After Eight színház

Go down

After Eight színház Empty After Eight színház

Témanyitás by Thorhalla Kedd 22 Feb. 2011, 13:30

Ízléses szép színház állandó napi hat előadással. Sokszor vesznek fel ifjú tehetségeket.

Az eredeti topic

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
After Eight színház Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

After Eight színház Empty Re: After Eight színház

Témanyitás by Kira Sign Vas. 27 Okt. 2013, 21:59

Egy unalmas nap után jöjjön valami szokatlan befejezés. A régi katona pajtásaimmal kötöttem egy fogadást és sajna vesztettem. Ez volt a büntetés. El kellett mennem egy színházi előadásra. Életemben egyszer voltam csak színházban, akkor is lehettem valami 6 éves. Na mindegy legalább azt nem kötötték meg, hogy mit kelljen megnéztem.
A jegypénztárhoz lépek, hogy a félretetetett jegyemet kiadják.
- A zöld 9-esre tetettem félre egy jegyet Jinx névre.
- Itt is van. Jó szórakozást.
- Köszönöm.
Mondom és majd megállok a színház halljában, lévén korán érkeztem az előadásra. A darab csak negyed óra múlva kezdődik, ezért még nincs kedvem bemenni a helyemre, a kabátomat már úgyis leadtam a ruhatárban. Bár színházba jöttem, nem voltam úri hölgyként felöltözve, de legalább mídert és blézert vettem fel ami nálam már elegánsnak számít. A gatya pedig egy fekete farmer volt, nem érdekelt, hogy kosztümnadrágba kellene lennem, úgy voltam vele, hogy akinek nem tetszik az ne nézzen rám.
Mivel unatkoztam ezért a jegyemet kezdtem el olvasgatni, még most is megmosolyogtam a színház nevét ahol vagyok pedig már többször olvastam.
~ After Eight. Ez most édesség vagy bulikezdés?

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
After Eight színház Sexymechanicbyparkleggy After Eight színház Girloffantasybymanofins After Eight színház Jinx_by_fazie69-d6o4rki After Eight színház Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm After Eight színház 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

After Eight színház Empty Re: After Eight színház

Témanyitás by Damon Arkwright Hétf. 28 Okt. 2013, 21:40

Egy igazán hosszadalmasnak tűnő nap után végre elérkezett az a pillanat amit már pár napja vártam. Damon említette, hogy Manhattanbe kell kijöjjön én pedig kihasználtam a lehetőséget, hogy valami érdekeset csináljak a város ezen részében. A választás végül egy színházra esett, hisz nagyon rég volt mikor utoljára ilyen helyen voltam. Az utóbbi pár év eléggé zűrösen telt ahhoz, hogy ne tudjak egyetlen előadásra sem elmenni.
- Egy jegy Dr. Jennifer Collingwood névre. - közlöm a pénztárossal és míg a foglalást ellenőrzi addig megigazítom a világoskék estélyit magamon. Tulajdonképp ez az egyetlen olyan estélyi ami jól is áll rajtam, hála a külsőmnek, de ez ellen nem igen tehetek és most már nem is akarok. Idegen lenne számomra az emberi külső.
A jegyemet átvéve végignézek a hallon. Mindenfele kiöltözött emberek, mint ahogy az lenni szokott ilyen helyeken. Illetve, nem épp teljesen. Volt egy hölgy aki eltért a szokványostól. Lehet, hogy normális esetben fel sem tűnt volna, de lévén időm volt bőven bámészkodni és amúgy is ismerős volt számomra, így nem volt nehéz kiszúrni a többi ember közül. Meg mondható szakmai ártalomnak is, hogy ami furcsa az feltűnik.
- Jó estét. - szólítom meg a fiatal nőt mikor mellé érek. Nem véletlenül volt ismerős. Mikor még orvosként dolgoztam akkor láttam volt. Állítólag egy robbanás közvetlen áldozata volt, viszont ahhoz képest elég kevés sérülést szerzett volt. Sajnos nem az én kezem alá került így különösebben nem foglalkozhattam a dologgal, de lehet, hogy most többet megtudhatok. - A nevem Jennifer, azt hiszem ugyan arra az előadásra szól a jegyünk. - mutattam a kezében levő jegyre, majd felemeltem a sajátomat. Kezdésnek nem volt rossz.

_________________
Reneszánsz:
- Damon Arkwright
- Dr. Jennifer Collingwood
- Alexis Rey (X-diák)
Damon Arkwright
Damon Arkwright
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 31
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Damon Arkwright
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

After Eight színház Empty Re: After Eight színház

Témanyitás by Kira Sign Kedd 29 Okt. 2013, 13:24

Ahogy a jegyemet nézegetem egyszer csak odajön hozzám egy érdekes kinézetű nő. Mikor megszólít én gyorsan végigmérem, majd köszönök neki.
- Jó estét.
~ Őt sem nehéz nem felismerni az utcán. Kissé érdekes a külseje, de én nem ítélkezem, én sem vagyok az a szabvány típus.
A nő bemutatkozik, majd megjegyzi, hogy lehet ugyanarra az előadásra várunk.
- Üdv Jennifer, az én nevem Gina, de hívjon csak Jinx-nek. Valószínű. Látta már valaha a zöld 9-est? Én most látom majd csak először. De az ajánló alapján jónak tűnik.
Mondom, elvégre legalább nem unatkozom, míg elkezdődik az előadás. Majd ahogy nézem a nőt egyre ismerősebbnek tűnik és ennek hangot is adok.
- Nem találkoztunk mi már valahol?

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
After Eight színház Sexymechanicbyparkleggy After Eight színház Girloffantasybymanofins After Eight színház Jinx_by_fazie69-d6o4rki After Eight színház Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm After Eight színház 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

After Eight színház Empty Re: After Eight színház

Témanyitás by Damon Arkwright Pént. 01 Nov. 2013, 19:06

Tiszta lelki nyugalommal viselem azt, ahogy a köszönés előtt végigmér. Hozzászoktam már ahhoz a tényhez, hogy mindenkinek szinte ez az első dolga ha velem találkozik. A másik ilyen "kötelező" dolog az mikor megtudják, hogy repülni is képes vagyok.
- Nem, még soha sem láttam. Ami azt illeti jelenleg is csak egy amolyan gyors választás volt a lényeg nálam. Sajnos nagyon rég voltam utoljára színházban. - felelek a feltett kérdésre. Valóban nagyon rég voltam színházban, talán még iskolás koromban. Akkor persze más volt minden.
- Nem olyan rég váltottam munkahelyet, addig orvosként dolgoztam. Nem emlékszem, hogy ön a páciensem lett volna valaha is, de lehetséges, hogy esetleg látott egy folyosón vagy valami. - hazudni nem hazudtam, valóban nem volt a betegem és kapcsolatot sem teremtettem vele. Sokáig amúgy sem volt könnyű dolgom még az egészségügyben sem, de ez mellékes.

_________________
Reneszánsz:
- Damon Arkwright
- Dr. Jennifer Collingwood
- Alexis Rey (X-diák)
Damon Arkwright
Damon Arkwright
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 31
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Damon Arkwright
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

After Eight színház Empty Re: After Eight színház

Témanyitás by Kira Sign Vas. 03 Nov. 2013, 22:18

Mikor a nő közli, hogy iskolás kora óta nem volt színházban, elmosolyodom.
- Ezzel nincs egyedül. Én egy fogadást vesztettem, azért vagyok itt, de nem bántam mer legalább azt választhattam amit akartam és engem mindig is érdekeltek a jó krimik, az ajánló pedig eléggé krimiszerű.
Mondom őszintén.
~ Hmm, ma a szokásosnál is cserfesebb talán mert rég volt női társaságom, mindig csak a katona haverjaimmal lógtam, ők meg nem szeretnek pletyizni.
- Lehet onnan ismerős. Volt egy durva balesetem fél éve. Hú, csodálták is a barátaim, hogy nem dobtam fel a talpam.
Mondom miközben elkezdem a copfomat buzerálni. Sokszor szoktam játszani vele vagy pörgetni annak végét, most is így tettem.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
After Eight színház Sexymechanicbyparkleggy After Eight színház Girloffantasybymanofins After Eight színház Jinx_by_fazie69-d6o4rki After Eight színház Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm After Eight színház 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

After Eight színház Empty Re: After Eight színház

Témanyitás by Damon Arkwright Hétf. 11 Nov. 2013, 22:29

Mosolyogva hallgatom végig a szavait azt illetően, hogy összehasonlítja a kettőnk helyzetét a színházba járásról. Ami azt illeti nem feltételeztem eddig azt, hogy ilyen nagy hasadék lenne kettőnk között ami a kultúrát illeti, de hát mindenki különböző. Szerencsére.
- Azért olyannyira nem hasonló. Önnel ellentétben azt hiszem én akkor is örömmel jöttem volna, ha nem magam választhattam volna meg, hogy mit szeretnék nézni és ehhez fogadásba sem kell bonyolódnom. Viszont gondolom az ön életében a színház nem játszik olyan fontos szerepet. - igyekeztem a lehető legudvariasabb hangnemet választani, hisz egyáltalán nem volt szándékomban esetleg megsérteni vagy valami. Nem lenne igazán rám jellemző és a hely sem megfelelő hozzá.
- Minden bizonnyal. Nem vagyok épp az a személy aki el tud vegyülni a nagy tömegben. - utaltam a kinézetemre. Tulajdonképp az is lehetséges, hogy most is vannak akik emiatt bámulnak, de számomra érdekesebb az akivel beszélgetek, mint ez az általános jelenség.
- Ami a csodákat és különlegességeket illeti, elég sokkal találkoztam az életem alatt, magamat is beleértve, úgyhogy az ilyen nem meglepetést, hanem inkább kíváncsiságot kelt bennem. Akár nevezhető szakmai ártalomnak is azt hiszem. - az utolsó mondatot már kuncogva mondtam, kezemet a szám elé emelve. Viszont úgy tűnik, hogy Damontól eltanultam a rejtelmes beszédmódot, lehet nem ártana hamar leszokni róla.

_________________
Reneszánsz:
- Damon Arkwright
- Dr. Jennifer Collingwood
- Alexis Rey (X-diák)
Damon Arkwright
Damon Arkwright
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 31
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Damon Arkwright
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

After Eight színház Empty Re: After Eight színház

Témanyitás by Kira Sign Kedd 12 Nov. 2013, 19:07

Kissé flegmának érzem a nő kijelentését,(nem a hanglejtést, magát a szókapcsolatot) hogy az ő életében a színház nagyobb szerepet játszhatott mint az enyémben.
- Ez tény.
~ De pont a beképzelt tyúkok miatt nem szeretek ide járni. Akik olyan okosnak hiszik magukat csak mert a színházban "művelőnek".
A nő hirtelen témát vált, ami már inkább jobban tetszik.
- Nekem mondja?
Mosolyodom el, miközben a kék copfomat buzerálom továbbra is.
- Bár attól függ milyen tömegről beszélünk. Ha sok a furcsa kinézetű egy helyen, akkor már a normális válik különccé azzal, hogy ő átlagos és így különbözik a többitől.
Mondom majd majdnem elröhögöm magam, amiatt amit mondtam.
~ Mi van vele, mitől lettem ilyen ékesszóló. Áh hagyjuk, talán csak a hely az oka. Már csak ránézek a bíboros függönyre és kifinomultnak érzem magam, már csak  tea hiányzik és az elálló kisujj. Ble, belegondolni is rossz.
Jennifer a véletlen elméletét boncolgatja és kissé ködösen fogalmaz, de arrarájöttem, hogy valamire kíváncsi.
- A beszéde kissé ködös. Pontosan mire kíváncsi?
Kérdezem, mert nem szeretem, ha valamit nem értek egyértelműen. Hü**ének érzem magam miatta.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
After Eight színház Sexymechanicbyparkleggy After Eight színház Girloffantasybymanofins After Eight színház Jinx_by_fazie69-d6o4rki After Eight színház Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm After Eight színház 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

After Eight színház Empty Re: After Eight színház

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.