Koyabi Ayumi

Go down

Koyabi Ayumi Empty Koyabi Ayumi

Témanyitás by Koyabi Ayumi Kedd 29 Szept. 2015, 13:42

Teljes név: Koyabi Ayumi
Egyéb neve: Yumi, Onee-sama csak Meko nak van engedve. Másoknak továbbá Koyabi sensej.
Típus/Faj: mutáns Lupine
Nem: nő
Kora: 24
Születési idő, hely: 2002 04 15 Japán Tokyo
Haj: barna
Szem: barna
Bőre színe: Sárga
Rokonai: Biológiai szülei, a nagy szegénység miat lemondott róla, de tíz évesen került a Nagashima családhoz, így ők a családja.
Személyazonosság: nyilt
Foglalkozás: Testőr, és majd helyettesítő tanár a mutáns suliban.
Testmagasság: 170 cm
Testsúly: 56 kg
Különleges ismertetőjel: A seggéig érő haja.
Repülési sebesség: nincs
Jellem: jó
Életrajz:
Egy. Áprilisi napon születtem, Tokyoban, vagy is a fővárosban. A biológiai szüleim, lemondtak rólam, mert olyan szegények voltak, hogy nem is tudtak volna fel nevelni, mondjuk, ezt meg tudom érteni. Hat éves korom ig voltam a Tokyoi árvaház lakója, majd a Nagashima házaspár tért be, hogy befogadjanak egy gyermeket, és pont rám eset a választásuk. Nagyon boldog voltam, mikor meg tudtam, hogy engem választottak arra, hogy a nevelt lányuk legyek. Mikor ott hagytam az árvaházat, egyszer se néztem vissza. Én, már lezártam magamban a múltat, és bizakodva nézek a jövő felé, és izgatottan várom, hogy mit is tartogat a számomra. Bár a nevelt lányuk lettem, semmit nem éreztem abból, hogy nekem nincs helyem ebben a családban, sőt mindent megtettek, hogy szeressek itt lenni. Nem én voltam itt az egyetlen gyerek, már volt egy fiúk, akivel jól elvoltam. A család, Hirosimában él, oda költöztem én is. A megérkezésemet követően, rá két évvel késöbb, egy új családtaggal bővült a család, Kameko személyében, akivel én is foglalkoztam. Meko, mindig is a nővére ként tekintett rám, amit én nem is bántam, és a családban se mondta neki senki, hogy nem vagyunk testvérek. A bátyával, Hiro val is jól ki jöttem, ellenben ő nem egy testvért látott bennem, csak egy barátot, akivel beszélgethet egy jót, mert a közelben van. Nagashimáék, meg engedték nekem, hogy valami önvédelmi sportot tanuljak, én pedig egyből a karatét választottam, de volt más is. Idő közben, azt kezdtem észrevenni magamon, hogy kezdek furán viselkedni, és egyszer még arra is ébredtem, hogy szőrös vagyok, és még ráadásul, farkam is van. Az ijedségemre, az egész család bukkan fel, én pedig már felkészülök rá, hogy kidobnak, de nem ez történt. Az úgy mond családom, nem közösített ki, mert mutáns vagyok, de figyelnem kellet, mert nem mindenki volt olyan, mint Nagashimáék. Aztán, hogy ne legyen gond a dologból, MR Nagashima, Az azt következő időszakon, nagyon nem volt lehetőségem arra, hogy híradót nézzek, vagy hallgassak, mert Meko teljesen lefoglalt. Az oda és vissza úton, a beszélgetés jegyében telt, és az edzésen is inkább azt figyeltem, hogy Meko miként végzi a feladatot, amit az edzője utasít neki. Utána, az én karate edzésem jön. Már a barna övnél tartok, és a edzőm szerint, már mehetnék is egy versenyre, ha szeretnék, de én ezt az ajánlatot elutasítottam, mert önvédelemből tanulom ezt, és nem azért, hogy versenyekre járkáljak. Bár, nem néztem, és nem is hallgattam híreket, de azért pár szülőtől elhallottam pár dolgot. Volt szó valami bukásról, meg ködről is, ami elzárja New Yorkot a világ többi részétől. Szegény ott ragadtak, most nem lennék a helyükben. Utána, rá kábé úgy pár évvel késöbb, már azt hallani, hogy a ködöt feloszlatták, és megint lehet New York ba menni. Mondjuk oda most csak a katasztrófa turisták mentek, már ha az a köd katasztrófának minölsül. A harmadik világháború már javában zajlót, de MR Nagashima nem vehetett rajta részt, mert fizikailag nem bírná a dolgot, így csak a hírekben hallotta, hogy hogyan is állnak a dolgok. Aztán, visszatértem Tokyoba, hogy ott tanárnak tanulhassak, mert Hirosimában, nincs ilyen iskola, ahol tanári képzést tanulhatnék. Mondjuk, ennek hátránya, hogy így kevesebb időt töltöttem Meko val, Mert csak a nevesebb ünnepekre mehettem haza, mint a karácsony, meg az ilyenek. A szüneteket is otthon tölthettem, és ilyenkor Álltalában Meko van a középpont ban. Idő közben, róla is kiderül, hogy mutáns. Olyan, mint én, de még se, mert ő valami Feline vagy mi ha jól tudóm. Én pedig Lupine vagyok. A tanári képzés után, hamar találok magamnak munkát, a Hirosimai általánosban, de ott is csak egy-két évet tanítok, mert az egyik diákom apja bosszúból, mert nem akartam vele lefeküdni, ezért ki is rúgatott, és meg kell hagyni nagyon jól ment neki. Igaz, volt más általános iskola is, de oda meg már nem vettek fel, mert a igazgatók fülébe jutott a pletyka, így ebben a városban, biztos hogy nem kapok tanári állást. Így, MR Nagashima vesz fel, hogy Meko testőre legyek, és ha úgy van a magán tanára is. Ez, nagy szerencse volt a számomra, és örültem is neki, mint mikor a nevelőimmé váltak. Mióta megint Hirosimában vagyok, Mekot, megint én viszem a jégtánc óráira, és megint érdekes hírek jutnak a fülembe, arról hogy New Yorkot démonok támadták meg. Most pedig, a maffia háború borzolja az idegeinket, bár mi nem ott élünk. MRS Nagashima, egyszerűen nem akarta elhinni, hogy nem tesz ott senki semmit, pedig van rendőrség. Rá, pár hónappal késöbb, Kameko egy külföldi mutáns suliról beszél, hogy oda szeretne menni tanulni, majd én önként vállalkozom, hogy vele megyek, amibe a szülők nagy nehezen is, de bele mennek. Az új iskolába, a család egyik magán gépével megyünk, de a gép aztán vissza is tér Japánba, nélkülünk. A beiratkozás, gyorsan és zökkenő mentesen zajlik le, és még én is kapok ott munkát, mint helyettesítő tanár, mint kiderült, Japán nyelvet fogok oktatni, ha a eredeti tanár, hiányozni fog. Miután meg volt a beiratkozás meg minden, mind a ketten elfoglaltuk a szobáinkat. Direkt egy Meko melletti szobát néztem ki, hogy a közelében legyek, ha kell.
Képesség:
- Farkas ember kinézet, karmok és fogak csontok töréséhez elég erősek
- 10 tonnás erő
- Fizikai ellenállás kisebb sebesülések ellen
- Fejlett érzékszervek
- Emberinél sokkal nagyobb gyorsaság
- Lupine képes lehet vissza változni emberré, de nem kötelezően
- Lupine szerezhet másodlagos mutációt
- A lupine felismeri egymást szagról, hangról, kinézetről, ha élőben találkoznak, szinte semmiféle álca nem fedi el őket.
- Szeme, ha farkas alakot ölt barna marad.


Név: Koyabi Ayumi
Lakás/Létesítmény: Xavier bírtok Salem város
Foglalkozás: Meko testőre, és helyettesítő tanár
Munkahely: Xavier bírtok
Pénz:
Bevétel/hét:
Eszközök: Nincs
Felszerelés/fegyverek: Nincs
Vállalat:-
Szövetség:-
Törzshely, ahol megtalálható: Xavier bírtok
Ismertebb szövetséges: Meko-chan
Ismertebb ellenség: -

Felhasznált kreditek: 0
Fennmaradó kreditek: 4
Koyabi Ayumi 33bfrj6_th


A hozzászólást Koyabi Ayumi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 01 Okt. 2015, 21:42-kor.
Koyabi Ayumi
Koyabi Ayumi
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 15
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Koyabi Ayumi Empty Re: Koyabi Ayumi

Témanyitás by Thorhalla Kedd 29 Szept. 2015, 18:06

Időbeli keverésben vagy nagyon sok helyen.
A harmadik világháború már javában zajlót
De utána vittek az AIM-hoz regisztrálni. 2018-ban bukott el az AIM, 2020-ban kezdődött a 3.VH hivatalosan. A regisztráció szigora pedig jellemzően csak az USA-ban volt egyébként is, mindenhol máshol megúszható volt. A Köd 2019 május-2020 április között volt csak, utána újraépült a város.

A Hydra-ról nem hallhatott a karakter, a nevüket is csak azok ismerik,akik kalandokon voltak.
A maffiaháború továbbra sem a SHIELD dolga, direkt kiirtam, hogy mi a feladata a rendőrségnek, SHIELD-nek, ha akarnának sem tehetnének semmit, amíg az ENSZ és a NYPD nem ad felhatalmazást. Az ENSZ pedig ilyen piti dologra nem fog engedélyt adni. SHIELD egyébként Japánban is van.

A hibákat javítsd, utána szólj és megnézem újra.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Koyabi Ayumi Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Koyabi Ayumi Empty Re: Koyabi Ayumi

Témanyitás by Thorhalla Pént. 02 Okt. 2015, 10:39

Így rendben, elfogadva. 1300$ kezdőtőkéd van.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Koyabi Ayumi Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Koyabi Ayumi Empty Re: Koyabi Ayumi

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.