Vron

Go down

Vron Empty Vron

Témanyitás by Vron Pént. 22 Feb. 2013, 22:21

Név: Vron
Egyéb név(i): Acél a kódneve, de sokan Félszeműnek nevezik, elsősorban a háta mögött
Faj: Galadori/Űrlovag
Nem: Férfi
Jellem: Hideg, arrogáns, tapintatlan, érzéketlen, kissé megszállott, nagyon erős igazságérzete van
Személyazonosság: Galadoriak ismerik
Születési helye és idő: Földi idő szerint 1995 február 2., Galador
Kor: 29 év
Család: Szülei élnek, de nincs kapcsolata velük
Foglalkozás: Űrlovag
Testmagassága: 177 cm
Testsúlya: 85 kg
Szeme színe: Kék
Haja színe: Fekete
Bőre színe: Fehér
Különleges ismertetőjel: Kiberszem, páncél
Repülési sebesség: 300 km/h (páncélban)
Egészségi állapot/ betegségek: Bal szeme hiányzik, elvesztése óta skizoid vonásokat mutat (ez nem azonos a skizofréniával, leginkább az érzelemteli kapcsolatok létesítésére való képtelenség, jellemző tünetei a jellemleírásban felsoroltak)

Életrajza:
Mint minden űrlovag, én is a Galadoron születtem, az Arany Galaxisban. Nem sok emlékem van a szüleimről, legerősebb emlékem annyi, hogy anyámnak kék szeme és fekete haja volt, pont mint nekem. Az elsők között választottak ki az űrlovagok második generációjába, így 4 éves korom óta nem találkoztam a biológiai családommal. Ezután közel húsz év kemény kiképzéssel telt el, jó pár társammal együtt, aminek célja az volt, hogy felkészítsen minket arra, hogy végleg elpusztíthassuk a Szipolyok utolsó maradványait is. Ezekkel az undorító szörnyetegekkel keltünk és feküdtünk, amíg az ő felkutatásuk mindennél fontosabbá nem vált számunkra. Hamar világossá vált, hogy jól forgatom a kardot, így a képzés személyre szabott része ennek további fejlesztésére irányult. A kötelezőnél jóval több erőnléti edzésben is részt vettem, mivel társaimhoz képest alacsonynak számítottam (és számítok ma is), és ezt valamivel ellensúlyoznom kellett. Szerencsére kitartásom és  tehetségem által sikerült kivívnom társaim megbecsülését. Ennek később hasznát is vettem, mivel arra is kiválasztottak, hogy vezetőnek képezzenek ki. A harc mellett így kis csoportok vezetését is meg kellett tanulnom, de ezt sokkal inkább kiváltságnak tekintettem, mint tehernek, és ugyanolyan odaadással dolgoztam itt is, mint eddig. 19 év képzés után végül megkaptam az űrlovag címet, és világunk teljes jogú védelmezője lettem. Első küldetésem azonban nem úgy ért véget, ahogy kellett volna. Harmadmagammal kellett egy kisebb kalózcsapatot megállítanunk, és eleinte úgy is tűnt, hogy minden simán megy. Követtük a hajójukat egy kisbolygóra, amit a bázisuknak véltünk, ám amikor megérkeztünk, rá kellett jönnünk, hogy a hajó robotpilótával működött, és nem volt rajta senki. Hatalmas robbanás ráztam meg a légteret, amint beléptünk, és a hajtóművünk megrongálódott. A kényszerleszállás sikeres volt ugyan, de egy idegen, mocsaras planétán kellett megvárnunk a mentőcsapatot. Egy darabig lehetséges volt, hogy a páncélunkkal védjük magunkat a fertőzésektől, de nem mehetett így a végtelenségig. Innunk legalább kellett. A hajótesten jó pár rés keletkezett, így először csak a bűzös kipárolgások szivárogtak be, majd a bogarak és férgek is. Amikor végül levettem a sisakot, mindössze egy percig volt szabadon az arcom, és nem tapasztaltam semmi komoly kellemetlenséget  a bűzön kívül. Körülbelül tíz perccel később kezdett el rettenetesen fájni a bal szemem. Percek kérdése volt, hogy üvöltve feküdjek a földön, pedig eddig rendkívül jónak tartottam a fájdalomtűrő képességem. Az egyik emberem értett az orvostudományhoz, és rögtön megállapította: óráim vannak hátra. Tudtam, hogy nem adhatom fel. Még el kellett kapnom a szipolyokat, akik ezt kitervelték. Ekkor kértem tőle szikét. A páncéljába építve több steril szikét hordott magánál, így vonakodva bár, de adott egyet. Félrevonultam a pilótafülkébe, és végrehajtottam magamon az életmentő beavatkozást, eltávolítottam a szervet, ami megölt volna. Szinte megváltás volt, annyival csökkent a fájdalom még így is. Orvosunknak csodával határos módon sikerült megakadályoznia, hogy a következő öt órában elvérezzek, amíg megérkezett a segítség.
A Galadoron végül helyreraktak, és kibernetikus szemet kaptam. Társaim félig rettegve, félig csodálattal adták tovább a történetem. A lovagok körében attól a naptól kezdve tisztelet övezett, bár mindig éreztem mögötte, hogy valójában elborzadnak tőlem. De nem érdekel.
Azóta is töretlen elhatározással járom az univerzumot szipolyokra vadászva, de eddig még nem bukkantam a nyomukra.

Páncél:
- 1 tonnás súlyt képes kinyomni és megemelni.
- 300 km/h repülési sebesség.
- Jó minőségű lézerpisztolyokat is képes levédeni, bombák nem tesznek benne kárt. ( 2 kredit )
-  I. generációs szkenner. (Körönként egy személyt szkennelhet)
Vron Vronpncl

Fegyver:
Egy kb. 1,3 méter hosszú, 100 kilós kard. Keménysége és profi kialakítása miatt akár fémeket is képes átvágni (az adamantiumot már nem). Emellett képes 5 körig fenntartható energiapajzsot generálni a penge köré, ami 3-4 lézerfegyverből származó lövedéket felfogni (enélkül a fegyver további 1-2-t bír).
Vron Vronkard

Egyéb felszerelés:
Bal szeme kibernetikus protézissel van helyettesítve. Ez a látását nem befolyásolja, csak kívülről feltűnő. Gondolati úton bezárható, de pislognia nem kell vele.
Shi'ar fordítógép

Szakértelmei:
Űrlovag kiképzést kapott, nem csoda hát, hogy remek harcos. Főleg közelharcban jeleskedik, de a lőfegyverekkel is boldogul. Ért a kis egységes taktikához.

Külső:
Vron Vron

Privát előtörténet véleményezést kérsz: Nem


A hozzászólást Vron összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 04 Szept. 2013, 23:24-kor.

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Vron Empty Re: Vron

Témanyitás by Thorhalla Pént. 22 Feb. 2013, 22:32

Elfogadva, pénzt nem kapsz, de egy adatlapot írj és mehetsz jelentkezni Smile

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Vron Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Vron Empty Re: Vron

Témanyitás by Vron Pént. 22 Feb. 2013, 22:49

Adatlap:

Név: Vron
Lakás/Létesítmény: -
Foglalkozás: Űrlovag
Munkahely: Az egész univerzum
Pénz: -
Bevétel/hét: -
Eszközök:
- Shi'ar fordítógép
Felszerelés/fegyverek:
- Kard (előtörténetben leírva)
- Páncél (előtörténetben leírva)
Vállalat: -
Szövetség: Űrlovagok
Törzshely, ahol megtalálható: -
Ismertebb szövetséges: Galadoriak
Ismertebb ellenség: Szipolyok

Felhasznált kreditek: 3
Fennmaradó kreditek: 1

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Vron Empty Re: Vron

Témanyitás by Cerebro Vas. 08 Szept. 2013, 20:35

A kvízen elért eredményedül a kozmikus erőket kapod a következő kozmikus kalandon, a megbeszéltek alapján. Az értékeket az erők megkapása után írjuk majd fel.
Cerebro
Cerebro
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 1406
Hozzászólások régi : 109
Korábbi szint/kredit : 2.szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Reputation : 5
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Cerebro
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Mindegyik és egyik sem

Vissza az elejére Go down

Vron Empty Re: Vron

Témanyitás by Cerebro Kedd 22 Okt. 2013, 00:07

A bannerversenyen elért jutalmad 1 kredit.
Cerebro
Cerebro
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 1406
Hozzászólások régi : 109
Korábbi szint/kredit : 2.szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Reputation : 5
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Cerebro
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Mindegyik és egyik sem

Vissza az elejére Go down

Vron Empty Re: Vron

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 26 Ápr. 2014, 09:40

A kaland kissé sokáig tartott, de véget ért.
Akkor a kapott képességek:
5 tonnás fizikai erő, a páncél egy-két rakétát még kibír, de utána súlyosan károsodik, azaz lézerpuskát már nem védi ki, de a lézerpisztolyokat egy ideig egész jól bírja.
600km/óra sebesség légkörben, mach 2 az űrben, 12 órát bír Vron az űrben ebben a páncélban.
Minimálisan képes kozmikus erőket manipulálni (telekinetika 1.szint erőséggel), illetve a kozmikus erőket egy meghatározott pontból kilőni.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Vron Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Vron Empty Re: Vron

Témanyitás by Vron Csüt. 06 Nov. 2014, 20:50

Második szintre léptem.

A kozmikus erők manipulációját fejlesztem is 2,5 kreditből. Ez védekezésre felhasználva 1-2 körig tartó védelmet jelent lézerpisztolyoktól (gyengébb fegyverektől persze többet), illetve energiasugár formájában egy lézerpisztolynak megfelelő erőt. Ez súlyos égési sérüléseket okoz, és megfelelő helyet eltalálva (fej vagy nyak) halálos is lehet.

Összes kredit: 7 (2. szint + bannerverseny 3. hely)
Elköltött kredit: 5,5
- 3 kredit: Űrlovag felszerelések (elvesztek)
- 2,5 kredit: képességfejlesztés (kozmikus erők manipulációja)
Fennmaradó kredit: 1,5

Vron új formájának ahogy nézem elveszett a képe, szóval itt van mégegyszer:
Vron 4kwubd

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Vron Empty Re: Vron

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.