Tomas Burton

Go down

Tomas Burton Empty Tomas Burton

Témanyitás by Tomas Burton Kedd 29 Okt. 2013, 01:09

Adatok:

Név: Tomas Burton
Faj: mutáns
Nem: férfi
Jellem: semleges
Személyazonosság: nyílt
Születési helye és idő: 1809 Amerika (Északi régió, a városra már nem emlékszik)
Kor: 215 év
Család: Abe Burton (apa) Jona Burton (testvér) Natallie Burton (anya) Nora Burton (húg)  - mindegyik halott
Foglalkozás: SHIELD Angyal Program
Testmagassága: 197(cm)
Testsúlya: 93(kg)
Szeme színe: kék
Haja színe:fekete
Bőre színe: fehér
Különleges ismertetőjel:
Egészségi állapot/ betegségek: mint a makk

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Életrajza:
Hazaszeretet, patriotizmus. A népünkre meglepően jellemző ez a két szó, az amerikai öntudat nem ismer határokat. De mi van akkor, ha valaki látta, megélte a népe összes hibáját? Ha ott volt minden hibánál, ha látta az igazságot, és nem csak az eltorzított igazságot ismeri? Ha átélte, és szemtanúja volt az embertelenségnek, amiről nem tud senki. Hogyan képes valaki mindezek után még mindig szeretni az országát? Mi késztet valakit arra, hogy mindezek ellenére felszegje a fejét, és önként nézze végig a következő hibát is?
Ez az én böjtöm, ez az én büntetésem. Az átkom. 1809-ben születtem, egy szegény család gyermekeként. Tizenöt évesen jelentkezett a képességem, bár erről senki nem tudott, nem vettük észre. Viszont ahogy múltak az évek, nem öregedtem. A szüleim azt hitték, hogy valamiféle átok, hogy démon vagyok, ezért papokat hívtak, akik megpróbálták kiűzni belőlem a gonoszt. Nem sikerült nekik, ezért egyszerűbb megoldáshoz folyamodtak – a halálomat akarták. És a szüleim bele is mentek. Én erről mit sem tudtam, de szerencsére a bátyám igen – és megszöktetett otthonról. Innentől ketten jártuk az országot, napról napra élve, alkalmi munkákat vállalva. Gyakran nem volt mit ennünk, és néha rabolnunk is kellett – persze én ezt úgy fogtam fel, mint egy jó buli. Utólag visszagondolva, mindig elfog a lelkiismeret-furdalás. Feladta a biztos életet, és a nélkülözést választotta miattam. Mire kitört a Civil Háború, már halott volt. Velem ellentétben ő normálisan öregedett, és a teste nem bírta azt, amit fiatalon még könnyedén elvégeztünk, az éhezés is gyötörte, és a nehéz fizikai munkában is gyengébb lett – ezért még kevesebbet ehettünk. Hiába próbáltam helyette is dolgozni, nem tudtam mindkettőnket eltartani. Miután eltemettem a férfit, akinek az életemet köszönhettem – nyugodjon békében – bevonultam a háborúba. Már tizenkilencnek is kinéztem, ezért szívesen láttak – nem tudták, hogy igazából ötven is elmúltam. Bár a lelkem már fáradt volt, testem fiatal és tettre kész. Itt tanultam meg lőni, és úgy gondolkodni mint egy katona. Mivel érettebb voltam az átlagnál, amit fiatalos energiával társítottam, hamar felmásztam a katonai ranglétrán. Rövidesen Abraham Lincoln hadvezetésében találtam magam, ahogy taktikákat vitatunk meg. Rövidesen rájöttem, hogy barátomnak mondhatom a férfit, aki megnyerő személyiségével bármire rávette az embereket, és én is a hatása alá kerültem. Átvettem az ideológiáját, és mindent elkövettem, hogy segítsem a harcát. Bár eredetileg csak a zsold, és a nélkülözés miatt jelentkeztem, hamarosan elvakult fanatikusként küzdöttem. A történelem sokat szépített rajta, de tényleg jó ember volt – ezért is bosszultam meg a gyilkosát. Ettől függetlenül a történelemkönyvekben nem az én nevem szerepel – hát persze, hiszen akkor a titkom is lelepleződne. Meglepődnél, hogy hányszor kellene felbukkannom. Miután megöltem Abe gyilkosát, rájöttem, hogy titkolnom kell a személyiségem. Bár csak pár év telt el, mióta beléptem a seregbe, semmit sem változtam, és már tudtam, hogy nem is fogok. Legalábbis nem úgy, mint mások. Viszont a hadsereg volt az új otthonom, és megesküdtem Abe-nek is (az egyetlen embernek, aki akkoriban ismerte a titkom, és elfogadta) hogy küzdeni fogok azért az Amerikáért, amit ő annyira szeretett és óvott. Ettől függetlenül meghúztam magam egy kis farmon, ahol nem voltak körülöttem emberek – bár bejártam a városba, ott mindig kötés volt az arcomon, hogy ne lássák azt. Úgy magyaráztam, hogy csúnya háborús sérülés, amit szégyellek – és az emberek tiszteletből nem kérdezgettek többet. Itt értesültem az első világháborúról is. Mivel már majdnem hatvan év eltelt a civil háború óta, úgy gondoltam kiállhatok az országom mellett – természetesen boldogan jelentkeztem a seregbe, hisz azt hittem olyan lesz, mint a Civil Háború volt. Tisztességes, a jó ügy érdekében – de nem, ez egy teljesen más fajtája volt a harcnak. Először is, itt nem úgy harcoltunk, mint korábban. Nem volt nyílt ütközet, viszont árkokban fagyoskodtunk és raboskodtunk. És ha valaki kidugta a fejét, az szinte biztos halott volt – nem mintha az árokban jobb lett volna. Amikor nem a patkányokat lapítottuk agyon, olyankor az ellenség gáztámadása miatt szenvedtünk – sőt, előfordult hogy a saját gázunkat fújta vissza a szél. Ezek a vegyi fegyverek az emberiség leggonoszabb találmánya volt akkoriban. Innentől a szokásos rutint (patkányok, gáz) felváltotta a bajtársak jajjgatása, haláltusája is. És mindezt nem az egyenlőségért, a jó ügyért – hanem pénzért, hatalomért, és földért. Ebben a háborúban nem volt tisztesség – de megnyertük. Szerencsére a másodikban már több értelmet találtam. Itt nem csak a földért, és hatalomért, nameg pénzért küzdöttünk. Persze, ezek is domináltak – de a németek tényleg túl messzire mentek. Az első világháborúban szerzett századosi rangom (miután az árokban meghalt a tisztünk, én vettem át az ijedt tömeg irányítását, és tartottam egyben őket, sőt, sikerült egy ügyes taktikai lépéssel az ellenséges egységet is kiiktatni – de nem untatlak a részletekkel ) - egészen Ezredesig fokoztam a háború végére – de ez már nem az én műfajom volt. Ráadásul ilyen fokozottal már nem tudtam elkerülni a figyelmet – feltűnt a vezetőségnek, hogy koromhoz képest hogy gondolkodom, és mi mindenre vagyok képes. Magyarázkodnom kellet, végül elárultam az igazságot. Megijedtek, féltek tőlem – de látták a lehetőséget is. Megszületettem, mint az USA titkos fegyvere. A Hidegháborúban már úgy működtem, hogy ismerték a múltam, és tudták mire vagyok képes – én pedig elvesztettem az országom. Kívülálló lettem, egy független férfi, aki feladta a hazáját a hazaszeretete miatt. Lassan száz év harcászati tapasztalattal a hátam mögött megtanultam lopakodni, beépülni, és megbújni az árnyakban. Titkos ügynök lettem,  és nem is akármilyen. Megfordultam a sereg minden egységénél, és mindenhol elvégeztem a kiképzést. Viszont lövésznek voltam a legjobb. Már a második világháborúban is képes voltam egy egyszerű puskával kiszedni az ellenséges mesterlövészt, és ez azóta se változott. Ha lőfegyver volt a kezemben, akkor éreztem magam igazán teljesnek. Anélkül olyan volt, mintha kéz nélküli testi fogyatékos lennék. Tudtam lopakodni, tudtam karddal, bottal, és egyéb egzotikus fegyverekkel harcolni. Jól vezettem repülőt, autót, és hajót. De mégis, a fegyverek voltak az én világom.
Amikor Martin Luther King kiállt a feketékért, úgy éreztem, mintha Lincoln eszméi elevenednének fel benne – ezért én is mellette álltam. Bár Kennedy kinevette a férfit, és hallani se akart az egyenlőségről, meggyőztem, hogy jobban jár ha kiáll a férfi mellett. Ez után indulhattam Vietnámba, ahol a gerillaharcosok megnehezítették a dolgunkat. A kormány napalmmal dobálta az erdőket, én pedig beépültem az ellenállásba, mint kettősügynök. Veszélyes volt, a legapróbb nyomra elvágták volna a torkomat, és sokáig tartott, mire sikerült meggyőznöm őket, hogy bízzanak bennem – igazából nem is hittem volna, hogy sikerül. Viszont megoldottam, és elhitettem, hogy a háború ellen vagyok, és őket akarom segíteni – miközben az információkat, amiket szereztem, szivárogtattam vissza az amerikaiknak. Ha hallgattak volna rám, akkor nem kerül sor Saigron bukására – de a sok hülye az íróasztal mögött úgy gondolta, hogy nem érhet minket meglepetés, és rendületlenül hitt a katonai fölényünkben. Itt jöttem rá, hogy ez már nem az én háborúm, ez már nem az ország, amire felesküdtem. Visszavonultam, immáron másodszor – a már megszokott fáslis módszert alkalmaztam. „Vietnámban eltalált egy repesz.” – mondtam a kérdésekre. Az ország televolt a rokkant veteránokkal, senki sem furcsállta a dolgot.
2000ben a világ megismerte a mutánsokat, és én is megtudtam, hogy mi vagyok, és hogy sok ilyen van rajtam kívül. Bár nagy volt a kísértés, maradtam a saját birtokomon – már megismertem a világ gonoszságát, és ebből nem kértem többet. Ehelyett műveltem a földet, hiszen a háborún kívül ehhez értettem még, és hobbiból lövészpályákra járkáltam, ahol sorra megdöntöttem a rekordokat. ’17-ben vált elfogadottá a fajunk, ekkor én is levetettem a fáslit, és felvállaltam aki vagyok. Röviddel ez után keresett meg a SHIELD, akik elismerték a képességeim, és invitáltak, hogy csatlakozzak – de elutasítottam. Nem volt rossz döntés – ugyanis ez után következett az AIM rémuralma. Mivel már nem akartam harcolni, beregisztráltam, és éltem tovább az életem – megbélyegezve, kivetve, lenézve. Én, aki mindig is az egyenlőségért küzdöttem, most ott álltam, a társadalom szemeteként. Még mindig úgy gondoltam, hogy már nincs miért küzdjek, és segítsek ezen a világon. Megutáltam az országom, megvetettem a vezetőket. Egészen a démonok megjelenéséig húztam meg magam, és elutasítottam, hogy figyelemmel kísérjek bármit, ami a kerítésemen kívül zajlik. Akkor azonban felébredtem, rájöttem, hogy ez a struccpolitika nem helyes. Felismertem, hogy van rosszabb mint az emberiség, és ismét megláttam a reményt, hogy még összefoghatunk, és lehetünk jobbak, mint amilyenek jelenleg vagyunk. Rájöttem, hogy van miért küzdeni. Hát, ezért jöttem most ide, hogy csatlakozzak a SHIELD Angyal Programjába.
– néztem a férfira, és kinyújtottam a kezem a pohár vízért, ami előttem hevert az asztalon. A sok beszédtől teljesen kiszáradt a szám.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Képességei: A férfi lassabban öregszik, mint egy átlagos ember – tíz év alatt változik egy évet. Emellett teste lassabban fárad, a fizikai állóképessége is nagyobb az átlagos emberénél, miközben reflexei is kifinomultabbak, de egyik sem éri el az emberi maximumot.

Szakértelmei: Kiváló lövész, több harcstílust is ismer, edzett, és képzett. Az amerikai katonaság legtöbb harcmodorát ismeri, az itt előforduló kiképzések nagy részét elvégezte.
Privát előtörténet véleményezést kérsz: Igen.
Megjegyzések:
A SHIELD előny alapján (- Két fegyver szabadon választása, ingyen (maximum 3 kreditesig), vagy pedig egy darab rakétavető) én ezt választanám:
Barret M82A1
Tomas Burton M82a1
Tao leírása alapján ugyan úgy négy kredites, mint a rakétavető (mivel .50 cal) így ebből csak egyet kérnék ingyen, ha megoldható.
Ezen kívül egy ház a SHIELD negyeden belül – 1 kredit.
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tomas Burton Empty Re: Tomas Burton

Témanyitás by Thorhalla Kedd 29 Okt. 2013, 12:15

Elfogadva. Szokásosan adatlapot kérek és 1400$ kezdőtőkéd van.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tomas Burton Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tomas Burton Empty Re: Tomas Burton

Témanyitás by Tomas Burton Kedd 29 Okt. 2013, 13:19

Adatlap

NévThomas Burton
FajMutáns
Pénz6900$
Kredit4
Bevétel/hét700$
Lakás/létesítményHáz New Yorkban
Felszerelés/fegyverekBarret M82A1, Sig Sauer P226 Combat TB, 1858-as Remington Revolver
Egész testes SHIELD alapegyenruha,
Jeladót, radart, adóvevőt, telefont zavaró eszköz,
3 darab adóvevő, kb. 2km-es hatótávval.
újonnan piacra dobott mobiltelefon,
Éjjellátó, hőérzékelő, high-tech katonai távcső
Egyéb eszközökMárkás ruhák
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Könyvelés
Spoiler:


---------------------------------------------------------------------------------------------
Képek
Spoiler:


A hozzászólást Tomas Burton összesen 8 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 29 Ápr. 2014, 00:11-kor.
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tomas Burton Empty Re: Tomas Burton

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 12 Dec. 2013, 20:26

Darren 2. szintű lett, így az oldalra hozásáért 1 kredit jutalmadat megkaptad.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tomas Burton Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tomas Burton Empty Re: Tomas Burton

Témanyitás by Tomas Burton Hétf. 28 Ápr. 2014, 13:41

Hidra küldetés utáni bővítés:


Burton az utóbbi három hónapban sokat gondolkodott. Az első küldetés során nem csak saját képzetlenségével, de társaiéval is szembesült. Egyrészt úgy érezte, hogy szinte minden csak ő csinált, másrészt tudta, hogy az se volt jó. Rájött, hogy ő inkább hidegvérű gyilkos, mint mézesmázos szuperhős. Egyre gyakrabban gondol arra, hogy ki kellene lépjen a programból, hiszen ez nem való a számára – és úgy érzi, társai is teljesen alkalmatlanok. Egyedül azért nem hagyja ott, mert megszokta, hogy ha valamit elkezd, akkor azt megpróbálja végigcsinálni, de nem lepődne meg, ha hamarosan kikerülne a résztvevők közül – sőt, igazából reménykedett is, hogy lefújják a programot, és csalódottan fogadta a hírt, hogy mégis folytatódik, bár ezt nem mutatta, és rajta kívül senki se tudja.
Hiányzik a számára a katonaság, nem a gyilkosság miatt, hanem azért, mert az sokkal egyszerűbb volt, és ott otthon érzi magát. Nem érti, miért nem ölhetett hidra katonákat, hiszen ők gond nélkül lemészárolták volna, sőt, azzal, hogy elengedte őket, felelősnek is érzi magát a hidra következő támadásánál. Lehet, hogy legközelebb egy teljes utcányi ártatlan civilt lőnek le azok a katonák, akikre ők nem nyithatott tüzet, és ez bosszantja. Lenézi Millert, és az egész vezetőséget, emiatt a hozzáállás miatt. Gyengének, és alkalmatlannak tartja őket is.
A csapatból Évát tartja a legalkalmatlanabbnak, olyan volt, mintha csak egy, a lábára erősített csomagot kellett volna cipeljen, ami lépten nyomon beleakadt a növényzetbe, folyamat hátráltatva a haladást. Utána Briant és önmagát tenné az alkalmatlansági piramis következő fokára. A férfi egyedüli konstruktív megmozdulása a robottal való harc volt, de ez még mindig több, mint amit Burton tud felmutatni. Hihetetlenül amatőr módon viselkedett, amikor tüzet nyitott a civilekre, de akkorra már teljesen elege volt a küldetésből, és minél előbb véget akart vetni neki. Nem értette, hogy okozott halálos sérülést, amikor ő a lábra, azon belül is lábfejre célzott, de nem vitatja, hogy ő miatta haltak meg azok az emberek. Végtelenül bosszantja, hogy ártatlan civileket megölt, de a szemét mocskos hidrának nem eshetett bántódása.
A visszaérkezés után zárkózott lett, nem igazán beszélgetett, és nem is kereste mások társaságát. Gyakran járt ki lőpályára, ahol kiadhatta magából csalódott dühét, és tehetetlenségét. Ilyenkor a cél helyére vagy Hidra katonákat, vagy magát Millert gondolta, és boldogan ürítette sorra a tárakat, nem sajnálva a költségeket. A fejmosást elfogadta, nem kötekedett, hiszen egyrészt jogosnak érezte, másrészt viszont teljesen alaptalannak. Kiképzetlen embereket dobtak bele a mélyvízbe, mielőtt megtanították volna őket úszni, és elvárták, hogy úszóversenyt nyerjenek. A hasonlatnál maradva az, hogy nem okozhatott halálos sérülést, Burton számára olyan volt, mintha még súlyokat is kötöttek volna rá, amik folyamat a víz alá húznák.

EDIT
Ezen kívül Burton vásárolt is magának néhány eszközt.
- Jeladót, radart, adóvevőt, telefont zavaró eszköz.
- 3 darab adóvevő, kb. 2km-es hatótávval.
- Újonnan piacra dobott mobiltelefon
- Éjjellátó, hőérzékelő, high-tech katonai távcső
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tomas Burton Empty Re: Tomas Burton

Témanyitás by Tomas Burton Szer. 21 Okt. 2015, 17:30

Tomas meghalt, de amilyen munkamániás, még ez se tarthatja vissza.

Miután a Mennybe került, ott elbeszélgetett egy kicsit a fentiekkel, és abban maradtak, hogy visszajöhet a Földre, megtarthatja az emlékeit, és új képességeket is kapott. Egy teljesen új testben tért vissza a Földre, ahol első dolga volt felkeresni a SHIELDet, és elmondani ami történt. Egyszerű telepátiával bizonyítékot nyert, hogy tényleg a férfi tért vissza, és így visszakapta korábbi státuszát. Bár még kissé szokatlan volt számára az új test, egyből edzeni kezdett, ami nem volt megterhelő, tekintve, hogy alapból elég jó kondiban lévő férfiként kezdte újra pályafutását.

Természetfeletti képességei:
Fehér angyalszárny: 100km/óra sebességgel képes repülni vele
Tűz teremtése: A teste ellenállóbb a tűzzel szemben, illetve a sajátja nem is sebzi azt. Kosárlabda méretű gömböket képes teremteni és formázni, 30-40méterre ezeket elhajítani, illetve ezen a szinten belül képes teremteni is, de minden esetben látnia kell, hogy hol teremti. Egyszerre egy nagyobb tábortűznyi tüzet képes az uralma alá vonni.
Bűnösök érzékelése: 15 méter sugarú körben érzékeli a keresztény hitű, bűnös lelkeket.

Cél: Természetfelettiként természetesen célt is kapott, minél több bűnös lelket kell megtérítenie, ezzel tartja magát szinten, ezt a küldetést elhanyagolva folyamatosan gyengül.

Gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy a SHIELDes engedéllyel járja a börtönöket szabadidejében, és különböző foglalkozásokat tart, ahol próbál minél több fegyencet megtéríteni.

Új kinézete:
Tomas Burton 2e66fwl


A hozzászólást Tomas Burton összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 21 Okt. 2015, 18:11-kor.
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tomas Burton Empty Re: Tomas Burton

Témanyitás by Thorhalla Szer. 21 Okt. 2015, 18:10

Elfogadva.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tomas Burton Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tomas Burton Empty Re: Tomas Burton

Témanyitás by Tomas Burton Szer. 21 Okt. 2015, 18:15

Adatlap










NévThomas Burton
FajTermészetfeletti
FoglalkozásSHIELD ügynök, Angyal Program csapatvezető
Pénz6900$
Kredit1,5
Bevétel/hét700$
Lakás/létesítményHáz New Yorkban
Felszerelés/fegyverekBarret M82A1, Sig Sauer P226 Combat TB, 1858-as Remington Revolver
Egész testes SHIELD alapegyenruha, szárnyaknál kivágva
Jeladót, radart, adóvevőt, telefont zavaró eszköz,
3 darab adóvevő, kb. 2km-es hatótávval.
újonnan piacra dobott mobiltelefon,
Éjjellátó, hőérzékelő, high-tech katonai távcső
vadászgép, kree alapegyenruha szintjén lévő saját ruha, tolmácsgép/komlink, lézerfegyver
Egyéb eszközökMárkás ruhák
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Könyvelés
Spoiler:


---------------------------------------------------------------------------------------------
Képek
Spoiler:


A hozzászólást Tomas Burton összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 12 Okt. 2018, 13:25-kor.
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tomas Burton Empty Re: Tomas Burton

Témanyitás by Thorhalla Szer. 30 Márc. 2016, 00:10

Mivel egyedül játszottad végig a kalandot, megkapod a mágiaérzékenységet ajándékba.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tomas Burton Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tomas Burton Empty Re: Tomas Burton

Témanyitás by Cerebro Szomb. 02 Jún. 2018, 12:45

A születésnapi "akció" keretében 1,5 kredit jutalmat kapsz.

_________________
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
XMR wikipédia - minden egyhelyen a megszokott wikipédia elrendezés szerint
Fórumon kívüli elérhetőségek - minden más XMR érintettségű oldal, topsite stb
Discord chat szerver - az oldal új chat központja, ahol szinte mindig sokan fenn vagyunk
Tutorialok - az oldal újításainak listája linkekkel, hogy mi hol található
Sith és Jedi archívum - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az Little SW-vel kapcsolatban!
Cerebro
Cerebro
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 1406
Hozzászólások régi : 109
Korábbi szint/kredit : 2.szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Reputation : 5
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Cerebro
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Mindegyik és egyik sem

Vissza az elejére Go down

Tomas Burton Empty Re: Tomas Burton

Témanyitás by Tomas Burton Pént. 12 Okt. 2018, 13:22

Miután Burton hátramaradt, rá kellett jöjjön, hogy 220 év ide vagy oda, nagyon sok mindent nem látott és tapasztalt még. De az elmúlt egy évben igyekezett behozni a lemaradását, amivel szépen haladt. Először piti munkákat vállalt el, hogy meg tudjon élni, főleg azért, mert a kvalitása se volt meg nagyobb akciókhoz. Az űrben élő fajok között gyakran a fiatal gyerekek is jobban értettek a dolgokhoz, mint az ember, akit Burtonnek kereszteltek. Úgyhogy ez a tanulás időszaka volt. És a hitvesztésé. A vallási fanatikus számára érthetetlen volt, hogy Isten látóterén kívül esnek ezek a bolygók, és ezek a fajok. Nagyon nehezen birkózott meg ezzel, és rá kellett jönnie, hogy a földi papok írásaiban számos ferdítés van. Persze továbbra is mélyen hívő és vallásos, de már nem annyira elvakult módon.
Viszont sikerült egész jól feltornásznia magát, már ami az életszínvonalt illeti. Beszerzett egy saját vadászgépet is, lecserélte a shield egyenruháját, és fegyvert is szerzett a tolmácsgép mellé, úgyhogy elég kiegyensúlyozott életmódot folytathat már. Keresi a kalandokat, az izgalmakat, és bár még mindig vissza akar térni a Földre, nem vallaná be magának, hogy annyira azért nem akarja elsietni ezt a dolgot.

Vásárlás:
4 kredit vadászgép
2 kredit kree alapegyenruha szintjén lévő saját ruha
0 kredit tolmácsgép/komlink
0 kredit lézerfegyver
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tomas Burton Empty Re: Tomas Burton

Témanyitás by Thorhalla Pént. 12 Okt. 2018, 17:57

Majdnem elfelejtettem ide írni. Elfogadva.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tomas Burton Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tomas Burton Empty Re: Tomas Burton

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.