Gwenpool (Gwendolin Rowes)

Go down

Gwenpool (Gwendolin Rowes) Empty Gwenpool (Gwendolin Rowes)

Témanyitás by Gwenpool Kedd 03 Márc. 2020, 17:18

Gwenpool


Gwenpool (Gwendolin Rowes) 7adef7be62d09b9affb3bfcc9c879dae


Név: Gwendolin Rowes
Egyéb nevei: Gwenpool, Gwen
Faj: Mutáns
Nem: Nő
Jellem: Semleges
Személyazonosság: Nyílt
Születési idő és hely: 2015. Május 20, New Jersey
Kor: 15
Család: Anya: Caroline Glower-Rowes (36, Művész, saját képregény boltja van és két saját és 1 közös galériája), Apa: Arthur Rowes (40, informatikus, csak magánszemélyeknek dolgozik) Testvér: Tomas Rowes (12, diák)
Foglalkozás: Diák, aktív bajkeverő, a graffitis pályafutása nem indul valami fényesen.
Magasság: 163 cm
Testsúlya: 50 kg
Szeme színe: Kék
Haja színe: Szőke, rózsaszín színezéssel az alján
Bőre színe: Fehér
Különleges ismertetőjel: A színezés a hajában, és a fehér rózsaszín jelmez, ha éppen azt viseli.
Repülési sebesség: Nincs
Egyészségi állapot/ Betegségek: Fizikailag teljesen egészséges. ADHD-s* (De semmi komoly, ami őt zavarná esetleg csak a környezetét.)


Gwenpool (Gwendolin Rowes) 4fb9a179160d9ad2a86967d61cf89a5e


Történet:

Au. Szóval, nem is tudom, hol kezdjem. Nem egy ablakból félig kilógva, (vagy belógva?) Terveztem ezt elmesélni, de így alakult. Nyugi meg fogod tudni, hogy jutottam ide, de addig is kezdjük a legelején. Az egész akkor kezdődött amikor, Caroline (25) és Arthur (28) akik már három boldog éve házasok voltak úgy döntöttek ideje egy újabb lépést tenniük a kapcsolatukban. Ezért nyitottak egy közös galériát. (Nem erre számítottál mi? Innen azért már elég jól ki lehet találni mi jön. Nincs, több meglepi) A megnyitón elfogyott pár üveg ez meg az, meg néhány koktél és sajt tál, aztán majdnem egy évvel később, tá-dá. Bár akkor még cukibb voltam, többet sírtam gyakrabban nyálaztam, de nem ugrottam be ablakokon. Bár szó szerint most sem. Hiszen a hátsó részem még mindig kilóg, ezzel lassan kezdenem kéne valamit, mert a keret kezdi nyomni a csípőmet.  

Folytatom. Az életem első pár éve álomszerűen telt. (Gondolom, nem emlékszem rá, de anyáék nem panaszkodtak.) Közben megszületett az öcsém is. És őt se próbáltam meg vízbe fojtani szóval minden rendben volt. Amennyire csak lehetett. Az egyik első emlékem, amikor egy faágon át bemászok az óvoda ablakában. Emlékszem, hogy kiabáltak a nevelők és menyire kikaptam, amiért kimásztam az ágra. Senki nem akarta elhinni nekem, hogy én éppen bemásztam. A második emeletre. Pedig így volt. Komolyan! Nem sokkal ezután kezdtem a sulit. Huh hogy is fogalmazzak? Olyan volt, mint… Egy álom. Aha, Az a fajta, amiben egy szörny akar téged elkapni és te tudod, hogy jön utánad, de nem tudsz elfutni előle, mert akárhogy igyekszel is képtelen vagy futni, szaladni maximum csak sétálsz és a szörny egyre közelebb és közelebb ér. Aztán a végén felébredsz, és nem akarsz vissza aludni, mert félsz, hogy akkor ismét megtalál. Egy szóval összefoglalva szuper volt. Nem igazán tudtam egy teljes órát végig koncentrálni aminek az egyik a eredménye persze az lett, hogy semmiből nem értettem semmit. És mivel nem értettem semmit lemaradtam, mint a borravaló. Egy idő után persze nem is igazán igyekeztem felzárkózni így viszont még unalmasabbak voltak a tanórák, Szóval igyekeztem izgalmasabbá tenni mondjuk beszélgetéssel, meg hasonlókkal, amivel viszont „zavartam” a tanórát. Szóval egy idő után már nem csak a tanárok a diákok sem akartak tőlem semmit. Ráadásul én lettem a könnyű célpont mivel a tanárok nem kedveltek, nem volt aki megvédjen amikor elkezdtek piszkálni. Életem legrosszabb éve volt. Anyám folyamatos háborúban állt a tanáraimmal tényleg nem értem miért kellet neki ilyen sok idő, hogy végre feladja. És jött a következő suli.

Azt hiszem érthető volt a pesszimizmusom. Nem igazán hittem benne hogy ezúttal bármi máshogy alakulna majd, mint legutóbb. Az osztályfőnök már az első hónap után figyelmeztette anyámat, hogy lehet, hogy valami nincs rendben.  Elég gyorsan kiderült mi a baj, a szüleim egyértelművé tették, hogy nincsenek gyógyszerek, szóval maradt az alternatív megoldás. A torna pedig jó ötletnek tűnt, jó voltam benne, lefárasztott és még a koncentrálásban is segítet. A társaimmal is sikerült jobban kijönnöm. Végre volt valami, amiben jó voltam. Nem voltak igazán közeli barátaim, de elég népszerűnek számítottam végre. Így azért sokkal jobb volt végig csinálni a sulit.

Au, oké, most már muszáj bemásznom. Mibe fogadjunk, hogy mindenem tele lesz, szálkákkal mire sikerül. Au. Azt hiszem belenyúltam egy szögbe. Bár, belegondolva szerencsém, hogy nem volt az ablakban üveg.  Szóval idén kezdtem a középiskolát, nem kifejezetten lelkesen, de ezt is túl fogom élni. New York-ba költöztünk anyának lett egy új boltja, meg egy új galériája nekem meg lett egy új hobbim. A graffiti. Az én akrobatikai kepeiségeimmel pedig gyakorlatilag bárhova tudok festeni. (Nem, nem emiatt kerültem ide. Bár részben de. Na jó lehet, hogy mondhatjuk, hogy mégis. Ennek így volt értelme?) Van néhány srác a leendő középiskolámból 2-3 évvel idősebbek csak, és bevettek a versenyükbe a lényege hogy a legextrémebb helyekre kell a lehető legrészletesebb képeket és a szignódat egy éjszaka alatt felfújni. Gondoltam hol lehetne extrémebb, mint egy rossz környéken lévő ház falán mondjuk néhány bent ügyködő khm „üzletember” mellet festegetni valamit. Szépen is kezdtem, felmásztam az ablakba odabent nagyon el voltak foglalva, kártyák fegyverek stb, aztán nekiálltam festeni a lehető legfeltűnésmentesebben. Aztán észrevettem azt a kiscicát a fejem fölött, ami épp készült kiugrani a nyolcadikról, ami nem tűnt túl jó ötletnek szóval gondoltam sikerülhet még egy ablakkal feljebb másznom és visszarakni a cicust a helyére és talán még észre sem vesznek. Csöndben az ablak tetejére léptem és megkapaszkodtam a peremben aztán a mellettem futó csövön kicsit feljebb húztam magam. Annyira simán ment, hogy el se hittem és már ott is voltam. Cica vissza a szobába, ablak behúz. Nyomás vissza. Lefelé egy kicsit nehezebbnek bizonyult a művelet. Nem bíztam benne, hogy a cső elbírja a teljes súlyomat, ami lásuk be nem sok, de akkor is. Azért sikerült leereszkednem az ablak keretre és… aztán megcsúsztam, lehorzsoltam a térdem és elkaptam az ablakot, aminek aztán neki puffanni is sikerült. Akartok fogadni észre vettek-e? Na ná, hogy észre. És ne hogy azt hidd, hogy az ilyen fickók meghatódnak, ha édesen rájuk mosolyogsz és beintegetsz az ablakukon. Nos, nyilván valóan azt hitték kémkedek utánuk. Ebben elég biztos vagyok, mert az egyikük mintha ezt mondta volna. A leggyorsabbik fogott is egy fegyvert és gondolkodás nélkül rám lőtt… volna. Nem volt benne töltény. Én meg gondoltam inkább nem várom meg, hogy találjon egy másikat. És hát egyszer élünk, úgyhogy megpróbáltam hátra szaltóval elérni a másik épületet. Félig sikerült, egy erkélyen kötöttem ki, egy emelettel alattuk, aztán indultam is a tűzlétra felé, két erkéllyel arrébb. Persze addigra már ők is a nyomomban voltak. Hallottam egy durranást és süvítést, ahogy a golyó elhúz mellettem. Aztán megláttam, hogy az ő embereik vannak alattam is, úgyhogy a tűzlétrán lefelé helyet fölfelé indultam. A tetőre így is fel kellet húznom magam, de szerencsém volt, mert ezen a környéken nagyjából egyforma magasak a házak és maximum egy jó százhúsz centi van közöttük szóval át tudtam ugrálni egy darabig. Aztán biztosra akartam menni és megláttam ezt a házat egy kicsit messzebb volt, mint a távolugró rekordom, de hát mikor döntse meg az ember a saját rekordját, ha nem akkor, amikor le akarják lőni. (Pedig esküszöm nem akartam én kémkedni.) Az ugrás eredménye: 180 cm repülés (ez szuper, ok?)  Aztán félemelet zuhanás és végül érkezés egy ablakkeretre. Nem mondom, hogy nem fájt, de lehetett volna sokkal rosszabb is. Csak gondolj bele, akár cápaszáj szerűen kiálló üveg szilánkok is lehettek volna benne, erre én viszonylag puhán érkeztem az ázott fára. Hát nem szuper? Fantasztikus. És a legjobb az egészben: Élek. Még. Csak várjam, meg amíg anyám megtudja.

Ideje tényleg bemászni az ablakon. A lábammal még szerzek egy kis lendületet és fejjel majdnem a csempére érkezem fenékkel az ég felé. Milyen kecses vagyok ma éjjel. A hátitáska a vállamról a fejemre csúszik. „Ugh, franc.” Az övtáskám beakadt az egyik szögbe és a jelmezem is megszakadt. Felülök az ablak alatt, és ahogy kifújom magam és amint elkezd elmúlni a reszketés végig nézek magamon. Csak egy kis szakadás van a ruhámon, az övtáskát meg kel varrni vagy kel egy új. A combom tele van horzsolással és az egyik sötét folt szerintem holnapra egy csúnya zúzódás lesz, és akkor nem is látom a csípőmet a ruha alatt, amivel az ablaknak érkeztem. A térdem még mindig vérzik egy kicsit. Egy darabig azt hiszem nem lesz hálás a rövidnadrág. A kezemen is van pár horzsolás, de élek, és könnyen megúsztam. Veszek egy mély levegőt. Ideje haza menni.

A metrón azért már kapucnis pólót és bokáig érő nadrágot viselek. Amit egyszerűen rávettem az eddigi cuccra. Így nem is néznek meg annyira. Majdnem hajnali 3, vagyis a busz már nem jár, mehetek gyalog. Végül is le lehet sétálni, csak majdnem öt megálló. Mire haza érek a térdem és a csípőm úgy hasogat, legszívesebben akár egy bokorba is lefeküdnék, de még nincs vége az útnak, a bejárati ajtót nem használhatom, mert fix, hogy halott vagyok, ha észrevesznek. Szerencsére ez egy régi építésű panel és pont a dolgozó szoba esik a tűzlépcsőhöz. Nem mindig azt használom, van, hogy csak felmászok a falon a szobámig, de még a tenyerem is fáj, inkább passzolom és lépcsőn megyek, De jól esne egy zuhany! De azzal sajnos mindenkit felkeltenék és akkor életem végéig szobafogságban lennék. Úgyhogy annak várnia kell reggelig. A dolgozó szoba ablaka csak félig nyílik. Biztonsági óvintézkedés, betörések ellen. Én szerencsére elég kicsi vagyok, bevágom, a táskát aztán amilyen csendben tudok, utána mászok. Behúzom az ablakot, aztán kiosonok szépen a szobámba és… hogyaza… Majdnem neki megyek a nyíló ajtónak. Tomi! Gondolom wc-re indult, hova máshova és félálomban egyenesen nekem jön.

-Mit keres…- A szájára teszem a kezem! És örülten pisszegek, mint akinek ereszt a feje.

-Shhh!- Fogja az üzenetet és suttogva fojttatja a kezemet arrább tessékelve.

-Hol a fenében voltál?- Egy kis korholást hallok. Csak 12, majdnem 13, de már most olyan magas, mint én (vagy inkább olyan alacsony, persze valószínűleg pár év és elhagy majd)

-Kirándultam. Csak maradjon a kettőn titka és elmesélek mindent.

-És ha nem?

-Akkor elmondom anyáéknak mi történt Stevey születésnapján.- Az öcsém amúgy a jobb gyerek kettőnk közül, de az a szülinapi parti valószínűleg örökre adu lesz a paklimban. Az hagyján, hogy úgy végződött, hogy a barátai és ő véletlen szőlőlének nézték a kancsóba kitöltött bort, amiért nem kicsit ki is kaptak, de arról nem tudtak a szüleink, hogy ők voltak, akik elrejtették a petárdát születésnapi tortában és ő volt az aki leverte az aranyhalat akváriumostól az asztaláról. (Megj: Az aranyhal túlélte nyugi. A gyors ész és a lelki jelenlét megmentette, még akkor is, ha napokig egy homokozó vödörbe volt kárhoztatva.)

-Tényleg azt hiszed, hogy nem fogsz lebukni?

-Most mit mondjak? Tennék egy próbát!- Csak legyint egyet és elmegy mellettem a fürdőszobába. Én pedig egyenesen a szobámba. Átöltözéssel sem vesződök, csak a nadrágot veszem le. A táskát pedig csak az ágy mellé dobom egy tetszetős plüss játék-ruhakupac tetejére. (Azt hiszem azok pont tiszta ruhák) Átölelem az egyik nagyobb plüsst és már alszok is. De fog fájni holnap mindenem.


Gwenpool (Gwendolin Rowes) A23815f51595666dc5d077404afbca0e


Képességek: Szerencsemanipuláció. Passzív így a karakternek semmilyen beleszólása nincs a megjelenés formájára, azt minden esetben az adott mesélőre bízom. Én csak reménykedek a legjobbakban.

Szakértelmek: Akrobatika, Graffiti, rajz,

Felszerelés: A saját jelmeze, Két műanyag kard, (otthon van belőle tartalék) Hátizsákok (2), egy nagyon élethű játék pisztoly, ami ha elsül a „Happy Birth Day”-t énekli. (Természetesen borzasztó hamisan) Festék szórok (1 fehér, 1 rózsaszín, 1 piros).


Gwenpool (Gwendolin Rowes) Acb9a11ce8cd924c17403e04f0493620


*Attention Deficit Hyperactivity Disorder, vagyis Figyelem hiányos hiperaktivitási zavar. Tipikus elemei az impulzuskontrol, a figyelem zavar és a hiperaktivitás bár ezek mindegyike külön is jelentkezhet az ADHD-nál általában egyszerre jelennek meg és nem ritkán erősítik is egymást.


Gwenpool (Gwendolin Rowes) 671d7b7fc66b60ac268d36ea15d8f665

_________________
Gwenpool (Gwendolin Rowes) EUlLyLI
Gwenpool
Gwenpool
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 38
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 34
Join date : 2020. Mar. 03.

Karakteradatok
Főkarakter: Raven
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Gwenpool (Gwendolin Rowes) Empty Re: Gwenpool (Gwendolin Rowes)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 04 Márc. 2020, 00:00

Elfogava, mivel gyerek vagy, így 100$ a kezdőtőkéd. Egy adatlapot még írj, aztán mehetsz játszani.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Gwenpool (Gwendolin Rowes) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Gwenpool (Gwendolin Rowes) Empty Re: Gwenpool (Gwendolin Rowes)

Témanyitás by Gwenpool Csüt. 05 Márc. 2020, 23:43

Adatlap

Név: Gwendolin Rowes

Lakás/Létesítmény városrész: New York, Manhattan (A szülei lakásában lakik, saját szobában)
NJK: Anya, Apa,
Foglalkozás: Diák
Munkahely: Eleanor Rosevelt Középiskola
Pénz: 100 $
Bevétel: 200 $

Eszközök: Mobil telefon (Persze nem az ő pénzéből), Laptop, közép kategória, betört képernyővel, Bébi Land Shark (Robot)

Felszerelés: A saját jelmeze, Két műanyag kard, (otthon van belőle tartalék) Hátizsákok (2), egy nagyon élethű játék pisztoly, ami ha elsül a „Happy Birth Day”-t énekli. (Természetesen borzasztó hamisan) Festék szórok (1 fehér, 1 rózsaszín, 1 piros). Vagyis per pillanat nem rendelkezik semmilyen ölésre alkalmas fegyverrel, de csak idő kérdése.

Szövetség: Nincs
Törzshely: Nincs
Ismertebb szövetséges: Nincs
Ismertebb ellenség: Nincs (Még)

Felhasznált kreditek: 4 (Lakás 2 kredit, Támogató NJK 1+1 2kredit)
Fennmaradó kreditek: 0

_________________
Gwenpool (Gwendolin Rowes) EUlLyLI
Gwenpool
Gwenpool
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 38
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 34
Join date : 2020. Mar. 03.

Karakteradatok
Főkarakter: Raven
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Gwenpool (Gwendolin Rowes) Empty Re: Gwenpool (Gwendolin Rowes)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.