Akira Frostdottir

Go down

Akira Frostdottir Empty Akira Frostdottir

Témanyitás by Akira Frostdottir Kedd 27 Márc. 2018, 21:03

Név: Akira Frostdottir
Egyéb név(i): Rika, Kira
Faj: mutáns
Nem: nő
Jellem: ember-ellenes
Személyazonosság: nyílt
Születési helye és idő: 2015. december 21, Idaho Falls
Kor: 16 év
Család: 
Apa: Jack Frostdottir - elhúnyt
Anya: Yuki Frostdottir - elhúnyt
Testvér(ek): -
Foglalkozás: diák
Testmagassága: 160 cm
Testsúlya: 55 kg
Szeme színe: jég kék
Haja színe: őzbarna
Bőre színe: fakó
Különleges ismertetőjel: hátán nonfiguratív, jégkék minta, mely foszforeszkál ha túlterheli magát, nyakában omamuri (japán szerencse talizmán), jobb fülében double helix piercing
Repülési sebesség: -
Egészségi állapot/ betegségek: hideggel szembeni rezisztencia

Életrajza:
Mindenki más a szőke herceget vagy a lovagot várja. Én nem... nekem nem kellenek. Mert én vagyok a toronyba zárt hercegnő és én vagyok a sárkány is, mely jeges tekintetével rabul ejt és felemészt.
Amire emlékszem apámról és anyámról az a szeretet teljes pillantásuk és mély odaadásuk. Nem csak irántam, hanem egymás iránt is. Mondhatni tökéletes volt. Ők ketten és én. Viszont... az emberek mindig félni fognak attól, amit nem ismernek. Amit nem mernek megismerni. Mások voltak, mint a többi ember. Apám svéd menekült volt, anyám pedig japánból származott. Apámat pedig besúgónak gondolták, mivel kevesen láttak ránk.
Tíz éves forma voltam, mikor idegen alakok molotovval -mára már ezt is tudom- gyújtották fel a házunkat. Még mindig orromban érzem a kellemetlen égett hús szagát, és emlékezetembe égett szüleim megszenesedett maradványa. A tűz pedig nem csak őket, de az én lelkem is felemésztette. Gyengeséget és kiszolgáltatottságot éreztem. Félelmet, mely minden idegvégződésem arra sarkallta, hogy elmeneküljek. Legalábbis meneküljek amíg tudok. Talán a traumás sokk miatt sikerült kikeverednem, talán a tűzoltók menekítettek ki, mivel ébredésem egy kórházi ágyhoz köthető. Reménykedtem, hogy az elmúló félelmem után tovatűnik ez a rém álom, hogy anyám megöleljen... de minden hiába volt, nem ért véget az álom, anyám pedig soha többé nem ölelt meg. Ez pedig nagyon hiányzik mind a mai napig.
Nevelőintézetbe kerültem, ahol folyamatosan orvoshoz vittek, orvosokat hívtak, hogy rájöjjenek, mi okán van annyira alacsonyan a testhőm. Sosem éreztem magam rosszul, csupán olykor úgy éreztem, rám olvad a ruhám. Egy ilyen vizsgálat után derült ki, hogy van valami plusz dolog, így magamhoz mérten teljesen normális, viszont a többi emberhez képest emberfeletti.
Nevelőszülök jöttek, mentek, magam maradtam és mindig magamra számíthattam. Nem tudtak megbirkózni makacs zárkózott jellememmel, valamint a vadsággal, amivel védtem legdrágább kincsem: a nyakamban lógó omamuri-t. Rezzenéstelen arccal voltam képes bárkibe jégszilánkot állítani, aki el akarta venni tőlem, vagy az engedélyem nélkül hozzá érni. Csendességem miatt gyakran kerültem a kor osztályom cél keresztjébe így kénytelen voltam megtanulni megvédeni magam. A lökdösés-rúgás-harapást felváltotta az egyre pontosabb ütések, a kimért rúgások és kegyetlen, megfélemlítő pillantások. Emberekhez, állatokhoz nem tudtam ragaszkodni, kötődni. Talán mert nem is akartam sosem. Mert elvették volna tőlem azt az apró örömöt is amit ők nyújtani tudtak volna. Talán egyetlen örömöm a rajzolásban és írásban merül ki, mivel akkor tevékenykedem, mikor senki nem figyel és magamban lehetek. Egészen addig, míg egy nap egy olyan ember nem vett magához, akinél többen is laktak már. Hozzám hasonlók, "mutánsok" ahogy az emberek mondják. Gyűlölöm és megvetem az elégtelen fajt, melynek sosem jó semmi. Ezt az erős ellenszenvemet ő megpróbálta enyhíteni, kevés sikerrel. Ugyan már nem kívánom a legtöbbeket jég alatt tudni, de egyes emberekbe szíves örömest állítanék a jég szilánkjaimból.
Tizennégy lehettem mikor nevelőnk elhozott erre a furcsa helyre, ahol megannyi hozzám hasonló tanul és képezi magát.
Két éve hogy az intézményben tanulok és képezem magam. Talán elkezdtem nyitni a tanárok felé, néhány gyerek felé. De senkiről nem mondanám, hogy teljes mértékben megbízom.


Képességei: Ha idéz valamit mutációval, akkor a saját teste koncentrálja a hideget. Kézliabda nagyágú jeget tud létrehozni,a tüskékből úgy egy tucatnyi 3-4 centist, amiket 10méterre tud eldobni/ellőni, ezeken felül érintéssel is képes fagyasztani/hűteni dolgokat, minél nagyobb annál tovább tart értelmszerűen, maximum 100kg súlyt lehet elég hosszú idő alatt, de pl egy pohár üdítő egy kör alatt jegessé tud vállni.


Szakértelmei: Önképző rajzos, jégszobrász, valamint matematika és történelem az erőssége.

Privát előtörténet véleményezést kérsz: Igen
Akira Frostdottir
Akira Frostdottir
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 12
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 7
Join date : 2018. Jan. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Akira Frostdottir
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Akira Frostdottir Empty Re: Akira Frostdottir

Témanyitás by Thorhalla Szer. 06 Május 2020, 14:07

Elfogadva, mivel diák a karakter, 300$ kezdőtőkét kapsz. Írj még egy adatlapot és mehetsz is játszani.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Akira Frostdottir Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Akira Frostdottir Empty Re: Akira Frostdottir

Témanyitás by Akira Frostdottir Szer. 06 Május 2020, 14:23

Adatlap:
Név: Akira Frostdottir
Lakás/Létesítmény: a kúriában lakik
NJK: nincs
Foglalkozás: Diák
Munkahely: Xavier Iskolában diák
Pénz: 300$
Bevétel/hét:
Eszközök: Omamuri,
Felszerelés/fegyverek: -
Vállalat: -
Szövetség: -
Törzshely, ahol megtalálható: szobájában, kertben
Ismertebb szövetséges: -
Ismertebb ellenség: -

Felhasznált kreditek: 0
Fennmaradó kreditek: 4

_________________
"Ha csak azt hinnéd, hogy csak a testem fagyott,
most szólok, hogy a lelkem az örök tél."

Akira Frostdottir
Akira Frostdottir
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 12
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 7
Join date : 2018. Jan. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Akira Frostdottir
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Akira Frostdottir Empty Re: Akira Frostdottir

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.