Kyra Tanik

Go down

Kyra Tanik Empty Kyra Tanik

Témanyitás by Kyra Tanik Kedd 18 Aug. 2015, 22:09

Adatok:

Név: Nazmiyya Taha Abdelnour
Egyéb név(i): Kyra Tanik, Ky
Faj: Ember
Nem: Nő
Jellem: Hímsoviniszta-ellenes, más fajokkal szemben semleges
Személyazonosság: Titkos
Születési helye és idő: 2002.Március 10. Irak, Tuejm falu az Iraki Al-Qaeda(Később Iszlám Állam, napjainkban Arab Emírségek) fennhatósága alatt lévő falu
Kor: 24
Család:
Apa: Mahuroos Abdelnour, ex-ISIS harcos(Halott)
Anya: Saahira Mourad, háztartásvezető(Halott)
Testvér(báty): Abdul Kareem Abdelnour, ex-ISIS harcos(Él)
Testvér(báty): Abdur Raheem Abdelnour, ex-ISIS harcos(Halott)
Féltestvér(Öcs): Yoonus Haider, ex-Boko Haram harcos(Él)
Testvér(Nővér): Fat'hiyaa (Abdelnour)Diab, háztartásvezető(Él)
Féltestvér(Húg): Nu'ma Dar(Halott)


Foglalkozás: Pincér, جيش التحرير النساء المسلمات(Muszlim nők felszabadító hadsereg, röviden MNFH aktivistája; hivatalosan el nem ismert szervezet)
Testmagassága: 176 cm
Testsúlya: 57 kg
Szeme színe: Barna
Haja színe: Fekete
Bőre színe: Fehér
Különleges ismertetőjel: Jobb szemnél, bal alkar és csuklón tetoválás; átlagnál hosszabb haj; egyedi öltözék és fegyverek
Repülési sebesség: -
Egészségi állapot/ betegségek: Egészséges/ Allergiás a parlagfűre és darázscsípésre

Életrajza:
Életem története az iraki Tuajm nevű faluban kezdődött ami az Iraki Al-Qaeda fennhatósága alatt volt de hivatalosan ezt eltusolták és senki nem beszélt róla. Se az Iraki kormány, se a közeli rendvédelem még csak a demokrácia fellegvára az Amerika Egyesült Államok se tett semmit sőt levegőnek nézték a falut. Ami valójában érthető hisz nincs alatt olaj vagy gyémánt... Nem meglepő mód szigorú vallásos neveltetésben nőttem fel a fanatikus szüleimnek köszönhetően. Apám igazából csak egy képmutató volt mivel amikor csak tudta megcsalta édesanyámat és számos féltestvérem lett akik közül alig ismertem párat. A legtöbbjük rejtélyesen eltűnt vagy születés közben meghalt de szerintem inkább megölték szerencsétlen kisdedeket. Az apám, aki a Mahuroos névre hallgatott 8 éves korától volt tagja szélsőséges szervezeteknek miután szüleitől elrabolták, fene se tudja hogy tudták meggyőzni hogy ennyire hűséges legyen mivel saját magát is képes lett volna megölni ha azt parancsolják. Anyámat Saahira-nak hívták, nagyon kedves asszony volt ha nem adják el Mahu-nak(így becézték apámat) akkor talán boldog élete lehetett volna egy olyan férfival akiben van szeretet vagy legalább lelkiismeret. 8 évesen közölték velem hogy egy Alawi Rahman nevű Szaúdi férfinek a felesége leszek, természetesen helyeslésen kívül nem szólhattam semmit de nem akartam ezt de elfogadtam mert nem volt választásom. Legalábbis akkoriban azt hittem hogy nincs. 11 évesen jött el a nap amikor Alawi eljött a falunkba és magával vitt, ekkor kapta meg apám a pénzt is és egy mosollyal az arcán intett miközben haladtunk az autó felé. A közeli reptérre mentünk onnan pedig magángéppel Rijádba, Alawiról nem tudtam meg sok mindent, csak annyit hogy gazdag, mogorva alak volt aki nagyon kedvelte a fiatal lányokat. Innen onnan olyat történeteket lehetett hallani hogy számos felesége volt már és közülük egyikük se érte meg a 18 éves kort a haláluk pedig rejtélyes körülmények között történt. Az egyik testőre bevitt az új szobámba és rám zárták az ajtót majd annyit mondott hogy itt várjak csendben. A szoba sarkában ülve pityeregtem félelmet és haragot éreztem, semmi mást. Hosszú órák teltek el, a rácsozott ablakon beszűrődött az utca zaja, az ajtón keresztül pedig időnként léptek hangja. Addig sírdogáltam még elaludtam aztán pedig zörgésre ébredtem, az ajtó nyílt és Alawi lépett be rajta majd pedig bezárta maga mögött és közeledett hozzám. Rémülten és könnyes szemekkel néztem ahogy elém ért majd felsegített és azt mondta vetkőzzek le, nem tettem csak a fejemet csóváltam és felpofozott amit ő jutalomnak nevezett. Azt mondta szerencsém hogy jó kedvében találtam, ha nem így lett volna megköveztetett volna. Ismét megparancsolta hogy vegyem le a ruhám, nem akartam újabb vörösen izzó, égető foltot az arcomra de amint elkezdtem az ajtón dörömböltek ezért a ruhám visszaigazítottam eredeti állapotába. Alawi pedig az ajtóhoz sietett és kinyitotta az ajtót ami mögött az egyik testőre állt és bedőlt az ajtón a hátában egy késsel és mintha darázsfészekből törne elő a sok darázs úgy özönlöttek be fekete ruhás alakok akik szemrebbenés nélkül elvágták a leendő férjem nyaki ütőerét aki összeesett és másodperceken belül saját vérében ázott. Az ijedségtől ledermedtem és csak néztem a felém közeledő sötét öltözetű alakokat várva a halálomra mert azt hittem megölnek de amikor az egyikük letérdelt elém és levette arcát takaró kendőt láttam meg hogy ő egy nő és vélhetően a többiek is azok voltak. Megölelt és csitított majd azt mondta ha akarok vele mehetek és megmutat egy másik világot ahol a nők szabadok, azzal házasodnak akivel akarnak, csador nélkül járhatnak, barátkozhatnak férfiakkal és engedély valamint felügyelet nélkül közlekedhetnek utcákon, falvakban, városokban és országokban. Egy kislánynak nem is hiszem hogy több kell, bár ha ezeket nem mondja akkor is velük mentem volna. Néhány óra utazás után eljutottunk Tarutba ahol mint kiderült csak pár napot töltünk majd ha én is akarok velük mehetek vissza Irakba mert ott van a következő célpontjuk, nem érdekelt semmi, egyszerűen igent mondtam és az odáig tartó úton részletesen beszámoltak mindenről hogy mit csinálnak és miért küzdenek. Visszatérve Irakba megcéloztuk Bagdad-ot ahol hozzánk csapódott még 10-15 nő és tovább mentünk Záhó felé de félúton elkanyarodtunk egy hegyes területnél, az ottani hegyek egy kis tábort rejtettek ahol nagyon sok nő volt, a férfiak száma mindössze 12 volt de ők foglyok voltak és napról napra csökkent a létszámuk amint megtudták tőlük a hasznos információkat. Itt kezdték meg a kiképzésem is, a célokkal egyetértettem és még nagyobb örömmel töltött el hogy hamarosan megmenthetek hozzám hasonlókat, sőt egy jobb világot teremthetünk. El se tudom mondani mit éreztem, csodálatos volt és úgy éreztem szabad vagyok. A szervezet vezetője Aaisha Wahab adta nekem a Kyra Tanik nevet és azt mondta hogy Nazmiyya Taha Abdelnour meghalt és vele egy napon megszületett Kyra Tanik, azaz én. Azt is mondták hogy többé nincs múltam, én a táborban születtem és itt éltem, nincs rajtuk kívül családtagom csak ők, nincs apám se férjem se testvéreim és életem végéig így is marad. 18 voltam amikor úgy döntöttek készen állok de van egy próba amit teljesítenem kell, az este pontban éjfélkor kaptam meg az új kardjaimat, öltözékem és egy cetlit amin a célpont neve áll akit meg kell ölnöm. A név ismerős volt, Mahuroos Abdelnour  neve állt rajta, meglepődtem de mielőtt feleltem volna a számhoz tette a kezét ezzel jelezte hogy ne beszéljek csak tegyem amit kell és mivel az ide kerülésem után új életem lett ő már nem az apám volt és nem is ismertem. Az nap este a háztól 1 kilométerre raktak le autóval és azt mondták holnap ugyanilyenkor várnak a falunktól északra, 5 kilométerre egy tó partjánál lévő ház mellett. Az utasítások után csak egy bólintás volt részemről, rettentően izgultam és bizonytalan voltam benne hogy képes leszek-e megtenni. Kardjaim a hátamra erősített hüvelyekben voltak és lassan közeledtem a rég látott ajtónk felé, nem kopogtam egyszerűen csak benyitottam és azonnal megláttam a célpontot mellette pedig 2 másik alakot akik szintén az ISIS harcosai voltak és azonnal fegyvert ragadtak majd rám céloztak aztán pedig üvöltve kérdezték ki vagyok és mit keresek itt. Egy gyors lépéssel oldalra húzódtam ők pedig tüzelni kezdtek az ajtó irányába de már nem voltam ott hanem megkerültem a házat és a hátsó ajtón osontam be, az egyikük megindult a bejárati ajtó felé és ez volt nekem a tökéletes alkalom a támadásra. Rohanni kezdtem feléjük közben előrántottam a két kardot és ahogy köztük elhaladtam a lábukba vágtam, mikor pedig térdre rogytak elmetszettem a torkukat eközben a harmadik férfi aki az eredeti célpont volt kezdett megfordulni ám szerencsére gyorsabb voltam és gyomron szúrtam majd pedig a mellkasába döftem a kardom legalább 4-5 alkalommal és rohanni kezdtem hátra se néztem. Mikor eljutottam a megbeszélt helyre felvettek kocsival és immáron testvérükként köszöntöttek majd a táborunk felé indultunk, amikor odaértünk borzalmas látvány fogadott. A tábor égett, minden csupa vér a többi nővérünk pedig bitófán lógott majd az autónkra tüzet nyitottak és megadásra kényszerítettek, nem akartunk meghalni ezért meg is adtuk magunkat. Csukját kaptunk a fejünkre és altatót. Egy vödör hideg vízzel ébresztettek és egy gyengén pislákoló lámpa volt az első amit láttam aztán pedig a tőlem nem messze álló három egyenruhás Iraki katona. Követelték hogy mindent mondjak el a szervezetről és a tagokról, eleinte hallgattam de olyan módszereket vettetek be amitől megeredt a nyelven, ezt a bűnömet mai napig bánom viszont szerencsére nem hitték el hogy csak annyit tudok amennyit elmondtam ezért egy cellába zártak ahova semmi fény nem szűrődött be csak a katona zseblámpája aki ételt és vizet hozott. Idővel mintha megfeledkeztek volna rólam, az étel ital jött de nem vittek el újabb kihallgatásokra és senki nem mondott semmit de tétlenül nem akartam várni ezért folytattam a gyakorlást ami egy sötét lyukban meglehetősen nehéz volt. Kiderült később hogy tévedtem, kiráncigáltak a cellámból fel az udvarra ahol már a többi rab térdelt egy néhány méter mély árok előtt és a sor végére vittek engem majd a másik végéről egy férfi indult el és sorba elkezdte fejbe lőni a rabokat, már csak ketten voltunk amikor tárat cserélt és ez volt a pillanat amikor hirtelen felkeltem, lefegyvereztem majd végeztem vele és hátba lőttem a maradék 3-4 őrt. Itt elkötöttem egy járművet és a másik rabbal akit nem ismertem bár közülünk való volt ezért együtt menekültünk el, az ő tanácsára Moszulba ahol állítólag van egy másik táborunk a város szélén de én már nem akartam visszamenni nekem elég volt. Úgy döntöttem elmegyek de ettől még tag maradok, más kontinensen és más országba viszem tovább a szervezetet. A többiek támogattak így szereztem egy repülőjegyet és hamis papírokat az USA-ba ahol kibéreltem egy egy lakást ahol jelenleg mindennapjaim élem. Ez az Amerika teljesen más világ mint amit megismertem de azért van elég teendő itt is de immáron egy kedves barátom is velem van, Musztafa a kandúr. Őt még az ideköltözésem után találtam, a ház előtt mászkált ezért fogadtam őt be és elég hamar megkedveltük egymást. Úgyhogy egy macskával az oldalamon harcolok további céljaimért...

Képességei: -

Szakértelmei:
Harci ismeretek:
- Krav maga(jól képzett)
- Muay Thai Boksz(jól képzett)
- Kick box(alapismeretek)
- Taek Won Do(alapismeretek)

Fegyveres harci ismeretek:
- Egy és kétkardos harc, egyéni stílus(jól képzett)
- Lőfegyverek használata(alapismeretek)


Privát előtörténet véleményezést kérsz: Nem


Megjegyzések: NJK: 0 kredit - Macska(Musztafa)
Kyra Tanik
Kyra Tanik
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 2
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Aug. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Kyra Tanik
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kyra Tanik Empty Re: Kyra Tanik

Témanyitás by Thorhalla Szer. 19 Aug. 2015, 11:51

Szegény karakter, nem tudja, hogy hova érkezett Smile
Elfogadva, 1400$ kezdőtőkéd van, egy adatlapot írj még, utána mehetsz is játszani.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kyra Tanik Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.