T-Jet

Go down

T-Jet                          Empty T-Jet

Témanyitás by Thorhalla Szer. 23 Feb. 2011, 15:42

A mennydörgők repülője most az ellenállás csapatát viszi a harcba. Pilóta ülésnél Norman Osborn és másodpilótaként Ghost.

A levegőt a két Nova tisztítja meg, akik a repülő körül száguldanak.

- Úgy fest az ellentámadások mindenhol sikeresek eddig.
Mondja Osborn a rádióját hallgatva.
- Mindenki vegyen fel egy fülest.
Ezeket Segélykérő és Démona osztják ki.
- A nyomás miatt muszáj használni őket.
Magyarázza Norman és a gép repül tovább.
- Kapitány most elmegyünk és maga beszélhet egy régi barátjával.

- Vörös Koponya...
Morogja dühösen a Kapitány.

Az eredeti topic

Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
T-Jet                          Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

T-Jet                          Empty Re: T-Jet

Témanyitás by Thorhalla Vas. 24 Júl. 2011, 22:18

#2 2009-04-26 08:50:07
Zöld Ördög
Zöld Ördög és Fegyver:

Az Ördög el veszi a fülest és Démona kezét erősen megragadja. Mivel ha segélykérő adná, nem fogadja el. Majd Démonához szól.
- Kicsi szőrmok. Olyat adnék neked, amit senki másnak nem kívánnál. -mondja, miközben szemével alaposan végig méri a lányt. - Shadow! -kiált fel hangosan. Jó a név memoriája. Már amennyire jó lehet egy elmebetegnek.
-Mit szólnál egy anya, lánya összefonodáshoz a társaságomban? -Kérdi és irtatlan kacagásba kezd. Nyál, taknya egybe folyik és könny pereg szeméből a nevetés miatt.

Fegyver az Ördög mellé ül és nyakát elkapva a földre paszírozza. - mOst fejezd be te perverz disznó! -jelenti ki, majd elveszi Démoná-tól a fülest. -Remélem semmi bajod kislány. - kérdi Fegyver, majd el küldi a lányt, az Ördög közeléből.

Mind a ketten hallgatják Amerika Kapitánya nem tetsző, mérgelődő beszédét, és Fegyver oda is megy hozzá. Támogatóan áll mellé. Jelenleg Frederico-ban és a KApitányban bízik. Senki másban

#3 2009-04-27 11:45:16
Halloween
Gondolataim Yuki körül járnak, aki ott maradt, se nem hallok, se nem látok semmit, ami körülöttem folyik, amíg valaki a kezembe nem nyom egy bigyót. Meg se nézem igazán, hogy mi ez. Körbepillantok, és megvizsgálom, hogy a többiek is kaptak-e, és ha igen, mit kezdenek vele, majd nemes egyszerűséggel lemásolom a mozdulataikat. Mikor látom, hogy egy férfi ütlegelni kezdi Zöld Ördögöt, odamegyek mellé, és ezt is lemásolom. Arra azért ügyelek, hogy ne essem túlzásba, és mellesleg néma csöndben csinálom, hogy a másik úgy érezze, a kezdeményező már mindent elmondott, amit kellett. Miután az Ördög megkapta a magáét - hogy mennyire is, az lényegtelen számomra, nekem jól esett, és ez a fő -, odafordulok a másik alakhoz (Fegyverhez).
- Kicsit lemaradtam... Abban bizonyos vagyok, hogy megérdemelte, de mi volt az, ami folytán a te türelmednek is vége szakadt eme... Izé irányában? - teszem fel az engem is érdeklő kérdést. Kicsit labilis, és kifacsarodott idegállapotom miatt elég nehéz felmérnem, hogy mikor lépi át valaki valóban azokt a bizonyos határokat, de ha mást is kiakasztott vele, úgy már én is nyugodtan lerendezhettem a számlámat, de ettől függetlenül szeretném tudni, hogy máskor már egyedül is tudjak dönteni. És ha a kérdés miatt furcsán nézne rám, hozzáteszem.
- Az idegállapotom nem engedi, hogy rendesen felmérjem mások cselekedeteire adott, szívem szerinti reakcióim megfelelő mértékét, így, mikor láttam, hogy már te sem bírod elviselni, gondoltam besegítek. Amúgy is tartoztam már neki, de mivel másokat az nem zavart, eltekintettem az adott időpontban történő megleckéztetésről. - rándítom meg a vállam. Ez utóbbi viszont csak akkor hagyja el a számat, ha rákérdezne, hogy miért is aszálltam be a "tanításba".

#4 2009-04-29 20:59:33
Morsus
Az adóvevőkből egy hang szólal meg Halloween és Zöld ördög felé.
- Üdvözlet barátaim. Ezt csak most önök hallják. A repülőn lévő ügynököm segítségével üzenek maguknak. A nevem Vörös Koponya. Ajánlatom van miszerint ha mellém állnak a végső ütközetben hatalmat kínálok önöknek. Pénzt, katonákat, segítek vissza szerezni a szerelmüket és vissza viszem önöket a világukba. Gondolják meg, kezükbe ajánlom a végtelen lehetőségeket. Több realitást meghódított a seregem. Bármit képes vagyok megadni maguknak. Elhunyt szerelmek és rokonok? Megtalálom a módszerét, hogy megkapják. Csak egy kis segítséget kérek cserébe. Adás vége.
Majd a repülő elejéből Norman szólal fel.
- Megérkeztünk! Kapaszkodjatok!
A repülő rázkódni kezd és tüzelni miden felé, miközben Pangloss sorra pusztítja el a Berlini ágyúkat, tankokat és katonákat. Aztán a gép egy épületbe csapódik be.

Folytatás itt

Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
T-Jet                          Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére