Bejáratok

Go down

Bejáratok Empty Bejáratok

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 09 Szept. 2013, 17:13

A stadion fő- és mellékbejáratai.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Bejáratok Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bejáratok Empty Re: Bejáratok

Témanyitás by Sandman Hétf. 27 Jan. 2014, 01:58

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Gyors reagálású kommunikációs csoport
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

A polgármesteri hivatalban Eastwood beszáll a liftbe Colonával, egy másik asszisztensével és egy testőrével. Nem a földszint gombját nyomta meg azonban, hanem a tetőjét. A fémdoboz korához illő komótossággal húzta fel a négy személyt, majd halk csilingelés kíséretében nyílt ki az ajtó. Onnan még egy emeletet kénytelenek menni felfelé. Ahogy kinyílik a tetőre vezető ajtó, hűs szél csapja meg Colona arcát. De a betóduló szél erősebb, mint amilyennek lennie kéne, még ebben a magasságban is. Egy másodpercen belül megkapja a fel nem tett kérdésére a választ. Egy helikopter várta őket. Egy rendőrtiszt vezeti oda a négyfőst társaságot a kopter ajtajához és besegíti a polgármestert, majd Colonát. Ezután felsegíti a nőre a fejhallgatót, és eltávolodik a géptől. Közben beszállt a többi utas is.

A levegőben kezd rá Colona a kérdéseire, de Luther felemeli jobb kezét és egy kedves mosoly kíséretében csendre inti a nőt.
- Nézze missz Walding. Nem kell az egészet megírnia helyettem. Majd rögtönözök. Csak annyi érdekelne, hogy ön szerint milyen stílusban adjam elő. Legyek harcos, megnyugtató? Ilyesmik. - bár meghallgatja a nő válaszát és bólint rá, mintha kicsit elkalandoznának a gondolatai. Aztán egyszer csak újra Colona felé fordul. - Szereltem ilyen gépeket. Párat. Egy időben ez volt a munkám. - mondja csak úgy mellékesen, mielőtt megkezdenék az ereszkedést.

A helikopter az aréna parkolójában száll le. Az ablakon kinézve látszik, ahogy a földet érés helyét vörösen izzó magnézium fáklyákkal jelölték ki. Egy apró zökkenéssel érnek földet. Odakint sürögnek forognak a mentők, a rendőrök, tűzoltók. A vegyvédelmiekről és sötét ruhás titkos ügynökökről nem is beszélve. Feltárul az ajtó és a testőr, valamint a másik asszisztens kiszállnak. Luther azonban finoman megfogja Colona csuklóját és egy másodpercre maradásra ösztönzi.
- Nézzen körbe és érdeklődjön a helyzetről missz Walding. Nyilatkozok a sajtónak, majd beszélünk. Megint nyilatkozok. A második alkalomkor képbe akarok kerülni. - azzal hagyja kiszállni a nőt, majd ő is így tesz.
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bejáratok Empty Re: Bejáratok

Témanyitás by Auaritia Hétf. 27 Jan. 2014, 09:28


Colona Walding  

A lift láthatóan elég gyorsan megy, nem megszokott dolog ez az ilyen épületekben. Biztos vagyok benne, hogy a liftet felújították. Az igényes belső tér és a zötykölődésmentes utazás erre vall. Felérve még pásztáznunk kellett egy emeletet felfelé. Majd kinyílt a tetőajtó, gondoltam, hogy nagy lesz itt fenn a szélfúvás, de hogy ennyire? Hála Istennek, hogy lófarokba kötöttem. Így megúszhatom a hajam szétbomlását. A helikopter megérkezett, leszállt. Majd egy férfi segítette fel Mr. Eastwood-ot majd engem. Még jött velünk néhány ember, de nem igazán foglalkoztam velük.

Rögtön a lényegre tértem és belekezdtem kérdéseim hadába. A Polgármester Úr csendre intett:

- Nézze missz Walding. Nem kell az egészet megírnia helyettem. Majd rögtönözök. Csak annyi érdekelne, hogy ön szerint milyen stílusban adjam elő. Legyek harcos, megnyugtató?

- Oh, elnézést.

Érdekes, hogy milyen nyugodt és higgadt tud maradni, minden helyzetben ez a pasi. Nos ezek szerint nem lesz szükség a kérdéseimre. Válaszolok:

- Uram, szerintem a legjobb ilyenkor, ha minél tárgyilagosabb marad az ember és az hogy minél több információt közöl. Inkább tárgyilagos legyen és a végét fűszerezze meg egy kis megnyugtatással. Szerintem...

A férfi akihez beszéltem, nem igazán érdekelte a dolog, bólintott egyet majd kinézett az ablakon. Valamin gondolkozhat, de vajon min?
Majd én is az ablakon át fürkésztem a várost. De munkáltatóm megtörte a csendet, szinte megijedtem, olyan hirtelen beszélt hozzám:

- Szereltem ilyen gépeket. Párat. Egy időben ez volt a munkám.

- Érdekes...és látja most már itt van-közlöm vele vidáman. Közöttünk. Felejtse el ami volt, koncentráljon a jelenre, ha megengedi, hogy ezt mondjam- majd rámosolyogtam.

Mondtam neki és próbáltam elhessegetni régi gondolatait, melyek szerintem fájóak, mintsem kedvesek neki. Sohasem szerettem a szakmunkás réteget, de ezek szerint ő is onnan való. Érdekes...
Leszállásunkkor tátva marad a szám. Még sohasem láttam biológiai katasztrófa helyzetet. Sokat olvastam róla újságban és szakkönyvekben, de élőben még sohasem találkoztam ilyennel. Már szálltam volna le, amikor valaki megragadta a csuklóm.

- Nézzen körbe és érdeklődjön a helyzetről missz Walding. Nyilatkozok a sajtónak, majd beszélünk. Megint nyilatkozok. A második alkalomkor képbe akarok kerülni.

- Rendben, megteszem amit tudok. Van valamilyen igazolókártya amit a nyakamba akaszthatunk, hogy tudják kiktől vagyok?

Nem akartam feltartani a polgármestert, bár hozzá beszéltem, a titkárnőjére is néztem közbe. Hisz csak egy belépőkártyám van a hivatalba, azt meg nem hiszem, hogy rendőrök tudni fogják ki vagyok. És ha kérdezgetek fontos lehet.

_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bejáratok Empty Re: Bejáratok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.