Csatornarendszer

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás by Tyler Vas. 29 Jan. 2012, 10:29

Mindenki néma csöndben gubbaszt, egyedül Jon látja el utasításokkal Danielle-t a robbantást illetően. Én meg eközben gépiesen szétszedem a pisztolyomat, megtisztítom, összerakom. Közben próbálok nem arra gondolni, hogy görcsben áll a gyomrom. Emma legalább a többiekről gondoskodik, majd egyszer csak hirtelen felkapom a fejem. A fenti zajok erősödnek, a robbanások. Valami történik.
-Hagyjuk a robbanószert! Túl tudom tölteni a kesztyűmet ha szükséges, és az elég nagy robbanásra képes, ha elég távolságra helyezzük el a robbanónyilakat a kesztyűtől, szép kis robbanásra számíthatunk....-
Válaszolok Jon-nak, majd arra már nem reagálok, hogy lefagyhatunk. Eddig sem blokkoltam le ezután sincs szándékomban. Veszek egy mély levegőt majd, megfogva Danielle-t elindulok.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás by Henry White Hétf. 30 Jan. 2012, 09:16

Míg várakozunk, Carl és Jason-t nézem meg. Még mindig eszméletlenek, de a légzésük egyenletes. Szerencsére. Mindenesetre, átnézem a kötéseiket, átkötöm őket. Rájuk terítek egy-egy újabb lepedőt és melléjük rakok némi ételt, már amennyi maradt itt. Ha talán felébrednének.
Aztán átnézem a felszerelésemet, maradt vagy 5-6 késem és három táram. Nem sok annyit mondhatok. De ennyivel kell gazdálkodnom.
Ahogy Balder megjelenik, felpattanok elszántan, majd megfogom Danielle kezét, utolsóként, semmit sem mondva Jon szavaira, csak sóhajtva egy mélyet. Csak ezt éljük túl....nem...túl fogjuk élni!
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás by Ultimate Guru Hétf. 30 Jan. 2012, 14:33

9:05.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Emma Flower White, Jonathan Miller és Tyler Jackson.

Furcsa érzés, de egyáltalán nem fáj, ahogy egyik falon keresztül siklanak át a másikba a fiatalok Danielle és Balder fénygömbjének vezetésével.


- Bízzatok apában. Először szerintem biztonságba viszi Jasont és Carlt, aztán beveti magát. Ha azt mondja, lesz robbantás, akkor lesz, nektek nem kell azzal foglalkozni. Ti csakis a Különítmény tagjainak kiszabadítására koncentráljatok. Danvers, Osterman, a katonák… Meglehetősen sokan vagyunk, ha belegondoltok, csak szétszórva, és nem tudjuk összehangolni a támadást. A fenébe is…

Danielle képességével az ifjú ügynökök iszonyat gyorsan haladnak a város alatt. Olykor-olykor a fejük fölötti rengéstől egy-egy nagyobb törmelékdarab zuhan rájuk vagy eléjük, de az ijedtségen kívül más bajuk nem lehet – mindenen átsiklanak, mintha nem lenne testük.

- Jonathan, már nem lehetünk messze a parktól. Amint odaérünk, elválunk. Én elindulok robbantani, nektek pedig ott kell maradnotok, ahová a számításaink szerint zuhannak majd a Kapitány, Barton és Stark. Még egy dolog… Ha arra kerül a sor, és Bruce már átállt… képesek lennétek megölni?

_________________
Csatornarendszer - Page 2 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 30 Jan. 2012, 14:50

Jon bólintott arra, hogy bízzanak Balder-ben. Élete legfurcsább élménye volt, ahogyan a falakon át mentek egyik csatornából a másikba. Időnként, amikor egy-egy törmelék zúdult le fentről, már ugrott volna félre, de azok csak átestek rajtuk. Szóval övék volt Különítmény mentése. Lett volna ötlete a zárt láncú rádióra, ami nem használ műholdat, se hasonlót, a régi időkből, de erre most már nem volt idő. És felmerült a kérdés, ami miatt azt mondta a két társára, hogy maradjanak hátra. Saját maga képes lett volna megtenni, noha nem örülne, ha addig fajulna a dolog és valószínűleg Lyesmith is gondolkodás nélkül.
- Pont ezért mondtam, hogy Emma és Tyler maradjon hátra – mondta Jon. – Tudom róluk, hogy nem lennének képesek embert ölni. A csapat vezetőjeként ez az én dolgom, képes vagyok megtenni, hogy mindenki mást megvédjek ezáltal. Őt nem fogja érdekelni, hogy társak voltunk, ott is már meg akart ölni minket. Ezt nyugodtan bízzátok rám.
Néhány pillanatra elhallgatott haladás közben.
- A robbanást óvatosan csináld és kerülj minél távolabb te is a hatótávból, nem kell még az is, hogy megsérülj.


Megborzongtam, ahogyan áthaladtunk a falakon, ez furcsa volt, főleg, hogy a lezúduló törmelékek is minden gond nélkül eset át rajtunk. Biccentettem, hogy nekünk a mentés marad, arra a kérdésre pedig gúnyosan elmosolyodtam, hogy képesek lennénk-e Tao-t megölni. Ez igazából kérdés volt? Bármelyiknek golyót, vagy nyilat engednék a fejébe, nemhogy pont annak, amelyik még is akar ölni. Ezt komolyan kérdésnek szántad, vagy te magad is olyan ostoba naiv vagy, mint az apád? Valószínűleg.
- Gondolkodás nélkül megölöm – jegyeztem meg unottan. – Nem is értem, hogy miért kérdés.
De igen, a két nyafika miatt, akik jaj adjunk még egy esélyt, vagy jaj a társunk volt, ne öljük meg, biztosan csak megtévesztették. Mi lenne, ha őket is megölném nemes egyszerűséggel?
- Miután elválunk hány percünk lesz az akcióig Dani? – kérdeztem végül.
Az ilyen apró részleteket nem ártott tudni, nehogy a tető pont ránk szakadjon, amikor nem kellene.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Csatornarendszer - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás by Tyler Szomb. 04 Feb. 2012, 13:52

Furcsa érzés át sétálni a falakon, de semmi kényelmetlen érzés, nem jár vele. Mintha ott sem lennének. Így iszonyat gyorsan haladunk, néha-néha mintha robbanásokat lehetne felülről érezni. Szinte rekord idő alatt érkezünk meg. Szóval robbantás lesz, nekünk csak várakozni kell, míg a Különítmény az ölünkbe pottyannak. Nem is rossz.
Danielle kérdésére vállat vonok. Nincs mit hozzáfűznöm, ezek úgyis elkönyveltek, mint aki képtelen meghúzni a ravaszt. Azt hiszem ezen már túl léptem. Ha kell meghúzom és kész. Nincs időnk lelkizni ezen. Mellesleg a Nero alatti harcban is meg akart már ölni minket. Ezek után semmi jóra ne számítson.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás by Henry White Szomb. 04 Feb. 2012, 14:14

Gyorsan haladunk, gyorsabban mint először gondoltam. Néha eszembe jut, mi lenne ha benn ragadnánk a falakban. De próbálom el terelni erről a gondolataimat, de a többi elkövetkező események sem túl kecsegtetőek.
Végre megérkezünk, Balder remélhetőleg jól van és sikerül robbantania is. Danielle-re pillantok. Valószínűleg nem lennék képes megölni Bruce-t vagy Tao-t, melyik is van éppen porondon. Egyszerűen nem vagyok képes rá és kész. De Steph kész rá bármikor, és meg is tenné. Ahogy látom nem csak vele. Remélem erre nem kerül sor.
S ha ennek vége, meg kell tudnom mit is csinált velem Walter, s egyáltalán miért én? Miért velem tette, amit tett? Ott volt Steph, hisz ő még ismerte is személyesen, és félig asgardi. Nem értem, egyszerűen nem...
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 04 Feb. 2012, 14:38

9:10.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Emma Flower White, Jonathan Miller és Tyler Jackson.

Danielle bólint a többiek válaszára.


- Rendben van. Ígérem… ha arra kerül a sor… én sem fogok hezitálni Walter ellen. Bízhattok bennem. Végül is… nem is ismerem, nem? Heh…

A lány láthatóan próbál nevetni, de nem sikerül neki.

- Miattam pedig ne aggódjatok. Lehetetlen, hogy bármilyen módon meg tudjak sérülni. Lassan el is indulok… Stephanie, 10 percnél tovább nem fog tartani a robbantás előkészítése. Biztosra veszem, hogy addigra az apám is eléri Nerónál, hogy megtegye, amit kell. Ehhez még mágia sem kell neki. Kiválóan ért a hipnózishoz, Nero teste és elméje pedig már amúgy is le van gyengülve.

Ekkor a fénygömb megáll, mire Danielle is indulásra készül.

- Jól van. Ez már a Central Park lesz felettünk. Jonathan, akkor a terveink szerint… Indulok. 9:20-kor valamilyen formában robbantunk. Bartonék pont felettünk vannak. A többit rátok bízom.

Ezzel a lány távozik.

_________________
Csatornarendszer - Page 2 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 04 Feb. 2012, 14:51

Jon bólintott Danielle-nek.
- Sok sikert! – mondta még a lánynak.
Tíz percük volt, akkor innen már csak ki kell majd jutniuk valahogyan, mert számított rá, hogy nem lesz olyan egyszerű. Ha beszakad a hely, akkor mások is le fognak tudni jönni ide. És lehet, hogy a lányt is feltartják, így ezzel is számolni kellett. Ahogyan Dani távozott a többiekre nézett.
- Menekülési útvonalat kell innen találnunk – mondta. – Ha megvannak a mieink a lehető leghamarabb el kell tűnnünk innen. Lyesmith, White ti menjetek visszafelé arra, amerről jöttünk, és nézzetek szét arra, Jackon és én a másik irányba megyünk. Nyolc perc múlva mindenki legyen újra itt, több időnk nincs!
Ezzel már el is indul tovább óvatosan a csatornában előre felé, hogy megnézze, arra mi lehet és lehet-e menekülni. Csak pár percnyit akar előrefelé sétálni, hogy bőven visszaérhessen oda, ahova kell. És próbál lehetőleg kevés zajt csapni, ki tudja, hogy Loki miket küldött le a csatornába.


- Oké Főnök! – biccentettem.
A csatorna nem éppen a legjobb hely az íj használatra, de mégis csöndesebb, mint amilyen a pisztoly. Így elővettem és felajzottam újra, hamarosan úgyis kelleni fog. Akkor volt tíz percünk a robbantásig. Csak abban bíztam, hogy nem fogunk elkésni és nem lesz túl késő a robbantáshoz. Halkan és szótlanul haladtam visszafelé a csatornában, hogy felmérhessem, hogy merre lehet majd visszafelé menekülve sérültekkel a leggyorsabban haladni. Bár ha szerencsénk van a nagybátyám még segíteni is fog, esetleg Dani, de erre nem lehetett építeni. Eddig hiába terveztünk bármit is káosz lett a vége. Szóval figyelem, hogy merre vannak leágazások, ahol el lehet bújni, vagy merre szélesedik ki a hely, hogy gyorsabban lehessen haladni majd. Figyelem az időt is, hogy úgy négy perc után elindulhassak visszafelé.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Csatornarendszer - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás by Tyler Vas. 05 Feb. 2012, 15:43

Kicsit kétkedve nézek Dani-re, mikor Walt megöléséről beszél. Szerintem ezt még ő maga sem hitte el. Nah de jobb ha nem feszegetem, most nála ezt a témát. A fénygömb meg áll, ezek szerint megérkeztünk a Central Park fölé. Ha minden jól megy akkor pedig, pár perc és az ölünkbe hullik a jutalom. Legalábbis remélem.
-Azért légy óvatos.....-
Szólok még Dani-nek, ahogy elindul, majd bólintok Jon-nak és máris utána indulok. Nah igen a menekülésről nem volt szó, húzós lesz lelépni innen. Olyan csendben lépdelek Jon mellett amennyire csak tudok, pásztázva a csatornát. Sokkal előrébb nem tudunk majd jutni, de ez a kicsi is ad némi előnyt számunkra. Remélhetőleg...
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás by Henry White Csüt. 09 Feb. 2012, 11:38

Végre megérkezünk, fel lélegzek, hogy nem kell újabb falakon átsétálnunk. Danielle után nézek, remélem vigyáz magára. S nem csak azért mert nélküle és Balder nélkül esélyünk sem lenne visszavágni, megmenteni a többieket. Pisztollyal a kezemben, indulok Steph mellett a csatornában. Ideges vagyok, de jobb ha nem mutatom ki.
Négy perc alatt nem jutunk túl messzire, és nem hiszem, hogy ez adna menekülési útvonalat. Hisz amit annak hiszünk, az később zsákutca is lehet. Amint letelik az idő, elindulok visszafelé, hogy még időben visszaérjünk.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 18 Feb. 2012, 09:14

9:15.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Emma Flower White, Jonathan Miller és Tyler Jackson.

A fiatalok könnyen és gyorsan találnak menekülési útvonalakat, nem is egyet – ha még pár beomlik, akkor is marad elég, hogy valamerre távozhassanak. Szerencséjükre pont egy csatlakozási pontnál vannak, ahonnan vagy egy féltucat kisebb járat fut ki különböző irányokba – azt persze nem látni, hogy a sötétben esetleg nem zsákutca-e valamelyik néhány méter után.

Amikor az ifjú ügynökök újra találkoznak, egy hangot hallanak a hátuk mögül – és ahogy odafordulnak, Nerót pillanthatják meg. Félniük azonban nem kell, mert láthatóan teljes önkívületi állapotban van, bambán bámul maga elé, és csak épphogy nem nyáladzik. Gyors léptekkel halad előre, és közben fel-felszed kisebb-nagyobb törmelékeket a földről, amelyek hamarosan vöröses fényben kezdenek izzani a kezei között.

Így halad el arra, amerre Danielle is ment.

_________________
Csatornarendszer - Page 2 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 18 Feb. 2012, 10:06

Jon megkönnyebbült, amikor kiderült, hogy nagyon sok menekülési útvonal volt, több, mint amire számított. A beszakadás sem volt olyan nagy gond, néhány út biztosan be fog szakadni, ezzel számolt, de ahogyan látta a többség megmarad. És ha több felé válnak, akkor talán még gyorsabban tudnak majd menekülni. Nem kockáztathatták, hogy esetleg mindannyian fogságba esnek. Noha nem tudta, hogy melyik hely lehet zsákutca, de remélhetőleg ilyenbe nem fognak belefutni, ahonnan majd érezni minimális huzatot, arra kell menniük. Mire visszaértek a lányok is ott voltak, majd a hangok után kibiztosított fegyverrel fordult a hang irányába, de „csak” Nero volt, és úgy, hogy ártani sem tudott nekik, és nem is azt akarta.
- Ha kész vagyunk nem egy irányba menekülünk, hanem három felé – mondta. – Jackson viszi Stark-ot, White és én Rogers-t, Lyesmith pedig Bartont. Nem kockáztathatjuk, hogy mindenkit elfogjanak. És óvatosan, távolabb álljunk, nehogy ránk zuhanjon az egész, ha beomlik.
Nero után fordult, akkor most már csak percek kérdése volt az egész. Így ideje volt felkészülni.


Legalább nem szólalt meg és nem próbált meggyőzni az ostoba szavaival, így volt időm rendesen körbenézni és gondolkodni. Megannyi kijáratot találtunk, noha nem akartam futni, de nem igen volt más lehetőség. Bár még mindig osztottam, hogy szívesen elterelem apa figyelmét, legalább találkozom vele személyesen is, de ezt úgysem engedték volna, főleg nem a nagybátyám. Idegesen ropogtattam meg az ujjaimat, az idő olyan lassan vánszorgott és szívesem szerint nem vártam volna tovább fél percnél sem többet, nemhogy még ötöt! Mikor visszaértünk hangot hallottam, Miller-el együtt fordultam abba az irányba, de csak a bátyám volt az, úgy látszott, hogy nagybátyánk irányítása alatt állt. A kövek pedig izzani kezdtek a kezében, akkor pedig már nem voltunk messze a robbantástól. Arra ment, amerre Danielle is, csak figyeltem és néztem utána, majd bólintottam a Főnöknek, hogy rendben van. Csak robbanjon már! Türelmetlenül dobbantottam egyet a lábammal a földön. Egyelőre itt maradtam, majd ha a robbanás megtörténik, akkor futás a mieinkért.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Csatornarendszer - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás by Tyler Szer. 22 Feb. 2012, 09:23

Remek itt aztán van menekülèsi útvonal több is mint kellene. Remélem azért nem fog az egész csatorna a fejünkre hullani. Bár ez is több a semminél. Ennél többre mire is vágynék?
A lányok is visszatèrtek majd Nero jelenik meg rám hozva a frászt. Bár így nyáladzva jobban tetszik, azt meg kell hagyni.
-Oké, főnök!-
Csak fel kell kapjam a nyakamba zuhanó Tonyt és mehet a rohanás. Mi sem egyszerűbb ennél! Próbálok úgy helyezkedni, hogy a plafon ne rám szakadjon lehetőleg, majd Nero felé fordulva, és meglehetősen betojva várom a nagy bummot. Na meg reményked, hogy simmán le tudok majd lépni, Tonyval a hátamon. Na persze billibe lóg a kezem, csak az a gáz, hogy tele van azzal a bizonyos cuccal. Színültig...
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás by Ultimate Guru Csüt. 23 Feb. 2012, 20:39

9:20.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Emma Flower White, Jonathan Miller és Tyler Jackson.

Az akció másodpercre pontosan veszi kezdetét.

Robbanások zaja rázza meg a csatornarendszert, és a fiatalok felett és alatt megremeg a föld. Nem kevés törmelék hullik rájuk, de egyik sem okoz sérülést, viszont a robbantások epicentrumában jóval több minden zuhan alá, mint néhány beton- és földdarab.

A beomlott járatokba valamiféle jármű hátsó része csúszik be – mintha egy turistabusz lenne, nehéz kivenni a káoszban és a porfelhőben. Jó pár orktetem is érkezik vele, velük azonnal végzett a robbanás, vagy olyan szerencsétlenül zuhantak, hogy épp agyonnyomta őket a busz.

Pár másodperc múlva szerencsére elül annyira a por, hogy az ifjú ügynökök észrevehessék a busz tetejéről lecsúszó foglyokat: Amerika Kapitányt, Vasembert és Sólyomszemet. Alig vannak maguknál, és mindhárman facölöpökhöz vannak kikötözve, azokkal együtt estek le.

A hatalmas busz miatt kicsit körülményesebb megközelíteni őket, mint azt a fiatalok eredetileg tervezték, és a kötelek leszedése is beletelhet néhány másodpercbe. Tony ráadásul a sisak kivételével viseli a páncélját is, így a súlya most több száz kiló.

_________________
Csatornarendszer - Page 2 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 23 Feb. 2012, 21:06

Az órájára nézett, hogy mennyi idő lehet még hátra, ahogyan megtette már hallani lehetett a robbanást is, meg a remegést, morajlást. Pontosan időben kezdték mindezt. A kezét a feje felé tette, hogy ne essenek rá a törmelékek, amiket szerencsére meg is úszott, majd a robbanás helyén egy hatalmas busz hátulja csúszott be, és orktetemek, de legalább a három férfi megvolt. Nem számított arra, hogy ilyenről kell majd kimenteni a társaikat, de már indult is azonnal a buszhoz, amíg a törmelékeken mászott a katonai kését is előkapta, majd, ha sikerült megérkeznie Rogers-hez, akkor levágta a lehető leggyorsabban a levágni a facölöpről. Közben végignézett a másik két férfin is, Stark páncélban. Még ekkor sem volt képes attól megszabadulni, Tyler egyedül nem fogja elbírni, ment volna, de Rogers-hez meg Emma is kevés egyedül. Így nem igen maradt már sok lehetősége.
- Emma, segíts Tyler-nek! – mondta. – Utána tűnjön el mindenki!
Ezek után, ha sikerült Steve-t kiszabadítania, akkor el is indul a csatorna belsejébe, nem arra, amerről jöttek, hanem a másik irányba, amerre ő és Tyler indultak körbenézni, hogy ott az egyik kinézett nagyobb csatornanyílást és abba kezdte támogatni Amerika Kapitányt, közben szavakkal halkan azért próbálta felkelteni a férfit.
- Steve, uram, próbáljon meg magához térni egy kicsit – mondta.
A saját lőtt sebével és egyéb sérüléseivel nem hitte, hogy gyorsan tud haladni, ha még a férfit is vonszolnia kell.


És idő végre! Próbáltam félreugrani a lezúduló törmelékek alól, amiket sikerült is elkerülni, azért bíztam benne, hogy a bátyám is egyben van még, bár nem tudom, hogy odabent az epicentrumban mennyire élhette túl. Felvont szemöldökkel néztem a buszra, ami beszakadt, de legalább megvoltak a mieink is. kissé köhögtem a portól, majd néhány ugrással próbáltam a buszra jutni. A kardomat kaptam elő és próbáltam a leggyorsabban levágni Clintet a cölöpről, majd a bal karját ávetettem a vállamon és a karját a bal kezemmel tartottam meg, miközben a jobbal átöleltem. Mert felkapni nem fogom a vállamra, annyi erőm nem volt. És azt az egója sem fogja megbocsátani soha sem. Próbáltam a lehető leggyorsabban eltűnni arra, amerről jöttünk. Millert még hallottam, és azt hiszem már ő is próbált eltűnni, így haladás.
- Gyerünk nagyfiú, ébresztő! – morogtam Clint-nek aggódva. – Remélem tudod, hogy csak amiatt a csók miatt vagyok itt… miattad… azért nem álltam át apám oldalára… mint Tao. És ha kijutunk innen, nagyon sokszor vágom a fejedhez, hogy én mentettelek meg! Ébredj már fel Clint!
Gyengeség már megint, próbáljak meg mellette erős maradni, miközben ő halhat meg ebben a helyzetben, nem pedig én, vagyis az nem számít! Sürgettem és noszogattam, a hangomban továbbra is aggódás volt, csak jussak ki vele innen, ami persze nem lesz olyan egyszerű. Ha nem sajogna mindenem és nem lennék én is sérült, könnyedén kivonszolnám, de még az orkok is mindjárt jönnek a nyakunkba. A csatornában tovább próbálok haladni, majd valamelyik hamar jövő alagútba átfordulni, hogy ott folytathassam tovább Clint mentését.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Csatornarendszer - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás by Tyler Hétf. 27 Feb. 2012, 16:41

Robbanás, füst, igaz inkább csak por, na meg néhány ork héten. Lassan bontakozik ki a három jó madár. Egy busz szerűségen oszlopokhoz kötözve. Remek, jól kezdődik. Ahogy tudok oda ugrok, és gyorsan kiszabadítom Tonyt.
-Hogy utálom ilyenkor azt a rohadt páncélodat...-
Morgom miközben lekeverek neki egy jókora pofont, hátha felébred ès ki szabadítja magát a konzervdobozából. Ha nem akkor megpróbálom kiteleportálni, hisz a fejét látom. Aztán spuri, felkapva a vállamra irány a legközelebbi járat.
Persze ehhez az kellene, hogy kitudjam szedni onnan valahogy, mert Em hiába segít, ketten is nehezen tudnánk felemelni Tonyt.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás by Henry White Szer. 29 Feb. 2012, 18:32

Ahogy vissza érünk, Balder által hipnotizált Nero máris kezdi a robbantást. Sikerül elkerülnünk, hogy minket is maga alá temessen a lezúduló törmelék. A busz lecsúszik, rajta pedig a fogoly Különítmény. Idegesen sietek Rogershez, de Jon parancsára inkább Tylernek segítek. Igaz páncélostól ketten sem fogjuk elbírni. Míg Ty megpróbálja felébreszteni Tonyt addig én a páncélon keresek valamit, amivel le tudnánk szedni róla. Nem hiszem, hogy találnék ilyet, így ha máshogy nem fog menni, egy apró fájdalmat okozó sikollyal próbálom magához téríteni. Tényleg csak akkorával, hogy eszméletére térjen, ha Tylerrel nem járna sikerrel.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 03 Márc. 2012, 18:24

9:25.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Emma Flower White, Jonathan Miller és Tyler Jackson.

Jonathan sikeresen levágja a Kapitányt, aki szerencsére már kezd is magához térni – egyedül is képes támolyogni, és láthatóan percekre van attól, hogy teljesen tudatánál legyen. Komoly külső sérülésnek nincs rajta nyoma.

Stephanie közben Sólyomszemhez siet, akit szintén sikerül kiszabadítani, de ő még eszméletlen, és a lánynak nincs könnyű dolga a vonszolásával. Komoly külső sérülést rajta sem látni.

Tyler és Emma az utolsó taghoz, Vasemberhez mennek, akit szintén le tudnak szedni a cölöpről, de a páncéljából kiszedni lehetetlennek bizonyul. Elbírni sem képesek a férfit, talán 1-2 métert tudnak vele haladni, és az is rettentően megerőltető. A pofon és a sikoly hatására Tony felnyitja a szemét, hány egyet… majd ismét eszméletét veszti. A páncélból viszont a beépített számítógép hangját hallani.

- Üdvözlöm, Mr. Stark. A létfunkciói… nem kielégítőek. Kívánja aktiválni a páncél robotpilótáját?

Ekkor azonban egy dühös, női üvöltésre figyelhet fel mindenki… Fentről egy hosszú, szőke hajú amazon ugrik le, kezében hatalmas, vészjóslóan éles karddal.

Valkűr tombol a dühtől, és a hozzá legközelebb eső Tyler és Emma felé indul.


Csatornarendszer - Page 2 1258

_________________
Csatornarendszer - Page 2 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 03 Márc. 2012, 18:55

Jonnak volt láthatóan a legkönnyebb dolga, mert Rogers már ébren volt és nagyjából tudott egyedül is támolyogni. Ahogyan a fiatal férfi hátranézett a többieknek még mindig vonszolnia kellett a másik két férfit. Jelen állapotában valószínűleg még Sólyomszemet sem tudta volna elvonszolni valahova, nemhogy a páncélos Starkot. Akivel láthatóan a két társa sem boldogult. Ő maga is hallotta, hogy valaki megérkezett, és utána már látta is, hogy Valkűr esett be és azonnal indult is Emma, illetve Tyler felé. Már csak ez hiányzott, akárcsak az, hogy a többi fent levő is megérkezzen, nem volt túl sok idejük, és az is vészesen fogyott. Jon számára már az is furcsa volt, hogy Valkűr a csapattársainak támadna, erről nem tudott igazán, hogy a nő ellenük fordult volna. Ez valahogyan mindeddig kimaradt az elbeszélésekből.
- Menjen előre uram, az első mellékcsatornába forduljon be és arra menjen tovább! Amint tudom követem! – mondta Rogers-nek.
Nem tudott mást tenni és valószínűleg most fogja magára felhívni a figyelmet, de pisztolyt rántott, a lehető leggyorsabban, mind a két kezébe, a bal még mindig kegyetlenül fájt és alig tudta mozgatni a korábbi lövés miatt, de ez nem az opera volt, hogy kényeskedjen. Mindkét fegyvert Valkűrre emelte a lábai magasságában, a bal kezével a combot célozva, a jobbal, a használhatóbbal pedig a térdet, ha ez megvolt azonnal tüzelt, remélve, hogy még azelőtt megtudja lőni a nőt, mielőtt az elérné a párost. Ha ők továbbindulnak, akkor Miller is siet tovább Rogers után.


Taktikát kellett váltanom, mert nem volt magánál és a karjait ragadtam meg, hogy úgy húzzam. Nos, valószínűleg ki fog ugrani mindkét válla, de magának köszönheti, miért nem engedte, hogy megmentsem, amikor megtudtam volna menteni! De nem! Neki ott kellett maradnia és engem ellökni az árulóhoz. Amennyire láttam nem volt rajta túl komoly külső sérülés, de valamitől csak eszméletlen, belső vérzés lehet, vagy leütötték, sokszor. Nem mintha olyan sokat ártana neki, javulni úgysem fog. Az üvöltést a hangjáról már felismertem, az átokba is. letettem Clintet a földre óvatosan, majd már kevéssé óvatosan jártam el a folytatásnál. Lekevertem neki egy hatalmas pofont. A kree hajó óta meg akartam tenni, hogy ezt megkapja, igaz Logan akkor törlesztett. Bár akkor még jól esett volna, most inkább az aggodalom vezérelt.
- Ébredj már! – kiáltottam rá dühösen.
Ha nem úgy éreztem volna iránta, ahogyan, akkor valószínűleg még bordán is rúgom, de a pofon ébresztőnek bőven elég volt. Barbie felé néztem, miért kellett neked máris ideérned?! Miért pont neked?! Egyetlen esélyem volt csak csupán, lekaptam a hátamról az íjamat, majd az utolsó sokkoló lövedékemet helyeztem az idegre, felsőtesten céloztam meg vele a „nagynénémet”, majd újtára engedtem némi célzás utána a vesszőt. Az eredményt nem várhattam meg, az íjat tettem azonnal vissza a hátamra, majd Clint-et igyekeztem még tovább húzni a csatatértől.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Csatornarendszer - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás by Tyler Vas. 04 Márc. 2012, 16:23

-Azt a ro............. páncélodat!-
Káromkodok nem éppen visszafogottan, mikor a pofozásra csak hány egyet. A páncél reagál erre, de mi a fenét tegyek ezzel. Még a karját sem tudnánk megmozdítani, nem hogy elcipelni innen. Remélem gondolt ilyen esetre, és kedvel annyira, hogy egy ilyen lehetőségre is gondoljon.
-Azt a rohadt....-
Sziszegem, ahogy Valkűr ránk ugrik, automatikusan mindkét karpereccel, maximum lökéshullámmal kínálom meg.
-Tyler Jackson vagyok, Tony életveszélyben van, aktiváld a robotpilótát!-
Üvöltök a páncélra, majd remélve, hogy a többiek nyernek egy kis időt Valkűr ellen, más ötletem nincs, esetleg a nanobotokat rá tudnám szabadítani, de Tony rendszere ellen nem sokat érne. Ráadásul túl sokáig is tartana.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás by Henry White Hétf. 05 Márc. 2012, 12:16

A sikolyra csak egy gyomorforgató reakcióval válaszol. A páncélt pedig nem tudjuk leszedni róla. Próbálom tovább pofozgatni Tonyt, míg Valkűr meg nem jelenik és dühösen ránk nem támad. Jon, Steph, és Tyler is rátámad, én pedig utánuk egy kivetülést hozok létre, talán le tudom addig foglalni, míg a többiek kiszedik a páncélból.
Ha az illúzió nem jön be, akkor egy bódító sikollyal próbálom megbénítani egy időre. De ha Loki vagy Walter befolyása túl nagy sokáig nem tudom feltartani ezekkel sem.
Talán Tyler hangjára reagál a páncél, ez az egyetlen esélyünk, vagy ha kiütjük Valkűrt, ami egyenlőre elég lehetetlennek tűnik. De legalább Mjölnir nincs nála.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás by Ultimate Guru Pént. 09 Márc. 2012, 19:09

9:30.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Emma Flower White, Jonathan Miller és Tyler Jackson.

A Kapitány lassan teljesen magához tér, és dühösen néz Valkűrre, miközben Jonathannek válaszol.

- Miller… Remélem, maga sem gondolta komolyan, hogy meghunyászkodva elfutok majd. Egyébként szép mentőakció, de innen átveszem.

Ezzel hirtelen Jonathan elé lép, mielőtt a fiú tüzelhetne, majd felkap egy nagyobb törmelékdarabot.

- A töltényeire még később szüksége lehet.

A törmeléket ezzel Valkűrnek vágja – de nem talál. A Kapitány koordinációja még nem az igazi, ám szerencsére Tyler még időben löki hátrébb a támadó nőt a lökéshullámaival, amelyek elől Barbara nem tud kitérni a szűk járatban. Valkűr dühösen felordít, de már újra talpon van – szerencsére Emma kivetülései lefoglalják pár pillanatra. A kegyelemdöfést végül Stephanie sokkoló lövedéke adja meg a nőnek, amelytől hosszú percekre padlót fog.

Körülbelül ebben a pillanatban tér magához végre Sólyomszem is – kábán rámosolyog Stephanie-ra, majd, mielőtt bármit mondhatna, rémület fut át az arcán, és gyorsan arrébb rántja. Épp időben: így mindketten kikerülik a csatornába megérkező Zarda bivalyerős ütését, amelytől mögöttük még a fal is leomlik.

Csatornarendszer - Page 2 1274

- Alantas férgek!

Zarda ereje már bőven nincs egy súlycsoportban itt senkiével – még a Kapitány is hátrálni kezd, ahogy Jonathanre néz.

- A fenébe… Vagy végez velünk, vagy lerombolja a járatokat!

Ekkor azonban ismét megszólal a még mindig eszméletlen Tony páncéljának beépített számítógépe.

- Tyler Jackson… Hangazonosítás… Elfogadva. Tyler Jackson szerepel a bizalmasok listáján. Üdvözlöm, Mr. Jackson. Robotpilóta aktiválva. Támadó vagy védekező állást kíván felvenni?

Vasember páncélja felvillan, és halk búgással aktiválódnak a rendszerei.

_________________
Csatornarendszer - Page 2 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás by Thorhalla Pént. 09 Márc. 2012, 19:43

Lőni nem maradt ideje, mert Rogers beállt elé, aki közben teljesen magához tért, legalább egyel kevesebb személyt kell majd kitámogatni innen, mert ő legalább már képes arra, hogy járjon a saját lábán és gondolkodjon. Vele együtt már arra is képesek lehetnek, hogy Tony-t kicipeljék innen, ha Valkűr kidőlt végre.
- Természetesen nem uram! – mondta. – Csupán taktikai visszavonulásnak szántam, mielőtt az ork hadsereg beér a csatornákba!
A többiek végül elintézték, hogy Valkűr a földre kerüljön ezt még saját maga is látta, halotta Steph kiabálását is, majd a csatorna újra beszakadt és ezúttal Zarda érkezett meg. Rendben, most az a korábban említett taktikai visszavonulás, nagyon remekül jött volna. Zarda pedig pont ott volt, ahol a két íjász, itt sajnos egyet kellett értenie Steve-vel, hogy a nő ellen nem volt túl sok esélyük, sőt semennyi sem. Ő maga is tett néhány lépést hátrafelé a biztonság kedvéért.
- Danvers ezredes miként akarta őt semlegesíteni, ha ez megtörténik? – tette fel a leglogikusabb kérdést.
De aggódott, hogy a válasz nem lesz túl kielégítő. Azonban támadt egy ötlete, remélhetőleg egy isten hipnotikus ereje hatással van egy istennőre. Ehhez az kellett, hogy ne legyenek most is blokkolva rádió terén.
- Dr. Sunken! – szólt a rádióba. – Hall engem, itt Miller. Szükségünk lenne hipnotikus erejére idelent!
Stark páncélja aktiválódott, nagyon remélte, hogy hamarosan kitalál valamit Tyler, révén ő ismerte a páncélokat valamennyire, hogy mire képesek.


- Bocs drágám! – mondtam Valkűrnek a betalált nyíl után.
Barbie a földön végre, legalább ennyi előnyünk van, mielőtt a milliónyi ork és troll a nyakunkba zúdul. Újra Clint-re néztem, aki most már úgy tűnt, hogy végre valahára kezdett magához térni, akkor megkímélem egy újabb pofontól, mert attól talán csak újra elájulna. Viszonoztam a mosolyát, már-már kész lettem volna most én megcsókolni őt, amikor a félelmet láttam meg az arcán, már kaptam volna hátra a fejemet, hogy megnézzem miért… nem lehetett mögöttem semmi, mert akkor a társaink lettek volna kiütve, ami még nem történt meg, nem történhetett. Clint ekkor rántott félre, majd szinte ott, ahol az előbb álltam egy kart láttam meg. A szívem most kezdett hevesen verni az adrenalintól a fal pedig omlott mögöttünk. Próbáltam Clintet takarni a testemmel, amennyire tudtam, ő volt rosszabb állapotban. A hang után már tudtam, hogy ki is volt az, Zarda. A szavai után megvetően mordultam fel.
- Bagoly mondja verébnek drágám! – vicsorogtam.
Az íjamat a földön hagytam, Clint szolgálja ki magát vele, ha kell neki, majd a kardommal védekező állásba álltam közte és Zarda között. Csak a kezével suhint, de végem van, de nem volt más lehetőség, révén hátrébb nem mehettünk a fal beomlott mögöttünk. Támadt egy ötletem, remélem kellően eltereli a figyelmét addig, amíg Tylerék kitalálnak valamit, mert mi így védtelenek voltunk a nővel szemben. A kezeimben nagyon pici tüzet teremtettem koncentrálással, a ruhámból téptem le egy kis darab ruhát, hogy az kapjon lángra, majd ezt hajítottam Zarda felé. Füttyentettem is, ha nem felénk nézett, hogy erre kapja a fejét. Mostanra úgy számoltam vele, hogy a ruhadarab csak izzani fog, de az elég volt, ha elég közel ért hozzá ez, akkor koncentráltam újra erősen és az arca elé próbáltam egy lángkitörésig erősíteni az izzást, bízva abba, ha ezt belélegzi… a forró levegő csak hatással lesz rá is. Legyen bármi is az eredmény nem mozdultam Clint elől, továbbra is őt védtem.

Csatornarendszer - Page 2 00120

Brr, még mindig fura, hogy itt Miller uramozza Steve-t, míg Reneszánszon Rogers Jon-t. ^^

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Csatornarendszer - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás by Tyler Szomb. 10 Márc. 2012, 15:12

Hála istennek Valkűr-t telibe találom, plusz a többiek sem tétlenkednek, így rövid útón felvehetnénk a nyúl cipőt. Persze ez sem olyan könnyű, mint én gondolnám. Zarda jelenik meg majdnem kicsinálva az édes kis párocskát.
Ebben a pillanatban Tony páncélja reagál a hangomra. Hála az égnek, ezer köszönet Tony! Már csak az a kérdés, hogy mit kezdjék ezzel. Nem támadhatok rá, mert baromi erős ráadásul Tony is a páncélban van.
-Kapcsolja védekező módba! Aki ellen védekezni kell az Zarda, használj erőteret míg visszavonulunk! De ne veszélyestesd Tony életét!-
Remélem jól döntöttem, ha a páncél teljesíti a parancsot, akkor ha szükséges Clint és Steph párosát elteleportálom, messzebb attól a nőtől. Lehetőleg úgy, hogy mindenki Tony mögött legyen.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás by Henry White Kedd 13 Márc. 2012, 05:22

Valkűrt valahogy sikerül kiütnünk de még mindig nem tudunk elmenekülni innen. Zarda jelenik meg, majdnem megölve Clintet és Stepahniet. Vele szemben egyáltalán nincs esélyünk és ezt Steve is tudja. De vele a nyakunkon nem tudunk eltünni innen. Míg Tyler aktiválja a páncélt én sorozatos kivetülések létrehozásával próbálom lebénítani Zardát, míg a többiek kitalálnak valamit, mert ha nem, ezt a találkozást nem fogjuk túlélni.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Csatornarendszer - Page 2 Empty Re: Csatornarendszer

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.