Metróállomás

7 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Metróállomás - Page 7 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Eva Carter Hétf. 16 Jún. 2014, 16:45

Hirtelen, meghallom Shanon hangját, az adóvevőből, és thomast ott egyedül hagyva indulok a peron másik oldalára, ahol Shanon is van, majd le nézek, de sokat nagyon nem látni belőle. A társam felé fordulok, és kézjelekkel megkérdem tőle, hogy meg nézem-e, hogy él még. ha bólint, akkor leugrok, de ha megrázza a fejét, inkább maradok. bár, jó lenne tudni, hogy mi a helyzet a sinek közt fekvő civillel.

//legközelebb többet írok//

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 7 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Tomas Burton Kedd 24 Jún. 2014, 18:32

A vértócsa nem tűnik gyanúsnak, valószínűleg egy egyszerű ember hagyta itt, amikor kitört a pánik. Már itt lehet egy ideje, főleg az állagából ítélve. Ha lenne nálam üvegcse, és találnék benne bármi gyanúsat, biztos elküldeném laborba, de így semmit nem tudok tenni vele. Felállok, pont, amikor Shanon hangját hallom.
- Mindenki marad a helyén, és folytatja amit elkezdett. Én megvizsgálom Évával. - mondom halkan, tömören, és határozottan. Miközben Zackék folytatják a nyomkeresést, odamegyek ahol a Shanon által jelzett civil található. Közben továbbra is nyomokat keresek, a metróból pedig megállapítom, hogy annak érkezése után történt az incidens. Lehet, hogy magán a metrón utazott a személy, ami azt jelentené, hogy képes embernek álcázni magát. Sőt, az is lehet, hogy ő fekszik ott, bár ezt nem gondolom valószínűnek.
- Éva, kérlek fedezz. Shanon, továbbra is te vagy az őrszem, én megvizsgálom a hullát. Zack, van valami odabent? - beszélek halkan a kommunikátorba. Shanon megszólalása után felesleges nem kihasználni ezt a kommunikációs csatornát, ha valami a közelben van már úgyis elárultuk magunkat, ha pedig nincs, akkor semmi okunk nem így tenni. Óvatosan, lassan közelítem meg a civilt, először távolságot tartva vizsgálva meg, majd közelebb megyek hozzá. Állapotától függően járok el, ha segítség kell neki, akkor megadom, ha viszont halottnak tűnik, akkor a zsebeit kutatom át bármilyen nyom után, nameg a környezetét. Viszont végig feszült vagyok, hiszen elképzelhető, hogy csapda.
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 7 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 24 Jún. 2014, 20:19

//Kivételes eset volt, hogy ilyen sokat vártam, mostantól kicsit gyorsabban lesz körváltás, próbáljuk meg tartani a maximum 5 napot!//

Zack a parancs szerint továbbra is a metrót vizsgálja át, kutakodása közben talál elejtett két elejtett telefont is. Az egyik teljesen összetört, valószínűleg a menekülő embertömeg széttaposta, a másik azonban működik, a hozzá csatlakoztatott fülhallgatóból még mindig szól a zene, de a legutóbb készített fényképek és videók nem a metróban készültek.
Eközben Shanon visszatér a két peron közé, és továbbra is figyeli a helyet, készen arra, hogy jelezzen, ha bármi gyanúsat észlel.
Éva és Burton eközben lemennek a sínek közé, ahol a fekvő alakot vizsgálják meg jobban. Burton feszült figyelemmel közelíti meg a testet, egy harmincas évei közepén járó nőről van szó, és Shanon leírása, miszerint „nem néz ki túl jól”, egész pontosan leírja a helyzetet. A nő egyértelműen halott, a hátán fekszik, bal vállától a csípőéig három, nagyjából öt centi mély karomnyom látható, melyek a bordákat is áthasították, és a beleket is kitépték. A nő lába láthatóan el van törve, természetellenesen kicsavarodott, a feje oldalsó részén pedig zúzódás látható. Alatta hatalmas vértócsa terül el, mely nagyjából már megalvadt, mint a korábban látott vérfolt is. A vértócsától azonban jól kivehető nyomok vezetnek a sínek mentén. A nő zsebeiben egy pénztárca és egy mobiltelefon van, a telefonon billentyűzár, a tárcában egy jogosítvány és 22 dollár meg egy bankkártya. A jogosítvány szerint a nő 32 éves, Johanna Becksternek hívják.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 7 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Tomas Burton Kedd 24 Jún. 2014, 20:28

Ahogy meglátom a nőt, látszik, hogy egyértelműen halott. Bár még így is feszült vagyok, valamelyest higgadtabban vizsgálom át, próbálom a legkevésbé meggyalázni a hulláját. Ahogy meglátom a nyomokat, a kommunikátorhoz nyúlok.
- Zack, Brian, azt hiszem megtaláltam az elkövető nyomait. Ha nincs bent semmi érdekes, akkor csatlakozzatok hozzánk. - mondom, miközben a zsebeket kutatom. A pénztárcája alapján megtudom a nő nevét, és egyből a fenti rendőröket próbálom elérni. Amennyiben sikerül, tárgyilagos hangon szólalok meg.
- Találtunk egy halottat, Johanna Beckster, születési helye és ideje a következő... - bediktálom az adatait, és megkérem a rendőröket, hogy értesítsék a hozzátartozóit. Ezen kívül megkérem a parancsnokot, hogy pár ember szállíttassa el boncolásra, hátha találnak valamit a testében, ha nem, akkor pedig adják át a családnak. Ez után, ha Zack és Brian is csatlakozott hozzánk, akkor kiadom az indulási parancsot, miközben a gyereknek adom a mobilt. Én nem nagyon értek ezekhez a vackokhoz, de ő hátha fel tudja törni, és kiderít valamit. Ezek a mai fiatalok, lenyűgöző, hogy mi mindenre képesek.
Ha senki sem ellenkezik, akkor kiadom a parancsot, hogy induljunk tovább, az idefelé már felvett alakzatban. Továbbra is fokozottan figyelek mindent, nem hagyom, hogy a túl egyértelmű nyomok elvonják a figyelmem a kisebbekről, sőt, a tartományok között is váltok, továbbra is.
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 7 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 25 Jún. 2014, 12:38

Egyelőre úgy tűnt, hogy minden Zack-re maradt, mert Brian nem igen volt benne abban, hogy csináljon bármit is. Igazából a fiú nem törődött vele, inkább figyelte a környezetét és keresett oda nem illő dolgokat. Sikerült két mobilt találnia, de azokból semmi sem derült ki, főleg, hogy az egyik máris használhatatlan volt a másik pedig nem készített felvételeket. Így itt semmi sem volt, haladt volna éppen a következő szerelvényre, amikor meghallotta Burton rádióüzenetét. Erre azonnal megtorpant, majd halkan a rádióba szólt.
- Itt minden negatív uram, megyek vissza – mondta.
Ezzel, még egyszer végigfuttatta a tekintetét a helyen, majd ha tényleg nem látott semmit, akkor kiment a többiekhez. Ha megérkezett, akkor megnézte a testet és a környéket, ahol a holttest volt, hátha még lát valamit. Mikor Burton felé dobja a telefont az ügyességét használva próbálja elkapni, ha nehezebb lenne egyszerűen elkapni azt. A telefonra néz ezen esetben és elfintorodott, soha sem volt műszaki zseni, ezek a telefonok pedig őskövületek voltak neki, csak remélte, hogy nincs benne biometrikus érzékelő és csak a tulajnak nyitja ki, ha igen, akkor vissza kell mennie a testhez. Azért haladás közben megpróbálkozott annak feltörésével úgy, hogy felhúzza az éjjellátót, hogy ne zavarjon be a telefon fénye, bár mivel túl egyszerű volt ez neki és régi, nem fűzött nagy reményeket ehhez. Ha sikerült feltörni visszaadja a telefont Burtonnak, ha nem, akkor egyelőre zsebre vágja és visszaveszi az éjjellátót és óvatosan halad tovább figyelve megint minden apró jelre a falakon, padlón és a plafonon is.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metróállomás - Page 7 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 7 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Eva Carter Szer. 25 Jún. 2014, 13:20

Kérdésemre, nem kapok választ, így hagyom a dolgot, de meg jelenik Tomas és parancsot kezd osztani. Ahogy kéri fedezem őt, így viszont leveszem a táskámat, és a sokkolo után kezdek kutatni benne. Amint megtalálom, és visza húzom a cipzárt, fel veszem a táskámat, és a kezembe, veszem a sokkolót, és azzal fedezem Tomast. Először, hallom amint Zack-nek, és Briennek szól, majd látom, hogy kutatni kezd a civilnél, én pedig még mindig ott vagyok a közelben. Szerencsére, nincs rám szükség, legaláb is a segítségemre nincs. Hallom, hogy próbálja elérni a fent lévő rendőröket, de nem tudom, hogy sikerült is-e neki. Én, addig is várok, de nem tőrténik semmi. Majd, látom, hogy Tomas, Zack-nek ad valamit, de nem foglalkozom vele, hogy mit is ad át neki. Majd, indulunk is tovább, hogy megtaláljunk, egy lényt akinek köszönhetően ez lett az eredmény. De, azért remélem, hogy nem egy Caners DR féle lényről van szó, mert akkor az bizony szívacs lesz minden értelemben.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 7 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Godlaw / Tao Szomb. 28 Jún. 2014, 11:55

//Mivel Brian már egy hónapja nem aktív az oldalon, ezért átveszem a karakterét, mostantól NJK-ként megy veletek.//

Burton sikeresen kapcsolatba lép a rendőrkapitánnyal, aki a bediktált adatok után válaszol.
-Hívunk egy mentőt, hogy elvigyék a holttestet, pár perc múlva itt lesz.
Ez persze a csapat számára nem volt nagy jelentőségű, mert nem maradnak itt a hullát őrizni addig, pláne úgy, hogy a helyszín biztosítva van. Zack nem talál újabb érdekességet a metróban, így Tomas parancsára a holttesthez érkezve szintén körülnéz. Ugyan azokat a nyomokat látja, a szétmarcangolt test alatti vértócsából elmosódott, de egyértelmű iránnyal rendelkező, lábnyomra emlékeztető vérfoltok vezetnek az alagútban. Ezen kívül a telefont is megkapja, ami a manapság már rég elterjedt ujjlenyomatos billentyűzárra nyílik. A holttesthez visszatérve két-három próbálkozás után sikerül feloldani a billentyűzárat, így Zack visszaadja a telefont Tomasnak. Brian és Shanon szintén leereszkednek a sínek közé Tomas parancsára, Éva pedig felszerelkezik a sokkolójával, így a csapat ismét formációban indul el.
A nyomok jó ideig könnyen kivehetőek, és amúgy sincsenek elágazások a metróalagútban. A két sínpár egymás mellett fut, időről időre oldalt szerelőaknák és folyosók nyílásai vannak. Végül úgy negyed mérföld után a vérnyomok az egyik szerelőakna irányába vezetnek, aminek a nyílása félre van tolva. A vaksötét nyílásból kellemetlen szag árad, és az alagút visszhangos falai közt zajok hallatszanak, de nem egyértelműen kivehető, hogy minek a zaja.
-Ez csatornabűz – jegyzi meg Shanon halkan, miközben a telefonján nézi a korábban lefényképezett térképet.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 7 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 28 Jún. 2014, 12:25

Bent nem volt semmi, de odakint már talált nyomokat, elfelé vezettek a helytől, amerre amúgy is menni akarnak majd. A telefonnal valóban nem boldogult, ahogyan sejtette, tényleg kellett hozzá ujjlenyomat, ahogyan arra Zack számított is, így visszaballagott a holttestig. Ott vett egy mélyebb levegőt, nem szerette volna ha később hullagyalázásért megvádolják, így a legnagyobb tisztelettel bánt vele és úgy oldotta fel a telefonon a zárat, majd adta vissza Burtonnak. A következő elég hosszú egyenes úton ő is követte a nyomot a parancsnak megfelelően a többiekkel együtt, mígnem végül elérkeztek egy levágott részhez, ami leágazott. A csatornabűz azonnal megcsapta az orrát, amitől elfintorodott, most közel sem irigyelte Shanon-t, akinek az érzékei jobbak voltak, mint a csapat többi tagjának. Ismét felhajtotta az éjjellátóját, hogy ő is a lefényképezett térképet nézze meg, hogy hol vannak. Illetve ha itt lent volt térerő, akkor GPS-el próbálta magukat megtalálni, hogy ezt a kettő helyet összehasonlítsa és így pontosabban megállapítható legyen, hogy merre vannak, ha nem lenne egyértelmű. Amint ez megvan és megnézte, hogy milyen a csatorna tovább, akkor visszaveszi az éjjellátót a telefont pedig elteszi a zsebébe. Elővette ő is a köpő csőjét, ki tudja, hogy mi vár majd odabent rájuk, egyelőre nem mozdult és nem indult, Burton-ra pillantott, majd az alagútra próbálva felmérni, hogy milyen széles és magas lehet, hogy hányan férhetnek el egymás mellett, főleg akkor, ha harcra kerül a sor. Még megvárta a parancsot, majd a szerint jár el, ha elindulnak befelé, akkor óvatosan továbbra is mindenre figyelve próbál haladni, nehogy esetleg csapdába fussanak bele, ha támadás éri őket, akkor pedig próbál kitérni az elől.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metróállomás - Page 7 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 7 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Tomas Burton Hétf. 30 Jún. 2014, 21:11

Miután bediktáltam az adatokat, biztosítottak, hogy érkezni fog egy mentő, ami elviszi a holtestet. Még utasítottam a rendőrt, hogy ne engedjék le egyedül a mentősöket, kísérje őket pár rendőr, majd ahogy megkaptam a kibiztosított mobiltelefont, próbáltam megnézni a rajta lévő anyagokat. Valamennyire értettem már a masinákhoz, de nem túlságosan, ezért ha túl bonyolult, és nem tudom előásni a képeket és egyéb felvételeket, ismét Zacknek passzolom a tárgyat. Amint Zack is végzett a nyomozással, kiadom a parancsot a továbbindulásra. Továbbra is próbálok mindenre figyelni, mint eddig, de nem találok semmit, amíg a nyomok el nem vesznek egy szerelőnyílásban, ahonnan förtelmes bűz árad, és valamilyen hang hallatszódik. Szinte biztos vagyok benne, hogy egy átjárat a csatornarendszerhez, és épp annak a hangját halljuk. Mivel elég hangosnak tűnik ahhoz, hogy bármi van odabent, ne hallja meg a halk suttogást, így beszélve adom ki a parancsokat.
- A bűz és a hang miatt Shanon-t felváltom az élen, és én megyek elől. Engem követ a kölyök, őt Éva, Brian, és leghátul Shanon fedezi a csapatot. Találtatok valami pontosat a térképeken? - kérdezem a nőt és a gyereket, miközben előveszem a gázmaszkot, és a nyakamba helyezem, ahol nem zavar túlságosan, de mégis könnyen hozzáférek. Amennyiben nincs hozzáfűznivaló, és mindenki elmondta amit akart, megindulok előre. Én vezetem a csapatot, nekem kell először mennem az ismeretlenbe, még így is, hogy nem igazán van nálam bármiféle fegyver. Amennyiben a gumibot nálam van, azt azért előveszem.

//Tao, amúgy a gumibotot elhozhattam? Mert csak a késre írtad, hogy nem. //
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 7 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Eva Carter Szer. 02 Júl. 2014, 14:47

Úgy, hallom sikerűlt Tomas nak, elérni a fent lévőket, és ha jól látom, Zeck is vissza adja Tomas nak. Tovább, már nem figyelem a dolgokat, mert inkáb másfelé nézek, szét. Majd, hallom amint Tomas kiadja a parancsot a tovább menetelre, én pedig minden zok szó nélkül megyek utánuk. Követem a többieket, majd érzem, hogy valahonnan bűz árad, amitől szinte felfordul a gyomrom. Egy szerelő akna, félrevan tólva, valamint furcsa hangokat is lehet hallani. Tomas, ismét mond valami, és ezuttal, nem én leszek az utolsoelötti, ha jól értem, inkáb középen.
~ És, mi ez a zaj? ~ Kérdem magamban, bár lehet az a lény csinálja, de még ez sem biztos. Minden esetre, most el kell tennem a sokkolót, mert azzal nem biztos, hogy le tudok menni, ezért a farmeromba dugom azt, arra az eshetőségre, ha le mennénk.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 7 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 04 Júl. 2014, 12:13

//A gumibot nálad van.//

Burton megtalálja a képeket a telefonon, menet közben gyorsan át is pörgetheti a legfrissebbeket, amelyek közt főleg személyes jellegű képek vannak, a metróban egy sem készült, ami elárulhatná, hogy mi történt pontosan.
Az akna előtt Shanon és Zack egy ideig nézegetik a térképet, és mindketten meg tudják állapítani, hogy ez a lejárat egy rövid szakasz után átvezet a csatornarendszerbe. A csatorna ezen a részen elég széles, jól járható, és úgy fél mérföldre innen egy nagyobb teremhez vezet, pontosan nem egyértelmű a térkép alapján, hogy mi a funkciója. A GPS idelent nem tudott jelet találni, de Zack enélkül is viszonylag könnyen belőtte a helyet, mert nem haladtak még sokat.
A csapat (miután igény szerint felvilágosítják egymást a helyzetükről) elindul az aknába az új sorrendben. Elsőként Burton ereszkedik le, ám még le sem ért a lába a létra utolsó fokáról, hatalmas ütést érez a gyomrában. Valami egyértelműen megragadta őt, és ez a valami olyan nagy, hogy könnyedén a vállára kapta Burtont, most pedig szélsebesen hurcolja magával. Burton az ütés erejétől nehezen kap levegőt, és nem igazán tudja megállapítani, hogy melyik irányba halad a lény alatta.
A többiek fentről az éjjellátóval jól látják, ahogy egy zöldbőrű, termetes alak elragadja Burtont, és rögtön továbbszáguld. A legkülönösebb, hogy úgy tűnt, a támadónak nincsenek lábai, csak valamiféle farka, amin csúszik. A sorrend szerint Zack van legelőrébb, így ő látta a legjobban a lényt, és ő tud elsőként lemenni, ha szeretne, illetve ha nem megy le, a többieket is gátolja ezzel.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 7 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 04 Júl. 2014, 20:08

Miután Zack visszakapta a telefont Burton-tól most már tényleg a hátizsákba mélyesztette, majd később visszaadják a családnak, ha kijutottak innen. Azt sikerült a telefonján megállapítani, hogy merre is vannak és mekkora út vezet bentre és így a térképen is képes volt már kiigazodni. Bólintott Burton szavaira, hogy másodiknak megy és ahogyan a férfi elindult, akkor ő is ment utána. Hamarosan pedig kiderült, hogy mi is volt a zaj, látta Burton-t lényegében lezuhanni a lépcsőről, hogy valami felkapta a vállára nemes egyszerűséggel, mintha nem is egy felnőtt férfit, hanem valami rongyot tett volna. Látta az éjjellátón át a lényt, hogy nem voltak lábai, csak valamilyen furcsa lába és azon keresztül csúszott, mintha valami Jabba szerű hutt lett volna, állapította meg magában. Igazából kénytelen volt menni, hogy ne akadályozza a többieket, így nagyon óvatosan próbálta megtenni ezt, felkészülve arra, hogy esetleg őt is elkaphatják, mert akkor próbált kitérni valamilyen módon. Ha leért, akkor oldalra húzódott és féltérdre helyezkedett, hogy így mérje fel a környezetet. Közben a fülesébe próbált szólni és a központtal felvenni a kapcsolatot.
- Vízió – mondta halkan, ha volt kapcsolat. – Ha lehetséges kövesd nyomon Tomas Burton fülesét, hogy melyik és milyen irányba halad, a telefonomra küld át az útvonalat.
Remélte, hogy az android képes lesz erre, ha a többiek leértek, akkor egy pillanatra kérdőn nézett Shanon-ra, majd ismét suttogva szólalt meg.
- Tudod követni Burton-t az illata alapján, vagy a csatorna mindent elnyom? – kérdezte.
Ha nincs senki, aki kiadná a parancsokat, akkor ő teszi meg.
- Éva, maradjon hátul Briannel és fedezzenek minket, én elől haladok Shanonnal – mondta. – A lénynek nincsenek lábai amennyire láttam, csak hosszú farokszerű testrésze, gyorsan mozog viszonylag nagy súllyal együtt is.
Megvárta, hogy a nő is induljon ezen esetben, majd az oldalára csatlakozva indul Burton nyomába.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metróállomás - Page 7 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 7 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Eva Carter Szer. 09 Júl. 2014, 18:16

Épp, várom, hogy én is indulhassak lefelé, de nem tudok, mert Zack meg akadájozza a továb jutást, és Tomast sem látom vissza térni közénk, tehát történt vele valami. Valmint, hallom amint egy bizonyos Víziónak szól, majd Shanontól is kérdez, amire gondolom válaszólni is fog. Bár, én nem vagyok benne annyira biztos, hogy tudná követni ekkora bűzben. Vagy talán még is. Majd, hallom a nevemet, és egyenesen Zack-re nézek, majd ha el mondja a dolgokat, én bólintok neki, hogy értem és fel is fogtam amit mond. Tehát, hátul leszek Briennel, ő pedig elöl lesz Shanonnal. Az alapján, amit Zack mond, talán egy óriás kígyóval van dolgunk. Miért pont kígyó? Sosem szerettem a kígyókat, és nem is áll szándékomban meg szeretni. De, szerencsére nem leszek egyedül.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 7 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Tomas Burton Pént. 11 Júl. 2014, 20:51

Szerencsére senki sem ellenkezik, ezért nem is húzom nagyon az időt, inkább megindulok lefelé. A telefont, és bármit, aminek nem tenne jót a bűzös trutyi, ami vélhetően odaát vár, a kabátomba mélyesztem, majd a gumibotot a kezemben tartva megindulok lefelé. Ahogy megyek lefelé, már majdnem teljesen lent vagyok, amikor hirtelen gyomorszájon vág valami. Kiszalad belőlem minden levegő, és érzem, hogy az említett szerv tartalma is felkavarodik, de reflexből visszanyelem a savas emésztőfolyadékot. Nem tudom, hogy merre visz ez a valami, és az ütéstől kicsit elveszítem a lélekjelenlétem is. Azt viszont érzem, hogy rohadt sebesen haladunk. Na, valószínűleg megvan amit keresünk. Akkor most jöhet a feladat második része, ki kéne iktatni. Akár elkezdhetném püfölni a gumibotommal is, vagy valahogy mocoroghatnék, de félek, hogy az nem lenne túl célravezető - elég gyors, elég erős, tuti izmos a szentem, és én nem akarok a sötétben harcolni valamivel, ami még erősebb is nálam. Megpróbálom a lehető legóvatosabban, és legkevésbé feltűnően kihalászni az egyik robbanószert, és a falra tapasztani - akár még jól is jöhet - majd ugyan így elővenni egy világító rudat, és magunk mögé dobni - természetesen bekapcsolva. Persze, a fényt már biztos észreveszi maga mögött, de remélhetőleg a társaim is, és utánunk jönnek. Ha a fény nem tetszene újdonsült taxisomnak, és harcra kerülne a sor, akkor megpróbálok kiszabadulni a szorításából, és alapvető védekező állást venni fel a gumibottal a kezemben. Igyekszem a fejemen tartani az éjjellátót, de ha úgy tapasztalom, hogy zavarja a fény, akkor kikapom a másik világító rudat, és azt is bekapcsolom, miközben kikapcsolom a fejemen lévő optikát. Ez esetben egyik kezemben a rúd, másikban a gumibot, és próbálom elvakítani a fénnyel, miközben megtámadom. Az amerikai törvények alapján jogom van hozzá, ő ütött először. Szeretem ezt az országot.
Akárhogy is, ha harcra kerül sor, elsősorban a fejét célzom minden alkalommal, és próbálom elkerülni a karmait, vagy - ha van neki - akkor a farkát. De a karmok az elsődleges prioritások a hárítás terén, láttam mit műveltek azok nálam szorosabb kötéssel rendelkező felületen. Félek, hogy könnyedén hámozná ki a beleim a testemből, ami elég kellemetlen élmény lenne.
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 7 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 14 Júl. 2014, 12:28

Burton nagyjából összeszedi magát, azt is jól látja, hogy mi az, ami elragadta. A lény felsőteste emberi, míg deréktól lefelé gyakorlatilag kígyónak látszik. Teljes hossza meghaladja a három métert első ránézésre, és alkata igencsak robosztus. Pikkelyes karja, amivel Burtont tartja, egy profi súlyemelő izmaival rendelkezik, és valóban ott vannak a végén a hosszú, pengeéles és véres karmok. A robbanószert ugyan sikerül elővenni, de a lény nem megy elég közel a falhoz, hogy Burton rendesen feltapaszthassa rá azt, így egyszerűen kiesik a kezéből próbálkozás közben. A lény továbbra is nagy sebességgel halad, és olyan erősen fogja Burton testét, hogy a szabadulás nem tűnik egy opciónak az ő erejével. Ezután következik a világító rúd, amire egyáltalán nem reagál a támadó, mivel a háta mögé esik le, ha zavarja is, nem adja ennek jelét. A második rúd, amivel már Burton elvakítani próbálja a lényt, értelemszerűen felkelti annak figyelmét. A gumibottal sikerül rásózni a fejére, amitől megszédül, és nekicsúszik a falnak, de érezhetően nem tett benne annyi kárt, mint egy emberben tenni szokott. A szabad kezével azonban elkapja Burton csuklóját, amiben a gumibot van, és egy erős rántással eltöri a csuklót. Ezután a fénylő rudat csak kiüti a másik kézből, miközben továbbra is magához szorítva tartja Burtont. A lény végül továbbindul ismét a csatornában, és egy elágazáshoz érve irányt vált.
-Jobban jársssz, ha vessszteg maradssssz – sziszegi a kígyószerű lény.

Zack óvatosan lemászott a társa után, és mivel őt nem kapta el semmi, Shanon már bátrabban ugrik le a lyukba, és őt tudja követni Éva és Brian kicsit lemaradva, hogy fedezze a többieket. Zack nem kap választ idelent Víziótól, úgy tűnik, túl sok rétegnyi beton van a fejük felett ahhoz, hogy létrejöjjön a kapcsolat.
-Azt hiszem, menni fog – válaszolja Shanon, és rögtön mutatja is az irányt, majd elindul arrafelé Zackkel.
Egy fordulóban már eltűnt a csapat szeme elől a kígyószerű lény és Burton, de mivel egyelőre nem volt elágazás, ezért szaglás nélkül is egyértelmű, hogy merre mehettek, futva tudja üldözni a lényt a csapat. Mivel Zack és Shanon mennek elől, ők találják meg a földön a robbanószert, amit Burton kért a küldetéshez, majd kisvártatva egy világító rudat is észrevesznek. Tovább haladva egy gumibotot és egy másik világító rudat találnak a földön, de a lénynek még mindig semmi jele. Végül egy elágazáshoz érve Shanon megtorpan. Az út továbbhalad előre, valamint egy keresztirányú csatorna vezet balra és jobbra.
-Talán… - Gondolkodik el Shanon, mert a szag bár még friss, de a csatornaszag elég erős. – Balra!
A csapatot fedező Éva eddig nem hall és nem lát semmi aggasztót, ami veszélyt jelenthet a többiekre hátulról, ő és Brian tudják tartani a lépést Zackkel és Shanonnal. Most azonban, ahogy Shanon elindul a járatban balra, Éva ismerős zajt hall a jobb oldali járat felől: ugyan olyan csúszásszerű hang, mint amivel a lény suhant el korábban.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 7 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 15 Júl. 2014, 09:05

Sajnos amitől tartott bekövetkezett, hogy nem jött semmilyen válasz Víziótól. Lehet, hogy feljebb kellene mennie, hogy kapcsolatba lépje vele, de arra nem volt idő, így magukra maradtak. De meg kellett jegyeznie, hogy majd Ben tudtára hozza, hogy kapjanak nagyobb hatótávú kommunikációs eszközt, aminek néhány méternyi emelet és beton nem árt meg. Mondjuk valami olyat, amit a Bosszú Angyalok is használnak a mai esetből tanulva mindez igencsak hasznos tudna majd lenni. Bíztatóan mosolygott Shanon-ra, amikor a nő mondta, hogy valószínűleg követni tudja majd a nyomot, amerre mentek Burton-ék. Bólintott neki és amint elindul a nő követi a köpő csövet most már maga előtt tartva benne nyugtatóval és a tapaszokat is megfelelő, elérhető közelségbe helyezte, hogyha szükséges lesz, akkor bármikor használni tudja majd. Ha Shanon futni kezdett az egyenes járatban, akkor Zack is így tett, de most hagyta, hogy a nő jobb érzékei vezessék őket. Akkor torpant meg, amikor elértek egy elágazáshoz. Látta és hallotta a nő szavaiból, hogy nem volt teljesen biztos abban, hogy merre is kell menni, így az egyetlen személyre pillantott hátra, aki az akták szerint képes lehetne arra, hogy megállítson egy ilyen lényt, ha Shanon mégis tévedett volna.
- Brian – nézett hátra a férfira. – Maradjon itt és figyeljen, hátha Shanon tévedett, elnézést ezért. Ön képes lehet a Hulkkal feltartóztatni a lényt, amíg visszaérünk. Ha bármit lát, vagy hall szóljon rádión. Éva, ön velünk jön.
Ezek után indult meg Shanon után, továbbra is igyekezve minden irányba figyelni, nézni a falakat, a plafont és a talajt is, hátha meglát valamilyen nyomot, ami segíthet nekik a nyomozásban és abban, hogy mihamarabb megtalálják Burton-t. Egyelőre a nő mögött marad és igyekszik úgy helyezkedni, hogy fedezni tudja, hogyha a lénybe futnának szemből.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metróállomás - Page 7 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 7 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Eva Carter Csüt. 17 Júl. 2014, 16:17

Mint kiderült, Shenon tudja követni a szagot, és el is érünk egy elágazáshoz, vagy mihez, és arra várunk, hogy merre tovább. Én, mivel jó kondiban vagyok, így lépést tudok tartani velük. Shenon szerint, balra kéne mennünk, majd hallom Zack-et megszólalni, hogy Brian maradjon itt, én pedig menjek velük. De, egy ismerős hangot is hallok, egyenesen a jóbb oldal felől.
- Zack, tudom, hogy jelenleg ön a vezetőnk, amíg meg nem találjuk Tomast, de egy ismerős hangot hallottam a jóbb oldali irányból, ezért én azt gondolom, hogy mehetnénk a jóbb oldaliba, vagy esetleg ketté is válhatnánk, így az a csapat amelyik megtalálja Tomast, és azt a lényt szólna a másiknak, és bevárnák őket.
Mondom neki, bár én csak egy húsvér személy vagyok, és nem valamilyen megbízható gép, így eléggé neces, hogy akár még végig gondolja a dolgot. Ha, ez a Zack hasonlít arra a Zack-re akit én az x-men es éveim alatt ismertem, akkor most valami olyasmit kéne megkérdeznie tőlem, hogy gép vagyok-e vagy esetleg kiborg. Bár, nekem aztán mindegy is, hogy mit is fog reagálni, az ötletemre.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 7 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 21 Júl. 2014, 16:18

Brian bólint a parancsra, és megáll a kereszteződésben, hogy fedezze a csapatot, ha esetleg eltévesztették volna az irányt. Éva felvetésére Zack Shanon szaglását veszi igénybe //előzetes egyeztetés alapján, lásd majd Zack postjában//, de Shanon továbbra is a baloldali járatot javasolja. Így tehát a csapat három tagja elindul balra, nem válnak még jobban szét. Shanon továbbra is követi a szagot, és mivel jó ideig nincs elágazás, gyorsan tud haladni a csapat. Több percnyi erőltetett menet után Brian hangját hallani az adóvevőből.
-Többen jönnek errefelé, szerintem titeket követnek. Feltar… – A mondat nem fejeződik be, de kisvártatva távoli üvöltések zaja hallatszik a visszhangos járatokban, a falak pedig alig érezhetően megremegnek.
Shanon riadtan néz hátra, majd a telefonján a térképre.
-Vissza kell mennünk, segíteni! – Veti fel a dolgot Zacknek, de láthatóan várja a választ, a parancsot, anélkül nem indulna el, és a csapattól sem szívesen szakadna külön.

Burton feje eközben újra kitisztul, bár a csuklója sajog, de a lény nem tesz benne további kárt. Néhány perc elteltével egy hatalmas terembe ér, több csatorna kivezetése találkozik itt, és a szenny egy emésztőbe ömlik, ahonnan a vízművek felé halad tovább. Az emésztő körül azonban több terem is van, raktárhelyiségek lehetnek, amik most felforgatva állnak. Ahogy a kígyószerű lény megérkezik, sziszegő hangot hallat, mire több, hasonló lény mászik elő a raktárhelyiségekből. Van, amelyiknek teste fémes csillogású, egy másik kezein pedig karmok meredeznek, megint másiknak hosszú méregfogai vannak. Mindegyik eltérő, de mindegyik arca emberi. Az, aki eddig hozott, most lerak a földre, és köréd gyűlik néhány kígyólény.
-Üdvözöllek a Kígyó Közösség köreiben! – Szólal meg az egyikük.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 7 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 22 Júl. 2014, 09:32

Zack egy pillanatra megtorpant, amikor Éva hangját hallotta meg, hogy hallott egy másikat is a közelben jobb oldalról. Mivel nem volt Shanon teljesen biztos abban, hogy tényleg erre kellett jönni, így teljesen megállt és a két nő felé fordult.
- Menjünk oda vissza, ahol hallotta Éva, hátha arra mentek és ez csak elterelés – mondta. – Nem válunk a szükségesnél jobban ketté, a rádiók idelent nem biztos, hogy működnek ha távol kerülünk egymástól… átkozott kőkorszaki technika – morgott egy pillanatra.
Mivel végül arról mégsem érezte a nő Burton illatát, így Zack jobb híján újra a bal oldali járatott vette célba a társnőivel, hogy arra haladjanak. Szerencsére kellően jól tudtak haladni, addig, amíg meg nem hallották újra Brian hangját. Eddig az úton Zack próbálta a falakat és a földet is figyelni, hátha volt itt vér, vagy valami, amit Burton elhagyott, hogy tényleg igazolást nyerjenek, hogy jó irányba haladnak. Brian hangjára ismét megtorpant és a kezét si feltartotta ökölben, katonai jelzéssel mutatva, hogy álljanak meg. Hátrakapta ő is a fejét és arra nézett, amerről jöttek. Ugyanazon érzés és gondolat kavaroghatott benne, mint Shanonban, hogy vissza kellene menni, de szerencsére a józanész ennél határozottabban mást mondott. A falak is megremegtek, Zack pedig alig észrevehetően rezzent össze, ahogyan a plafonra nézett, hogy ne omoljon rájuk.
- Negatív! – mondta. – Brian egy hulk, ha ő nem képes visszatartani azokat, akkor mi főleg nem. Azt mondta, hogy követnek minket, visszafelé haladni egyenesen azoknak a karmába futnánk. És nem képes uralni az aktája szerint a Hulk formát, minket is megtámadhatna. Előre, ne legyen hiábavaló az, hogy feltartja őket.
Annyira nem aggódott a férfiért, hallhatóan már Hulk alakban volt, úgy pedig a regenerációja, ellenállása és ereje kellően erős volt ahhoz, hogy igazából a teljes Bosszú angyal csapatot elintézze főleg, hogy a dühének hála még égetni is tud, mert vörös. Ezzel már indul is előre, remélve, hogy a két nő követi őt, továbbra is figyeli a falakat, földet, hogy ne fussanak csapdába, vagy jeleket találjon. Ha Shanon visszaveszi a vezetést, akkor követi őt, ha nem, akkor addig halad elől, amíg nem érnek elágazásig. Ha támadás érné őket szemből, próbál kitérni az elől.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metróállomás - Page 7 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 7 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Tomas Burton Hétf. 04 Aug. 2014, 21:16

//Elnézést, Tomas nyugdíjas éveire kissé szenilis lett, és néha elfelejt dolgokat, például azt, hogy mit kellene tenni miközben egy kígyószerű lény ráncigálja magával egy csatornában. Fizetett cavington reklámunkat olvasták.//

A harc nem sikerült túl fényesen, a lény először megmarkolta, és csavart egyet a csuklómon - a fájdalomból, és a szögből amit ez után a végteagom felvett, levontam a következtetést, hogy el is törte azt. A fényrudat szerencsére csak kiveri a kezemből, és megyünk is tovább. Jobbnak látom nem ellenkezni, csak egy bolond megy olyan csatába, amit nem nyerhet meg. Egy kézzel pedig a maradék bombát se tudnám feltapasztani, hiszen az elsőt két kézzel is csak elhagytam. Inkább hagyom, hogy cipeljen, miközben bízok a csapattársaimban. Eljátszom a gondolattal, hogy lerúgom a cipőm, vagy a táskám, bármit, ami a szagomat hordozza, de nem teszem végül - ebben a bűzben Shannon szaglása nem hiszem, hogy működne, és így felesleges veszteségként könyvelném el a cselekedetet.
Amikor beérünk a kolónia területére, végignézek mindenkin, majd megtapogatom hordozóm, ha nem támadnak rám.
- Megtennéd, hogy leteszel, hogy kellően fogadhassam üdvözléseteket? - kérdezem a tagtól, és ha engedi, akkor továbbra is próbálok a lehető legkevésbé provokatív, vagy támadó jellegű mozdulatokkal megállni a lények előtt.
- Tomas Burton vagyok, és nem hiszem, hogy megnyerő külsőmnek köszönhetném a fogadtatást. Miért hoztál ide? - nézek a kígyóemberre, aki eddig cipelt.
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 7 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 05 Aug. 2014, 18:50

A kígyószerű lény lerakja Burtont, aki fel tud állni. A kérdésére válasz helyett tapogatózó kezek érkeznek, ahogy az alak megmotozza, és elveszi a felszereléseit.
-Többen is voltak, követtek, de Cyrusék majd lelassítják őket – jelenti az idegen annak, aki hozzád szólt.
-Cyrus már halott – jegyzi meg egy másik, miközben némi por hull alá a teremben, és remegést hallani messziről. A hír láthatóan felzaklat néhány kígyóembert, végül az csitítja le őket, aki korábban üdvözölt.
-Azért hoztunk ide, Tomas Burton, mert a társaiddal a területünkre léptél. Tudjuk, hogy egyikünket meglátták ma a metróban, és gondoltuk, hogy leküldenek majd néhány rendőrt. De ti nem rendőrök vagytok. A SHIELD-nek dolgoztok, nem igaz? Rátok talán hallgatnának…
-Ez ostobaság, Lazarus, csak addig tartaná a száját, amíg elengedjük – vág közbe az elfogód.
-Már megvitattuk a dolgot, Marow. Szóval, jól gondolom, Burton, hogy a SHIELD emberei vagytok? – Teszi fel a kérdést Lazarus.

Éva, Zack és Shanon végül továbbmennek az alagútban, Shanon szaglására támaszkodnak. A nő időnként megáll, hogy felvegye a szagot, de az elágazásoknál egyértelműen mutat irányt, így viszonylag gyorsan haladnak. Időnként hátulról még hallanak zörejeket, amik Brian harcára utalnak, idővel azonban ezek elhalnak.
Végül Shanon megtorpan, ahogy egy kanyar után fény és zaj szűrődik a járatba. Halk léptekkel sétál előrébb, és inti maga mellé társait, akik ha előrébb mennek, egy hatalmas termet látnak. Több csatorna kivezetése találkozik itt, és a szenny egy emésztőbe ömlik, ahonnan a vízművek felé halad tovább. Az emésztő körül azonban több terem is van, raktárhelyiségek lehetnek, amik most felforgatva állnak. A folyosó vége a terem padlója felett végződik jó 4-5 méterrel, odalent pedig kisebb tömeg verődött össze. Különböző kígyószerű lények gyűltek körbe, némelyik mutánsnak, más szuperhumánnak tűnik, és mind középre figyel.
A kör közepén ilyen magasból jól látszik Burton, aki a csapattól úgy 25 méterre áll. Ilyen távolságból a csapat nem hallja, mit beszélnek odalent, de láthatóan nem tesznek fenyegető, támadó mozdulatot Burton felé. Úgy tűnik, egyelőre nem vette észre őket senki odalent, Shanon pedig kérdőn néz Évára és Zackre a továbbiakat illetően.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 7 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 06 Aug. 2014, 10:42

Zack jobb híján Shanonban bízott továbbra is, mivel neki volt meg a megfelelő szaglása ahhoz, hogy mindezt megtegye. Szerencsére a nő igencsak jól tudta követni a nyomokat, szagokat, főleg az elágazásoknál. Örült, hogy itt volt a nő, hiszen nélküle lehetségesnek talált a fiú, hogy Burton-t soha sem tudták volna megtalálni. Ahogyan egyre beljebb és beljebb haladtak egy idő után már nem hallotta azt sem, hogy a távolban Brian hadakozott, igaz azt sem, hogy valami követte volna őket, így reménykedhetett abban, hogy a férfi feltartotta azt, ami követte őket, akár még Hulk formában is. végül egy idő után megtorpantak, amikor Shanon mutatta, hogy menjenek közelebb halkan, akkor így tett és hallgatózni, figyelni kezdett. Látta a kígyólényeket, efféle mutánsokat, vagy szuperhumánt nem látott még korábban életében, de úgy tűnt azok száma alapján, hogy egy kolóniáról volt szó. Itt fent pedig még a termeket is látta, felforgatva, igen, így most már határozottan kolóniára emlékeztette őt az egész helyzet. Egyelőre úgy látta, hogy nem vették őket észre és Burton-nek sem esett nagyobb bántódása, mert talpon volt és a kígyók sem tettek ellenséges lépést az irányába. Tudta, hogy ennyi személlyel semmilyen esetre sem tudnának elbánni. Shanon kérdése után elgondolkodott, visszamenni nem volt ajánlatos, hiszen elkaphatták volna őket, ugyanezért 1-2 személyt küldeni sem, de ha maradnak meghalhatnak. Az anyja miatt azonban a legjobbat feltételezte a kígyólényekből. Szólni nem szólt, aggódott, hogy a vízhang elárulja az itt létüket, így mutogatva próbálta meg.
Keressünk lejáratot és próbáljunk meg beszélni, tárgyalni velük.
Kérdőn nézett Évára, hogy neki mi a javaslata erre az egészre. Ha volt más ötlete természetesen nyitott volt bármire.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metróállomás - Page 7 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 7 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Tomas Burton Csüt. 07 Aug. 2014, 00:45

Miközben a lény megmotoz, és elveszi a felszerelésem, lazán tűröm, hagyom hogy megtegye. Nem vagyok abban az állapotban, hogy ellenkezzek, meg amúgy sincs nálam sok minden. A társuk halálhíre láthatóan megrázza a lényeket, mire megcsóválom a fejem. Felesleges halál, ha valóban békések. Jelentőségteljes, ha ez az egész csak átverés. Mikor lecsillapítja társait, ismét felém fordul az, aki a kezemet törte el. Kicsit vitatkoznak, de úgy tűnik, hogy ez a lény a domináns a kolóniájukban. Afféle vezető lehet. Nem vagyok diplomata, és a hatáskörömbe se tartozik semmi, de ha megölnek, azzal se nyerünk semmit. Vagy ha feldühödnek. Nehéz helyzet, el kell gondolkodjak azon, hogy mi legyen.
- Nos, a SHIELDnek dolgozunk, ez igaz. Viszont, a hatáskörünk elég korlátolt. - teszem hozzá, mielőtt reménykednének.
- Ha tényleg békés beszélgetésre vágytok, akkor megtehetek mindent, mint az összekötőtök, viszont meg kell értsétek, hogy ígérni nem ígérhetek semmit. - teszem hozzá, miközben reménykedem, hogy a társaim jól vannak, és kitartanak. Szerencsére csak én vagyok itt, ha rosszra fordulnának a dolgok, kintről megszervezhetnének egy mentőakciót, vagy értesíthetnék a többieket, hogy túszként tartanak fogva. Ha viszont itt lennének ők is, és úgy ütne be a gebasz, akkor csak erővel törhetnénk ki. Örülök neki, hogy csak engem fogtak el.
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 7 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 13 Aug. 2014, 16:47

Burton válaszára néhányan méltatlankodva szisszennek fel, és Marow szólal meg először.
-Ahogy sejtettem. Nem ígérhetsz semmit. A hatásköröd korlátozott – ismétli utánad gúnyos hangon. - Pontosan erről beszéltem, Lazarus. Elárul minket, ahogy biztonságban lesz.
Lazarus azonban nem foglalkozik Marow kárálásával, helyette továbbra is feléd fordul.
-Csakhogy nekünk nem összekötő kell, Tomas. Nem akarunk beszélni a SHIELD vezetőivel, sem a városiakkal. Épp eleget hallottunk már tőlük. Tudod nem voltunk mi mindig ennyire mások…
-Talán nem most kéne ebbe belekezdeni – szakítja félbe Lazarust Marow.
-Tudnia kell az igazat. Akkor majd megérti a helyzetünket.
Marow, és a kígyólények többsége láthatóan hitetlen a kijelentés miatt, de Lazarus folytatja.
-A világháború alatt történt. Spencer tudósai remek ötlettel álltak elő, a szuperkatona szérumhoz hasonlatos anyagot hozták létre, de hüllők DNS-ével variálták, hogy extra mutációkat alakíthassanak ki. A saját kis elitosztagukat alkották meg, amik olyan gerillaakciókat hajtanak végre, mint előtte senki. Mi voltunk a szerencsés kiválasztottak – mutat körbe a teremben. – A háború végeztével azonban nem volt ránk szükség, és nem vetett volna senkire sem jó fényt a létezésünk. Maradjunk annyiban, hogy a parancsaink nem mindig katonai célpontokra irányultak. Így hát lehúztak minket a vécén, megsemmisítették az aktáinkat, töröltek minden rendszerből. Senkiket csináltak belőlünk, még a senkinél is rosszabbat, terroristákat, háborús bűnösöket. Akkor menekültünk el, és választottuk a csatornákat és alagutakat az otthonunknak. De persze semmi sem tart örökké, és úgy tűnik, most felfedeztek minket. Érted már mire akarok kilyukadni, Tomas? Senki sem tárgyalna velünk, és ha mégis, elítélnének azok miatt, amit tettünk, amire kényszerítettek. Van sejtésed, hogy mit akarunk tőled?

Éva néma maradt, így csak Shanon válaszol kézjellel. Jelzi, hogy Zack tegyen a terve szerint, ő pedig lemászik, és lesben áll. Ha mégsem barátságosak, talán a meglepetés ereje segíthet valamit, hogy elmeneküljenek. Ezután, ha Zack végre akarja hajtani a tervet, talál rá egy utat. Egy keskeny peremen kell pár métert araszolnia, hogy elérjen egy ütött-kopott létrához, amit már jócskán megkóstolt a rozsda, de valószínűleg elbírja őt. Közben lentről továbbra is hallja a beszélgetést, de csak foszlányokat tud belőle kivenni a visszhang és a távolság miatt. A „Spencer tudósai”, „katonai célpont” és „kényszerítettek” szavak jutnak el a füléhez.
Shanon macskaszerű ügyességét használja, hogy lemásszon a létra nélkül is, és Zack látja, hogy a nőnek sikerül hangtalanul földet érnie. Éva továbbra is várakozik.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 7 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 14 Aug. 2014, 09:16

Éva nem válaszolt, Shanon pedig ráhagyta a dolgokat, hogy tegye, amit akar. Zack felsóhajtott, remélte, hogy néhány szóban valamiféle konstruktív megbeszélést tudnának folytatni, hogy mit tegyenek, de láthatóan erről a fiatal férfinak le kellett tennie. Azt még látta, hogy Shanon elindult és hangtalanul megérkezett oda, ahova akart. Így azonban, hogy támogatást nem kapott, nem igazán akarta csak úgy feladni magát. Mivel innen még mindig csak szófoszlányokat lehetett hallani, így próbált lemenni és közelebb osonni a lenti rész egyik bejáratához. Az ügyességét próbálta felhasználni, hogy hangtalanul tudjon ő maga is közlekedni, hogy ne halhassák meg. Nem szívesen hagyta hátra Évát, mert ki tudja, hogy mikor is fognak megérkezni a kígyólények, ha átjutottak Brian-en. De cipelni sem akarta magával a nőt, mivel az a saját esélyeit rontotta volna. Ha talált lejáratot, akkor már ott is a lehető leghangtalanabbul próbált haladni egészen egy olyan részig, ahol már nem csak beszélgetésfoszlányokat, de a teljes beszélgetést hallja. Ha időközben valamiért lebukik, vagy őrbe fut és támadás éri, akkor próbál kitérni és azonnal jelzi, akár szóval is, hogy nem akarja őket ártani, nem azért van itt, hogy bántson bárkit is. Ha szerencséje van és nem ütközik bele senkibe és nem fedezik fel, akkor egyelőre csak csöndben marad és várakozik, feszülten figyel a beszélgetésre, felméri a környéket és figyel arra, hogy ne érhesse őt támadás.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metróállomás - Page 7 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 7 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.