Nagashima Kameko

Go down

Nagashima Kameko Empty Nagashima Kameko

Témanyitás by Koyabi Ayumi Kedd 29 Szept. 2015, 14:00

Teljes név: Nagashima Kameko
Egyéb neve: Meko-chan
Típus/Faj: mutáns Feline
Nem: nő
Kora: 16
Születési idő, hely: 2010 05 20 Japán Hirosima
Haj: barna
Szem: kék
Bőre színe: Sárga
Rokonai:
Apa: Nagashima Haru él
Anya: Nagashima Yuki él
Báty: Nagashima Hiro él
Bár nem testvér, de ő a nővére ként szereti: Koyabi Ayumi él
Személyazonosság: nyilt
Foglalkozás: X-diák
Testmagasság: 170 cm
Testsúly: 56 kg
Különleges ismertetőjel:
Repülési sebesség: nincs
Jellem: jó
Életrajz:
Üdv, a nevem Nagashima Kameko, de a barátaimnak, és Onee-samának, csak Meko-chan. De, van olyan is mikor, Onee-sama a teljes nevemen szólít. Onee-sama, már azóta él közöttünk, hogy az eszemet tudom, de nem csak ő van nekem, hisz ott van még a bátyám is, Hiro. Ő sose nézett úgy rá, mint egy testvérre, inkább csak egy barátot látott benne. Mondjuk, én is tisztában voltam azzal, hogy Onee-sama nem a család tagja, hanem a szüleink magukhoz vették, hogy felneveljék, de ettől én akkor is a nővérem ként tisztelem Onee-samát. A családom, Japán egyik leg gazdagabb családja, de ez nem azt jelentette, hogy esztelenül költhetek/költhetünk, mint mondjuk a nyugati gazdagok vagy más itteni gazdagok gyermekei. Mondjuk, pár CD-én, illetve könyvön és mangán kivűl mást nagyon nem vettem, csak esetleg egy-két ruhadarabot, ami mondjuk meg tetszet. Apa, egy robotos cég igazgatója, és jó pár robot került ki a Nagashima cégtől, köztük az új Chi széria is, ami főleg perverz idiótáknak készítették, de nyugatra nem terjedt el a Nagashima féle mesterséges egység, vagy csak én nem hallottam róla. Aztán, ott van még anya, Aki a cégnél, mint igazgató helyettes dolgozik. A veszekedések, nagyon ritkák, és egyáltalán nem olyan nagyok bár, ha jobban bele gondolok, volt is példa egy ilyen nagy veszekedésre, de akkor egyből Onee-sama hoz rohantam, és nála az ő szobájában töltöttem a az éjszakát. Majd, Onee-sama ról kiderült, hogy egy mutáns Lupine. Míg Onee-sama karatézott, a bátyám Hiro edző terembe járt súlyt emelni, én pedig jég táncedzésekre jártam, amikre többnyire Onee-sama kísért el. Fél füllel, hallottam a felsőbb éves korcsolyázóktól, hogy valahol van egy furaköd zárt el egy nagyvárost, valahol nyugaton, persze én kis naiv, azt hittem, hogy ez csak egy amolyan szó fordulat féle, de mint késöbb ki is derült, nem az volt. Majd, Onee-sama Tokyoba ment, hogy tovább tanulhasson, hogy tanár legyen belőle. Közben, rólam is kiderült, hogy mutáns vagyok, még hozzá egy Feline, és én se kaptam ki, mert az lettem. Miután visszajött, egy helyi általánosban kapott is munkát, de az is csak pár évig tartott, mert aztán valakinek köszönhetően, ki rúgták, és sehova máshova nem vették fel őt többé, bár tisztázva lett, hogy ő soha nem fajtalankodna a diákjaival. És a szülőt is beperelték, amiért ilyen vádakkal gyanúsította őt. Onee-sama, bár próbált munkát találni, de mindenhol ugyan azt a választ kapta, de aztán apa adott neki munkát, ő lett a testőröm, és a magán tanárom, ha szükség van rá. Az, hogy a nagyvilágban mi történik, azzal annyira nem foglalkozom, mert annyira nem érdekel, de pár szülő, szokott erről arról beszélgetni, de azt is csak így fél füllel hallgatom, hogy másút mi is a helyzet, és az is csak olyan mondat foszlány. Csóri New Yorkiaknak, nem volt elég a démontámadás, most meg itt ez a maffia háború, amiről anyának is, és Onee-sama nak is megvan a véleménye róla. Egy mutáns suliról is volt szó, ahol az olyanok tanultak, mint én, vagy Onee-sama, bár neki szerintem nem kell ott tanulnia. Egy ideig, csak kerültem a témát, mert volt egy olyan félelmem, hogy nem fognak egyedül elengedni, és Onee-sama sem biztos, hogy velem jönne. Mikor felhoztam a dolgot, a szüleink nem mentek bele, csak mikor Onee-sama önként jelentkezett, hogy elkísér, úgy viszont már elengedtek. Másnap, már a család egyik magán gépén utaztunk Salem be, ahol ez a suli is van, majd be is iratkoztunk, és Onee-sama is kapót egy állást, mint helyettes tanár.
Képesség:
- Macskaember kinézet, karmok és fogak csontok töréséhez elég erősek
- Visszahúzható karmok
- Állattá való átalakulás
- Képes lehet vissza változni emberré, de nem kötelezően
- 1 tonnás erő
- Emberinél sokkal nagyobb gyorsaság
- Fizikai ellenállás kisebb sebesülések ellen
- Fejlett érzékszervek
- Felismerik egymást szagról, hangról, kinézetről, ha élőben találkoznak, szinte semmiféle álca nem fedi el őket.
- Állati ösztönök
- Talpra esés: esés közben reflexszerűen korrigálják magukat, megfordulnak a levegőben, és a talpukra, érkeznek. Ebből az következik, hogy kell nekik egy bizonyos magasság, hogy legyen idejük erre a korrekcióra.
- Szeme, ha macska alakot ölt kék marad.

Kötelező órák:
- Matematika (elmélet)
- Önvédelem
- Etika
- Irodalom és nyelvtan
- A mutáns és sima művészet története / Ismerd meg az agyadat más módon
- Biológia és kémia / Kvantum biofizika, Molekuláris biológia és egyéb alapvető tudományos koncepciók
- Világtörténelem (ókortól napjainkig)
- Fizika
- Matematika (gyakorlat)
- Jövő történelem / Mechanika és Elektronika

Választott órák:
- Hogyan használd az otthoni dolgokat fegyverként
- A harc művészete harccal és anélkül / Zen meditáció
- Mutáns és filozófia
- Repülő eszközök vezetése / Mágikus tanok (elméleti óra)
- A mutáns és sima művészet története / Ismerd meg az agyadat más módon

Választott órán kívüli csoportok:
- Kreatív önmegvalósítási klub

Jelentkezés egyéb programok:
Túlélő kirándulás Vadföldre
Épület városlátogatások: Attilán-ón, Asgardon, Atlantiszon, SHIELD-nél, Csúcs űrállomáson és Baxter-toronybam

Hétfő:
06: óra: Ébresztő
07 óra: Reggeli
08-10 óra: Matematika (elmélet)
10-12 óra: Hogyan használd az otthoni dolgokat fegyverként
12-14 óra: Önvédelem
14-16 óra: Képességfejlesztés és használat
16-17 óra: Zen meditáció
17-19 óra: szabadfoglalkozás
19:30: Vacsora
19:30-22 óra: Szabadfoglalkozás
22 óra: Takarodó

Kedd:
06: óra: Ébresztő
07 óra: Reggeli
08-10 óra: Etika
10-12 óra: A harc művészete harccal és anélkül
12-14 óra: Irodalom
14-16 óra: A mutáns és sima művészet története
16-17 óra: szabadfoglalkozás
17-19 óra: -
19:30: Vacsora
19:30-22 óra: Szabadfoglalkozás
22 óra: Takarodó

Szerda:
06: óra: Ébresztő
07 óra: Reggeli
08-10 óra: Biológia
10-12 óra: Repülő eszközök vezetése
12-14 óra: Mutáns és filozófia
14-16 óra: Világtörténelem (ókortól napjainkig)
16-17 óra: szabadfoglalkozás
17-19 óra: Kreatív önmegvalósítási klub
19:30: Vacsora
19:30-22 óra: Szabadfoglalkozás
22 óra: Takarodó

Csütörtök:
06: óra: Ébresztő
07 óra: Reggeli
08-10 óra: Számítógép hackelés és informatika
10-12 óra: Túlélés a távoli űrben
12-14 óra: Fizika
14-16 óra: Matematika (gyakorlat)
16-17 óra: kémia
17-19 óra: szabadfoglalkozás
19:30: Vacsora
19:30-22 óra: Szabadfoglalkozás
22 óra: Takarodó

Péntek:
06: óra: Ébresztő
07 óra: Reggeli
08-10 óra: Mechanika és Elektronika
10-12 óra: idegen kultúrák
12-14 óra: Ismerd meg az agyadat más módon
14-16 óra: nyelvtan
16-17 óra: Biológia és kémia
17-19 óra: szabadfoglalkozás
19:30: Vacsora
19:30-22 óra: Szabadfoglalkozás
22 óra: Takarodó

Szombat: (nem kötelező órák)
12-14 óra: Nyelvtanulás, Angol
15-17 óra: Önvédelem

Vasárnap: (nem kötelező órák)
10-12 óra: -
13-15 óra: Ebéd
15-17 óra: Szabadfoglalkozás
Nagashima Kameko 2qmeuk3_th


A hozzászólást Koyabi Ayumi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 01 Okt. 2015, 22:20-kor.
Koyabi Ayumi
Koyabi Ayumi
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 15
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Nagashima Kameko Empty Re: Nagashima Kameko

Témanyitás by Thorhalla Kedd 29 Szept. 2015, 18:06

Itt is ugyanazok a hibák, mint a főkarinál. Már nincs AIM, amikor előjön a karid mutációja, így a regisztráció felesleges.
Az időrendi hibák is ugyanazok, 6 éve nincs köd már NY felett stb. Szóval itt is javítsd, aztán szólj, ha kész.

És a képesség, max 1 tonnás erőd lehet diákként.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Nagashima Kameko Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Nagashima Kameko Empty Re: Nagashima Kameko

Témanyitás by Thorhalla Pént. 02 Okt. 2015, 10:41

Ez is rendben így, elfogadva.
Az órarendet nézd át, mert abban vannak hibák, pl hétfőn olyan órákat írtál fel, ami nincs is.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Nagashima Kameko Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Nagashima Kameko Empty Re: Nagashima Kameko

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.