Parkok és terek

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Parkok és terek - Page 5 Empty Re: Parkok és terek

Témanyitás by Kyle Collins Hétf. 20 Ápr. 2015, 21:20

-/// Dylan James O'neill - Taz ///

A műsor befejezte után én is távoztam a tömeggel együtt. De ismét a fő sátor körül kezdtem szimatolni. Szó szerint végig szimatoltam, hogy leljek valamit. A hirtelen alakult kis három muskétást elhagytam nem tudom hová lettek. Elindultam egyedül. A kis nyomozásomat folytatván a mutatványos sátor felé vettem az irányt, hátha többre jutok ottan. Nézelődtem szimatoltam a levegőben, kerestem az ismerős illatokat.
A mutatványosok sátránál is szimatoltam. De vigyáznom kellet ne vegyenek észre. Gondoltam meg próbálok Bestiánál is jutni valamire. De jobbnak láttam ha egy szőrös bestia lány társalog bestiával. Nem egy ember. A holmimat eltettem a táskámba miután át alakultam. A lehető legkisebb feltűnéssel átalakult formában igyekeztem el érni Bestiát. Annak érdekében, hogy beszéljek vele.

_________________
Parkok és terek - Page 5 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Parkok és terek - Page 5 Empty Re: Parkok és terek

Témanyitás by Thorhalla Kedd 21 Ápr. 2015, 08:13

Résztvevők: Dylan James O'Neill, Tina Leia Sign, Rain Akerman, Doku Lawliet, Kata Kira Sign és Gena Sign
Következő körváltás: 2015. április 25. (szombat)

14:20

Dylan megérkezett a mutatványosok sátrához és haloványan érzett ismerős illatot, de ez jellemzően a saját diáktársaié volt*, akik éppen az igazgatóval beszélgettek. Ezek után döntött úgy a fiú, hogy átvág a tömegen és elmegy az állatokhoz. Mivel minden alakban jobbak az érzékei ez eléggé nagy hibának tűnt, a gyomra már messziről felfordult az állati ürülék szagától, de oda tudott érni.
Doku megérkezett Tinát követve, de mire Bestiához érkezett a lány sehol sem volt, összesen csak egy ismerős arcot tudott kiszúrni ott, Akerman-t. Majd nem sokkal később beérkezett Dylan is.
Mind a két fiú annyit látott, mint mindenki más, hogy Bestia lelkesen magyarázta az őt kérdezőket, hogy a legtöbb itt született állat születésénél jelen volt és hiába látnak veszélyesnek mindannyian roppant szelídek, de sajnos a törvények miatt nem volt szabad engedni, hogy a nagymacskákat simogassák, csak a békés növényevőket. Doku ezen a részen az állatok bűze miatt semmilyen más szagot nem tudott megkülönböztetni és az is elég esélyes volt, ha szaglászni próbál, akkor elhányja magát.

* Mivel játéktéren soha sem találkozott a karid Gabe-el, így úgy vettem, hogy személyesen nem találkozott vele, így az illatát sem ismerheti.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Parkok és terek - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Parkok és terek - Page 5 Empty Re: Parkok és terek

Témanyitás by Verayla Pént. 24 Ápr. 2015, 13:39

~Sona~

A férfi motyogott valamit amiben voltak történelmi cuccok is de mivel én és Vudu nem ebbe a realitásba születtünk le így néhol dunsztom nem volt miről beszél.
~ Nem is nagyon érdekel se a tanulás se a történelem, de örülnék, ha nem kéne sokáig várnom a válaszokra.
A válaszok aztán meg is érkeznek, de valami nem stimmelt. Még az ujjaimat is bevontam a számolásba, és még úgy se jött ki sehogy az igazgató igazi kora. Meg ennyi idősen ilyen formában lenn az is furcsa.
- Hűha 53 évesen így véghezvinni ezeket a mutatványokat nem semmi.
Közben oldalba böktem Vudut a könyökömmel, nem túl feltűnően, hogy jelezzem ő is kérdezhetne, mert én erre most nem tudok semmi többet mondani anélkül, hogy ne legyek gyanús.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Verayla x-diák: Sona
Parkok és terek - Page 5 253-52 Parkok és terek - Page 5 Arcade_sona___3_by_sntp-d5meyer
Verayla
Verayla
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 76
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Parkok és terek - Page 5 Empty Re: Parkok és terek

Témanyitás by Kira Sign Pént. 24 Ápr. 2015, 14:01

~Tina~

Bestiát lefoglalták a gyerekek és láthatóan ő neki is átmosták az agyát, így megpróbáltam eljutni zaphire-hez, remélve, hogy vele mivel közelebb álltam hozzá többre jutok majd.
Zaphire és a Harcimadárra hasonlító nő, a kerítsen ültek és néhány gyerkőcöt figyelmeztettek, hogy ne próbálják otthon leutánozni őket. Mive egyedül maradtak, ezért odasétáltam hozzájuk és egyenlőre, mint idegen próbáltam informálódni tőlük.
- Remek előadás volt. Mióta dolgoztok ennél a cirkusznál, hogy ennyire jól ment nektek a produkció?
Kérdem a két nőt. Ha pedig ők is úgy felelnek, mint két agymosott, akkor a hátam mögé megteremtem a kis fülemülémet, aki ezek után Zaphire vállára száll.
- Milyen barátságos kis madárka, úgy ül ott olyan bizalommal, mintha már ismernétek egymást korábbról.
Mondom mosolyogva és remélem, hogyha viszontlátja a kis fülemülém, akit az első találkozásunkkor mutattam be neki, akkor visszatér néhány "igazi" emlékfoszlánya, akár rólam is.

~KataKira~

Az igazgató szavai közül sok zavaros a két lány számára, lévén ők nem élték át az itteni történelem töredékét se még. Igaz, Kira már olvasgatott, de neki is sok újdonság volt még, többek között ezek az események is.
Unokatestvére kérdésére válasz érkezik, mire felrémlik neki valami a legutóbbi találkozásukból.
~ Nem 35 körüli volt az igazgató véletlenül?
Gondolkodott el magában, majd Sona könyökének találkozása a bordáival magához térítette a gondolataiból.
- Valóban nem semmi, de ezek az előadások nagyon kidolgozottak. Körülbelül mennyi idő összeállítani és betanulni egy teljesen új előadást?
Kérdezte Kata mivel jobb ötlete nem volt most jelen pillanatban a kérdések terén.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Parkok és terek - Page 5 Sexymechanicbyparkleggy Parkok és terek - Page 5 Girloffantasybymanofins Parkok és terek - Page 5 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Parkok és terek - Page 5 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Parkok és terek - Page 5 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Parkok és terek - Page 5 Empty Re: Parkok és terek

Témanyitás by Akerman Pént. 24 Ápr. 2015, 20:41

Vettem magamnak vatta cukrot és a maradék centjeimet a zsebembe tömtem. Átsétáltam az állatokhoz miközben csipegettem az édességemet, mikor odaértem a tömegben láttam az egyik iskolához tartozót. Tina volt az, egy ideig merengtem, bámultam nagyban és ettem közben a vatta cukromat egész addig amíg a lány végül nem ment el valamerre másfelé.
Nekidőlök az állatsimogató kerítésének és egy ideig a Doktort nézem, Bestiát ahogyan az emberekkel beszél és magyaráz de lassanként megfeletkezve az egészről a tekintetem átvándorol az állatsimogatóban játszadozó gyerekekre meg a családokra. Így, nagyjából a tömegre inkább körülöttem. Abba hagyom a cukor evését és csak leengedem a kezemet és egyre keseredettem arckifejezéssel nézem a tömeget, a jól mulató családokat.
Sóhajhoz hasonlót eresztek ki a számon és tekintetem átvándorol a vattacukorra amit magam melett tartok.
~ Ha tényleg az igazi tanárok ezek és valaki kicserélte az emlékeiket nekem is nyújthatna egy jobbot... Szivesen megszabadulnék a sajátjaimtól...~
Össze szorítom a fogaimat ahogy eszembe jut a dolog és rámarkolok a vatta cukrot tartó kezemre a másikkal.

_________________
Parkok és terek - Page 5 Evilac12
Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Parkok és terek - Page 5 Empty Re: Parkok és terek

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 25 Ápr. 2015, 08:50

Résztvevők: Dylan James O'Neill, Tina Leia Sign, Rain Akerman, Doku Lawliet, Kata Kira Sign és Gena Sign
Következő körváltás: 2015. április 29. (szerda)

14:25

A mutatványosok vezetője készségesen válaszolt a két lány kérdésére.
- Évekig gyakoroltuk, alakítjuk a produkciót, hogy olyan legyen, ami mindig új és látványos, de mégis maradjanak benne régi megszokott elemek is. Egyébként évente szoktuk változtatni, egy-egy szezonban változatlan, amivel fellépünk. Úgyis mindig más helyre járunk vándorcirkusz révén.
Egyébként igen, valóban 36 körül volt külsőre az igazgató.

Akerman továbbra is ott állt és szomorúan, keseredetten nézte a családokat, mivel őket figyelte, nem vette észre a két megérkező fiút sem, Dylen-t és Doku-t. ők ketten pedig csak azt látták továbbra is, hogy Akerman áll és figyel. Bestia továbbra is lelkesen magyarázott, a gyerekek, családok pedig hasonlóan hallgatták és tették fel a kérdéseiket.

A két lány odafordult Tinához, amikor feltették a kérdéseiket.
- Köszönjük! – mosolyodott el. – Én tizenhét éve vagyok a társulatnál és azóta foglalkozom ezzel – mondta Zaphire.
- Tizennyolc év – vetette oda röviden a másik.
Mivel agymosott választ kapott, ezért megidézte a kis madárkát, ami rászállt Zaphire vállára. Mindkét nő a következő pillanatban felpattant idegesen a helyéről, Tina úgy érezte, mintha valaki roppant erősen mellkason és arcon vágta volna, a talaj kiszökött a lába alól és több méterrel odébb ért le a földre, vérző orral és szájjal.
- Meg ne próbálj még egyszer az engedélyem nélkül mutáns képességet alkalmazni rajtam! – kiáltott rá Zaphire. – Hogy veszed a bátorságot?!
Tina a földön fekve a homokban hallhatta a felháborodott szavakat, hogy a Xavier iskola diákjai mit meg nem engednek maguknak sorozatosan és ez felháborító.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Parkok és terek - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Parkok és terek - Page 5 Empty Re: Parkok és terek

Témanyitás by Caedes Kedd 28 Ápr. 2015, 17:18

-/// Doku  Lawliet - law - Lawi//-

                                                 Kis sétám végén Bestiánál kötöttem ki. Ahol a tömeg látványa fogadott. A "kis tömeg" akik Bestiával beszélgetnek, nem vettek észre. De meg láttam Akermant is aki őket nézte, így nem vett észre engem. Kicsit később egy szőrös izét is meg pillantottam, de nála láttam, hogy észre vet engem, hogy én is észre vettem őt. Óvatosan a bokkenért nyúltam. Figyelve arra, hogy ne keltsek feltűnést, és ha szükséges azonnal elő rántsam vész esetén. Az emberek figyelmét nem akarom fel kelteni. De Akerman felé indultam, hogy beszéljek vele. Közben folyamatosan figyeltem azt a szőrös lényt. Ha elérem Akermant köszönök neki.
-Szia, minden rendben?
Kérdeném, de a kezem folyamatosan a markolaton lenne. Nem lehet meg bízni senkiben se. A környezetemre folyamatosan ügyeltem, hogy ne érhessék semmi váratlan. Tinát is kerestem a szemeimmel folyamatosan.

_________________
Parkok és terek - Page 5 Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Parkok és terek - Page 5 Empty Re: Parkok és terek

Témanyitás by Verayla Kedd 28 Ápr. 2015, 23:43

~Sona~

A válasz megérkezik, mégse nagyon tudok hozzá mit hozzátenni, vagy kérdezni vele kapcsolatban.
~ Az igazgató túlságosan is beleéli magát a szerepébe, elég alapos munkát végezhettek ezzel az agymosással, hogyha tényleg ennyire szívvel és lélekkel elhiszi a szerepét.
Ahogy kattogtam az agyam egyszer csak mégis eszembe jutott még egy kérdés, amit talán kicsit indiszkréten is fel feletette venni, de az a cél, hogy minél több mindent megtudjunk most, hátha rést találunk az emlékek közt, egy hibás láncszemet.
- De ezek a mozdulatok nagy része nagyon nehéz. Még ha kis kora óta is tanulja az ember, akkor is, elég fájdalmas lehet elérni azt a hajlékonyságot, ami kell az egyes produkciókhoz, főleg egy férfinak. Vagy talán tévedek?
tettem fel a kérdést, és kíváncsian vártam a választ.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Verayla x-diák: Sona
Parkok és terek - Page 5 253-52 Parkok és terek - Page 5 Arcade_sona___3_by_sntp-d5meyer
Verayla
Verayla
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 76
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Parkok és terek - Page 5 Empty Re: Parkok és terek

Témanyitás by Thorhalla Szer. 29 Ápr. 2015, 08:31

Résztvevők: Dylan James O'Neill, Tina Leia Sign, Rain Akerman, Doku Lawliet, Kata Kira Sign és Gena Sign
Következő körváltás: 2015. május 3. (vasárnap)

14:30

Tina körül egyre többen kezdtek gyülekezni és végül megérkezett az igazgató is, aki hatalmas sóhajjal csóválta meg a fejét.
- Azt hiszem, hogy ideje, hogy ön és az iskolájának minden tagja elhagyja a cirkusz területét önként, mielőtt bármiféle következménye lesz ennek Miss Sign – mondta a férfi. – Önként távozik, vagy kikísértessem?
Egyelőre senki sem segítette fel a lányt, így az még mindig a földön volt. Ha Tina nem kel fel önként, akkor felrángatja egy biztonsági ember és erővel kezdi kifelé tuszkolni, ha megy, akkor mellette és addig marad ott, míg ki nem érnek a területről, ahol a többi diák is ott van, aki eljött ide.

A többieknél nem maradt ideje senkinek sem, hogy válaszoljon, se diáktársnak, sem pedig dolgozónak, mert cirkuszi ruhában levő, de határozottan nem fellépő férfiak értek oda hozzájuk.
- Az igazgatóúr parancsára az ön, a cirkusz és az itt levő emberek biztonsága érdekében el kell hagyniuk a cirkusz területét – mondta az alak. – Kérem jöjjön/jöjjenek velem.
Az illető mindenkit, a másik két Sign-t, illetve a fiúk hármasát kikíséri a cirkuszon kívülre, ha valaki tiltakozik, akkor fizikai erővel, de kiviszik a társaságokat a kinti részre. Ott még látták Tinát is, így minden diák, aki eljött egy helyen volt.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Parkok és terek - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Parkok és terek - Page 5 Empty Re: Parkok és terek

Témanyitás by Kyle Collins Csüt. 30 Ápr. 2015, 08:01

-/// Dylan James O'neill - Taz ///

Ezt benéztem, az átalakulás nem volt jó ötlet. Az érzékeny szaglásomnak köszönhetően teljesen kikészültem az állatok ürüléke szagaitól. Kész kínzás ezt elviselni. Bestiától nem messze észre veszem Akermant, de hot ziher, hogy nem tudok mozdulni ettől a bűztől. Időközben egy másik srácot is észreveszek, de ahogy elnézem ö is engem. De nem igazán akarok oda menni, nem mintha tudnék. Inkább úgy döntök, hogy arrébb megyek, és vissza alakulok emberi alakomba, de a bűzt nem tudom kiszedni az oromból. Elmentem arrébb vissza alakulni emberi formámba. De alig léptem ki a tömegbe a cirkuszi dolgozok egyből ki tessékeltek. Kedves volt tülök de ez is igazolja, hogy titkolnak valamit. De hagytam magam ki kísérni, így találkozhatok a többiekkel. Legalább ennyi előnye volt. Bár nem tudtam beszélni Bestiával, de találkoztam egyszerre mindenkivel aki elköt, így nagyobb esélyünk volt vissza jutni erővel.

_________________
Parkok és terek - Page 5 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Parkok és terek - Page 5 Empty Re: Parkok és terek

Témanyitás by Kira Sign Pént. 01 Május 2015, 23:58

~Tina~

Mivel agymosott választ kaptam, megteremtettem a hátam mögött a madárkát, aki a terv szerint le is szállt volna Zaphire vállára, de épphogy elérte azt mikor a két nő felpattant és én már csak annyit éreztem, hogy erősen arcon és mellhason vágnak. Pár méterrel arrébb feküdtem a földön vérző orral és szájjal. Ami nem mellesleg rettenetesen fájt.
Arcomról megpróbáltam letörölni a vért, miközben a fejemhez vágták, hogy ne merjem még egyszer ezt tenni.
- Nem fogom, bár a madár szinte mindig velem van, de ha zavar visszahívom.
A Madár szavaimra hozzám is száll és én pedig igyekszem feltápászkodni, mire az igazgató is megérkezik és felszólít hogy távozzak, vagy kikísértet.
- Megyek én magamtól is, nem kell kikísértetnie.
Mondom és és megindultam kifelé, a madár pedig szállt utánam, majd beérve engem a tenyerembe szállt és ott vált semmivé ismét, ahogy általában el szokott tűnni.

~ KataKira~

MIvel sona kérdésekkel bombázta a porondmestert, agy Katának meg sem kellett szólalnia, csak itta az új információkat és közben csodálkozott, hogy ilyen jó munkát végeztek a férfivel való agymosás során. Mielőtt Sona folytathatta volna a kikérdezést a cirkusz egyik dolgozója jött oda hozzánk,akit nem láttam a fellépők közt, hogy el kell hagynia a cirkuszt, mindenkinek aki a suliba jár. Sona kissé ellenkezett, de kira inkább rászólt.
- Hagyd Sona, gyere inkább. Nem Akarhatsz bajt.
Kissé puffogott, de csak elköszönt a porondmestertől, ahogy kira is majd kijöttek együtt a cirkuszból.
Kint a többieket is meglátták, mind itt voltak akit bent látott az előadáson.
Ahogy a dolgozók visszamentek a cirkuszba a lány a többiekhez fordult kérdésével.
- Ti nektek sikerült elérni? Olyan mintha minden tanár agyát átmosták volna.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Parkok és terek - Page 5 Sexymechanicbyparkleggy Parkok és terek - Page 5 Girloffantasybymanofins Parkok és terek - Page 5 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Parkok és terek - Page 5 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Parkok és terek - Page 5 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Parkok és terek - Page 5 Empty Re: Parkok és terek

Témanyitás by Verayla Szomb. 02 Május 2015, 00:10

~Sona~

Épp feltenném az újabb kérdéseimet, mikor egyszer csak megjelenik a cirkusz egy újabb dolgozója. Akit határozottan emlékszem, hogy nem vett részt az előadásban. Bár ő inkább tűnt kidobóembernek, mint artistának. Majd egyszer csak megkért minket, hogy távozzunk a cirkuszi dolgozók biztonsága érdekében.
- Mintha tőlünk, annyira félni kellene, a kettőnk ereje egyenlő a nullával. legalább megvárhatjuk a válaszokat?
Mutatok az unokatestvéremre, aki azonban csitítani próbál és győzköd, hogy menjünk. Puffogok persze, de nincs kedvem ahhoz, hogy az őr kirugdossa a csinos kis popómat, így inkább sóhajtok egy nagyot.
- Viszont látásra...igazgató úr.
Köszönök el az artisták vezérétől, majd megindulok kifele Vudu mellett. Kint a többiek már vártak ránk. Vudu felteszi az engem is érdeklő kérdést, de eddig nem válaszolt senki, csak Tina rázta a fejét válaszként.
~ Hát ez így marha jó lessz.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Verayla x-diák: Sona
Parkok és terek - Page 5 253-52 Parkok és terek - Page 5 Arcade_sona___3_by_sntp-d5meyer
Verayla
Verayla
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 76
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Parkok és terek - Page 5 Empty Re: Parkok és terek

Témanyitás by Akerman Szomb. 02 Május 2015, 15:46

Teljesen elmerültem a saját gondolataim között amikor odalépett valaki hozzám. Felriadtam rá, felkaptam a fejemet közben egy erősebbet szorítva a kezemre rá. Az egyik iskolatárs volt az. Hátrább akartam lépni tőle, legalább egy kicsit is ha tudok de a kerítés volt mögöttem már aminek eddig is támaszkodtam. Válaszra nem nyitom ki a számat de oda is lép egy dolgozó, biztonsági őr és határozottan kiutasít minket a cirkuszból. Remek! Biztos megint valamelyik zseni produkálta magát mint a másik is.
Dühösebb leszek egyre csak. Mi a fenének kell nekem elmennem innen ha más a hibás!?. Cöhhentek egyet de elindulok kifelé ahogy a diáktárs is aki ideléppett épp hogy hozzám.
Kifele sétálás közben a zsebembe túrkálok, hogy a gyógyszeres dobozkám elő vegyem. De csak megfogom azt és nem veszem ki a zsebemből végül. Most, hogy ki lettünk zavarva letehetek arról, hogy szerzek vizet magamnak vagy bármit amivel be tudom venni.
A kapun kívül már vannak páran és mi is mellettük landolunk.
- Engem inkább az érdekelne, hogy meik baromnak sikerült kirakatnia mindanyiónkat? Rohadt hálás vagyok érte.

_________________
Parkok és terek - Page 5 Evilac12
Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Parkok és terek - Page 5 Empty Re: Parkok és terek

Témanyitás by Thorhalla Vas. 03 Május 2015, 08:52

Résztvevők: Dylan James O'Neill, Tina Leia Sign, Rain Akerman, Doku Lawliet, Kata Kira Sign, Gena Sign és Alicia Juliet Silberson
Következő körváltás: 2015. május 7. (csütörtök)

14:35

A társaság kint álldogált, miután kitették őket, páran csak szótlanul tették mindezt, mások lemondóan mondtak néhány mondatot, Akerman volt az, aki hangosabban és némileg dühösebben adott hangot a dolognak. Itt álldogáltak, amikor végül meglátták az egyik társnőjüket is, aki éppen most érkezett meg a cirkuszhoz.

Julia is látta korábban a posztereket, amin a tanárok és néhány diák is szerepelt, mivel már délután volt tudta, hogy jó páran elmentek a cirkuszba, de nem tértek még vissza az iskolába, így valamilyen oknál fogva ő is elindult. Kellemes séta, vagy bicikli út után meg is érkezett a városka határába, ahol egy kisebb sort látott a cirkusz bejárata előtt, nem messze a sortól öt diáktársát és az egyik X-ment is meglátta, ahogyan egy kisebb csoportban álldogálnak. Akerman kifakadását már hallotta, így azonnal nyilvánvaló lett számára, hogy a csoportot kitették a cirkusz területéről valamilyen oknál fogva. Az X-men – Tina – ruhája tiszta por volt, az orra vérzett és az ajka is fel volt szakadva valami miatt.

//Bio, felszerelést is írj, hogy mit hozott a karaktered.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Parkok és terek - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Parkok és terek - Page 5 Empty Re: Parkok és terek

Témanyitás by Fuchida Kenjirou Vas. 03 Május 2015, 14:46

Bár a látott plakátok és a vándorcirkuszról folytatott beszélgetések a diákok körében felkeltette az érdeklődésemet, én mégsem tartottam a többiekkel, amikor elindultak a cirkuszt megnézni. Nem tudom, hogy pontosan mi volt az oka, egyszerűen úgy voltam vele, hogy kihagynám. Végül, lévén, hogy kaptam korábban némi pénzt a szüleimtől, úgy döntöttem, hogy a többiek után megyek. Biztos megfogom kapni, hogy végre kibújtam a csigaházamból és hajlandó voltam a titokzatos cirkuszba, a többiek után menni. Mivel szép volt az idő és élveztem a sétát, nem volt számomra kérdéses, hogy gyalog fogok elsétálni. Pedig mehettem volna biciklivel is, elvégre a sulinak van egy pár jópofa járgánya. Vörösre festett hajamat összefogtam, így láthatóvá vált a tetoválásom, ami az Ókori Egyiptom talán egyik leghatalmasabb szimbóluma volt. Nem más virított bőrömön, mint Egyiptom védőistenének, Hórusz istennek a stilizált szeme. Bárki, aki egy kicsit is ismer tudja, hogy nem véletlen a választás, apám komoly beosztásban dolgozik a Kairói Egyetemen, másrészt, magam is Egyiptom mániás vagyok. Fekete pólót vettem fel és farmernadrágot, ezenkívül magammal vittem még egy kis táskát is, amibe jóformán apróságok voltak. Mint például, mobiltelefon, tízes kiszerelésű papír zsebkendő, csomag ragtapasz, egy csomag rágó, néhány hajtű, a tárcám némi pénzzel, amit a szüleimtől kaptam csekken, kézkrém, félliteres kristályvíz. Nem mintha bármelyikre is szükségem lenne egy cirkuszi előadás közepette, ez alól kivétel a pénz, de a női táska elengedhetetlen kellékei ezek. Már amennyiben tizenöt évesen, az ember nőnek mondhatja magát, elvégre lány vagyok. Amikor oda érek a cirkuszhoz, meg is pillantom a társaimat, akik egy kis csoportot alkotva elkülönülnek a sortól. ~ Hogy akarnak ezek bejutni, ha még csak nem is a pénztárnál állnak sorban? ~ Teszem fel magamban a kérdést, amikor meghallom az egyik idősebb tagunk hangját. Aki aztán meglepő dolgokat mond. Ami alapján, számomra az jön le, hogy valaki valamit csinálhatott, mert kipaterolták őket, mint Bastet istennő szent állatát elvégezni a dolgát. Persze megtehetném, hogy én meg beállok a sorba és bemegyek a cirkuszba, ezeket meg egye a fene, hogy lemaradnak, de ekkor megpillantom az egyikünket, akinek véres az arca.
- Isis ezer könnyére! Veletek meg mi a csoda történt? - kérdezem meglepetten, miközben a táskámból előveszem a papírzsepit és a sérült Tina felé nyújtom. Közben Akerman szavai alapján, lassan összeáll a kép, elvégre azt mondta, hogy valakinek sikerült kirakatnia őket.
- Csak nem a Cirkuszban történt?
Fuchida Kenjirou
Fuchida Kenjirou
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Fuchida Kenjirou
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Parkok és terek - Page 5 Empty Re: Parkok és terek

Témanyitás by Kira Sign Szer. 06 Május 2015, 23:06

~Tina~

Akerman hangot ad rosszkedvének, míg a többiek csak hallgatnak, bár valószínű ők is csalódottak. A kék hajó csaj kérdésére, mi szerint, sikerült e valamit elérnünk, csak megráztam a fejem, bár igazából csak azt érte el, hogy szétverték az arcom, amit azért nem tartottam pozitív irányú eredménynek. A srácnak válaszolok is, kicsit bővebben, mint ahogy a lánynak csak bólintottam korábban.
- Én voltam a második oka, hogy kietettek minket. Charles felidegesítette őket, hogy nekiállt kilyukasztani a lufiárus lufijait és felfordulást okozott. Én pedig azzal, hogy a házi kedvencem, túl közel repült a késdobáló csajszikhoz. A kis kolibrim, aki követni szokott. És a késdobálóktól pedig kaptam egy emléket az arcomra és a mellkasomra.
Időközben megérkezett egy lány is a suliból, aki meglepődött a sebem láttán, majd zsebkendőt nyújtott felém, amit el is fogadtam.
- Köszönöm.
A kérdésére pedig csak bólintottam, elvégre ilyen távolságból hallhatta az egész történetet.

~KataKira~

Az egyik fiú felháborodott, ahogy korábban Sona is. A kérdésére pedig nem mástól, mint az x-mentől kap magyarázatot. Ami kissé meglepett.
- Mondjuk, tényleg furcsa az a madár ebben a környezetben.
Jegyezte meg Kira halkan, miután türelmesen végighallgatta a történetet.
Ezek után pedig Sona vette magához a szót és igazából nem volt hozzáfűznivalóm a dologhoz, max csak ez az egy mondat.
- Főleg, hogy most ha akarnánk se sétálhatnánk csak úgy be a pénztáraknál.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Parkok és terek - Page 5 Sexymechanicbyparkleggy Parkok és terek - Page 5 Girloffantasybymanofins Parkok és terek - Page 5 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Parkok és terek - Page 5 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Parkok és terek - Page 5 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Parkok és terek - Page 5 Empty Re: Parkok és terek

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 07 Május 2015, 06:43

Résztvevők: Dylan James O'Neill, Tina Leia Sign, Rain Akerman, Doku Lawliet, Kata Kira Sign, Gena Sign és Alicia Juliet Silberson
Következő körváltás: 2015. május 11. (hétfő)

14:40

A következő percekben semmi sem történt, a diákok beszélgettek és érezhették a városiak szúrós tekintetét magukon, láthatóan nem tetszett egyiknek sem, hogy itt maradtak és nem tűntek el végre.


//Elnézést, de a semmire többet nem tudok írni.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Parkok és terek - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Parkok és terek - Page 5 Empty Re: Parkok és terek

Témanyitás by Verayla Csüt. 07 Május 2015, 08:44

// Bocsi, de tegnap ledöntött éjszaka a betegség a lábamról, így Sonával már nem volt erőm írni. Viszon csak vele fogok írni most mert nem akarok magammal ötletelni.//

~ Sona~

Ahogy kiértünk többen szomorkodtak, mivel én is csalódott voltam együtt éreztem velük kissé. Mikor Akerman felszólal már majdnem nekiállok az ő pártját fogni, mikor meghallom, hogy az e világi másom volt az oka és milyen aprósággal.
- Úgy nem nehéz felidegesíteni magukat, ha Charles már egyszer megpiszkálta a kedélyeket, elvégre ő elég alaposan szokta ezt tenni.
Mondom, az eddigi tapasztalataim alapján, majd mikor a jelenet véget ér és csöndbe maradnak mind én veszem magamhoz a szót. A kör közepére álok és olyan hangerővel kezdek el beszélni, hogy a suliból mindenki hallja, de az ingerült lakosság, kiknek a szemeinek kereszttüzében égtünk ne hallhassa.
- Figyeljetek ide! Most tettek ki minket, mi viszont többen azért jöttünk, hogy visszavigyük a tanárainkat, ha jól hiszem. Igaz ez az én számból furcsán hangozhat, de most két választásunk van: Vagy hazamegyünk a suliba és belenyugszunk, hogy a tanáraink bohócok és torászok lettek, vagy előállunk egy ütőképes tervvel, valahogy visszahozzuk az emlékeiket és kihozzuk őket. Ki tart velem a második alternatívánál?
Kérdezem halál komolyan és ha a többség velem van akkor fojtatom csak a beszédem, mert ha feladták, akkor semmi értelme az egésznek.
- Valakinek esetleg ötlete? Vagy van valami ereje ami segíthet rajtunk ebben a helyzetben? Új vagyok így nem tudom még nagyon ki mire képes a jelenlévők közül, de abból kell építkeznünk amink van.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Verayla x-diák: Sona
Parkok és terek - Page 5 253-52 Parkok és terek - Page 5 Arcade_sona___3_by_sntp-d5meyer
Verayla
Verayla
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 76
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Parkok és terek - Page 5 Empty Re: Parkok és terek

Témanyitás by Fuchida Kenjirou Pént. 08 Május 2015, 20:34

Úgy tűnik, hogy az incidenssel, a kis társaság hangulata is megült. Mondjuk, abszolút megértem, elvégre kinek ne menne el a kedve a cirkusz meglátogatásától, ahol beverik az ember képét. Egyikünk el is kezd ötletelni, amiből nekem az jön le, hogy társaim azt hiszik, hogy a tanáraink vannak rabszolgásítva, hogy szórakoztassák az embereket. Ő pedig már a kiszabadításukon töri a fejét, ami valljuk be, elég kockázatos ötlet, elvégre pusztán azért beverték egyikünk képét, mert ... tett, amit tett. Pár percig csendben próbálom feldolgozni a hallottakat. Nekem legalábbis elég nehezen jön ez át. Szerintem, ha a tanárainkat, mindenféle szó nélkül képesek voltak "átprogramozni", akkor nekünk még kevesebb esélyünk van itt eljárni.
- Hogy akarsz bejutni, amikor most raktak ki benneteket? Van valamelyikőtöknél mobiltelefon?
Kérdezem s ha valamelyik közli, hogy van nála, annak megadom a számomat. Sonára kacsintok és remélem érteni fogja a gesztust. Ezután elindulok a pénztár felé, miközben fennhangon megszólalok a kis csoporttól távolodva.
- Menjetek inkább haza!
Amikor a pénztárhoz lépek, puffogva, jól hallhatóan beszélek.
- Ide hívják az embert, közben meg csinálják a balhét, nekem erre nincs szükségem. Kérnék egy jegyet.
Mondom a pénztárosnak, majd várom, hogy beengedjenek. Ja kérem, nekem semmi közöm a kis csoportosulás balhéjához, ott se voltam. A pénz pedig beszél, a kutya cirkuszos meg hallgat. Legalábbis ez a terv. S bár láttak a csoportosulással, a látványos és hangos elhatárolódás, talán eltereli a pénztáros figyelmét. Ha pedig bejutottam, nos, az x-diák akciócsoportnak máris van egy belső embere. Aztán meg kíváncsi vagyok én is a cirkusz előadására, a végén talán még hagyom is a tanáraimat ugrálni a balettben.
Fuchida Kenjirou
Fuchida Kenjirou
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Fuchida Kenjirou
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Parkok és terek - Page 5 Empty Re: Parkok és terek

Témanyitás by Akerman Szomb. 09 Május 2015, 09:47

Nem nyugszom meg egyáltalán attól amit beszélnek körülöttem a többiek. Az, hogy mit tervezgetnek meg mit akarnak nem is akarom már magam bele ártani. Hülyeség hülyeség hátán biztos egyébként is. Közben még megjön egy másik diák lány is a suliból. Valamire készül, hogy bejusson. Teljesen megszállott az egész bagázs.
Cöhhentek egy hangosat majd bele kezdek.
- Paranoid és röhelyesek vagytok mind. Balhét csaptok semmi okkal aztán meg csodálkoztok, hogy ez a vége. - rájuk mutatok a vatta cukrommal - Gondolkozzatok is már azzal a csinos lufival a nyakatokon lányok.
Leengedem a kezemet és sarkon fordulok.
- Én aztán nem szállok be a paranoid hadjáratotokba. Inkább vissza kéreckedek.
És ezzel mondva, befejezve elkezdek elsétálni a bagázstól és nekiállok keresni egy cirkuszi dolgozó nőt. Szigorúan női alkalmazott... kizárt, hogy oda megyek egy hapekhoz kuncsorogni, hogy vissza engedjenek mégis.

_________________
Parkok és terek - Page 5 Evilac12
Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Parkok és terek - Page 5 Empty Re: Parkok és terek

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 11 Május 2015, 09:09

Résztvevők: Dylan James O'Neill, Tina Leia Sign, Rain Akerman, Doku Lawliet, Kata Kira Sign, Gena Sign és Alicia Juliet Silberson
Következő körváltás: 2015. május 15. (péntek)

14:45

Sona próbált a többiekre hatni, Alicia pedig kitalálta, hogy márpedig ő bemegy. Akerman sajnos sehol sem látott női dolgozót, bizonyára mindannyian bent voltak, bár még ott sem nagyon látott effélét, de nem is nagyon keresett korábban. Alicia mit sem törődve azzal, hogy sor van megelőzve az abban álló jó húsz embert megérkezett a pénztárhoz. Ott egy fickó ült, aki felnézett.
- Nem engedek be a mutáns isk…
Nem tudta befejezni azt, amit mondani akart, bár eléggé egyértelmű volt a folytatás, de a következő pillanatban a lány megérezte, hogy valaki karon ragadja és elrántja a pénztártól olyan erősen és váratlanul, hogy a földön kötött ki.
- Rohadt korcs, azt hiszitek, hogy nektek mindent szabad azóta, hogy idejöttetek?! – kérdezte egy férfi. – Mintha különbek lennétek mindenkinél, nyomorult szajha!
Ezzel még le is köpte a lányt, valaki pedig a gombócos fagylaltját hajította neki. A bejáratnál két nagydarab biztonsági őr állt, akik közül az egyik közelebb lépett és megköszörülte a torkát.
- Most azonnal eltűntök innen úgy, hogy a vendégeink sem lássanak titeket vagy rátok is rendőrség lesz hívva és mentek a barátotok után!
A városiak közül többen már otthagyták a sort is és fenyegetően indultak el a csoport felé, igencsak lincshangulat alakult ki.


//Bocs Bio, nem írtad, hogy kivárod a sort, de így viccesebb lett. ^^ //

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Parkok és terek - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Parkok és terek - Page 5 Empty Re: Parkok és terek

Témanyitás by Akerman Hétf. 11 Május 2015, 21:12

Nem láttam egy női dolgozót sem meg. Kiábrándító, bár bent sem láttam nagyon csak a fellépők között volt egy néhány. A kasszánál lévő ismételt felbujdulás miatt viszont arra néztem el és láttam meg, hogy megint valameikünk, méghozzá a legújabb  érkező lány került a figyelem középpontjába. A szitu leírja, hogy mibe kevertem volna bele magamat ha találok egy olyant akit kerestem. Veszett ügy ez már így itt. Senkinek sem tetszik a jelenlétünk... Elnézek a többiek felé, egy pillantást vetek rájuk.
~Jobb ha vissza megyek az intézetbe mielőtt még ezek beszállnak segíteni a lánynak..~
Gondolván ezt meg is gyorsítom a lépteimet és lehetőleg a tömeget ahogy bírom elkerülöm. Nem kell az, hogy még nekem is nekem essenek itt. A többiek is jobban teszik ha haza jönnek mielőtt még mindegyiket elviszi a rendőr.
Menet közben még az utamba ejtek egy kukát is, hogy kidobjam a vatta cukrom maradékát. Nem igen van már kedvem megenni. Otthon, a nyugodt szobám falai között majd szépen átgondolom ezt az egész napot. Mert azért szép napnak néztem elébe, ha ezek nem kezdenek el parádézni mint akik megbolodnultak. Meg ideje is van nemsokára bevennem a gyógyszereimet is, szóval jobb ha haza megyek inkább még időben. Mielőtt még belekeveredek én is a lincselésbe itt. Remélem a lány is kisomfordál belőle gyorsan mielőtt még felbőszül a tömeg eléggé, hogy komolyabb baj legyen mint némi fagyidobálás.

_________________
Parkok és terek - Page 5 Evilac12
Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Parkok és terek - Page 5 Empty Re: Parkok és terek

Témanyitás by Fuchida Kenjirou Szer. 13 Május 2015, 18:41

A tervem nem jött be. Ahelyett, hogy bejutottam volna, a városiak valamilyen különös csodánál fogva agy mosott, gyűlölködő állatok lettek, akik képesek lennének egy kislányt is bántani, csak azért, mert a Xavier suliba jár és mutáns. Amikor a földön találom magamat, amilyen gyorsan csak tudok fölpattanok és a lehető leggyorsabb úton igyekszem kikerülni a lincselni vágyó tömeg közeléből.
- Értek a szóból, már itt se vagyok.
Mondom az orrom alatt, miközben sírásra áll a szám, amelyet már csak társaim láthatnak, elvégre, hátat fordítottam a tömegnek. Soha senki nem nevezett még szajhának és nem köpött le, indokolatlanul. Ez számomra akkora sértés, hogy az egész nap hátralévő részétől elmegy a kedvem.
- Feltűnt nektek is, hogy milyen rohadékok lettek hirtelen az emberek? Pedig ... már rég nem gyűlölnek minket ... ezt mondta az igazgató is. Úgy tűnik, hogy ez itt nem igaz.  Menjünk haza ...
Mondom végezetül, majd elindulok vissza a suliba.
- Ha a tanáraink ilyen szánalmas hülyék, hogy inkább ugrabugrálnak ezeknek a rohadékoknak, akkor talán a suliba se érdemes maradnunk.

// Megjegyzés: ha valaki a csapatból megpróbálja motiválni Aliciát, akkor marad és segít, akár ötletel is. Ellenkező esetben hazamegy. Így Nefinek se kell találgatnia, hogy mit csinál pontosan a karakterem. //
Fuchida Kenjirou
Fuchida Kenjirou
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Fuchida Kenjirou
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Parkok és terek - Page 5 Empty Re: Parkok és terek

Témanyitás by Kira Sign Szer. 13 Május 2015, 23:04

// Mivel úgyis ugynaz a reakció körülbelül, így egybe írom most a reagot.//

A lányt hangtalanul figyelték mindhárman ahogy előretörtet a sor mellett, majd az egyik őr egy határozott mozdulattal földre küldte és leköpte.
~ Ez fájni fog holnap.(Sona)
~ Ez szerintem a lelkének jobban fájt mint a testének. (Tina)
~ Szegény lány, bár talán ha nem törtet előre akkor talán be is jutott volna.
 Aliciának alaposan ellátták a baját, nem is fizikailag sérül meg a lány, inkább a lelkiekben. A lány szavaival pedig egyetértett.

A lány kifakadását végighallgatva végül Sona szólal meg.
- De van értelme, mert más helyen úgyse lehet együtt a társaság az általánosítások és rosszalló tekintetek nélkül. És van akinek nincs máshova mennie.
Mondja a végén már kissé ingerülten, de amikor unokatesója rátette a vállára a kezét ő vette az adást, vett egy mély levegőt és próbálta kiereszteni a gőzt.
Tina intett a társaságnak, hogy induljanak, de azért még pár szót szólt.
- Én a részemről úgy vagyok vele, hogy ezt a csatát megnyerték de a háborút nem. Menjünk vissza az iskolába és ott majd kitalálunk valamit. Talán akik otthon maradtak, azoknak lesz valami használhatóbb ötletük.
Mondta biztatóul miközben Alicia felé ejtett meg egy kis mosolyt és remélte, hogy ez elég lessz, hogy a lánynak adjon egy kis hitet.
De a végeredmény végül is az lett, hogy mindhárman megindultak vissza az iskola felé, Aliciával.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Parkok és terek - Page 5 Sexymechanicbyparkleggy Parkok és terek - Page 5 Girloffantasybymanofins Parkok és terek - Page 5 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Parkok és terek - Page 5 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Parkok és terek - Page 5 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Parkok és terek - Page 5 Empty Re: Parkok és terek

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 14 Május 2015, 09:13

Résztvevők: Dylan James O'Neill, Tina Leia Sign, Rain Akerman, Doku Lawliet, Kata Kira Sign, Gena Sign és Alicia Juliet Silberson

A diákok végül úgy döntenek, hogy nem várják meg azt, hogy meglincselik őket és visszamennek az iskolába. Így végül is mindenki megúszta sérülések nélkül, maximum a becsületükben és az önérzetükben esett kár. Végül is valaki nem sokkal később felhívta a suliból a SHIELD-et, hogy elmondja, hogy mi is a helyzet. Nem kellett sokáig várni és egy marék ügynök, illetve Bosszú Angyal érkezett meg a városba Jonathan Miller vezetésével. Ők nagyon hamar rendet is tettek a helyen, mint kiderült nem csak a tanárok, de az egész kisváros agymosás áldozata lett. Mint a legutóbbi esetben az X suli lejáratására videók kerültek fel Murderworld címen a youtube-ra és az egész internetre. Azokon a felvételeken a tanárokat mutatják, ahogyan fellépnek a cirkuszban, a diákokat, amint elviszi Charles-t a rendőrség, Tinát a földbe döngölik, majd Alicia-t leköpik és a fagylalttal dobálják meg. Az erdőben bolyongva a cirkuszhoz közel megtalálták az eltűnt, eredeti artistákat is, akik a cirkuszban dolgoznak. Arcade-nek azonban ezúttal sem volt semmilyen nyoma sem, ahogyan annak sem, hogy miként volt képes agymosni a teljes várost, illetve a tanárokat, akiknek egy része Bosszú Angyal is. Mindazonáltal a rend helyreállt és a konferenciákon, nyaraláson levő tanárok is visszaérkeztek a következő napokban.

Vége.

//Szóval a kalandra magára, csak Bio és Sakura jöttek rá, az egész tényleg annyi volt, hogy többször volt utalva, hogy a városiak szeretik az X-eket és a diákokat, fel kellett volna tűnni a furcsa viselkedésnek és annak, hogy miért is nem ismerik meg az egyébként felismerhető tanárokat. A városiak enyhe fizikai fájdalomra már magukhoz tértek volna az agymosásból és az eredeti artistákat is megtaláltok volna. Azonfelül jó pár nyomot is, amivel közelebb került volna a társaság Arcade-hez, de ez a kaland megoldása hiányában kimarad. Remélem a következő kalandon sikeresebbek lesztek.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Parkok és terek - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Parkok és terek - Page 5 Empty Re: Parkok és terek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.