Belleplain tábor

4 / 13 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Belleplain tábor - Page 4 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 08 Nov. 2011, 21:34

A gyerekeket bevittem a házba, legalább is azt a részét, akit még megtaláltam. Zam és Sweety néni az erdő felé vették az irányt, de a bátyám, a sógornőm és Puppy hova tűntek? Igaz jobb testőrt nem is találhattam volna, mint azt a kutyát, de aggódtam értük. A sértéseket hallottam, lassan léptem anyámékhoz közel, de ekkor érkeztek meg szerencsére a felmentő seregünk tagjai. Felnevettem Logan szavain, mosolyogva léptem oda és nyomtam egy puszit az arcára. Velünk mindig kedvesebb volt és soha sem ennyire szigorú. Talán, mert minket kiskorunk óta ismert.
- Mindig is olyan remek érzéked volt a gyerekneveléshez Logan. Nagy részben neked köszönhetően lettünk olyanok, mint amilyenek vagyunk.
Csak szeretet volt a hangomban, a többieknek lehet, hogy ijesztő a mogorva kanadai, már ha elhiszik, amit mond. És reméltem, hogy megteszik, mert akkor anyának, Charles-nak és Hanknek igencsak sok dolga lesz a következő napokban.


Meglepetten néztem Laura-ra, elrontottam a nevét, annyian voltak az elmúlt percekben, hogy a kislánnyal kevertem össze. Már rászóltam volna a gúnyos hangnem miatt, amikor fémkarmokat pillantottam meg. Zavartan néztem fel és végtelenül kislányosan mosolyodtam el a megjelenő férfira.
- Köszönöm James! – mondtam zavartan elvörösödve.
Nem szerettem volna ennyire zavarba jönni, de mindig megtörtént, amikor betoppant, vagy ott volt a közelben. Már a csatabolygó óta. Másra kellett volna gondolnom és nem rá, mert a végén olyan zavarban leszek, mint Mugurama és Jake Csilla közelében. Még két valaki? Hátrakaptam a fejem, ahogyan megláttam Hood-ot… nyeltem egy nagyot. Az elmúlt éveket, ezt a fél évet és a másik életben eltöltött legalább négyet azzal töltöttük, hogy egymást kerültük James miatt, és most itt volt a táborban ő is. Itt van a két férfi, akiktől a lehető legjobban zavarba jövök a világon és még a gyerekekre is felügyelni kellett volna. Nyíl a hátából? Adia kapta a fejemet James irányába és te jó ég!
~ Adia, ne! ~ gondoltam. ~
De eddigre késő volt, már ő irányított és indultunk utána.
– Logan, várj! – szólt utána Adia. – Engedd meg, hogy Serena ellássa a sebet, jobban ki tudja szedni a nyilat, mint te, és kevéssé fájdalmasan.
~ E… ezt most muszáj volt? ~ kérdezte zavartan tőle. ~

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain tábor - Page 4 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 4 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Adam Taylor Szer. 09 Nov. 2011, 04:06

Mugurama nézi egy kicsit a lányt. Az pedig kérdez.
- Semmi. - lépett oda hozzá, és finom csókot lehelt az ajkára. - De azt hiszem a képességed miatt kicsit nehéz visszafogni magam. - fejezi be. Valóban nehéz magát kontrollálni. Ennek több oka is volt az egyik az, hogy Csilla sem fogta vissza magát. A képessége nélkül sem lett volna könnyű visszafognia magát. Elindul a lánnyal Lauráék felé. Logan akciójára reflexből a férfi felé lép. Nem támad de szemében látszik, hogy nem tetszik neki amit a férfi tesz. Aztán újra a lányhoz fordul. Meglátja Zaphire-t. Bocsánatkérő pillantást vet a lányra. Nem hinné, hogy ő valaha is úgy nézne rá. Viszont most meg kell kérdeznie valamit Csillától magához húzza lányt.
- A nagy kérdés az te mit szeretnél? - kérdezi miközben mélyen a lány szemébe néz. Ez az igazi kérdés nem az, hogy ő maga mit szeretne. Tisztázni szeretné ezt a lánnyal. Látszik is rajta, hogy mosolya ellenére teljesen komoly a kérdés. A lány sejtheti, hogy a választól függően dönti el a fiú, hogy mi legyen. Aztán bármit is mond a lány Zaphire felé indul.
- Beszélni szeretnék veled. Négyszemközt. - hívja félre. Őszintén szeretne beszélni a lánnyal és megtudni pár dolgot. A jövőről kérdezni nem bölcs dolog, de most nem maradhat vak.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 4 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Thorhalla Szer. 09 Nov. 2011, 09:04

Miközben Farahnaz beszélgetőpartnere megint a cetlire kezdett írogatni a lánynak eszébe jutott valami.
- Számítógépen gyorsabban írsz, mint kézzel? – kérdezte.
Ha a fiú igent bólintott átnyújtotta neki a gépét, a papír sem fogy és mégis egyszerűbb volt a technika modern vívmányaival boldogulni. Volt benne valami, amit a fiú mondott, gyorsan ki is talált valamit erre is.
- Megoldhatjuk egyszerű ki-be kapcsolás funkcióval, és akkor tényleg csak azt mondod ki, amit te akarsz – mondta.
A kérdésen, hogy hova valósi kissé elszomorodott, mivel az arcát nem látta a fiú, csak a szemit, így nem nagyon vehette ezt észre.
- Iránba – mondta. – A Közel-Kelet egyik országa, muzulmán. Gyönyörű hely az ott uralkodó viszonyok ellenére is. Ott lányként semmire sem vittem volna, maximum kísérleti alany lettem volna, így a szüleim úgy hat évvel ezelőtt elhoztak Amerikába. Te? – tette hozzá még tétován végül.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain tábor - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 4 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 09 Nov. 2011, 09:14

Kissé még kuncogva néztem anya után, ahogyan Adia Logan után indult. Adia a kerítőnő, ezen bármikor nevetni tudtam, de eddig nem hittem el, hogy tényleg így volt, de most látnom kell, hogy anya nem túlzott, amikor később erről mesélt. Pokoli kis bestia volt ez a szimbionta. A jókedv és derültség azonnal eltűnt az arcomról, ahogyan Mugurama megjelent mellettem, vissza a komor jelenbe és a szavai nélkül is tudtam, hogy mit is akar majd. Persze azt is, ha nem hazudok, akkor összevesszünk és lehetséges, hogy soha nem is állunk szóba egymással. Még később sem áll velem, amikor gyerek leszek. De ha hazudok sem lesz jobb a helyzet. A 22-es csapdája, csak bólintottam neki, majd a kocsik mögé sétáltam, ahol éppen nem volt senki sem.
- Mit szeretnél? – kérdeztem, noha a választ már előre tudtam.


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain tábor - Page 4 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 4 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Adam Taylor Szer. 09 Nov. 2011, 11:30

- Elnézést Csilla szeretnék vele beszélni ha nem baj. - fordul a Csillához mosolyogva,majd a másik lány után sétál. teljesen nyugodt és határozott.
- Te már ismered Csillát. Legalábbis azt aki lett. - jelenti ki határozottan. - A te jövődben milyen volt. Nem érdekelnek részletek amik veszélyesek lehetnek. Csak annyit szeretnék tudni a ti időtökben megbízható volt-e? Köszönöm. - fűzi hozzá a végén. A színtiszta igazat mondja hallani is ezt akarja. A választ is sejti nem tudja mit fog tenni még nem. Legszívesebben a lány anyjával beszélne erről de ő sajnos nincs itt. Nem tudja Zaphire mennyire lesz agresszív vagy éppen dühös rá amiért odament a Csillához. Csak reméli, hogy ebből nem lesz újabb és újabb veszekedések sorozata. Akkor mindenképpen eltávolodik Csillától bármi történjen is. Nem szeretné ha a lányok miatta veszekednének. Már így is elég rosszul érzi magát a dolog miatt.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 4 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 09 Nov. 2011, 11:46

Szomorúan néztem az engedélykérés után Mugumara-ra, mintha máris a tulajdona lenne, hogy engedélyt kelljen kérni ahhoz, hogy bármit tehessen. Nem amiatt haragudtam Csillára, ami a képessége, egyáltalán nem is rá haragudtam, mert az az ő esetében egy átok, hanem, csak az zavart, ahogyan használja, nemtörődöm módon szórakozva. Nem felfogva, hogy milyen veszélyt jelent ez másokra. Mugumara szavaira bólintottam, nem tudta, hogy ez milyen nehéz nekem. Nem mondhattam meg mindenkinek, hogy máshogy tegyenek, mert a jövők módszeres megváltoztatása miatt volt esélye Marvelnek is arra, hogy megtegye, amiket akar. Nem akartam más realitásokat veszélybe sodorni, sem a sajátunkat, de Mugumara a barátom volt…
- Nem – mondtam szomorúan és nem tudtam megállni, hogy ne folytassam. – Nem szeretnélek újra a Rafton látni téged függőségben, pszichopatán, többszörös gyilkosként… miatta.
A szemeimben könnyek csillantak és a hangom is rekedt lett miközben beszéltem. Aggódtam értük, mindannyiukért, még Csilláért is, hogy ne jusson el oda, ahova a jövőben. Amikor csak későn jött rá, hogy mit okozott. Az erdő felé pillantottam, nem tudtam Mugumara szemébe nézni, letöröltem a könnyeimet, de mindez nagyon-nagyon nehéz volt.


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain tábor - Page 4 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 4 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Adam Taylor Szer. 09 Nov. 2011, 11:57

Mugurama meghallgatja amit lány a mond. Egy pillanatra meglepődik. Azon ami a lány világában történt. Az egyik lehetséges jövőn. Hiszen tudja, hogy ez az egyik lehetőség. El is képzelte végigfutott az agyán mindaz ami történt. Csilláról gondolta, hogy könnyűvérű lány, de azt nem, hogy ennyire. Felfogta amit a lány mondott. Zaphire sír ő pedig nem igazán tudja mit mondjon. Odalép hozzá és átöleli.
- Köszönöm. - mondja neki, és így is érez. Már tudja mire figyeljen. - Azt hiszem felesleges más kérdést feltennem. Sajnálom, hogy így emlékszel rám. Megpróbálom elkerülni ezt a sorsot. Legalább már tudom mivel állok szemben. Bár azt hiszem az ereje a kisebbik gond. A hűség nem lesz az erőssége. - fejezi be a mondatot a hangján most először hallani mit érez. Az arcán is látszik. Nem tudja miért, de Zaphire mellett nem fél kimutatni az érzelmeit. Tudja azt, hogy ő nem fogja ezt ellene használni, ahogyan reméli Csilla sem teszi. Próbálja megnyugtatni a lányt. Közben pedig belül valami eltörik és ő is könnyeket ejt. Nem hisz a kőbe vésett végzetben, de tudja ha el akarja kerülni azt a sorsot erősebbé kell válnia.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 4 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 09 Nov. 2011, 12:30

Ha nem tudnám, hogy a legerősebbek is el tudnak bukni a szerelem miatt, akkor megnyugodtam volna. Lyron királyt is a szerelme miatt támadták, a bátyám Gloria miatt teszi úgymond tönkre Doria életét azzal, hogy lemond a trónról és Zam és Doria soha sem lehetnek igazán együtt. Ennél az érzésnél talán nincs is erősebb, még a boszorkány is változott, hogy ő és Michael…
- Csilla képessége még erősebb is lesz – mondtam. – Remélem tényleg sikerül.
Meglepődtem, amikor átölelt, megveregettem a hátát, majd eltoltam magamtól és próbáltam kedvesen, és nem sírva mosolyogni rá.
- Menj vissza hozzájuk, mielőtt még téged is gúnyolni kezdenek amiatt, hogy velem beszélsz. Anyaért hallhattad, hogy nincsenek oda, mert fegyelmezni próbál… Nah menj!
Ha megy és már kiért a kocsik takarásából, akkor sírva rogyok vissza a kocsi kerekéhez és úgy ölelem át a lábaimat.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain tábor - Page 4 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 4 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Adam Taylor Szer. 09 Nov. 2011, 13:35

Mugurama nézi a lányt. Hallgatja amit mond, és meg is érti. A lány sír látszik rajta, hogy valami megviseli és terheli a szívét.
- Azt hiszed érdekel mit mondanak. Ha Csilla ezért az egyetlen apróságért féltékeny lesz rád arra nem tudok mit mondani. - mondja határozott hangon. Szereti Csillát legalábbis azt hiszi, de Zaphire-t nem fogja magára hagyni a bajban. - Mi bánt? Mond el ha elmondhatod. Vagy sírd ki a vállamon ha nem teheted.- mondja még mindig átölelve a lányt. A saját problémái egy pillanat alatt a háttérbe szorulnak. Visszaveszi a szokott álarcát. Nem akar dühöngő gyilkos lenni. Ehhez pedig szüksége van az olyanokra mint Zaphire. Ha másért nem azért, hogy megállítsák. Valamint Zaphire talán a barátja volt ott a jövőben. Nem hiszi, hogy együtt lehetnének máshogy hiszen ő idősebb lesz ott. Csak annyit tud nem fogja itt hagyni egyedül összetörten a lányt.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 4 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Sarah Szer. 09 Nov. 2011, 14:43

Mugurama a kérdésemre visszakérdez, de vagy én vagyok túl szőke vagy ő tette fel rosszul a kérdést, mert nem értem hogy mire gondol, s még mielőtt válaszolhatnék már tovább is megy, láthatóan Stephez, bár annyira nem érdekel a dolog, gondolom fontos megbeszélnivalójuk van. Kicsit bambán ácsorgok és nézek a levegőbe, a tegnapi napon merengek ennyire, egészen addig amíg fel nem tűnik hogy mi folyik nem messze tőlem, ez a karmos fenyegetőzéses dolog, ami mit ne mondjak nincs ínyemre.
- Na persze, összevarrni... Na ne röhögtess. - Jegyzem meg kellemetlenül, tudván hogy tanár, és egy tanár úgysem ölhet meg egy diákot, legalább is nem tanácsos.
- Bár azok közül a felnőttek közül akiket eddig megismertem... - Mondom ki emelkedő, elmerengő hangnemben, ismét hangos gondolatok, csak a végét már nem sikerült kimondani, sajnos vagy szerencsére nem tudom, annyira nem is nagyon érdekel. Laura felé fordulok, és érdeklődve nézek végig rajta.
- Minden rendben Chuck? - Mosolygok rá. - Ne foglalkozz vele, a flegmázás nem olyan dolog amiért különösebb problémáid lehetnének. - Legalább is szerintem.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 4 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Reptile Szer. 09 Nov. 2011, 16:06

Érdekes kérdést vet fel Farahnaz, ami annak ellenére hogy milyen egyszerű, egy elég jó kérdés. Végül is mint minden mai fiatal... Vagy legalább is a nagyon nagy részük, ült már gépnél, nem is kevésszer, és hát végül is gyorsabban pötyögtet rajta mint ahogy a tollat forgatja a kezében, de csak azért mert az írásnál ügyel arra hogy olvasható legyen. Szóval igent bólint, majd átvette a gépet, és a többi dologra már arra pötyögte le a választ.
" Nekem tökéletes, köszönöm. " Majd két enter után folytatja tovább.
" Szomorú dolog, kár lett volna egy ilyen tehetségért. Megmondom őszintén, lenyűgöz hogy mennyire inteligens és okos vagy. Jómagam itt születtem, és igazából nem is nagyon hagytam el ezt a helyet, max akkor ha az apám elrángatott egy versenyre. " Miután végzett az írással, átnyújtja / Farahnaz felé fordítja a gépet ( amelyik szimpatikusabb ).

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 4 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Thorhalla Szer. 09 Nov. 2011, 23:39

Farahnaz nem vette át a gépet, elég volt a fiúnak csak arra fordítania, amerre a lány volt, ő így is tökéletesen látta. A lány egy pillanatra sem jött zavarba a bóktól, igazából most tűnhet fel Lex számára, hogy nincs minden rendben vele, mintha az érzések igencsak távol állnának tőle. Ugyanígy viselkedett, amikor a betegségről kérdezett, nem igen szoktak az emberek valakitől így kérdezni, engedély nélkül főleg, hiszen elég intim téma idegenekkel. És hálát szoktak mutatni a bókoknál.
- Ezzel születtem – mondta a bókra. – 170 feletti az intelligenciám. Veleszületett mutáció, két évesen már írtam és olvastam és rendesen beszélgettem a felnőttekkel, a legtöbbnél már okosabb voltam. Hat éves koromra anyanyelvi szinten beszéltem a perzsán és az arabon felül a franciát, tizenegy évesen már az angol is anyanyelvi szinten ment. Tizenkét évesen érettségiztem és ebben az évben vettek fel az MIT-ra. négy év alatt fejeztem be az öt éves képzést és a két éves doktorit. Alig fél éve kaptam meg a doktori címemet mesterséges intelligencia programozásából és létrehozásából.
Fejezte be és mindezt úgy mondta végig, mintha csak egy könyvet olvasna fel, semmi dicsekvés, felsőbbrendűség. Csak mintha híreket lennének valaki másról.
- Versenyek? – kérdezte végül. – Soha sem volt túl sok esélyem sportolni, csak testnevelés órán, de csadorban nehéz.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain tábor - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 4 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 09 Nov. 2011, 23:40

Megráztam a fejemet, hogyan is beszélhettem volna erről? Ki lett volna egyáltalán, aki megért? Michael és Doria, meg az anyám, alán. De anyám nem akarja, hogy beavatkozzunk, Michaellel nagyon régen nem találkoztam a barátnőmet meg nem akartam lebuktatni arról, hogy kicsoda. Hiszen senki sem tudta még, hogy ő egy leendő császárnő. Megráztam sírva a fejemet újra.
- Nem hiszem, hogy tudsz segíteni. Nehéz, szeretném, hogy a barátaim ne essen azokba a hibákba, amiket tudok, hogy belefognak és a vesztüket okozza. De… nem változtathatom meg olyan mértékben a jövőt, hogy az kárt okozzon a multiverzumban. Utoljára is e világ lakói miatt omlott majdnem össze, ezért szabadult el Marvel… az iskola névadója után, Walter is nagyban szerepet játszott abban, hogy időlegesen megszűnt a realitás. Szeretnék segíteni, szeretnék, de nem vagyok isten… és nem is akarok olyan hatalmat, de ez az egész… időnként úgy érzem, hogy felemészt, felőröl.
Nem tudom, hogy megérti-e, vagy felfogja, hogy mit is mondok, egy nem időutazó számára ez nehéz lehet, mert úgy vélik, hogy a jövő megváltoztatható, tény, de nem teljesen, mert akkor már nem a saját jövőnk lesz. Az időutazás, Lea néni és Jake bácsi mesélhetne erről. Lehet, hogy haza kellett volna mennem, lehetséges.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain tábor - Page 4 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 4 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Adam Taylor Csüt. 10 Nov. 2011, 00:24

Mugurama hallgatta amit Zaphire mondott.csak ölelete lányt. Amit mondott az rá is igaz. Őt nem az időutazás terhe hanem a gyűlölet emésztette belülről.
- Tudom milyen az mikor olyasmi emészt ami ellen nem tehetsz. - mondja mosolyogva. Közben megérinti a lány állát. Maga felé fordítja az arcát. - Engem is emészt. Engem a gyűlölet emészt. Állítólag azt könnyebb uralni. Mégis más karjaiban keresem a menedéket a saját gyűlöletem elől. Mindegy mennyi idős vagyok tudom, hogy előbb vagy utóbb az apám teste felett fogadott bosszú után kell mennem. Neked sem lehet könnyebb. Te legalább sejted mi fog történni. Tudod ki leszek. Tudod miért leszek az. - fejezi be mondandóját fiú.
- Az időtörők dolga nagyon nehéz. Én csak ezt tudom. Nem segíthetek minden terheddel, de engedd, hogy segítsek ott ahol tudok. - fejezi be iú. Továbbra is átöleli Zaphire-t. Amikor a lány a szemébe néz láthatja a bizonytalanságot. Mugurama nem tudja mit tegyen. Nem tudja kinek az oldalán álljon. Ezt csak az láthatja aki ismeri.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 4 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 10 Nov. 2011, 01:11

- Emlékszem, amikor Adia meghalt, amikor ő és anya beugrott apám elé, hogy megvédjenek tőle. Akkor már a Sötét Főnix uralja, évek óta bujdostunk, de megtalált minket. Láttam anya haláltusáját és menekülnöm kellett, mert őt is megfertőzte a főnix, azok után ő is meg akart ölni, ahogyan a bátyám is. Csak mi maradtunk, azok, akik ma az óvoda tagjai, a messiás gyermekek. Vissza kellett jönni a múltba, hogy a ti és a saját világunkat is megvédjük. Végignéztem a világom bukását, először az új AIM, majd a Főnix… alig végeztünk a romok takarításával és az új világrend felállításával, amikor visszajöttünk.
Tudtam igen, és ez a tudás szinte az őrületbe kergetett, a szemébe néztem, amikor felemelte az államat, bólintottam a szavaira, a haragot könnyebb volt uralni, meg lehetett bocsátani a másik félnek, de az én esetemben nem volt ilyen.
- Nem biztos, hogy a bosszúért kell menned. A megbocsátás még mindig lehetőség és egy lépcső, hogy jobb ember legyél. Engem mindig erre tanítottak és neveltek. Ha sikerül megbocsájtanod egy bölcs és erős személy leszel. Soha sem haragudtam apára, mert azt tette, amit, sem, mert a főnix megszállta. Semmilyen tettükért, senkinek. Csillánál sem arra haragudtam, csak… csak vezetőnek neveltek, hogy egyszer én vezessem az X-ment, mint anya. És a jó vezető megvédi az embereit.
Nem tudtam a bizonytalanságra mit mondani, mondhattam volna, hogy mit tegyen, de annak mi értelme lett volna?
- Nem mondhatom meg mit tegyél, hallgass az eszedre és a szívedre. És ne egyéb dologra, férfi vagy, gyakran hallgattok arra. – próbáltam viccesen elütni a komoly kérdést.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain tábor - Page 4 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 4 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Adam Taylor Csüt. 10 Nov. 2011, 06:25

Mugurama hallgatja a lányt a történetet most hallja először. Az amiről beszél teljesen érthető ám úgy tűnt nem egészen ért mindent. Hiába jött a jövőből.
- Szörnyű lehetett. - mondja az első pár szóra mást nem tud rá mondani. Átöleli a lányt. Nincs benne semmi hátsó szándék csak egy színtiszta ölelés.
- Te könnyedén megbocsájthatsz. Aki téged bántott nem ember volt. - mondja mosolyogva. - Aki viszont lemészárolta a családom és azóta talán megölte apám barátait is ember. Nem bocsájthatok meg. Bár megtehetném, de helyette harcolnom kell. Nem csak a bosszúért de azért mert nem hagyhatom, hogy másokkal is ez történjen. - fejezi be komoran. Aztán a lány visszatér a témához. A fiú elvigyorodik rajta. A mosolya kicsit gonoszkás.
- Tudod mi tetszik Csillában? - kérdezi mosolyogva, hangján hallani, hogy csak költői kérdés volt. - Az, hogy kicsit hasonlítotok. Lehet hogy számára én nem vagyok több mint egy skalp. Legalábbis te így láthatod, de a maga módján ő is törődik az emberekkel. Kimozdított akkor amikor máraz őrület küszöbén álltam. Nem biztos, hogy jó ez így. De semmi nem lehet tökéletes. - fejezi be mosolyogva. Aztán elnéz az autó mellett.
- Gyere menjünk vissza. Gyere oda Te is a többiekhez. Békülj ki velük nem maradhatsz örökre kicsit mumus számukra. Valamint ha változást akarsz elérni hatást kell gyakorolnod. Nem kell megmondanod mit tegyünk, de ott lehetsz mellettünk mint barát. Segíthetsz nekünk anélkül is amit tudsz jövőről. Amúgy is ha jól tudom nem is tudtok mindent. Érdekes lehet biztos dolgokban csalódni. Remélem nekem is sikerül még pár csalódást okoznom. - próbálja elütni a dolgok élét egy viccel. Ő is mumus a maga módján. A többiek nem tudják miért más de tudják, hogy az. Csak ő Csilla és pár tanár tudja mi is történt vele.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 4 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Svarog Csüt. 10 Nov. 2011, 06:59

- AU!
Mondja mikor a lány megsokkolja egy kicsit a pikkelyeit, majd Laura felé kacsint. Ez a csaj kacérkodik vele, de ez egész jó.
- Hé ne húzzál már-, suttogora fogja a hangját-, a főnökasszony meglátja és megnézhetjük magunkat. Hívja Boris bácsit, ja nem tudja hívni mert most éppen nem veszi fel a telefont szokásához híven.
Odaérnek a többiekhez.
- Nos hölgyeim, én vagyok a felelős, hogy ne hogy süti és ásványvíz túladagoláson essenek át. Vaszilij Dragunov szolgálatukra.
Játékosan meghajol.
Látja, hogy Csilla pasija éppen egy másik, különös csajjal beszélget.
- Te, Csilla. Ki az a csaj aki a barátoddal beszélget? Nagyon fura nekem.
Majd végignézz magán, és felkuncog.
- Ja ki beszél a furaságról?

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 4 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 10 Nov. 2011, 14:13

Bólintottam, még mindig voltak rémálmaim miatta, pedig már vége volt és a Sötét Főnix nem árthatott nekünk, Thorhalla megölte, megölte őt végleg szerencsére. A Kéznek nem kellett volna visszahoznia őt, nem kellett volna megtennie. Hagytam, hogy átöleljen, de nem tudtam visszaölelni. Megráztam a fejemet, tévedett. Nem csak nem emberek, hanem emberek is bántottak minket. A bátyámat, anyát és engem is. tudtam, hogy mi tetszik neki Csillában, így bólintottam, de ő még válaszolt is rá.
- Szeretnék egyedül maradni. Még egy kicsit, majd odamegyek később.
Kibontakoztam a karjaiból és eltoltam arra, amerre a többiek voltak. Tényleg szerettem volna, most az sokkal többet jelentett volna, mintsem jó pofizni azokkal, akik az előbb feleseltek vissza az anyámnak és Logannak. Meg a kicsiknek is vittem volna Tyler-től valamilyen édességet, és nem ártott volna a bátyám és a sógornőm után is nézni, hogy hova tűntek Puppy-val együtt.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain tábor - Page 4 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 4 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Adam Taylor Csüt. 10 Nov. 2011, 14:30

Mugurama nézi a lányt. Nem érti miért ilyen merev. Nagyon szeretne segíteni neki. De csak ahogy az apja mondta neki párszor csak akkor segíthetsz ha megengedik. A lány nem engedi. Talán nem akar a múlthoz kötődni. A fiú elindul.
- Rendben, persze. Bocsánat azért, hogy zavartalak, és köszönöm a jó tanácsokat. Viszont most adok egyet neked is. Néha lazulj el kicsit. Tudom, hogy nem könnyű azt is, hogy ez tőlem furán hangzik, de Csilla ráébresztett, hogy néha el kell engednünk magunkat. Különben elfelejtjük milyen élni. - fejezi be majd elindul Csilla felé.
- Elnézést a kis intermezzo-ért. - lép a lányhoz és megcsókolja. A zaphira-al való beszélgetésen gondolkodik közben.
"Vajon tényleg megőrülök. Elmebeteg gyilkossá válok aki mindenkit megöl. Vajon miért?" pörögnek a fejében az ilyen és ehhez hasonló gondolatok. Hátrébb húzza a fejét és nézi a lány szemeit. Nem tudja mit keres bennük de tudja, hogy keres valamit. Talán megnyugtatást, de nem igazán tudja.
- Szerintem Logan tanár úrral nem érdemes szórakozni. Mert ötletes ha büntetésekről van szó, és nem hinném, hogy azt akarnátok. - szól hozzájuk majd visszafordul Csillához. Nem érdekli ki mit mond vagy tesz.
- Azt hiszem kezdelek megszeretni. - súg a lány fülébe, majd lágy csókot lehel a fülcimpájára. Ez az igazság. Már nem a lány képessége hajtja hanem az, amilyen a lány. Tetszik neki a vadság ami benne van, és az hogy annyira más mint ő. A lány vidámsága valamiért megfogta.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 4 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Sarah Csüt. 10 Nov. 2011, 16:22

Mosolyogva nézem végig Vaszilij műsorát.
- Azt hiszem hogy ilyesmi miatt nem kell aggódnod. - Mondom kissé nevetve, utalva ezzel arra hogy nincs sok süti, de átnyújtom neki ami még maradt, meg persze Laurának is. A srác kérdésére Stephre nézek, majd kissé megvakarom a fejem.
- Ő Stephanie Davidson, a főnökasszony lánya, a jövőből... Fura mi? Nagyon félti tőlem a társaságot, és tegnap elég csúnyán összevesztünk. - Mondom a mellékesen nem lényeges információkat, végül is ennyit tudok róla mert eddig nem volt alkalmam jobban megismerni, és ha ugyan úgy viselkedik majd mindig mint a multkor, akkor ennél jobban nem is fogom, és nem is akarom majd megismerni. Közben Mugurama is visszatér, és mond egy olyan szót amit eddig világéletemben nem hallottam, de sejtem hogy mit jelenthet... Úgy körülbelül legalább is. Megcsókol, én pedig meglepődök, egyre merészebb, de ez így van rendjén, szóval elég hevesen viszonzom egy ölelés kíséretében, aztán meg csak néz, én meg természetesen nézek vissza rá... Olyan szépek a vágott szemei, mindig is szerettem az ilyen embereket. Végül még ad egy jótanácsot a társaságnak, amire elvigyorodok.
- Tudod drága... Ezt tapasztalatból tudom, néha büntetés közben lehet a legjobban összeismerkedni a tanárokkal, nem mindel természetesen, de tuti itt is van olyan. - Majd kissé elgondolkodok, ez látszik a felvont szemöldökömön is és a merengő tekintetemen.
- Bár igaz nekem már csak egy húzásom van és repülök. - Vigyorodok el, nem nagyon aggaszt a dolog, sőt kicsit még viccesnek is tartom hogy milyen gyorsan összejött, amúgy sem először vagyok ilyen helyzetben, az egyetlen amit kb sajnálnák az a társaság, bár abból se mindenki. Végül arra amit súg a fülembe kérdőn nézek rá.
- Mert eddig nem? - Ez az első dolog ami erről eszembe jut, de örülök neki hogy így érez és csak remélem hogy valójában is így érzi. Mindenesetre is a kezem, amellyel eddig a derekát karoltam át, nos kicsit lentebb csúszik a hátáról, ezt elég valószínű hogy érzi, s mindeközben csak kajánul vigyorgok rá.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 4 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Adam Taylor Csüt. 10 Nov. 2011, 16:37

Figyeli Csillát a heves csók nem lepi meg viszonozza az ölelést. Amikor elkezd beszélni hallgatja. A drágán egy pillanatra meglepődik, de pozitívan. A többire nem nagyon tud mit mondani, csak amit a fülébe súg. Csilla válaszán meglepődik egy pillanatra.
- De igen. - mondja mosolyogva és megcsókolja a lány keze lejjebb vándorol. Ő maga is elindítja lefelé a kezét. Megszakítja a csókot majd komolyan néz rá. - De eddig nem úgy mint most. - mondja el az igazat. Nem könnyen áll rá erre a viselkedésre. A lány hozza ki belőle ezt. Nincs túl nagy tapasztalata ezért hagyja magát vezetni. Egy pillanatra ismét elszakad Csillától, és Borishoz lép.
- Hello, Arisawa Mugurama vagyok. - mutatkozik be és nyújt kezet. Laurát már ismeri egy ideje bár nem sokat beszéltek eddig.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 4 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Svarog Csüt. 10 Nov. 2011, 17:51

Vaszilij csak nézz erre.
Jövőből jött lányok. Érdekes világba lépett, mintha csak valami elcsépelt sci-fi filmbe járna. Ez legyen a legkisebb problémája.
Csilla barátja odalépett a sárkányfiúhoz és kezet nyújt neki.
- Cső, Vaszilij Dragunov vagyok, de csak hívj Sárkánysrácnak. - Viszonozza a kézfogást. - Helyzet?
Látta, hogy a két fiatal között csak izzik a levegő.
- Ha esetleg nincs öngyújtód, és sürgősen kellene egy, akkor csak keres engem

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 4 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Sarah Csüt. 10 Nov. 2011, 18:11

Kezd érdekes lenni a dolog, úgy tűnik hogy Mugurama utánozza amit csinálok, valószínűleg az első alkalom hogy ilyesmit csinál, ennek pedig nagyon örülök, mert így én vezetek, és ez azt jelenti hogy nálam a dominancia, ami csak még jobban feltüzel... Szeretek uralkodni a másik fél felett. Lépnék a következő " szintre " ám a drága barátom, nos elment bemutatkozni. Kicsit furcsállom hogy így tett, bár nem minden ember egyforma, és hát ez így, hogy nekem most háttal van, nos... Maradjunk annyiban hogy jó, egyrészt mert a tekintetem roppantmód gyorsan átvándorol az alfelére, és ez ismét ráad egy lapáttal az amúgy is tüzes hangulatomra. Egy gyors, ám mégis csendes és szinte suhanás szerű mozdulattal lépek közel Muguramához, s ezzel a lendülettel csapok rá az alfelére, amely elég nagyot csattan, és persze ott is marad a kezem erős markolással. Ha eztán még tudom, nos a vállára hajtom a fejem. Kíváncsi vagyok hogy milyen reakciót fog ez kiváltani belőle, nem hiszem hogy számítana ilyesmire.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 4 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Adam Taylor Csüt. 10 Nov. 2011, 18:26

Mugurama meglepődik a lány tettén. Meglepetten bámul előre ahogy a lány az alfelét markolja. Nem igazán tudja mit tegyen. Amikor a lány a vállára dől. Rámosolyog, de látszik rajta a zavartság. Négyszemközt kevésbé zavarná a dolog, de így itt kicsit meglepődött. Körbepillant aztán elgondolkozik, hogy mennyire szívesen lenne kettesben a lánnyal. Körbepillant hátha valaki figyeli őket, közben pedig megfordul. A lány szemébe néz majd megcsókolja. A kezei a lány farmerjének farzsebébe csúszik. Majd finoman rámarkol a fenekére.
- Nagyon szívesen folytatnám. - súgja a fülébe. - De nem itt mindenki előtt. - Mondja komolyan. Minden önuralmára szüksége van, de szép lassan kihúzza a lány zsebéből a kezét. Ha a lány a szemébe láthatja hogy olyan mintha viharfelhők táncolnának benne. Mugurama úgy lép el tőle mintha megrázták volna. A bőrén szikrák kezdenek pattogni.
- Elnézést. - mondja zavartan. Majd a földbe "lövi" a töltést. Egyszerre nem tus a lány ellen "védekezni", és a kitörni készülő képességét is kontrollálni. - Melletted nehéz magad visszafogni. - mondja már magabiztosabban. Elmosolyodik és a lányra néz >Nem bírok magammal< üzeni a tekintet.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 4 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Sarah Csüt. 10 Nov. 2011, 19:02

Nos, nem az a reakció jött a sráctól mint amit vártam, igazából azt hittem hogy ugrani fog egyet, de egész jól tűri, az átlag nem szokta. A csókot viszonzom, aztán csak élvezem a dolgokat, amit nem tartanak sokáig
~ Tényleg csak utánoz. ~ Gondolkodok magamban, és elégedett vagyok a dologgal ugyanis...
~ Az enyém vagy. ~ Nem gonoszul az enyém, hanem inkább... Hogy is fogalmazzam? Tulajdonilag? Talán, bár ő nem egy tárgy és ezt én is tudom, de az előbbi dolog igencsak sok magabiztosságot ad nekem vele kapcsolatban, úgy értve hogy mostmár tutira veszem hogy ilyen téren inkább én hordom a nadrágot.
- Olyan aranyosan szégyenlős vagy. - Mosolygok kacéran rá a szavai és az áramos trükkje után, mely szerint sikerült igencsak jó hatást gyakorolni rá. Az egyetlen ami megállít abban hogy ismét oda menjek hozzá, nos az a tekintete, és ha tényleg ennyire szégyenlős, nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni. Szóval át térek a pikkelyes srácra, és máris van neki egy kérdésem.
- Öngyújtó? - Nézek rá kérdőn, szőkén, persze.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 4 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 13 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.