Gulyás Csilla

Go down

Gulyás Csilla Empty Gulyás Csilla

Témanyitás by Sarah Vas. 04 Szept. 2011, 00:18

Név: Gulyás Csilla
Egyéb név: -
Faj: Mutáns
Nem:Nő
Jellem: Pörgős, talpraesett, szereti a társaságot, főleg az ellenkező nemét, perverz, tüzes, szeret flörtölni és esetleg komolyabban is kikezdeni másokkal. Mindemellett barátságos, nehéz fárasztani, néha kicsit hiperaktív, imád táncolni és gitározni, egyáltalán nem szégyenlős, nagy szíve van és abszolult elfogad mindenkit, akár mutáns, akár ember. ( röviden és tömören: mutáns és ember barát ).
Személyazonosság: Titkos
Születési hely és idő: Magyarország – Balatonlelle, 2005. Július 21.
Kor: 17
Család: Apa – Gulyás András: él, anya: Fekete Ilona: él
Foglalkozás: Tanuló.
Testmagasság: 170cm
Testsúly: 50 kg
Szeme színe: Barna
Haja színe: Barna
Bőre színe: Fehér
Különleges ismertetőjel: Tetoválások ( több róluk a kinézetnél ).
Repülési sebesség: bizony-bizony, nem tud.
Egészségi állapot/betegségek: egészséges

Életrajz:
Csilla, sajnos egy elég szegény családba született. Az apja angol nyelvtanár volt, s ennek megfelelően születésétől kezdve két nyelven beszéltek vele, apja angolul, az anyja pedig magyarul, ebből adódóan pedig két nyelvet beszél anyanyelvi szinten. Nagyon jól kijöttek egymással, s szegénységüktől függetlenül mindent megadtak neki, amit csak tudtak. 7 évesen beiratták az általános suliba, ahol kimagasló teljesítményt nyújtott, s sok barátot szerzett magának, amit kicsit furcsállott, hiszen ez nem csak az iskolában volt így, valamilyen oknál fogva vonzotta az embereket. Az általánost kitűnő eredménnyel zárta, s ezzel egy időben letette az angol anyanyelvi nyelvvizsgát. Nem sokkal ezután az évek alatt összekuporgatott pénzből végül elköltöztek, fájt neki a búcsúzás a barátaitól, de neki is be kellett látnia hogy nem maradhattak, hisz így is alig volt mit enniük, az iskolát is csak épphogy fizetni tudták. Eleinte hosszú és fájdalmas utazás volt ez számára… A felétől már csak a hosszú része volt igaz, elég gyorsan túl tette magát a dolgokon. Jópár óra utazás után végül, megérkeztek New York városába, egy új, jobb élet reményében. Beköltöztek egy lakásba, majd azonnal munka után néztek a szülei, s viszonylag gyorsan, pár héten belül mindketten találtak valamit. Innentől az életük megváltozott, pozitív irányba, természetesen, jó döntések és befektetések sorozatának köszönhetően eléggé megszedték magukat. A kishölgyet beiratták egy középiskolába,és ezzel egyött eljött számára az a tipikus pasizós, bulizós kamaszkor. Az új társaság elég gyorsan befogadta, és csak úgy mint bárhol máshol, itt is megkedvelték az emberek. Hétvégente általában egy társasággal járt szórakozni a városba, itt kedvelte meg a táncot, mert lázba hozta és olyan ösztönök és gondolatok járták át közben a fejét, amelyek sohasem előtte. Ennek hatására beiratkozott moderntáncra, ahol az évek alatt tökéjre csiszolta a tánctudását, legalább is ilyen téren. Ugyan ennek a társaságnak az egyik tagjának hála ismerkedett meg jobban a rock és a metál műfajával, s ugyan ez a fiatalember ( Jeremy Skott ) volt az első szerelme az életében, s így nagy nyomot is hagyott benne. Attól a naptól kezdve hogy összejöttek, a stílusában egy hatalmas változás ment végbe, s véglegesen rocker lett. 16-ik születésnapjára a szüleitől egy gitárt kapott, amit azóta is nyúz, egész jól, s elkezdte a kresszt, ami nem okozott különösebb problémát, sikeresen letette a kressz, elsősegély, gyakorlati és forgalmi vizsgát is. Ám mint minden jó életben, természetesen neki is be ütöttek a negatív dolgok, egy nagy vita után szakítottak Jeremyvel, ami megrázta, de nem engedte hogy ez a probléma tönkretegye a kedvét, így mindent megtett hogy elterelje róla a gondolatait, s ez a legjobban más fiuk becserkészésével ment neki. Először meglepte hogy mennyire egyszerű, de gyorsan megszokta ezt az „életmódot” s őszintén megvallva még élvezte is. Harmadikos korában, egyik éjszaka azonban, saját figyelmetlenségének köszönhetően elcsapta egy motoros, és kómába esett. Miközben ő az álmát aludta, vért vettek tőle, s ekkor derült ki hogy rendelkezik az X génekkel. 1 hónap alvás után felébredt, szülei ott voltak mellette, majd miután meggyőződtek róla hogy minden rendben, elárulták neki is hogy mi is ő valójában. Meglepték a dolgok, de gyorsan elfogadta, hisz sok mutáns él a földön rajta kívül, és ezzel semmi sem változik. Kis pihenés után kiengedték a kórházból, s a szülei, bár ő ellenezte, miután 17 évesen befejezte a harmadik osztályt a középsuliban, beiratták az x-suliba. Mivel ő nem látta szükségesnek és ellenezte, de mégis kénytelen volt elfogadni a szülei döntését, kárpótlásul a szülei megengedték neki hogy tetováltassa magát, s ezt kihasználván fel is rakatott magára két héten belül 5 tetoválást.

Képesség: egy 5 méteres ( minden irányba ) aura veszi körül, mely pozitív érzéseket kelt iránta azokban az élőlényekben ( mert nem csak emberekben ) akik benne tartózkodnak. Ha valaki tartós időn keresztül benne marad ( olyan 3-4 óra ) akkor hosszabb távon is megmarad a hatása ( 3-4 nap, 2 óra felett minden óra egy napnak felel meg. )

Szakértelmei:
-Nagyon jól táncol és nagyon jó mozgása van, hajlékony.
-jól tud gitározni.
-Van jogosítványa nagymotorra, de nincs motorja.

Kinézet: Isten adta ajándék, nagyon jól néz ki, arányos feszes mellek, formás és szintén feszes fenék, kecses lábak, na és persze nagyon jó alak, szép arc és elbűvölő szemek.

tetoválások: három a bal karján ( egy a vállon, egy a felkaron és egy az alkaron ( mondanám azt is hogy milyenek de egyrészt nem értek hozzá, másrészt a képen úgyis látni )), egy a jobb csuklójám, és egy fenék felett a derekán.
Gulyás Csilla MetalGirl
Ruházatilag: Általában fekete toppban és farmerben járkál, de ruha arzenáljának részét alkotja még több slipknotos, metallicás, és kornos póló és pulóver is, láncok, szegecses karkötők, nyakörv, kendők, karmok ( nem élesek ), ujjatlan kesztyűk, nyakláncok főleg önkényuralmi jelképekkel ( pl nyilaskereszt ), és az acélbetétes is. De a leg kedveltebb ruhája egy fekete mininadrág, mely annyit takar mint egy franciabugyi.

Vágyai: Szeretne gitáros lenni egy híres bandában, és címlaplány/ modell lenni egy 18+-os magazinon/ban.

privát előtörténet megjegyzést kérek?: nem
Megjegyzés: Nem tudja hogy mi a képessége, éééés szeretném kijátszani ahogy bekerül ^^.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Gulyás Csilla Empty Re: Gulyás Csilla

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 06 Szept. 2011, 09:29

Előtöri elfogadva. Nem igazán értem, mit szeretnél kijátszani a bekerülésen, mert már beírattak a szüleid.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Gulyás Csilla Empty Re: Gulyás Csilla

Témanyitás by Sarah Kedd 06 Szept. 2011, 15:39

Nos, mivel most menne oda először, nincs szobája, nem ismer senkit, stb, de ha az előtöri miatt nem lehet így akkor átírom^^.

Villám javítás: Előtöribe nem írtam bele, hála hihetetlen felejtő képességemnek, de ha magyarul beszél akkor a szöveg elé egy + jelet teszek^^.


A hozzászólást Sarah összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 07 Szept. 2011, 19:34-kor.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Gulyás Csilla Empty Re: Gulyás Csilla

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 07 Szept. 2011, 12:04

Nem kell átírni semmit, gyakorlatilag csak ismerkedni akarsz, szólsz valakinek a játékosok közül, hogy véletlenül járjon a bejárat felé, és szabadjáték indul. Hajrá! Smile

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Gulyás Csilla Empty Re: Gulyás Csilla

Témanyitás by Sarah Szomb. 07 Ápr. 2012, 19:36

Kötelező órák:
- Világtörténelem
- Biológia és kémia
- Fizika
- Matematika
- Irodalom és nyelvtan
- Képességfejlesztés és használat
- Veszélytermi órák
- Idegen nyelv ( Japán, Asgardi)

Választott órák:
- Jövő történelem
- Vallásismeret
- Mágikus tanok
- Ismerd meg az agyadat más módon
- Etika

Választott órán kívüli csoportok
- Főzőszakkör
- Kreatív önmegvalósítási klub
- Archeológia

Jelentkezés egyéb programokra:
- Épület/városlátogatások: Attilan-on, Asgardon, Atlantiszon, SHIELD-nél, Csúcs űrállomáson és Baxter-toronyban
- Archeológiai kirándulás Wakandában/Tibetben/Egyiptomban
- „Erasmus program”

Hétfő:
08-10 óra: Matematika
10-12 óra: Biológia és kémia
12-14 óra: Jövő történelem
14-16 óra: Képességfejlesztés és használat
16-17 óra: Egy óra pihenőidő/szabadfoglalkozás
17-19 óra: -

Kedd:
08-10 óra: Japán
10-12 óra: Vallásismeret
12-14 óra: Fizika
14-16 óra: Matematika
16-17 óra: Egy óra pihenőidő/szabadfoglalkozás
17-19 óra: Főzőszakkör

Szerda:
08-10 óra: Világtörténelem
10-12 óra: -
12-14 óra: Képességfejlesztés és használat
14-16 óra: -
16-17 óra: Egy óra pihenőidő/szabadfoglalkozás
17-19 óra: Kreatív önmegvalósítási klub

Csütörtök:
08-10 óra: Irodalom és nyelvtan
10-12 óra: Mágikus tanok
12-14 óra: -
14-16 óra: -
16-17 óra: Egy óra pihenőidő/szabadfoglalkozás
17-19 óra: -

Péntek:
08-10 óra: Képességfejlesztés és használat
10-12 óra: Etika
12-14 óra: Ismerd meg az agyadat más módon
14-16 óra: -
16-17 óra: Egy óra pihenőidő/szabadfoglalkozás
17-19 óra: Archeológia

Szombat: (nem kötelező órák)
12-14 óra: Képességfejlesztés és használat
15-17 óra: Nyelvórák (Asgardi)

Vasárnap: (nem kötelező órák)
10-12 óra: Képességfejlesztés és használat
13-15 óra: Képességfejlesztés és használat
15-17 óra: -

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Gulyás Csilla Empty Re: Gulyás Csilla

Témanyitás by Cerebro Pént. 13 Jún. 2014, 06:41

Csillánat eltört a kulcscsontja és a jobb karja (ő még aznap hazajutott a kórházból), a kulcscsonttörés miatt sokat kellett pihennie és feküdnie, de mostanra mindkét törése teljesen rendbe jött. És mint mondtam Zack végig ott volt mellette, ha kellett, ha gondolod rád bízom, hogy miként alakult a kapcsolatuk, mert a srác úgyis vonzódik Csillához.
Cerebro
Cerebro
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 1406
Hozzászólások régi : 109
Korábbi szint/kredit : 2.szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Reputation : 5
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Cerebro
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Mindegyik és egyik sem

Vissza az elejére Go down

Gulyás Csilla Empty Re: Gulyás Csilla

Témanyitás by Sarah Szomb. 14 Jún. 2014, 15:59

Egy jó idő eltelt már a múzeumban történtek óta, de még mindig nehezemre esik túltenni magam a történteken, igaz legalább beletörődnöm már sikerült, legalább is abba a részébe hogy a történteken nem lehet változtatni. Az hogy maga a beletörődés pozitív vagy negatív tényező már nem tudom eldönteni. Az első néhány hét pokoli volt, fájtak a törések, nem tudtam kimozdulni rendesen az ágyból, ennek köszönhetően pedig kénytelen voltam gondolkodni és ez elkerülhetetlenül hozta magával a többi, igaz az első pár napban még képes voltam ezt elkerülni a plafon üres bámulásával, de egy idő után ahogyan a nyomás enyhült és sikerült kilépnem ebből a kissé vegetatív fázisból már kénytelen voltam gondolkodni a történteken, már csak azért is mert mással nem volt lehetőségem eltölteni az időt, legalább is nem fizikai módon. Sokáig úgy éreztem, hogy minden ami történt az én hibám, meg kellett volna védenem medvét és Johnt, de végül gyenge voltam ahhoz,hogy bármit is tegyek, akárhogyan is próbálkoztam, így bármilyen szempontból is nézzük, a haláluk végül az én lelkemen szárad... Igaz ezen gondolatok elviselését Zack jelenléte és folyamatos támogatása jelentősen segítette, de így sem volt könnyű megbírkózni vele és valamilyen szinten elfogadni azt, hogy nem az én hibám... Mivel mindenki ezt állítja valamilyen szinten elhiszem magam is, de végérvényesen akkor is nekem kellett volna tennem valamit. Sokszor megfordult a fejemben, hogy talán egyszerűen rá kellett volna vetnem magam medvére, védve a nyakát, valószínűleg eltört volna a gerincem, de legalább még életben lenne. Mindenesetre is Zack támogatása mint mondtam rengeteget segített, plusz valamilyen szinten a terápiás kezelés is de egy teljesen idegen embernek megnyílni azzal kapcsolatban ami a legjobban bánt... Nem volt egyszerű és nem sikerült teljesen. Az egyetlen dolog ami szinte a legmaradandóbb dolog az egészből ezzel kapcsolatban talán a polcomon lévő altató melyet a visszatérő rémálmok ellen kaptam, hogy legalább fizikailag több élet legyen bennem. Ezek voltak életem eddigi talán legrosszabb hetei, de sikerült kihúzni, hamarosan pedig már elhagyhattam az ágyat is viszonylag nyugodtan, bár egy ideig nem erőltethettem meg a derekam, de legalább gyógytornára mehettem és visszatérhettem valamilyen szinten a mindennapos megszokott rutinomhoz, bár az egésze bele vegyült továbbra is az a bizonyos őszhajú, összességében az elmúlt talán két hónapban, nem nagyon figyeltem a naptárat, nagyon sokat támaszkodtam rá, mind átvitt mind pedig szó szerinti értelemben, végül is neki köszönhetően eldöntöttem, hogy jobban kellene értékelnem amim van, tenni már nem tehetek semmit, de nem roskadhatok örökké magamba a történtek miatt, ez tény, végül pedig mégiscsak ő javasolta az eddigi legjobb megoldást, írjak egy dalt... Így belegondolva, csak úgy spontán furán hangzik, de egy próbát megért és valamilyen formában ment is de... De nem tudom, nem gondoltam hogy életem első saját dala egy félkész ballada lesz, azonban tény, hogy jól esett papírra vinni az érzéseimet ezzel az egésszel kapcsolatban, valamint ő volt az első és igazából az egyetlen ember akinek megmutattam, inkább igazolván, hogy megfogadtam a tanácsát és valamilyen szinten bátorságot gyűjtve. Rá kellett jönnöm, hogy az élet mulandó, nagyon könnyen elveszíthetjük, én pedig várhatok, de ha nem lépek valószínűleg nem lesz semmi, így egy amolyan végső elhatározás után, és szigorúan az után hogy elolvasta azt a nagyjából fél füzetlapnyi szöveget amit nagy nehezen összeraktam, elmondtam neki, hogy végül is hogyan érzek iránta. Az eredmény.... meglepően pozitív volt, talán az egyetlen ténylegesen jó dolog ami ezen idő alatt történt és ismét valami ami sokat segített abban, hogy valamilyen szinten helyre álljak és ténylegesen elhatározzam, hogy jobban kell foglalkoznom azzal ami most van, magammal, másokkal. Mire teljesen rendbe jöttem mondhatjuk, hogy önkéntesen beletemetkeztem a suli dolgaiba, segítettem ahol esetleg szükséges volt, jobban ápoltam a kapcsolataimat és igyekeztem lényegében mindenkivel megismerkedni, ténylegesen mindenkivel és félretettem minden eddigi negatív dolgot amit néhányakkal szemben tartottam. A diplomaosztó... Még nem vagyok benne biztos, hogy meg fogok-e jelenni rajta, úgy érzem hogy még dolgom van itt mint diák, ugyanakkor maradhatok még itt mint az x-men tagja... De mire mennének végül is velem? Nem egyszerű eldönteni, hogy miként tovább.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Gulyás Csilla Empty Re: Gulyás Csilla

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 14 Jún. 2014, 16:55

Elfogadva.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Gulyás Csilla Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Gulyás Csilla Empty Re: Gulyás Csilla

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.