsal együtt! Ekkor szólal meg a hang.

- Ionma.. robb…sig 10….

- Legalább ez még működik, szóval tíz perc mi? – morgom magam elé s közben azon gondolkodom mennyire lehetek messze a legközelebbi mentő kapszulától.
- Hat
- Hogy mi?!- Pánikba esem és körmöm szakadtával próbálom kirángatni magam az épületből.

Majd a robbanás. A fém fületeken végigfutó statikus elektromosság ívet húz az elemek között. Villámok végjátéka. Így búcsúzok a világtól.

Sötétség. 1. 2. 3. Időtlenség. 1. 2. 3. Majd a fény egy villanás erejéig, mint aki fél megmutatni, hogy milyen is ő valójában szerelmese elől halk sikkantással újra a sötétbe bújik.
Esik az eső és én a földön fekszem az eget bámulva. Mi történt? Merre vagyok? Köhögő roham fog el ami felülésre kényszerít amitől kissé meg is szédülök. Egy városi sikátort látok magam előtt. De ez hogyan lehetséges? Hiszen.. meghaltam.. nem? Megpróbálok feltápászkodni, de éles fájdalom a csípőmben emlékeztet, hogy ez nem így megy. Most merre tovább?


-Milyen családból származol:Ismeretlen
-Gyerekkorod:
-Van saját családod: nincs
-Hol élsz jelenleg: -
-Társadalmi helyzeted:.
-Érdeklődési köröd:
-Anyagi helyzeted:
Képességei:
Szakértelmei: Swat szintű katonai kiképzés.
Megjegyzések: -

Adatlap:
Név: Dorten Blackwing
Lakás/Létesítmény: Jelenleg nincs
NJK: -
Foglalkozás: Ex katona
Munkahely:
Bevétel/hét:
Eszközök:
Felszerelés/fegyverek:
Mutáns szint: 0
eszélt nyelvek: Ang.(am), német, francia, orosz és némileg japánul is tud, latin természetesen meg az olasz nyelv is.
Vállalat:
Szövetség:
Törzshely, ahol megtalálható:
Ismertebb szövetséges:
Ismertebb ellenség:
Felhasznált kreditek:
Fennmaradó kreditek:4
Dorten Blackwing
Dorten Blackwing
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 6
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Dorten Blackwing
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Dorten Blackwing Empty Re: Dorten Blackwing

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 12 Szept. 2015, 23:14

Az első része eredetileg is elvolt fogadva, a folytatás és így, hogy ezáltal alternatív realitásból jöttél is rendben van.
Szóval elfogadva, kezdőtőkéd nincs, adatlapod van. Mehetsz is játszani.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dorten Blackwing Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dorten Blackwing Empty Re: Dorten Blackwing

Témanyitás by Dorten Blackwing Szomb. 12 Szept. 2015, 23:15

Köszönöm szépen!
Dorten Blackwing
Dorten Blackwing
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 6
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Dorten Blackwing
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Dorten Blackwing Empty Re: Dorten Blackwing

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.