Vex

Go down

Vex Empty Vex

Témanyitás by Bishop Csüt. 20 Feb. 2014, 17:22

Afrika északi részén elterülő városállam, lényegében egy kisebb metropolisz, a szabadság városa. Vezetői egy öttagú tanácsot alkotnak, akik már több ezer évesek, magukat különböző gépekkel tartják fiatalon, illetve hosszú időre a Zuhanás után hibernálták magukat. Olyan régi technikákat alkalmaznak, amikre már senki nem emlékszik és pont emiatt képesek magukat megvédeni a Zsarnokkal szemben, akivel meg nem támadási egyezményt kötöttek. Az itt élők többnyire földművesek, kereskedők vagy zsoldosok. Fontos, hogy az állam időszámítás előtti adatokkal rendelkezik. A Vexillium nem csak a város neve, hanem egy ott kapható drogé is, ez a szer a marihuána hatását váltja ki, ellenben nem káros, nem tesz függővé és nem butít, sőt jót tesz a keringésnek és ellenszere a ráknak, előállítása természetesen drága. A város maga híres hatalmas egekbe nyúló zöld és arany kupolájáról, ami alatt a felhőkarcolók vannak. A Vex a világ legnagyobb kábítószer, alkohol, dohány beszállítója. Ennek ellenére fejlett és rendezett állam.
Vex Ftzb
(fehér kupolával)

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Vex Empty Re: Vex

Témanyitás by Bishop Vas. 07 Szept. 2014, 00:24

~ Karakter: Nathan Soric; Helyszín: Caluda bár ~

Nathan egy az elgondolkodásból feleszmélve egy bárban találja magát. A hatalmas ablakokon kinézve látja a kupola alatt elterülő város napnyugtáját.
Vex 2v35vyb
A hely szinte üres, alig van néhány vendég. A zene éppen most vált pörgősebbre. Nathan előtt van egy ital, azt fogyasztja, de csak most jön rá, hogy mivel nem koncentrált rá a regenerációja miatt az ital semmilyen hatással sincs rá, talán csak az íze miatt issza. A munkák mostanában nem jöttek időben, olyan érzése lehet mintha szándékosan elkerülnék a lehetőségekkel. A bárba egy sötét ruhás alak sétál be. Tapasztalatának hála Nathan azonnal látja a mozgásán, méretén, arányos testén és arcán hogy egy birodalmiról van szó. A férfi teljesen nyugodtan rendel valamit, aztán italával Sorichoz megy és leül hozzá.
- Azt hallottam bent volt a dzsumbiban évekkel ezelőtt. - ejt el egy megjegyzést - És azt is, hogy jó helyen vagyok a Vexben ha magát keresem. Vállal munkát?
A férfi igen felkészültnek tűnik. A viselkedése, beszéde, hangsúlya, hanglejtése és színe is ezt sugallja. Előre készülhetett erre a találkozóra, nem csak véletlenszerű ügyfélről lehet szó. Nyilvánvaló utalást tesz rá, hogy a zsoldosi szolgálat érdekelné. Soric más most érzi, hogy valami nincs rendben a dologgal.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Vex Empty Re: Vex

Témanyitás by Svarog Vas. 07 Szept. 2014, 11:39

Nathan újra a bárban kötött ki, előtte az asztalon egy pohár, színtelen ital. Az íze édeskés, de semmi hatással nincs rá, mivel a májsejtjei villámgyorsan újra osztódnak. Belekortyol, imádja ezt, kipillant az ablakon, a felhőkarcolókra.
Sok történetet hallott arról, hogy bizonyos emberek mit csinálnak részegen, sokszor megpróbálta elképzelni, hogy milyen érzés legyen. Arra gondolt, hogy valami jó dolgot hagyott ki az életéből. Élvezte a kilátást, a kupolán megcsillanó fényt, az ég felé törő tornyokat és a köztük röpködő járműveket. Unatkozott, mostanában egyszerűen semmi munka nem csurrant, és ha nincs munka, akkor nincs pénz.
Már attól kezdett tartani, hogy valami gáz van. Talán a Metropolis elkezdte őt keresni, lehet hogy holnap nála is erősebb szuperkatonák fognak kopogtatni az ajtaján. Bár nekik nem szokásuk kopogtatni. Felkuncogott erre és rendelt még egy italt.
Egy férfi lépett be a bárba. Nathan azonnal felfigyelt rá. A fickó magas volt és izmos, az arcán sehol egy himlőhely, egy sebhely se, a haja kifogástalan, ahogy a ruhája sem. Mintha skatulyából húzták volna elő. Talán így is történt, hisz birodalmi volt.
~ Megjött a halálosztag~
- Igen, benne voltam - válaszolta Soric, a hangjából természetellenes magabiztosság sugárzott. - Szerintem nem hallott, hanem utánam nézett, és igen a legjobb helyen van, ha szeretne valamit vagy valakit mással elintézni.
Felhajtja az italát, lerakja a pultra. Nem tetszett neki a helyzet.
- Arra gondoltam, hogy meghívhatna egy újabb italra, és elmesélhetné, hogy milyen munka lenne ez. Hátha érdekel vagy sem.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Vex Empty Re: Vex

Témanyitás by Bishop Vas. 07 Szept. 2014, 15:09

~ Karakter: Nathan Soric; Helyszín: Caluda bár ~

Ránézésre az alak nem tűnik "halálosztagosnak" vagy speciális kommandósnak a Flotta részéről. A szervezetnek különben sem volt szokása a leszerelt, Földön tovább élő volt katonáit levadásztatni, sokkal valószínűbb krízis helyzetben egy újra behívás, de ilyenre sem volt példa soha. Az ismeretlen férfi jónéven veszi Soric határozottságát.
- Jól gondolja, tényleg utána néztem magának.
Az italkérésre bólint, aztán néhány birodalmi váltót vesz elő. Ezek ovális korong szerű plasztik tárgyak, rajtuk egy tiszta anyag kijelzővel ami az értéküket mutatja. Az értékük változó, képesek egymás közötti utalásra is azon kívül hogy érmének használhatóak. A birodalmi váltó a Földön a legelfogadottabb, legstabilabb árfolyamú és legjobb valuta, szinte mindenhol lehet vele fizetni, de érhető módon csak a HPI-seknél gyakori ez.
- Két italt az előzőből az úrnak és nekem. - szól az egyik kiszolgálónak, aztán Nathan felé fordul megint - Jó az ízlése.
Az asztalhoz siet az egyik kiszolgáló tálcán a két itallal amit letesz eléjük. A pénzt még nem veszi el, csak látja, hogy ott van és tudnak majd fizetni. A férfi el is veszi az egyiket és beleiszik.
- Akkor beszéljünk a munkáról. Engem csak hívjon S-nek, szeretem ezt a megszólítást. Nem valamit hanem valakit kellene elintéznie, hosszú időre ha érti mire gondolok. Ismerem a feltételeit, ezért a körülményes dolgokat azonnal tisztázom. A részleteket még nem tárom fel, ha nem vállalná a munkát. Akit meg kell ölnie egy férfi, birodalom ellenes tevékenységet folytat, de nem ezért kell meghalnia. Két egységgel ezelőtt a Vex egyik palotában felkért egy luxusprostituáltat, hogy nyújtson neki szolgáltatást. A lány alig múlt el öt és fél éves, félig birodalmi, tehát minden előnnyel rendelkezik. A szemétláda ezt tudta előre és számított rá, a szex után kegyetlenül megkínozta a lányt, csak a regeneráció miatt nem tudta megölni. Utána elment és elrejtőzött. A lány az én elveszett lányom, akit nemrég találtam meg. Szeretném holtan tudni a mocskot. Az ok amiért nem én megyek utána, hogy nem akarok hozzáérni, sőt egyáltalán látni sem akarom. Nekem elég a tudat hogy halott, ha közel mennék hozzá, egy életre bemocskolnám a lelkem, ezt szeretném elkerülni. Vállal ilyesfajta bosszúvégrehajtást Nathan?
Végig Nathan szemébe néz S, néha úgy mintha átnézne rajta és valószínűleg beszéd közben a lányára gondolhat. Azonban sem a hangján, sem a rezdülésein nem érezhető a feldúltság, düh, annál jobban figyel saját magára.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Vex Empty Re: Vex

Témanyitás by Svarog Vas. 07 Szept. 2014, 16:34

Soric örömmel látja, hogy S úr van annyira jó ember, hogy meghívja őt egy italra., sőt látszik, hogy van pénze amiből fizesse. Igen, látszik, hogy tud pénzt szánni a szolgálataira.
- Köszönöm, tudja, nem rúghatok be, így nekem nem édes mindegy, hogy berúgok e a piától. Én csak az íze miatt iszom. Mondjuk elgondolkodom azon, hogy milyen lehet merevrészegnek lenni.
Szerencsére S úr azonnal elkezdi mondani a munkát. Jól sejtette, valakit megkell ölnie. Olyat aki rászolgált, megerőszakolt és megkínzott egy fiatal lányt, aztán szegénynek az emlékkel kell együttélnie.
- Eltudom képzelni, hogy milyen pokoli lehet a tudat, hogy a rohadék mit tett a lányával, főleg hogy mostanában talált rá. - A bal keze ökölbe szorult. - Lassú halála lesz a fickónak, és mocskos, azt megigérhettem.
Dicséretes S úr önuralma. A dühnek semmi jele nem látszik rajta. Soric persze addig nem nyugszana, míg ő nem veri ki a szart abból a fickóból.
- Mennyi pénzt szánn rá?

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Vex Empty Re: Vex

Témanyitás by Bishop Kedd 09 Szept. 2014, 19:12

~ Karakter: Nathan Soric; Helyszín: Caluda bár ~

S csak a fejét rázza az itallal kapcsolatban. Tapasztalt fogyasztóként kezd el beszélni.
- Azt hittem ennyi év után már összpontosít és engedi, hogy hasson a drog. Főleg itt a Vexben... ez a hely erről híres.
A beszélgetést kitöltő semmilyen megjegyzésnek, válasznak szánja de azért van igazságtartalma. Az üzletre áttérve Nathan látja, hogy a férfi megnyugszik és elégedett lesz azzal, hogy vállalja a munkát és megérti az elmondott indokát. A pénzzel kapcsolatban S elgondolkozik.
- Maga nagyon lelkiismeretes fickónak tűnik. Őszintén korábban nem érdeklődtem hasonló irányú munkákban... nem tudom milyen árakkal dolgozik. Azt tudom nagy vonalakban, hogy drágán, ezért úgy készültem, hogy sok pénzt kell rászánnom mindenképpen. Gondolom a munka alatt nekem kell fizetnem a fegyvereit, a szállását, az italát, a felszerelését és azon felül van munkadíj. A lányomnak van egy vagyona félretéve, ha ő is beszáll megduplázzuk az összeget.
Végig kissé tanácstalanul külsősként beszél. Soric tapasztalt szeme azonnal észreveszi, hogy az alaknak már lehetett hasonló kapcsolata vagy érdeklődése, mégsem ért ehhez a területhez.
- Itt úgy tudom legális a zsoldosmunka, elkönyvelhetjük annak. - fejezi be gondolkodva S.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Vex Empty Re: Vex

Témanyitás by Svarog Kedd 09 Szept. 2014, 20:13

Soric megvonja a vállát a férfi szavaira.
- Talán majd kipróbálom a tippjét. Szóval összpontosítás. - Újra belekortyolt az italába, és továbbra is a S-est méregette.
"Steven, talán Samuel, vagy Samson, esetleg Sosohn?"
Próbálta kitalálni a nevét, de ötlete sem volt, hogy mi lehet. Tovább hallgatja S mondandóját.
- Van valami információ arról, hogy hol bújkál a fickó, milyen erők őrzik. Ha ezeket tudom, akkor már tudok tervezni fegyverek és a taktika terén, így a fizettendő összeg terén. A lánya hajlandó lenne pénzt adni a bosszúra? Bár ha nő lennék, akkor nem nyugodnék, míg el nem kapom a rohadékot. Szerintem ez minden pénzt megér.
Figyeli a férfi a reakcióit, igen, ez már dolgoztatott zsoldosokkal. Azonban nem elégszer, a csoda, hogy még nem verték át.
- Igen, itt úgymondd legális, de ezeket a dolgokat nem szokás elkönyvelni. Nem lenne jó, hogy ha valahogy az ellenségei vagy a célpont szövetségesei eljutnának önhöz és a lányához, és hozzám. Jobb, ha semmi sem utal arra, hogy találkoztunk. Mi az információk?

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Vex Empty Re: Vex

Témanyitás by Bishop Szer. 17 Szept. 2014, 20:30

~ Karakter: Nathan Soric; Helyszín: Caluda bár ~

Nathan elkezdi találgatni az illető nevét, sajnos a Zuhanás előtti neveken kívül több ezer egyedi, más s betűvel kezdődő új név van. Valamint az se biztos, hogy a nevében bárhol szerepel s hang, lehet szándékosan teljesen idegen betű mint választott név. S most is figyelmesen hallgatja Soric szavait, odafigyel rá nehogy valami lényegeset elmulasszon. Annál a résznél hogy a lánya is hajlandó lenne fizetni bólint megint.
- Mi birodalmiak már megszoktuk, hogy a HPI-ben egyenlőség van a nemek között. A Földön... ezt kicsit másképp gondolják és kezelik. Én is csak most kezdem világosan látni a kérdést. Gondolom magának felesleges részleteznem.
A továbbiakban is hallgat S, figyeli miként alakulnak az árak és hogy milyen információkra lenne szükség. A zsebéből egy holografikus megjelenítőt vesz elő. Három tökéletes hologramot vetít ki. Ezeken a hologramokon nem látszik hogy nem valósak, a kép tökéletes, vibrálás és fényesség nélküli nem látni a kivetítő sugarat sem. Könnyen mozgathatók, csak éppen nem tapinthatóak. A három képen egy férfi van, távolról felvéve féloldalasan, nagyjából szemből és hátulról. Sötétzöld nadrág, fekete öv, vörös kabát van rajta, a haja rövidre hagyott fekete, az arca kissé gondterhelt. Nem tűnik jó embernek ránézésre, ha Soric hajlamos ítélkezésre.
- Értem. Az árakat akkor később beszéljük meg és ahogy maga szerint jó. Itt van néhány kép az emberről. A neve Dane, így mutatkozott be, valószínűleg hamisan. Amit tudok róla, hogy nincs különösebben védve. Költ a saját biztonságára, kézifegyverei lehetnek, a házában esetleg erősebb fegyverzet. A riasztó és monitorozó rendszer a lakásában mondhatni alap, ha a Vexben lakik. Az adatok alapján itt él valahol. Megtaláltam az a kerületet, negyedet és tömböt, sőt még főemeletet is ahol az a teraszrendszer lehet ahol lakik. Itt a cím. Remélem ennyi elég.
Nyugodtan, tárgyilagosan beszél az adatokat végigmutatva, de diszkréten takarva a bár többi vendége elől. Nathan tudja, hogy a Vex városa több emeletből áll, ami önmagában egy kisebb város és ezeken a helyeken vannak a kinyúló teraszok, zöld területek kertekkel, füves parkokkal és folyóvízzel, köztük lakásokkal. Főként a gazdagok élnek ilyen környéken.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Vex Empty Re: Vex

Témanyitás by Svarog Csüt. 18 Szept. 2014, 10:58

- Éljen sokáig a HPI, hogy elhozta az egyenlőséget - mondta fanyarul Soric, és újra belekortyolt az italába. Persze érthető, hogy a lány is képes lenne áldozni a bosszúra, egy másik ember beletaposott ezzel a büszkeségébe.
S egy holovetítőt vesz elő, ami a célpont rendkivül valóságos képét vetíti a levegőbe. Nathan szemügyre veszi a fickó arcvonásait, közben felvonja a szemöldökét. Az arcán lévő gondterheltség lehet az, hogy bűntudata van, ahogy annak jele is, hogy a Birodalom ellen dolgozik, ami nem mellesleg a legnagyobb hatalmat jelenti a bolygón.
Nathan Soric ezt csak tudta, évekig a Birodalom pörölye volt.
Kiderül, hogy a Dane nevű féreg melyik főemeleten lakik, és melyik teraszon. Soric megvakarja az arca bal oldalát.
- A cím elég. Egy napig ott leszek, és megfigyelem a házat, és miután végeztem az információk gyüjtésével, azután lépek akcióba.
Feláll, és bólint S. felé.
- A héten már csak múlt időben beszélhetünk a problémáról - mondta tárgyilagosan, sarkon fordul és elindul a bár kijárata felé...

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Vex Empty Re: Vex

Témanyitás by Bishop Pént. 24 Okt. 2014, 17:02

~ Karakter: Nathan Soric; Helyszín: Caluda bár ~

S figyeli mit mond neki Nathan és mire számíthat. Minden egyes megállapításnál bólint egyet, jelezve, hogy érti a helyzetet. Nem szól amíg Soric be nem fejezi amit akar. Amikor ő maga feláll S is így tesz és viszont bólint felé.
- Értem. Köszönöm. Hogyan tudom megtalálni, hogyha kommunikálni akarok magával?
Kérdezi még meg ezt a fontos részletet. Ha erre választ kap vagy éppen nem kap választ akkor utána S nem távozik hanem még marad. Nathan azonban sarkon fordul és távozik. Ezt könnyen meg tudja tenni és menni amerre akar. A bár ajtajánál szembetalálkozik egy külsőre fiatal, csinos szőke lánnyal, aki éppen befelé megy. Nem ismerős neki, lehet pont S lánya az. Gyorsan egy pillantást vetnek egymásra azután haladnak tovább ha csak Soric meg nem áll. Innetől már csak rajta áll hogy mit tesz következőnek.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Vex Empty Re: Vex

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.