Yognetorth

Go down

Yognetorth Empty Yognetorth

Témanyitás by Yognetorth Vas. 25 Nov. 2012, 01:02

Adatok:

Név: Richard Miller
Egyéb név(i): Yognetorth
Faj:mutáns
Nem: férfi
Jellem: Haszonleső/semleges
Személyazonosság: Titkolt
Születési helye és idő:2003
Kor: 20
Család:Leanoard Miller és Nanci Miller egyszem gyermeke. Mind a ketten elhunytak.
Foglalkozás:Kultista- Vallási iránymutató
Testmagassága: 183 (cm)
Testsúlya:95 (kg)
Szemeinek színe: zöldes-sárga
Haja színe: Kopasz
Bőre színe: Halott szürke
Különleges ismertetőjel: Hegtetoválások az egész testén.
Repülési sebesség:-
Egészségi állapot/ betegségek: Fizikailag ép, a városban uralkodó körülményekhez

képest betegségmentes.

Életrajza:
Életem első éveiben nem gondoltam volna, hogy azzá fog lényem válni amivé lettem. Szüleim igencsak kitettek magukért, hogy rendes embert neveljenek belőlem. Apám mérnök volt. Egyike a sok ezernek kik a Triskellion építési
munkálatait felügyelték s a befejezés után a karbantartásért felelős személlyé lépett elő. Anyám pedig személyzetis ki az ott dolgozók mindennapjait egyengette, hogy jobban elviselhetőbb legyen minden kellemetlenség amit az az
úszó monstrumban adódott. Mivel ők az idejük nagy részét ott töltötték így én a magántanáraim figyelő szeme alatt nőttem fel. Mindezek ellenére rengeteget olvastam. A magam kis világában éltem s nem egyszer előfordult, hogy éjszakákat olvastam végig. Már akkor is az internet világát éltük s megragadta a fantáziámat az őrült arab összes története. Ezeket titokban olvasgattam s valahol mélyen igaznak hittem. Sőt reménykedtem benne. Nem volt rá különösebb okom... Mindenem megvolt amire vágyhattam. De egyszerűen kevésnek éreztem mint a
legtöbb elkényeztetett gyermek. Hiányzott a szüleim figyelme. 2017ben azonban kissé megváltoztak a dolgok. Mit szépítem nem is kissé. Éppen apámmal veszekedtem a Triskellion karbantartó részlegénél. bementem mert megígérte, hogy beszélhetek az ezredessel az iskolai esszém megírásához. Mikor bementem akkor meg közölte, hogy nincs ideje felvinni mert valaki szórakozott az áramellátással s meg kell találnia a hibát mielőtt komoly baj történik. Én nem hallgattam meg s összevesztünk. Elfutottam s el is tévedtem az épületben ahogyan annak lennie kell. Azután kitört a káosz. A szerkezet megremegett s iszonyatos hangokat hallatott.Robbanások hangjai hallatszottak mindenhonnan. Az egész biztonsági rendszer megőrült. Bemenekültem egy szobába, hogy ott elbújjak félelmemben.Ekkor
a termet is robbanás rázta meg s elöntött mindent a tűz. A terem amiben voltam hatalmas volt. Tartályok tucatjai s keringető rendszerek végtelen küzdelmének hangja a bennük tárolt folyadékokkal. No meg persze a fájdalom. Ezek voltak a társaim ezekben a pillanatokban. Tudtam, hogy megégtem. Izzot a bőröm, nem tudtam lehunyni a szememet s a számat becsukni. Pánikszerűen kerestem az enyhülést. Valahogy sikerült eljutnom az egyik tartályhoz. Már majdnem
belejutottam mikor a biztonsági rendszer észrevett s rám lőtt. Nem is értettem mi ütött meg. Viszont a tartályba belesodort. Odabenn csönd s béke volt. Egy pillanatnyi béke. Majd kínzó s gyötrő.. Idegtépő fájdalom. S ekkor ért el a
sötétség mi rám borult. Küzdöttem ellene. kapálóztam s a vizet lassan elszínezte a vérem s megédesítették a könnyeim. Megragadtam a sötétséget s magammal akartam rántani, hogy velem együtt pusztuljon. Ostoba gondolatai egy haldoklónak. De a sötétség belém költözött. Leírhatatlan. Az ember azt hinné, hogy ilyenkor már
nem tudnak új érzések keletkezni benne. Már mindent megtapasztalt ami rossz. Tévedés........ Mindig van még. Valami megváltozott bennem s eggyé váltam a sötét felleggel mi rám szállt. És ekkor meghaltam.Egy koporsóban ébredtem. Legalábbis most már tudom, hogy az volt. Mikor magamhoz tértem éreztem a nyomást. A nyomást amit csak akkor érez az ember mikor nagy súly van felette. Eltemettek. De nem estem pánikba. Hiszen ha halott vagyok
minek idegeskedjek nem igaz? Láttam magamat s nem érettem miért temettek ilyen kicsi koporsóba amiben el sem férek. Nem volt más hátra mint előre. Illetve felfelé. Nem akartam odalenn lenni. De nem is tudtam, hogy miért kéne kimennem. Biztos jó okkal temettek el. Lehet itt kéne maradnom? De nem... Nekem odafenn van a helyem. De nem tudtam kihez mehetnék. Nem tudtam semmit. Egyedül egy bizonyos Simon Spartan. Őt kell megtalálnom. Valami miatt negatívan gondoltam rá. De más név vagy arc.. Nem igen jutott eszembe. Nem számított. Fogalmam sincsen mennyi ideig tartott de kijutottam. De kívántam bárcsak soha el sem indultam volna a napfény felé. Romok. Mindenütt romok. Nem értem és felzaklat mindez. De hát mi történt itt? Lenézek a tengerre s a Triskellion sincs ott. Minden romokban, de mégsem csendes. Egy autó tükrében végig nézek magamon. Amit látok förtelmes. Az arcom szinte teljesen hiányzik, a bőröm égés nyomait mutatja. Tajtékozom dühöngök s égre kiáltva követelem a választ. De nincs semmi.
Dühöngök, hogy én ezt nem akarom s akarom az életem vissza! Ekkor történik valami érzem. Melegség futja át a testemet. Alakom megremeg s megváltozik. Érzem ahogy az izmaim, csontom s bőröm átrendeződik. Felidéződik bennem, hogyg a régi istenek a szolgáikat életben tartják, hogy eljövetelüket segíthessék. Ezért élek hát! Közeleg az idejük a város pusztulása s lakóinak küzdelme mind mind erre utalnak. Hát igaz volt minden. Felnevetek örömömben de már a hangom is inkább mély szinte már démoni. Visszanézek a tükörre s látom mivé váltam. Isteneim képmására formálódtam kik a mélységben lakoznak! Örvendek hiszen ez csodálatos. A nevetésem szűnni nem akaró. Viszont felfedezek egy új érzést. Éhség ha tetszik bár nem teljesen úgy ahogy gondolná az ember elsőre. De ebben a
világban már nem lehet csak úgy élelmet venni mint korábban. Így elindulok, hogy eleget tegyek igényemnek. Egy ember kivel keresésem alatt találkozok. Hátam mögül szólít meg míg az utcákat járom. Tudni akarja mit keresek itt. Odafordulok látom, hogy egy fegyveres. Mikor meglát elborzad s felüvölt, hogy mocskos démon vagyok és ,hogy megöl azért amit a családjával tettem. Szólok, hogy nem az vagyok aminek hisz de a hangom nem igazán győzi meg. rám lő de elvét. látszik ,hogy fél. Érzem a félelmének szagát. De újra rám emeli a fegyvert s én nem akarom, hogy bántson. Elindulok felé. Miket beszélek rohanok. Mielőtt újra lőhetne el kell érnem. Már a nyakát szorítom s a fejem fölé emelem. Kiáltana.. de nem tud. Majd az éhségem urrá lesz rajtam. Testem a testébe hatol vékony szálakat sző belé s felemészti. Gyorsan történik mindez de annyira jó érzés, akarom még! Majd eltűnik. Nem maradt utánna más csak véres ruhái. De már tudom.... 2023 van. A szenvedés ideje, az újrakezdés ideje. A régi istenek eljövetelének az ideje. Örvendek s elindulok felfedezni az új világot amibe csöppentem.


Képességei: Nos az emberem gyakorlatilag mutáns. A képessége a Triskellionon mutatkozott meg mikor az aktív trauma elindította a mutációt s elnyelte a a szimbiontát aki megpróbált egyesülni vele a tartályban. Ennek az eredménye
lett, hogy magába építette a a szimbionta alakváltoztató,gyógyító és képesség javító tulajdonságait. Ez a kettősség okozza, hogy bármikor a saját setén alakít éhséghez hasonló érzés lesz egyre inkább úrrá rajta mely a végsőkig
nyújtva szinte állati ösztönné alakul a túlélés érdekében. El kell nyelnie valami más élőlényt mivel más különbem nem képes fennmaradni. Ezek után mint a szinbionták is megőrzi az elnyelt áldozatok emlékeit s ha voltak akkor a
képességeit. Viszont a szimbionták hátrányai is megmaradtak s némiképpen erősödtek. A tűz és az erős hangok kárt tesznek benne így igyekszik elkerülni őket minden áron. 500 kilót képes a feje felé felemelni maximálisan teljes erőfeszítéssel. Szóval a könnyedén kezelt súly 250-300 kiló amit a feje fölé tud emelni s eldobni. A gyógyulása sokszorosa az emberi normának. A törések napok alatt begyógyulnak de nagyon kiéheztetik. Ruhát alakíthat a szimbiontából de nem permanensen csak rövid idő erejéig, a gyorsasága is inkább hajaz az emberi maximumra mintsem felettire. Gondoljunk rá úgy mint az olimpiai sportolók teljesítményére.Egyszerűbb formákat képes a testéből alakítani ( tüskék, pengék, csápok ha kell de erősen limitáltan.) A karakternek se szívverése se légzése nincsen. Mindent a szimbióta szerű szervezete végez. A bőrén át jut oxigénhez, a belső átalakult szervez mozgása végzi a vérálomtatást. Viszont nincs központosítva. Plusz következménye az egésznek, hogy emlékei nagy részét elvesztette a
szimbiontával való sejt szintű egyesülésnél.

Szakértelmei: Még diák volt mikor az események történtek. Igazán nem ért
szakmához csak az őrült arab történeteit ismeri s vallásaként , életmódjaként
gyakorolja ezt a tudást.

Privát előtörténet véleményezést kérsz: Nem

Megjegyzések:Átírva, javítva, kiegészítve!


A hozzászólást Yognetorth összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 25 Nov. 2012, 12:37-kor.
Yognetorth
Yognetorth
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 4
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Nov. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Yognetorth
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Yognetorth Empty Re: Yognetorth

Témanyitás by Thorhalla Vas. 25 Nov. 2012, 08:54

Ismét üdv az oldalon!
Tetszik a választás, a karakter is szimpatikus, elfogadom, bár majd ha valamikor lesz időd a tördelést javítsd ki, hogy ne soronként legyen ez meg.

Képesség, szimbiből maradt hátrány az okés és egyébként is az emlékek elvesztése. És akkor, amiket kértél:
- Erőnek 500 kiló kezdésnek
- regeneráció: minimális, zúzódás és kisebb vágások olyan 5-10 perc alatt jönnek rendbe (1-2 kör), a törésekhez már órák-napok kellenek, ez a sérülés mértékétől függ. Nagyobb sérüléssel egyelőre nem boldogul
- alakváltoztatás: minimális, egyszerűbb ruhák alakját képes csak felvenni a szimbionta "bőr" egyelőre, ezt olyan 4-5 körig, illetve kisebb és egyszerű tárgyakat képes magából formázni.

Fejlesztés pedig, a képességed eléggé szuperhumán szerű, így mindig csak 1-1 részt tudsz majd lényegében fejleszteni érdemben, vagy mindent, de nagyon gyengén (harmad annyira, mintha csak egyet, v fele annyira, ha kettőt). Nálad is ez a 2,5 majd 5, majd 7,5 utána 10 stb... kredit a fejlődés menete.

Akkor egyébként elfogadom a karaktert.
Még egy adatalpot írj és utána kezdhetsz is, kezdőtőkét az előtörténet miatt nem kapsz, mert nem olyan a kari, akinek lenne pénze.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Yognetorth Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Yognetorth Empty Re: Yognetorth

Témanyitás by Yognetorth Vas. 25 Nov. 2012, 12:39

Adatlap:

Név: Yognetroth
Lakás/Létesítmény: Véletlenszerűen ahol éppen meghúzza magát.
NJK:-
Foglalkozás:-
Munkahely:-
Pénz: -
Bevétel/hét: -
Eszközök:-
Felszerelés/fegyverek: csak amit a saját testéből kialakít
Vállalat:-
Szövetség:-
Törzshely, ahol megtalálható:-
Ismertebb szövetséges:-
Ismertebb ellenség:-

Felhasznált kreditek:0
Fennmaradó kreditek:4
Yognetorth
Yognetorth
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 4
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Nov. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Yognetorth
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Yognetorth Empty Re: Yognetorth

Témanyitás by Yognetorth Vas. 25 Nov. 2012, 12:40

Lehetséges kérni egy szintrehozó/ bemesélő eventet? Smile Mert az nagyon jó lenne!
Yognetorth
Yognetorth
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 4
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Nov. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Yognetorth
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Yognetorth Empty Re: Yognetorth

Témanyitás by Thorhalla Vas. 25 Nov. 2012, 18:47

KM keresikbe írj akkor, hogy szeretnél egy kalandmestert erre.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Yognetorth Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Yognetorth Empty Re: Yognetorth

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.