Matamona Hikari - Yochike Hiraoka NJK / Kardja

Go down

Matamona Hikari - Yochike Hiraoka NJK / Kardja Empty Matamona Hikari - Yochike Hiraoka NJK / Kardja

Témanyitás by Yochike Hiraoka Szer. 08 Júl. 2015, 19:42

Karaktered neve:  Matamona Hikari

Nem:   Férfi

Kaszt:  N/A

Jellem: Általában higgadt, hidegvérű, de ha rájön akkor nagyon mosolygós. Kissé öntelt, de tisztelet tudó. Megértő és jó társaság.

Személyazonosság:  Titkos

Születési helye és idő: N/A - Amikor Shinigami lettem.

Kor:   50

Család:  N/A

Foglalkozás:  N/A

Testmagassága:  190

Testsúlya:    85

Szeme színe: Világos barna / Világos zöld

Haja színe:   Fehér

Bőre színe:  Világos

Különleges ismertetőjel: Csillogó bőre

Repülési sebesség N/A

Egészségi állapot/ betegségek: Nem kaphat el betegségeket, esetleg ha valami megfertőzi a képességeimet, erőmet.

Matamona Hikari - Yochike Hiraoka NJK / Kardja 351bc79

Előtörténet:

Egyszer csak megjelentem egy érdekes helyen. Épületek voltak azon a helyen. Magas házak és minden csillogott a fénytől ami rávetült. Érdekes módon a házak nem függőlegesen álltak, hanem vízszintesen.  Mivel nekem ez a sorsom, tudtam, hogy mi is ez. Igen, ez annak a személynek a lelke, aki velem fog harcolni, aki a társam lesz. Hmmm, kíváncsi vagyok rá.  Egy ideig, amíg ki nem bontakozott az ereje, némán ültem és vártam. Minden ami öt érzelmileg befolyásolja, az kihat a lelkére, a lelki világára, amiben én élek. Ha dühös, akkor villámlik és dörög az ég, viharossá válik az idő. Ha vidám, kisüt a nap és kellemes idő lesz.  Egy gyenge pillanatában elhívom az én lakhelyemre, az ő lelkivilágába.
-   Te, mi a francokat csinálsz? Ennyi telik tőled? Rád se ismerek… - Közöltem vele. Miközben a földön feküdt.
-   Te, ki vagy?- Éretlen módjára feltette et a kérdést.  Miközben oda-vissza kapkodta a tekintetét. -   Persze.. Meg se ismersz, gondolhattam volna. Te szerencsétlen. A nevem, Tisztességes Fény, vagyis  Matomona Hikari. Válaszoltam neki kissé gúnyosan
-   Várjunk csak… Te vagy a kardom? – Válaszolta, és közben azt se tudta, hogy hol van.  - Ilyen lassú a felfogásod? Jól jegyezd meg a nevem... – Mondtam neki, majd szépen lassan visszatért az ő világába.  Erőmből adtam neki egy jó adagot, amitől hátha észhez tér. Közben megpróbálom gyógyítgatni is ezt a szerencsétlen idiótát….  Vissza tértem a lelkivilágába, ami romokban állt, mikor elmentem, de mikor visszatértem, elkezdett kisütni a nap és visszajönni a kellemes idő, a normális.  Azóta nem igazán történt nagyobb gond. Együtt harcolunk, néha egy átjön az én világomba és beszélgetünk, edzünk egy kicsit.


Képességei:

Név: - Fénysugár - Rei
               Parancs: - Vakítsd meg, Hikari!
-
Kardja erős fénysugarat bocsát ki, ami csak előre hat, olyan 120-150cm távolságban. Ami elveszi az ellenfele látását 4-5 mp-re.
-   Egy harcban max 7x használhatja -  1 körben, maximum 2x használható. 3 körönként  használható újra-

Név: -  Bankai
Parancs / idézés:  Bankai
- Egy fehér kimono jelenik meg rajta, amin néhol sárga "szalagok" díszítenek, majd az ereje, gyorsasága, ügyessége, pontossága emberi maxon lesz. Haja háta közepéig megnő, és hófehér színe lesz az egésznek. Tűz vörös szem színe lesz.
-3 körönként használható, 1-2 körig tart.


A hozzászólást Yochike Hiraoka összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 19 Júl. 2015, 12:19-kor.

_________________
Matamona Hikari - Yochike Hiraoka NJK / Kardja 8vu7uo Matamona Hikari - Yochike Hiraoka NJK / Kardja 2yvl92u]  Matamona Hikari - Yochike Hiraoka NJK / Kardja Fp2pec
Yochike Hiraoka
Yochike Hiraoka
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 12
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 05.

Vissza az elejére Go down

Matamona Hikari - Yochike Hiraoka NJK / Kardja Empty Re: Matamona Hikari - Yochike Hiraoka NJK / Kardja

Témanyitás by Thorhalla Szer. 08 Júl. 2015, 19:58

A kard képességeit is írd be még ide, azt a kettőt és akkor rendben lesz Smile

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Matamona Hikari - Yochike Hiraoka NJK / Kardja Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.