Szehmet szobája

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Szehmet szobája - Page 2 Empty Re: Szehmet szobája

Témanyitás by Szehmet Vas. 22 Ápr. 2012, 17:51

Újabb meglepetés, majd meleg mosoly tűnik fel Szehmet arcán a bárányka említésére.
-Tudtam én, hogy nem lehetett tévedés!- szakad ki belőle önkéntelenül is. Kissé megijedt, mikor a srác képessége füstté vált, és csak a súlyos sebek maradtak hátra, de most végre eloszlott ez a bizonytalanság.
-Örülök, hogy vissza tért.- próbál újra nyugodt lenni, ahogy megigazgatja az előbb, az önkéntelen mozdulatok miatt lecsúszott takarót.
-Ki kell majd deríteni, mennyire megbízható. Nem lenne jó, ha legközelebb valódi csatában hagyna faképnél.- Nem volt kérdéses számára, hogy amint csak lehet, Lance is éles bevetésre indul, és nem szeretett volna azon aggódni, hogy bevállalhat-e egy komolyabb sérülést az eredményért.
-Béke, ó igen. -biccent.
-Mi sem bújunk el.. általában nem adatik meg nekünk, hogy azt tegyük. Látni fogod, mennyivel több csatát kell vívni, mint azt a filozófiánk sejtetné. - Szehmet arca komorabb válik, hiszen ma halálos áldozatot is követelt a harc.
- Mondd csak, ha a csata direkt szándékával indulnánk útnak, többek lennénk-e, mint azok a megtévelyedettek, akik a világ elpusztítására törnek?- lebegtette meg a kérdést
- Voltak, vannak és lesznek ellenségek, akikre nem lehet szép szavakkal hatni. Ez igaz. De sokszor a csata elkerülhető, és ha így van, meg kell tennünk minden tőlünk telhetőt, hogy kíméletesek legyünk. Mert mi ezek vagyunk.-egy félmosollyal zárja szavait.
-Biztosan nem fogsz- nyomja meg a szót
-És én is itt leszek egy darabig.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szehmet szobája - Page 2 Empty Re: Szehmet szobája

Témanyitás by Lance Harris Vas. 22 Ápr. 2012, 18:13

Lance Harris

Válaszolok Szehmetnek, bizakodással a hangomban, kis pajkossággal:
-Én csak egy módszert ismerek, hogy kiderítsük
Vigyorodtam, el, majd a feltett kérdésre igyekeztem egy kis gondolkodás után válaszolni.
-Én úgy gondolom... hogy ha mi indítjuk a támadást az ellenség falkája ellen... nem vagyunk jobbak mint ők, de érdekes kérdés... Támadhatunk-e azért, mert pusztán ellenségek, kockáztatva, hogy azzá válunk akik ellen felkeltünk, vagy várjuk meg amíg okot biztosítanak rá? Szerintem ebben az esetben az egyéntől függ minden... egy arra alkalmas személy, aki képes kezelni a hatalommal járó felelősséget, az rendelkezik azzal a joggal, hogy beleavatkozzon a dolgok történésbe, feltéve, hogy miután beleavatkozott, felelős lesz azokért akiket megmentett...
Mondom, miközben elmélkedve nézek fel a plafonra, majd, hogy témát válthassak rákérdezek:
-El akarsz menni tán majd? Hova?
Kérdésem őszintén érdeklődő. Nem akarom, hogy elmenjen tőlem, hogy távolság legyen köztünk...

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szehmet szobája - Page 2 Empty Re: Szehmet szobája

Témanyitás by Szehmet Vas. 22 Ápr. 2012, 18:50

-Igen.. majd lesz pár csatád a Veszélyteremben. -bólint Szehmet komolyan.
-Nézd.. itt nem csak arról van szó, hogy mi mit érzünk egy ilyen támadásnál. Mi önként vállaltunk fel egy eszmét, egy feladatot, amit képviselnünk kell a világ szemében. Ha többé nem lennénk békések. Ha rögtön támadólag lépnénk fel, már reményt sem nyújthatnánk, sőt, elveszítenénk azt az elfogadást, azt a támogatást és bizalmat, amit az átlag ember vet belénk. - nyugodt szavak voltak. tanítók.
-Nem katonai szervezet vagyunk. Jobb hát ha meghagyjuk a hadseregnek a parancsra támadást és az azonnali agressziót. - derűsen mosolyodott el, majd elgondolkozva folytatta.
-Nem akarok, de tudom, hogy előbb-utóbb menni fogok.. Ilyen vagyok. Szükségem van időnként arra, hogy elkóboroljak, aztán új élményekkel térjek vissza. Ide. Nevezhetsz házi macskának, de a szomorú tény az, hogy szívem mélyén kóbor maradok.-vigyorog.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szehmet szobája - Page 2 Empty Re: Szehmet szobája

Témanyitás by Lance Harris Szomb. 28 Ápr. 2012, 18:46

Lance Harris

//Bocsi a kimaradásért :S //

Elgondolkodva válaszolok a nőnek:
-Talán igazad van, s inkább védeni kell a fiatalabbakat...
Mondom mi közben elkalandozik a tekintetem a szobában, és kissé az elmém is. A válaszára kapom fel a fejem, majd egyből kérdezek:
-Ohh... És hova szoktál bandukolni? És lenne-e kedved együtt kobórolni kicsit. Tudod nem hiszem, hogy sokáig bírnám itt így "bezárva" távol a természettől.
A kérdésemre fel is pezsdül az agyam, hiszen valóban érdekel hova menne a nő, és hogy engedné-e hogy vele menjek.
Bőröm közben húzódik, és feszül, ahogy a sebek lassan gyógyulnak, vállam pedig egyre csak növeszti vissza az eltávolodott izomszöveteket. Hamarosan már teljesen ép leszek, és akkor akár kimehetünk az éjszakába egy kis sétára is.

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szehmet szobája - Page 2 Empty Re: Szehmet szobája

Témanyitás by Szehmet Szomb. 28 Ápr. 2012, 20:15

-Ez a beszéd!- vigyorodott el, ahogy Lance meglelte a jót, a lehetséges irányt az általa felvázolt kötelezettségek között.
-Fiatalabbakat és gyámoltalanokat... tudod mindig úgy véltem, hogy az emberben lennie kell erőnek, hogy kiálljon magáért, de azt már senkitől nem várhatjuk el, hogy ha erején felül kellene tennie, magára maradva elbukjon. Márpedig az egyszerű emberek, és kisebb erejű mutánsok képtelenek lennének szembe szállni azokkal, akikkel alkalomadtán nekünk kell felvenni a harcot. -tetszett neki, hogy Lance is felelősséget érzett az ifjakért.
-Esélyt adunk nekik a boldogságra, a fejlődésre, és reményt a kitartáshoz a sötét időkben is.- a béke csodás xavieri eszméjét idézte fel benne a beszélgetés, és érezte a melegséget, amit akkor régen is érzett. Jókedvében akkor sem mondott volna nemet, ha nem vágyott volna az ifjú társaságára.
-Erre, és arra. Van hogy csak a város parkjaiban, a sikátorok kusza hálózatában.. van hogy a határterületeken, az elhagyott, bozóttal benőtt részeken, ahová mások nem merészkednek, s alkalomadtán túlmerészkedek a városon, hogy új területeket fedezzek fel. Tudod, szükség van az új élményekre. Az új tapasztalatok segítenek a fejlődéshez, azok tesznek jobbá és erősebbé. -egy pillanatnyi szünet után hozzá teszi:
-Szívesen venném a társaságod, ha újra szólít az út. -noha magányos útjait minden alkalommal élvezte, kíváncsi volt, hogy társaságban milyen lenne.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szehmet szobája - Page 2 Empty Re: Szehmet szobája

Témanyitás by Lance Harris Kedd 01 Május 2012, 16:26

Lance Harris

Igazából nem mondok neki semmit, igaza van, miért beszélnénk erről tovább? Sohasem voltam túl beszédes, a mai nappal talán sokéves átlagom felé emelkedtem beszédben, így inkább csak bólogatok a nőnek, tudja, hogy egyetértünk.
Utána meg elmosolyodok, ez sem szokásom, de jól érzem magam mellette, igaz nem kell a mosoly ahhoz, hogy ezt láthassa, akár ő, akár más is. Ráemelem tekintetem, és válaszolok neki:
-Hát majd ha elindulunk, megmutatok egykét dolgot a kalandozásról. Messze kint a vadonban, nem itt a város környékén, ahol egyedül lehetünk és kiélhetjük magunkból mindazt amire szükségünk van, távol az emberektől.
Mondom neki, miközben nyújtózok egyet, ahogy a hátamon a sebek szinte teljesen begyógyultak, a vállam még kicsit csúnya, de ahogy elnézem félóra múlva már ennek sem lesz nyoma sem. Kicsit megtornáztatom tagjaimat, óvatosan azért, de már elég virgoncan, és megjegyzem.
-No jobb ez mint újkorában.

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szehmet szobája - Page 2 Empty Re: Szehmet szobája

Témanyitás by Szehmet Szomb. 05 Május 2012, 23:15

- Megmutatsz?- felhőtlen kacagás gurult elő ajkairól. Persze, a srác erdőjáró kalandorként többet tudhatott nála, mégis a korelőny, és a környék ismeretének előnye nála volt, és valamiért egyszerűen nem tudta visszafogni a nevezést.
- Remélem nem bogarakat fogunk számolni, és jelvényeket gyűjteni, mint az amerikaiak java ha erdőben jár.-cserkészek. Egyszerre jó és borzasztó ötlet az, amit ők megélnek. Odakinn vannak, tanulnak, de túl sok az elméleti tananyag és túl kevés a valódi megismerés, átélés. Egy bundást legalábbis semmiképp nem elégítene ki, akkor sem, ha aranyló, vagy vörösen kavargó végeláthatatlan síkon nőtt fel.
Tetszett neki a levegőben lebegő ígéret, de nem tudta, hogy el akarja-e hagyni a várost igazán. Hogy tényleg hátra akarja -e hagyni az X-Ment, most hogy vissza tért, azért, hogy hosszabb ideig erdőben bóklásszon. Szeretni akarta őket. Kárpótolni a hosszú távolmaradásért, a hibás döntésekért, és megtalálni újra azt az oroszlánt, aki a másik élet előtt volt.
- Örülök neki. -hangján hallatszott hogy az előbbieken gondolkodik.
- Nem szerettem volna a betegágyad mellett ácsorogni bonbonnal és virágcsokorral, vagy hogyan csináljátok ti amerikaiak. -vigyorgott. A srác jókedvet hozott, és egyúttal az általa kínált kaland felidézte enne a gyökereit is.
- Volt valami, amit igazán szerettél, míg egyedül vándoroltál?

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szehmet szobája - Page 2 Empty Re: Szehmet szobája

Témanyitás by Lance Harris Szer. 09 Május 2012, 15:43

Lance Harris

-Cserkészek?

Kérdezem vigyorogva, majd ránézek kicsit komolykodva
-Ezt ugye nem gondoltad komolyan... azok a kis dagadt, süti zabáló, bogárgyűjtő, bélyegszámláló, zokni-szandálos, kis... limonádé árusok?
Mondom a hangomban annyi tréfás undorral ami még csak belefér. Való igaz megvetem őket, láttam pár tagjukat "túrázni" az "erdőben" és enyhén szólva nevetségesek voltak. Az autók hangját még hallani lehetett, csak annyira mentek a városból, és este a kis tüzükön a vásárolt szalonnát sütötték meg, egy kis mályva cukorral. Lenézésemet egy hangos "pffff" hanggal fejezem ki, majd tovább tornázva, egy bosszús-tréfás nézéssel válaszolok a betegágyas csipkelődésére, majd ahogy végigropogtatom ujjaim, hátam, sétálok egy kicsit a szobában, és válaszolok neki.
-Mintha mondtam volna már... -morfondírozok el, végigpörgetve agyamon mai társalgásunk, de azért folytatom - De a szabadságot, az erdőt, a tiszta levegőt, a hegyeket, a vadászatot. Azt, hogy egyedül a végtelen természetben korlátok nélkül azt csinálhattam amit akartam, senki sem korlátozott, és ÉN voltam. Határtalanul jó érzés.
Kicsit elcsendesedek, ahogy a szemeim elképzelik maguk előtt a végtelen erdőket, és pusztákat, majd visszazökkenek és megjegyzem
-De tudod... egyedül nem az igazi. Nagyon jó, és élvezetes, de odakint minden állatnak van társa néha. Nem mindig, nem feltétlenül ugyanaz, de hozzá hasonló lények, akikkel együtt lehet ha akar. Ez hiányzott, gondolom ezért kerestem az utam, talán ezért jöttem ide.

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szehmet szobája - Page 2 Empty Re: Szehmet szobája

Témanyitás by Szehmet Pént. 11 Május 2012, 21:45

- Hát, mentségükre szóljon, a madarakat szeretik, akár túzokok, akár nem. -somolygott a takaró fölött. Nem lepte meg a lenézés, és önkéntes határemelés az igazi erdőjáró és a cserkelők között. Nem is gondolta komolyan, hogy Lance ilyen unalmas játékkal kecsegtetné, de jó volt mókázni. Szehmet jáde szemei élénken, nevetősen figyelték Lance esti tornáját, de nem csatlakozott. Kicsit mocorgott ugyan az ágyon, de teste inkább pihenésre vágyott, mint nagyzoló erőfitogtatásra.
-Tudom, hogy szót ejtettünk már róla, de szeretem hallani ahogy mondod. -nyugodt hangon szólt, tekintete kissé fátyolossá vált, ahogy a reménykedő képzelet alább ereszkedett. E szavakkal aztán felhagyott a mókázással. Lance szavai képesek voltak felidézni az erdőt, minden mohás, zöldillatával együtt, és szívének olyan részét érték el, amiről eddig nem is igen tudott.
- És rettentően kíváncsi vagyok arra, miként is élted meg az erdei pillanatokat. -mosoly. Ha egyszer kirándul vele egy nagyot, talán személyesen is látja majd, milyen a srác, ha igazán elemében van.
- Várom a közös kalandot. -hagyta lejjebb csúszni a takarót, és az ágy szélére mászott, hogy ott megülve figyelje tovább a srácot, s csak valamivel később, csendes melankóliával szólal meg.
- Annyira szeretném megmutatni neked, mi volt az, amibe beleszerettem amikor megérkeztem ide.. de már nem létezik. Nem olyasmi volt, mint a te erdőd, ami ott van, szinte változatlan, s ott is lesz, míg vissza nem térsz, ahol hagytad. Megváltozott, átalakult, elveszett, összetört, és újjá született. Amit ma itt látsz, sokkal zavarosabb, sokkal szabályozottabb, mint az aranykor, amiben élhettem. Akiket akkor megismertem, s élnek még ma is, sokat változtak és sokat változtam én is. Ha az akkori Szehmetet ismerted volna.. menthetetlenül elfelejtetted volna érte az erdőd, és.. örülök, hogy nem akkor érkeztél. Így vagy tökéletes, szinte álomszerű. - egy futó mosoly.
-Néha úgy érzem, kissé összezavarsz, mert felszítod bennem azokat a vágyakat, amiket már el is felejtettem, s mellette előszólítod a gyengeségeket, amikkel sosem barátkoztam meg. Leküzdöttem őket, vagy nem érintettek soha olyan erősen, mint más lupinokat. Most másként van. -kissé mélázva végül félrebillenti a fejét.
-Átváltoztatsz, és nem tudom, akarom-e ezt. Nem tudom, jó irányba változom-e veled. Mégis, élvezem a társaságod.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szehmet szobája - Page 2 Empty Re: Szehmet szobája

Témanyitás by Szehmet Hétf. 21 Május 2012, 17:47

Csak beszélt, beszélt, szokatlan nyíltsággal egy ifjúnak aki épp olyan idegen volt, mint amilyen ismerős. Maga is meglepődött a dolgon, de mielőtt bármi miatt visszakozhatott volna gondolatai tova ragadták. A sötét szobában képek úsztak elé. Képek a volt életről, a másik életről, s lenge vágyakról, tétova reményekről. Akarta a változást, de nem akarta elengedi azt, ami egyszer már az övé volt. Egyszerre szeretett volna visszatérni a régi énjéhez, és egy új, erősebb nővé válni. De a régi Szehmet már nem létezett, az új pedig még nem született meg.
Milyen jó lett volna most Stefan közelsége, s a Szfinx lét egyszerűsége, hogy letisztázza, ki is lett az idők során, mit veszített a távolmaradással önmagából, de most nem volt ilyen mankó. Csak Lance tekintete, s jámbor-egyszerű erdei filozófiája, melybe ő egyszerűen nem illett.
Néha elmerengett a piramis üveg vitrinjei közt, a tükörképét bámulva, vagy épp az ajtót nézve, ahol a múmiák folytathatták végre örök álmukat, nyugalomban, azon, vajon nevezheti-e magát még most is Szehmetnek.. vajon méltó földi arca-e az istennőnek.
Ebből a szempontból tragikusnak látszott a felnőtté válás. Az ideák lehulltak, s ott maradt, egy kupacnyi tulajdonság, egy kupac.. valami, ami ő volt. De se nem értette, se nem ismerte a megváltozott világban megszületett én- t. Valaha könnyű lett volna összekaparnia magát, s valami zseniálisat teremteni belőlük, most viszont hirtelen oly sok lehetőség és oly kevés segítség állt előtte, hogy nem tudta, melyik utat kellene választania.
Apokalipszist visszautasította. A régi Szehmet szólt helyette, az, aki szívének idealista hangját követte. Ezzel a döntéssel elégedett volt. Érezte hogy rosszul döntene, ha csatlakozna, de a régi én gondtalan bizonyosságában már nem tudott osztozni, s ez annl erősebben gyötörte, minél több időt töltött itt, a régi életét meghatározó falak közt.
Talán kár volt jönnie.. de nem tehetett mást, tartozott azzal, hogy felelt a hívásra.
Talán ki kellene használnia a lehetőséget, és lelépni Lance társaságában...
Nem. AZ a vad, erdei lény, akivé vele válna, nem ő lenne.
De akkor, ki ő? És kinek kell lennie?
A fiúra nézett. Ott ült, csendben a fal mellett. Az előbb még olyan virgoncan szólt, aztán elnémult, mintha csak ő maga teremtette volna hogy tisztábban láthasson általa. Persze a fiú valóságos volt. Az ablakon pedig hűvös szellő kúszott be. Szehmet mocorogni kezdett. Ha nem is akar olyanná válni, mint ő, a társasága, talán segít, hogy rátaláljon az új, erősebb Szehmetre, aki valóban meg tudja védeni azokat, akik fontosak neki.
Az oroszlán kikászálódott az ágyból, takaróstól, és puha léptekkel a fiú felé indult. Macskalépteinek neszét elnyomta a szőnyeg puha textúrája, ő pedig leguggolt, és nézte az ifjút, aki talán el is szenderedett. Talán Szehmet saját fáradtsága vetült ki rá.
Nézte az arcot, amihez hasonlóval már találkozott, bár talán csak a furcsa, már-már zavarba ejtő események sugallták a hasonlóságot, majd tekintete a nyakára futott, a finom szépségű, izmos nyakra, melynek sebe épp úgy gyógyulóban volt, mint a háton szaggatott csíkok.
Végül felhagyott a bámészkodással, és leengedte a takarót a válláról, hogy aztán lágyan a férfire terítse.
Akárki volt is, és akárki lesz, a gondoskodás ilyen apró megnyilvánulásai cirógatták a szívét.
Ahogy kisöpört egy kósza tincset Lance szeméből, elmosolyodott, majd mellé telepedett, és hátra vetette a fejét. Csak bámulta a plafont, mintha azon át egyenesen a csillagokat látná.
Talán ez az az út, amit követnie kell, talán ez viszi vissza hatalmas névadójához is, ki szinte a kezdetektől a fáraók oltalmazója, mi több, anyja volt, méhében hordozva, táplálva, szeretve őket, míg végül harcolni nem kényszerült gyermekeiért.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szehmet szobája - Page 2 Empty Re: Szehmet szobája

Témanyitás by Szehmet Kedd 29 Május 2012, 20:17

Már nem volt fáradt. Mióta a gondolatok cikázni kezdtek a fejében, éberré vált, s hiába vágyta hogy édes álom kerítse hatalmába, már képtelen volt belesüppedni az öntudatlanságba. Szerette volna azon nyomban kézhez kapni az új, jól körülírható személyiséget, bár érezte, hogy csupán diffúz, megfoghatatlan tulajdonságokat lel majd. A gyermeki lét egyszerűsége elmúlt, s bármennyire is szeretett volna még kapaszkodni az elmúlt énbe, változnia kellett, alakulnia az új világgal.
Egy halk sóhajt hallatott, majd a csillagfényes ablakra nézett. Az elvágyódás mardosó érzése tört fel szívében. Menni akart, el, messze, valami megfoghatatlan ösztönt követve. De tudta, hogy félelmei is ezt erősítik. Túl sok hibát vétett itt, melyek gondolatától nem tudott szabadulni.
Lance-re nézett, majd lassan feltápászkodott, mikor megbizonyosodott arról, hogy rendesen betakarta.
Majd az ablak felé indult, alig neszezve, és elhagyta a szobát.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szehmet szobája - Page 2 Empty Re: Szehmet szobája

Témanyitás by Thorhalla Pént. 01 Jún. 2012, 08:38

A sötétség és a tűz kora

New York felett hála a sötét világból érkezett Einar Thorsonnak hatalmas viharfelhők léptek el mindent. Villámok cikáztak mindenfelé, mikor mindenki a városban hatalmas morajlást hallott, aminek a hatása egy nagyobb földrengés volt. Minden beleremegett, ez volt az a pillanat, amikor Einar elvesztette az uralmát a vihar felett és visszaszerezni sem volt azt immáron képes, mert már valaki más, nála sokkalta erősebb uralta a természet erőit. A fekete felhők vörössé váltak és egész New Yorkban és a környékén New Jerseyben és természetellenes eső kezdett belőle zuhogni. Valaki pontosan ezt a hatalmas erejű Asgardi mágiát használta ki ahhoz, hogy a tervét végrehajtsa. Immáron másodszor használta fel az illető a Mjölnir hatalmát ugyanarra, egyszer korábban a Vipers pályán és most újra. Az első az ő idejövetelét segítette, a második pedig a hadaiét.
Szehmet szobája - Page 2 30190222450a063ddf8f
Már a vihar is kellően furcsa volt, ugyanis égetett, akinek a bőréhez ért azon hólyagokat és égési sebeket hagyott, a növények az eső miatt elfonnyadtak és az esőnek hála a városban is melegebb lett. Ha mindez még nem lett volna elég, egy újabb nagyobb rengés rázta meg a két említett helyet, az ARMOR még működő számítógépei is kiakadtak, megannyi térkapu és portál nyílt más dimenziókból, amikből szörnyűséges teremtmények érkeztek át a Földre, hogy elfoglalják azt. Démonok, bukott angyalok, vámpírok és egyéb természetfeletti lények hat Asgardi, Loki utódainak vezetésével, mindannyian Dormammut szolgálva. Alig néhány perc alatt lett szinte éjszakai sötét a felhők miatt, amiket mindenfelé a fellobbanó lángok világítottak meg.
Szehmet szobája - Page 2 Demonwarbyfpeniche
A hordák pedig nem várakoztak túl sokat, teljesítették az alku rájuk eső részét, minden fontosabb épületet és központot folyamatos ostrom alá vettek, ami számított ezeken a helyeken, többek között a SHIELD negyedet, Raftot, Baxter-toronyot, a Kúriát és a mutáns gimit, noha az védve volt Zack és Stephanie mágiája miatt egyelőre, az Olimposz kaszinót, az Akkaba Metropoliszt, ENSZ központ és minden más fontosabb hely is. Emberek százai, ezrei estek áldozatul a mészárlásnak eddig, de ez csak a kezdet volt, mert:

A sötétség és a tűz kora kezdetét vette!

Szehmet szobája - Page 2 00120

Az eső hamar eláll, de időnként mindig lesz zivatar hasonló mellékhatásokkal. Azonban a felhők nem tűnnek el New York és New Jersey környékéről, így a sötét megmarad, ennek köszönhetően a vámpírok éjjel-nappal tudnak közlekedni ezeken a területeken.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Szehmet szobája - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Szehmet szobája - Page 2 Empty Re: Szehmet szobája

Témanyitás by Szehmet Pént. 01 Jún. 2012, 22:23

-Lance!- Aggódó, erős hangon szólította a srácot, ahogy becsörtetett a szobájába. Ezúttal nem finomkodott. Már a folyosón átvágva látta a különös égi jeleket, mitöbb, megélte a földrengést, s most mindent megtett azért, hogy a lehető leggyorsabban bezárja az ablakát. Ahogy befutott a vihar szele, s végigsiklott a bőrén, felszisszent. Nem számított az égető érzésre, eltántorítani viszont nem tudta. Az ablaktámlák bezáródtak, s egy gyenge pillanatában még a sötétítő függönyt is elé rántotta, hogy kizárja a fenyegetést. Persze tudta jól, ez hiú ábránd.
-Lance? -újra szólította. Az előbb csak futó pillantást vetett a takarókupacra, nem nézte meg igazán, hogy itt van-e még. Most viszont megindult felé, hogyha kell, lerántsa róla a leplet, egy:
-Ébresztő-társaságában. Akár ott találta, akár nem, nem várt tovább, a fürdő felé indult, hogy a szokásos éjjeli öltözékét gyorsan lecserélje valami strapabíróbb nappalira. Sajnálta, hogy nem adódott idő arra, hogy beszerezzen valami alkalmas védőruhát. De kár lett volna siránkozásra pazarolni az időt. A Hallban már gyülekeznek. Ahogy átsietett rajta, ismerős és ismeretlen arcokat is látott.
Ahogy kijött a fürdőből, csak pár pillanatra állt meg, hogy felcsatolja a késeket. Ekkor jött a második rengés. Bár megtántorodott, de sikerült megőriznie az egyensúlyát, s ha lehetett, még gyorsabban kezdett munkálkodni. Nem pazarolhatott időt. Már átélt pár nagy pusztítást és ez a furcsa, vészjósló idő épp olyan szörnyűséges jövőképet vetített elé.


_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szehmet szobája - Page 2 Empty Re: Szehmet szobája

Témanyitás by Szehmet Szer. 06 Jún. 2012, 20:25

A srác vagy a fülén ült, vagy nem volt a takaró alatt. Már nem volt idő kivárni a választ. Szehmet a lehető leggyorsabban elhagyta a szobát, és távozott a hall felé. Nem nézett vissza rá, mennie kellett a lehető leggyorsabban, mielőtt nagyobb baj történne.
Az enyhe pánik fürgébbé tette a lépteit, s bár általában puhán mozgott, most kissé darabossá, súlyossá váltak a léptei.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szehmet szobája - Page 2 Empty Re: Szehmet szobája

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 09 Jún. 2012, 10:00

A következő pillanatban megszólaltak a hangosbemondók és Veszély hangját lehetett belőle hallani:
- Az igazgató és az igazgatóhelyettes parancsai: Minden diák azonnali hatállyal térjen vissza a kollégium területére, a szobákba és további parancsig nem hagyhatja el azt! Minden tartalékos X-ment, akik nem csatlakoztak a Hallban levőkhöz és akik korábban a Testvériségtől érkeztek azonnal menjenek a kollégium védelmére! Ismétlem: Minden diák azonnali hatállyal térjen vissza a kollégium területére, a szobákba és további parancsig nem hagyhatja el azt! Minden tartalékos X-ment, akik nem csatlakoztak a Hallban levőkhöz és akik korábban a Testvériségtől érkeztek azonnal menjenek a kollégium védelmére!

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Szehmet szobája - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Szehmet szobája - Page 2 Empty Re: Szehmet szobája

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.