Rain Akerman szobája

Go down

Rain Akerman szobája Empty Rain Akerman szobája

Témanyitás by Akerman Szomb. 09 Feb. 2013, 15:14

A szoba egyszerű, akár a többi. Ágy, asztal és szekrény. A földön semmi sincsen szétszórva. Mondhatni olyan már mintha nem lenne lakója sem a szobának még. A kevés ruha amit hozott magával mind a szekrénybe pakolva van rendezetten és a szekrény alján van a táska is elrakva.
Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Rain Akerman szobája Empty Re: Rain Akerman szobája

Témanyitás by Akerman Vas. 10 Feb. 2013, 21:27

Egy ideig még töprengve néztem a papírokat amik a szobámban voltak. A térkép meg a tanárok. Az üres órarendet csak alrébb toszogattam. Miután megérkeztem sikerült valamennyire kipihennem magamat. Bár elsőre nem akartam akkor elaludni, végül sikerült és úgy ahogy kipihentem ültem az asztalnál nézegetve ezeket. Itt nem tűnik úgy mintha lenne annyira reggeli rutin. Legalább is itt úgy érzem nem fognak jönni, kopogni reggelente vagy többször naponta, hogy leellenőrizzenek. Végül megfogom a térképet és összehajtogatom. Nagyjából megvan, hogy merre van a gyengélkedő de a biztonság kedvéért elviszem magammal ezt is, hogy ha eltévednék, vagy elfelejteném, hogy merre is kell menni. Egész kényelmes is ez a farmer meg a rövid ujjú amit adtak az intézetből. Sokkalta megnyugtatóbb és kényelmesebb ezt viselni mint azokat amik ott voltak.
Felkeltem végül tényleg az asztaltól a térképpel. Elsőre csak kinyitom az ajtómat és kinézek majd végül ki is megyek a szobából becsukva magam után az ajtót.
Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.