Perfect Pizza Pub

Go down

Perfect Pizza Pub Empty Perfect Pizza Pub

Témanyitás by Thorhalla Szer. 23 Feb. 2011, 16:59

A régi topic

Egy kicsit ír hangulatú pizzabár. Kellemes hely egy utca sarkon így az egész fal üveg és a fény kényelmesen beárad. Van kiülő része esernyőkkel. Az egyik legtöbb ízesítésű pizzákkal szolgálnak és remek ritka ír és angol ételeket is felszolgálnak. A pub főleg egy család tulajdona, aminek a szakácsnője a család anyukája a bár vezetője az apuka és a fia, két pincérnő az ikerlányok és három barátnő segít még a főzésben és a felszolgálásban. Sok fiatalt dolgoztatnak. A pub fehér és zöld színekben pompázik.


A régi topic


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 26 Feb. 2011, 20:48-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Perfect Pizza Pub Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Perfect Pizza Pub Empty Re: Perfect Pizza Pub

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 26 Feb. 2011, 13:22

#1 2009-02-16 22:20:51
Morsus
Egy kicsit ír hangulatú pizzabár. Kellemes hely egy utca sarkon így az egész fal üveg és a fény kényelmesen beárad. Van kiülő része esernyőkkel. Az egyik legtöbb ízesítésű pizzákkal szolgálnak és remek ritka ír és angol ételeket is felszolgálnak. A pub főleg egy család tulajdona, aminek a szakácsnője a család anyukája a bár vezetője az apuka és a fia, két pincérnő az ikerlányok és három barátnő segít még a főzésben és a felszolgálásban. Sok fiatalt dolgoztatnak. A pub fehér és zöld színekben pompázik.


#2 2009-02-18 01:27:37
Morsus
Előzmény: St. Michael templom.

- Hölgyem ön most az egyik kedvenc helyemen fog étkezni.
Mondja büszkén Zack.
~ Ritkák a mutánsok nagyon ritkák és akiknek akkora ereje van, mint a koldusnak... azok simán rabolhatnának, de miért nem teszik akkor meg? Valami van e mögött, ami nyomozást érdemel.
A férfi leülteti a nőt és leülve egy tinilány lép melléjük.
- Szia aranyom én a megszokottat kérem a hölgy meg egy étlapot és létszi írd a számlámhoz, hétvégén fizetek.
- Zaaack.. apa megöl, de legyen.
Ráz a a fejét a lány és lerakja az étlapot a nő elé békésen mosolyogva vesz egy papírt, hogy felírja a kérést.
~ Szép csaj, de még mindig van egy furcsa deja vu-m az egésztől, de mi a fenéért? Vajon skizofrén vagy csak szeret magára szólni? Túl sok kérdés egyszerre vagy csak olyan hosszú ideje nem melózok, hogy már ennyi kérdés kiakaszt?


#3 2009-02-18 11:56:52
Yvette
~ Szóval, jöttünk, pizzázni... nem szeretem a pizzát.
~ Az te vagy.
~ De, akkor se szeretem.
~ És? Van más is...
~ Akkor se szeretem a pizzát.
~ Akkor egyél mást... ott az étlap. Nézd meg.
~ De...
~ P*csa. Ott van, tepsis ételek.
~ Nem kérek.
~ Krumpli?
~ Nem.
~ Akkor?
~ Na jó...

- Én egy Hawaii pizzát kérek, meg egy kólát.

~ MEGÖLLEK!!!!!!!
~ Nem, te mesélsz.
~ NEM! Én MEGÖLLEK!

A továbbiakban, ha Zack nem zökkenti ki őket, akkor belül zajos, kívül bamba belső harc következik...


#4 2009-02-19 22:54:35
Morsus
A lány pillanatokon belül hozták az üdítőket és Zack nagyot ivott az italba az élmények kiszárították.
~ Miért ilyen csendes és min szenved ennyire?
- Még be sem mutatkoztunk.
Töri meg a csendet Zack kezet nyújtva udvariasan és a nőre mosolyog.
- Zacharias Morsus, de szólítson Zack-nek.
Mondja a nyomozó és hátra dőlve ismét az italába iszik.
- Maga mit csinál ha éppen nem autók biztonságát ellenőrzi?
Kérdezi a nyomozó és lerakja az üres üveget majd mikor a pincérnő elég közel sétál el akkor int neki az üvegre és a lány fel is kapja, hogy újra töltse. Az üvegbe sprite kerül.


#5 2009-02-21 13:28:56
Yvette
~ Mutatkozz be szépen!
~ Idióta.
~ Akkor is, mutatkozz be és csevegj!
~ Az nem megy...
~ Na persze. Akkor oldd meg.
~ De...
~ Nincs de. Oldd meg.

- Yvette vagyok...

~ Elhallgat egy pillanatra... nem, nem tudom mit mondj... talán... fogalmam sincs... legyél diák például...

- És koptatom az egyetemi padokat... már ha éppen bent vagyok. De ez nem szokott sokszor előfordulni...

~ Szélesen mosolyog Zackre, és visszakérdez. Úgy, ügyes!

- És maga mit csinál, amikor nem azon veszekszik a pincérrel, hogy mikor fizeti a számlát?


#6 2009-02-21 14:01:30
Morsus
Morsus a lányra pillant mosolyogva ekkor érkezik meg a két pizza felszeletelve és Zack az egyik szeletet veszi fel és nagyot szippant az illatából.
- Diák... - mondja Morsus átgondolva. - Én nyomozó vagyok.
Mondja és eszik pár falatot. Napok óta nem tudott rendesen enni szóval ez most nagyon jól esik neki.
- Detektív és fejvadász. Keresett személyeket próbálok megtalálni, hogy ne kelljen étterem tulajokkal vitáznom a számlákról.
Mondja Morsus csendesen és folytatja az evést és várja, hogy a lány felpattanjon és elrohanjon ahogy ilyenkor szoktak az emberek.


#7 2009-02-21 14:20:04
Yvette
~ Basszus! Basszus! Basszus!
~ Nyugi, kimászunk ebből!
~ De hogy? Basszus! Kellett nekünk elfogadni ezt...
~ Te akartad!
~ Tudom! Hogy másszunk ki ebből? Hogy?!
~ Nyugalom. A pánik rossz. A pánik rossz!
~ És ha én pánikolok?
~ Az is rossz! Ne nyavajogj, nem tudok így gondolkodni...

- Szóval nyomozó...

~ Eddig fasza. Nagyon fasza!
~ Nyughass már! Ő fizet, nem? Akkor megesszük ezt a vackot. Ha már kikértem. Szépen kulturáltan. Ne tartsd így ökölben a kezed, ez feltűnik!
~ Bocs...
~ Szóval, megkajálunk, közben csevegünk, aztán olyan messzire lépünk le tőle, amennyire csak lehet!
~ Jó terv... de akkor is... ez nyomozó!
~ Cssss!

- Meséljen, miket szokott kinyomozni! Féltékeny férjek a megbízói, vagy komolyabban is foglakozik a dolgokkal?


#8 2009-02-21 14:57:50
Morsus
-Is-is. Ha jobb napom van akkor komoly ügyeket kapok, de ha olyan, mint mostanság akkor sírok pár féltékeny emberért, akik a szerelmükre gyanakodnak. Jól van a keze?
Kérdi Morsus látva az ökölbe szorult, remegő kézfejet.
- Pontosan hol tanulsz amúgy?
Kérdezi Zack és a második szeletbe kezd bele majd bele iszik az italába, de tekintete végig a nőre figyel aktívan.
~ Nah mikor rohansz el? Mindig elrohantok. Menj el mellékhelységre vagy kapd fel a telódat. Legalább lesz még egy pizzám.


#9 2009-02-22 21:41:12
Yvette
~ Tessék, egy nyomozó előtt kell neked szórakozni!
~ Bocs, bepánikoltam...
~ A pánik jó... néha. Most nem az. Lassan ereszd el...

- Kicsit összerándult... Tudja, elég régen nem ettem és ez ilyen hatást vált ki belőlem.

~ Okos. Most nyugodtan!
~ Oké, oké! Csitt, így nehezen fog menni!

- A New York-i Egyetemen vagyiok, infón. Nem túl érdekes és inkábba csak idegesítem a tanáraimat, hogy a munkájuk és a jelenlét nélkül is megvannak a vizsgáim...

~ Ügyes! Ügyes!
~ Köszi! IGyekszem kihúzni a s*gged a bajból...

- Mesél még az ügyeiről?

~ Érdeklődsz?
~ Belövöm az ellenséget! Egyébként egész finom a pizza... lehet megszeretem.
~ Lehet, hogy komolyabb problémáid vannak a skizofréniánál...
~ De legalább tudok róla...
~ És szerencsémre, nem szedsz rá semmit!
~ Túl hülye vagy, hogy veszni hagyjalak...

Ha Zack mesél az ügyeiről, akkor néha az érdeklődő arcot vág és beszúr egy-két ahah-t és ühümöt.
Ha valami tényleg felkelti az érdeklődését, majd rákérdez a mese végén.


#10 2009-02-22 21:49:07
Morsus
- Sok minden volt, de a legtöbbről nem tudok mindent elmondani a lényege féltékeny feleségek meg férjek, de voltak furcsa esettek is, mint nem messze egy kollégámmal szokatlanul élőholtszerű embereket próbáltunk megállítani. Amúgy csak idiótákkal futottam össze és voltak poénos események.
Mondja és bele eszik a pizzájába.
~ Jééé nem futott el. Akkor leissza magát, hogy holnap részegségre fogja a mai estét?
- Persze pár hete egy régi barátom szétlőtte a kocsimat és a házam egy részét szóval most a fűtés elégé vacakul megy, de van ez így.
Meséli úgy Zack mintha ez természetes lenne.
- Szóval a konyha most sajtnak tűnik belülről.


#11 2009-02-22 22:04:23
Yvette
- És miért lőtte szét? Főleg, ha barát?

~ Zombik?

- És zombik? Vagy vámpírok? Érdekelnek a félholtak... bár szerintem csak addig, amíg nem futok velük össze szemtől szemben... azt hiszem

~ Kellemes mosoly suhant át az ajkán, s egy pillanatra elmélázva figyeli a férfit.
~ Ha meggondolom... nem is néz ki rosszul...
~ Jahm. De csak egy éjszakára!
~ Szegény...
~ Ugyan... Férfi, túlteszi magát rajta.

- Maga szerint várható még ilyen támadás, amiről az előbb beszélt?

~ Bizalmasan közelebb hajon és kicsit kiélvezi a másik jelenlétét, azt, hogy egy hús vér ember ül mellette...
~ Hajajj... Mibe rántgatsz bele...


#12 2009-02-22 22:13:57
Morsus
- A barátságunk nagyon egyéni ő megakar ölni én szeretem őt látnia börtön rácsai mögött, de nyugodjon meg, mert csak három hét múlva fog megszökni.
Mondja Morsus és a tányérjára néz.
~ Már a felét megettem? Hűű úgy fest ma falánk vagyok. Közeledés? Még nem is tegeződünk, de már közeledik, nem panaszkodom engem nem zavar...
- Nem hiszem, hogy azok zombik lettek volna valszeg csak furcsább mutánsok, de a haverom babonás volt így nem vesztem vele össze ezen, de még semmi nyomát vagy bizonyságát nem tapasztaltam a természetfeletti lényeknek.


#13 2009-02-22 22:19:43
Yvette
- Igen, a mutánsok nem elég természetfelettiek... Nem szeretem őket... Ne értse félre! Nem azért mert mások vagy hasonló... a fehéreket se gyűlölöm, mert más a bőrük színe. Nem, az egyetlen bajon, hogy többre képes, mint én... És akkor kicsinek érzem magam. Maga nem?

~ Mi lenne, ha tegeződni kezdenétek?
~ Nem rossz ötlet! Engem is zavar már...

- Egyébként szeretném, ha egyszerűen tegeződnénk... márha, ez magát... téged, nem zavar!

~ Szép mosoly, aztán elgondolkodik és harap egyet, amire szinte azonnal iszik is.

- Honnan tudja, hogy három hét múlva szökik meg? LEhet egyáltalán biztos benne?

Utoljára szerkesztette Yvette (2009-02-22 22:20:27)


#14 2009-02-22 22:32:05
Morsus
- Rendben. A tegeződés jobb tényleg. Engem nem érdekel kinek mi az ereje vagy mi nem. Persze van, hogy az erő sokkal rosszabb, mint hinnénk.
Mondja kicsit keserűen Zack és megrázza a fejét.
- Honnan tudom? Mindig ezt csinálja a kis kópé amióta először börtönbe csaltam. Azóta mindig három hét és négy nap után kiszökött valahogy és utánam jött. Valahogy ezt varázslatosan csinálja vagy csak rendszermániás a pasi. Még nem döntöttem el.
Mondja Morsus és tovább falatozik majd emeli az üres poharát, hogy töltsék meg.


#15 2009-02-22 22:43:46
Yvette
- Mesélj még a "kis kópéról!"

~ Mire jó ez?
~ Szóval tartom.
~ Áh! Hajrá. Azért közben egyél.
~ Jahm, oké! De.. de már tele vagyok...

- Fura kérdés lesz, de nem kérsz még pizzát? Kicsit nagy lett az adag és nem bírok el vele...

~ Odaadod neki?
~ Igen. Nekem nem kell... akkor minek? Nem is ízlik annyira, szóval, inkább nem erőltetem.
~ Rendben... akkor legyen. Mosolyog rá Zackre. Tényleg nem bír a pizzával, de azért derekasan megküzd vele. Ő is kér még egy italt, hiszen az előző elfogyott.


#16 2009-03-09 21:14:53
Morsus
- Egy drogelosztókat vezető baromarcú, akit kicsit tönkre tettem és most egyenlíteni akarja a számlát. Nem nagyon megy neki, de mindegy.
Zack befejezi a pizzáját és az italját.
~ De éhes vagyok jó lenne még enni, de nem aakrom kihazsnálni a lányok rendeségét.
- Persze megeszem.
Átveszi a ppizzát és próbál nem éhezőként enni belőle.


#17 2009-03-09 21:46:48
Yvette
- Látom te se ettél mostanában rendesen...

~ Megoldod? Addig lelépnék kicsit, tudod, tanulni kell... meg zh lesz...
~ Zh?
~ Zárthelyi.
~ De nem is tanulunk! Nem vagyunk diákok!
~ Te nem... Viszont nekem beadandóm van, meg zh-. Szóval, te most szépen elleszel a szépfiúval, eléred, hogy hazavigyen magával.
~ Nem.
~ De. Be kell jutnunk a házába. És ezt te is tudod. Kell nekünk az a lista. Főleg, ha élni akarsz... Nahm, gyerünk, csevegj!

- Mesélj még egy kicsit magadról!

Kicsit közelebb húzódik a férfihoz és megborzong annak közelségétől. Libabőr fut végig a karján és nem nagyon érti, hogy miért költöztek pillangók, vagy valami egész más bagázs a gyomrába. Már lopott úgy, hogy a bizalmába férkőzött az illetőnek, de aztán vele halálos kergetőzésbe kezdtek... nem volt jó időszak, nem akarja megismételni. Vele főleg nem...

~ KYMERA!!!! AZONNAL GYERE VISSZA!!!

Utoljára szerkesztette Yvette (2009-03-09 21:52:30)


#18 2009-03-09 21:58:00
Morsus
Zack arcán kérdő tekintet ül ki egy pillanatra majd eltűnik.
~ Közeledés? magamról beszélés? Érdekes.
Elemzi Morsus majd vállat von.
- Nos nyomozó vagyok. Unalmas és idióta emberekkel. Sokkal. Néha leakarnak lőni. Ez még egy ideig nem fog történi ha minden jól megy. Neked valószínüleg izgalmasabb életed van. Mesélj róla.
Mondja érdeklődve Zacharias és a nő felé hajol érdeklődve.


#19 2009-03-20 23:23:43
Yvette
- Nem tudom, hogy lehet- e egy zh vagy az akadékoskodó tanárok izgalmasabb, minthogy az embert fegyverrel üldözzék...

~ Persze... te csak NOSsal töltött kocsikban száguldozol, magasról ugrasz és nyomozók gépéből kell ellopnod adatokat, azért, hogy ne öljenek meg. Ügyes. Mesélj! Na persze... KYMERA!!!!!!!

- Mondjuk van egy része az életemnek, amit lehet nem neked kéne elmondanom... Nem a személyed, inkább, a foglalkozásod miatt.

~ Fasza... ebbe belemásztam... Helló! Yvette vagyok, tolvaj. Örülök, hogy találkoztunk... Ennyire azért nem kéne Riddick-nek lennem... KYMERA!!!
~ Ne üvölts már idióta!
~ Sikerült a ZH?
~ Ne ilyen hangnemben. Amúgy meg nem. Vissza kell mennem...
~ Megint itt hagysz?!
~ Jahm, csak még bekavarok neked!

Kymera mosolya nagyon rossz érzéseket kavart Yvette-ben. Nem tudta, hogy merre járt a másik az idő alatt, nem tudta, mikor megy el megint és hogy mikor jelenik meg újra. De főleg azt nem tudta, hogy most mire készül az idióta. Nem kellett volna aggódnia, nem bekavarni akar neki, hanem segíteni. Még közelebb húzódik Zackhez és egy ujjal végigsimít a férfi kézfején, lassan, a csuklójától az ujjai felé.

- Szép keze van...


#20 2009-03-20 23:55:28
Morsus
Zack arcán megszokott kisfiús modora jelenik ahogy hallgatja a nőt. Félnek tőle az emberek, mert abból él, hogy felfedi őket. Olyan akár egy pszichológus vagy egy rendőr ha rosszat mondasz mindent felfedsz előtte. Ettől retteg az ember a legjobban, hogy elveszti a titkait. Ám Morsust sose érdeklik a titkok és most is csak beszélgetni akar. Szóval figyelmes egészen addig ameddig a lány meg érinti a kezét. A puha bőr kényeztető érintése egészen andalító. Nyugodt lesz és nem tudja mit is tegyen. kedves legyen vagy elutasító? A napjai rémesek voltak így nagy levegőt vesz és megérinti a nő kezét a szabad kezével. Szüksége van egy kis érzelemre.

/A sok perverz mocsadék nagy szomorúságára a történet holnap reggel folytatódik a Morsus házban/

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Perfect Pizza Pub Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.