Zeneterem

Go down

Zeneterem Empty Zeneterem

Témanyitás by Kyle Phoenix Kedd 07 Jan. 2014, 09:38

Az átlagos osztályteremnél valamivel nagyobb helyiség. Kisebbnek tűnik, mint amekkora mivel rengeteg hangszert zsúfoltak be. Megtalálható minden, amire egy zenekarnak csak szüksége lehet, akár könnyű, akár komolyzenét akarnak játszani. Mivel hivatalos zeneórák nincsenek, így a terem igen gyakran kihasználatlanul, üresen áll, a diákok maximum órák közötti, hosszabb szünetekben, vagy délután tévednek be...
Kyle Phoenix
Kyle Phoenix
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zeneterem Empty Re: Zeneterem

Témanyitás by Kyle Phoenix Kedd 07 Jan. 2014, 09:40

Aki még nem járt az épületben, az gondolom nehezen tudja elképzelni, hogy egy épület ilyen nagy is lehet, mármint nagyobb, mint egy átlagos iskola...sokkal de sokkal nagyobb. Hiába jártam már ide hetek óta, mégsem mondhattam el, hogy ismerem az épületet, még mindig belefutottam új dolgokba. Persze lehet, hogy csak nem vagyok kalandor típus, és mások már sokkal hamarabb felderítik a helyet, de én elég sokáig húztam a dolgot.
Szóval órák után nekivágtam a folyosóknak, próbálva az agyamba vésni, mi minden is található arrafelé, amolyan ki tudja később mi lesz alapon, amikor a fülemet valami szokatlan dolog ütötte meg. Valaki egy zongorán klimpírozott...de borzalmasan...követtem a hangot. A szörnyű zenekezdemény szerencsére hamar abbamaradt, és kinyílt előttem egy ajtó, amin egy velem egyidős srác lépett kit.
- Hali!
- Szevasz!
Biccentettünk egymásnak, ő kilépett én pedig be. Basszus, korábban is el kellett volna tévednem erre. Az ajtón nem volt semmilyen beosztás, senki sem foglalta le a termet. A széken, és a dobokon ugyan kicsit állítanom kellett, az utolsó használó mintha még nálam is alacsonyabb lett volna, és a hangzása sem volt száz százalékos, de ezt hamar orvosolni lehetett. Egy pár pillanatig csak csendben ültem, majd lehunytam a szemem. Zúzós dallam csendült, és elvigyorodtam Static X - The Only...pont jó lesz...bemelegítésnek...
Kyle Phoenix
Kyle Phoenix
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zeneterem Empty Re: Zeneterem

Témanyitás by Sarah Szer. 08 Jan. 2014, 02:09

Egy könnyed napon vagyok túl, ma nem volt valami sok órám, azoknak is a nagy része inkább ismétlés hála annak hogy az incidens miatt kénytelen vagyok évet ismételni, bár ha nagyon meg akartam volna oldani akkor el tudtam volna valahogy intézni egy pótérettségit, de még mindig jobb döntésnek érzem hogy egy éven keresztül még ezeket a padokat koptatom, így amire nem volt időm, vagy inkább energiám tanulni, most van még egy esélyem rá, ami eléggé jól működik, tehát kitűnő érettségi, készülj mert itt jövök! Ja meg persze a zeneterem, ma is eljött a szokásos napi rutinnak és a gyakorlásnak a gitáromon, mely nyugodtan lóg az oldalamon ahogyan végig lépdelek a folyosókon. Ma sincs erre senki, szinte senki, pár emberrel találkozok csak, ismerős arcokkal, de egy köszönésnél többre jelenleg nem állok meg. Akkor válnak kissé csak érdekesebbé a dolgok amikor dobok hangjára leszek figyelmes, méghozzá igencsak ritmusosan, noha talán nem mindenkinek ritmus ez, én viszont felismerek benne egy már sokszor hallott ütemet. Felettébb figyelemfelkeltő, valószínűleg ha nem éppen oda tartanék akkor is képes lenne úgy érinteni, hogy már csak kíváncsiságból is útvonalat változtassak és meglessem a forrását, most viszont mákos módon konkrétan ez a célpont. Halkan nyitok be a terembe, nem akarok semmit megzavarni, odabent pedig valóban megtalálom a hangok forrását, egy srác, ismerős az arca, már láttam korábban, de beszélni még nem volt vele alkalmam, úgy tűnik ennek is eljött az ideje, azonban nem addig amíg dobol, nem, addig nyugodtan állok az ajtónak dőlve és összefonva magam előtt a karjaimat, csak azután szólalok meg hogy befejezte, valószínűleg két szám között hogy hallható is legyen.
- Nem rossz, nem rossz. - Mondom elismerően, bár ha a megszokott tempóban következnek a számok egymás után, valószínűleg a másodikat nem lehet majd hallani, azonban finom zavarásnak tökéletes nyitásnak érzem.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zeneterem Empty Re: Zeneterem

Témanyitás by Kyle Phoenix Szer. 08 Jan. 2014, 21:04

Huhh, szerencsére nem felejtettem el mindent. A vége felé már eldöntöttem, hogy bekapcsolom a lejátszót is, hogy legalább az illúziója meglegyen annak, hogy nem egyedül nyűvöm a hangszereket.
- Nem rossz, nem rossz...
Ha az ember csukott szemmel dobol, akkor bizony előfordul, hogy nem veszi észre, ha valaki belép, és a felcsendülő női hangra majd leestem a székről ijedtemben. Tekintetem rögtön megtalálta a közbeszólót. Mint a hangból kiderült egy lány támaszkodott az ajtónak, bár fogalmam sem volt, hogy mikor léphetett be, de amennyire ismertem magam, már a folyosón lehetett hallani a dobpergést.
- Ööö helló – mondtam tizenhat évem minden összeszedett magabiztosságával. – Ne haragudj, régóta vársz? Kicsit belefeledkeztem – intek körbe a verőkkel a kezemben.
Huhh, micsoda csaj. Szükségtelen volt megkérdeznem, hogy mit is csinál erre, mert senki sem hord sonkás szendvicset gitártokban. Próbáltam nevet illeszteni az archoz, kiejtésén érződött az enyhe külföldi akcentus, meg már összefutottunk néhány órán, úgyhogy annyira nem is volt nehéz a beazonosítás.
- Chila, ugye – próbálol helyesen ejteni a nevét, miközben felállok a dobok mögül, hogy kissé előre lépjek. – Nick vagyok.
Próbálok amennyire lehet nyugodt, barátságos maradni, mármint amennyire csak lehet, ha az ember fia ilyen wow lánnyal találkozik össze...
Kyle Phoenix
Kyle Phoenix
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zeneterem Empty Re: Zeneterem

Témanyitás by Sarah Csüt. 09 Jan. 2014, 04:49

Sikeresnek bizonyul a be nem tervezett külön belépő, kicsit túlzottan is sikeresnek mert láthatóan sikerül ráhoznom egy enyhébb frászt, na de sebaj, amíg egyszer nem ijesztek meg úgy valakit hogy leáll a szíve addig nincs baj, ennek meg azért nem olyan nagy az esélye, hallottam már hasonlókat de akkor is erősen kétlem hogy ilyesmi meg fog esni. Akárhogyan is, az eset egy enyhe mosolyt csal az arcomra.
- Hali. - Köszönök magam is a tőlem megszokott átlagos kedvességgel, a szabadkozásra pedig csak megrázom a fejem.
- Ugyan, csak pár perce és öröm volt hallgatni. - Valóban, igazából még senkit sem hallottam itt dobolni és jó volt már a zongora helyett valami mást is felfedezni, igazából lehetséges hogy csak én érkeztem mindig rossz időpontban, ez esetben szidhatom majd magam a későbbiekben, de nem most. A nevemre, noha kissé érdekesen van ejtve, de csak bólintok. Megfordul a fejemben az hogy kezet nyújtsak, de megmondom őszintén nem hiszem hogy az ilyesmi jól állna egy nőnek, bizonyos helyzetekben igen, de ez nem igazán olyan.
- Örvendek a találkozásnak Nick. Nem láttalak ezelőtt itt, pedig abból amit hallottam nem most kezdted a dobolást. - Jó persze, nem néztem utána annak hogy most mi micsodát jelent ilyen tudás terén, de azért eléggé egyértelmű hogy aki most kezdte az nem ilyesmit fog játszani, az alapokkal én is tisztában vagyok, kivitelezni nem tudom de rengeteg tanító jellegű videót memorizáltam ezzel kapcsolatban, igaz nincs a céljaim között, de érdekesek voltak.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zeneterem Empty Re: Zeneterem

Témanyitás by Kyle Phoenix Csüt. 09 Jan. 2014, 07:31

Mire viszonozza az üdvözlésemet én is karnyújtásnyi távolságba érek, aztán észbe kapok, hogy mégis illik ilyenkor nem is tudom...kezet nyújtani, remélem ez ellen nem lesz kifogása, így gyorsan átveszem a dobverőket a balomba, és kinyújtom a jobbomat; aztán egy pillanatra elbizonytalanodok, mivel én ugyan hozzászoktam már a karom látványához, de nem akarom, hogy a hosszanti égésnyomok esetleg viszolygást keltsenek benne, na nem mintha folyton gennyedzne vagy valami, de voltak, akik megrökönyödve bámulták, amikor meglátták az ingujjam alól kanyargó sebhelyeket, amik aztán az ujjaimnál érnek véget.
Ha elfogadja a parolát, akkor épphogy megszorítom, ha nem akkor, pár másodperc után kénytelen vagyok leengedni.
- Én is örülök, nem is tudtam, hogy vannak még más zenészek a suliban – mondom mindenképpen mosolyogva. – Az az igazság – mondom kicsit zavartan – hogy mostanáig valahogy elkerültem ezt a termet, pedig tényleg nagyon hiányzott a dobolás. Mármint otthon játszottam egy – két gyerekbandában, meg sulibálon, de azok nem igazán az én műfajom – mondom egy könnyű mosollyal utalva az előbbi zenére, amit hallhatott. – Bár, ahogy látom – biccentek egy kicsit a pólójára – te is inkább a hardcore – osabb műfajt kedveled...
Persze könnyen tévedhetek is, de aki általában Slipknotos pólót visel, az nem a divatért teszi. Viszont én maradtam a sötétzöld pólónál, fekete inggel, meg farmerral, és nincs rajta egyetlen banda neve se. Mindegy, tévedni emberi dolog. Azt azért remélem, hogy az előbb mozdulatot nem veszi túl...izé...szóval soknak, bár bármennyire is bitangjó alkja van, azért elsősorban a szemkontaktusra törekszek. Kivárok pár másodpercet, hátha hozzátesz, vagy belekérdez valamibe.
- Apropó, szólógitárral nyomulsz vagy basszussal? Régóta nyomatod?
Kyle Phoenix
Kyle Phoenix
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zeneterem Empty Re: Zeneterem

Témanyitás by Sarah Csüt. 09 Jan. 2014, 10:45

A kéznyújtás kissé váratlanul ér, ami azt illeti a srácok részéről nem vagyok hozzászokva, de ellököm magam az ajtótól és elfogadom, bár érzem hogy ahhoz képest egészen finom maga a fogás, jómagam ennyire nem fogom vissza magam és kissé jobban rászorítok, semmi szándék nincs ebben, csupán ha már kézfogás akkor legyen megfontolt és erős. Természetesen feltűnt hogy a kezével valami nincs igazán rendben, de csak egy pillanatig figyeltem, a szemkontaktus megtartása a betanított illemeknek megfelelően fontosabb mint olyasmin fennakadni hogy valami érdekeset láttam ami nem szokványos, továbbá pedig nem terelem vissza rá a tekintetem, mert nem akarok esetleg már így az ismerkedés kezdetén esetleg valami kellemetlen pontra tapintani. Érdeklődve hallgatom amit mond, pár kérdés már közben is felmerül bennem, de nem szakítom félbe, türelmesen kivárom hogy befejezze.
- Mondhatjuk így is, bár amíg rock és metál addig bármi jöhet, a többi az zöldség. - Elismerem persze, hogy van értelmes zene ezen a műfajon kívül is, de én maradok ennél, mégiscsak ezek azok a dallamok amik annyira megragadtak hogy azóta is egy álmot kergetek miattuk, ha mondhatom így, és mégis miért ne mondhatnám?
- Mellesleg gyerekbanda? - Érdekelne hogy mi az, hallottam már de sosem néztem utána, részese nem voltam, így igazából mindig csak a gyenge reklámokban szereplő ovis csoportok jutnak róla eszembe mielőtt beúszik valami fejfájás csillapító gyógyszer, persze tény hogy jelen esetben sem ovisokról van szó, egyáltalán nem, feltételezem hogy valami egészen komoly húzódik a fogalom mögött és remélem hogy felvilágosodhatom ezen kérdésemen keresztül.
- Szóló és ritmusgitár, a basszus majd jöhet ha úgy érzem hogy ezen a téren már nincs mit tanulnom. Néhány éve csinálom már, igazából nem számolom, de szinte minden nap itt vagyok egy vagy két órát. Te? - Valószínűleg jobban nyomon követi a saját haladását mint én a magamét, belátom, lusta vagyok számolni a napokat, heteket, hónapokat, vagy éveket, éveket még annyira nem de ilyen téren nem figyeltem rá kifejezettebben. Sikerül kiszúrnom pár nagyon apró félre tekintést kényesebb tájakra, de őszintén szólva, ahogyan eddig is sosem, most sem zavar, valójából jó néven veszem, de ezt inkább csak a tekintetem tükrözi, igyekszem nem rátenni egy lapáttal.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zeneterem Empty Re: Zeneterem

Témanyitás by Kyle Phoenix Csüt. 09 Jan. 2014, 18:10

Az első benyomás nem vált hamissá, és Csilla valóban barátságos volt, nem problémázott a karomon sem, bár a kézfogásunk kicsit talán erőltetettre sikerült, talán nem tudta, hogy is jön az egy lányhoz megy egy fiúhoz, bár igazából én sem tudtam, na mindegy, megtörtént, aztán nem is vesztegettünk több szót rá.
- Jaja tudod, olyan sulis extra elfoglaltság, az órák mellett – válaszolom meg az első kérdését a gyerekbandákról. – Néhányunkból összehoztak egy kis társaságot a tanárok, aztán iskolai bulikon játszottunk időnként, bár nem igazán csíptem, hogy folyton megmondták, mit játszhattunk és mit nem – vonom meg a vállam. – Aztán gimiben csak jammelgettünk időnként, de aztán történt valami, így azt is abbahagytam, és csak magamnak játszottam.
Azt nem teszem hozzá, hogy ezt a döntést nagyban befolyásolta egy bizonyos vihar, meg egy villámcsapás.
- Király – teszem hozzá, miután mondja, hogy szólógitáron játszik. – Nekem kimaradt az elmúlt pár hét, amióta itt vagyok, de egyébként tizenkét éves korom óta játszok. Persze azért jobban szeretek társasággal játszani, de ha éppen nincs senki, akkor ez a kis apróság – mutatom fel az iPodomat – is megteszi. Te ismersz még valakit, aki szintén játszik?

//bocs a rövidség miatt//
Kyle Phoenix
Kyle Phoenix
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zeneterem Empty Re: Zeneterem

Témanyitás by Sarah Pént. 10 Jan. 2014, 03:28

A gyerekbanda magyarázatakor kissé dörzsölgetem az állam, valóban több van mögötte mint amennyit a reklámoknak köszönhetően el tudtam képzelni, oké ez egyértelmű volt, az pedig nem valami jó hogy ilyesmik kissé beszűkítik a fantáziámat, nagyon nem, de ezen majd segítek később.
- Kicsit másnak képzeltem, amúgy nem hangzik rossznak, ahonnan jöttem ott csak diák kórus volt és az is... Nem váltotta be a tanárok által hozzáfűzött reményeket. Aztán ide kerültem, mutáns suli, Amerika, New York, gondoltam egy ehhez hasonló terem szinte állandóan tömve lesz.. - Enyhe csalódottság hallatszik a hangomból, mert valóban, oly naivan tettem be ide évekkel ezelőtt a lábam s lám senki sem volt itt, bár ettől még messze nem omlik össze a világ, ugyan. Egy kis ideig elhallgatok ahogyan latolgatom, hogy rákérdezzek-e arra a bizonyos történésre, de nem, majd egyszer később, nem szeretnék hirtelen egy ilyen valószínűleg kellemetlen témával rontani a hangulaton. A sejtésem az évekkel kapcsolatban valóban helyes volt, sokkal jobban megjegyezte mint ahogyan én tettem. Tudnék mit hozzá kommentálni, de a kérdést fontosabbnak vélem, így inkább arra válaszolok, valószínűleg nem egészen úgy mint ahogyan arra számít, ugyanis a kérdés után finoman a vállára teszem az egyik kezem és megveregetem.
- Most már igen. - Ezzel lényegében finoman be is lépek mellette a terembe, nem tolakodok, csak lassan úgy érzem ideje hogy bebújjak a zene itteni kis kuckójába, amúgy is túl régóta foglaltam le magamnak az ajtót. Több órányi szabadidő van előttem, szóval nem sietek sehova, eléggé nyugis tempóban lépdelek át a hangszerek között.
- Sajnos a zene ilyen téren nem sokakat mozgat, legalább is errefelé nem, itt tartózkodásom óta te vagy az első akit dobolni halottam. Talán ha beszereznének egy zenetanárt megoldaná a problémát de ilyesmi azóta még nem történt meg. - A vége inkább hangos gondolkodás ahogyan az ölembe fektetem a gitártokot.
- Tudom hogy korábban már hallgatóztam... De kíváncsi vagyok, melyik az a szám amelynek dob terén a legnehezebben követhető a ritmusa? - Jobb füle van hozzá mint nekem, vagy jobban átnézte a számokat ilyen téren mint jómagam, főleg ezért érdekel, illetve talán rá tudom venni hogy adjon egy kis ízelítőt a maximum környékéből amit ki tud hozni jelenleg a tudásából, továbbra is csak a kíváncsiságom miatt, tény, de olyan kellemes végre egy olyan személlyel találkozni itt akivel egyezik a zenei ízlésem és láthatóan ért is hozzá.


// Ahogyan jólesik, mégiscsak szabadjáték Smile. //

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zeneterem Empty Re: Zeneterem

Témanyitás by Kyle Phoenix Kedd 14 Jan. 2014, 10:08

Úgy tűnik Csilla egyszerre közvetlen és mégis tapintatos, nem kérdezett rá, hogy miért is történt velem annak idején, de nem idegenkedik a fizikai kontakutstól alig pár perccel a bemutatkozásunk után. Nyugodtan félre állok az útjából, amikor beljebb lép, szemlátomást otthonosabban mozog a teremben, mint én, nyílván nem most van itt először.
Az okfejtésével csak egyet tudok érteni, kicsit én is csalódott voltam, amikor néhány hét elteltével sem hallottam, hogy lenne bármilyen együttese a sulinak, ami talán kicsit fura, tekintve, hogy mekkora intézményről van szó.
- Igazad lehet – teszem hozzá szóban is – bár a legtöbben gondolom inkább a mutáns képességeik kiteljesítése miatt vannak itt – vonok vállat – ha érdekli is őket a zene, megmaradnak csak hallgatóságnak.
A következő mondatára kicsit meglepődök, azt hittem, hogy legalábbis hangolni akar, vagy a gitárját összekötni az erősítővel, vagy a torzítóval, vagy ilyesmi. De, hogy teszteljen? Na jó...
- Nem is tudom – mondom egy mosollyal – ha egy szám megtetszett, akkor addig gyakoroltam, amíg nem ment annyira...hát, hogy tetszen.
Na jó, ez lehet, hogy nagyképűen hangzott, de már mindegy. Visszazökkentem a dobok mögé, majd kiválasztottam egy ismertebb, jóllehet mostanra őskövületnek számító számot, amit ismertem.
- Döntsd el te – mondom egy hunyorítással – hogy ennek elég bonyolult –e a ritmusa.
Persze a lejátszóból először semmi nem szól, hisz a pont a dob rész van kivágva, különben miért is ülnék pont dobok mögött. Egyrészt le is akarom nyűgözni, másrészt meg feldobni a labdát, hadd lássak/halljak valamit a gitártudásából. Magam mellé teszem a távirányítót a cintányérra, amit nem az elején terveztem használni, majd nekikezdtem... Pont mielőtt Axl is beléphetett volna, megütöttem alulról a cint, amitől annak igencsak fals hangja lett, de az irányító a levegőbe ugrott, de sikerült elkapnom. Oké, ez volt nagyképű...
- De talán te a frissebb számokat kedveled – mondom megjátszott bizonytalansággal.
Egy gombnyomás és váltás. Mi a fene? Ennyire nem akarhatom lenyűgözni... vagy mégis? Inkább be is hunyom a szemem, mert már a You Could Be Mine alatt (én marha, még majd moziba is elhívom) is majdnem összeakadtak a kezeim. Kicsit kifújom a levegőt, elvégre van nyolc másodpercem...
Így kicsit könnyebb, hogy nem látom, ahogy figyel, ha figyel...de mintha érezném a jelenlétét alig pár méterre tőlem. Azért ezt is sikerül tiszteségesen eljátszani.
- Na? – próbálok magabiztos lenni, de biztos, hogy egy kis reménykedés is a hangomba vegyül...

Mivel csukott szemmel játszik, ezért ő nem látja, de a jobbján körömnagyságú villogó pontok indulnak meg, az inge alól, és valahol a csuklója magasságában tűnnek el. A mozgásuk véletlenszerűnek tűnhet, de a sebhelyeket követik...

//bocs a lassú válaszért, most majd leszek pár napig Very Happy//
Kyle Phoenix
Kyle Phoenix
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zeneterem Empty Re: Zeneterem

Témanyitás by Sarah Csüt. 16 Jan. 2014, 12:03

A szavaira bólogatok, nem igazán kell ezt tovább ragozni, mind a ketten tisztában vagyunk a tényekkel. Az viszont úgy néz ki, hogy a kis tesztem, ami annyira nem jelentős, lényegében csak a kíváncsiságom kielégítése, de váratlanul érte, a helyében természetesen én sem erre számítottam volna, de nem probléma, amúgy is szeretem meglepni az embereket, mindenképpen pozitívan inkább. Az hogy addig gyakorol egy számot amíg neki nem tetszik ahogyan megy...
- Ez így van rendjén, a zene művészet, ha úgy nézzük mindketten művésznek számítunk, újat vagy újra alkotunk olyan formában ami nekünk tetszik. - Szóval lényegében egyet értek, ez az egyik út ami a sikerhez vezet, szeresd amit csinálsz, add át magad a zenének és úgy csináld ahogyan neked jól esik, kell hozzá persze a tudás, ez elkerülhetetlen, a fogásokat meg kell tanulni és a technikákat, amikből később alkothatsz majd valamit, de amíg nem adod át magad a zenének, amíg nem tesz boldoggá amit csinálsz addig nem fogsz különösebb eredményt elérni. Talán egy kicsit túl mélyre mentem ezzel a témával, kicsit mint egy megszállott talán, de mégiscsak ebben látom a jövőmet, úgy érzem ez a megfelelő hozzáállás. Ahogyan elindul a zene, a szavaira csak elmosolyodom és várom, hogy mit is fog produkálni. A távirányítós húzás, nos, tény hogy ügyes, ha az a távirányító a földön landolt volna, beletelne egy időbe amíg pótolják, de mint mondtam, ügyes trükk és eléggé bátor ezt megkockáztatni, eddig tetszik a dolog. Türelmesen hallgatom végig és érdeklődve figyelem a mozgását, nem nagyon foglalkozok mással, nem járkálok, nem veszem még elő a gitárt, nem akarom elvonni a figyelmét, bár vannak dolgok amik elkerülhetetlenek, azokon nem tudok segíteni, esetleg más ruházattal lehetne, de nem úgy voltam készülve, hogy más is lesz itt rajtam kívül... Ha úgy készültem volna sem hiszem hogy más ruhákat öltöttem volna fel. Nem számítottam második számra, de természetesen azt is ugyan úgy kíváncsian hallgatom és figyelem, noha tény hogy a szemei csukva vannak, kicsit idegesnek tűnik talán, nem akarok elhamarkodott következtetéseket levonni, de ahogyan megjelennek a kék foltok a karján melyek szépen végigkúsznak rajta, amúgy egészen jó látványt nyújtva az egész mellé... Két dologra enged következtetni, erősen leszűkítve a dolgot, mivel a mutáció általában erős érzelmek hatására jön elő csak úgy, nem úgy néz ki mint aki észrevette ami történt, szóval vagy nagyon élvezi a zenét, vagy ideges. Szép lassan ez is lemegy, a kérdésben lévő hangsúly pedig választ ad az előző kettőből az egyikre.
- Jó volt, a fényjáték is tökéletesen illett, le vagyok nyűgözve. - Jegyzem meg elismerően, be kell látnom hogy kíváncsi vagyok a reakciójára a fényjátékkal kapcsolatban, talán azon keresztül felnyitható egy nem egészen idevágó de érdekes téma, amire korábban rákérdezhettem volna de nem láttam lényegesnek, azonban ez magyarázhatja a kezét, persze ezt majd az előbb említett reakciója alapján még eldöntöm, vagy eldöntjük inkább.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zeneterem Empty Re: Zeneterem

Témanyitás by Kyle Phoenix Csüt. 16 Jan. 2014, 20:52

Óóóó, király, tehát tetszett neki. A zenével kapcsolatban is nagyjából egyetértettünk, bár szerintem ő azért sokkal jobban szereti, mint én lehet, hogy neki egyenesen életcélja a zenélés, míg nekem egyelőre csak az egyik lehetséges jövőképem...de miért is ne, főleg ha van megfelelő társaság.
Szerintem ugyan a Before I Forget jobban sikerült, talán, mert akkor jobban elengedhettem magam, mert nem láttam, csak éreztem, hogy ott van...velem...és figyel...és még rám is mosolyog, kicsit megcsillan a szeme...basszus...talán telepata vagy nem is tudom, illúzionista? Egyáltalán honnan veszem azt a mosolyt, meg a csillogást...
Az enyhe akcentussal fűszerezett szavai, hűs hullámokként ölelnek körbe, először nehezen is fogom fel az értelmüket, ahogy a játék után kicsit kifújom magam, legalább annyira egy kis fáradtságot rázva le, mint amennyire a jelenléte okozott hatásokat.
- Milyen fények? – kérdezem meglepődve.
Csak nem tört ki belőlem az egész ilyen kontrolálatlanul, bár csukott szemmel nem láthattam, de lehet, hogy a terem lámpáit kapcsolgattam? Máshoz biztos nem nyúlta, mert a zenét végig hallottam, így maximum valami kisebb változásokat hozhattam létre, talán a lámpák...annak kell lennie...de szemlátomást Csillát nem zavarta, és úgy tűnik, még hozzá is tett az élményhez.
Majd rá kell kérdeznem, hogy milyen képessége is van, bár nem akarom megbántani, majd elmondja, ha szeretné. Meg az a kiejtés...honnan jöhetett? De ha így folytatom, akkor nagyon sok álmatlan éjszakát fog még nekem okozni...
Kyle Phoenix
Kyle Phoenix
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zeneterem Empty Re: Zeneterem

Témanyitás by Sarah Pént. 17 Jan. 2014, 00:26

Ahogyan visszakérdez bizonyosodik be, hogy valóban nem vette észre a történéseket.
- Az alkarodon láttam kék fényeket, látványilag szépen fokozták a dolgot, gondolom mutáció. - Más nem nagyon lehet, hacsak nem mégis... Igazából annyi minden van már hogy nem lehet tudni, de nem mondanám a srácra hogy démoni vagy akár angyali erők lennének, maradjunk a mutáns megoldásnál, az a leglogikusabb jelenleg, tekintve a múltját is. Ha nem érinti érzékenyen a dolog, talán még azt is elárulja, hogy mi a mutációja egyben, közben pedig szép nyugodt tempóban nyitom ki a gitártokot, s emelem ki belőle a féltve őrzött kincsem... Annyira nem féltve őrzött az, de vigyázok rá mint a két szememre. Megvárom hogy ha belekezdett valamibe azt befejezze, nem akarom esetleg félbeszakítani, s csak utána szólalok meg gitárral a kezemben.
- Nick, had mutassam be Scarletettet, minden holmim legértékesebb darabja. - Néhányan talán furának tekintenék hogy valaki elnevezi a hangszerét, de nekem eléggé sokat jelent ahhoz, hogy ez ne érdekeljen, sokkal közvetlenebb így, nemcsak egy tárgy, egy eszköz amivel alkotni lehet. A közelből az egyik lábammal előhúzok egy hangpedált s arra csatlakoztatom a gitárt, magát a pedált pedig az egyik erősítőre kötöm rá, megszokott rutin mozdulatokkal s kezdem el hangolni finoman a kezemben tartott csíkos gitárt, ami eltart egy darabig, mivel eléggé finoman csinálom, de egy pár percnél max nincs több időre szükség hozzá. Most el kéne dönteni, hogy hirtelen lefoglalom-e a rendszert egy kis időre és bemelegítek egy könnyedebb számmal, vagy sem... Végül úgy döntök, mivel előbb vagy utóbb úgyis át kell esni rajta, hogy akkor inkább legyen előbb, hiszen minek késleltessek valamit amit szeretek?
- Ha nem haragszol bemelegítenék egy lassú számmal. - Amennyiben nincs ellenére úgy az Ipodot leszedem és bekötöm a helyére a telefonomat, amin pillanatok kérdése hogy kikeressem a megfelelő számot, bár a témája eléggé komoly s lassan kezdődik, de mégis, ahogyan belekezdhetek a gitározásba, ha belekezdhetek, elmosolyodom, tekintetemmel pedig folyamatosan a hangszert figyelem ahogyan átveszem a szólógitáros szerepét, bár a fogásokat pontosan tudom, ahogyan a legtöbb trükköt is, mégis inkább figyelem hogy mit csinálok, hogy megfelelően csinálom-e, egészen addig amíg el nem érünk magáig a szólóig... Ami, legalább is számomra a valaha létezett egyik legszebb, s bár eddig is élveztem minden percet, ezen a ponton hunyom le a szemeimet és adom át magam teljesen a zenének a hátralévő pár perc erejéig. Minden mozdulat mondhatni hogy szívből jön, miután pedig vége a zenének kell pár másodperc mire visszatérek az " élők világába " és tőlem erősen szokatlanul, kicsit zavarban nézek a srácra.
- Néha talán túlzottan beleélem magam. - Ami azt illeti ez az első alkalom hogy bárki előtt játszottam volna gitáron, négy év után talán ideje volt és talán hat éve semmi sem hozott zavarba.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zeneterem Empty Re: Zeneterem

Témanyitás by Kyle Phoenix Pént. 17 Jan. 2014, 21:42

Hmmm szóval nem csak akkor történik, amikor az árammal manipulálok, hanem például ilyen alkalmakkor is. Eddig ugyan sohasem vettem észre, biztos kell hozzá a megfelelő lelkiállapot, vagy ezt szintén neki köszönhetem.
- Én nem is tudtam róla – teszem hozzá – mármint mindig van, ha a képességemet használom, de zenélés közben még nem vettem észre.
Elmosolyodok, amikor bemutatja a gitárját. Én sohasem neveztem el a dobszerkómat, főleg, hogy nem is vihettem magammal mindenhova, egyértelmű okoból.
- Illik hozzád – mondom mosolyogva.
Valóban, mind a formája, mind a szinezése illik a lányhoz, kíváncsian várom, hogy mit is fog bemutatni. Na nem mintha elvárásaim lennének, bár kicsit nyílván csalódott lennék, ha nem tudna elfogadható szinten játszani. Egyelőre nem zavarom hát felesleges kérdésekkel, hagyom, hogy felhangolja a gitárt, majd hagyom, hogy az iPodomat lecserélje a saját lejátszójára, és ha lenne támlája a széknek akkor hátradőlnék, de ilyen nincs.
Az biztos, hogy érdekes zenét választott kezdésnek. Valóban lassú szám, és biztos, hoy a szövegébe is bele lehetne kötni, de nem igazán célom, hogy megmondjam neki mit játszhat és mit nem. Mondjuk szerencsére benne van a Gonosz felemelkedése, így mondjuk kicsit tompítja a mondanivalót.
A gitárszólót ő is szemlátomást élvezi, gondolom ilyenkor számára sincs más, csak a zene.
- Igazán jó párost alkottok – mondom mosolyogva, amikor befejezi, és kicsit zavarban lévőnek tűnik. – Lehetne akár frontember is belőled. Főleg, ha énekelsz is hozzá – vigyorodok el féloldalasan, hiszen nem is biztos, hogy énekelni szeret, vagy hogy jó hangja van. – Persze nem feltétlenül ezt a számot – valóban furcsa lehet hörögni hallani. – Illetvem, akár ezt is...
Remek, ez biztos segített a pillanatnyi zavarán...van még mit tanulnom. Viszont aztán mégis rákérdezek arra, ami már egy kicsit furdallja az oldalamat.
- Remélem nem bánod, hogy megkérdezem, de te ugye nem itt születtél – aztán eszembe jut, hogy ez esetleg bántóan hangozhatott, és gyorsan hozzáteszem – mármint csak a kiejtésedből gondolom...de ha túl személyes...akkor ne haragudj...tényleg nem vájkálni akarok az életedben...

Ha Csilla figyel ilyesmire, akkor Nick is kicsit máshogy beszél, mint a legtöbben, akikkel a lány eddig találkozott. Helyenként összemos szavakat, illetve mintha extra betűket is közbe rakna (Nick texasi, és igen erős déli akcentusa van Very Happy )
Kyle Phoenix
Kyle Phoenix
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zeneterem Empty Re: Zeneterem

Témanyitás by Sarah Szomb. 18 Jan. 2014, 18:27

Ahogyan lassan kapcsolok, úgy állítom le első cselekedetként a zenelejátszót mielőtt átváltanak a következő számra és kíváncsian hallgatom a véleményt, ami egészen pozitív, így segít viszonylag gyorsan átesni a szégyenlősségen.
- Örülök hogy tetszett, igazából még sosem játszottam más előtt, valahogy senki sem kíváncsi az ilyesmire, tábortűz mellé meg még nem volt alkalmam gitárt vinni. - pedig azzal is egészen kellemes hangulatot lehet teremteni egy kellemes nyári éjszakán például. Az éneken mint lehetőség elmosolyodom.
- Ezt a számot nehéz lenne, nem hiszem hogy bírná a torkom. Plusz nem tudom hogy mennyire lehet jó hangom, inkább a saját szobám magányában szoktam énekelgetni ha magával ragad a hangulat. - Látom be továbbra is mosolyogva, bár az sem szokott hangos lenni, inkább dúdolás, arról pedig tényleg fogalmam sincs, hogy a hangom milyen lehet, sosem figyeltem oda, csak követtem vele az énekesét, vagy próbáltam. Még egy picit jelen van a zavar, de a nagy része könnyedén odébb állt, a következő kérdés pedig a maradék részét is elfeledteti velem, nem azért mert kifejezetten olyasmi, megerősítés, vagy felháborító esetleg, ugyan, egyszerűen csak egy kérdés amit meg kell válaszolni, az ilyesmi mindig jobb elterelés mint egy eleve kialakított módszer.
- Valóban nem, a nagy kék tó másik oldaláról jöttem Európából, azon belül Magyarországról. - Nem lennék meglepve ha félreérti a szót.
- Amúgy meg semmi gond, ha érdekel valami nyugodtan kérdezz rá, szívesen válaszolok. Ahogyan pedig hallom te sem New York-i vagy. - Mondom bármiféle bántó szándék nélkül, de nem lehet nem észrevenni az akcentust nála is, noha nem tudom megállapítani, hogy milyen lehet, lényegében ilyet korábban még nem igazán hallottam. Türelmesen kivárom, hogy ha valamit hozzá szeretne esetleg fűzni ehhez, vagy kérdezni, de végül csak felteszem én is a kérdést ami egy ideje érdekel, csak eddig néhány ok miatt halogattam.
- Mellesleg már korábban fel lett hozva, de mutáció, neked végül is milyen adottságod van? - Most megtippelném hogy képes világítani a sötétben, ami király lenne, nagyon király, az biztos hogy jó néhány helyen igencsak kitűnne vele a tömegből, szó szerint és átvitt értelemben is, a legtöbben imádják az ilyesmit, jómagam is szeretem ha valami érdekes világít a sötétben, egyszerűen annyira nem mindennapi dolgok az ilyesmik. Persze lehet bármi más is, ez csak az én tippem abból a nagyon minimálisan kevésből amit eddig láttam. Ha pedig nem szeretné elmondani akkor megértően bólintok, nem erőltetem a dolgot.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zeneterem Empty Re: Zeneterem

Témanyitás by Kyle Phoenix Csüt. 23 Jan. 2014, 09:41

Örülök, hogy sikerült valamivel csökkentenem Csilla zavarát, bár nem is gondoltam volna, hogy olyan zavarba jövős típus let volna, de hát tévedhetek is vagy lehet, hogy csak a zenével kapcsolatban van így. Nem hiszem, hogy NY-ban sokszor gyújtatnának tábortüzet, szerintem állandó tilalom van egy ekkora nagyvárosban, meg az odaillő dalok nem biztos, hogy illenének a reprtoárba.
A másik tippem viszont úgy tűnik helyesnek bizonyult, biztos volt olyan, aki viccet csinált volna a lány otthonából, így ezért én ezt nem tettem, mivel eszem ágában sem volt megbántani, hamár ilyen jól indult a beszélgetésünk. Szóval Magyarország...nem voltam teljesen ütődött földrajzból, így nagyjából el tudtam volna helyezni egy térképen (ha nem is 100% - os pontossággal). Mindenesetre tetszett a kis akcentusa, bár még nem tudtam eldönteni, hogy honnan is olyan ismerős, és nem volt különösebben affektáló sem, ami csak még jobban hozzájárult a varázsához. Egyszóval csüngtem a szavain...
Viszont nem tudtam, és nem is akartam fájdalmas emlékeket okozni a hazájának emlegetésével, úgyhogy csak egy keveset tettem hozzá:
- Izgalmasnak, és egzotikusnak hangzik – mondom mosolyogva. – Elég feltűnő nem igaz – kérdezem mosolyogva, maikor ő is megjegyzi, hogy az én kiejtésem is igencsak más.
Hátranyúlok, ahova a kalapom tettem le, még mielőtt el kezdtem volna játszani, majd egy kicsit lehajtva a fejem, felveszem, majd vigyorogva nézek fel rá, miközben a karimája majdnem teljesen eltakarja a szemeimet.
- Szóval én az Államok legszebb részéről jöttem – majd eszembe jut, hátha ő nem tudja melyik is legszebb - texasi vagyok – ellenállok a kísértésnek, hogy hozzátegyem “jíhá” – illetve nagyrészt egy farmon éltem San Antonió mellett. Mármint a szüleim farmján.
Ha Csilla látott már western filmeket, vagy szereti őket, akkor láthatja a hasonlóságot...remélem...ugye látja?...ugyan már nem mindennap lát az ember egy ilyen magamfajta modern cowboy. Lehet, hogy kéne egy fogpiszkáló, vagy egy lasszó. De csak látja, és csak nem ciki (vagy mégis Very Happy )
- ... neked végül is milyen adottságod van?
Válasz helyett csak rámutatok a lejátszóra, ismerős érzés bizsergeti meg a jobbomat, ahogy a kis kék fények megindulnak a csuklóm elé, szeszélyesen követve a sebhelyeket, és a lejátszó egy halk kattanással kikapcsol.
- Néhány éve megcsapott egy villám – teszem hozzá magyarázatképpen – hagyott egy kis szuvenírt, úgyhogy most befolyásolni tudom az elektromosságot.
Megvárom, hátha rákérdez még valamire, vagy hozzáfűz valamit.
- És te mivel változtatod meg a világot? Már gitárjátékod és a mosolyod véletlenül csődött mondana?
Kyle Phoenix
Kyle Phoenix
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zeneterem Empty Re: Zeneterem

Témanyitás by Sarah Vas. 26 Jan. 2014, 08:10

Érdekes reakciót kapok Magyarországgal kapcsolatban, olyat amilyet emilyenhez eddig nem igazán volt szerencsém, őszintén megvallva arra számítottam, hogy ő is össze fogja keverni egy bizonyos másik szóval amivel az angoloknak oly gyakran szokás, azonban most nem így történt, noha tény hogy nem tudja hogy mi fán terem, de legalább név alapján egzotikusnak tartja, amivel nem értek egyet, bár lehet csak azért mert életem nagy részét továbbra is inkább ott töltöttem és mint úgy nem látok benne sok érdekességet. A lényeg, hogy hirtelen nem tudom hogy mit mondjak rá viszonzásképpen a mosolyom mellett, de úgy tűnik, hogy nem is szükséges, ugyanis csupán a feltételezésemre megkapom az egyértelmű választ ahogyan felveszi azt a kalapot, na jó, akkor még csak sejtem, de konkrétan elmondja, így eléggé leegyszerűsítve a dolgot.
- Stílusos " belépő ". - Mondom pár másodpercig elvigyorodva, egészen jól sikerült előadnia a dolgot, kicsit megfogott vele mert nem igazán látni ilyesmit, sajnos, pedig szerintem jól áll neki.
- Milyen az élet egy farmon? - Teszem fel kíváncsian a kérdést miközben emelek egy kicsit a gitáron, hogy egyik lábamat átrakhassam a másikon és a gitárt élére fordítva kicsit magasabb ponton kényelmesen könyökölhessek, természetesen nem úgy mint aki unatkozik, mivel egyáltalán nem ez a helyzet, inkább csak kényelmes fészkelődés. A kérdésemről pedig annyit, hogy tudom hogy milyen az élet például egy családi házban, lakásban és természetesen hallottam már arról hogy milyen az élet egy farmon, noha még nem tudtam megtapasztalni, ezt valószínűleg nem is fogom, a lényeg, hogy mégiscsak érdekesebb és pontosabb képet lehet alkotni róla egy olyan személy leírása alapján aki lényegében ott nőtt fel. A mutációra szóló kérdésemre kapok demonstrálást, ami első ránézésre több dolog is lehet, de a legvalószínűbb az hogy az elektromosságot piszkálhatja valamilyen formában.... És valóban, konkrétan az elektromosságot piszkálja, kíváncsi vagyok, hogy milyen mértékben képes erre, de nem akarom feszegetni a témát, ugyanis biztos hogy nem volt kellemes a módja ahogyan szert tett erre az erőre.
- Legalább tett érted valami hasznosat is. - Valahogy érdeklődés és aggódás is van hangomban, noha tény hogy lényegében egy órája sem ismerem, de sosem jó ha másokkal valami hasonló történik, ki tudja hogy mennyire lehetett megrázó számára az élmény... Persze... Őt magát leszámítva és bármiféle szóvicc nélkül. A saját képességemmel kapcsolatban pedig felszólalnék, de ekkor nyilall belém a felismerés, hogy eddig nem igazán... Hogy mondjam... Nem igazán kapcsoltam ki, igazából teljesen megfeledkeztem róla.
- Hagy demonstráljam magam is, bár nem látványos, de biztos hogy érezni fogod. - Pár másodpercig lehunyom a szemeimet és kicsit lassabban lélegzek, még mindig nem tudom rendesen körülírni ezt, hogy milyen érzés is pontosan, egyszerűen semmihez sem tudom hasonlítani, de egyszerűen érzem ahogyan ezalatt a pár másodperc alatt elfojtom és megszüntetem a hatását.
- Így... Nagyon rövidre fogva, ha közel jössz biztos hogy kedvelni fogsz, ennyit tesz a mutációm.... Bocsi az előbbi miatt, próbálom elzárni hogy ne befolyásolja az embereket de sokszor megfeledkezem róla. - Mondom miközben kicsit megvakarom a tarkómat és enyhén bocsánatkérő tekintettel nézek irányába.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zeneterem Empty Re: Zeneterem

Témanyitás by Kyle Phoenix Vas. 26 Jan. 2014, 21:15

Na most aki azt mondja, hogy nem esik neki jól, ha egy csinos lány megdícséri a „belépőjét”, akkor az tuti kamuzik. Éppen ezért is hát nekem megdobogtatta a szívemet, bár igyekeztem megőrizni a jókedvűen semleges arckifejezésmet. Kicsit elfordulok a doboktól, hogy azért ne úgy nézzek ki, mint aki csak arra vár, hogy mikor is kezdhet neki megint játszani, főleg, hogy látom ő is kényelmesebb pozíciót vesz fel a gitárral az ölében.
- Hát, természetesen eléggé más, mint a városban – mondom az otthonomra vonatkozó kérdést válaszolva. – Kicsit olyan, mintha a múltban ragadna az ember, tudod, viszonylag közel a természethez, állatokhoz, távolabb a tömegtől, meg a mindennapos forgalmi dugóktól – majd rájövök, hogy ez azért eléggé cikin hangozhatott. – Persze nem mintha bármi bajom lenne a várossal, szóval például itt is jól érzem magam, csak nyílván időnként azért hiányzik az otthonom.
Ez utóbbi természetesen igaz, de ki az, aki nem érezne hasonlóképpen egy hasonló helyzetben kétezerötszáz kilométerre az otthonától.
- De tényleg nem akarlak untatni – mondom visszarángatva magam a valóságba. – Szóval egy farmon élni nagyon király, rengeteg hely van, tiszta a levegő, mindig van mit csinálni, és mégis mindig van szabadidőd is, sok olyan dolgot látsz, ami mondjuk egy new yorkinak különlegesség. És persze kapsz egy lovat is – mondom vigyorogva – és a közhiedelemmel ellentétben nem kakaskukorékolásra kelünk, és nem csak countryt hallgatunk, amint láthatod...mármint a szüleim imádják a countryt – teszem hozzá az igazságnak megfelelően – de én, hát nem. Téged egyébként is a szívükbe zárnának, mert igazán jól gitározol...
Affrancbe, ezt meg minek is mondtam? Hirtelen elharapom a mondat végét, és csak egy vállvonással felelek a villámcsapással kapcsolatos megjegyzésére. Hát nem mindig tűnt olyan hasznosnak, főleg, hogy mennyire redukálta az emberekkel való kapcsolatomat. Aztán lehunyja a szemét, én meg kíváncsian várom, hogy milyen bemutatót is tart. Én pedig megcsodálhatom szabályos arcvonásait, hosszú barna haját, a hosszú lábakat, a telt ajkakat...mi a fenét csinálok, eddig alig mertem hozzáérni valakihez, mert attól féltem, hogy fájdalmat okozok valakinek, most meg egyfolytában azon jár az eszem, hogy hogyan is kerülhetnék közelebb hozzá...mármint sokkal közelebb, érezhetném a haját, bőrének tapintását az ujjaim alatt, ajkainak íz...
- Így... Nagyon rövidre fogva…
Ó a fenébe is, szerintem egy pillanat alatt elvörösödtem, kellett egy pár másodperc, ahogy a kor…nos a kamaszos lángolásom…mármint tényleg minden csak a mutációja miatt volt? A szemembe húzom a kalapomat, milyen jól is jön ilyenkor, elrejti, ahogy szorosan összezárom őket. Az egész csak pár másodpercig tart, majd egy mozdulattal ismét feljebb tolom, de ezúttal úgy, hogy ne takarjon, és még fel is emelkedek egy kicsit.
- Tehát az, hogy szimpatikusnak talállak teljesen – nyomom meg a szót – a mutációdnak köszönhető?
Annyira szeretném, ha az mondaná: nem. Miért is ne találhatnánk egymást szimpatikusnak vagy hát többnek, mint csak szimpatikus? Kicsit talán ki akadtam, igyekszem összekapni magam, bármit is válaszol...
Kyle Phoenix
Kyle Phoenix
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zeneterem Empty Re: Zeneterem

Témanyitás by Sarah Kedd 04 Feb. 2014, 13:08

Érdeklődve hallgatom a farmos beszámolót, bár lehet hogy ő pár részletet unalmasnak titulál és tény, hogy van amit már hallottam, vagy ami éppen igencsak közismert információ, de attól minden kis apróság érdekel, szeretek minél többet tudni, bármi is legyen az és mégis jobb egy olyan embertől hallani aki ebben nőtt fel, bár ezzel éppen csak ismételgetem magamat, de belefér. Lenne egy pont ahol bólogatnék, de a szülős megszólaláson picit jómagam is megakadok, nem az hogy furcsa csak... Oké kicsit furcsa volt, mármint nem számítottam rá így hirtelen, az egésszel az a probléma hogy már rájöttem hogy mi válthatta ki éppen ezt is, kézenfekvő. Ennek fényében erre már nem reagálok a mutációm elfojtása előtt, megfordul a fejemben, hogy majd esetleg utána, de az érkezett reakció eléggé hamar kiveri ezt a fejemből. Kicsit megvakarom a tarkómat, igazából ilyen rövid időn belül ennyire erősen kétlem hogy valaha is hatott volna bárkire is, erősödött volna a tudtomon kívül? Nem, azt biztos hogy észrevettem volna, másnak is voltam már a közelében úgy, hogy megfeledkeztem róla, mégsem volt ennyire erős hatása és kétlem hogy az elmúlt egy napban bármi kritikusan változott volna.
- Elvileg nem teljesen, de közrejátszik. Azt hogy mit hogyan érzel maximum te tudhatod pontosan. - Ennél okosabbat erre nem tudok mondani. A véleménye az övé, persze tudom hogy sokkal könnyebben formált így bármiről is pozitív véleményt mint ahogyan amúgy tette volna de kétlem hogy kényszeresen úgy érzett volna ahogyan, bár nem tudom, az eset intenzitása még mindig furcsa picit, most pedig mondanám hogy tesztelni kéne hogy a hatás erősödött-e vagy sem de még mindig erősen kétlem és nem fogok embereket tesztalanynak használni, állatokat sem tervezek. Mindenesetre is remélem hogy sikerül helyre tenni magában a dolgokat és nem lesz hirtelen nagyobb probléma ebből, ha mégis, akkor valószínűleg jobb lesz ha inkább hagyom. Próbálnék még valamit megfogalmazni a fejemben, hogy mit fűzhetnék a szituációhoz, de semmi érdemleges nem jut eszembe, inkább türelmesen megvárom a reakcióját, még ha az tovább is tart. Be kell látnom hogy kicsit még nekem is zavaros a helyzet, ilyen még nem volt ezelőtt.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zeneterem Empty Re: Zeneterem

Témanyitás by Kyle Phoenix Kedd 04 Feb. 2014, 21:09

Oké, szóval eltúloztam a dolgot, és ezek szerint nem is kicsit. Gáááááz! Íme az első lépés a „hogyan csináljunk magunkból idiótát három gyors lépésben”. Amennyire lehet, igyekszem visszafogni magam, hiszen gondolom már így sem lehet jó véleménnyel rólam, mutáns erő ide vagy oda.
- Izé – próbálok szavakat találni – sajnálom, hogy hülyén viselkedtem – mondom az igazságnak megfelelően. – Szóval nem kellett volna kibuknom – gyűrögetem a kalapomat – csak hát azt hittem, hogy az erőddel izé nem is tudom belemásztál a fejembe...vagy valami hasonló...szóval tényleg bocs...
Hát nyílván előfordult már tökéletesebb bocsánatkérés a világtörténelemben, de ha elmondom, hogy attól paráztam be, hogy a képességével esetleg ki is fordíthat önmagamból, szóval beijedtem a képességétől, és rögtön a legrosszabbra gondoltam.
Viszont így már értem a hirtelen jött lelkesedésemet, amely most egy kicsit vissza is húzódott, ahogy ő is visszavonta az auráját, vagy milyét...na nem mintha nem lehetne lelkesedni érte, csak hát az biztos, hogy nem úgy ahogy én tettem.
- És ez a képesség, ez olyan auraszerű, vagy célzott? – kérdezem mármint ha nem fordult sarkon, pakolt össze és hagyott itt...
Kyle Phoenix
Kyle Phoenix
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zeneterem Empty Re: Zeneterem

Témanyitás by Sarah Hétf. 10 Feb. 2014, 05:37

Úgy tűnik hogy a témátlanságra szabadkozás a reakció, amit egyrészt értek, másrészt mégsem... Ennél konkrétabb nem is lehetnék. Mindenesetre is nem értek egyet azzal, hogy ő kéri az én bocsánatomat, mivel lényegében jogosan volt és van valószínűleg most is valamennyire kiakadva a dolgon, ennek tényét egy percig sem kérdőjelezem meg. Persze nem kellemes hallgatni az eset okozta bizalmatlanságot, de akkor is igaza van.
- Semmi probléma, ami történt az én hibám, hozzászoktam ahhoz hogy a mutációm aktív és emiatt sokszor kimegy még a fejemből, remélem elnézed. - Bocsánatkérésre bocsánatkérés, mert igazából tényleg úgy érzem hogy nem neki kellett volna ezt megtennie... Plusz az ilyen helyzetek kezelésében sosem voltam jó, rengeteggel boldogulok, de ezzel sosem tudtam. Nem kezdek el pakolászni, az inkább arra lett volna vészterv hogyha kiborul, bár akkor sem léptem volna le csak úgy szó nélkül, az pofátlanság, de akkor nem lehetett volna sokkal értelmesebb lépést kihozni a helyzetből, így viszont van értelme maradni és talán még valami oké is kisülhet a dologból, csak remélhetem hogy ami történt nem bélyegzett meg egy értelmes... Nem is tudom minek nevezzem, szóval egy értelmes ismertséget? Helyes így ez a megfogalmazás? Nos, nagyjából.
- Aura szerű, habár órán megtanultam már hogy miként tudom fókuszálni, de abba rövid távon belefáradnék. - Ahogyan megtörtént már egy jó párszor a veszélyteremben tartott gyakorlások során, komolyan mondom az a legjobb óra az összes között, bár vannak versenytársak de valahogy egyik sem annyira élvezetes. Van szakkör ami lekörözi de most nem azokról beszélünk, vagyis beszélek. Egy darabig még csendesen ülök, kicsit áthelyezkedek a széken, erősen kavarog a fejemben hogy fel kéne dobni valami témát, hátha, csak azt nem tudom, hogy mi legyen az. Kicsit körbenézek a teremben, ezután ötlik fel végre egy jó gondolat.
- Szóval... Mint haladó zenei művész, mennyire sűrűn tervezel itt gyakorolni? - Kérdem kíváncsian, majd kiderül, hogy mennyire sikerül esetleg ezzel oldanom a helyzetet.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zeneterem Empty Re: Zeneterem

Témanyitás by Kyle Phoenix Hétf. 10 Feb. 2014, 08:53

Látom, hogy Csillát is némileg kényelmetlenül érinti a helyzet, így a beszélgetésünk kicsit a kölcsönös bocsánatkérés mocsarába fullad, ami bevallom halvány mosolyt csal az ajkaimra, és a rossz kedvemet is elfújja egy pillanat alatt. Ugyan nem vagyok telepata, mégis valamiért úgy érzem, hogy nem akart ezzel semmi rosszat, és végülis velem sem történt semmi különösebb, tehát nem kezdtem el magamtól például csirkeként kotkodálni az egész iskola előtt vagy ilyesmi.
Immáron inkább érdeklődve, mint dühössen és félelemmel hallgatom kis magyarázatát, és örülök, hogy nem rámolta össze a cuccait, hogy lelépjen. Szívesen veszem a témaváltást, és elmosolyodok a „haladó zenei művész” kifejezésen, mivel nem sokan emlegetnék a dobolást így
- Hát néhány napom eléggé be van táblázva, de időnként azért akad néhány szabad órám – majd egy halvány mosollyal hozzáteszem – bár egyedül azért unalmas lenne ide járni. Főleg, hogy tudom, nem én vagyok az egyetlen „művész” a suliban – fűzöm hozzá egy pislogásnyi kacsintással.
Aztán eszembe jut, hogy mi is érdekli a zenészt még a legjobban a világon, és az hangszere. Márpedig Csilla szemlátomást saját gitárt használt, és valószínűleg szerette is annyira, hogy rendben is tartsa. Azt ugyan nem tudtam, hogy mennyire érdeklik úgy egyébként is a gitárok, de gondoltam egy próbát megér.
- Egyébként nem tudom mennyire érdekelnek a hangszerek úgy általában, de tudok egy remek boltot Coney Islanden, ha Scarlettnek új húrokra lenne szüksége. Ráadásul állítólag van egy Stratocasterjük, amit még állítólag Jimmy Hendrix használt, meg egy Gibson Angus Youngtól. Meg, hát – toldom meg egy óvatos vállrándítással – van ott egy tuti kávézó is, ha elfogadsz majd egy „bocs meghívást egy békekávéval”...
Kyle Phoenix
Kyle Phoenix
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zeneterem Empty Re: Zeneterem

Témanyitás by Sarah Vas. 16 Feb. 2014, 05:40

A szép szavaknak úgy tűnik, hogy megvan a hatása, ahogyan végül egy mosolyt fedezek fel az arcán s érdeklődést. Örülök, hogy látszólag valóban nincs probléma, legalább is egyenlőre úgy néz ki, remélem ez így is fog maradni, a felvetett kérdésemre pedig hazudnék, ha nem azt mondanám, hogy nem azt a választ kaptam mint amire számítottam... Na jó, nem teljesen erre számítottam ez tény, de hasonlóra. A végére elmosolyodom.
- Nos ettől a magányos unalomtól nem hiszem hogy tartanod kell, általában minden hétköznap eltöltök itt valamennyi időt, ha gondolod hogy nem zavarna a társaságom akkor egyeztethetünk. - Vetem fel az ajánlatot, bár ha így alakul és minden alkalommal sikerül ennyire elbeszélni az időt akkor az ittlétünk egyenes okának hamar el fog veszni az értelme, ami probléma is meg nem is, ezt így magamnak fölösleges boncolgatni, neki pedig nem vetem fel, még, lehet majd igen, attól függ hogy mit fog hozni a helyzet. A hangszerek említésére nem mutatok különösebb reakciót ami eltérne a megszokott figyeléstől, egészen addig legalább is amíg említésre nem kerülnek az a bizonyos két gitár, amire kissé elkerekednek a szemeim.
- Erről hogy nem tudtam eddig? - Teszem fel a költői kérdést kissé oldalra tekintve, majd pedig a figyelmem vissza terelgetve válaszolok.
- Rendben van. - Reagálok a kávéra egészen tömören, mosolyogva. Szívesen javítanám azt a " bocs " részét továbbra is a már korábban említettek miatt, de nem akarok bunkó lenni, igaz nem tudom hogy bunkóság-e olyasmi amit nem annak szánnak, igazából minden ilyennek két része van, erre pedig a legegyszerűbb dolog a sértés... Mert igazából azt lehet maximum sértésnek venni amit valóban magára is vesz a sértett személy, legalább is a szememben, egyszerűen így tűnik logikusnak.
- Van már konkrét ötleted az időponttal kapcsolatban? - Van egy olyan érzésem, hogy részemről aktív nyálcsorgatásra fog sor kerülni amennyiben valóban fellelhetőek ezen gitárok a helyszínen.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zeneterem Empty Re: Zeneterem

Témanyitás by Kyle Phoenix Hétf. 17 Feb. 2014, 08:39

Huh, örülök, hogy sikerült a konfliktust feloldani kettőnk között, bár mindig van egy olyan érzésem, hogy erősen túllihegtem a dolgot. Persze annak idején én is elég pocsékul éreztem magam, amikor mindenkinek, aki csak hozzám ért rögtön megrázó élményben volt része. Úgyhogy nem is kárhoztattam Csillát, azért, ami történt.
Lehet, hogy a meghívás kicsit hirtelen jött számára, és azért fogadta el ilyen tömören, bár az is igaz, hogy mi a fenét kellene ezen cifrázni. Basszus, hát van még mit tanulnom a csajokról, mert egyelőre inkább zavarba hoznak, bármennyire is igyekszek fesztelennek, meg magabiztosnak tűnni.
- Hát nekem igazából bármelyik hétvége jó – jegyzem meg – egyébként sem szeretnék folyton itt bent ülni. Mármint ez a suli elég izgalmas meg minden, de az ott kint – intek az ablak felé – mégiscsak New York, és vétek lenne kihagyni.
Persze nem ismerem annyira a várost, mint szeretném, vagy amennyire magabiztos vagyok, de mégis kimenni, kóborolni egy csinos lánnyal, hát talán megengedhető, ha kicsit magabiztosabbnak mutatom magam, mint amennyire igazából voltam. Na majd előtte utánanézek a magyaroknak, hogy mit is szeretnek csinálni, na nem mintha Csilla olyan átlag lánynak tűnne, de ki tudja, hogy mi mindenért lelkesednek az óceán túloldalán.
- Hallani meg én is csak azért hallhattam róla, mert az üzletvezető ugyanúgy texasi, mint én – folytatom egy mosollyal – úgyhogy könnyebben haverkodtunk össze. Persze Jack elég mogorva figura, és nem dicsekszik mindenkinek a gyűjteményéről – aztán azért megengedek egy kicsit kétkedő vállrándítást. – Persze lehetm, hogy kamu az egész, vagy Young csak egyszer a kezébe vette azt a Gibsont, de...azért legalábbis érdemes lenne megnézni – vigyorogtam rendületlenül.
Megvártam, hátha Csilla mond esetleg egy napot, meg egy órát, amikor neki jó, vagy csak hozzáfűz valamit, aztán eszembe jut, hogy ő is játszani, gyakorolni jött, én meg csak lököm neki a dumát folyamatosan.
- Hát, tudom, hogy már játszottál – mondom megvakarva a tarkómat – de nem lenne kedved előadni még valamit? Csak, hogy lássam, hátha tudlak követni, meg mert tényleg jól brillíroztok Scarlettel – bökök a gitárja felé...
Kyle Phoenix
Kyle Phoenix
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zeneterem Empty Re: Zeneterem

Témanyitás by Sarah Szer. 26 Feb. 2014, 17:34

Konkrét időpontra nincs ötlet, New Yorkkal kapcsolatban pedig elmosolyodom, valamikor én is így gondoltam amikor ide költöztünk, aztán jöttek a szebbnél szebb dolgok és igen... New York, jó hely meg minden csak ezzel egyben valahogy problémásabb is mint a legtöbb egyéb híres város, legalább is az adatok alapján amit a neten találtam. Mindenesetre is pár másodperc erejéig gondolkodóan emelem fel a tekintetem a plafonra ahogyan végigpörgetem a fejemben az elkövetkező pár hetem naptárát, a betervezett programokat amiket nem illene lemondani, mivel csak hétvégéről van szó nem igazán kell sok idő a felidézéshez. Persze hamar vissza terelem a figyelmem Nickre és amint végzett egy enyhe bólintás után válaszolok.
- Mit szólnál hozzá úgy... Jövő hétvégéhez? Mostanra elígérkeztem máshova és nem szeretném lemondani. - Vetem fel az ötletet, annál hamarabb sajnos nem igazán érek rá, vagy legalább is hétvégén nem, később meg már túlzottan is késő lenne.
- Mindenképpen megéri, ha tényleg az akkor gondolom elzárva tartja valahol a tömeg elől. - A mondat nagy része inkább elmélkedés, arra pedig kíváncsi vagyok hogy miként fogja rávenni azt a bizonyos ismerősét, hogy is hívják?... Jack?.. Jacket mondott ugye? Azt hiszem. Lényegtelen igazából, oké nem az, egy ember nevéről beszélünk, illene megjegyezni de a nevekkel kicsit mindig problémában voltam, legalább is ha nem személyes találkozásról van szó, az éles helyzet, ott muszáj az embernek megjegyeznie ha nem akar kellemetlen helyzeteket okozni. A téma hirtelen változik meg ahogyan ismét zenére terelődik a szó.
- Köszi. - Jegyzem meg továbbra is mosolyogva, majd pedig kicsit elgondolkodva bökök rá a telefonom képernyőjére és görgetek véletlenszerűen egy darabig amíg meg nem állapodok nagyjából egy ponton.
- Amorphistől a Silver Bride?  - Teszem fel a kérdést végül felé fordulva, mivel említette hogy próbálna követni, én pedig magam is kíváncsi lennék rá, hogy mi sülne ki egy ilyen próbálkozásból, így tehát találni kell valamit amit mindketten ismerünk, ha csak nem akar valamelyikünk improvizálni, ami sokkal jobb módszer mint egy már meglévő számot eljátszani újra és újra, több készséget fejleszt, ezt majd még meg kell ejtenem ma, igaz nem garantált hogy bármi jót össze tudok majd rakni, négy év annyira ehhez még nem volt elég, néha sikerül valami jó de ettől még egyenlőre távolabb állok.
Amennyiben helyeslően bólint elindítom a lejátszást, ha nem, akkor nekiállok mást keresni. Arch Enemyvel mondjuk, azt viszont akkor vetem fel csak mint mondtam, ha az Amorphist nem vágja, vagy ha nem jön fel helyette valami mással, természetesen nyitott vagyok az ajánlatokra.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zeneterem Empty Re: Zeneterem

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.