Alex Wilder

Go down

Alex Wilder Empty Alex Wilder

Témanyitás by Zed is dead Vas. 27 Május 2012, 01:19

Név:  Alex Wilder
Egyéb Nevei:
Faj: Mutáns
Nem: férfi
Jellem: semleges
Születési helye és idő: Manhattan, 2007. május 5.
Kor: 16
Család: apa: Ben Wilder anya:Samatha Wilder
Foglalkozás: Diák
Testmagassága: 190 cm
Testsúlya: 89 kg
Szeme színe: zöld
Haja színe: barna
Bőre színe: egyenlítői fekete
Különleges ismertetőjel: Afro frizkó

Alex Wilder 95648-51403-alex-wilder

Előtöri:
Manhattanben születtem, tudom, hogy érdekesebb lenne ha azt mondanám, hogy Bronx egyik lepukkant sikátorában a nagymamám segített a világra. Pedig egy túlfizetett doktor menedzselte a dolgot, de még vagy öten lehettek a teremben, Manhattan központi kórházában. A fehérek valami szent nevét is hozzá csapták, de számít, hogy melyikét? Nem, ezt tudjuk, én is önök is.

Szóval szögezzük le, nem egy feltörekvő komikus vagy táncdal énekes sztorija ez, ha arra vágynak rossz helyen kezdtek el olvasni. Nem a testvéreimmel és anyámmal egy szobában nőttem fel. Egyke voltam, anyám addig volt velem míg eszemhez nem jutottam, utána visszatért a szakmájához, amúgy ruhatervező volt a mama, apám pedig kommunikációs céghálózati cégnél ügyvéd és igen ismertem, a következő pontnak meg csak annyit, hogy egyke vagyok.

De, hogy komolyra vegyem a szót, mindent megkaptam, de a modern családnak nem erőssége a szeretet éreztetése, a dajka nevelt, épp amelyik optimálisnak tűnt, négy éves korom óta több mint tíz különbözőt ismertem. Mindegyiknek ez mint szakmája volt, pedagógia szakon végzett egyetemisták voltak, kitűnő ajánló levéllel meg minden. De soha nem voltam az a fajta jó tanuló. gyorsan tanultam, de hiányzott a motiváció, kell még mondanom, hogy nem abcket raboltam ki helyette? Remélem már nem szükséges. Tanultam én, csak nem azt amit kellett, azt amit nem akartak megtanítani. Ellátni magam, néha bevetettem magam a konyhába és mindenfélét összeöntöttem, mindig is volt hozzá érzékem. Ha valami elromlott pedig eldugtam és egész nap gugliztam a megoldást, hogy magam csinálhassam ki és ne dobjuk csak ki mint a régi játékaimat vagy úgy minden egyebet.

Talán pont a habitusom miatt a képességem jelentkezése sem volt olyan nagy dolog. Nem is emlékszem rá, ahogy senki más sem. Egy tizenéves gyerektől már kicsit furcsa ha beszél a tárgyaknak, de úgy is tűnhetett, hogy próbálom nyomon követni magamat miközben a telefonon vagy a gépen ügyködtem. Persze ha valakit érdekelt egyáltalán. De egyszer az apám mellett ültem, valami céges nagykutyákkal zsúfolt asztalnál és emlékszem rám szólt, hogy ne babráljam már azt a telefont. Én pár szóval kapcsoltam ki csupán, közelében nem volt a kezem mert addigra az asztalra tettem és mintha mi sem történt volna a lábam lóbálva kezdtem az órámon állítgatni, hogy melyik időzónát mutassa miközben sugdolóztam hozzá.
Nekem természetes volt, apám pedig elnézést kért és távoztunk. akkor hirtelen nagyon fontos lettem, többet találkoztam vele, meg pár pszichológussal. Nem akarta, hogy ilyen dolgokat csináljak. Sok pénzt költött a dokikra, de azt hiszem már akkor is túl makacs voltam. Nem sokáig tartott ez a dolog, röpke egy év talán, majd feladta. Megpróbálta úgy megoldani, hogy nem foglalkozott vele. Bejött? Nem, nem mondanám.

Én ajánlottam neki az x-sulit. utána néztem, olvastam a brosúrát és bejelentettem az igényemet, hogy ide szeretnék jönni. nem igazán tudott velem vitatkozni, én jobban ismertem őt, mint ő engem. Nem sok reménnyel indultam igazából, csak szerettem volna elkerülni otthonról és ez érdekesnek tűnt.Mit ad isten már a repülőn belefutottam egy hármasfogatba, akik ugyanoda tartottak, hirtelen azt hittem ez egy akkora komplexum, hogy ekkora a szaporulat diákszámban, persze manapság nyilvánvaló, hogy nem. nem álltam sorban a kapuban, még ha nem is volt gyors kör a bejutás.

Képességei:
Technopata: Képes a gépekkel kommunikálni, gondolati úton akár távolról használni őket azzal, hogy rájuk kapcsolódik. Egyszerűbb biztonsági rendszereken is át tud hatolni elég idő alatt.



Szakértelmek:
Intelligens, művelt gyerek, képben van a világ dolgaival. Életkörülményeihez képest nagyon önálló, ért a gépekhez, a háztartásban megtalálhatóakat könnyedén megjavítja és barkácsolásban sem amatőr. Az angol mellett beszéli a spanyolt is. Nem mellesleg jól főz.


A hozzászólást Fertő összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 28 Ápr. 2014, 23:08-kor.
avatar
Zed is dead
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 140
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 04.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Alex Wilder Empty Re: Alex Wilder

Témanyitás by Thorhalla Vas. 27 Május 2012, 02:50

Elfogadva, tessék órarendet is írni.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Alex Wilder Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alex Wilder Empty Re: Alex Wilder

Témanyitás by Zed is dead Vas. 27 Május 2012, 11:20

Kötelező órák:
- Világtörténelem (ókortól napjainkig)
- Biológia és kémia
- Fizika
- Matematika
- Irodalom és nyelvtan
- Képességfejlesztés és használat
- Veszélytermi órák
- Idegen nyelv: Japán

Választott órák:
- Jövő történelem (alternatív jövők történelmei)
- A harc művészete harccal és anélkül
- Számítógép hackelés és informatika
- Önvédelem
- Repülő eszközök vezetése
- Túlélés a távoli űrben és idegen kultúrák
- Mutáns filozófia
- Etika

Választott órán kívüli csoportok:
- Vívó szakkör
- Archeológiai szakkör
- Főzőszakkör
- Box Klub

Jelentkezés egyéb programokra:
- „Erasmus program”: Attilan-ra, Wakandába
- Archeológiai kirándulás Wakandában/Tibetben/Egyiptomban
- Túlélő kirándulás Vadföldre
- Épület/városlátogatások: Attilan-on, Asgardon, Atlantiszon, SHIELD-nél, Csúcs űrállomáson és Baxter-toronyban


Hétfő:
08-10 óra:Matematika
10-12 óra:Biológia/Kémia
12-14 óra:Jövő történelem
14-16 óra:Képességfejlesztés és használat
16-17 óra:-
17-19 óra:Box Klub

Kedd:
08-10 óra:Japán
10-12 óra:Túlélés a távoli űrben és idegen kultúrák
12-14 óra:Fizika
14-16 óra:Matek
16-17 óra:-
17-19 óra:Főzőszakkör

Szerda:
08-10 óra:Világtörténelem (ókortól napjainkig)
10-12 óra:Mutáns és filozófia
12-14 óra:Képességfejlesztés és használat
14-16 óra:A harc művészete harccal és anélkül
16-17 óra:-
17-19 óra:Vívószakkör

Csütörtök:
08-10 óra:Irodalom és nyelvtan
10-12 óra:Repülő eszközök vezetése
12-14 óra:Számítógép hackelés és informatika
14-16 óra:-
16-17 óra:-
17-19 óra:Lövészet szakkör

Péntek:
08-10 óra:Képességfejlesztés és használat
10-12 óra:Etika
12-14 óra:-
14-16 óra:Önvédelem
16-17 óra:-
17-19 óra:Archeológia szakkör
avatar
Zed is dead
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 140
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 04.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Alex Wilder Empty Re: Alex Wilder

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.