Darrel "Bomba" Floyt

Go down

Darrel "Bomba" Floyt Empty Darrel "Bomba" Floyt

Témanyitás by Darrel Floyt Csüt. 08 Aug. 2013, 23:37

Név: Darrel Floyt
Egyéb név(i): Bomba, Blitzkrieg
Faj: Mutáns
Nem: Férfi
Jellem: Semleges
Személyazonosság: Nyílt
Születési helye és idő: 2004. szept. 08. New York(?)
Kor: 20
Család: Daniel Floyt - apa elhunyt
Mia Tung - anya elhunyt akkor amikor Darrel 3 éves volt
Julia Floyt - testvér(18 éves) él, helye ismeretlen
Shen Fong - nevelő apa él, helye ismeretlen
Foglalkozás: Zsoldos, testőr,
Testmagassága: 188 cm
Testsúlya: 92 kg
Szeme színe: Barnászöld
Haja színe: Fekete
Bőre színe: Viszonylag sápadt, majdnem fehér
Különleges ismertetőjel: Jellegzetes "munkaruha", buddhista harmadik szem tetoválás az alkaron
Repülési sebesség: -
Szokás: Néha napján rágyújt, egy hónapra általában elég neki 5-6 szál
Egészségi állapot/ betegségek: A dohányzás által okozott nagyon minimális károsodást leszámítva, egészséges

Életrajza:
Kinyitja a szemét... Szépen lassan magához tér és a szemembe néz. Vajon mi a fene üthetett belé? Egyik pillanatba löki a rizsát másik pillanatba meg mintha parancsszóra kapcsolták volna ki. Hol is tartottunk Mr... Floyt? Hiába kérdezem, csak bámul rám azokkal a lélektelen szemeivel, ha testben itt is van, fejben biztos hogy nem. Mr. Floyt? Mr. Floyt! Hö? Magához tér, mint aki most kelt föl a téli álomból. Ránézek a dossziéra ami előttem van az asztalon, elég soványka, nem hiszem hogy sokat lehet tudni erről a paliról. Nagy levegőt veszek majd rákérdezek újra a régebben feltett kérdésemre:
...Most hogy így köztünk van Mr. Floyt, válaszolna a kérdésemre? Hogy a fenébe lyukadt itt ki? Látja azt az ajtót? Kinyitottam a jobb kezemmel majd a két lábamat ütemesen lendítve ide érkeztem. Vicces. Már mint a jelenlegi helyzetére célzok. Tudnunk kell magáról egyet s mást hogy felbéreljük, Ms. Joel ragaszkodik a testőrei kiismeréséhez. Elfordítja egy kicsit az arcát, de még így is látom hogy húzza a száját. Szezám tárulj, szezám tárulj! Nyitott könyv az életem! Ránéz a dossziéra, felismerte hogy szinte semmit nem tudunk róla. Vagy talán mégse? Feláll a székéből majd szépen lassan sétálni kezd körbe-körbe mint aki szemlélné a terepet, pf, nem imntha lenne mit. Ez a szoba olyan mint egy vallató terem vagy mi. Fehér falak, két üveg ablak és a szoba közepén egy asztal, egy-egy székkel egymással szemben. Széttárja a kezét mintha szónokolni akarna...
Hölgyeim és uraim... Vagy inkább csak uraim? Ki tudja, magára nézve érhetnek meglepetések... Mi a...? ...Élvezzék eme csodás történetet egy kisfiúcskáról és hugicájáról akiknek anyjuk korán elhunyt és alkoholista apjukra maradtak. Hozzám hajol mintha súgni akarna valamit. Kezdésnek jó nem de? Ez valami showba képzeli magát vagy mi? Jó hát! Elvégre a sors édes mosolya mindenkire rámosolyog és egy nap szuper erőkre tesz szert a kis krapek! Álruhát ölt és megmenti a világot a pusztulástól, mindezt 7 évesen! Wuhuu! És még a végén le is szokik az apuka a piáról és boldogan élnek míg meg nem halnak! Hát ez oltári! Megvakarja fejét majd egy kicsit elgondolkozik és hirtelen mosolyra derül. Lehet hogy egy kicsit megsóztam a sztorit, de azért van benne igazság is... Juliaval boldogan éltünk a mi kis világunkba. Nem volt ott helye másnak, csak nekünk. Ennek a világnak még tere is volt, fent a szomszéd faházban, elhagyatott volt, mi csak megtöltöttük élettel. Meglepő váltás egyes szám első személybe, de legalább jutok valamire, jobb ha figyelek. Alkoholista apánk munka utáni alkoholfesztiválja után nem volt jobb dolga mint terrorizálni minket, hol lelkileg hol testileg, amilyen napja volt. Ilyenkor mindig felszöktünk a mi kis világunkba és örültünk hogy nem vett észre minket, ha meg észre is vett, olyan matt részeg volt hogy úgy se tudott felmászni. Szóval családi gondok, jobb ha leírom. Bővítse csak azt a dossziét, ha már más nem teszi meg. Na szóval, adódott egy nap hogy hip-hopp apuka furcsa volt de nem az alkoholtol. Be volt drogozva? Be hát! És akkor az egy alkalommal sikerült felkúsznia arra a cseszett fára. Mit tehettem volna? Megragadtam az egyetlen kést amit arra tartogattunk ha netalántán följutna az öreg... és hadonászni kezdtem vele. Persze ez neki nem tetszett. Megragadta az akkor 7 éves Juliat és... Belenézek a dossziéba és látom hogy két év korkülönbség van köztük, ekkor volt ő 9? Kedves élet lehetett. ...A falhoz vágta! Majd oda hajolt hozzá és azt mondta: Hirtelen mély és rekedt hangja lett a mondat végén, jól beleéli magát. Hát így kell fogadni az apátokat? A család fejét? Majd visszatér a rendes hanglejtésére a fickó. Elkezdte tépni Julia ruháját! Kész, vége! Megőrült az öreg! Tegyél valamit te ostoba! Csinálj már valamit... csinálj, CSINÁLJ! Reflexszerűen úgy tesz mintha egy kést markolna két kézzel majd az ordítás után a szoba túlsó végébe teleportál és erőteljes döféseket imitál megfagyott tekintettel. Ooooké... tehát akkor tényleg tud teleportálni. Ááh! Hagyd békén! Hagyd! Hagyd! HAGYD! Hirtelen lenyugszik. - Hogy kerültem ide? ...Pontosan ugyanezt gondoltam akkor is. Ilyen gyorsan szaladtam volna? Nem, a faház tulsó végébe voltam összekuporodva. Lehetséges hogy teleportáltam? Egy biztos, leállítottam az öreget és Julia is biztonságba volt. Kész, boldogan éltünk míg meg nem haltunk. Beleszámítva azt is hogy önvédelemből elkövetett emberölés és természetesen árvaság miatt intézetbe kerültünk ahol kezeltettek minket stb. stb. Ja és végül pótszülőkhöz kerültünk akik kínaiak voltak csak New Yorkba laktak. Szebb élet volt, de valami nem klappolt, az öreg Shen kung-fura és fegyverek használatára tanított minket amióta 13 voltam, tudniillik rájött hogy mutáns vagyok, van ez így. Szerencsére csak ő tudta, még Julia is csak sejtette az apás incidens miatt, habár olyan sokkba volt hogy kételkedett benne. Bár eléggé illegálisnak tűnt az öreg valahogy sikerült kikerülnünk az AIM-ot, értette a dolgát még ha nem is volt mutáns. Amúgy meg eléggé kattant lehetett, elvégre ki látott egy olyan embert aki kis srácot tanít késsel hadonászni brahiból? Azt még hagyján, de még a muter se szólt semmit, nem mintha bőbeszédű lett volna, de azért még sem a világ legtermészetesebb dolga nem? Majd huss egyik napról a másikra elég jól tudtam művelni a kung-fut... Na nem kell itt szó szerint érteni a harcművészeteket egy életen át tanulják. Valahogy nekem még is egy-két napnak tűnt az-az 5 év. Még a lelki állapotomon is segít, de a lényeg az hogy a tigris állat stílus nagy hívője lettem, mai napig gyakorlom. Ez a stílus a csontok erősítésére, nyers izomra és gyors, erőteljes támadásokra alapul... Még ha érdekelne... Sóhajtok majd figyelek a fickóra. No de nem csak közelre kell ám felkészültnek lenni. Míg minket tanítgatott az öreg addig összekuporgattam jó sok pénzt főleg kisebb lopásokból vagy elagyabugyálásokból. Meglepődnél mennyit lehet keresni rajta! Aztán beslisszoltam az egyik kedvenc fekete piacra és találtam egy elég jó L115A3 AWM mesterlövész puska másolatot. Mit ne mondjak szerelem volt első látásra, mai napig őt használom. Na de ez mind szép és jó de a kések... A kések az igazi sokoldalú fegyverek, lassúak és gyorsak is lehetnek egyaránt. Ki lehet velük élvezni az apró pillanatokat, meglehet ismerni az embereket belülről, ha érted a célzást. Mint például ezzel! Kiránt egy kést az alsógatyájából?! Azt hittem átnézték a fegyvereit! Bejövök beszélgetni, erre tíz percre rá egy kés van a torkomnál?! Ez nagyon nem tetszik. Remélem figyelsz... Bryan. Csak egyszer mondom el. Bólintok amennyire csak lehetséges... Ez a csávó egy őrült. Ez a Shen figura, nagyon jól megtanított erre-arra majd brahiból történt az hogy a feleségét élve elásta majd lelépett Julia-val... De ácsí-ácsí, nem rossz ember ő! Hagyott egy cetlit az asztalon! *Khm* Darrel, remélem megérted hogyha azt mondom hogy nem az vagyok akinek gondolsz bla bla bérgyilkos, zsoldos, bosszús maszlag bla bla és tádám! Magammal vittem Juliat, ígéretesnek tűnő diák, remélem átveheti a helyemet. Ohohoooo erre még Darrel bácsi se számított 18 évesen. Persze nagy nehezen megélte a 3. világháborút, a S.H.I.E.L.D. újraalakulását és az istenek háborúját is, de azért mindenre még ő se készülhet fel No de kellett valami cél nem? De! Akkor legyünk jó skacok és álljunk be a papó helyére, biztos hagyott pár hasznos cuccot a lakásba, csapjunk fel delláért ölő-védő házőrző fenevadnak hogy legyen pénz, mert az olyan... Szorul az a kés... Mókás! Elrántja a kést a nyakamtól...! ...Huh, szerintem ennyi elég is... szerintem-szerintem szólok Ms. Joelnek mennyire remek választás is lenne maga. Dadogok... Félelemtől izzadva felpattanok a székemből majd gyors iramban sétálok az ajtó felé. Hirtelen elém terem a beteg majd nevetve megszólal. De hát még nem végeztem! Figyu a sztori csattanója az hogy a vér szerinti fater is bérgyilkos volt! Csoda hogy nem lőtték agyon! Hát nem vicces? Hahaha... Ez még nem minden! Én meg megfogadtam hogy összes erőmmel megpróbálom visszaszerezni Juliat! Pedig azt se tudom hogy él-e még! Ki tudja? Lehet az a Dormammu gyerek a démonjaival már rég levadászta őket! HaHaHa! Hát nem vicces? Hát lehet rajta nem nevetni? Hát lehet...?! Gyerünk nevess Bryan! Ez őrült! Pedig én csak beszélgetni akartam! Nekem tényleg sietnem kéne...! AZT MONDTAM NEVESS! Mintha az ég dörögne, olyan hangja lett hirtelen... Érzem a tenyerét a fejemen, nagyon erősen markol... Lendületet kapok majd... Majd? Képszakadás... Még hallom a lépteket de... Hö? Hol vagyok? Mit keresek a földön? Ez... Ez nekivágott a falnak?! Ez nekivágott a falnak csak úgy!!
EZ MEG VAN HIBBANVA!

Képességei: Teleportálás
Rövid és hosszútávú memória alapján való helyváltoztatás.
A célhelyre emlékeznie kell.
Csak saját magát tudja teleportálni+felszerelését és/vagy max.15 kg nem élő szövetet(fegyverek, fém szerkezetek stb.)
Kb. 100 m-es hatótáv
Gyorsan, egymás után max. 3x utána pihennie kell
Halk
Zöld füstöt hagy maga után aminek klórszerű szaga van(kb.2-3 mp. tart)

Szakértelmei, pozitív tulajdonságai: - Tudatos memóriafejlesztés
- Kung-fu tudás, tigris stílus specializálódás
- Jó taktikai képesség
- Mesterlövész puskával való tapasztalat foglalkozás miatt(2 év)
- Késekkel való tapasztalat(10 éves tapasztalat)


Gyengeségei, negatív tulajdonságai: - Szociálisan kiszámíthatatlan(Innen a becenév)
- Beteges vonzódás a késekhez
- Emlékrohamok a legrosszabb helyen és időpontban (instabil lelki állapot)
- Örök élet után való vágyódás, már-már rögeszme(Később fog kialakulni)
- Kutyagyűlölet(fél hogy kiszagolják merre van)


Privát előtörténet véleményezést kérsz: Nem
Megjegyzés: Első előtörténetem, segítséget nagyra értékelném Smile


A hozzászólást Darrel Floyt összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 09 Aug. 2013, 10:37-kor.
Darrel Floyt
Darrel Floyt
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 14
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Darrel Floyt
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Darrel "Bomba" Floyt Empty Re: Darrel "Bomba" Floyt

Témanyitás by Thorhalla Pént. 09 Aug. 2013, 08:50

Üdv az oldalon és frpg-s körökben is!
Nah akkor a karaktered előtörije végetszakad 18 éves korában, pont amikor az oldalon történtek a lényeges dolgok. Javaslom, hogy olvasd el a rövid kronológiát, itt látni fogod, hogy 2018-24 között miket kellene még belevenned az előtörténetedbe, mert ezek fontosak. Az eddig leírtakkal egyébként nincs gond, csak annyi, hogy ne egyik napról a másikra tanultad a kungfut meg, hanem szerintem még mindig tanulod, a mesterlövész puskát is vedd bele.
A képesség, első szinten csak 100 méter legyen a távolság, ne 200 és gyors egymásutánban csak 3x tudod megtenni, utána pihenned kell egy kicsit..
Igazából ennyi lenne, amit találtam, ha valami nem világos, vegyél fel nyugodtan skype-n és tudok segíteni, ha valami nem világos és van kérdésed.

Nefi

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Darrel "Bomba" Floyt Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Darrel "Bomba" Floyt Empty Re: Darrel "Bomba" Floyt

Témanyitás by Darrel Floyt Pént. 09 Aug. 2013, 10:39

Javítva és köszönöm.Wink 
Darrel Floyt
Darrel Floyt
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 14
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Darrel Floyt
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Darrel "Bomba" Floyt Empty Re: Darrel "Bomba" Floyt

Témanyitás by Thorhalla Pént. 09 Aug. 2013, 10:44

Az Istenek háborúja csak Asgardon volt, így abból kimaradt a karid. De így már rendben van.
Elfogadva és 2500$ a kezdőtőkéd. Egy adatlapot még írj és mehetsz játszani utána.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Darrel "Bomba" Floyt Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Darrel "Bomba" Floyt Empty Re: Darrel "Bomba" Floyt

Témanyitás by Darrel Floyt Pént. 09 Aug. 2013, 11:13

Adatlap:

Név: Darrel Floyt
Lakás/Létesítmény: - egy saját lakás New Yorkban (-2 kredit)
NJK: -
Foglalkozás: Zsoldos, testőr
Munkahely: Ahol épp akad
Pénz: 2500$ - 2425$ = 75$
Bevétel/hét: 200$
Eszközök: - Középkategóriás mobiltelefon 100$
Felszerelés/fegyverek: - L115A3 AWM mesterlövész puska másolat (-1,5 kredit)
- 3 kés 45$ (fekete piac)
- 1 tőr 30$ (fekete piac)
- 2 revolver 700$ (fekete piac)
- 1 Éjjellátó, hőérzékelő, high-tech katonai távcső 900$ (fekete piac)
- Golyóállómellény 650$ (fekete piac)
Vállalat: -
Szövetség: -
Törzshely, ahol megtalálható: -
Ismertebb szövetséges: -
Ismertebb ellenség: -

Maszk nélküli kinézet:
Darrel "Bomba" Floyt 6hvc

Felhasznált kreditek: 3,5
Fennmaradó kreditek: 0,5
Darrel Floyt
Darrel Floyt
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 14
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Darrel Floyt
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Darrel "Bomba" Floyt Empty Re: Darrel "Bomba" Floyt

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.