Skyler Starchild

Go down

Skyler Starchild Empty Skyler Starchild

Témanyitás by Whitewolf Csüt. 14 Nov. 2019, 20:57

Skyler Starchild Skyler

Név: Skyler Starchild
Faj: ember
Nem: Nő
Jellem: Introvertált. Félénk és visszahúzódó. Elsősorban mindig a menekülőutakat keresi és csak akkor támad ha már nem lát más kiutat. Ha viszont olyan emberek környékén van akikben megbízik akkor be nem áll a szája.
Személyazonosság: Nyílt
Születési helye és idő:
Kor: ismeretlen, ránézésre 14-15 évesnek tűnik
Család:
Foglalkozás: Nincs
Testmagassága: 160 cm
Testsúlya: 47 kg
Szeme színe: kéken világít
Haja színe: Ezüst
Bőre színe: sápadt fehér
Különleges ismertetőjel: Az érzelmei intenzitásától függően világít a szeme és a haja
Egészségi állapot/ betegségek:
-Alkohol intolerancia (Szégyelld magad Rin! Így vigyázol rá, hogy engedted alkoholhoz nyúlni? Rin: Hé, legalább még időben jött rá. Amúgy meg egy kis vörösbor még nem ártott meg senkinek....kivéve neki.)
-Fegyverfóbia, Skyler retteg bármilféle lőfegyvertől. Nem tudja miért, de rájuk nézni sem szeret (bár ezt Rin mellett megszokta, azért igyekszik kerülni őket). Igazi fegyvert viszont sose merne megfogni. Egyszerűen mindig csak elrántja a kezét.
Külső: Öltözködése egyszerű, sportos és nem túl kirívó bár ez a rikító hajával nem mindig sikerül, úgyhogy gyakran hord sapkát. A világoskéket preferálja, de úgyis azt hordja majd amit Rin megvesz neki. Az egyetlen nagyobb ruhadarab amit mindig hord egy nagyon nagy méretű kendő. A kék-fehér ruhadarabon mindenféle szögletes minták és ismeretlen írás található. Ez volt az egyetlen ruhadarab amit viselt mikor a földre zuhant. Jelen pillanatban, sálként hordja.

Életrajza:

A nevem Skyler Starchild vagyis...így hívnak. De, hogy a valódi nevem mi azt nem tudom. Attól a nőtől kaptam aki halálosan jó viccnek gondolta tekintve, hogy az égből zuhantam alá. Vagyis hát...két nő volt. Rin és Haname. Csak egy testben. Hozzájuk kötődik az első emlékem is. A frászt hozták rám úgyhogy pofon vágtam őket. Nem vagyok túl erős úgyhogy sokat nem ártottam nekik viszont cserébe kaptam egy akkorát, hogy jobban fájt mint a zuhanás amivel megérkeztem.
Ez volt az első dolog amit megtanultam a földön. „Ne baszakodj a rókával!”. Rinék persze sok bajból kihúztak. Hiszen csak aznap rögtön öt fickó próbált megölni minden ok nélkül. Viszont ő megmentett. Egyetlen apró trükknek köszönhetően. Gondolatolvasó vagyok. Van pár telepatikus képességem ami nagyon is hasznos. Főleg egy olyan lénynek akit őrületbe kerget a hasadt tudata. Be tudok hatolni az elmélyébe és rendet rakni. Persze időnként meg kell ismételni a procedúrát mivel  újra összekavarodnak. Kár, hogy mostmár nagy erőbefektetésre van szükségem hozzá. Először mikor csináltam simán ment. De akkor nálam volt a kristályom. Egy nyakláncon lógott és úgy érzem valamiféleképpen erősítette a képességeimet. Nem igazán tudom, hogy hogyan vagy, hogy merről jött. De biztos fontos.
Mióta Rinékkel élek, valamit kiderítettünk a múltamról de nem sokat. Jelen pillanatban még próbáljuk összekuporgatni a pénzt, hogy megfelelő helyekre utazzunk. Jelenleg arra is alig futja, hogy egy vacak lyukat béreljünk ami csak egy ágyból áll.  Addig pedig mindenféle alkalmi melókat vállalunk el. Ami azért probléma mert, Rin egyfajta munkához ért ami fizet is. Bérbe adja a fegyvereit. Én pedig irtózom tőlük. Borzasztó, dolgok. Rájuk nézek és elfog a szorongás. Egyszer előttem szedte szét őket az asztalon, hogy kipucolja a cuccokat. Hevesen pumpált a szivem. Elfogott egy szorongás és rosszullét. Nem tudom honnan jött de könyörögtem, hogy pakoljon el. Végül megegyeztünk abban, hogy ilyenkor kimegyek inkább levegőzni. Az ilyesmi főleg utazáskor problémás, mivel nem akarok neki segíteni cipelni a húsz kilós puskáját. Hát neharagudjon, miért van tökig felszerelve? No mindegy cserébe az én felelősségem a kaja cipelése.

-Képességek:
-telepátia: Képes tőle nagyjából 50 méter sugarú körben tartózkodó személyekkel telepatikus kapcsolatot létesíteni. Maximum 5 fővel tud ezen szinten kapcsolatot fenn tartani ennél több személynél már elájul. A lére jövő csatorna segítségével képeket és illózókat tud más ember fejébe vetíteni. Egy állati intelligenciájú lényt legfeljebb 15 (3kör) egy átlagembert legfeljebb 10 (2kör) egy játékost legfeljebb 5 (1kör) percig tarthat uralma alatt.
-Hangulat szerint világító haj

Érdekességek:
-Kedvenc színe a kék.
-Szereti a forró kávét, egy hideg reggelen.
-Mindig betakaródzik Rin farkával és azthiszi a másik nem tud róla.
-Fázós
-Mivel nincsenek emlékei ezért még sose látott havat vagy tengerpartot
-Elhatározta, hogy egyszer vadászgörényt fog tartani

_________________
I am a living, thinking entity that was created in the sea of information
Whitewolf
Whitewolf
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 20
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 14
Join date : 2019. Jul. 23.
Age : 24

Karakteradatok
Főkarakter: Whitewolf
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t4097-hana-rin

Vissza az elejére Go down

Skyler Starchild Empty Re: Skyler Starchild

Témanyitás by Thorhalla Vas. 17 Nov. 2019, 00:26

Akkor amit mondtam, hogy ez így 3 képesség, ami van.
Világító szem, teleptáia + a hajszín váltás (ami 4-5 körig marad meg, aztán koncentrációval újra fenntarthatja).

Akkor a hajszín váltás/világító szem az úgy fér be, hogy mágikus a karakter, vagy pedig szuperhumán.
Jelenleg ember van fajnak, így akkor azt javítsd mutánsra, ami esetben a haj/szem kiesik, de ha alfajnak mágikus, akkor ezt a 2-t annak írd fel. Vagy a fajod szuperhumán és abból jön minden.

Ezeket javítsd kérlek, ha megvan szólj.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Skyler Starchild Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.