Bred Angelus

Go down

Bred Angelus Empty Bred Angelus

Témanyitás by Hollow Szomb. 02 Márc. 2013, 17:40

Bred Angelus Aizen__i__m_prettier_than_u_by_maureval-d2yykeb
Név: Bred Angelus
Egyéb név(i): Hollow
Faj: mutáns
Nem: férfi
Jellem: emberbarát, mutáns barát. Zárkózott, hallgatag.
Személyazonosság: titkos
Születési helye és idő: 1997. október 10. Japán
Kor: 26
Család: ismeretlen
Foglalkozás: bérgyilkos
Testmagassága: 200cm/változó
Testsúlya: 90kg/változó
Szeme színe: sötét barna/változó
Haja színe: fekete/változó
Bőre színe: fehér/változó
Különleges ismertetőjel: emberi formában a mellkasán egy 20cm hosszú sebhely van. A külsejét, és a testének az össze tételét szabadon tudja alakítani. Meló közben egy fehér csont maszk (hegyes fogakkal).
Bred Angelus Harlequin_skull_mask_by_kessen_chu-d3hsv5l

Repülési sebesség: 150km/óra, ha növeszt szárnyakat
Egészségi állapot/ betegségek: egészséges
Bred Angelus Dark_by_Sidus_U

Bred Angelus The_Suit

Életrajza:
1997 októberében láttam meg a napvilágot. Legalábbis a születési bizonyítványomon ez áll. A szüleimet sose ismertem, még a születésem után egy kórház előtt hagytak Japán egyik kis városában. Talán jobb is, hogy ez történt, szerintem ezzel, sokkal jobban jártam. A kórház egy kis idő múlva lepasszolt az egyik közeli árvaházba. Ez az időszak elégé homályos nekem, mert 14 évesen volt egy fejsérülésem, így bocsásd meg nekem, hogy az árvaházban töltött időkről nem nagyon tudok mit mesélni. Csak talán annyit, hogy hallgatag gyerek voltam, mindig magányos, így talán nem is csoda, hogy a sportban, a harcművészetekben, és végül a hadseregben találtam meg az igazi helyem. 12 éves koromban jeleneztem egy katonai iskolába, ahol kiképeztek engem és a többi tanulót a saolin kungfu alapjaira, mester lövészetre, és az általános katonai kiképzésben is részesültünk. Nagyon élveztem, nem voltam magányos, egy csapat tagja lehettem, nem volt kirekesztés, ott mindenki egynek számított. Egészen egy bizonyos napig. 14 éves koromban egy harci tréningen hibáztam, és elég komoly fejsérülést szenvedtem. 2 hónap múlva keltem fel egy kórházi ágyban, fogalmam se volt arról, hogy hol is vagyok, mi történt, már magamra, hogy kivagyok arra is csak homályosan, emlékeztem. Mikor ki akartam menni a szobából örökbe ütköztem, nem engedtek ki. Nem árulták el, hogy mi történt, csak azt tudtam, hogy meg sérültem, és mióta felkeltem furán érzem magam. Pár nappal később bejött hozzám egy orvos. A szemében félelmet láttam, és akármit is mondtam neki, ö nem felelt vissza. Nagy sietve távozott a szobámból, annyira sietett, hogy a korlapomat véletlenül az ágyam sarkán hagyta. Mikor kiment kezembe vettem a korlapomat, hogy meg tudjam, mi van velem, mert egyre furábban éreztem magam, állandóan szédültem, fájt a fejem, olyan információk jutottak az eszembe, amikről nem is tudtam, hogy ismerem. De amit ezután láttam, meg a korlapomban az örökké meg változtatta az életemet. *Bred Angelus, mutáns, veszélyes. A képessége feltűnésekkor több társának is a halálát okozta. Feladat: erejének a működését tanulmányozni, alanyt ki végezni.* Szörnyen megijedtem, hogy én mutáns, az nem lehet, megöltem a társaimat. Nem emlékeztem semmire. Csak azt tudtam, hogy elkel, menekülöm onnan. Az ablakhoz rohantam, és ekkor vettem, észre, hogy mindegyik be van rácsozva. Nem tudtam szabadulni, mikor már kezdtem feladni a reményt, hogy kijutok, a testem egyszer csak ruganyossá változott, és könnyű szerrel kijutottam a kórházból. Szökésem percétől kezdve azon voltam, hogy ki ismerjem, és meg tanuljam használni a mutáns hatalmam. Több mint három évig bóklásztam japánban. Ez alatt a 3 év alatt fejlesztetem a harcművészeti tudásomat, és a mutáns hatalmam. Hajléktalan voltam, jártam az országot, loptam csaltam a túlélésért. Ám 17 éves koromban mikor már fel akartam adni az egészet, egy szent helyre bukkantam. A templom tagjai az életet voltak hivatott védelmezni. A templom szerzetesei egyből befogadtak, ápoltak vigyáztak rám, képeztek. 20 éves koromban egy ismeretlen porig rombolta a templomot, engem meg elfogtak. Madripulba vittek, hogy eladjanak. Jó pénzt láttak az akkor még kicsit fejletlen hatalmamban. Miikor meg érkeztünk és elkezdődőt a vásár egyből én voltam az első. Senki se akart eleinte licitálni, csak amikor meg hallották mi is a hatalmam. Végül egy csuklyás fazon vett meg. Később meg tudtam, hogy az egyik legjobb bérgyilkoshoz kerültem, látott bennem elehetőséget. Még 3 hónapig voltunk a szigeten, mielőtt elutaztunk volna. Egy kis szigetre mentünk repülővel. Máig nem tudom melyik sziget volt az, mert amikor oda utaztunk a szeme be volt kötve. A szigeten 23 éves koromig voltam, ez alatt az idő alatt a bérgyilkos szakma minden fortélyát, cselét, módját meg tanultam. Még egy kis hacker tudásra is szert tetem. Nem volt hiába való, a képességem is szépen fejlődőt, már teljesen én irányítottam a hatalmam. 2020ban ismét bekötött szemel, ültem egy repülőgépen, ami japánban landolt. Nem kaptam sokk mindent mind össze egy, visz látott, és ahogy jött a mesterem úgy is távozott. Az óta szólóban nyomom a melókat, járom a világot, és pénzért vadászok az emberekre. 2022ben sikerült a Shieldhez beépülnöm 6 hónapra. Ellestem a fortélyaikat, a harci stílusukat. Csak sajnos amilyen könnyen jött, olyan könnyen ment, lelepleződtem, valaki köpőt nekik. Menekülnöm kellet. Most 2023ban Manhattanben rejtőzöm, és fogadom el a meg bízásokat.

Bred Angelus RUNIC_HYDRA_by_thevampiredio

Képességei:
A testét atomi szinten képes alakítani. Az kémiai össze tételét, alakját, sűrűséget. Ennek köszönhetően bárhonnan képes meg szökni, kész szabaduló művész. Vízé, mérgező gázzá, acélnál keményebb ötvözetté képes átformálódni. A teste élő fegyver. Bonyolultabb fegyvereket, mint például robbanó szerek, lő fegyverek, nem képes össze állítani. A képesség hátránya, hogy ha légneművé, vagy folyékonnyá válik, lelassul, és csapdába ejthető, ekkor kell egy kis idő, amíg felméri a helyzetét, és reagálni tudna.

Szakértelmei:
Emelt szintű biokémiai szaktudással rendelkezik, kevés olyan dolog van amiről ne tudni mi a pontos kémiai össze tétele, bár ennek a tudásnak a meg szerzéséhez, sokat hozzá járult a mutánsi képessége. Saolin Kungfu harc művészet mestere. Mesterlövészeti katonai kiképzésben vett részt. Alap szintű hacker.

Hollow
Hollow
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 3
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : -

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi:
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bred Angelus Empty ADATLAP

Témanyitás by Hollow Szomb. 02 Márc. 2013, 17:42

Adatlap:

Név: Bred Angelus
Lakás/Létesítmény: Manhattan, kis egyszerű lakás
NJK:-
Foglalkozás: Bérgyilkos
Munkahely: aki többet fizet
Pénz:
Bevétel/hét: 300$
Eszközök:
Felszerelés/fegyverek:
Vállalat:-
Szövetség: Caedes
Törzshely, ahol megtalálható:-
Ismertebb szövetséges:-
Ismertebb ellenség:-

Felhasznált kreditek:2
Fennmaradó kreditek:2
Hollow
Hollow
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 3
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : -

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi:
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bred Angelus Empty Re: Bred Angelus

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 02 Márc. 2013, 18:06

Az előtörit nem tudom elfogadni, már csak azért sem, mert ez multi karakter lenne és amíg nem éred el a főkariddal a 2. szintet, addig nem engedélyezett a multi készítése. Majd ha meglesz a 2. szinted, akkor visszatérünk erre a karakterre.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Bred Angelus Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bred Angelus Empty Re: Bred Angelus

Témanyitás by Hollow Szomb. 02 Márc. 2013, 18:18

nekem ez a fő, és egyetlen karakterem

_________________
geek Az élet színben - formában - hangban él, a tájnak hangja a csend. geek
Bred Angelus Fragment-headerMARVEL
Hollow
Hollow
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 3
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : -

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi:
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bred Angelus Empty Re: Bred Angelus

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 02 Márc. 2013, 18:38

Az IP címed megegyezik Caedes-vel, utána lehetett nézni és még sorolhatnám, hogy az írási stílus megegyezik, ahogyan több másik jel is.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Bred Angelus Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bred Angelus Empty Re: Bred Angelus

Témanyitás by Caedes Szomb. 02 Márc. 2013, 19:28

Kiváncsi vagy miért egyezik meg? Egyszerü a válasz, mert az én gépemen készült ez a karakter. Enyi, az igazság az, hogy Hollow tényleg a vérszerinti rokonom. Meg tetszet neki az oldal, és kérte, hogy csináljunk neki is egy karit. Ha nem hiszed el be mutathatom facebookon az igazi Hollow-t.

_________________
Bred Angelus Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Bred Angelus Empty Re: Bred Angelus

Témanyitás by Caedes Szomb. 02 Márc. 2013, 19:37

Gondolom a rokonnak valo segítés karakter készitésben nem szabáj sértés

_________________
Bred Angelus Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Bred Angelus Empty Re: Bred Angelus

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 02 Márc. 2013, 20:00

Először akkor, helyesírást nézd majd át. Madripoor az helyesen.
A SHIELD-hez nem lehet csak így bejutni, azt részletezd, hogy miként szereztél hamis papírokat, stb, amivel megtudtad tenni. Ha egyszerű lenne, akkor mindenki megtenné a beépülést. A tanulmányaidat is részletezd egy picit, hogy mit, ahogyan mennyire nehezen, könnyen tanultad, miért utazgattatok annyit.
A képességhez tolmácsolom Tao szavait: (amit leírtál az a képességed végső stádiuma, omega szint majd valamikor nagyon sokára)
Első szinten el kéne dönteni, hogy most vagy gázzá, vagy folyékonnyá, vagy szilárddá tudja magát alakítani, alap szinten egyet kéne választani, és mondjuk ha a szilárdat választja, akkor meg lehet adni, hogy egy körre lehet acélkeménységű, vagy néhány körre csak fa keménységű, ilyesmi felégondolkozz.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Bred Angelus Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bred Angelus Empty Re: Bred Angelus

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.