Pályázat: Keresem az utódomat

Go down

Pályázat: Keresem az utódomat Empty Pályázat: Keresem az utódomat

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 13 Jún. 2020, 00:00

Ami következik nem április 1-i tréfa, nem hirtelen jött, hanem baromi régen átgondolt dolog, aminek most eljött az ideje. Az igazat megvallva ez évek óta érik bennem, eddig mindig erőt tudtam venni magamon, hogy ne írjam ki, eddig. Nem, nem amiatt, ami a héten történt, az csak feltette a pontot az I-re, és akkor sem az, ami, hanem ahogyan, hogy random embertől kellett valamit visszahallanom.

Azaz igazság, hogy elfáradtam, baromi régen csinálom ezt az egészet egyedül úgy, hogy pozitív visszajelzést nem kapok, csak belerúgást, szidást, megalázást, bántást. Én mindig nyitott voltam arra, hogy megbeszéljük a dolgokat. A héten történteket is megbeszéltük nyugodtan, bár nem kifejezetten az érintettekkel. Privátban Niterissel is rendezni tudtam a dolgokat, ahogyan Adrian-nel is. Mindig okkal kértem, hogyha gond van, panasz van, privátban keressetek meg és rendezzük.

Elfáradtam, igen most már kimondom, még akkor is, ha bánt és fáj, mert nem akarok senkivel kicseszni, csak szeretném, hogy jól szórakozzon mindenki. De nekem ez így már nem szórakozás, hogy van, amikor összeszűkült, görcsölő gyomorral álok neki írni, mert attól félek, hogy éppen kinek mi nem fog tetszeni, hol és miért fog a torkomnak esni ahelyett, hogy megbeszélnénk, akár negatív, vagy pozitív építő jellegű kritikát fogalmazna meg. És igen, van az a pont, amikor már nekem is sok valami.

Nem, nem szándékozom elmenni az oldalról, sem felhagyni a meséléssel, csak szeretnék hátrébb vonulni Reneszánszon, még mindig baromi sok ötletem van, de szeretnék pihenni és én is játszani egy kicsit. Szeretném, ha valaki részben levenné a vállamról a terheket, hogy valaki segítene felvirágoztatni az oldalt, több játéklehetőséggel, több nézettel, több féle mesélési stílussal. Az admini teendőket, mindent ellátok továbbra is, de a fő vonal mesélését szeretném átadni másnak.

Éppen ezért keresem az utódomat.



Mit várok?
- legyenek ötleteid és légy nyitott arra, hogy komolyabban megismerd a világot, mert az szükséges azért a pozícióhoz
- azért tudj mesélni, bele lehet jönni, de legyenek alapjaid
- ne hagyd el a történetet és ne az legyen, hogy hetekig nem írsz – persze mindenkinek közbejöhet valami ezzel nincs is gond – mert ugye a sztorinak haladnia kell

Hogy mit várhatsz?
- teljes támogatást, segítséget, nem fogok lelépni, mindig ott leszek, ha kell segítség, bármi
- én nem foglak egyedül hagyni a mélyvízben, mint velem tették
- nagyon sokszor fognak beléd kötni, beléd rúgni azért, amit csinálsz, sosem lesz olyan, hogy mindenkinek jó minden
- idegesség, tönkretett napok, esték – mert nem írnak időben – második körben kidobott kalandok, mert a saját fejük után mennek a játékosok Smile
- híreket, és ilyeneket nem kell írnod, azt fogom folytatni
- szinte soha sem fogsz pozitív visszajelzést kapni, nagyon ritka, ha igen, bár annál jobban esik
- és persze mindenért te leszel a hibás
- időnként van öröm, hogy örül a játékos, az mindig remek érzés
- sajnos TB ezek után nem jár, ahogyan veszélyességi pótlék nincs



Nem a legjobb álláshirdetés tudom, de remélem lesz bátor jelentkező, aki meri vállalni és segít levenni a vállamról a terhek egy részét.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Pályázat: Keresem az utódomat Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.