Lanka Raved Hock

Go down

Lanka Raved Hock Empty Lanka Raved Hock

Témanyitás by Lanka Raved Hock Pént. 13 Jan. 2017, 22:21

Név: Lanka Hock
Egyéb név(i): Raved
Faj: ember
Nem: nő
Jellem: Lanka határozott jellem. Legfontosabb célkitűzése a túlélés bármi áron, és ennek bárkit vagy bármit hajlandó szemrebbenés és feltétel nélkül alárendelni. Viselkedése kiszámíthatatlan, sosem tudni, hogy elszalad, vagy foggal körömmel esik az ellenfélnek. Nem tudhatod előre, hogy hosszú távra tervez veled, vagy eldob a következő sarkon. Évekig hűséges, majd a legváratlanabb pillanatban szúr hátba. Lelkiismerete egyáltalán nincs, a moralitás és az erkölcs veszélyes és fölösleges szerinte.
Személyazonosság: nyílt
Születési helye és idő: 2009;12.;25. New York, USA
Kor: 19
Család: Nincs
Foglalkozás: Épülettulajdonos és amatőr műszerész
Testmagassága: 177 cm
Testsúlya: 60 kg
Szeme színe: gesztenyebarna
Haja színe: Gesztenyebarna, váll alá érő, hullámos
Bőre színe: sápadt
Különleges ismertetőjel: Neon zöld tetoválások: a születési dátuma a jobb mellén, szülei halálának dátuma a jobb vállán.
Repülési sebesség: (csak ha képesség)
Egészségi állapot/ betegségek: Egészséges, nincs

Életrajza:

Még élénken él bennem egy kép: apa, anya, kislány, boldogan nevetgélnek a kertben. Apa grillkolbászt készít, anya a krumplit pucolja, a kislány meg masnival a hajában vidáman hintázik. Hatalmas udvar a kétemeletes ház mögött. Veteményeskert, virágoskert, hatalmas medence, gyerekhinta. A fehér házfal ezüst fényben ragyog, a medence vize fakó arany. Dél van. A helikopter a lapos tetőn, a két Audi a mélyített ikergarázsban. A személyzet kimenőt kapott, sztárügyvéd apa és államügyész anya ma hajlandóak összekoszolni a kezüket szakácsnő és cselédek nélkül. Ritka alkalom. Talán az utolsó ebben az életben.
Aztán megcsörren a telefon és újra homályosak az emlékek. A következő hat év összefolyik előttem. Villanások, robbanások, robajok. Összedőlő épületek, sikolyok. Mindenhol por és hamu. Maffiabandák lőnek egymásra az utcákon, démonok és félistenek küzdenek egymással, nagyhatalmak buknak meg, születnek újjá, születnek a semmiből és a semmiben is enyésznek el. Már követni sem tudom, hogy hány Amerika van, melyik város hova tartozik, melyik pusztul el, épül újjá vagy van megszállás alatt. Egy fiatal tinédzserhez egy elzárt városban szűrve érnek el a hírek és a felét sem érti. Ahogy a személyzet és a rokonok kitörlődtek az életemből, ahogy anyát lelőtték egy maffiaper közben, majd pár, talán csak egy év múlva apa sem jött vissza (azt mondják meghalt, de hogy ki végzett vele vagy miért...) Homályos és nyomasztó hat év. Éltem a vagyonunkból, de nem volt mire felélni. Az étel megdrágult ugyan, de nem annyira, mint amennyibe egy normális világban egy normális tini éjszakai partijai kerültek volna. Talán azért maradt ennyim, mert összeomlott a világ, talán még szerencsés is vagyok.
Onnét kezdve nekem kellett gondoznom beteg nagyimat. Valami történt a fejével, talán Alzheimer, mert hajlamos elfelejteni dolgokat, néha engem se ismer meg és a saját nevére sem emlékszik. Bírósághoz nem akartam fordulni, így mindenkinek azt mondtam, hogy fáj nagyi lába, nem tud otthonról kimozdulni, ezért a hivatalos ügyeket én intézem helyette. Egy kiskorú mégse helyezheti a gyámsága alá a tulajdon gyámját. Nevelőszülőkhöz meg nem akartam kerülni és azt se akartam, hogy nagyit bedugják valami öregotthonba vadidegenek közé. Eltelt négy év, aztán korlátozottan cselekvőképes nagymamámmal együtt magunkra hagyatva társaságba keveredtem. Anyáék azt mondanák, hogy rossz társaságba, de nem történhetett volna velem semmi jobb. Egy motoros banda költözött a szemben lévő lepusztult házba. Nem balhéztak, se semmi, egyszerűen beköltöztek, mert üres volt. Akik benne éltek (talán Meyerék voltak? még '18-ban veszett nyomuk) azok úgyse jönnek vissza, az épület emeleti része összeszakadt valami éjszakai becsapódás miatt, sose érdekelt annyira, hogy kinyomozzam, szóval jó, ha az épület harmada vagy negyede volt használható. Átmentem hozzájuk, megkínáltak egy üveg sörrel és beszélgetni kezdtünk. Délről menekültek, Virginiából meg még lejjebbről, van a bandában carolinai is, sőt az egyik lány egy texmex (tudod, aki texasi spanyol). Mindannyian értenek valamennyire a gépekhez. Akkor még nem annyira, mint ma, de indulási alapnak jó volt. Mondtam nekik, hogy egyedül lakom egy csoda folytán épen maradt háromszintes házban, szintenként 140 m², az összesen 420, és nekem összesen a fürdőre, a konyhára és egy lakószobára van szükségem, nem is a legnagyobbra. Van garázs is, két autónyi. Ha beköltöznek mind a nyolcan, és páronként alszanak, akkor a legfelső emelet megtelik, az első emeletet, a földszint felét és az ikergarázst műhellyé lehetne alakítani és akkor bütykölhetnénk a bandák járgányait. Van a bankszámlámon elég lé gépekre, de igazi ötcsillagosokra, mindenre, amire csak szükségük lehet. Fizetem a rezsit is. Cserébe, mint tulaj és befektető a bevétel egy részére igényt tartok.
Eltelt négy év és van két új tetkóm, olyan feszes bőrnadrágban járok, térdig érő csizmával, amiben anya reggelizni se engedett volna, a trikón alá nem veszek melltartót és egy motort csukott szemmel is szét tudok szedni. Jó, összerakni még nyitott szemmel se mindig tudom, de arra vannak a haverok.
Az eltelt évek során majdnem minden helyi banda megfordult nálunk. Semleges műhely vagyunk, méghozzá az elérhető legjobb és legdrágább. Szereltünk már exosceletont, tankot, helikoptert, egyszer pedig valami nem földi hapsi is leszállt kék vagy zöld, sajnos színtévesztő vagyok, bőrrel és szerszámokat kért a valamilyéhez, ami röpképes volt és szerintem el tudja vele hagyni a légkört is. Nem bízom az ilyen nem földi fazonokban. Mondjuk ami azt illeti, a földiekben se nagyon. Amíg fizetnek, addig mi szerelünk és tartjuk a pofánkat. Elég jól megy a bolt. Néha benézek, csinálok ezt-azt, de inkább csak motorozom és élvezem az életet. Független vagyok, nem kötődöm senkihez és semmihez az egyetlen bevételi forrásom leszámítva. De ez inkább kölcsönös szimbiózisnak nevezhető.
Persze, nyilván jobb élet lett volna két szülővel, egy elvégzett iskolával, végzős tavaszi bállal, a focicsapat kapitányával, az első szexel apa kocsijának hátsó ülésén, idén lennék első éves a Yalen, politológusnak vagy menedzsernek tanulnék, elmennék középvezetőnek valami menő transzatlanti céghez, talán a General Motorshoz és értékesítési igazgatóhelyettesként vonulnék vissza. Mondjuk a szüzességem így sincs már meg, talán emlékezetesebb is, mint amilyen akkor lett volna. Írni, olvasni, számolni tudok, de a szüleim jogászkönyveiből talán, ha csak a kötőszavakat értem. Ha egyszer elfogyna a gáz a fűtéshez, gyújtósnak jók lennének.

Képességei: Nincs

Nagyobb komolyabb épület (4 kredit): 3 szintes épület, az épület alatt ikergarázs, a három szint összesen 420 négyzetméter belterület. A garázs és másfél szint profi műhellyé alakítva. A ház mögötti kertben medence.

Szakértelmei: írás, olvasás, alapszintű műszaki ismeretek, képes tárgyalni az ügyfelekkel, jól motorozik durva terepen is

Privát előtörténet véleményezést kérsz: Igen


A hozzászólást Lanka Raved Hock összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 18 Júl. 2017, 21:52-kor.
Lanka Raved Hock
Lanka Raved Hock
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 42
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jan. 13.

Vissza az elejére Go down

Lanka Raved Hock Empty Re: Lanka Raved Hock

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 14 Jan. 2017, 07:58

Ufók biztos nem jöttek, mert nem tudnak Razz
Érdekes előtöri, azt még beleírnád, hogy a gyámhatóságot és a nevelőszülőket, vagy gyámokat hogy kerülte el a karaktered? Meg azt is, hogy fiatalkorúként hogyan kezelhette/kezelheti a saját pénzét, révén csak 3 hete 18 (és mivel ez NY állam, így nem árt tudnod, hogy 21 év a nagykorúság).
Szólj, ha ezeket javtottad.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lanka Raved Hock Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lanka Raved Hock Empty Re: Lanka Raved Hock

Témanyitás by Thorhalla Kedd 18 Júl. 2017, 21:57

Így elfogadva. 2100$ kezdőtőkéd van, írj egy adatlapot és mehetsz játszani.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lanka Raved Hock Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lanka Raved Hock Empty Re: Lanka Raved Hock

Témanyitás by Lanka Raved Hock Kedd 18 Júl. 2017, 22:35

Adatlap:

Név: Lanka Hock
Lakás/Létesítmény: 3 szintes műhelylakás
NJK: nincs
Foglalkozás: magánvállalkozó autószerelő
Munkahely: saját autószerelő műhelye
Pénz: 0
Bevétel/hét: 20.000/hét (másfél kredites műhely)
Eszközök: mobiltelefon, szerszámos láda, háztartási cikkek, fogkefe, meg a szokásos női pipere
Felszerelés/fegyverek: CZ 75 SP-01 9mm pisztoly, golyóálló mellény, kevlar sisak, kismotor
Vállalat: -
Szövetség: -
Törzshely, ahol megtalálható: New York
Ismertebb szövetséges: -
Ismertebb ellenség: -

Felhasznált kreditek: 4
Fennmaradó kreditek: 0
Lanka Raved Hock
Lanka Raved Hock
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 42
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jan. 13.

Vissza az elejére Go down

Lanka Raved Hock Empty Re: Lanka Raved Hock

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.