Niflheim

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Niflheim       - Page 2 Empty Re: Niflheim

Témanyitás by Henry White Vas. 06 Nov. 2011, 17:51

<-Volla...->
Suttogom, ahogy az öreg átváltozik, s megragadja a kezem.Üvöltök a fájdalomtól, a képek beleégnek az elmémbe, én pedig csak üvöltök a sokktól, amit a képek okoznak. Nem tudom mennyi idő telhetett el, de mintha éveken át néztem volna a borzasztó képeket. Remegve hátrálok.
<-Ez hát a jövőm? Nem, nem lehet.....meg tudok változni, meg kell tennem...->
Elhallgatok és Vollára pillantok.
<-Igaz nincs aki cserélne velem, s ezt nem is akarom. De csak ha egy kis halvány esély is van rá...talán Hela...->
Korántsem vagyok olyan magabiztos, mint az előbb a célom még ugyan az. A szörnyű képek és kínok ellenére is, amiktől még mindig remegek.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Niflheim       - Page 2 Empty Re: Niflheim

Témanyitás by Thorhalla Vas. 06 Nov. 2011, 17:59

Volla lemondóan sóhajtott fel és a fejét csóválta.
< - Ostoba kölyök! – szólt a nő. – Hát semmit sem tanultál s fogtál fel abból, mint mondtam? Hela sem engedhet vissza az élők közé. Nem szegheti meg a törvényeket, mik szigorúbbak Loki miatt, mint régen. Nem engedhet vissza semmilyen formában. Hacsak nem úgy, mint Einar s Jonathan Miller esetében. S nem is tenné meg, még mindig gyenge, az Istenek háborúja nagyon sokat kivett a holtak úrnőjéből. >
Pár pillanatra elgondolkodott.
< - De te nem tettél semmi olyat, mivel nem kellene itt lenned s nem érdemelted ki, s ha még meg is tenné, hogy így enged vissza, egyszerű halandó lennél s soha sem Asgardi újra. A lelked része lenne a halandó, ki gyermekként születne meg halandó szülők gyermekeként s kire a Dísir ugyanúgy vadászna, mint rád. Lásd be, innen nincs kiút… innen nincs kiút. >

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Niflheim       - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Niflheim       - Page 2 Empty Re: Niflheim

Témanyitás by Henry White Hétf. 07 Nov. 2011, 09:00

Csalódottan hátat fordítok Vollának, még Hela sem segíthet rajtam. De ha még meg is tenné, akkor sem ön magamként térnék vissza. Sima halandóként. Halandó vagy itt tölthettem az örökkévalóságot.
<-Talán nincs is választásom igaz? Mindennél jobban szeretnék visszatérni, s kijavítani a hibáimat, megakadályozni a jövőt amit mutattál....de lehet, hogy pont azzal hoznám el nem igaz? Talán a legjobb döntés lenne az egész szánalmas életem során, ha maradnék itt. Pedig soha nem éreztem magam ilyen határozottnak.....asgardinak->
Visszafordulok a jósnő felé.
<-Nincs kiút.....ironikus, még a halálomban is azt csinálom amit életem során, az ellenkezőjét annak, amit kellene. Élni szeretnék, mikor meghaltam, s ezzel talán újabb végzetes hibát követnék el.->
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Niflheim       - Page 2 Empty Re: Niflheim

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.