Tyr-Xor

Go down

Tyr-Xor Empty Tyr-Xor

Témanyitás by Tyler Hétf. 08 Aug. 2011, 13:00

Kozmikus Kalandokra készült NJK.



Adatok:

Név:Tyra Buckler
Egyéb név(i): Tyr-Xor
Faj: Fél Kree-fél mutáns
Nem: Nő
Jellem: Heves, harcias, utálja azokat akik lenézik a másikat a származásuk, fajuk miatt, néha kicsit szétszórt, szórakozott
Személyazonosság: titkos annyiban, hogy a Kree-k nem tudják, hogy félig földi származású
Születési helye és idő: 1995. január 16. Föld, Jacksonville
Kor: 25
Család:
Anya: Mira Buckler-mutáns (meghalt)
Apa: Tan-Xor-Kree, elismert tudós, jelenleg a Fellegvárban tartózkodik
Testvér: Nincs
Foglalkozás: Karbantartó, Technikus
Testmagassága: 185 cm
Testsúlya: 70 kg
Szeme színe:Fekete
Haja színe: Fekete
Bőre színe: Fehér-ha elpirul, vagy zavarban van, dühös, akkor halvány kékre vált
Különleges ismertetőjel: A testi felépítése, kicsit hasonlít a Kree fajhoz, de dominánsan az emberi gének játszanak szerepet a szervezetének felépítésében
Repülési sebesség: Nem tud repülni
Egészségi állapot/ betegségek: Egészséges

Életrajza:

Huh, hol is kezdjem. Elég bonyolult ez az egész, néha még én is elvesztem a fonalat. Anyu Földön született, s mint kiderült kamaszkorában, mutáns volt. Egy laborban dolgozott csillagász volt, vagy valami hasonló. A Földönkívüli élet nyomait kutatta, valami szupertitkos projekt keretein belül. Legalábbis Apu így mesélte. Azt hiszem leeshetett az álla, mikor Apával találkoztak. Apám tudós, Kree és a Földi életet vizsgálta akkoriban, mikor találkoztak. A részletek kicsit homályosak, nem sokat mesél róla. Ezután már annyit tudok csak, hogy egymásba szerettek és összehoztak engem. Kétséges volt, hogy épségben jövök-e a világra, de végül mindketten túl éltük. A Földi gyerekoromról nem sokat tudok, nem sokra emlékszek. A gyerekkorom egy részét Föld körül keringő kutató hajón töltöttem. Ha faggatni kezdtem apát, arról hogy mi is történt anyával, zárkózottá vált. Emlékszek a legtöbb Kree furcsán nézett rám, sőt volt hogy durván viselkedtek velem. Úgy hogy ez az időszak nem tartozik az életem legjobbjai közé.
Akkor tudtam meg miért viselkedtek így, mikor Apát visszahívták a szülő bolygójára. Leült beszélgetni velem. Teljesen tiltott volt, hogy kapcsolatba kerüljenek az emberekkel, nemhogy még gyerekük is legyen. Így mikor Anya meghalt, magával vitt ugyan, de úgy állított be mintha valamiféle genetikai kísérlet eredménye lennék, ami azt célozta meg, mi lenne ha az embereket, azon belül mutációkon átesetteket, kereszteznék a Kree fajjal. Ennek köszönhetem, hogy még élek. Igaz a feletteseik nem nagyon örültek, hisz a Kree genetikai állományt, szigorúan tilos buherálni. De Apának sok lekötelezettje volt és híres tudó volt, sikerült elérnie, hogy együtt maradhassunk, az űrhajón. Sokáig a kutató hajón éltem, és néha-néha ha volt lehetőségem rá akkor a Földön is tettem pár látogatást. Csak onnan származom elvégre. Közben Apa oktatott tudományra, különböző nyelvekre. A hajón szolgáló Testőröktől harci leckéket is vettem. De főleg műszaki dolgokban jeleskedtem. Ahogy nőttem, vagyis kamaszodtam, egy-két kalandba is belebonyolódtam. De a fiatalabb Kree-ket csak a furcsa kinézettem vonzotta mint kiderült. Egy-két zúzódással megúszták, mikor kiderült mint gondoltak rólam. Jelenteni persze nem jelentették, ki örülne neki, hogy egy "kísérleti példány" laposra verte őket. Persze nem a képességemmel, azt nem igazán élték volna túl. Ja nem is említettem, örököltem Anyu mutáns képességét, csak erősebben. De ezt titokban tartottuk, mert veszélyesnek is ítélhettek volna miatta.
Meg kell mondjam nem éltem unalmas életet. Pár évvel ezelőtt, Apát felszólították, hogy térjen vissza és szolgáltasson ki engem. Nem tudtunk mit tegyünk, míg végül Apa segítséget kért egy régi barátjától a Fellegvárban. Így Apát végül áthelyezték a Fellegvárba, olyanok hatás köre alá, akiknek volt befolyása a feletteseire. Átköltöztünk oda, a gyűrű egyik szerényebb lakónegyedében kaptam egy kis lakást. Nagyon tetszik az a hely, annyi lény van egy helyen, s annyira különbözőek, hogy én ki sem tűnök a tömegből. Befejeztem a tanulmányaimat, és sikerült a Fellegvár Karbantartói/Technikusai közé bekerülni. Mindketten megnyugodtunk végre, biztonságban vagyunk, néha azért hiányzik egy kicsit a Föld.

Képességei:

Testfelépítése: Mivel félig Kree, félig mutáns különleges testfelépítése van. Képes oxigént, ugyanakkor nitrogént is belélegezni. Mindkettőt képes felhasználni, és ha csak az egyiket tudja belélegezni, pillanatok alatt hozzászokik. A bőre fehér, de ha elpirul, zavarban van, vagy dühös halványkékké változik. Izmos, erősebb egy átlag embernél. Képes 363kg felemelni. Bőre, szervezete ellenállóbb, mint egy emberé. Megközelíti egy Kree állóképességét.

Mutációja: Képes fehér, apró energia golyókat létrehozni, amik felrobbannak. A testéből az energia golyóba préseli az energiát, amit aztán képes felrobbantani az akaratával, így akár időzítheti a robbanást is akár. A robbanás függ a felhasznált energia mennyiségétől, de a legerősebb amit eddig mert csinálni, egy kisebb bomba hatását eredményezte.


Szakértelmei: Kiemelkedő technika, műszaki tudása van. Ért Kree, angol, Shiar, közös nyelven. Van némi harci tapasztalata, és tudja kezelni az egyszerűbb fegyvereket is. Egy kisebb személyszállító űrhajót is képes elnavigálni, vezetni ha muszáj.


Felszerelés: Lézerpisztoly 4 kredit(Tylernél levonva)
Tyr-Xor Women_of_Cafe_Digital___Loo_by_PaulSizer


A hozzászólást Tyler összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 25 Okt. 2012, 15:00-kor.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tyr-Xor Empty Re: Tyr-Xor

Témanyitás by Tyler Hétf. 08 Aug. 2011, 17:18

Kiegészítés:

Teljesen tisztában van a Barokk eseményeivel. Mikor visszakapta az eredeti életét, három napra bezárkózott és ki sem mozdult a szobából. Nem akarta hogy bárki is lássa, konkrétan kisírta a szemeit a félelemtől, az emlékek hatására. Még Nestor, Gorgon vagy Nebo is csak az ajtón keresztül bírt beszélni vele. Úgy ahogy összekapta magát, majd belevetette az életbe magát. Nem igazán szeretett volna úgy járni, ahogy a másik énje. Igazából nem is a halála zavarta, hanem az a rideg személyiség amivé vált.
Kicsit bezárva érezte magát a Földön, az Embertelenek felügyelete alatt, de lefoglalta magát. Leginkább Nestorral és Neboval volt együtt. A férfival még néhány kemény edzést is végigcsinált. Gorgonhoz pedig bonyolult kapcsolat fűzte, vagy csak ő tette ezt bonyolulttá, ez néző pont kérdése, ugyebár. Lassan megtanulta az embertelenek nyelvét, s az angolban is sokkal járatosabb volt. Ami igazán hatalmas öröm volt a számára, sikerült ellátogatnia, édesanyja szülővárosába, és még néhány képet is szerzett róla. Valamint meglátogatta a sírját is.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tyr-Xor Empty Re: Tyr-Xor

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 08 Aug. 2011, 18:05

Aú! Nah nekem szerencsére a 6 éves kicsi Zam-em nem emlékezett, csúnya lett volna Smile

Elfogadva. Majd nézz rá a kree és az inhuman fajokra, mert volt benne változás és Drake-nél lesz mit átírnod Smile

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tyr-Xor Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tyr-Xor Empty Re: Tyr-Xor

Témanyitás by Tyler Kedd 27 Dec. 2011, 12:27

Szakértelmei: Kiemelkedő technika, műszaki tudása van. Ért Kree, angol, Shiar, közös nyelven. Van némi harci tapasztalata, és tudja kezelni az egyszerűbb fegyvereket is. Egy kisebb személyszállító űrhajót is képes elnavigálni, vezetni ha muszáj.

Felszerelés:
Lézerpisztoly 4 kredit(Tylernél levonva)
Kesztyű: Ez egy aranyszínű kesztyű, ami a tulajdonos akarata szerint alakul át különböző fegyverré, kés, kard, lézerpisztoly vagy lézerpuska. (Tylernél levonva)
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tyr-Xor Empty Re: Tyr-Xor

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 26 Ápr. 2012, 14:57

Én most Mani korábbi döntését felülbírálom az erőddel kapcsolatban. Egyszer vhol azt olvastam, hogy kb 3-5x erősebb egy kree, mint az emberi maximum. Így részemről megkapod az emberi maximumot, a kb 400kg (egészen pontosan 363kg) súlyt tud a kari kinyomni.
Ezt javítsd az adatlapon is Smile

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tyr-Xor Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tyr-Xor Empty Re: Tyr-Xor

Témanyitás by Thorhalla Kedd 07 Aug. 2012, 14:07

Tyler-rel megbeszélve, amíg nincs az oldalon Tyra-t átveszem mesélői NJK-nak.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tyr-Xor Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tyr-Xor Empty Re: Tyr-Xor

Témanyitás by Tyler Csüt. 25 Okt. 2012, 15:01

Nah az ereje is javítva, már ép itt volt az ideje hogy megcsináljam:D
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tyr-Xor Empty Re: Tyr-Xor

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 25 Okt. 2012, 15:10

És akkor visszakaptad a karit, úgy, ahogyan megbeszéltük még júniusban, amikor elmentél egy időre. Kövi kalandra már jönni is tudsz majd. Ami hamarosan lesz.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tyr-Xor Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tyr-Xor Empty Re: Tyr-Xor

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.