Lance Harris szobája

Go down

Lance Harris szobája Empty Lance Harris szobája

Témanyitás by Lance Harris Hétf. 09 Ápr. 2012, 18:11

Egyszerű szoba, talán annyi különlegességgel, hogy egy viszonylag nagy erkéllyel rendelkezik, ami mellett egy fa nő. Egyébiránt a szoba teljesen átlagos, ágy, szekrény, polcok.

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lance Harris szobája Empty Re: Lance Harris szobája

Témanyitás by Lance Harris Hétf. 09 Ápr. 2012, 18:44

Lance Harris

//Előzmény: Kert és erdő a birtok körül//
Megvető kis fintorral nézek be a helységbe, noha ízlésesen van berendezve. Első dolgom szélesre nyitni az erkély ajtaját, illetve az ablakokat. Megszaglászom a levegőt. Nem tetszik, túlságosan is zárt helység, még így nyitott ablakkal is. A leveleit éppen bontogató fa, talán egy kicsit segít a helyzeten, de csak egy egészen minimálisat.
Hátrafordulok, és ránézek Szehmetre, próbálok valami emberi ábrázatot varázsolni az arcomra, kisebb nagyobb sikerrel, majd megszólalok:
-Akkor most itt fogunk maradni?
Kérdem, noha ez volt a célom mikor idejöttem... De milyen régen volt az már, és annyi minden történt azóta, mióta beléptem az iskola ajtaján.

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lance Harris szobája Empty Re: Lance Harris szobája

Témanyitás by Szehmet Hétf. 09 Ápr. 2012, 19:02

Derűsen nézi a fintort a fiú arcán. Ami neki olyan megszokott volt, a srácnak idegen, és enyhén kellemetlen lehetett, mégis, biztosra vette, hogy előbb-utóbb meg fogja kedvelni a helyet. Abban azonban már nem volt biztos, hogy örülni fog-e ennek.
- Ez a szoba épp üres. Szerintem jó lesz neked- mutatta be a helyiséget szűkszavúan. A nagy ablakok, a levegős helyiség talán elhozza neki a szabadság érzetét. Ő sem választott volna magának más karakterű szobát.
- Itt fogsz.. -javítja ki. Már vágyott a saját szobájába, egy jó zuhanyra és alvásra.
- Azt hiszem segítek egy kicsit.. lemosni a vért, már ahol nem áztatjuk át a kötést, aztán jobb ha alszol egy nagyot. Az alvásnál nincs hatásosabb gyógyító. Félek... holnap sem lesz sokkal jobban a karod- tette hozzá aggodalmas hangon. A vállba harapott seb volt a legsúlyosabb, amit okozott, és minden bizonnyal sok kellemetlenséget fog még jelenteni a fiúnak.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lance Harris szobája Empty Re: Lance Harris szobája

Témanyitás by Lance Harris Hétf. 09 Ápr. 2012, 20:33

Lance Harris

A segítség felajánlásra kicsit elhúzom a számat. Nyilván szükségem van rá, de attól még utálom... Szehmettel nem is lenne bajom talán, de a helyzettel annál inkább, sohasem voltam oda azért, hogy mások tisztogassanak, vagy kiszolgáljanak, mert nekem szükségem van rá. Válaszom is ehhez méltó, noha igyekszem nem megbántani a nőt:
-Öhm... azt jobb szeretném egyedül...
Ezzel nem akarja elzavarni a nőt, csak jelezni, hogy azért ő még mindig az a vad hím, akit nem lehet pátyolgatni csak úgy. Kényszerből alszik itt a szobában is (első dolga lesz kivinni az ágyat az erkélyre, ebben is biztos) de, hogy még meg is fürdessék? soha. Szabad és Vad, és tervei szerint az is marad, ebbe pedig nem fér bele, az hogy megfürdessék.

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lance Harris szobája Empty Re: Lance Harris szobája

Témanyitás by Szehmet Hétf. 09 Ápr. 2012, 20:44

Szehmet neheztelés nélkül fogadja a döntést. Arcán továbbra is a kedves, nyugodt derű honol. Noha eltervezte a fiú ágyba juttatását, nem akarta erőltetni. Nem akarta hirtelen megváltoztatni őt, és olyasmire rávenni, ami természete ellen való, így a késztetést, hogy engesztelésül kicsit gondoskodjon róla, elnyomta magában.
- Legyen hát.- szól, bár tart tőle, hogy a srác összevizezi a kötést, és akkor az semmit nem ér, így újra szóra nyitja a száját.
- Akkor javaslom hogy halaszd honlapra a dolgot, és aludj.- Egy kis koszba nem hal bele az ember, és az ágynemű könnyen cserélhető. A kötés viszont kényes dolog.
-Jó pihenést.-indul el végül kifelé a szobából, de az ajtóból még vissza pillant, mintha gondolatot olvasna. Tekintetében cinkos csillanás.
-Aztán ne erőltesd meg magad nagyon.-ezzel kilép, magár a hagyva a fiút.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lance Harris szobája Empty Re: Lance Harris szobája

Témanyitás by Lance Harris Csüt. 12 Ápr. 2012, 20:04

Lance Harris

Miután Szehmet kilépett a szobámból, kicsit megpihenek, majd nekilátok az ágy áthelyezésének. A szélesre tárt erkély ajtót kitámasztom valamivel, mondjuk egy könyvvel, majd szépen lassan, óvatosan elkezdem toszogatni az ágyat kifelé. Nem emelem meg, nehogy a frissen kötött sebeim felszakadjanak, és még így is csak az egyik oldalam használom. Körülbelül negyedóra munka után sikerül kitennem az ágyat az erkély felett növő fa alá, majd kényelmesen elheverek rajta, nézve, ahogy az alkonyati ég szépen lassan vált át estélibe, majd éjszakaiba. Nem jön álom a szememre, nézem inkább az oly ismerős csillagokat egyenként felkúszni az égboltra.
Már éppen hunynám le a szemem, mikor egy távoli szobából zajt hallok, majd pár perc múlva ismerős illat üti meg az orromat. Elmosolyodok, és felnyitom a szemeim. Szehmet szemére sem jön álom, ahogy érzem az egyik ablakban álldogál. Halkan nyögve felülök ahogy a sebeim meghúzódnak egy kicsit, majd odasétálok az erkélyem korlátjához, körbetekintek, próbálom szemeimmel keresni az említett ablakot.

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lance Harris szobája Empty Re: Lance Harris szobája

Témanyitás by Lance Harris Csüt. 12 Ápr. 2012, 21:03

Lance Harris

Szehmet barátságosan mosolyogva néz ki az ablakon, mire én is elmosolyodok, és válaszképp én is mondom a nevét:
-Szehmet...
Boldog vagyok, hogy megtaláltam, pulzusom megemelkedik, mosolyom kiszélesedik. Hirtelen egy ötlet fut át a fejemen, és nem gondolkozom rajta sokat, egyből át is ültetem a valóságba, azaz elmondom a nőnek, lássuk mit szól hozzá. Biztosan tetszeni fog neki, hiszen láttam a mai nap, van benne vadság bőven.
-Felmegyünk a tetőre? Olyan szépek a csillagok, és kevesebb fal is van.
Mondom, majd tervemet egyből valóra is váltom, azaz felállok az ágyamra, és bal kezemmel kinyúlok a tető széléig, majd felhúzódzkodom, kisebb nagyobb nyögésekkel tarkítva a folyamatot. Néhány kisebb karcolás felszakadt a hátamon, de annyira nem érdekeltek jelenleg. Végre itt voltam a tetőn, majd óvatosan odalépek Szehmet ablaka felé, és lenézek a nőre.
-Cicus, nem jössz fel énekelni?
Kérdezem pajkosan, egy vigyorral az arcomon.

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lance Harris szobája Empty Re: Lance Harris szobája

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.