Albert Einstein Gimnázium (Queens)

Go down

Albert Einstein Gimnázium (Queens) Empty Albert Einstein Gimnázium (Queens)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 23 Feb. 2011, 16:08

Albert Einstein Gimnázium, egy régi több évtizede működő, híres állami intézmény. A diáksereg elég vegyes, hiszen ide járatja minden olyan szülő a gyermekét, aki nem tudja megfizetni a drága elit magán iskolákat. Az épület külseje vakítóan fehér, az hatalmas udvar pedig ápolt, nagy kosárpályákkal, és egy kis zöld résszel, ahol leterülhetnek az idős nagy lombú fák árnyékában a diákok. Viszont az épület beljese már annál inkább elhanyagolt. A folyosók kövei hiányoznak, a falakról itt-ott letépett tapéták lógnak le. A szekrények, amelyet kupák, érmék tárolására használnak, be van rácsozva, és el van zárva a vandál diákok elől. A szekrények két oldalt, legtöbbje már régen fel van feszítve.
A tantermek sem festenek másképp, a padok kényelmetlenek, kopottak. A táblák régiek, a számítógépekről nem is beszélve. Az igazság az, hogy az iskolára szánt pénz nagy része az igazgató zsebébe vándorol, és nem is törődnek nagyon azzal, hogy megállítsák a vén fószert. A tanárok mindent megtesznek, hogy még ezek között a körülmények között is megfelelően megtartsák az órát. Több tehetséges tanuló kerül innen ki felsőbb oktatásba.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Albert Einstein Gimnázium (Queens) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Albert Einstein Gimnázium (Queens) Empty Re: Albert Einstein Gimnázium (Queens)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 07 Május 2013, 11:04

2047. január 9. szerda – Albert Einstein gimnázium, New York
Résztvevő: Will Slade

Néhány nappal a múltkori gyengesége után Will végre ismét mehetett iskolába, hetedik osztályba, azaz a nyolc osztályos gimiben harmadikba. A városban elég nagy volt a hó, de roppant sajnálatos módon nem akkora, hogy emiatt tanítási szünetet adjanak ki, így a fiú is kénytelen volt bemenni, már csak azért is, mert az anyukája sem tudott tovább otthon maradni szabadságon. A nő kocsival tette ki a fiút a suli előtt, ahogyan máskor is szokta, majd elhajtott. Az iskola most is olyan volt, mint mindig amióta Magneto vírusának hála mindenki mutáns lett, akinek jó képessége lett felvágott mindenki előtt ezzel. Manapság nem az volt a csúcs, ha valaki focista, hanem, hogy milyen képessége van. Persze így azok voltak előnyben, akiknek látható mutációjuk volt. A vírus felborított mindent, a képességek nem csak kamaszkorban jelentkeztek már, hanem egészen kisgyerekként a legtöbbeknek.
- Hé Will! – hallott egy hangot meg a fiú maga mögül.
A hang ismerős volt, itt ismerte meg a fiút még elsőben és azóta is padtársa volt a félnéger, félig mexikói fiú, Martin Okimba.
Albert Einstein Gimnázium (Queens) 2681725-miles_morales_ultimate_comics_spider_man_1_the_bite
- Végre jöttél suliba – mondta kissé lihegve, amikor futás után megérkezett Will mellé. – Már halálra untam magam, jól vagy már? Nem válaszoltál az este küldött emailre.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Albert Einstein Gimnázium (Queens) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Albert Einstein Gimnázium (Queens) Empty Re: Albert Einstein Gimnázium (Queens)

Témanyitás by Damian J. Slade Kedd 07 Május 2013, 18:31

Remek, iskola! Még pont ez hiányzott azok után, ami történt. Azóta sem alszom túl jól, ráadásul még mindig nem tudom, mit jelentenek a képek, amiket álmomban láttam. Például hová futottam? Mi volt az a villogás? Nem beszélve a maszkról. Tudom, hogy apuhoz is köze van, de nem tudom, hogy kérdezhetnék rá erre. Mindegy, talán a suli majd eléggé lefáraszt, és akkor majd remélhetőleg tudok majd aludni este. Ahogy kiszállok a kocsiról, azonnal meglátom a többieket a suli előtt, beszélgetve, röhögve. Biztos megint az erejükkel menőznek egymásnak, úgyis szinte minden nap csak azt csinálják. Nekem pedig még ennyi szerencsém sincs, mert persze nehéz rémálmokkal menőnek lenni.
Azért elköszönök anyutól, majd elindulok a bejárat felé, amikor hátam mögül ismerős hangot hallok. Azonnal tudtam, hogy Martin az, így hát megálltam, megfordultam, és bevártam a srácot. Ő már első óta kibír engem, szóval jó arc.
- Hé, Martin! Bocs, elég hamar kidőltem tegnap este.
Kamuzom be Martinnak a dolgot, ami persze már csak azért sem igaz, mert mostanában inkább megmaradtam annál, hogy minél később alszom el, annál kevesebb ideig kell elviselnem ezeket a bevillanó képeket. Viszont így meg eléggé fáradt vagyok, csak be ne aludjak órán... nem hinném, hogy ki tudnám magyarázni.
- Kösz, már jobban vagyok! Na és volt valami, amiről lemaradtam?
Kérdezem Martint és miközben a választ várom, elindulok vele az épület felé, a többi srácot figyelve, és hát... igen, némileg irigyelve is őket, mert nekik nincs problémájuk azzal, hogy este lefeküdjenek aludni. Nem úgy, mint nekem, aki meg már a gondolattól is ideges lesz! Mindegy, hacsak nem matek az első óránk, talán ébren tudok majd maradni. Talán! Miért érzem úgy, hogy ez egy hosszú nap lesz?

_________________
"Egy katona harcolhat másokért, de nem szeretheti őket!"

Végtelen Háború világa: Will Slade
Damian J. Slade
Damian J. Slade
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 6
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 27.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Damian J. Slade
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Albert Einstein Gimnázium (Queens) Empty Re: Albert Einstein Gimnázium (Queens)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 08 Május 2013, 11:20

2047. január 9. szerda – Albert Einstein gimnázium, New York
Résztvevő: Will Slade

- Semmiről – legyintett a fiú, majd elvigyorodott. – Mert pont a legjobbkor jöttél vissza!
Ahogyan haladtak a suli bejárata felé a srác megállt az egyik nagy kitett poszternél és rámutatott.
- Mert ma van a nagy nap, amikor remélhetőleg jó pár balektól megszabadulunk!
A felirat hatalmas volt. „CSATLAKOZZ MAGNETO SEREGÉHEZ!” Alatta a szokásos amerikai toborzókép és felirat még a „We need you!”. Azt még a fiatalok is tudták, noha Magneto uralkodott mindenhol, a kormányok és ehhez hasonlóak megvoltak a világon mindenhol, de a katonaságok és ehhez hasonlók, rendőrség, csendőrség többé nem a kormányoknak engedelmeskedtek, hanem magának Magneto-nak. Mivel mindig voltak olyanok, akik lázadtak az uralma ellen, ezek azok a mutánsok voltak, akik annak születtek és nem pedig a vírustól lettek azok. A táblán feliratként ott volt még, hogy ösztöndíj is jár érte, továbbtanulási lehetőség, különféle juttatások, az egyetlen hátránya az volt, hogy „kiképzőtelepekre” kellett menni, mint a katonaság esetében.
- Hátha a nagyképűeket elviszik jelentkezés nélkül is, és legalább nyugtunk lesz.
A fiú megvakarta a tarkóját.
- Te már tudod egyáltalán, hogy mi a képességed? – kérdezte kissé szégyenkezve. – Én még mindig nem a sajátomat…

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Albert Einstein Gimnázium (Queens) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Albert Einstein Gimnázium (Queens) Empty Re: Albert Einstein Gimnázium (Queens)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.