Luyu Nightstar

Go down

Luyu Nightstar Empty Luyu Nightstar

Témanyitás by Leonard W. Black Vas. 01 Júl. 2012, 23:17

Adatok:

Név: Luyu Nightstar
Becenév: Lu; Lulu;
Faj: mutáns
Nem:
Jellem: mutáns-barát
Személyazonosság: titkos
Születési helye és idő: Coushatta, Louisiane; 2007. Július. 25.
Kor: 16 év
Család:
- Chayton Nightstar (apa)
- Aponi Nightstar (anya)
- Mapiya Nightstar (nővér, tartózkodási helye ismeretlen)
Testmagassága: 165 cm.
Testsúlya: 45 kg
Szeme színe: Barna
Haja színe: Fekete
Bőre színe: réz
Különleges ismertetőjel: Madártollak a hajában. Egy-egy vízszintes fekete csík a szemei alatt.
Repülési sebesség: -
Egészségi állapot/ betegségek: Néma

Életrajza:
Második gyermekként születtem, apám legnagyobb bánatára testvéremhez hasonlóan szintén lánynak, egy, a Louisiane államban fekvő indián rezervátum területén. Mondhatni gondtalan pólyáséletem volt szerető szülőkkel és egy nővérrel, habár volt egy dolog, ami nagyon aggasztotta a szüleimet. Néma voltam, a szó minden értelmében, vagyis majdnem mindben. Fizikailag semmiféle hang nem hagyta el a torkomat, még síráskor sem. Mentálisan viszont tudtam üzenetet küldeni, érzelmeket továbbítani vagy megosztani az emlékeimet. Ez azt hiszem, hogy a nővéremet zavarta a legjobban. Nem sokkal az után, hogy megtanultam „beszélni” eltávolodott tőlem. A szüleim ezt azzal magyarázták, hogy ő már nagy, hisz tíz év különbség volt közöttünk. Ezt, gyermekfejjel én el is hittem, hisz milyen magyarázat az, amit egy hatéves gyerek nem hisz el a szüleinek. Két év múltán viszont ez az illúziókép összedőlt. A szüleink nem voltak otthon és a nővérem áthívta az egyik barátnőjét. Feltehetőleg azt hitte, hogy alszom, vagy azt, hogy nem hallom a beszélgetésüket. Azt hiszem, egészen máig azt kívánom, hogy bárcsak ne hallottam volna őket. A könnycseppek az arcomon akkor indultak el, mikor a nővérem kimondta, hogy utál. Aztán a sírás felerősítéséért pedig a rám használt „szörnyszülött” és „szörnyeteg” szavak voltak a felelősek. Egyszerűen el sem tudtam képzelni, hogy mi okból kifolyólag mondja rám ezeket a szavakat, nem tudtam, hogy miért utál. Ez után aztán úgy döntöttem, hogy inkább nem hallgatom tovább. A fejemet bedugtam a párnám alá és ott folytattam a sírást. Aztán egy idő után azt tettem, amit a nővérem hitt. Aludtam. Belealudtam a könnyözönbe.
Valamikor éjjel ébredtem fel, kilépve a szobából pedig csak annyit láttam, hogy valaki járkál a konyhában. Benézve a nővéremet láttam felöltözve, csomaggal a hátán, amint ennivalót pakol egy csomagba a hűtőből.
- Hova mész? – kérdeztem aggódva, viszont elsőre mintha észre sem vette volna. Másodszori kérdésre vett csak észre.
- Semmi közöd hozzá. – válaszolta dühösen és arrogánsan, majd kis idő múlva még hozzátett pár szót. – És anyáéknak sem szólhatsz, megértetted?
- Ne menj. – szólaltam meg, mikor végzett a csomagolással és mellettem haladt el, ugyanakkor mentálisan tudattam vele, hogy szeretem, meg hogy rosszul esett az aznapi beszélgetés, amit hallottam, meg, hogy nem szeretném, ha menne.
- Csak ne szólj anyáéknak, jó? – egyszerűen meg sem fordult csak kiment az ajtón. Nekem pedig fogalmam sem volt, hogy mit kellett volna tennem. Megállítani? Felébreszteni a szüleinket, hogy elment? Utána menni? Nem tudom. Nem tettem mást, csupán visszamentem a szobámba és visszaaludtam.
Másnap egy ideig még azt hittem, hogy csak egy álom volt az egész. Egy rossz álom. Viszont ez hamar szertefoszlott, miután a szobámból kilépve a szüleim egyből faggatni kezdtek. Tagadtam mindent. Azt hogy hallottam mozgolódást, azt hogy láttam, vagy, hogy tudnám hova ment. Az utóbbit valóban nem tudtam. Persze égre-földre kerestették, a rendőrséggel meg minden, de nem találtak rá. Aztán a rendőrség feladta a keresést. Én csak reménykedhettem, hogy jól van.
Aztán, mondhatni, tovább léptünk ezen. Az anyám a házvezetésre tanítgatott, míg apám a saját tudását adta tovább. Tőle tanultam meg a kések-tőrök használatát, valamint az íjászmesterséget is. Habár fogalmam sem volt, hogy mikor tudnám hasznát venni, viszont megbántani sem akartam, mert olyan lelkesedéssel magyarázott és mesélte a különböző dolgokhoz tartozó emlékeit, hogy nem volt szívem nemet mondani.
Aztán pár héttel ezelőtt jöttem fel életem első és azt hiszem eddig legfontosabb kérésemmel a szüleim felé. A képességeim fejlesztése és megfelelő használata érdekében azt kértem, hogy hozzanak el a „Xavier Iskola Különleges Tehetségeknek” iskolába. Nehéz döntésre kényszerítettem őket, viszont szerencsére számomra pozitívan döntöttek.

Képességei: Luyu telepata. Ennek segítségével mondanivalót, érzelmeket, emlékképeket tud közölni bárkivel aki nincs mentálisan védve, vagy nem túl erős az akarata (ergo, erősebb, mint az övé). Nem képes mások fejében olvasni, csak akkor, ha valaki nagyon koncentrál arra, hogy neki és csakis neki akarjon így üzenetet juttatni, de akkor is csak az üzenetet képes „olvasni” semmi mást.

Szakértelmei:
- jól tud főzni;
- kiválóan tud rövidtőrökkel és késekkel harcolni
- kiválóan képes íjakat használni

Privát előtörténet véleményezést kérsz: Nem

Megjegyzések: A karakter, valamint családtagjainak a keresztneve mind az amerikai őslakosoktól, az indiánoktól származik. Ne tessék nagyon meglepődni emiatt.

Kép:

Luyu Nightstar 289io7l
Leonard W. Black
Leonard W. Black
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 12
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 1. szint 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Jun. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Leonard W. Black
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Luyu Nightstar Empty Re: Luyu Nightstar

Témanyitás by Thorhalla Vas. 01 Júl. 2012, 23:29

Elfogadva, egy órarendet még írj, aztán mehetsz is és csinálhatsz szobát a kollégiumban.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Luyu Nightstar Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Luyu Nightstar Empty Re: Luyu Nightstar

Témanyitás by Leonard W. Black Vas. 01 Júl. 2012, 23:49

Kötelező órák:
- Világtörténelem (ókortól napjainkig)
- Biológia és kémia
- Fizika
- Matematika
- Irodalom és nyelvtan
- Képességfejlesztés és használat
- Veszélytermi órák
- Idegen nyelv (spanyol)

Választott órák:
- Zen meditáció
- Ismerd meg az agyadat más módon
- Mutáns filozófia / filozófia
- Repülő eszközök vezetése
- Önvédelem

Választott órán kívüli csoportok:
- Telepataklub
- Főzőszakkör
- Kreatív önmegvalósítási klub
- Lövészet szakkör
- Archeológiai szakkör

Jelentkezés egyéb programokra:
- Archeológiai kirándulás Wakandában/Tibetben/Egyiptomban
- Épület/városlátogatások: Attilan-on, Asgardon, Atlantiszon, SHIELD-nél, Csúcs űrállomáson és Baxter-toronyban

Hétfő:
06: óra: Ébresztő
07 óra: Reggeli
08-10 óra: Matematika (elmélet)
010-12 óra: Biológia és kémia
12-14 óra:
14-16 óra: Képességfejlesztés és használat
16-17 óra: Egy óra pihenőidő/szabadfoglalkozás
17-19 óra: Telepataklub
19:30: Vacsora
19:30-22 óra: Szabadfoglalkozás
22 óra: Takarodó

Kedd:
06: óra: Ébresztő
07 óra: Reggeli
08-10 óra: Nyelvórák (spanyol)
10-12 óra:
12-14 óra: Fizika
14-16 óra: Matematika (gyakorlat)
16-17 óra: Egy óra pihenőidő/szabadfoglalkozás
17-19 óra: Főzőszakkör
19:30: Vacsora
19:30-22 óra: Szabadfoglalkozás
22 óra: Takarodó

Szerda:
06: óra: Ébresztő
07 óra: Reggeli
08-10 óra: Világtörténelem (ókortól napjainkig)
10-12 óra: Mutáns filozófia / filozófia
12-14 óra: Képességfejlesztés és használat
14-16 óra: Zen meditáció
16-17 óra: Egy óra pihenőidő/szabadfoglalkozás
17-19 óra: Kreatív önmegvalósítási klub
19:30: Vacsora
19:30-22 óra: Szabadfoglalkozás
22 óra: Takarodó

Csütörtök:
06: óra: Ébresztő
07 óra: Reggeli
08-10 óra: Irodalom és nyelvtan
10-12 óra: Repülő eszközök vezetése
12-14 óra:
14-16 óra:
16-17 óra: Egy óra pihenőidő/szabadfoglalkozás
17-19 óra: Lövészet szakkör
19:30: Vacsora
19:30-22 óra: Szabadfoglalkozás
22 óra: Takarodó

Péntek:
06: óra: Ébresztő
07 óra: Reggeli
08-10 óra: Képességfejlesztés és használat
10-12 óra:
12-14 óra: Ismerd meg az agyadat más módon
14-16 óra: Önvédelem
16-17 óra: Egy óra pihenőidő/szabadfoglalkozás
17-19 óra: Archeológiai szakkör
19:30: Vacsora
19:30-24 óra: Szabadfoglalkozás
24 óra: Takarodó

Szombat: (nem kötelező órák)
12-14 óra: Képességfejlesztés és használat
15-17 óra:

Vasárnap: (nem kötelező órák)
10-12 óra: Képességfejlesztés és használat
12-13 óra: Ebéd
13-15 óra: Képességfejlesztés és használat
15-17 óra:
Leonard W. Black
Leonard W. Black
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 12
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 1. szint 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Jun. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Leonard W. Black
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Luyu Nightstar Empty Re: Luyu Nightstar

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.