Küldetés: Sötét világ

Go down

Küldetés: Sötét világ Empty Küldetés: Sötét világ

Témanyitás by Thorhalla Szer. 23 Feb. 2011, 15:33

Szovjetunió, Moszkva
Egy gyönyörű téren kékesfényben úszva jelenik meg a Saviour és körbe pillantva vörös zászlókat lát minden felé. Mint egy kommunista állom és még furcsább, hogy Lenin és Sztálin arc képe mellett a harmadika szobrokon és festményeken Ivané.

Az eredeti topic

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Küldetés: Sötét világ Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Küldetés: Sötét világ Empty Re: Küldetés: Sötét világ

Témanyitás by Thorhalla Pént. 22 Júl. 2011, 16:44

#2 2008-02-19 10:15:26
Saviour
Najó, eltűntem abból a romhalmaz világból. Megint a sötétség, ahol semmiért nem kell aggódnom... mindjárt vége, tudom. Az értelmetlen életemet, értelmetlen személyazonosságomat elvetettem, és most megjelentem egy következő világban, ami... ami.... tökéletes? Melyik város ez? Orosz beszélgetés mindenütt... orosz utcanevek... vörös zászlók... jó helyen vagyok? A legjobb helyen... ez Moszkva! Ez kommunizmus! Ez Lenin, Sztálin, és... én? Miért vagyok én festményeken, meg ilyesmiken? Najó, induljunk el. A Vörös tér az pontosan... arra van. Tehát akkor a Kreml-nek is arra kell lennie. Vajon ebben a világban mik az események? Jó lenne kérdezősködni.


#3 2008-02-19 10:33:55
Morsus
Saviour egy újságárúsnál áll meg a Vörös Téren. Az újságban a főbb cíkkek:
- A New York-iak gyászolják még mindig Void elpusztulását és az Emapire State Building romjaiban elhunytakat.
- Ancora Ultima, japán császár harmadszor utsította vissza Dorten Blackwing pápa kérvényét miszerint jelentse ki, hogy Japán császárság is keresztény állam.
- Ivan Pretyakov államfőnk visszatért Berlinből a tárgyalások után. Több megállapodást kötött Vörös Koponyával, hogy biztosítsa a Szovjetúnió további békés életmódját.


#4 2008-02-19 10:41:28
Saviour
New York... összedőlt az Empire State Building? Nem igaz, azt én akartam lerombolni... ez hülyeség. Dorten Blackwing a pápa ajánlatát visszautasított... pápa? Az a félszemű félkarú SHIELD-es buzulmány pápa? Milyen világ ez? No nézzük tovább... Ivan Pretyakov államfőnk... államfő? A Szovjetunió elnöke vagyok? Ez vicces. Én katona vagyok... voltam, nem államfő. És tárgyalok Vörös Koponyával. De Vörös koponya Hitler jobbkeze volt, és megölték! Akkor itt most van Szovjetunió, Náci Birodalom, Japán császárság... milyen évet írunk most? Megnézem azt is az újságon. Nem vagyok feltűnő talpig idegen páncélban... bár mégjobban meglepődnének, ha az államelnök állna most ebben a ruhában itt. Úgyhogy távolabbról a zoom segítségével nézem az újságot. Szóval háború fenyeget a Szovjetunió és a Náci birodalom között... el kell jutnom Berlinbe. De hogy? Kéne ebbe a ruhába valami, amitől gyorsan tudok utazni. Mert így egy taxiba nem engednének el, az biztos. Meg találkoznom kell önmagammal is. Ez utóbbi könnyebben megvalósítható, úgyhogy elindulok a Kreml felé. Kéne vennem egy történelemkönyvet, vagy valami...


#5 2008-02-19 10:50:39
Morsus
Az újságon a dátum 2018. Február 19.
Ivan gyorsan talál egy könyvesboltot és valóbban kicsit emgnézik az emberek, de nem túlságosan mintha ez nem lenne annyira meglepő.
Ha beér a könyvesboltba ott átlapozva egy történelem könyvet látja, hogya második Világ Háborútól kezdve változott emg a történelem. (lásd a sötét világ című kalandnál a leírást, de ami az orosz történelmet illeti) Miután a vh véget ért a Náci és Orosz biroodalmak békét kötöttek. Sosem volt hidegháború és a kéát kúltura egymás mellett meglepően nagy békességben fejlődtek. Azóta egy háború volt az a Latveriai Háború amikor is Latveria hódító királya támadni kezdte a szomszédos Kelet-Európai országokat ekkor Vörös Koponya erői megtámadták az egyik oldalról Doomot majd Szovjetek elő álltak Ivannal a katonával, akit évtizedeken át képeztek kia tökéletes kommunistának és vezérnek. Ő lett az új államfő, aki ebben a háborúban bizonytotta megfelelőségét.


#6 2008-02-19 11:05:14
Saviour
Remek, remek. Szóval a Szovjetunió megmaradt, ez már kapásból jó. A náci és az orosz birodalom egybevan, hát a náci sajnos túl erős. Én itt a tökéletes kommunista vezér vagyok. Teljesen jó. Itt nincs is mit megváltani, azt leszámítva, hogy ki kéne nyírni Vörös Koponyát. Ő Berlinben van, és Moszkvában, ez sok óra vonatozást jelent. Tehát Latvéria elesett... sok hülyeséget csináltak a mi világunkban. Akkor irány a vasútállomás! Tapasztalt potyautas vagyok, és ha katonának néznek, akkor talán még ingyen is utazhatok. Remélhetőleg. A vasútállomás egy jó negyedórára van, addig megnézhetem a fejlődés csúcsán álló Moszkvát, juhhú!!!

Minden utcanévtáblát megnézek, mindent elemzek magamban... elvégre sok-sok év után, de otthon vagyok végre. Igaz, hogy egy másik dimenzió, de egy kis városnézés sosem árt...


#7 2008-02-19 11:14:05
Morsus
A vasút felé az égről gépies hangokhallatszódnak.
- Hé maga! kezeket az égbe itt a Vörös Dinamó Osztag!
Parancsolják az égen lebegő páncélosok és tenyerükkel Savioura céloznak, aki bár tény katonának látszik,d e egy katona azért észre veszi már, hogy ő nem közéjük való.

Vörös Dinamó
Küldetés: Sötét világ 85855-crimson-dynamo_400


#8 2008-02-19 11:26:37
Saviour
-Hallja elvtárs, ezt azonnal hagyja abba, mert különben kiküldöm magát járőrnek Ferenc József földre!

Kiáltom, és lekapom a maszkom. Én vagyok az elnök. Én vagyok a katona. Én parancsolok. Ezek nem tudják, hogy csak értük küzdök. DNS teszt, ujjlenyomat... retinavizsgálat, egyik sem tudná kimutatni, hogy nem én vagyok az elnök, hogy nem én vagyok az az Ivan. A biztonsági és beugrókérdéseket meg elkerülöm.

-Új parancsokat adok a Vörös Dinamó osztagnak. Ezennel blokkolnak minden külső kommunikációt, csak a csapat belső emberei kommunikálhatnak egymással, mással nem. Maga ott, elvtárs! *Mutatok az egyikre* előkészít egy vonatot Berlinbe! Normális vonatnak láttszódjon, normális tehervonatnak, azonban húsz Dinamó legyen benne, vagononként egy. Elintézzük végre az elintéznivalót, egyszer, s mindenkorra!


#9 2008-02-19 11:30:35
Morsus
Persze a gépvértesek azonnal kihúzzák magukat majd a parancsok alatt egymásra néznek a páncélosok.
- Nem emlékszem, hogy valamit elfelejtettem volna Berlinben.
Mondja hátulról egy hang és amikor Ivan megfordul saját magát látja ünneplő öltözetben oldalán hat Vrös Dinamóval és két Vörös Őrrel.
- Arra még kevésbé, hogy egy másolatot hagytam volna itt őrködni és helyettem parancsolgatni.Tíz másodperced van, hogy emgmagyarázd mi folyik itt.


#10 2008-02-19 11:43:17
Saviour
-Tíz másodperc? Ezt még én sem mondhatom komolyan, ugye, Őrült?

Igen, a saját régi katonabecenevemet használom. Hátha valamire, erre nem számítottam.

-Ne kérdezd, hogy ki vagyok, mert tudod te jól: te vagyok. Sajnos az én világom nem olyan szerencsés, mint a tied. Nálunk a kapitalizmus uralkodik az egész Földön. Illetve uralkodott, amíg nem jött Galactus, és fel nem zabálta az egészet. Én túléltem. Elhagytam a Földet, miután nem volt ott miért küzdeni, azóta vánszorgok a valóságok között, és próbálom helyrerakni mindet. És hibát követsz el a békével. Nagyon nagy hibát. Most kell megölni mindet, amíg meg nem erősítik magukat, ezt neked kéne a legjobban tudni. Hacsak egy kicsit is gondolkodnál, a fejedben már összeállt volna a terv... az enyémben már összeállt. Ha nem hiszel, vessél alá hazugságvizsgálatnak, dns tesztnek, retinatesztnek... ellenőrizheted, hogy klón vagyok-e, vagy sem. Csak parancsolj, de ne feledd: ellenségeink minden egyes másodpercel erősebbek.


#11 2008-02-19 11:46:26
Morsus
Ivan biccent a katonának és azok elveszika fegyvereit és hátra bilicselika kezét úgy, hogy tényleg ne tudjon mozogni.
- Ellenőrizék és ha igazat mond akkor hozzák a lakosztályomhoz további megbeszélésre.
Parancsolja a Vörös Őröknek.
- Ami téged illet barátom: tudhatnád, hogy nem becsülöm alá az ellenségeimet.
Mondja Ivan és elindul a csapatával miközben a nép ünnepelve éljenzi őt.


#12 2008-02-19 11:54:50
Saviour
Vigyorogva hagyom, hogy elvegyék a maszkom. Válaszolok minden kérdésre, alávetem magam minden tesztnek, elvégre nem az én világom. Rá kell majd jönniük, hogy igazat mondok. Poénból elsütöm azt, hogy a tetteimről beszélek, és hogy kicsit megszólaltassam a hazugságvizsgálót, több katonát mondok, mint amennyivel végeztem. Nekem van igazam, úgyhogy bajom nem eshet. Remélem azért majd találkozok magammal, mert az érdekes lesz. Ki akarom nyírni Vörös Koponyát, ugyanis rég öltem már fasisztát... és ha fasiszta, akkor legyen maga a Führer!


#13 2008-02-19 11:59:29
Morsus
Saviour készena tesztekkel bevezetve a lakosztályba és ott Ivan fülébe súgják a végeredményt. majd az hellyel kínálja mását az asztalnál. Ő is leül és ketten egymással szembe kerülnek.
- Kér valamit enni? Rendeltem egy kis vörösbort ha nem gond. Szóval maga én és fordítva. érdekes. Mondja mégis mit akar itt?
Kérdi a fővezér.


#14 2008-02-19 12:08:19
Saviour
-Hogy mit akarok itt? Magammal azért hagy tegeződjek már! Szóval az úgy volt, hogy amikor kijutottam az űrbe, belekeveredtem egy intergalaktikus háborúba. Előbb a skrullok, később a kree kényszerített be soraiba, én persze mindkettőt utálom. Küzdöttem, harcoltam, de az űrhajónkat lelőtték, és lezuhantunk egy bolygóra. Voltak társaim is, de őket is ugyanúgy utáltam, de legalább emberek voltak. Akkor éppen kree katonák voltunk, tőlük a páncél, meg a fegyver, szóval kreek voltunk, és a skrullok utánunk jöttek. Ránkküldték egyik szuperkatonájukat, akit nagy-nehezen legyőztünk. Persze akkor már a skrullt nem mi érdekeltük, hanem Galactus, a bolygófaló szörnyeteg. Az én világomban ő pusztította el a Földet, pontosabban megette. Még Nelson oszlopa is odalett (Galaxis Útikalauz Stopposoknak rules!). Szóval a skrullok nekitámadtak Galaktusnak, meg is ölték, pedig addig a pillanatig ő volt a világegyetem legerősebb lénye. Szóval őt kinyírták, mi meg panorámából néztük végig. Aztán a vezér szuperskrull nekünk esett, de én ahelyett, hogy meghaltam volna, átkerültem egy másik realitásba. Ott szereztem egy gyűrűt, amivel tudok realitásról realitásra ugrani, és most vándorlok, és vándorlok, és megváltom a különböző világokat.

-Ööö... és igen, kérek enni, jópár realitás óta nem ettem semmit.


#15 2008-02-19 12:11:48
Morsus
Fejedelmi lakomát hoznak e a két Ivannak, akik továbbra is folytatjáka tárgyalást csak msot remek étkek és tialok mellett.
- Barátom megkell, hogy győzelek, hogy ezt a világot már nem tudod megváltani. Ezt inkább bízd rám, mert nagyon is jó uton járok. Szükségtelen, hogy jószándékoddal belekontárkodj a hosszú ideje építgetett terveimbe. Ha már megnem sértelek ezzel, de szeretném ha itt éjszakáznál és holnap tovább mennél. Itt elég egy Ivan és nincs szükség két megváltóra.


#16 2008-02-19 12:16:54
Saviour
-Nem egy éjszakát fogok itt tölteni. Illetve ez a tudósaidtól függ: olyan technológia birtokosa vagyok mely 300 évvel megelőzi a legfejlettebb Dinamódat is, úgyhogy elemezzétek a számítógépes rendszerét, meg ilyenek. Például a sisak gondolattal irányítható, a pisztolyaim igen magas hőmérsékletű lézert bocsájtanak ki. És nem sértődöm meg, tudom, hogy mit csinálok.

Hasfájásig telezabálom magam, ugyanis ki tudja, hogy mikor fogok legközelebb enni. A csata Thanossal lefárasztott, úgyhogy aludni is megyek. Ha a tudósok elkérik a cuccaimat, csak rajta, de aztán adják vissza, mert kelleni fog az még nekem... Saviournek...


#17 2008-02-19 12:22:25
Morsus
Este két nő jelenik meg Saviour ágyánál és homlokráncolva koncentrálni kezdenek. Lassan a férfi álmaiba lépnek és telepatikusan veszik rá, hogy igenis új világba menjen. Kékes fény és a férfi eltűnik.

Epilógus

Ivan rezidenciájára érkezik a két nő.
- Kész vagyunk.
- Remek. - Feleli az elnők - Ez az idióta majdnem keresztbe tett a számítaásaimnak. Abban a percben, hogy Vörös Koponya és szánalmas hadserege átindul a másik realitásba támadni mi mgrohanjuk a Náci birodalmat és befejezük ezt a színjátékot, ami több évtizede zajlik. Már csak pár nap...
Sóhajt a fővezér.

Folytatás
Küldetés: Apokalipszis Kora

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Küldetés: Sötét világ Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.