West End meg egy kicsi...

Go down

West End meg egy kicsi... Empty West End meg egy kicsi...

Témanyitás by Sandman Szer. 09 Márc. 2016, 16:40

A város nyugati határ vége és még pár kilométer.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

West End meg egy kicsi... Empty Re: West End meg egy kicsi...

Témanyitás by Sandman Szer. 09 Márc. 2016, 17:42

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
A fény próbája
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

- Kyle Collins
- Biztonsági személyzet
- Környékbeliek

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Bár még nem ért véget a tél, az idő érezhetően kellemesebb mint a börtön tetején volt. A szél valamivel melegebben fúj és a hó sem metsző hideg, inkább kásás nedves. Az éjszaka ezen órájában alapvetően semmi sem töri meg a csendet. Aztán szinte a semmiből, szó szerint, berobbant egy fénycsóva a Jersey City határától néhány mérföldre fekvő vasúti híd fölé. Néhány másodperccel később már maga a két rotoros gép is feltűnt a levegőben, majd alább kezdett ereszkedni, amíg lehetett. Onnan Kyle kénytelen kiugrani a gépből a piszkosfehér latyakos sínek közé. Majd a gép kikapcsolja a kereső lámpáját és olyan sebességgel ahogy jött, távozik is. Néhány másodperccel később maximum Kyle és a környéken lakók fülében maradt meg az egy helyben lebegő kopter.
Lassan teltek a percek. Kyle ez idő alatt fel tudta mérni a környéket. Innen rálátott New York fényeire, míg ez az oldal gyérebb megvilágítást kapott. A híd után körülbelül három keresztutca választotta el a partot a hídtól. Nagyjából ez két, két és fél kilométert jelent. A háromból egynek volt folytatása a túloldalon, de kettő csak betorkolt. Közel fél óra múlva tűnt fel a híd irányából két kék villogó. Ha Kyle megerőlteti a szemét akkor észrevehette hogy a két motor a konvoj előtt haladt. Őket követte az egyik kísérő autó, ami után egy kamion következett. A sort pedig még egy kísérő autó zárta. A konvoj mozgási metódusa a következő volt. Az első motor lefogja a jobbról betorkoló utat, elhúz mellette a következő kétkerekű és a kocsisor, aztán megelőzi a kocsisort és beáll a másik motoros mögé vagy elé. Utóbbi előfordulhat, ha a második motor kénytelen újabb utat lefogni. Így váltogatják egymást. Amikor bal oldalról torkollik be út, akkor a hátsó autó gyorsít és mozgás közben fedezi balról a kamiont. Kyle felfedezheti, hogy a két autó 4-4 ember ül, a kamion fülkéjében pedig kettőt fedezhet fel...

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

West End meg egy kicsi... Empty Re: West End meg egy kicsi...

Témanyitás by Kyle Collins Vas. 13 Márc. 2016, 20:10

Az út nem volt érdekfeszítő. Nem tudom, hogy lehet e szerencsének nevezni, de a időjárási tényezők sem zavartak be a kis ki ruccanásba. Az út alatt főleg ropogtattam a csuklómat, és nyújtóztattam az újaim. Mikor meg érkeztünk ki kellet ugranom a sínekre a gépből. A hó már itt engedett és inkább volt sár mint hó. Kicsit kellemesebb volt mint a börtön tetején levő tényezők.  De már itt voltam nem a börtönben és a célpontom is kezdet közeledni.  Mikor meg láttam, hogy hamarosan idő van igyekeztem jobban szemügyre venni  a szállítmány kíséretét. Láttam, hogy két forgalmat le állító motoros halad elöl, aztán egy kocsi majd a kamion és megint egy kocsi. A motorosokat és a első kocsit hagyom utoljára. A cél az utolsó kocsi le kapcsolása, a kamion elfoglalása, el térítése.  Ki vártam, hogy megfelelő helyre érkezzenek, amikor el jött az ideje a kamionra ugrottam. Legalábbis próbáltam, a vezető fülke mögé érkezni de a rakodótér tetejére, hogy se az előtte haladó kocsi, se az utána haladó ne szúrja ki, hogy rá ugrottam, és a zajra is próbáltam ügyelni, hogy ne csapjak nagyot. Ha ez sikerült akkor a kamion rakterének a tetejéből ha fémből van, akkor hat kis dobosék nagyságú darabot ki vágni a karmaim segítségével, és egy nagyobbat ami úgy 70 cm nagyságú. De ha vászonból van akkor a merevítőkből ki szedni a hat gyorsan össze hajított dobókést ki vágni. Ha ezzel meg vagyok kicsit hátrébb megyek a raktér tetején, de vigyázva, hogy továbbra se szúrjanak ki. Ha már van rá látásom az utolsó kocsira akkor be célzom az első kerekét, és a sofőrt. A pengéket úgy helyezem el, hogy minél gyorsabban értük tudjak kapni, és ismét támadni velük. Ha ezekkel meg vagyok akkor el is kezdem a támadást. Igyekszem minél pontosabban célozni először a sofőr szeme közé, de miután eldobtam egyből kapom fel a következő pengét és az első kerekére célzok a sofőr oldalán levőre. Remélve, hogy a sofőrt ezzel ki iktatom, és defektet ami a vezető halálával egy szép nagy felboruláshoz vezet, és a zavaró jelenlétük meg szüntetéséhez. Ezután igyekszem élőrre haladni és a vezető fülkének a tetejére ugrani miközben a nagyobb darabot bele döföm igyekezve fejbe szúrva vele az anyósülésen lévött. De a döfés után meg pihenés nélkül ki használva az erősebb érzékszerveimet és erőmet a motorosokra célzom közvetlen a sisakjuk alá ahol szabadnak tűnik a tarkójuk. Majd támadásba lendülvén el is hajítom a harmadik, majd a negyedik kis pengét, így már csak két rögtönzött pengém marad. Ha ezzel meg vagyok és a sofőr még nem fogta fel teljesen mi is történt a vezetői ablakon keresztül próbálom meg kirántani. Majd át venni a volánt. Ha ez sikerült tartom a sebességet és a maradék két pengémmel az előttem haladó kocsi kerekeire célzok ami nehézkes vezetés közben ezért használom fel a maradék két pengét is. Majd padlógáz és igyekszem le szorítani őket az útról. Ha ez meg van akkor enyém a szállítmány.

_________________
West End meg egy kicsi... 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

West End meg egy kicsi... Empty Re: West End meg egy kicsi...

Témanyitás by Sandman Hétf. 14 Márc. 2016, 11:59

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
A fény próbája
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

- Kyle Collins
- Biztonsági személyzet
- Környékbeliek

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Kyle lapulva, türelmesen kivárja a megfelelő pillanatot amíg nem érkezhet meg a kamion rakterének tetejére. Vár néhány másodpercet, hogy megbizonyosodjon róla, még nem fedezték fel. Nem áll be változás az kamion vagy a többi jármű sebességében, így folytathatta tervét. Sikeresen kiváj az acéllemezből pár dobókés nagyságú darabot, majd egy sokkal nagyobbat. Ezekkel a fegyverekkel felvértezve indul meg hátrafelé. Megcélozza a hátsó autó sofőrének szemét és megindítja felé a késes támadást. A fémdarab becsapódik a szélvédőbe, a kocsi kitör jobbra, így felfedi a bal első abroncsot amit Kyle megint csak támadhat. Ahogy azonban megszemléli tetteinek eredményét tapasztalhatja, hogy nem borult fel az autó mint a hollywoodi filmeken. Felkapott a járdára és bár letarolt egy újságos dobozt és néhány parkolóórát, visszakormányozták az útra, de egyelőre megállt. Kyle még láthatja, hogy a "puhábbnak" számító szerkezeti acél nem ütötte át teljesen a kísérő autó lövedékálló üvegét. A kerék bár valószínűleg defektálló, mégis akkora sérülést szenvedett, hogy egyelőre megállt. Kyle már fordulhat is és indulhat a vezetőfülke felé amikor a konvoj gyorsítani kezd. A következő lépése után pedig két rövid, hármas sorozat tör fel előtte a kamion belsejéből...


//A helyesírásra, elsősorban az igekötőkre, figyelj oda jobban légyszíves.//

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

West End meg egy kicsi... Empty Re: West End meg egy kicsi...

Témanyitás by Sandman Kedd 19 Ápr. 2016, 00:05

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
A fény próbája
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

- Kyle Collins
- Biztonsági személyzet
- Környékbeliek

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

A gyorsító kamion miatt Kyle kénytelen tenni egy lépést hátra egyik lábával, hogy ki tudjon támasztani hátra. Nagyjából ez mentette meg az életét, mivel így nem találták el. A következő másodpercekben viszont a kamion lefékezett és a vontatmány ki is tör jobb oldalra. Ennek a hatására Kyle újabb testhelyzet módisításra szorul. Bár meginog és előre dől, sikeresen megkapaszkodik és így marad a konténer tetején. A jármű azonban megáll s ezzel egy időben egy második fékcsikorgás is megtöri az éjszaka...nem túl csendes pillanatát. De Kylenak nem volt ideje elmélkedni azon kik érkeztek meg. Újabb lövedékek érkeztek belülről és most meg is sérült a bal felkarja. Felpattan és úgy dönt egyelőre lemenekül a veszélyes vontatmányról. Elrugaszkodik a konténertől és néhány méterrel arrébb az aszfalton ér földet. Ebben a pillanatban azonban lámpák világítják meg három oldalról.
- Ne mozdulj! - hangzik el egyszerre több szájból is, de Kyle nem bír magával, támadni akar...

...lövések törik meg a langyos éjszaka hormonokkal töltött pillanatnyi csendjét. Kyle Collins pedig több lőtt sebből is vérzik.


//Ez a kaland itt véget ért. Az okok és következmények ITT olvashatóak.//

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

West End meg egy kicsi... Empty Re: West End meg egy kicsi...

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.