Ideiglenes tábor

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Ideiglenes tábor Empty Ideiglenes tábor

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 11 Júl. 2017, 20:25

Ideiglenes tábor a túlélőknek a romok között.
Ideiglenes tábor 6P3qfXz
Ideiglenes tábor UJtoy5v

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ideiglenes tábor 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ideiglenes tábor Empty Re: Ideiglenes tábor

Témanyitás by Lanka Raved Hock Szer. 12 Júl. 2017, 09:20

Adrasteia

- Alul teljesítő fordítógépeink időközben megtanulták nyelved, dicsőséges. - Hajolok meg a nő felé és ügyelek, hogy ne nézzek a szemébe. Ki tudja, hogy egy ilyen sötét alak mit vélne tiszteletlenségnek és hogyan reagálna rá. Idegen harcosok gyűrűjében, fegyvertelenül a galaxis legerősebb népének legnagyobb harcosai is adnák az udvariast a puszta túlélés érdekében.
Nem tudom, hogy a társaim mit akarnak kezdeni a helyzettel, nem is nagyon érdekel. Én mindenesetre próbálom udvariasan felkelteni a figyelmét és a szolgálatába szegődni. A felderítő expedíciónk kudarcba fulladt, a hajónk oda, a bázissal nem tudunk kapcsolatba lépni, tehát beállt az az állapot, amikor pillanatnyilag nem ismerek el senkit magam felett. Semmi se gátol abban, hogy bárki zsoldjába álljak, aki megfizet és elvisz innen.
- A felderítő expedíció egyik harcosa vagyok és minden kérdésedre önként megfelelek. Kérlek bocsásd meg pimaszságom, de cserébe szállást és élelmet kérnék magam és társaim számára, ó dicsőséges, ha nem túl nagy kérés.
Akinek az alkum nem tetszik, az kössön másikat. Én innét kezdve csak magamért felelek.
Lanka Raved Hock
Lanka Raved Hock
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 42
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jan. 13.

Vissza az elejére Go down

Ideiglenes tábor Empty Re: Ideiglenes tábor

Témanyitás by Michael Nikostratos Csüt. 13 Júl. 2017, 22:55

Qui Genua Non

Miután a vasdarabomnak sikerült hámot csinálnom, a szokásos szótlanságommal figyeltem a történéseket, beleolvadtam a környezetembe, és totálisan semmilyen voltam. Ez vagyok én, nem szeretem a hangoskodás, és a pattogást - korábban úgy tűnik csak azért beszéltem, még a hajóban, mert dolgozott bennem az adrenalin, és az emlékek hiánya megzavart - nem voltam önmagam. De már kezdtem visszaszokni abba ami vagyok. Nem mutatkoztam be, és nem beszéltem arról mit tudok este a tábortűznél, lefoglalt hogy minél gyorsabban és pontosabban készítsem el a kardhüvelyt, és hogy strapabíró legyen. Úgy terveztem, hogy ha végzek csinálok néhány kötelet, sose tudhatjuk, azok mindig jól jönnek a természetben, de erre nem került sor, alighogy kész lettem elnyomott az álom. Nem keltettek fel hogy őrködjek, és a kiadós pihenés után - nem fordítottam túl nagy figyelmet a kényelmes fekhely kialakítására, de mégse zavart a dolog, alighanem hozzászoktam a kényelmetlenséghez és hogy bárhol elaludjak. Az ébredés viszont hirtelen volt, és váratlan, ösztönösen a mellettem fekvő fegyverhez kaptam, de hamar láttam hogy felesleges. Inkább felvettem a hátamra, és a többieket figyeltem, illetve az új érkezetteket. Nem tudom mit akarhatnak, és hogy mennyire jó ötlet megkönnyíteni a dolgukat, hogy ránk találjanak. De nem akadályozom meg ebben, felesleges, úgy gondolom hogy megfelelő műszerekkel könnyedén ránk találhatnak, talán jobb, ha azt látják nem állunk ellen. Az idegesítő tag megint okoskodni kezd, ránézésre közli, hogy kolonizáló hajók, közben erről semmilyen információnk nincs, és neki sincs, hiszen nem ismeri fel a hajókat, ő maga mondta. Seggfej, és csak örülni tudok, hogy ránk találtak, még pár nap és félek nekitámadnék. Hamarosan meg is érkeztek, többféle ruhájú és jelzésű hajók, láthatóan különböző frakciók, vagy alakulatok. Természetesen ellenállás nélkül követem őket, illetve ha kérik, átadom a vasat. Nem látom értelmét az ellenállásnak. Bár nem értjük a nyelvüket, így is ösztönös szimpátiát érzek a nő irányába, ő tűnik az egyetlen rokonszenves vezetőnek. Hamarosan a fordítógépünk valamilyen fejlett algoritmus alapján átáll a nyelvükre, és úgy tűnik elkezdi felismerni, már értjük amit mondanak. Sajnos a legirritálóbb személy beszél először a csapatunkból, és remélem hogy nem fogja elrontani az első benyomást rólunk. Ettől függetlenül nem látom értelmét hogy beleszóljak, ha hülyeséget kezd beszélni úgyis lesz valaki a csapatból, aki kijavítja. Inkább próbálok valami kényelmes, lehetőleg árnyékos helyet találni, ahol hallok mindent, illetve várhatok a fejleményekre.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Ideiglenes tábor Empty Re: Ideiglenes tábor

Témanyitás by Shadow Szomb. 15 Júl. 2017, 01:32

Heiwanna Miin Klodov

Solam füstöt csinál, hát mindegy, de legalább a kis katona lánykánkat sikerült visszatartani, ami talán egy kicsit jó hír is most. Úgy fest, hogy felderítőket küldtek ki és azok a romokat nézik át, ami némi gondolatot ébreszt bennem, majd mikor ránk akadnak a gépek, akkor csak várok addig míg megérkezik a földi csapat amire nem kell annyira sokat se várni. Nyugodtan állok és figyelem ahogy körbe vesznek, majd sóhajtok egyet. Úgy állok, hogy látható legyen mind két kezem és nem teszek hirtelen mozdulatokat, csak figyelek, egy kis ideig. Igen hamar kiderül, hogy kommunikációs nehézségeink vannak, amit némi mutagatós jelbeszéddel próbálok orvosolni, két ujjammal lépést utánozva a levegőbe, majd arra amerre bök, és mikor helyeslő választ kapok akkor megindulok arrafelé.
Egyenlőre úgy fest, hogy a technika nincs a hasznunkra így viszont próbálom megfigyelni kísérőink, mit hogyan is tesznek, milyen, a kommunikáció az eltérő öltözetűek között. Van erre némi időm amíg gyalogolunk a romok felé, ahol már egy kis tábor is fogad minket. Hát a nyelvi gondok itt még több gondot fognak okozni, ha nem találunk ki valamit, mert mutogatva vagy az ő nyelvüket megtanulva nem mostanában fogunk végezni bármivel is.
Míg ezen elmélkedem figyelem a három felé oszló csapatot, megfigyelve, azokat jobban, akik más öltözékben vannak, vagy külső jegyeik nagyon eltérők azoktól, akik eddig kísérgettek minket. Eközben váratlanul bekapcsol a fordító, azaz inkább eljut oda, hogy megértse az előttünk állókat. Remek, így már jutunk valamire ha csak... Elég látványosan egyik mancsaomba temetem a képem, mikor meghallom beszélni Adrasteia-t.
-Alul, mi... megnézném te mennyi idő alatt tanulsz meg akár csak egyet is a kis csapatunk nyelvéből nem hogy egy vadidegent – morgom magam elé – tipikus katona... – majd veszek egy mély levegőt és előre lépek a nő felé kihúzva magam.
-Üdvözlöm, Heiwanna Miin Klodov vagyok. Elnézést kérek társam viselkedéséért, sajnos a zuhanás után a hajónk Mesterséges intelligenciájának túl gyorsan kellett ébresztenie minket és ez okozott némi károsodásokat, remélhetően csak átmeneti emlék vesztéseket, de ez se biztos teljesen. – közben reménykedek, hogy valaki veszi a lapot és kicsit félre vonja Adrasteia-t, miközben folytatom. – Köszönjük, hogy ilyen hamar ideértek és külön köszönet, hogy nem ellenséges szándékkal. Az előttem szólót kicsit pontosítanám és inkább békés felfedezők vagyunk. Egyes népeknél nálunk is van eme két hasonló szónak egy enyhe jelentés beli különbsége és nem szeretném, ha ebből félreértés adódna. Bár sajnos nincsenek emlékeim az ébredés előttről, eme kis idő alapján, amit a többiekkel töltöttem kezeskedek értük, hogy provokáció nélkül senki se önökre támadni. – kedves, nyugodt hangon beszélek. Remélem, hogy valamennyire sikerül egy kis bizalmat kiépíteni, mert ezen most sok múlhat és csak remélni tudom, hogy aki megszólal az próbálja ésszel megtenni.
-Mielőtt belekezdenénk jobban a beszélgetésbe, láttuk, hogy küldtek ki hajókat, és bár a Mesterséges Intelligencia mielőtt lekapcsolt volna azt mondta mások nem élték túl a lezuhanást, azonban én mégis azt kérném, hogy ha lehetséges a roncsokat kutassák át, hátha mégis a több ezer főnyi legénységből még életben maradtak néhányan, és ha megoldható és aránylag éppen maradt, a MI adattárolóját is ha sikerülne megtalálni, az számos kérdésre választ adhat, amire sajnos nem emlékszünk. Remélem nem túl nagy kérés, így az elején, mielőtt jobban megismernénk egymást, de ha vannak kint túlélők, akkor számukra életmentő lehet, ha hamarabb rájuk bukkannak, míg itt megpróbálunk választ adni egymás kérdéseire. Van egy érzésem, hogy önöknek is számos kérdésük van, ahogy nekünk is, mert, mint említettem, sajnos a személyes emlékeink remélhetően csak átmenetileg, de elvesztek. – fejezem be végül és csak reménykedni tudok abban, hogy elsőre nem túl nagy kérés ez mindenek előtt, de teljesen komolyan gondolom. Ha az MI tévedett, és vannak még kint, akkor nekik szükségük lehet minél előbb segítségre. Remélem a nő megérti ezt, mert ő kicsit szimpatikusabbnak tűnik, mint a másik két vezető, akikhez a többi katona masírozott.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Ideiglenes tábor Empty Re: Ideiglenes tábor

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szomb. 15 Júl. 2017, 04:37

Claye Yaro


Az esti őrség ötlete úgy látszik nem vált be és a beszélgetésekből sem mindenki vette ki a részét. Viszont legalább mint kiderült van egy orvosuk ami nagyon jó még úgy is, hogy felszerelés nélkül nem sokat tud tenni. A reggeli ébresztő durvára sikeredett. Ő is a társasággal tart és ugyan azt meg tudja állapítani mint a többiek a katonalányon kívül.
-Érdekes megállapítás. Mindenesetre számomra sem ismerősek.
Azt, hogy jelezzenek-e vagy nem azt ő sem tudja pontosan. Heiwanna ötlete tetszik neki leginkább, hogy figyeljék meg kik érkeznek. Meg is érkezik egy elég vegyes társaság. Talán katonáknak tűnnek. Az ellenállás butaság, a nyelvet nem beszélik úgyhogy elég kínos séta várhat rájuk. A tábor látványára Yaro csak kapkodja a fejét. Idegen fajok, idegen technológiák, őszintén szólva a helyzet neki tetszik csak jó lenne ha értenék miről van szó. A nő aki igyekszik beszélni velük csinos és kitartó, de csak az utolsó mondatainál sikerül megérteni mit mondd. A katonahölgy ismét előadja magát és Heiwanna kijavítja. Tényleg nagyon jól válogatja meg a szavait. Tipikusan olyan mint aki ha nem tud segíteni akkor is megköszönöd neki. Ő maga nem is szól közbe csak igyekszik meggyőzően mosolyogni.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Ideiglenes tábor Empty Re: Ideiglenes tábor

Témanyitás by Niteris Szomb. 15 Júl. 2017, 16:36

- Tasu -

Kapcsolatba kerültünk a helyiekkel! Ez már biztosan nagy előrelépés. Érteni még nem értjük őket, de az mindannyiunk számára egyértelmű, hogy velük kell tartanunk. Fejlett népnek tűnnek, a jelzéseikből látható, hogy különböző, de feltehetőleg szövetséges frakciókat képviselnek.
Egy táborhoz érünk, ahol a kísérőink szétválnak. A lárvát nem ismerem fel, de egészen szimpatikus. Sokra vitte ahhoz képest hogy... ilyen... életképtelen szegény. A másik két vezetőről nincs sok véleményem. A nőből valószínűleg egy örökkévalóság lenne kihúzni bármit is, a sötét alakkal meg már próbálkozni sem érdemes.
A nő nagyon próbál mondani nekünk valamit. Felveszem a legszebb idétlen mosolyomat, amivel remélem jól ki tudom fejezni, hogy értékelem a próbálkozását, de semmit sem értek. Aztán egyik pillanatról a másikra megértem. Időszerű volt már.
Éééés mindenki beszélni kezd... Mindenki azt hiszi, hogy ő tudja jobban, és zavarodottnak vélik egymást. Részben igazuk van, nálam biztosan jobban tudják. Legalábbis az egyikük jobban tudja, a többi nyilván tényleg hülye. Legjobb lesz ebből a beszélgetésből inkább kimaradni.
Niteris
Niteris
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 447
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 118
Join date : 2015. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3115-niteris

Vissza az elejére Go down

Ideiglenes tábor Empty Re: Ideiglenes tábor

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 15 Júl. 2017, 19:16

- Q’ayem Kor -

Nem sok választásunk maradt szerintem. Mikor már a tisztásról ráláttam, hogy három hadihajó osztályú űrhajó érkezett - már ha ezt valamennyire be tudom lőni - tiszta sor volt, hogy majd csak megfogjuk látni mi fog történni most velünk. Botokkal és kövekkel nem tudunk itt vívni csatát vadászgépekkel és fegyveresekkel. És mind a kettőből voltak, több felé is kirepültek a hajók, valószínűleg kutatják a hold felszínt. A hajónk méretéből ítélve már ami a romjait illette és a létszámot ami volt pedig kétlem, hogy nem vettek észre minket szóval ezért vannak már most itt. Az MI se mondta, hogy lelőttek volna minket hanem, hogy valami lerántott minket. Most hirtelen nem tudom felidézni a pontos szavait de szinte biztos, hogy nem az érkezők közül voltak az okozók. Hát, remélem inkább, hogy ténylegesen sem.
Hamarosan meg is érkeztek a gyalogosok is hála a füstjelnek amit egyikőnk leadott. Érzékelőkkel is biztosan hamar megtalálhattak volna minket de ez így egyszerűbb és gyorsabb is volt. Persze a kiszolgáltatottság érzése nem kellemes és miután előbukkantak a gyalogos egységek és se nem agresszívak nem voltak vagy követelődzőek már jobbnak érződött a helyzet. Sajnálatos módon viszont be kellett látnunk, hogy egy szavát nem értjük egymásnak. Pedig meg mertem volna rá esküdni, hogy a fordító gép majd megoldja ezt is, hiszen ezért tudtunk itt beszélni is egymáshoz eddig is. Mert még is csak, bár párunk hasonlít egymásra felépítésileg egyértelmű, hogy nem vagyunk ugyan abból a fajból legtöbben, ha nem mindannyian vagyunk másból így furcsa lenne ha mind egy közös nyelven beszélnénk.
Hamar kiderül, hogy egymás szavát nem értjük az érkezőknek. Lőni nem lőttek le minket és nem fenyegetnek se. A helyzet persze feszült marad. Nehéz lazán viselkedni és nem is akarok. Követni őket elindulok velük, nincs jobb lehetőség és így legalább megtudhatnánk valamit is a helyről ahova leérkeztünk.
Azokat akik kísérnek minket figyelem inkább mint a többieket. Vannak vegyesen öltözöttek, rendezettennek tűnnek tőle, a másik két csapat egységesen van felszerelve, minden amit látok rajtuk egységesnek tűnik rajtuk. Mikor pedig megérkezünk egy táborhoz már a szétoszlásuk is egyértelművé teszi, hogy különböző csapatokról van szó. De vajon osztagok csak vagy más országok esetleg, szövetségek?
Meglepetten kapom a nő felé a tekintetemet mikor végre megértettem a szavait. Hát, jó tudni, hogy nem akarnak rosszat és a fordító droid is jól hangzik hiszen jó dolog az, hogy a fordítónk végre érti mit beszélnek hozzánk és csinálja a dolgát és hát remélem, hogy ez majd megy visszafelé is és a mi szavainkat is le fogja fordítani. És meg is indulnak a beszédek, válaszok. Egyik se tetszik amit mondanak. Feszültséget is generálnak, de legalább beszél valaki aki diplomatikusnak is hangzik. Az más kérdés, hogy a nő viselkedése bár tenyérbemászó és nem olyan fogalmazással bíró mint a másiké ez nem az én helyem vagy bármim, hogy bármelyikőjüket is kérdőre vonhassam a viselkedésükért. Bár némileg megnyugtatóbb, hogy valamennyire megértjük végre egymást remélhetőleg a beszélgetés továbbjaiban is majd barátságos marad mindenki. Minden esetre fél füllel míg hallgatom, hogy mit beszélnek a többiek de a figyelmemet főként a körülöttünk állóak kötik le inkább és azokat figyelem. Egy vagy több szó se fogja csak úgy eltüntetni a kételyeket, hogy igazából bármikor ránk fordíthatják a fegyvereiket. Biztos ami biztos, én figyelem a fegyvereseket körülöttünk úgy ahogy lassan nézelődve de biztosan leadom a kisugárzásommal meg a mozgásommal a feszültségemet is vele, de nem érdekel. Itt vagyunk fegyveresekkel körbevéve, inkább ugrásra készen tartom magamat ha kell tudjak menekülni az életemért mint, hogy cseverésszek valami nővel aztán pedig hátba lőjenek.

külső:

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Ideiglenes tábor Empty Re: Ideiglenes tábor

Témanyitás by Ervin Bludheim Szomb. 15 Júl. 2017, 19:33

~Silenus~

Úgy tűnik, hogy túlélőket keresnek, hiszen nem csak a roncsok körül köröznek. Legalább elmenekülünk a bolygóról, amire egyébként nem lett volna sok esélyünk. Most, hogy látjuk milyen fejlettek a az itteniek, akár még az is elképzelhető, hogy visszatértjük új információkkal. Nagyon kíváncsi vagyok milyen csodákat tartogat nekünk ez az új világ. Amint a fogadó bizottság kiszáll, rögtön látszik, hogy nem fog csalódást okozni ebből a szempontból. Rögtön három különböző frakció fogad minket. Ahhoz képest, hogy milyen különbözőek, most egyszerre jönnek és nem látszik nagy agresszió köztük. Az egyik láthatóan egy faj, a másik minden katonája teljes páncélt visel, a harmadik meg több fajta elég különböző és a másik kettőhöz képest viszonylag lazább ruhába öltözött lényekből áll. Gondolom valami nem hivatalos szervezet lehet. Remélem majd megtudhatjuk, hogy miért van annyi hatalmuk, hogy a két katona frakció nem üldözi el őket. Miután rájön mindenki, hogy nem tudunk kommunikálni, elkísérnek minket a táborukba. Itt a három frakció különválik. A sisak nélküli katonák egy elegáns nőnek, a sisakosok egy fekete köpenyes férfinak, a változatos társaság pedig egy hatalmas csigának jelent. Az a csiga igazán érdekel. Hogy létezik? Milyen evolúció terméke? Miért hallgatnak rá a katonák? Milyen hatalma lehet egy hatalmas csigának, hogy uralkodjon? Nem úgy tűnik, mintha nagy harcos lenne. Talán remek politikus? De akkor is... hogy jutott a faja el eddig? Ők voltak a táplálék lánc csúcsán? HOGY??? Ha nem uralkodnék magamon odarohannék hozzá megvizsgálni mi ő. Szerencsére közben még a fordítógépeink is visszakapcsolnak, szóval ha van lehetőségem megpróbálom felvenni a kapcsolatot a csiga frakcióval.
Ervin Bludheim
Ervin Bludheim
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 138
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Mar. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Erwin Vayne
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ideiglenes tábor Empty Re: Ideiglenes tábor

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 16 Júl. 2017, 00:00



Little SW - Prológus





Ismeretlen világ


Résztvevők: Solam, Qui Genua Non, Adrasteia, Desmond, Yiros, Ja'ar Heins, Silenus,



Nerus, Tasu, Q’ayem Kor, Claye Jaro, Abi és Heiwanna Miin Klodov



Következő körváltás: 2017. július. 20. (csütörtök)

”Csak úgy lehet jövőd, ha elengeded a múltad.”
- Clone Wars animációs sorozat

Ideiglenes tábor 00120

Qui nagyjából a fegyvertok készítésének feléig jutott el mielőtt elaludta.
A haladás közben sikerült felmérnie Miin-nek azt, hogy a vendéglátóik miként is állnak egymáshoz. A fekete és teljesen fehér páncélosok a narancsszínűekkel határozottan ellenséges viszonyban voltak és semmi bizalom nem volt közöttük, a harmadik fél felé semlegesen viszonyultak. A narancsszínűek is hasonlóan reagáltak a fekete és fehérek páncélosokra, mint azok rájuk, azonban a harmadik fél felé bizalommal tekintettek. A harmadik fél pedig némileg távolságtartó volt a Birodalmiakkal és közelebbi kapcsolatot ápoltak a Köztáraságiakkal.
A beszélgetés helyén volt árnyékosabb rész pár lépésnyire a többiektől, így amíg Adrasteia beszélt, addig Qui be tudott állni oda, a fegyverét pedig megtarthatta, senki sem kérte el.
- Ah, nagyszerű – mosolyodott el a nő. – Morwen Avenay mester vagyok, a Jedi Tanács képviseletében, a Köztársaságtól. Ő – pillantott az óriás lárva felé. - Imdro Nunyo, a Nunyo klánból, a Hutt kartellek képviseletében. Ők pedig… fogalmam sincs, hogy miként hívják, nem mutatkozott be, de a „Nagyúr” a Birodalmat képviseli.
- Lord Drakte – mondta az egyik tiszt a vékonyabbik*. – Lord Hiuval Dorat a Sötét Tanács tagjának tanítványa. Az úr Bryrol Sageteas moff, jómagam pedig Leojar Harwig admirális vagyok, a Birodalom szolgálatában.
A bemutatkozás meg is történt, jobban igazából egyelőre senki sem tudott Adrasteia-ra reagálni, mert Miin gyorsan közbevágott és gyorsan elmondta, amit szeretett volna. Morwen bólintott a szavaira.
- Az egységek már kimentek további túlélőket keresni és a romokat átvizsgálni, ha lesz eredmény, akkor a tudomásukra hozzuk. Most szeretném, hogyha átesnének egy rutinvizsgálaton, a droidok megvizsgálják önöket, az említett memóriazavarokra is hátha tudnak megoldást találni. Viszont, amit már tudok és sajnos rossz híreket kell önökkel közölnöm, hogy ezen a holdon nem maradhatnak, túlságosan is veszélyes.
- Csaknem a Jedik félnek néhány ősi urdrarr szellemtől? – kérdezte némileg eltorzult hangon Drakte a nőt.
- Ne foglalkozzanak vele, és ne éreztessék, hogy félnek, valószínűleg önök fogékonyabbak az őt körül vevő aurára. A vizsgálatok után válaszolok… válaszolunk a kérdéseikre, kapnak élelmet, vizet és tiszta ruhát is, amennyiben ezt igénylik és lehetőségük lesz megtisztálkodni is. Kérem, kövessenek. Amint végeztünk a rutinvizsgálatokkal és felfrissülnek választ kapnak minden kérdésükre.
A hutt is bólintott és nyugalomra intette Silenust, ha most akart volna kérdezősködni. Egyelőre nem tűntek ellenségesnek, így Kor sem érezte azt, hogy meg akarják támadni őket, vagy megtámadni, a fegyveresek leengedték a fegyvereiket és már csak fél szemmel tartották figyelemmel a csapatot, a környéket fürkészték inkább. Ha a csapat követi, akkor az egyik felállított épülethez vezette őket a nő, majd, hogy mutassa, hogy biztonságos előre ment és ott várta meg a társaságot. Bent az épületben több furcsa nagy folyadékkal ellátott tartály volt és az említett droidok, amit mindenki robot szóval jellemzett volna.
Ideiglenes tábor 241c21240efb4eea0a015edc600c9c61
A vizsgálatok a többség számára ismerősek voltak, csak végigszkennelték őket a droidok, illetve egy kis vért is vettek tőlük, egy-egy embernek nem tartott az egész tovább két-három percnél. Noha nem volt kötelező, de örültek volna a saját érdekükben, hogy átessenek ezen. Itt ki is derült, hogy Desmondnak tényleg szüksége volt az extra nitrogénre, így ő kap is maszkot, így a fulladása így hamar abba is maradt. Amint ezzel végzett mindenki egy másik épületben, amik a hálókörletek voltak mindenki át tudott öltözni és lezuhanyozhatott. Az egész után egy harmadik épületbe mentek át, ami az étkező volt, itt több féle étel – minden idegennek tűnt a számukra, de az illatuk jó volt – is ki volt rakva, mindenki maga szedhetett, ugyanez igaz volt az italokra, több féle színű és illatú volt, és persze sima víz is. Bőven elég hely volt akár ahhoz is, hogy mindenki csak egy-egy asztalhoz üljön le és ne együtt. Amint mindenki itt volt és nekilátott az étkezésnek, akkor szólalt meg Morwen ismét. De rajta kívül itt volt a moff, az admirális és Silenus szerencséjére a hutt is.
- Bizonyára mindannyiuknak rengeteg kérdése van, ha gondolják, akkor most elkezdhetik feltenni őket, amire tudok szívesen, és kimerítően fogok válaszolni, vagy az, akihez kérdést intéznek.

*a képen vékonyabbik.
//És bocsánat a rohanásért, csak nem akartam untatni senkit sem azzal, hogy minden egy-egy reag.//



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ideiglenes tábor 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ideiglenes tábor Empty Re: Ideiglenes tábor

Témanyitás by Michael Nikostratos Vas. 16 Júl. 2017, 00:25

Qui Genua Non

Miután kiderült hogy tudunk kommunikálni, a nő egyből szívélyesen bemutatkozott, és beszélni kezdett. Bár sok információval szolgált, leginkább csak adatokkal szolgált, nem tudtam magamban információvá alakítani. Nem tudtam mi az a Jedi Tanács, és ahogy a legtöbb fogalom is ismeretlen volt számomra, de próbáltam ezeket nem mutatni, és mindenre figyelni. Magamban próbáltam mindent szóról szóra elraktározni, hogy később, ha esetleg további válaszokat kapunk, akkor azokkal kiegészíthessem. Mint egy kirakós darabkái, amiknek még nem találtam meg a helyét, de bármikor szükség lehet rájuk. Úgy tűnt hogy a hold, ahol landoltunk veszélyes, ennek fényében szerencsésnek tekinthetjük magunkat, hogy eddig túléltünk egyedül, fegyverek nélkül. Bár továbbra is magamnál tartottam a fegyverem, tudtam, hogy milyen nevetségesen nézhetek ki egy vasdarabbal, állig felfegyverkezett katonákkal körülvéve. Bármikor könnyedén lemészárolhattak volna minket, és nem is áltattam magam, hogy sokra mennék ezzel a semmiséggel a kezemben - csupán jelzés értékű volt, ezért tartottam magamnál. Nem bízom bennetek. Ezt sugallta, ahogy a tekintetem, és a járásom is, nem akartam leplezni hogy mit gondolok erről az egész helyzetről. Amúgy is, ha körülvesznek, és sarokba szorítanak, akkor jobb ha nem kezdesz titkolózni és megjátszani magad, azzal csak arra adsz okot, hogy jobban figyeljenek rád, hogy még kevésbé legyél szimpatikus. Ellenben egy őszinte fogollyal elnézőbbek, mondhatni kedvesebbek is. Persze ez nem jelentette azt, hogy ha rákérdeznének, elmondanám a telepata képességeimet, azért még nem ettem meszet. A gyors bemutatkozás után látszott, hogy nem akarnak még a kérdéseinkkel foglalkozni, és elvezettek minket hogy megvizsgáljanak. Bár nem bíztam bennük, nem láttam okát, hogy ellenálljak. Ha szükséges, a fegyverekkel kényszerítenének, ha pedig rosszat akarnának, már megtették volna. Egyelőre úgy tűnt, az együttműködés a legcélszerűbb, és ezt is tettem. Alávetettem magam a vizsgálatoknak, és hagytam hogy minden tesztet elvégezzenek, remélhetőleg kimutatták hogy számomra előnyös a melegebb ruha, és később ilyet kapok - amit szintén elfogadok. Természetesen lezuhanyoztam, úgy gondoltam hogy ez a minimum, ha már idáig jöttek értünk, akkor megadhatunk nekik annyi tiszteletet, hogy nem mocskosan, és bűzösen állunk le velük beszélgetni. Másrészről jól esett a meleg zuhany, és utána jobb hangulatban húztam fel magamra a ruhámat. Ez után mehettünk étkezni, továbbra is hurcolva magammal a vasdarabot, ha nem akadályoznak meg benne. Bár nem kerestem a társaságot, ha valaki leülne mellém, nem utasítom el, de a magánnyal sincsen problémám. Kényszeredett társaim közelsége semennyivel sem volt megnyugtatóbb számomra, mint az új idegeneké. Mikor evés közben engedélyt adtak a kérdések feltevésére, úgy döntöttem ideje kissé pofátlannak lennem. A homlokomhoz érintettem a kezem, és erősen koncentráltam, hogy a nővel kezdve megpróbáljak a frakciók vezetőinek elméjébe jutni, jellemüket feltérképezni, és felszíni gondolataikat megismerni, persze mindent óvatosan, figyelve arra, hogy ha valamilyen módon védekeznek ellene, akkor önön elmém ne sérüljön. Ha kell inkább visszavonulót fújok, bár ez esetben a korábbiaknál is bizonytalanabbul méregetve az illetőt.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Ideiglenes tábor Empty Re: Ideiglenes tábor

Témanyitás by Ervin Bludheim Vas. 16 Júl. 2017, 00:53

~Silenus~

Hamarosan választ kapunk arra, hogy kik is a megmentőink. Nem mintha bármivel is több információnk lett volna. Annyit leszűrtem, hogy a köztársaságot egy "Jedi" tanács irányítja, legalábbis a katonai részét. A Köztársaság és a Birodalom ellenség, hiszen Morwen eléggé tiszteletlen hangsúllyal mondta a "nagyúr"-t. Meg természetesen, azt, hogy az evolúció általam ismert összes szabályát felrúgó lény neve Imdro Nunyo, a Nunyo klánból. Tehát van egy egész klán ezekből és nem valami véletlen mutáció eredménye. Ez csak további kérdéseket vett fel. Sajnos mielőtt igazi válaszokat kaphatnánk eltessékelnek minket tesztekre. Teljesen jogos, hiszen ki tudja milyen fura baktériumot hordunk magunkkal. A vizsgálat, amennyire emlékszem, teljesen normális. Mivel ezután mindenkit visszaengednek gondolom nem találtak semmit. Ezután megmosakodhatunk és átöltözhetünk, mind a kettő igazán jó érzés. A vendéglátóink még tetézik ezt ingyen kajával. Meg kell mondanom, nem igazán rossz ez. Egy pillanatra megfordul a fejemben, hogy az étel mérgezett, de minek lenne az. Teljesen ki vagyunk szolgáltatva nekünk. Szóval nyugodtan ülök le az egyik izmosabbnak tűnő társam mellé. Nem aggódok, de jobb félni, mint megijedni. Mégis nagyobb egy harcos mellett a biztonság. Amint elkezdjük az étkezést már indulhatnak is a kérdések. Gyorsan lenyelem a falatot, aztán felemelem a kezem.
- Mi az a Jedi tanács? Miért működik együtt három, első ránézésre nagyon különböző, frakció? A Hutt kartell emberei miért nem viselnek egyenruhát mint a másik kettő?- zúdítom a kérdéseket, talán kicsit tiszteletlenül, a vendéglátóinkra.
Ervin Bludheim
Ervin Bludheim
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 138
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Mar. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Erwin Vayne
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ideiglenes tábor Empty Re: Ideiglenes tábor

Témanyitás by Lanka Raved Hock Vas. 16 Júl. 2017, 19:47

Adrasteia

Számomra teljesen egyértelműnek tűnik, hogy három frakció együttes missziójáról van szó. Van a Hadsereg, amit a Nagyúr irányít. Van a polgári szekció. Az egyenruhából és a fegyverekből ítélve szintén fegyveres szerv lehet, talán rendőrség vagy polgárőrség, amit a Jedik irányítanak, hisz tanácsuk van. Ezek szerint nem feltétlen hierarchikus szervezet, hiszen minimum a legfelsőbb vezetésük demokratikus. Ez is alátámasztja a szememben azt a tényt, hogy ők nem reguláris hadsereg, hanem polgári milícia. A huttok viszont magánhadsereg. Zsoldosok, akiket az a zselépaca irányít, aki a zsoldosokat pénzelő kartellt képviseli. Kartell, mint drogkartell, azaz az idegenek világában a maffia és a szervezett bűnözés nyíltan tevékenykedik és nyílt befolyásuk van mint a politikai mind a katonai felső vezetésre. Ezért is néznek Nyunyára vagy kire ferde szemmel, hisz se a rendőrségnek, se a hadseregnek nem nyerhette el a tetszését, hogy bűnözőknek befolyásuk van rájuk, de tenni nem nagyon tehetnek semmit, különben a kartell zsoldoshadserege nem lenne itt. Konklúzió: a legbefolyásosabb a triumvirátusból a zselépaca, a legjobban felszerelt és legjobban pénzelt alakulat az övé, hisz a szervezett bűnözésben rengeteg pénz van. A rendőrség még az anyaviláguktól távol, a hadsereg támogatása mellett sem mer fellépni ellenük. Konklúzió kettő: vagy a hadseregben, a Nagyúr alatt, vagy a zselépaca zsoldosseregében találnám meg a számításom. Mivel az amnéziával nyilvánvalóan elveszítettem a személyiségem egy részét is, különben komolyan vettek volna a társaim, hisz hiába tudom, hogy még egy akadékoskodó beszólás és felrúgom a Miin nevűt, aki amellett, hogy nagy a pofája, állandóan hülyére vesz, de még idióta is, neki ez nem tűnik egyértelműnek. Egy reguláris hadseregben nem lőhetném le parancs nélkül, de amint sikerülne elnyernem a zselépaca védelmét és normális fegyverhez jutnom... Végkövetkeztetés: jóban kell lennem a zselépacával, akit hangosan nem hívhatok zselépacának szóval valami publikus megszólítást kellene kieszelnem.
Mire ezt végiggondolom azalatt végzek az orvosi vizsgálattal és ételhez is jutok. Fura szagú és kinézetű ugyan, de ízletes. Nem ezt kapnánk, ha a robot szerint nem tudnánk megemészteni. Evés végeztével felkeresem a zselépacát, akit nem hívhatok így, hogy benyaljam nála magam, mint egy gombóc vaníliafagyiba.
-Őravaszsága, talán tudnánk valami kölcsönösen előnyös üzletet kötni. Felajánlom magam zsoldosnak, ha tesz egy jó ajánlatot.
Lanka Raved Hock
Lanka Raved Hock
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 42
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jan. 13.

Vissza az elejére Go down

Ideiglenes tábor Empty Re: Ideiglenes tábor

Témanyitás by Niteris Kedd 18 Júl. 2017, 13:19

- Tasu -

A három frakció kapcsolata mégsem olyan felhőtlen, mint azt először véltem. A Jedi Tanács (a Köztársaságtól) nem táplál túl sok szeretetet a Birodalom iránt. A Hutt kartellek viszonylag semlegesek ebben a nézeteltérésben. Ha szétválunk, a legdiplomatikusabb az lenne, ha velük tartanék. Nem szeretnék belekeveredni semmilyen politikai vitába, amíg nem értek mindent pontosan.
A rövid megbeszélés után én is rendbe szedem, és kimegyek az étkezőbe. Morwen már vár minket, és jelzi, hogy lehet kérdezni. Páran ezt meg is teszik. A szemem sarkából látom, hogy Adrasteia már zsoldosnak állna, igyekszem figyelemmel kísérni ennek az eredményét. Ha a csiga is jelezte volna, hogy nyitott a kérdésekre, valószínűleg én is inkább őt zaklatnám, de mivel nem tette, beérem a 'Mesterrel'.
- Pontosan mi az a ősi urdrarr szellem? - teszem fel a kérdésemet, amikor én is szóhoz jutok - Bizonyított a létezése? Látta már valaki?
Lehet, hogy hülyeség azonnal ilyet kérdezni, de valamiért úgy éreztem, hogy ez sokkal érdekesebb lesz, mint egy újabb politikai vita kifejtése. Azokból már túl sok volt ahhoz, hogy felkeltse bárki érdeklődését (aki nem közvetlenül érintett).
Niteris
Niteris
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 447
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 118
Join date : 2015. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3115-niteris

Vissza az elejére Go down

Ideiglenes tábor Empty Re: Ideiglenes tábor

Témanyitás by Shadow Szer. 19 Júl. 2017, 01:04

Heiwanna Miin Klodov

Lassan sikerült felmérnem a viszonyokat, hogy ki hogyan is viszonyul a másikhoz a három csapat tagjai közül. Hát annyira nem békés köztük a helyzet, de ez az a dolog, ami most annyira nem számít per pillanat, csak az, hogy eljutottunk addig, hogy tudjuk kikkel állunk szemben a három tábor képviseletében, és az, hogy keresnek még túlélőket és az MI-t is keresni fogják és ha találnak valamit, akkor majd jelzik.
-Azt hiszem a többiek nevében is mondhatom, hogy Köszönjük a fáradozásaikat előre is. – hajtok fejet, majd figyelem a kis beszélgetés folytatását, hogy ez a hely veszélyes, ami még jobban elsődlegessé teszi a túlélők keresését. Egyenlőre azonban mi nem tehetünk semmit, azaz csak azt, amit kérnek. Vizsgálat. Hát logikus, hogy megtudják van e valami bajunk, de ennek ellenére azért volt amit nem akartam volna, hogy megtudjanak. Nehéz kérdés, hogy mi legyen, a saját kis titkom, vagy a bizalom építés, ami mindannyiunk érdeke.
Végül nem töprengek sokat rajta, hiszen egyértelmű melyik a fontosabb és az nem a saját kis önző dolgom, hanem, hogy jó legyen mindenkinek. Így bólintok a vizsgálatra, és önként hagyom magam megvizsgáltatni, még ha így ki is derül, hogy nem teljesen az vagyok, aminek látszok per pillanat. Jelenleg nem tettek semmi olyat, amiért ne bízhatnánk meg bennünk, hát nekünk se kéne, hogy ha lehet, akkor jó benyomást tegyünk, bár valahogy azaz érzésem, hogy ez tuti nem lesz zökkenő mentes, mert erre már jött figyelmeztető jel, de majd valahogy megpróbálom tompítani az éleket.
Szkennelés és vérvétel után, amin engedtek tovább megyek, a háló körletbe amint lehetett és ott vettem egy forró zuhany, aminek végeztével száradás közben a tükörbe néztem, azon merengve, mit szólnának a többiek, ha tudnák, de aztán elhessegetem a gondolatot, azzal, hogy egyenlőre túl sok dolog történt és lesz erre még időnk. Ezek után tiszta ruhába bújtam, hogy kényelmesebben lehessek, megigazgatva hajamat, majd irány az étkezde, ahol elég sok érdekes étel fogadott minket. Elsőre némi szimatogatással kezdtem és olyan italt választottam, ami némileg emlékeztetett a gyümölcsök illatára, amik ott voltak, majd hús félékből vettem egyenlőre. Egyenlőre csak leültem egy üres asztalhoz enni. Evés közben csendesen merengtem magamban, a három népen, hogy vajon mi is lehet köztük, mi az oka az ellentéteknek, barátságoknak. Hatalom, terület, vallás, politika? Jó kérdések, amikre jó lesz ha próbálok válaszokat is találni, mert jelenlegi állapotok alapján maradunk itt egy jó ideig, vagy életünk végéig.
Csak akkor emeltem fel a tekintetem, mikor Morwen megszólalt, de egyenlőre csak figyeltem a többieket, hogy ki mit kérdez és hogyan teszi mindezt. Ha nem muszáj akkor nem akartam közbe szólni, de ha nagyon durvulna a helyzet, akkor azt jobb lesz még az elején elsimítani. Silenus kérdés áradatán csak elmosolyodom, majd mikor Adrasteia belekezd egy újabb pitizési kísérletbe, csak a plafonra nézek, és csak lemondóan sóhajtok egyet. Látszik, hogy az ész osztásnál még sorba se állt. Inkább befejezem az evést, majd Tasu kérdése után, kicsit végig gondolom a mondani valómat, azaz kérdéseimet, hogy mi legyen az ami lényeges is lehet és fontos. Kezembe veszem az italomat és iszok belőle egy kicsit mielőtt lassan felállok, és úgy állok, hogy ne legyek háttal senkinek se, majd egy kisebb levegő vétel után belekezdek.
-Az egyik kérdést ami felmerült bennem is, részben a korábban kérdező... – ezzel Silenus felé mutatok - ...már feltette, azaz miért működik együtt a most a három, nevezhetjük úgy önöket, hogy a vezető hatalmak képviselői? – nézek a három csapatból jelenleg itt levőkre és ha bólintanak akkor folytatom is – Némi megfigyeléssel észre vehetők, hogy nincs egyetértés, és érezhető már az embereik közt is a távolság tartás, vagy egyesek közt a bizalom jelei. Ha lehetséges erről esetleg megosztana velünk valamelyikük néhány gondolatot, hogy tisztábban láthassunk, mi is áll előttünk, esetleg politikai, vagy ideológiai ellentétek? – hangom teljesen nyugodt továbbra is – Csupán azért, kérdem, mert ahogy jelenleg látom a meglévő információink alapján, igen messze vagyunk onnét ahonnét megindultunk legyen az bármerre is 600 évnyire van azon idő szerint, amiben az Mesterséges Intelligencia számolt. A hajó amivel éreztünk soha többé nem lesz olyan állapotban, hogy azzal távozhassunk, amiből pedig következik, hogy az életünk hátra lévő részét itt az önök által képviselt hatalmak területének egyikén fogjuk leélni, de talán nem túl nagy kérés ez, hogy mielőtt döntünk, vagy döntenek a sorsunk felől egy kicsit átláthassuk mi is a helyzetet. – tekintetem végig siklik a négyesen, hogy vajon ki lesz az aki válaszol, bár elsőre valahogy úgy érzem, hogy a nő lesz az. – Esetleg a későbbiekben szívesen megismerném részemről a népeik történelmét, ha ez lehetséges – teszem hozzá végezetül, majd elhallgatok egy kicsit. Érdekel, hogy mi lehet a háttérben, a történelemben, politikában, esetleg vallásokban, ami megalapozza az ellentéteket és barátságokat.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Ideiglenes tábor Empty Re: Ideiglenes tábor

Témanyitás by Ammon Einarson Szer. 19 Júl. 2017, 11:44

- Q’ayem Kor -

Úgy fest megértjük egymás szavait. Körülöttünk állókat pásztáztam de senki sem viselkedett gyanúsan vagy mutatott volna bármi féle agressziót felénk így valamelyest megnyugodtam de nem engedtem fel rögtön. Feljött a pont, hogy akkor megvizsgálnának bennünket az orvosok, persze a mi választásunk, hogy alá vetjük-e magunkat vagy sem. Éltem is a lehetőséggel és én nem vetettem magamat alá ennek a kis vizsgálódásnak. Semmit sem tudok róluk, egyikünk sem és még a saját fejünk is káoszban van az emlék sérülésétől ami a hibernálásból való felkeltésnek köszönhető így nem fogok befeküdni egy valamelyest ismerősnek tűnő gépbe, hogy megvizsgáljanak elmondásuk alapján. Ha csak fizikailag nem erőltetnek bele akkor pedig ki is tartok az állásom mellett, hogy engem ne szondázzanak itt. Először válaszokat akarok, többet mint pár név és titulus dobálása, azt mi is tudunk tenni és semmit sem fog elárulni róluk se rólunk. Lehet túlságosan is barátságtalan vagyok ezzel de nem zavartatom magamat, inkább mint, hogy félkegyelműen keblemre öleljek egy ismeretlent aki utána hátba szúr vagy rosszabb.
Ezek után pedig kiderül, hogy engednek-e a többiekhez ki vagy sem. Amennyiben beengedtek oda ahol a többiek is voltak csak kerestem magamnak vizet és leültem az egyik asztalnál a vizet iszogatva hallgatom ahogyan mindenki elkezdi majd a kérdéseit feltenni, én egyenlőre csak csendben hallgatom az ő kérdéseiket és majd utána a válaszokat hisz még azt se tudom merre kezdjem a kérdéseimet meg. Miről kéne egyáltalán kérdezni először és mennyit fognak erre persze időt szánni hisz ha csak egy párra válaszolnak akkor jobb megválogatni a kérdéseket, ha meg mindenre akkor igazán elkezdhetik az elején. Ha nem hát nem, nem igazán fogom pozitívan értékelni ha elzárnak a többiektől a választható orvosi vizsgálat vissza utasításáért de nem fogok protestálni, nincs mivel vagy miért. Remélem csak, hogy azért kapok vizet és azzal megvagyok.


külső:

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Ideiglenes tábor Empty Re: Ideiglenes tábor

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szer. 19 Júl. 2017, 14:13

Claye Yaro

Sikerült megértenünk egymást és végre megindult valamilyen irányba a társalgásunk. Meg is tudtuk kik ezek. Valahogy van egy olyan érzésem, hogy a birodalom és ez a tanács nem nagyon szívlelik egymást. Vagy a tanács is a birodalom tagja és csak ezek nem szívlelik egymást akik itt vannak? Majd még kiderül. Mindenesetre elég fura alakok ezek a lordok. A vizsgálatoknak nem mondtam én sem ellent. Látszólag ilyen rutin dolgok voltak. Ezek után hálókörletekbe tereltek minket. Ez érdekes. Azt mondták, hogy ezen a holdon túl veszélyes mégis hosszabb itt maradásra rendezkedtek be. Vagy csak számunkra túl veszélyes? Lehet. Végül is az ő szemükben mi civilek vagyunk. A fürdő felfrissített és jó érzés volt tiszta ruhákat felvenni. Utána elvezettek minket enni is. Az ételek elég furák voltak, de finomak. Ha látok valamilyen katonát akkor el is kezdek érdeklődni, hogy mi micsoda amit eszek. Talán nem túl bölcs dolog, de kíváncsi vagyok. A hármas is megjelenik és kezdetét veheti a kérdezősködés. A katonahölgy ahhoz képest, hogy mindenütt a veszélyt látja igen hamar felajánlotta a szolgálatait ennek az Imdro-nak. A főbb kérdések el is hangzanak vagyis mi mégis micsoda és kik kicsodák és miért jöttek megmenteni. Én csak egy dologgal tudom még kiegészíteni.
-Ezeken kívül engem még az érdekelne, hogy mi lesz velünk a jövőben. Vannak-e egyáltalán lehetőségeink?
Ha Imdro azt mondja, hogy ő csak rabszolgának fogad fel minket, hogy a hátáról ledörzsöljük az elszáradt bőrt akkor a katonahölgyünk igencsak megbánhatta a meggondolatlanságát. Én magam még nem tudom mit akarok kezdeni magammal, de ha kapnék némi lehetőséget az segítene a döntésben.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Ideiglenes tábor Empty Re: Ideiglenes tábor

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 19 Júl. 2017, 20:18

Solam

A barátságos érkezők nyelve némi várakozás után már érthetővé válik számunkra, és hamarosan rá is jövök, hogy ez inkább probléma, mint előny. Miin szóáradata és Adrasteia életszerűtlen szavai hallatán már majdnem megfájdul a fejem, de szerencsére Morwen hamar véget vet a "beszélgetésnek", ami inkább Miin monologizálására hasonlít. Bólintok elmosolyodva, és a többiekkel együtt hagyom, hogy megvizsgáljanak a robotjaik, amiket droidnak hívnak. Aztán lehetőségünk nyílik normális tisztálkodásra, amit nem mulasztok el, aztán persze visszaveszem a hajóról hozott ruháimat. Kényelmes kezeslábas, meleg és rugalmas, praktikus öltözék. Végezetül egy étkezőbe megyünk, ahol megtölthetem a hasamat. A vacsora sem volt bőséges, a reggelit meg teljesen kihagytuk, és helyette egy órát kutyagoltunk a fárasztó sziklás terepen, a túl nagy gravitációban. Tehát a lényeg: ideje degeszre ennem magam. Mivel nem ismerem a kajákat, úgy döntök, mindent megkóstolok szép sorjában, amíg ki nem pukkadok. Nem habzsolok, de azért jóízűen eszem, és közben próbálom kizárni Miin újabb regényének első három fejezetét, amit ravasz módon kérdésnek álcáz. Tasu és Silenus értelmes kérdéseket fogalmaznak meg, így ezekre felfigyelek miközben az egyik izgalmas színű üdítővel öblítem le a harmadik fogást.
A fogadóbizottság tagjaival szemben nincs különösebb véleményem, persze leszámítva a nyilvánvalót. Morwen nagyon barátságos, a nagy meztelencsiga egyelőre hallgatag, míg a harmadik csapat láthatóan gonosz. Próbálhatnék persze szebb szavakat találni erre, de ezek gonoszak. Félelmet árasztanak, gorombák, távolságtartóak és általában egy kicsit csúnyának is tűnnek.
-Heló Morwen, üdv Nyunyó, remélem jól ejtem a neveteket. Én Solam vagyok, gyógyító. Köszi, hogy eljöttetek értünk, és gondoskodtok rólunk - kezdek bele. A gyógyító dolog csak úgy jött, de azt hiszem ezzel lehet legrövidebben összefoglalni a tudásomat. - Nekem az a kérdésem, hogy amikor el kell innen mennünk az urdarr szellemek miatt, akkor választhatunk, hogy kivel megyünk?
Le merném fogadni, hogy ők is egy csomó dologra kíváncsiak, annyira külön világból jövünk, hogy még a fordítógépnek is egy csomó idő kellett, szóval biztos sok mindent tudunk, amit ők nem. Talán még versenyezni is fognak azért, hogy velük tartsunk. Persze a maszkos fickó ki van zárva, nem véletlenül nem köszöntem neki. Aki félelmet sugározva közeledik felém, az ne lepődjön meg, hogy nem ölelem meg.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Ideiglenes tábor Empty Re: Ideiglenes tábor

Témanyitás by Bishop Szer. 19 Júl. 2017, 22:27

Abi

Abi mint mindenki más kénytelen volt a fogadóbizottsággal tartani a felállított táborba. Megmosakodott, átöltözött a kényelmes és ismerősnek ható kezeslábasba és követte a többieket. Nem foglalkozott sokat a társaival most, mindenki a maga gondolatait és kérdéseit osztotta meg, ő természetesebbnek érezte a háttérbe húzódni és kivárni, úgy vizsgálni a helyzetet és az idegeneket. Rutinosan vizsgálgatta az idegeneket és bár a nyelvüket egészen addig nem értette ameddig a fordítógépek meg nem tanulták, a többi szemmel látható és halható információból próbált felállítani magának egy képet a látszólag három csoport képviselőiről. Ahogy vizsgálgatták egymást a helyiek és a katasztrófa túlélői úgy egyre nyilvánvalóbb lett, hogy minél több információt akarnak majd tőlük a csoportok és kellemetlen lehet ha nem tudnak sokat mondani. Olyan csoportot keresett akik sokra tartják a szabadságot vagy a jogokat, mert annál a csoportnál nehezen tudják elvenni az ő jogait is. Végül a kissé furcsa szürke, alacsony, nagy fekete szemű lény megfontoltan megszólal
- Tudós vagyok, fajokkal foglalkozom, az a csoport érdekelne a legjobban akiknél tudásomat és munkámat hasznosan kamatoztathatom.
Jegyzi meg érdeklődve a lehetőségek után, de inkább csak üzenve a vendéglátóknak.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Ideiglenes tábor Empty Re: Ideiglenes tábor

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 20 Júl. 2017, 00:00



Little SW - Prológus





Ismeretlen világ


Résztvevők: Solam, Qui Genua Non, Adrasteia, Desmond, Yiros, Ja'ar Heins, Silenus,



Nerus, Tasu, Q’ayem Kor, Claye Jaro, Abi és Heiwanna Miin Klodov



Következő körváltás: 2017. július. 24. (hétfő)

” A bölcs meghallja mások véleményét”
- Clone Wars animációs sorozat

Ideiglenes tábor 00120

A hidegvérűekről, akikről mindez kiderült természetesen vastagabb, termós ruházatot kaptak, hogy a test hőjük normális maradjon.
Kor úgy döntött, hogy ő maga egyetlen egy személyként nem veti alá magát a szkennelésnek, így őt kénytelenek voltak elkülöníteni és nem engedni a többiekkel karantén-veszélyre hivatkozva. Nem a társai miatt, hanem a katonák és a „helyiek” miatt. Így neki a gyengélkedőn kellett zuhanyoznia, ha akart és ott kellett a droidokkal maradnia. Holografikus adásban követhette az étkezőben levő beszélgetést és kérdezhetett is, de nem távozhatott a gyengélkedőről és nem vegyülhetett a többiekkel. Ha a táborból távozni akart és itt maradni, akkor azt megtehette, védőruhában kikísérik a táborból, de vissza nem engedik, csak ha megbizonyosodnak róla, hogy semmilyen kórokozót nem hordoz, ami veszélyes lehet bárkire is. A droidok egyébként hoznak neki ételt és vizet is, révén nem tudják, hogy csak vízre lenne szüksége.
Qui tudta hozni tovább is az étkezőbe a fegyverét, senki sem próbálta meg elvenni tőle. Az étkezésnél, amit akart megtudta tenni, hogy telepatikusan vizsgálja meg a három vezetőt, amíg a többiek kérdéseket tesznek fel. Ez azonban eléggé rossz húzásnak bizonyult. A hármas megnézése közben érezhette, hogy egyikőjük elméjébe sem tud belenézni, a hutt egyszerűen immunis volt a mentális hatásokra, a másik kettőnek pedig pajzsai voltak. Felőlük inkább csak azt érezte, ami a lényük, a férfi felől végtelen sötétséget, gonoszságot, gyűlöletet, haragot, ami rosszullétet is okozott minimálisan, hányingert, fojtogató érzést. A nő felöl pont az ellentétét mindennek, nyugalmat, békét, teljes összhangot az érzelmeiben, segíteni akarást. Ami furcsább volt, hogy először mindkettejük felől érezte azt az entitást (főnixet), ami lehetetlen volt, hiszen az egy telepatát szál meg csak, majd a többiek felől is, nem csak a katonákból, de a társaiból is. Hirtelen megérezte azt is, hogy a teljes bolygón is jelen van, mindenhol, érezte a gonoszságot, ami körbeölelte, körbefonta a bolygót, idegen nyelven suttogást az elméjében, hogy valami a tudatára kapaszkodott, próbálja magát befészkelni oda, suttogások nem csak az elméjében, de máshonnan is. Ugyan nem értette, hogy mit, de azt érezte, hogy valami ősi gonosz, ami őt és mindenki mást is akar ezen a helyen. Talán még életében nem érzett semmi ennyire nyomasztót és félelmetest, mint azt, amit most. Közben mind a férfi, mind a nő rápillantott, amikor az ő fejükbe próbált behatolni, úgy tűnt, hogy érzékelték, de nem tették szóvá.
Amíg Qui próbálkozott – jó pár perc volt - , addig a többiek feltették a maguk kérdéseit, már aki tett fel kérdéseket, ki hosszabban, ki rövidebben, Adrasteia pedig már fel is ajánlotta a szolgálatait. Arra a hutt emberei közül többen összenéztek, valamit mondtak más nyelven, amit a fordító nem ismert fel és hangosan nevettek fel, a hutt is nevetett velük, de nem reagáltak a nő szavaira egyelőre.
- Egyébként sem tudnának távozni innen – szólalt meg Harwig. – Ebből a csillagködből nincs kiút, itt ragadtak, örökre.
Morwen felsóhajtott.
- Finomabban is lehetett volna fogalmazni admirális – mondta a jedi. – De igazat szólt. Azt hiszem, hogy a legjobb az lesz, hogyha a legelején kezdem az Égi fény csillagködének elmesélését, a kezdetektől, úgy mindenki választ kap minden kérdésre.
Itt egy pillanatra elhallgatott, majd egy nagy levegő után bele is kezdett a dolgokba.
- A lényeges történelem mintegy 11.000 évvel ezelőtt kezdődött, amikor önökhöz hasonlóan egy másik hajó, a Szerencse Csillaga lezuhant a Korriban nevű bolygón. Sajnos az eredeti nevűk nem maradt fenn, de ők voltak, akik az Aiper, a bolygó őshonos fajával keveredtek és belőlük alakult ki az Urdrarr faj. Ők ma is a Birodalom vezetői és ha a legenda igaz, akkor az egyik túlélő a Birodalom császára mind a mai napig.
- Ez nem legenda Jedi, ez tény! – mondta Lord Drakte.
- Az ő vezetésükkel népesítették be a csillagködöt, ahol most is vagyunk, azonban a csillagköd határát soha sem sikerült átlépnünk, csillagképeket, minden effélét látunk, de üzeneteket nem tudunk kijuttatni, sem pedig fogni onnan. Ez a galaxisunk a csillagködünkkel – mondta és egy holografikus képen mutatta mindezt. – A csillagköd az Égi fény, mintegy 100 fényév kiterjedésű és roppant gazdag a fajokat nézve, több száz, vagy több ezer különböző faj él ezen a területen.
Közben a csillagködről is önmagában feltűnt a következő holokép. Aki értett biológiához, genetikához, társadalmakhoz, az tudhatta, hogy 100 fényév távolságon belül ennyi faj az iszonyatosan sok. Alig 1-3 fajnak kéne ekkora távon belül feltűnnie, több nem jellemző, nemhogy több száz, vagy több ezer. Valami nagyon furcsa, vagy inkább különleges volt ezzel az egésszel.
- Sok bolygót, holdat terraformálni kellett, de pár ezer év alatt a teljes csillagködöt sikerült belakni, kivéve egy régiót, ahova úgyszintén nem tudunk bejutni. Nagyjából 9.500 évvel ezelőtt a ma is nagyobb, fontosabb bolygók már benépesültek és a Birodalom központjától távol esők nem akarták a császár és a Sötét Tanács uralmát. Fellázadtak, majd nem sokkal később létrejött a Köztáraság. Az első háború vége felé a mai Hutt űrben levő alvilági bolygók megerősödtek és a Birodalom aggódott, hogy átállnak a Köztársaság oldalára, így engedte őket elszakadni és létrejött a Hutt Kartellek vezetése alatt létező hutt űr. Nagyjából 9000 éve újabb háború tört ki, ami nagyjából fél ezer évvel ezelőtt ért véget, mikor épp melyik állam állt jobban, végül békét kötöttek és úgy 150 éve robbant ki egy újabb, aminek úgy néz ki, hogy az önök érkezése vetett véget egyelőre, mert kialakult a fegyverszünet.
Ekkor egy újabb képet mutatott, ami az aktuális politikai térkép volt, rajta az elérhetetlen zónával.
- A Birodalom egy személy és annak tanácsának vezetése és irányítása alatt áll, az idegen fajokat leigázzák, rabszolgáknak tartják, csak azt ismerik el teljes jogú állampolgárnak, aki az aiperektől származik, vagy a fajuk keveredett ezzel. Mi a Köztársaságban mindenkit elfogadunk, nem ismerjük el a rabszolgatartást, demokrácia van, azaz a bolygók, holdak, nemzetek választott képviselői döntenek a Köztársaság sorsáról. A Huttok úgyszintén befogadnak mindenkit, már csak a profit miatt is, bár náluk is igencsak jellemző a rabszolgatartás is. Így ebből azt hiszem, hogy látszik, hogy mind politikai, mind pedig ideológiai nézeteltérések vannak az államok között.
Ahogyan a nő ezt mesélte szinte mindenkinek a Birodalom államformája volt ismerős, demokráciáról, választásokról lényegében Kor-t kivéve senki sem hallott, meg persze Miin, mert ő más fajokat tanulmányozott.
- A 600 fényév említése… - szólt közbe az admirális. – A hajójuk az adatok szerint hipertérből lépett ki és nem fény alatti sebességgel érkezett. Ez alapján több millió, vagy milliárd fényévre lehetnek a saját kiindulási pontjuktól, annak függvényében, hogy mennyire gyors volt a hajójuk. És igen, jól gondolta, valóban itt kell majd leélniük az életüket, a megismerésünk végén önök fogják eldönteni, hogy kivel akarnak innen távozni.
- Amint választanak majd, hogy kivel akarnak tartani és beljebb érünk olyan területre, ahol van holonet is, ott hozzáférhetnek majd ehhez és rákereshetnek bármire. A droidok közben kielemezték az önök agysérülését is, úgy néz ki, hogy szinte biztosan maradandó károsodást szenvedett az emlékközpont, így kicsi az esélye annak, hogy valaha visszakapják az emlékeiket. Nagyon sajnálom mindezt… de akkor a többi kérdésre is válaszolok.
Mielőtt nekilátott volna ennek töltött magának egy pohár vizet és belekortyolt, majd belekezdett.
- A Jedik és az Urdrarr szellem összefügg – mosolyodott el. – Így erre is egyben felelek. A csillagködünket egy speciális erő veszi körbe, ez az Erő, vagy Misztikum ott van minden élőben, most már önökben is azzal, hogy ide jöttek. Vannak, akik fogékonyabbak erre, mint mások és képesek felhasználni, ezáltal különféle dolgokat tudnak tenni. Ennek az Erőnek két oldala van, egészen pontosan három, az egyik, akit engem is látnak, jómagam a fény és világos oldal útját járom, én a köztársaság védelméért vagyok felelős, a béke őre vagyok a rendemmel együtt, mi vagyunk a Jedik. Mi vigyázunk arra, hogy ne kötődjünk másokhoz, ne birtokoljunk semmit, ügyelünk az érzelmeinkre, ahogyan minden erőhasználó mi is a saját kódexünk szerint élünk és járjuk a fény útját, nem engedve a sötét érzelmeknek. A sötét oldal erőhasználói a sötét jedik, akárcsak Lord Drakte, ők a Birodalmat szolgálják, ők gyakran katonák, a legerősebbek a Birodalom politikusai, akik a Sötét Tanácsba kerülnek be. Ők nem figyelnek az érzelmeikre, azokból nyernek erőt, a pusztítás, félelem, harag, gyűlölet és minden efféle negatív érzelem táplálja őket. Ránk, sima Jedikre is ez várhat, ha engedünk a csábításnak. És vannak a szürke Jedik, ők olyan erőhasználók, akik a fény és a sötétség határán egyensúlyoznak, használva mind a fény, mind a sötét oldal hatalmát. Mind a sötét, mind a világos oldalnak vannak olyan képességeik, amiket a másik oldal nem képes használni. A Jedi tanács… a sötét jedikkel ellentétben mi kisgyermek korunk óta a Köztársaság fővárosban a Jedi templomban nevelkedünk és tanulunk, elválasztva a családunktól, egész életünket a béke őrzésének szentelve. A Jedi tanács a rendünk legbölcsebb és legrátermettebb tizenkét tagjából áll, ők irányítják a Rendet azóta, hogy létrejött.
Amíg beszélt, addig Qui rájöhetett, hogy ez az Erő, amit említ jó eséllyel abból az entitásból ered, amit hallott, ami ellen kiképezték, hiszen tökéletesen lefedte azt. Ezúttal ismét Lord Drakte folytatta.
- A sötét oldal olyan erőkkel ruházza fel a használót, amit elképzelni sem lehet – kezdte, erre Morwen a kezébe temette az arcát és megcsóválta a fejét. – Képesek vagyunk, a legerősebbek megtanulni azt, hogy miként maradjunk életben a halálunk után, miként legyünk képesek az Erőből kiemelkedni és Erőszellemként megjelenni. Igen, az Urdrarr szellemek léteznek és még mindig roppant erősek.
- Nincs Halál, Erő van – mondta Morwen. – Nem csak a sötét oldali erőhasználók képesek erre, a jedik is képesek megtanulni. Sötét mágiával, erőhasználattal az urdrarrok arra si képesek, hogy a lelküket egyik testből a másikba helyezzék, vagy a nélkül is létezzenek egy ideig. A császáruk is így volt képes túlélni ennyi időt. Ezek a szellemek is képesek megrontani bárkit, ez az oka annak, hogy nem maradhatnak ezen a holdon sokáig.
A hutt eddig csöndben volt, de ekkor már ő maga is megszólalt.
- Maguk miatt működünk együtt, amikor utoljára ilyen történt, hogy a ködön kívülről érkezett valaki, akkor a teljes evolúció és minden felfordult a világunkban és mind a mai napig nyögjük mindezt – mondta Imdro. – Azért nem viselnek egyenruhát, mert nekünk nincs hadseregünk. Legalább is olyan állandó, mint a Birodalomnak, vagy a Köztársaságnak. Mi fejvadászokat, zsoldosokat, bérgyilkosokat foglalkoztatunk testőrként és katonaként. Mindannyian maguk hozzák a saját felszerelésüket.
Utolsók között jött Yaro kérdése, bár részben már arra is feleltek az elmúlt hosszú percekben, amíg válaszoltak.
- Mint azt hiszem a Jedi Mester utalt rá, választaniuk kell, hogy melyik úgymond frakcióval tartanak – mondta. – Amelyikkel mennek választhatnak bolygót, ahol letelepedhetnek, dolgozhatnak és élhetnek úgy, mintha állampolgárok lennének a törvények betartásával.
Solam kérdése után még Morwen fordult oda, hogy megerősítse azt, amit a hutt mondott.
- Minél hamarabb, annál jobb lenne, legkésőbb néhány nap. Akár már most is dönthetnek, vagy még feltehetnek kérdéseket államformáról, jogokról és olyan dolgokról, ami érdekli önöket és fontos lehet a választás előtt.
Ezek után még Abi is kérdezett, itt kissé zavartan nézett a nő körbe, majd szólalt meg ismét.
- Vannak cégek, akik ilyesmivel foglalkoznak és sok nem is államfüggő, azaz mindenhol megtalálhatóak és vannak embereik. Az Erő sötét oldalát felhasználva az Urdrarr mágiával a sötét erőhasználók is alkottak sok új fajt… ezen a bolygón is van jó pár ilyen szörnyeteg. De a többségnek a Birodalmat nem ajánlanám, lényegében… a vizsgálatok szerint összesen ketten vannak önök között, akik teljes értékű állampolgárok lehetnének ott a származásuk szerint.
- Cöh… már megint az áskálódás, amit a nagy és fényes Köztársaság ejt meg. A filozófia egyszerű, aki erős és méltó sokra viheti, még akkor is, ha nem urdrarr, aiper, vagy humanoid, hanem idegen.
- Ahogyan a jedi mester mondta, a cégek a legjobbak, azokban van a legnagyobb biznisz és lehetőség – tette hozzá a hutt.

//Akik nem írtak úgy vettem, hogy engedték, hogy megvizsgálják őket.//



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ideiglenes tábor 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ideiglenes tábor Empty Re: Ideiglenes tábor

Témanyitás by Michael Nikostratos Csüt. 20 Júl. 2017, 00:37

Qui Genua Non

Úgy tűnt senkit nem zavart hogy egy vasdarabbal mászkálok, és hagyták azt is, hogy behozzam enni. Ahogy megpróbáltam a vezetők elméjében kutatni, először csalódottság ért. Nem tudtam egyiknek sem olvasni a gondolataiban, az óriáscsiga elméjébe egyáltalán nem láttam bele, de a nő és a férfi is blokkolta a próbálkozásom. Azonban valamennyire megérezhettem hogy mégis milyen a személyiségük, kétségem sem volt afelől, hogy a férfi nem egyszerűen gonosz, hanem a leggonoszabb akivel valaha is találkoztam. Szabályosan a rosszullét kerülget tőle. A nő ellenben teljesen nyugodt, összeszedett, semmi gonoszat vagy rosszat nem érzek az irányából, ami valamelyest megnyugtató. Tehát ők a jófiúk, nem csoda hogy korábban úgy viszonyultak egymáshoz, ahogy. Azonban csak ez után kezdődött az igazi horroshow, megéreztem hogy mindkettőben megtalálható a főnix, mire megfagyott az ereimben a vér, ez eddig példa nélküli eset. Mindig egy ember volt a főnix avatárja, és úgy is hihetetlen pusztításra volt képes - ezért kellett megállítanunk. De most, hogy kettő van... és csak egyre jobban megrémültem, amikor kiderült, hogy a katonákban is megvan a főnix ereje, és az egész bolygón is uralkodott, idegen nyelven suttogott az elmémbe, szerencsére a fordítógép a telepatikus üzenetet nem fordította. De még így is éreztem a mérhetetlen gonoszt, ösztönösen először a fülemre tapasztottam a kezem, mintha az segíthetne, és csak rövid idő elteltével próbáltam megszakítani a telepatikus erőm használatát, kizárni ezt a gonoszt az elmémből. Ahogy ezzel végzek, már kissé összeszedettebben tudom végiggondolni a helyzetet. Minél jobban megoszlik a főnix ereje, annál jobban csökken. Valószínűleg ezért nem pusztult még el minden, mert ennyien használják. Sejtem, hogy nem csak az előttünk megjelentek, de többen vannak ebben a galaxisban, akik képesek az uralmuk alá hajtani, a korábbi kirakós darabkák kezdenek a helyükre kerülni.
Épp befejezem az egészet mire a nő beszélni kezd, és figyelmesen végighallgatom őt is, és a Birodalom képviselőjét is. Remélem a társaim is így tesznek, és nem akarnak közbeszólni. Ahogy végez, megpróbálom magamhoz ragadni a szót, és elsőként reagálni a helyzetre.
- Amit önök Erőnek használnak, valójában egy Főnix. Több is létezik belőle, és mind szinte végtelen erővel bír. Ha meghal, feltámad, elpusztíthatatlan entitás, aki korábban mindig egy avatárt keresett magának. A népem azért képezték és edzették, hogy felvegyük vele a harcot, mindannyian ismerjük és felismerjük, ezért is tudom hogy miről van szó. Valószínűleg itt azért ilyen gyengék a használói, és nem pusztították még el a teljes galaxist, mert ennyien csapolják meg ezt az energiát. Bámulatos, hogy mennyien képesek ellenállni a rontásának, általában minden avatárját megrontotta, kifacsarta, és a gonosz eszközének használta eddig. Valószínűleg maguk ezt hívják a Sötét Oldalnak, ahogy korábban megjegyezte, és ezek a Szürkék nagyon veszélyes játékot űznek. Ezen kívül ezek a helyi Urdarr szellemek nagyon nyomasztóak, szeretném minél hamarabb elhagyni ezt a helyet. - fura, hogy ilyen sokat beszéltem, de úgy érzem ezt az információt célszerű megosztanom a jelenlévőkkel. Remélem, hogy nem vonnak le téves következtetéseket, és kezdenek el harcolni a minél nagyobb főnix erőért, ezt az egyet nem kellett volna kimondanom, de a sokkhatás és a hirtelen ingerek következtében nem gondoltam át rendesen amit mondok. Ez nem jellemző rám.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Ideiglenes tábor Empty Re: Ideiglenes tábor

Témanyitás by Niteris Csüt. 20 Júl. 2017, 14:43

- Tasu -

Az ellentétek lassan kezdenek kiéleződni a frakciók között. Ezek után már nem is csodálkozom rajta, hogy egészen eddig háborúban álltak.
Az új információk mindenképpen elgondolkodtatóak. A Birodalom hirtelen már nem is látszik olyan rossznak.
- Pontosan kik is azok, akik közülünk teljes állampolgárnak számítanának a Birodalomban? - teszem fel a már értelmesebb kérdésemet. Most nem gyűjtögethetek érdekességeket. Nagyon szórakoztatóak a kísértethistóriák, de nem vezetnek sehová. (Persze ha tudtam volna róluk tegnap a tábortűznél, minden más lett volna...).
Ez az Erő dolog is nagyon érdekes. Mindenképpen a szürkék tűnnek a legbölcsebbek. Miért kéne dühöngő szörnnyé vagy faszentté válni ahhoz, hogy kiélvezzük az előnyeit? Qui Genua Non, aki eddig olyan fejet vágott, mintha csak erős koncentráció árán tudná értelmezni a hallottakat, nem így vélekedik. Hosszas prédikációba kezd az erő/főnix veszélyeiről... ÉS a benne rejlő lehetőségekről.
- Galaxisokat pusztít el, he? - szólok hozzá - Akkor bizonyára könnyen ki lehetne törni vele egy csillagködből, nem igaz? Pontosan hogy lehet használni ezt az Erőt?
Ha jól értem, itt az Erő mindenképpen magas pozícióba helyez. Mind a Birodalmat, mind a Köztársaságot látszólag a használói vezetik. Ha én is tudnám iránytani, egész kényelmesen eléldegélhetnék bárhol. De ha nem sikerül, a cégek és a csiga még mindig jó lehetőségnek tűnnek. Valószínűleg amúgy is ilyen környezetben élhettem eddig is. A Köztársaság pedig... nem tudom hogy műkőképes-e, nekem nagyon sérülékenynek hat. Soha nem hallottam róla, hogy egy ilyen állam nagyobb régiókat uralt volna.
Niteris
Niteris
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 447
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 118
Join date : 2015. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3115-niteris

Vissza az elejére Go down

Ideiglenes tábor Empty Re: Ideiglenes tábor

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 20 Júl. 2017, 15:49

Morwen válaszai elég bőségesek, és még ábrák is tartoznak hozzá, amik kicsit feldobják. A történelem is izgi a szellemekkel, háborúkkal, jó és gonosz harcával, meg ilyenek. A végére egész jól érzem már magam, a hasamat is kezdem megtölteni, és úgy tűnik, egy kicsit igazam volt. Akkora hatással vagyunk erre a helyre, hogy rögtön békét kötöttek a harcoló felek az érkezésünk miatt. Szóval fontosak vagyunk számukra és izgalmasak.
Morwen továbbra is szimpatikus, Nyunyóról még mindig nem derült ki sok minden, de ő jóval praktikusabban gondolkodik, azt hiszem. A másik kettő ideológiák mentén él, ő viszont üzletről beszél, és gyakorlatiasan vázolja fel a teendőket.
Qui meséje a Főnixről kicsit más megvilágításba helyezi az erőt, amiről Morwen beszélt, de a lényegen nem változtat. Itt le elhet győzni, mert gyengébb, szóval tulajdonképpen nem baj. Viszont arra kíváncsi lennék, hogy harcol ez ellen úgy általában.
-Én Morwennel megyek - jelentem ki, mert ha jól értettem, akkor a döntést mielőbb érdemes lenne meghozni. Azért persze annyira nem sietek, hogy ne nyeljem le a falatot a számban.
Az, hogy itt kell maradnunk örökre, és nem hagyhatjuk el a csillagködöt, furcsa módon egyáltalán nem szomorít el. Egyrészt nincsenek emlékeim, szóval fogalmam sincs, hová mennék, ha nem itt lennék. Másrészt olyan régóta utazom, hogy még ha haza is mennék, mindenki, akit ismertem, már halott lenne. Nyilván, mikor elindultam erre az útra, azért tettem, mert új helyeket akartam megismerni. Ennél újabbat azt hiszem már nehéz lenne találni.
-Világos, hogy lekéstem a gyerekkortól való tanítást, de azt hiszem, még nem vagyok túl öreg sem. Megtanítasz a jedire? - Kérdem még Morwent, miközben egy újabb egzotikus színt választok, amit meg lehet inni.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Ideiglenes tábor Empty Re: Ideiglenes tábor

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 20 Júl. 2017, 23:33

- Q’ayem Kor -

Probléma nem volt végül is azzal, hogy elutasítottam a vizsgálatokat csupán tovább nem engedtek. Úgy fest, hogy rajtam kívűl senki más nem utasította el ezt persze hanem mindenki alávetette magát az egész vizsgálatnak. Engem viszont így át se engedtek a többiek közé már a saját embereiket féltették. Nem mintha kezdhettem volna ezzel bármit is azért le letusoltam amit itt is tehettem és a vizet elfogadtam amit hoztak az étellel. Mondhatom persze szép önkéntes dolog ha leválasztanak a többiekről ilyen indokkal, hogy féltik az embereiket. Legalább tíz külömböző fajú van közöttünk ha csak nem mindannyian vagyunk más fajúak és senkin se volt semmi. Rajatam miért lenne? Kényszeredett beletörődés de inkább szeretnék megtudni is róluk valamit mielőtt végig vizsgálnak tokától bokáig, hogy én mi vagyok.
És szerencsére lemaradni se maradtam le semmiről sem mert mindent láttam és halottam ami történt a többiek körül, a kérdéseiket amiből volt jó pár és utána pedig a választ is. Végig mindent figyelmesen hallgatok. Minden amit mondanak újdonság és lényeges, hogy csupán ebből fogom tudni megismerni a világot alapjaiban és ezek alapján kell meghozni a döntést. A gyengélkedőn állva nézem a kivetítőt és ahogy jön az információ gondolkozok is rajta el, összefonom karjaimat és úgy nézem az adást amit kapok.
Tisztán kihúzták a körvonalait magukról a három frakció. Mint a birodalom, mint a köztársaság vezetői felépítése ismerős volt míg a Huttok egyértelműen a pénz körül és ért mozgott. Talán legegyszerűbb világ az övék hisz míg a pénz mozog és az emberek aszerint cselekednek nem lehet sok probléma. Végig hallgatva a birodalomtól inkább távol tartanám magamat, bár az egy fő vezető és alatta lévő bizottság ismerős és nem az alapvető rabszolgatartás fogalma zavar meg inkább saját szituációm, hogy azok között lennék kinek rabszolga jogai lennének, ha azt nevezhetjük így. És ez a része már nem igazán fekszi a gyomromat. Úgy érzem, hogy el tudom határozni magam egy célnak ha már van ilyen akár szolgálni egy személyt de semmiképp sem látom azt a közeljövőben míg annyi minden kérdéses. És akkor ott van a Köztársaság. Talán a leg szimpatikusabb választás míg nem tudok meg többet a világról hisz elég informatívaknak festenek és Jedi rendjük konceptje sem fest ellenszenvesnek, miután katonai haderőt kellene, hogy képviseljenek így kétlem, hogy érzelmi alapú döntések hozása bármi előnnyel szolgálna.
Iszom tovább a vizet majd az orvosi robothoz fordulok.
- Essünk akkor ezen a vizsgálaton túl.
Lépek oda a robothoz vagy ahhoz aki csinálja majd. Nem mondom azért még mindig feleslegesnek tartom az egész védőruhát meg minden paródiát amit lehúztak. Az erdőből kikísérés közbe persze nem volt bajuk még. Mindegy, a vizsgálat közben azért hallgatom tovább azt amit mondanak válaszokat és folytatom a a saját morfondírozásomat is.
Megosztják az információikat velünk, a három frakció bár elég ellentétes úgy fest, hogy eldönthetjük melyikkel megyünk és miután csak a szavaikra tudunk támaszkodni és itt meg nem akarok maradni se nincs igazán más út. A többieknek se lett baja és bár a három frakció képviselőjéből kettő úgy fest igazán rühellik egymást mégse lőtte egyik fél se a másikat még halomra, ezt most inkább elkönyvelem jó jelnek. Legyen, tényleg segíteni akarnak. Biztos van nekik is ebben valami hisz mégis csak egy maroknyi emberről beszélünk és semmi féle döntő erővel. Egy biztos, a legtöbb információ a Köztársaságtól és a Jediktől várható és ott van a legkisebb esélye rabszogaságba verésünk is.

külső:

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Ideiglenes tábor Empty Re: Ideiglenes tábor

Témanyitás by Ervin Bludheim Szomb. 22 Júl. 2017, 23:30

~Silenus~

Rengeteg választ kapunk. Morwen úgy tűnik az egész csillagköd történelmét és fontosabb eseményeit összefoglalja. Nem igazán értem ezt a 'Köztársaság' dolgot. Úgy tűnik az egész vagy káoszba vagy teljes és tökéletes tehetetlenségbe fulladna. Akárhogy is, úgy tűnik nekik működik. Viszont a Birodalom sem tűnt igazán szimpatikusnak. Nem igazán próbálták vitatni Morwen ellenérveit. Ami sosem jó jel. Legalábbis gondolom. Nem hiszem, hogy sokan örülnének ennek a "hírnévnek", a legtöbben vitatkoznának ezzel, ha nem lenne igaz. Persze a Köztársaságban sem bízok teljesen. Hiába beszél az elfogadásról, az alakulatából mindenki eléggé hasonlónak tűnik. Nem igazán hiszem, hogy ott elég sok szabadságod lenne. Még ha nem is olyan szigorúak, mint a Birodalom, akkor sem tűnik annyira szabadnak mint amennyire szeretnének annak tűnni. Úgy tűnik eddig a hatalmas csiga nyer. Amit nagyon fura elismerni. Alig várom, hogy jobban utána nézhessek mik ők. Mindenesetre úgy tűnik keresik a cégeknél a biológusokat és a 'huttok' rengeteg céggel rendelkeznek, szóval eddig szinte biztos, hogy kivel megyek.
Ervin Bludheim
Ervin Bludheim
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 138
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Mar. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Erwin Vayne
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ideiglenes tábor Empty Re: Ideiglenes tábor

Témanyitás by Shadow Vas. 23 Júl. 2017, 00:54

Heiwanna Miin Klodov

Figyelem a többi kérdést, majd töprengek egy kicsit, mikor több hasonló kérdés is lesz, hogy vajon ennyire nem figyelnek csak, vagy némileg szándékos is lenne ez most. Annyi biztos, hogy Adrasteia terve eléggé visszafelé sül most el, anélkül, hogy bárki más is hozzá tenne valamit a viselkedéséhez.
Majd megkapjuk elég nyersen azt a választ, ami más okból, de már érezhető volt. Morwen próbálja enyhíteni a dolgot, hogy nem így kellett volna, bár erre talán nem is lenne most szükség.
-Elnézést Morwen. Lehet az Admirális keményebben fogalmazott, mint szükséges lett volna, de talán jelenleg jobb ily módon eloszlatni azt, hogy haza jutunk egyszer legyen az bárhol is, mint ha eme lehetetlen célba táplált reménnyel élnénk sokáig, majd csalódnánk – jegyzem meg kedves, nyugodt hangon. Ezek után csendesen hallgatom a válaszokat italomért nyúlva, és abba bele kortyolva egy kicsit.
Sokmindnet megtudunk a történelemről, hatalmi, ideológiai dolgokról, amik később segíthetnek abban, amiről szintén szó esik, hogy választanunk is kell, hogy ki merre is fog innét tovább menni. Azonban más számomra nagyon is érdekes dolog kerül szóba, az pedig nem más, mint a fajok mennyisége, ami természetellenesen sok egy ilyen relatíve kis területre. A hatalmi harcok, háborúk, nem mutatták azt, hogy nagyon sok békés időszak várna a népekre a közeljövőben se.
Közben ismét felszólal az admirális is, aki rávilágít olyan dologra, ami azt mutatja, hogy ha esetleg valami csoda folytán ki is jutnánk innen, akkor is nagyon messzire kéne mennünk, ami még jobban azt mutatja, hogy ha minden össze is jönne akkor se jutnánk haza jó eséllyel, ami már ott is probléma, hogy úgy fest, hogy nem is fogunk soha emlékezni a múltunkra.
-Talán jobb is, ha nem emlékszünk arra amit magunk mögött hagytunk és elvesztettünk, mert így könnyebb lesz új életet kezdeni itt. – jegyzem meg csendesen, majd figyelek erre a bizonyos Erőre amiről beszélnek, és van ami nem tetszik benne. Nem lenne szabad ekkora „hatalommal” rendelkezni senkinek se, és így amit felvázolnak lényegében egyensúlyt is kicsit nehezen hiszem el, mert látszólag a sötét oldal az erősebb, mert keményen élnek vagy visszaélnek eme Erő adta lehetőségekkel, míg a másik oldal nagyon visszafogja magát. Egyre jobban és jobban érezhető a szakadék az oldalak között, amikről talán több információ is kellene.
Egyre jobban és jobban az fogalmazódik meg bennem, hogy valahova felkéreszkedek, hogy vigyenek el egy kereskedelmi kikötőbe, majd ott munkát vállalva járhassam be kicsit ezt a csillagködöt és lássam a saját szememmel és halljam a saját fülemmel, hogy hol hogyan vélekednek. Azonban érdekesen hangzik a Jedik tanácsa is, akiktől lehet meg kéne próbálni kérni egy kis időt beszélgetésre. Ezután áll neki Qui egy kis monológnak. Hát összesen nem hallottam még ennyit beszélni, mint amennyit most beszélt és ráadásul amit elmondott érdekesnek tűnt, miközben ránéztem a fogadó bizottság két tagjára, akik láthatóan a két oldalt képviselték. Ezután még páran megszólalnak és Solamon már meg se lepődők, bár az is igaz, hogy jogos a felvetése, mert ő nem tűnik túl idősnek se. Jó magam ezzel nem próbálkozok, egyenlőre jobban lekötne a sok faj és a létrejöttük mikéntje ilyen kis helyen és vajon kulturális, fejlettségi szinten vajon mennyiben térnek el egymástól.
-Morwen, - ránézek a megszólítottra – említette, hogy eme bizonyos Erő már bennünk is meg van. Esetleg van valami mérés és mennyiség ami alapján kideríthető, hogy kik azok akikben töb van belőle, esetleg ajánlatosabb tanulniuk kontrollálni kortól függetlenül, hogy ne szabadulhasson el? Mivel ha jól értem Qui szavait is hozzávéve az önökéhez, akkor ez egy olyan dolog amivel célszerű nem játszadozni. – pillantok itt a Nagyúr és Quin felé is, aztán vissza a Mesterre.
-Ami az oldal választást illeti, részemről nem nagyon tudok dönteni, túl sok az információ, mégis oly kevés, egy ilyen súlyú döntéshez. Talán épp ezért egy lehetőséget szeretnék kérni a Köztársaságtól, hogy kicsit jobban belemerülhessek a tudás tárukba a fajokról, majd megindulhassak saját utamra megismerni eme elég érdekes csillagködöt, hogy hogyan is lehet itt ennyi eltérő faj, mikor ilyen kis helyen ez nem igazán megszokott. Remélem, nem túl nagy kérés mindez. – tartom a nyugodt kedves hangsúlyt és ezen nem is kívánok változtatni, hiszen okom sincs rá. Remélem, hogy így könnyebb lesz eredményt is elérni, és akkor talán tölthetek egy kis időt azzal, hogy feltérképezzem ezt a helyet hosszú hetek, hónapok, talán évek alatt és ráadásul jobban megismerjem magamat is, mire vagyok képes.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Ideiglenes tábor Empty Re: Ideiglenes tábor

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.