XMR póló

Go down

XMR póló Empty XMR póló

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 03 Feb. 2014, 06:39

A pólóverseny egyáltalán azért került fel a versenyek közé, mert egyik talin elhangzott, hogy milyen jó lenne, ha lenne az oldalnak pólója, amikor Bishop említette, hogy ő csináltat egyet magának valószínűleg és abban jött volna a talira.
Azóta van győztes pólótervünk, amit Ti szavaztatok meg igencsak magasan fölénnyel. A kérdés az, hogy ki tud, hol és milyen árban pólókat készíttetni. Jó lenne valószínűleg a többségnek, ha egészen olcsón lehetne mindezt bonyolítani, az ár pedig valószínűleg attól is függ, hogy hány darabot szeretnénk.
Így jó lenne, ha ilyesmiket kitárgyalnánk itt, hogy ki kér, hánya darabot, illetve aki tud helyet/árat, azt is be lehetne írni és majd ha kellően sokan igényeltek pólót, akkor azt is megbeszélni, hogy miként intézzük mindezt.
Szóval minden a pólóról.

A győztes pályamű, azaz az oldal hivatalos pólója így néz ki:
XMR póló 4zhr

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
XMR póló Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

XMR póló Empty Re: XMR póló

Témanyitás by King Raten Chromixen Hétf. 03 Feb. 2014, 12:05

Szublimációs nyomással tudok 3000 forintos áron pólót, ez 10 termék esetén már -40% kedvezménnyel értendő (5db esetén -30, 2db esetén -20). Sajnos ez csak fehér pólóra tehető, viszont szerintem elég fasza. Ez csak egy oldalas, a kétoldalas verzió 4000 forint (ugyan ezekkel a kedvezményekkel). Referenciaként Darren-t tudom felmutatni, ő kapott innen pólót tőlem (vágod, a karácsonyi húzásos pólód), szóval ő eltudja mondani hogy mennyire strapabíró. (én se tudom)

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

XMR póló Empty Re: XMR póló

Témanyitás by Bishop Szer. 12 Feb. 2014, 16:49

Én is utána jártam annak a lehetőségnek, amire eredetileg is gondoltam. Pilis Print, Pilisvörösváron, rövid ujjú fekete férfi és női pólóra tudnak nyomtatni, de ha kell akkor rendelhető hosszú ujjú, galléros vagy sima kerek nyakú póló is. Valamilyen speciális fóliával dolgoznak, ennek nem ismerem részteleit de elvileg igen tartós és nem merevíti annyira a pólót. Bár nagy minta esetén is valószínűleg számolni kell, hogy kevésbé lesz rugalmas az anyag. Online is el lehet intézni átküldött képfájlokkal a rendelést, egyik ismerősöm pedig rögtön át is tudná helyben venni. Nincs állandó ár, minta nagyságától függ, ez egy nagy minta esetén, mint az XMR logo lenne, 2300 forint egy oldalra és 2800 ha a hátára is felkerülne az oldal linkje. Nekem szimpatikusnak tűntek és lehet a napokban rendelek magamnak egy referenciapólót. Nem tudom ez kinek felelne még meg.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

XMR póló Empty Re: XMR póló

Témanyitás by Kyle Collins Hétf. 05 Május 2014, 12:50

Oké, én Debrecenben csináltattam (tudom messze van) jó pár pólót.
-PL:
XMR póló #
XMR póló Pupulogo

ezeket sima fekete pólóra nyomták. 

XMR póló Venam_logo_by_navdbest-d5iog6g-1-

ezt egy fehér focimez pólóra de nagyon jó az anyaga.

Pólóval együtt 3200 Ft
Póló nélkül csak a minta 1500 Ft.


am nem rósz póló.

_________________
XMR póló 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

XMR póló Empty Re: XMR póló

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.