New Wolf

Go down

New Wolf Empty New Wolf

Témanyitás by New Wolf Kedd 24 Júl. 2018, 11:50

Név: New Wolf (Ace Atlas)
Egyéb név(i): Ász
Faj: Mutáns, Lupine
Nem: Férfi
Jellem: Barátságos, kötődő, ingerlékeny
Személyazonosság: Nyílt
Születési helye és idő: 2010.01.26. Minnesota
Kor: 19
Család:
Apa: Alpha Atlas
Anya: Alexis Atlas
Foglalkozás: Rendőr Akadémia Tanulója, Rendőr
Testmagassága: 178 cm
Testsúlya: 59 kg
Szeme színe: Sárga
Bundája színe: Szürke
Különleges ismertetőjel: Farkas szerű küllem
Repülési sebesség: 60 km/h
Egészségi állapot/ betegségek: Egészséges

Életrajza:

A napvilágot egy faházban láttam meg, egy Minnesotai erdőben. A szüleim mind a Lupine mutáns fajt erősítik, bár annyi érdekesség van a dologban, hogy édesapám nem képes emberi alakot ölteni, tehát tulajdonképpen apám olyan, mint értelmesebb, nagyméretű farkas, aki rendkívül erős képességekkel rendelkezik. Édesanyám viszont képes mind állati és emberi alakot is ölteni. Én pedig valahogy a kettő keveréke lettem, nem tudok emberi alakot ölteni, viszont egy félig ember, félig farkas alak az állandó formám. Életünket távol éltük a civilizált területektől, legfőképp apám miatt, hiszen ő egy vadállathoz állt közelebb, mintsem egy emberhez. Hiába egy értelmes lény, a városba költözést nem bírta volna, valószínűleg beleőrült volna ebbe és mészárlásba kezdett volna a városban. Bár édesanyám a városban nevelkedett, mégis képes volt otthagyni mindent és az erdőbe költözni. Tulajdonképpen ez a faház is anyámnak épült, hogy jobban érezze magát az erdőben. A ház meglehetősen nagy volt, főleg a belmagassága és persze az ajtók mérete, erre mind azért volt szükség, hogy apám is kedvére közlekedhessen odabent, ami nem könnyű azért egy 3 méteres farkasnak. Születésemkor kicsit felbolydultak a dolgok a szüleim közt, hiszen nem jutott közös nevezőre a nevelési módszerről. Ennek végül az lett a következménye, hogy egy szigorú táblázat alapján, felváltva neveltek engem. Ez számomra nem volt egyszerű, de utólag visszagondolva erre, nagyon is hasznos volt. Apám megtanított vadászni, hiszen mindennapi élelmünket az erdő biztosította, továbbá megtanította, hogy miként uraljam és használjam Lupine képességeimet. Édesanyám viszont ezzel szemben az emberi dolgokat tanította, mint a helyes beszéd, illemtan, háztartástan, számtan stb. Így nevelgettek szüleim, amikor eljött az idő, hogy már mindent megtanultam, amit tanulhattam tőlük. Én pedig még akkor is többet akartam és elhatároztam, hogy elegendő tudásom van ahhoz, hogy azt egy városban kamatoztassam. Tehát pályát kellett választanom, s képességeimet ismerve a rendőr hivatást választottam, hiszen ez a megfelelő munka egy magamféle számára. Az ötlettel semmi gond nem volt, viszont azzal már annál inkább, hogy a szüleimnek semmi pénze nem volt fizetni a tanulmányaimat, így hát édesanyámmal végigjártuk a városon megoldás után kutatva, amit a rendőrség ajánlott fel végül. Egy sikeres vizsga után, ami felmérte a képességeimet, bekerülök egy listába és, ha elég magas pontszámot vagyok képes elérni, akkor finanszírozzák a középiskolai tanulmányaimat. A teszt után nagyon sokáig izgultam, hogy sikerült-e bekerülnöm, de végül megjött a levél, hogy igen. Az utolsó évemben, beadtam egy pályázatot, hogy bekerülhessek a New Yorki rendőr akadémiára. Viszont ebben az évben történt egy megrázó, családi esemény, melynek én voltam az okozója. Talán ekkorra erősödtek fel bennem az ösztöneim, s kihívtam apámat egy viadalra, hogy felmérjük melyikünk az erősebb. Apám természetesen belement a dologba, hiszen másként porba tiporta volna a büszkeségét. A harc életre-halálra vagy megadásra ment, viszont aki megadta magát, az hatalmas szégyenben részesült. A harc nem ment sokáig, hiszen apám jóval erősebb volt nálam én pedig vesztésre álltam, de túl büszke voltam, hogy feladjam. Végül anyám ugrott közénk, hogy megakadályozza a további sérüléseket, de így apám támadása őt érte. Apám ennek hatására feladta a harcot, hogy segíthessen anyámnak. Akkora már tudtam, hogy felvettek az egyetemre, így egy kis pénzhez jutva vettem is jegyet, hogy eljussak New Yorkba. Az egész azért volt ennyire sürgős, hogy jó messze kerüljek a szüleimtől, a felelősségtől és a bennem lakozó tomboló állattól. Az új otthonom az akadémia kollégiuma lett, bár emellett dolgoznom is kellett, hogy eltarthassam magam. Viszont szembesülnöm kellett azzal, hogy az elköltözés nem szüntette meg a fájó emlékeket, s mivel ezektől a kínzó emlékképektől nem tudtam szabadulni, felkerestem egy speciális professzort, aki egy új találmány teszteléséhez keresett egyébként is alanyokat. A találmány pontosan erre van kitalálva, hogy rácsatlakozzon a személy agyára és elektromágnesesség segítségével töröljön bizonyos emlékeket a memóriából. Le kell írnom az életem rövid történetét, hogy felelevenítsek mindent az agyamban és tisztább képet kapjon így a professzor. Beindult a szerkezet, de egy kis idő múlva fel is robbant, ami végzett a professzort, de én túléltem az ellenálló képességemnek köszönhetően. Azonnal tűzoltásba kezdtem, majd mikor kiérkeztek a mentők, engem el is szállítottak, mert a sok füsttől, eszméletemet vesztettem. Ekkor tűnt fel, hogy már szinte semmire nem emlékszem a gyerekkoromból, csak faházakra, erdőkre, farkasokra, de ezeket nem tudom összekapcsolni. A beavatkozás sikeres volt, de sajnos a professzor életét vesztette a gép pedig megsemmisült. Kicsit bánt a dolog, hogy így ért véget az élete, de nem ismertem túlságosan. Mellesleg valaki azt tanította nekem, hogy soha ne hullajtsak könnyeket a harcosokért, mert sűrű esőzés közepette nehéz haladni a túlvilágon. Egy fontosabb dolog viszont csak később derült ki, méghozzá az, hogy képes vagyok elnyelni az elektromágneses energiákat és a saját hasznomra fordítani azt, mint például repülésre. Ezáltal még erősebbé váltam, s munkám is még nélkülözhetetlenebbé vált a rendőrség számára. Viszont én többre vágytam ismét, immár nem volt elég, hogy a rendőrség oldalán harcoltam a rosszak ellen, még többet akartam tenni. Így hát megihlettek az utcán kapható képregények figurái, s készítettem magamnak egy jelmezt, s szuperhősként védem a védteleneket a munkaidő és a tanórák, előadások után, New Wolf néven, annak ellenére, hogy civilként Ace Atlasnak ismernek, bár a rendőrök csak Ásznak hívnak. Imádom az új életem…

Képek:

Képességei:

- Farkas ember kinézet, karmok és fogak csontok töréséhez elég erősek
- 10 tonnás erő
- Fizikai ellenállás kisebb sebesülések ellen
- Fejlett érzékszervek
- Emberinél sokkal nagyobb gyorsaság
- Felismeri a Lupine társait szagról, hangról, kinézetről ha élőben találkoznak, szinte semmiféle álca nem fedi el őket.

Másodlagos mutáció:

Képes elnyelni az elektromágneses sugárzást, ezáltal több különböző képességre is szert tehet. Az energiát különböző módon képes felhasználni (nem egyszerre, külön-külön, a váltáshoz koncentráció szükséges): - 500 kg erő kifejtése - 60 km/h-ás repülés/futás - energiamező generálása, 1 tonnás erőnek áll ellen, vagy 2-3 pisztolygolyónak megszűnés előtt (folyamatos koncentrációt igényel) - első szintű regeneráció: Minimális regenerációval rendelkezik. Ez a képesség aktív, vagyis tudatos, esetleges eszméletvesztéskor, vagy koncentráció megszakadáskor már nem működik. A horzsolt, vágott, zúzott sérülések 5-20 perc alatt gyógyulnak a mennyiségtől függően. A horzsolások és zúzódások az 5 perc, a vágások a 15-20 perc. Repedt és tört csontok, 4-5 óra a mennyiségtől és a fokától függően. (koncentrációval)

Szakértelmei: Törvény részletes ismerete, önvédelmi ismeretek, fegyverhasználati ismeretek, vadászati ismeretek

Privát előtörténet véleményezést kérsz:
Nem


A hozzászólást New Wolf összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 25 Júl. 2018, 09:25-kor.
New Wolf
New Wolf
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 22
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 7
Join date : 2018. Jul. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Shadow Wolf
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3815-new-wolf

Vissza az elejére Go down

New Wolf Empty Re: New Wolf

Témanyitás by Thorhalla Kedd 24 Júl. 2018, 20:57

Akkor annyi, amit mondtam, hogy 3 évvel legyen idősebb és célszerű, hogyha 18 éves, amikor összebalhézott az apjával és eljött. A középsulit támogathatta a helyi rendőrség, hogy ők gyűjtöttek pénzt h suliba járhass ott és utána kerültél be megpályázva a NY-i rendőrakadémiára és kollégiumban laksz, ha gondolod.

Ezt az apróságot írd át, egyébként elfogadva, van 800$ kezdőtőkéd, adatlapot írj és mehetsz játszani a javítások után.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
New Wolf Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New Wolf Empty Re: New Wolf

Témanyitás by New Wolf Szer. 25 Júl. 2018, 19:53

Adatlap:

Név: New Wolf (Ace Atlas)
Lakás/Létesítmény: New York Rendőrségi Kollégium
NJK: nincs
Foglalkozás: Rendőr, Akadémista
Munkahely: Rendőrség
Pénz: 16 300$
Bevétel/hét: 300$
Felszerelés/fegyverek:
-Rendőr pisztoly sokkoló töltettel
-Szolgálati autó
-Adóvevő kb. 2 km-es hatótávval
-Újonnan piacra dobott mobiltelefon
-100db csipogós gumicsont
Törzshely, ahol megtalálható: New Yorki Rendőrség
Ismertebb szövetséges: Nincs
Ismertebb ellenség: Nincs

Felhasznált kreditek:5
Fennmaradó kreditek:0
New Wolf
New Wolf
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 22
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 7
Join date : 2018. Jul. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Shadow Wolf
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3815-new-wolf

Vissza az elejére Go down

New Wolf Empty Re: New Wolf

Témanyitás by New Wolf Hétf. 26 Aug. 2019, 18:59

Egy kis vásárlás:
+16 800$ munkából
-400$ Adóvevő kb. 2 km-es hatótávval
-700$ Újonnan piacra dobott mobiltelefon
-200$ 100db csipogós gumicsont

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)
New Wolf
New Wolf
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 22
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 7
Join date : 2018. Jul. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Shadow Wolf
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3815-new-wolf

Vissza az elejére Go down

New Wolf Empty Re: New Wolf

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.