Jim Richards

Go down

Jim Richards Empty Jim Richards

Témanyitás by Malacus Szomb. 03 Okt. 2015, 16:01

Név: Jim Richards (eredeti neve Malacus Quai, csak éppen nem emlékezik rá)
Egyéb név / nevek: túlélő
Faj: mutáns
Nem: fiú
Jellem: Teljesen zárkózott és összezavarodott. Nem tudja, hogy ki ellenség, vagy ki barát, vagy hogy egyáltalán mi-micsoda (ezt az amnéziája okozza)
Személyazonosság: nyílt, már amennyit tudnak róla.
Születési hely és idő:1998. május 21. Németország
Kor: 14
Család: nem ismeri vagy nem emlékezik a szüleire, de feltehetőleg halottak.
Samuel Richard - nevelőapa: ő az egyetlen személy, akiben Jim megbízik.
Foglalkozás: na ő tényleg nem csinál semmit se, max tanul.
Testmagasság: 160cm
Testsúly: 38 kg
Szeme színe: egyik zöld, másik sárga
Haja színe: Bordó, de a hajvégek hamuszürkék, valamint rengeteg hamuszürke szál van a hajában.
Bőre színe: fehér
Különleges ismertetőjel: egy szám, beleégetve a bal felkarjába (01-00-C)
Repülési sebesség:
Egészségi állapot / betegségek: Amnézia. Hoplofóbia (fegyverektől, leginkább a lőfegyverektől való félelem). Antropofóbia (félelem az emberi társaságtól, egyfajta szociális fóbia). Hapteofóbia (érintéstől való félelem)

Életrajz:
2006. március 22. Németország. 07:12
Minden romokban hever. Az épületek összedőltek, a házakkal és az utakkal együtt. Semmi és senki se maradt meg...csak én. Lassan sétálok az úton, vagy legalább is ott, ahol az útnak kéne lennie. Az eső halkan hullik rám és teljesen átáztat, de én csak sétálok tovább. Mi történt? Egyáltalán hol vagyok...és ki vagyok én? Ránézek a kezeimre, amiken sebek véreznek. Hol sérültem meg? Mégis mi...tör..tént?
Minden elsötétedik és összesem.

2006. március 22. Németország. 10:01
Egy robbanás törölt el egy Németországi falut valahol a közelben. Mint felcser, a többi katonával egyetemben nekem is ki kellett mennem az esethez. Az eset sehogyan se tetszik, nagy eséllyel terroristatámadás. De miért pont ott? Miért egy egyszerű, kis faluban robbantottak és miért nem inkább egy városban? Értelmetlen az egész, de reményeim szerint lesznek túlélők.
- Semmi. - jelentette ki a tizedes, a harmadik házat átvizsgálva. - Szerintem nem is lesznek túlélők.
- Azért csak keressünk tovább. - mondom, majd a tizedes vállrántását követően továbbmentünk.
- Amúgy San, szerinted miért minket hívtak? Miért nem a helyi erők jöttek ki az esethez? - kérdezte a tizedes, de erről én se tudtam sokat.
- Fogalmam sincs.
- Néhányan azt rebesgetik, hogy egy mutáns lehet a dologban. - mondta faarcal a tizedes, de én nem azzal törődtem. Ami a figyelmemet lekötötte, az egy földön fekvő fiú. Azonnal odarohantam hozzá, majd észrevettem, hogy még lélegzik. Még nagyon fiatal gyerek, nem lehet több 7-8 évesnél. Csoda, hogy túlélte.
Azonnal elláttam a sérüléseit, amik nem tűntek súlyosnak, majd szinte azonnal ki is menekítettük a helyszínről. Ő volt az egyetlen túlélő.
Pár nappal később a fiú felébredt, de sajnos nem emlékezett semmire sem, és ami még rosszabb, látszólag mentálisan megsérülhetett. Semmire sem emlékezett, se a nevére, se a családjára és jobbára semmire sem. Amnézia, valamint később kiderült, hogy eléggé félős típus. Félt az emberektől, az érintéstől, a fegyverektől és még ki tudja mitől, de engem valamiért elfogadott. Én a közelébe mehettem, megérinthettem és hozzám még beszélt is. Egy idő után Papának szólított, ami különösen meglepett, és mivel nekem nem volt és nem lehetett gyerekem, így örültem is neki.

A kis falut igazából Jim rombolta le a mutáns képességével, de erre eddig senki se jött rá. Jim egy ideig felügyelet alatt volt, de később a felcser Samuel örökbe fogadta és miután leszerelt, Floridába költöztek. Jimnek rengeteget kellett tanulnia, de még most se áll készen arra, hogy emberek közé menjen és még pár évig nem fog. A képessége eddig nem mutatkozott meg újra, és sajnos senki se tudja, hogy pontosan mi is lehet az. A múltjával kapcsolatban viszont semmit se tud, de egyenlőre ez nem is zavarja.

Képességei: Robbanás: Egyenlőre annyit lehet tudni, hogy a képességével felrobbantott egy kis falut. Legelőször akkor jelentkezett és akkor sem volt tudatos az egész. Jim nem tud a képességről, ebből adódóan kezelni se bírja.
A testéből egyfajta impulzus távozik, ami pusztításhoz és romboláshoz vezet.


Megjegyzések: A múltját és a képessége fejlődését teljes egészében a sorsra (a staffra) bízom.


_________________
A múltban elkövetett hibák magvai a jelenben szökkennek szárba.



Meg kell bocsájtanunk az ellenségeinknek, de csak miután felkötötték őket. "Heinrich Heine"

Ha az emberek látják, hogy Isten vérezni kezd, akkor nem hisznek benne. És akkor véres lesz a víz.
Malacus
Malacus
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 93
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 12.
Tartózkodási hely : nem tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jim Richards Empty Re: Jim Richards

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 03 Okt. 2015, 17:54

Üdv az Újvilágban!

Rendben lesz az új karakter, ha tényleg rám bízod a múltját, de a robbanásos képességét egyelőre minimalizáljuk, a faluja elpusztítása most még maradjon egyszeri, különleges eset. Most csak kisebb hatósugarú robbanásokra lehet képes érzelmi hatásokra, de akkor majd ezt is kontrolláljuk.

Ha már úgyis Floridában van, megpróbálom majd bemesélni valamelyik szálon Port St. Lucie-ben. Választhatsz, hogy a belvárosi nyomornegyedben vagy a kórházban fusson össze a többiekkel.

_________________
Jim Richards 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Jim Richards Empty Re: Jim Richards

Témanyitás by Malacus Szomb. 03 Okt. 2015, 21:50

Tökéletes.
A robbantásost én is így gondoltam, amúgy a faluban történtek óta nem jött elő...még.
Szerintem a kórház lenne az ideális, mondjuk egy random medical check-up formájában.
Addig is türelmesen várok

_________________
A múltban elkövetett hibák magvai a jelenben szökkennek szárba.



Meg kell bocsájtanunk az ellenségeinknek, de csak miután felkötötték őket. "Heinrich Heine"

Ha az emberek látják, hogy Isten vérezni kezd, akkor nem hisznek benne. És akkor véres lesz a víz.
Malacus
Malacus
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 93
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 12.
Tartózkodási hely : nem tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jim Richards Empty Re: Jim Richards

Témanyitás by Ultimate Guru Szer. 21 Okt. 2015, 10:11

Ezennel Jimet is beírtam a kalandba Floridában!

A sztori szerint a kórházban általános egészségügyi vizsgálatokat végeztek Jimen, majd felküldték Jean-Paul Beaubier szobája elé, hogy ott várja be a S.H.I.E.L.D. ügynökeit, akik magukkal viszik majd egy könnyebb bevetésre, afféle felmérés céljából. Minderre Jimet gyámja, Samuel már felkészítette, mert úgy érezte, Jim képességeinek fejlesztése szempontjából jó helyen lenne a S.H.I.E.L.D.-nél.

_________________
Jim Richards 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Jim Richards Empty Re: Jim Richards

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.