Mo-Fell

Go down

Mo-Fell Empty Mo-Fell

Témanyitás by Fenn-Lee Szomb. 17 Okt. 2015, 23:31

Név: Mo-Fell
Egyéb név (i):
Faj: Kree
Nem: nő
Jellem: jó
Személyazonosság: ismert
Születési helye és idő: 2006. 04. 02. Nagy Magellán Felhő, Kree birodalom, Kree-Lar
Kor: 20
Család:
Apa: Kam-Fell
Anya: Koy-Fell
Foglalkozás: Kém
Testmagassága: 172 cm
Testsúlya: 65 kg
Szeme színe: zöld
Haja színe: vörös
Bőre színe: Kék
Különleges ismertetőjel:
Repülési sebesség: -
Egészségi állapot/ betegségek: Egészséges

Életrajza:
Üdv, a nevem Mo-Fell, és kém vagyok. A családom, egyike a Kree birodalom leg gazdagabb családjának. Egyedüli gyermek vagyok, és nincs testvérem. Apám, tábornokként nagyon ritkán van otthon, hisz mindig van kivel harcolni. Vagy a fejletlen majmokkal, vagy a Shi’ar okkal, vagy a Skrull okkal. De, ha még is itthon van, olyankor anyával mindig bezárkóznak a szobába, és néha napokig nem jönnek ki onnan. Ha mégis, csak azért, hogy magukhoz vegyenek valami táplálékot. Apa, még csak nem is sejti, hogy anya más pasival is lefekszik, mikor ő harcol. De, gondolom apa se egy minta férj, de ez nem az én gondom. Majd, megoldják egymás közt a dolgot, vagy el válnak egymástól. Én, meg gondolom, az anyámnál leszek hagyva, aki még most is alig foglalkozik velem. Anya, inkább csak toboroz, mióta az egyik lábát, és karját amputálni kellet, mert nagyon ronda lett. A katonai suliban, én voltam a kiképző kis kedvence, a jobb keze, és pont ez miat nem volt egy barátom se a velem egykorú társaim közt. Nem voltak hajlandóak barátkozni velem, mert féltek, hogy esetleg olyan infóhoz jutnék, amit ha elmondanék a kiképzőnek, akkor annak következménye lesz, méghozzá vagy egy finom kis büntetés, vagy rosszabb esetben kirúgás. Egy nap olyat tettem, amit talán más nem tett volna meg, de én mégis megtettem. Egy tiltót tárgy gazdájának adtamki magam, mikor az eredeti tulaj, nem mert jelentkezni. Bár, a balhét elvittem, a többiek még mindig ellenségként néztek rám, de nem is vártam, hogy egyből a barátjuk legyek. Bár, ki nem rúgtak, de nyertem ezzel egy egyhavi takarítást a konyhán, és a szüleim is nagy fejmosást kapok, mikor ezt megtudták. Ilyenkor, bezzeg foglalkoznak velem, de ha jó vagyok, olyankor, mintha nem is lennék. Tudom, ez most olyan, mintha panaszkodnék, talán azt is csinálom. Miután, véget ér az iskola, egyből a hadseregbe kerülök, mint közlegény, és nem egy háborút én is végig harcolok, Hol a Shi’ar al, hol a Skrull okkal. Nem egyszer volt már olyan, hogy azt hittem, hogy ez lesz az utolsó háborúm, hogy ott fogok meghalni, de mindig valahogy túléltem, míg a társaim viszont nem. Senkivel se barátkoztam össze, vagy is nem voltak barátaim a seregben, hisz úgy is meghaltak volna, én pedig a priccsen fekve a hajó gyászolhatnék, amit ugyan köszönök, de nem kérek belőle. Míg, én harcoltam, addig a szüleim már elváltak, mert kiderült, hogy anyának van valakije, és szereti őt. Apa, pedig a katonai bázisra költözött, és ott éldegél. Egy-két háborúzás után, visszatérek a szülő bolygómra, ahol egy olyan lehetőség várt, hogy akár kém is lehet belőlem. Én pedig, hülye leszek egy ilyen lehetőséget ki hagyni, és egyből igent mondtam a dologra. Még gondolkodni se akartam a dolgon. De, előtte leszerelek a hadseregtől, hogy egy kém társa lehessek. Azonban, ismét egy képzésen kell megint részt vennem, csak ezúttal, kémnek képeznek, ráadásul az a fickó, aki szerint nagy jövőm lenne a kém világban. Túl sok feladat nincs velem, hisz néhány dolog már ott van bennem, köszönhetően a hadseregnek. Az új képzés, csak pár hónapig tart, majd egyből a mély vízbe dobnak, de csak átvitt értelemben. Az első feladatom, hogy egy Kree kalóz bandát meg figyelni, és beépülni. Eleinte, a kalózok nem bíztak bennem, pedig igyekeztem mindent meg tenni, hogy ez ne így legyen. Hónapokig, csak ki voltam rekesztve, míg egy nap volt esélyem olyat tenni, amivel ki érdemeltem a bizalmukat, és már a megbeszélésekben is részt vehettem. Mint, kiderült egy nagy dobásra készültek, amiről késöbb az ügynökséget is értesítettem. Így, fel tudtak készülni a nagy napra, ami eléggé gyorsan közeledet. A kalózok, eléggé hamar le lettek kapcsolva, majd a vádlók el is ítélték őket kalózkodásért, én pedig visszatértem az ügynökséghez, de nem pihenhettem valami sokat, mert egy új ügyvárt rám. Egy csempészbanda elfogása volt a dolgom, de ezúttal nem kellet beépülnöm, mint a kalózoknál. Egy katonai rak tárat akartak kifosztani, hogy aztán a Kree birodalom ellenségeinek eladják a fegyvereket. Nem meglepő módon, még ez a feladat is könnyen ment az én részemről.
Képesség:
Hüvelykujjukat képesek teljesen behajlítani, ami átér kézfejük másik oldalára. Kisujjukkal ugyan erre képesek. Szemük jobb és pontosabb a térlátásuk, mint az emberé. Képes bármilyen környezetei adottságokhoz alkalmazkodni. Alapvetően 10 tonnát képes felemelni.

Szakértelmei:
- Remek katona
- Ügyes kém
- A Kree nyelvet Anya nyelvi szinten beszéli
- A Shi’art, és a Skrullt, felsőfokon beszéli

_________________
Ne feledd, koncentrálj a pillanatra! Érezz, ne gondolkozz! Bízz az ösztöneidben!
Fenn-Lee
Fenn-Lee
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 42
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Aug. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Mo-Fell Empty Re: Mo-Fell

Témanyitás by Thorhalla Pént. 23 Okt. 2015, 11:18

A kémek is a katonaság alá tartoznak egyébként Smile
Elfogadva.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mo-Fell Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mo-Fell Empty Re: Mo-Fell

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 29 Okt. 2016, 00:00

A Kartellek Markában c. kalandon inaktivitás miatt nem játszott végig a karakter, így nem volt jelen rajta, emiatt nem úszta meg azt, hogy intergalaktikus körözést és vérdíjat adjanak ki rá gyilkosság vádja miatt. Kellően magas fizettség jár a karakterért, a körözés és vérdíj nem csak alvilági körökben terjedt el, hanem hivatalosban is szerte az univerzumban.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mo-Fell Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mo-Fell Empty Re: Mo-Fell

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.