Alicia Havana

Go down

Alicia Havana Empty Alicia Havana

Témanyitás by Teddy Kedd 20 Dec. 2011, 00:32

Név: Alicia Havana
Becenév: Cia / Vana
Faj: Mutáns
Nem: Nő
Jellem: Semleges -Barátságos, nagyon is az, az életben adódó problémák nagy részére fittyet hány, komolytalan. Meglehetősen találékony ha nagyon fontos dolgokról van szó.
Személyazonosság: Titkos
Születési helye és idő: 2005. Július 15. / Kuba
Kor: 17
Család:
-Apja: Alfonso Estevan
- Anyja: Eva Dominga

Foglalkozás: Tanuló
Testmagassága: 174 Cm
Testsúlya: 55 Kg
Szeme színe: Tengerkék
Haja színe: Barna
Bőre színe: Karamell
Különleges ismertetőjel: Masszív raszta hajzuhatag, öltözködés, tetoválás a jobb karon, fültágítók mindkét fülében.
Repülési sebesség: Nem tud.
Egészségi állapot/ betegségek: Kicsit néha köhécsel a sok fű miatt, de nem okoz gondot.

Életrajz:
Üdvözletem hölgyeim és uraim, kérem foglaljanak helyet és élvezzék velem életem rövidke összefoglalóját. Nos hol is kezdjem, Kuba tengerpartján láttam meg elsőnek a napvilágot. A szüleim elég gyorsan bevontak a családi bizniszbe, ami nem volt más mint drogkereskedelem, úgy ám. Elég alaposan az orromra kötötték hogy ezt nem igazán kéne híresztelni, szóval fiatalságom ellenére is sikerült felfogni hogy mennyire komoly dologról is van szó. Eme fiatal éveim meglehetősen lassan teltek, attól függetlenül hogy ott volt a tenger, amelyben minden egyes nap fürödtem és szórakoztam, mindig úgy éreztem hogy valami hiányzik. Lassan eljött az általános iskola, amitől őszintén szólva szabályosan rettegtem, ugyan nem tudtam hogy milyen is lesz pontosan, de a nagyobbak mindig azzal riogattak hogy a tanárok másik világból érkezett szörnyek, akik a szerencsétlen elsősöket becsavarják és elszívják. Ezen dolgot valósnak titulálva, rettegve léptem be az első napon, s ez a félelem egy darabig nem is igazán akart elmúlni, csak miután kijártam az első osztályt. Ezen iskolás éveim alatt szívtam el apám jóvoltából az életem első " vicces " cigijét, s ekkor mutatkozott meg elsőként, hogy azok a növények, amelyekkel otthon sokat foglalkozok, gyorsabban nőnek mint a többi, amelyekre nem szentelek annyi figyelmet. Én elsiklottam volna efelett a dolog felett, lévén biztosan csak véletlen, ám szüleim nem akarták annyiban hagyni a dolgot, s rám erőltették hogy a több száz marijuana közül naphosszat csak egyel foglalkozzak. Az eredmény meglepő volt... Az a növény amellyel sokat törődtem, pár nap alatt teljesen kifejletté vált. A dicséreteknek, jutalmaknak, és a jól látható eredménynek köszönhetően kezdtem el behatóbban foglalkozni a dologgal.
Középsulis koromra már viszonylag egész jól kitapasztaltam hogy hogy-s mint is működik az isteni adottságom, és persze nem mellékes dolog megemlíteni hogy mire ide elértem, jómagam is igencsak függővé váltam. Elég sok barátot sikerült magamnak szerezni az évek alatt, s fájt is a szívem amikor apám bejelentette, hogy Amerikába akar küldeni. Nem értettem miért ilyen fontos neki, ő azzal magyarázta, hogy ő és anyám is saját erőből építették fel azt a " vállalkozást " amit most vezetnek, és az én áldásommal, én akár még viszonylag könnyen össze is szedhetném magam azon a helyen, és nem mellesleg már találtak egy jó helyet és be is irattak. Gondolom nem kell mondanom, hogy egyáltalán nem tetszett a dolog, sőt! Elég aktívan tiltakoztam is ellene, mert még azt is rám erőltették hogy angolul tanuljak felső fokon. Azonban sajnos attól függetlenül hogy mennyi vita, cirkusz, és néha már-már véresnek mondható helyzet volt belőle, nem volt hajlandó meggondolni magát, s kénytelen voltam megbarátkozni a gondolattal, hogy az életem valószínűleg örökre meg fog változni. Bár az egészben talán az bánt a legjobban hogy meg se kérdeztek, és hogy meglehetősen gyorsan történt. Pár hónap tőlem szokatlan kemény tanulás után végül gépre ültettek, és átküldtek Amerikába, az új otthonomba. Érkezés után nem sokkal egy ismeretlen alak lépett oda hozzám, s a kezembe nyomott egy kis tarisznyányi magot, a következő üzenettel.
" Használd fel őket okosan! Szerető apád. "

Képesség: Képes manipulálni a közelében lévő növényeket, bár ez jelenleg főleg a növekedésükre igaz. Az hogy ilyen növényre milyen hatást gyakorol két dologtól függ:
- A növény méretétől: Egy fűszálat például pár másodperc alatt képes a sokszorosára növeszteni, amíg egy fán egy teljes napon átívelő erős koncentrációval sem tudna látható változást elérni.
- A növeszteni kívánt növények számától: Ismét a fűszál példáját hoznám fel, egy fűmagból sokkal hamarabb tudja kicsíráztatni és felnevelni a növényt, mint például két maroknyiból.

Tehát jelenlegi erejével egy közepes méretű bokrot úgy 5-6 kör alatt lenne képes kicsíráztatni és felnevelni, erős koncentráció mellett.

Szakértelmei:
- Jó botanikus, mivel egészen apró kora óta virágokkal és egyéb gazokkal foglalkozik, eléggé ért hozzájuk.

Privát véleményezést kérsz?: Nem köszönöm.

Megjegyzés: Max annyi hogy szeretnék megérkezni a táborba a többiekhez, ha nem gond. Ó és el ne felejtsem, jelenleg egy maroknyi marijuana mag van nála.

kép:
Alicia Havana Rastagirl_by_ladyfish
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Alicia Havana Empty Re: Alicia Havana

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 20 Dec. 2011, 12:01

Elfogadva. A táborba érkezéseddel keresd meg a táborban mesélő staffot, írj neki egy PM-et.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Alicia Havana Empty Re: Alicia Havana

Témanyitás by Thorhalla Kedd 20 Dec. 2011, 12:32

Érkezz meg, ehhez nem kell pü.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Alicia Havana Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alicia Havana Empty Re: Alicia Havana

Témanyitás by Teddy Szomb. 07 Ápr. 2012, 15:27

Kötelező órák:
- Világtörténelem
- Biológia és kémia
- Fizika
- Matematika
- Irodalom és nyelvtan
- Képességfejlesztés és használat
- Veszélytermi órák
- Német/Asgardi

Választott órák:
- Német
- Asgardi
- Jövő történelem
- Repülő eszközök vezetése
- Ismerd meg az agyadat más módon

Választott órán kívüli csoportok:
- Alternatív dimenziókat felfedező szakkör
- Kreatív önmegvalósítási klubb
- Archeológia szakkör
- "Erasmus program"

Egyéb események:
- Archeológiai kirándulás Wakandában/Tibetben/Egyiptomban
- Épület/városlátogatások: Attilan-on, Asgardon, Atlantiszon, SHIELD-nél, Csúcs űrállomáson és Baxter-toronyban

Hétfő:
08-10 óra: Matek
10-12 óra: Biológia és kémia
12-14 óra: Jövő történelem
14-16 óra: Képességfejlesztés és használat
16-17 óra: Szabadfoglalkozás
17-19 óra: -

Kedd:
08-10 óra: Német
10-12 óra: -
12-14 óra: Fizika
14-16 óra: Matek
16-17 óra: Szabadfoglalkozás
17-19 óra: Alternatív dimenziókat felfedező szakkör

Szerda:
08-10 óra: Világtörténelem
10-12 óra: -
12-14 óra: Képességfejlesztés és használat
14-16 óra: -
16-17 óra: Szabadfoglalkozás
17-19 óra: Kreatív önmegvalósítási klubb

Csütörtök:
08-10 óra: Irodalom és nyelvtan
10-12 óra: Repülő eszközök vezetése
12-14 óra: -
14-16 óra: -
16-17 óra: Szabadfoglalkozás
17-19 óra: -

Péntek:
08-10 óra: Képességfejlesztés és használat
10-12 óra: -
12-14 óra: Ismerd meg az agyadat más módon
14-16 óra: -
16-17 óra: Szabadfoglalkozás
17-19 óra: Archeológia

Szombat: (nem kötelező órák)
12-14 óra: Képességfejlesztés és használat
15-17 óra: nyelvóra - Asgardi

Vasárnap: (nem kötelező órák)
10-12 óra: Képességfejlesztés és használat
13-15 óra: Képességfejlesztés és használat
15-17 óra:

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Alicia Havana Empty Re: Alicia Havana

Témanyitás by Cerebro Pént. 13 Jún. 2014, 06:39

Alicia is a szerenések közé tartozott, akik nem sérültek meg fizikailag, csak a 2 hónapos bővítést kérem tőled is.
Cerebro
Cerebro
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 1406
Hozzászólások régi : 109
Korábbi szint/kredit : 2.szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Reputation : 5
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Cerebro
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Mindegyik és egyik sem

Vissza az elejére Go down

Alicia Havana Empty Re: Alicia Havana

Témanyitás by Teddy Szomb. 14 Jún. 2014, 16:16

Végül is csak megjött a SHIELD és lezárta a dolgot, ha mondhatjuk így, de késtek, késtek és miattuk végül ahogyan kiderült többen is meghaltak, nem tudom, hogy ki hogyan van vele, de az én szememben ez megbocsájthatatlan és nem érdekel hogy hogyan és miért, de az iskolából egy perc alatt kint voltak a tanárok, TANÁROK, az iskolából, egy terrorelhárító szervezet pedig nem képes arra, hogy azonnal kapcsoljon és megjelenjenek ugyan ilyen gyorsan, gratulálok... Öröm az ürömben, hogy legalább azon szerencsések közé tartozom akik megúszták egy karcolás nélkül, pedig voltak akik igencsak rosszul jártak, számukra részvétem meg sajnálat de nem nagyon tudok mit tenni értük, leszámítva hogy egy vagy két alkalommal tettem náluk látogatást, mert miért ne, nem lehetett egyszerű amin átmentek, szóval gondolta kellhet nekik a társaság, aztán hogy ki mennyire értékelte ezt az változó volt, de ez mellékes. A napjaim amúgy viszonylag megszokott rutinban teltek, leszámítva azt, hogy az egész suli átkerült máshová, azért pár napot felfedezéssel töltöttem, meg a környékkel való ismerkedéssel, van ott néhány eléggé jó hely, ja meg persze ott voltak a... Kezelések? Valami olyasmik a pszichológussal vagy pszichiáterrel, nemtom a lényeg, hogy volt és be kell látnom hogy egy minimális szinten segített, az a hat holttest az én agyamba is beleégett és hagyott valamilyen szinten nyomot de őszinte leszek, egy veszélytermi órán azzal fenyegettek meg minket ugye, hogy egy rakat civilt megölnek ha nem jelenünk meg, megjelentünk, mégis mindegyiket felkarózták, az pedig sokkolóbb volt és jobban megviselt, mintsem ez, bár a kettő között a különbség, hogy az egyik szimuláció volt, a másik esetben pedig valódi emberek vesztették el az életüket. Értem és részvétem, az ilyesmi sosem jó dolog, de azok után egyszerűen ez valahogy nem viselt meg annyira, legalább is nem hosszútávon, mivel az, hogy velük mi történt végérvényesen nem rajtunk múlott, mi csak szerencsétlen módon megtaláltuk őket, ez pedig hidegnek hangzik és szerintem is az kicsit de ez van, nem örömteli dolog, hogy meghaltak, de egyszerűen már láttam és éltem át rosszabbat, ennyi. Amúgy ezeket leszámítva mint mondtam a napjaim szinte teljesen átlagosan teltek, tanultam, megvoltam, ha kellett Jonahnak segítettem valamelyik hülyeségének a kivitelezésében, szerintem az ilyesmikre sosem fogok ráunni! Hamarosan pedig diplomázás, amin biztos, hogy ott leszek, mivel eldöntöttem véglegesen, hogy mit akarok, x-men akarok lenni itt a növényekről akarok tanítani plusz a kerttel akarok foglalkozni, úgy érzem, hogy mindkettőhöz megvan az elegendő tudásom és teszek apám bizniszére, ha annyira el akar itt érni valamit akkor tegye valaki máson keresztül, van egy olyan érzésem, hogy nem fogom vele tartani a kapcsolatot, maximum anyámmal, őt úgysem igazán érdekli ez az egész.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Alicia Havana Empty Re: Alicia Havana

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 14 Jún. 2014, 16:55

Ez is elfogadva.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Alicia Havana Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alicia Havana Empty Re: Alicia Havana

Témanyitás by Teddy Csüt. 31 Júl. 2014, 05:39

Bővítmény:
Nos, itt vagyok, túlesvén a nagy diplomaosztó ünnepségen, vegyes érzésekkel és gondolatokkal, pozitívan-negatívan és akik miatt negatív érzéseim vannak összességében bekaphatják és elmehetnek tudják hova. Igazából én nem nagyon ünnepeltem, sokakkal ellentétben nekem az első dolgom volt megkeresni Serenát, hogy felvessem neki és rajta keresztül másoknak is a dolgot, amit sokak előtt nem közöltem, miszerint ugye csatlakozni szeretnék a csapathoz és tanítani a suliban. Ahhoz képest szerintem meglepően jól vették a lapot, úgy értem mondhatták volna azt is, hogy szó sem lehet róla mert az egy dolog hogy nem lettem kidobva meg egyebek de azért nem akarnak többet itt látni. Nos nem, nem ez volt, egy ilyen válasszal igazából leromboltak volna mindent amit az elmúlt pár évben a szememben felépítettek plusz talán meghazudtolták volna azt ami miatt elsősorban jelentkeztem, amellett hogy amúgy sincs hova mennem szóval ha nemet mondanak mehettem volna vissza Kubába és hallgathattam volna apámtól az égi áldásos hegyi beszédet arról, hogy mennyire fontos lett volna ami miatt eredetileg ide kerültem... Szóval ja mennem se nagyon lett volna hova. A lényeg, hogy bevettek a csapatba és még abba is bele egyeztek, hogy tanárként munkálkodhassak, igaz nem mutattak ezen a téren felém valami sok bizalmat, úgy értem konkrétan saját órát nem kaptam, csak szakkört tarthatok a hétvégén, nekem viszont ez is okés, kicsiben kell kezdeni és meg tudom érteni, hogy miért vannak velem úgy, ahogyan, én pedig alig várom, hogy szükség esetén szerves része lehessek a csapatnak és hogy bizonyíthassak tanulmányi téren is, hogy megbízható vagyok és hogy nyugodtan aggathatnak rám több feladatot... Nos ez nem azt jelenti, hogy Jonah nem tudna rábeszélni valamilyen marhaságra, azért nem nyeltem karót, csak úgy érzem, hogy vissza kell szolgáltatnom azt a belém fektetett bizalmat, vagy legalább munkát amit kaptam az elmúlt években, erre pedig a legjobb mód az aktív tagság és megbízhatóság, nemde? Amúgy agyaltam azon, hogy lehet el kéne költözni, hogy ilyen szempontból ne terheljek senkit, ugyanakkor viszont ehhez kéne egy jó fizetés, ami azért nem nagyon van, lakást pedig mindenképpen saját keretből szeretnék szerezni magamnak, nem pedig más vagyonán élősködve... Legalább is nem ezen a téren. Megvallom őszintén, az élősködő életmódomat még egy picit fenntartom, csak minimálisan, úgy értem szükséges a továbbtanuláshoz, mivel arra sem lenne egymagamban keretem kénytelen vagyok a családi kasszát szipolyozni a tanulmányaim érdekében, ami lényegében ugyan az mint amit a suliban is tanítok... Tanítok, érdekes ezt így hirtelen kimondani, mivel konkrétan még nem tanítok, úgy értem a nyári szünet kellős közepén vagyunk, az éles bevetés majd még ezután jön és kíváncsi vagyok, hogy milyen tanár leszek, valószínűleg nem az a fajta amelyikkel nem lehet beszélgetni, végül is csak szakkört fogok tartani az pedig nem annyira kötött, bár magamból kinézném, hogy órán sem kiképzőtábor hangulat uralkodna. Akárhogyan is, a lényeg, hogy továbbtanulok, igaz csak levelezősön, de botanikát, nem sok újat fognak nyújtani tudás terén, de így majd legalább hivatalosan csinálhatom azt amit és tényleg senki sem kötekedhet majd ezzel, szóval nyer-nyer helyzet mindenkinek, kivéve, hogy apám valószínűleg megpróbál majd ellenlépéseket tenni és elvágni a kasszától, de anyámon keresztül úgyis lesz hozzáférésem, őt pedig úgysem fogja leállítani. Szóval... Ja itt vagyok, már átköltözve egy másik szobába, átengedve az előző helyem egy szerencsés következő generációbeli személynek aki úgy dönt, hogy bentlakásos lesz és pont azt a helyet nézi ki magának. Óh, sok szép emlék köt pedig oda, de ennek is meg kellett történnie. Egyenlőre úgy néz ki, hogy a jövőm úgy alakul, mint ahogyan abban reménykedtem, a csapat, a tanári lét, hozzátehetek valamit mások életéhez, már csak a bizalmat kell kiérdemelnem és ki is fogom, túlzottan jó kedvvel megyek bele ebbe az egészbe ahhoz hogy ne így legyen, mert minden eléggé pályán van, szóval ja, alig várom, hogy szerves tagja lehessek ennek a gépezetnek.

mutáció: Bár ő maga az idő múlása miatt nem vette észre, vagy inkább természetesnek vette, a mutációja viszonylag sokat erősödött, viszonylag. A növények növesztésének folyamata jelentősen egyszerűbbé vált, képessé vált bonyolultabb növényeket - avagy pl fákat - 2-3-as csoportokban is viszonylag gyorsan megnöveszteni, illetve a növényeket képes fordított módon egyszerű maggá fiatalítani. A folyamat gyorsasága továbbra is függ mennyiségtől és mérettől, csupán már nem annyira kötötten. Képes a növényeket viszonylag formára növeszteni, fát például primitív ketrecként vagy dárdaként egy irányba növeszteni, de nem garantált hogy például maga a ketrec jól fog zárni. A már kifejlett növényeket képes valamilyen szinten mozgatni, noha ez már jelentős koncentrációt igényel és a legjobb amit végre tud hajtani az egy fa ágának baseball ütő szerű meglengetése, vagy néhány tucatnyi fűszál ostor szerű mozgatása, nem mintha annak sok értelme lenne, de látványos.

Xavier Iskola Különleges Tehetségeknek és X-men
– Előnyök:
- Minden tanár és X-men ingyen lakást kap a kúriában
- Szabadon használhatják a kúria területén levő járműveket

Tanárok/óvónők
- Ők azok, akik a diákokkal, gyerekekkel foglalkoznak, általában jó érzékük van ehhez
- A saját szakterületük tudását, legyen az gyakorlati, vagy szellemi, kétszer olyan gyorsan képesek megtanítani, mint egy hozzá nem értő személy

Megjegyzés: Fizetését miként számoljam a karakternek? Vegyem úgy, hogy az a havi azt hiszem 200 dollár vonatkozik rá ami kb segély?... Ha jól emlékszem ez van valahova írva de már nem vagyok benne biztos.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Alicia Havana Empty Re: Alicia Havana

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 31 Júl. 2014, 08:36

Még nem olvastam el, csak a képességet látom. Amíg azt nem írod le rendesen nem fogom tudni elfogadni az előtörit. Szóval szabvány szerint írd meg és érdekelne, hogy hány + kreditet költöttél fejlesztésre, vagyis az alap fejlesztésen hányszor fejlesztettél. Mert amit leírtál messze nem első szint.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Alicia Havana Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alicia Havana Empty Re: Alicia Havana

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.