Hegyek

Go down

Hegyek Empty Hegyek

Témanyitás by Cerebro Csüt. 12 Jún. 2014, 14:49

A környéken található hegyek, amik körbeölelik Salem környékét, megannyi elhagyatott bánya is található itt.
Cerebro
Cerebro
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 1406
Hozzászólások régi : 109
Korábbi szint/kredit : 2.szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Reputation : 5
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Cerebro
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Mindegyik és egyik sem

Vissza az elejére Go down

Hegyek Empty Re: Hegyek

Témanyitás by Vergerin Kedd 11 Aug. 2015, 20:59

(2015 Aug. 11)
2026. Augusztus 11.
Egy csendes, és tiszta éjszakán, hatalmas zaj veri fel a Salemet körülvevő hegyek békés életét.
Vergerin megérkezett az idővonalra, de eléggé értetlen mivel a digitális naptár 2026. Augusztus 11. -t jelez. Tudja ha nem száll ki a gépből akkor, azzal
együtt összeroskad és megsemmisül. Nagy nehezen kiszáll az időgépből, megtesz pár métert és az elkezd atomjaira bomlani, mivel a körülötte lévő tér túlságosan instabil, hogy fennmaradjon. Ekkora még nem volt elég világos számára, hogy mégis hova lyukadt ki. A gép egy kisebb emberek által már, átdolgozott területen "landolt". A hold bevilágította a kísérteties öreg aszfaltutat, és a "Mine" feliratú táblát. A hegy belsejébe vezető út, eléggé veszélyes volt. Ezért
a biztonságosabb utat választja ami talán. Egy kisebb séta után, a fák mögül egy szakadékot vesz észre, és a hatalmas várost.
Hegyek 97337546
Egy kis helyzetfelismerés nem ártott volna, rájött hogy nem Oroszországban van már, hanem egy olyan országban ahol az általa ismert
szövetségesek nyelvét beszélek. Nem filozofálhatott túl sokat, mivel a gép túl nagy zajt csapott, amit nem csak a(z) ARMOR vett észre
hanem az itt élő emberek is. Vergerinnek muszáj volt elrejtőznie, mert egy rendőrségi helikopter reflektorozta a hegyet. Fogalma sem volt,
arról, hogy mit tegyen. Mire a zajok elhalkultak, Vergerin útnak indult a varosféle. Az úton lefelé, viszont máris problémája akad.
Egy rendőrautó állította meg őt, majd kiszállt belőle egy rendőr. A zseblámpájával Vergerin arcába világít majd megszólítja.
(Rendőr 1):- Uram, itt a rendőrség kérem legyen együttműködő.
Vergerin csak pár szót értett belőle amit a rendőr mondott neki, mivel az anyanyelve orosz. Ahogy a rendőr egyre jobban szemügyre vette,
észrevette a ruhájáról, hogy valószínűleg a zajok mögötti incidens Vergerin áll. Majd a rádiójához nyúlt.
(Rendőr 1):- Tom ezt meg kellene nézned, a fickó úgy néz ki mint egy komcsi hallod. Esküszöm nézd meg, lemerném fogadni, hogy
ez csinálta azt a zajt.

Vergerin csak állt, és várta mi fog kisülni ebből.
(Rendőr 2): - Rendben, de előtte értesítem a központot.
A lehúzott ablak mellett hallani lehetett a rendőr szavait amik így szóltak.
(Rendőr 2): - Központ, itt a 436 os járőr, megtaláltuk a gyanúsítottat, mást nem találtunk a helyszínen. Nagy a valószínűsége, hogy ő tőle származnak a
hangok. A férfi elég idős, és érdekes szovjet tiszti ruhát visel magán.

A másik rendőr még flörtölt pár szót a diszpécsernővel, majd kiszállt a kocsiból.
(Rendőr 1): - A fickó onnan el sem mozdult, csak állt és a szemét meresztette rám.
(Rendőr 2): - Inkább tűnik nekem elmebetegnek mint valami ufónak vagy, mittom' én minek.
A két rendőr majd közelebb ment hozzá, és elmondták a jogait. Majd betessékelték a kocsiba, Vergerin nem ellenkezett.
Az út alatt Vergerin a rendőrtiszt felé fordult, és a EHK segítségével az elméje felett átvette a kontrollt.
(Rendőr 1): - Adj ruhát.
(Rendőr 2): - Mi bajod van báttya?
(Rendőr 1): - Adj ruhát.
(Rendőr 2): - Becsavarodtál, neked egy jó sz*x kellene nem egy új ruha. Te hallod mióta nem volt barátnőd. (Felnevetett)
Az anyósülésen ülő rendőr a pisztolyához nyúlt majd a sofőr fejéhez fogta a pisztolyt.
(Rendőr 2): - Úr isten, Sam mi bajod van öreg?
(Rendőr 1): - Állj félre. És szállj ki!
(Rendőr 2): - Ha ez egy rossz tréfa akkor...
Vergerin megfogja a sofőr vállát, majd így szól.
Vergerin : - Állj félre.
A sofőr ijedtében lefékezett az út közepén majd kiszállt a kocsiból. Már öt perce, hogy ez történik Vergerin tudta, hogy hamarosan elveszíti a kontrollt a rendőr felett majd kiszállasztatta és gyomorba lövette magát és a társát. A két férfi haldoklott az út közepén, mikor a másik rendőr elméje felett kikapcsolta a kontrollt így az újra önmaga lett. Még szenvedtek egy kicsit, de elvéreztek. Vergerin a rendőrautóval továbbhajtott a város felé.
Vergerin
Vergerin
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 20
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Aug. 10.
Age : 101
Tartózkodási hely : Salem környékén tartozkodik

Karakteradatok
Főkarakter: Vergerin
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hegyek Empty Re: Hegyek

Témanyitás by Sandman Vas. 23 Aug. 2015, 18:15

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
This is beginning a beautiful...
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Jelenlévő(k):
- Vergerin
- Helikopterek
- Mókusok
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

A két rendőrt hátra hagyó Vergerin még legalább két helikoptert lát elhúzni a feje fölött, a korábban észlelt rendőrségi mellett. Úgy egy mérföldre járhatott már, amikor megreccsent a rádió és beleszólt a korábban oly kedélyesen csevegő diszpécser.
- 436-os járőr, itt a központ. 436 vétel? Az általatok őrizetbe vett személyt át kell adni a szövetségieknek. Gyertek egyenesen a Salemi őrsre. 436 vetted? - Ha Vergerin mást nem is ért az egészből, még csak a kérdést sem az eltérő kultúrájú hanglejtést, a "Salem" kifejezés mindenképpen felismerhető számára, mert épp egy kereszteződéshez ér. Balra Salem, jobbra New Jersey és New York.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Hegyek Empty Re: Hegyek

Témanyitás by Vergerin Hétf. 24 Aug. 2015, 20:39

Mivel túl nagy a felhajtás, ideje elmennem innen. Talán jobban járok ha nem túl sokáig használom ezt a járművet. Hamar kiszúrnának benne, elfordulok New York és New Jersey felé. A szövetség területén kocsikázok, elég veszélyes lehet ez számomra. //Még nem tudom, hogy nem ugyan azon az idővonalon vagyok ahonnan jöttem.// Ha elkapnak, és azonosítanak valószínűleg elzárnak, vagy ki is végezhetnek. A diszpécsernek nem válaszolok, hiszen akkor már is nagyobb
bajban lennék, mint most vagyok. Csak elmegyek, és szép angolosan távozok.
Vergerin
Vergerin
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 20
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Aug. 10.
Age : 101
Tartózkodási hely : Salem környékén tartozkodik

Karakteradatok
Főkarakter: Vergerin
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hegyek Empty Re: Hegyek

Témanyitás by Sandman Pént. 28 Aug. 2015, 00:56

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
This is beginning a beautiful...
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Jelenlévő(k):
- Vergerin
- Autók a távolban
- Mókusok
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

- 436-os járőr, vetted? - kérdezte meg még egyszer a női hang s úgy tűnik utoljára. Miközben az autó fényszóróinak határán egy mókus futott át előtte az úton. Még láthatta lompos farkának villanását, de túl messze volt ahhoz, hogy jobban kivehesse. Ebben a pillanatban a távolban kék és piros fények kezdtek mögötte villódzni, ezt tisztán visszaverte a férfi arcára a középső tükör. Ha belenézett a visszapillantó, Vergerin láthatta ahogy reflektorok is tartoznak a fényhídhoz, amik egyszer csak eltűnnek. Úgy számolhatja, ha belegondol, hogy körülbelül ott tűntek el, ahol a legutóbbi kereszteződés volt. Egy kanyargós útszakasz következik s az egyik forduló után már feltűnik az a hatalmas fényáradat szemei előtt, amit New York bocsájt ki éjszaka. A következő pillanatban azonban egy szemből érkező mentőautó húz el mellette szirénázva.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Hegyek Empty Re: Hegyek

Témanyitás by Vergerin Pént. 28 Aug. 2015, 12:16

Ahogy megláttam a hatalmas várost, tovább hajtottam. A női hangra nem reagáltam. A városi fények gyönyörűek voltak, ehhez fogható hatalmas épületeket
még életemben nem láttam. A visszapillantó tükörbe néztem, még párszor de csak arra mentek, a feltehetőleg rendőrautók amerre megérkeztem.
Ezért jobb, minél előbb eltűnni. Idegességemben megszólalok.
-Amint beérek a városba, elhagyom ezt az autót. Csak érjek be.
A kezem kicsit remeg, ha elkapnak ki tudja mit tesznek velem.
Vergerin
Vergerin
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 20
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Aug. 10.
Age : 101
Tartózkodási hely : Salem környékén tartozkodik

Karakteradatok
Főkarakter: Vergerin
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hegyek Empty Re: Hegyek

Témanyitás by Sandman Szomb. 29 Aug. 2015, 01:26

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
This is beginning a beautiful...
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Jelenlévő(k):
- Vergerin
- Helikopterek az égen
- Mókusok az erődben
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Még hosszú percek telnek el mire a keskeny mellett feltűnnek a lámpasorok, amik már megvilágítják az éjszakai aszfaltot. Így távoli fényár, közelebb jön s narancssárga színárba úsztatja a látóhatárt. A táblák is egyre sűrűbben jönnek szembe s azt mutatják, hogy már csak egy mérföld az a felhajtó ahonnan autópályán folytathatja az útját Jersey majd New York felé. Viszont ahogy feltűnik a fák között a felhajtó aszfaltcsíkja két rendőrautó látható rajta, villogó kék-piros fényekkel. A következő pillanatban pedig pulzáló, távolinak tűnő zaj is eléri Vergerint, majd a felülről érkező fénycsóva középpontjába kerül az autója és így ő maga. Aztán megszólal egy recsegős hang.
- Álljon meg, állítsa le a motort és adja meg magát. Ne féljen! Nem esik bántódása! Segíteni akarunk!

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Hegyek Empty Re: Hegyek

Témanyitás by Vergerin Hétf. 31 Aug. 2015, 21:40

A két jármű mögöttem folyamatosan követett és megszólítottak. Nem értetettem amit mondtak, de az én kocsimban az üzemanyag elfogyott és az autóm elkezdett lassulni. Hirtelen erős fájdalmat éreztem a fejemben, elkezdtem szédülni. A jobb kezem begörcsölt, és elrántottam a kormányt jobbra, és egy fának csapódok. Elájultam. Hirtelen egy furcsa, kihalt fás területen ébredtem, és egy maszkos férfi áll előttem, fekete köpenyben és csuklyával a fején.
-Biztosan álmodom? Vagy mégse? Mi történt velem?
Vergerin
Vergerin
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 20
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Aug. 10.
Age : 101
Tartózkodási hely : Salem környékén tartozkodik

Karakteradatok
Főkarakter: Vergerin
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hegyek Empty Re: Hegyek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.